כתב נושא: שלום לכולם!  (נקרא 8524 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם!
« להגיב #25 ב- : פברואר 25, 2010, 18:59:54 »
איני מכיר את המקרים הללו, אך את המקרה הראשון הייתי מצדיק.
ואיך אתה יכול להכליל סקטור שלם בטענה מגוחחת כזו?

אני לא הייתי מצדיק לא את המקרה ראשון ולא את המקרה השני. אותו מדריך טיולים לא עשה שום דבר לקבר, הוא סתם נעמד לידו ונועם פדרמן החליט שהוא משחית אותו. איך אני יכול להכליל סקטור שלם בטענה מגוחכת זו? נו באמת, זה כמו שאתם אומרים שכל השמאלנים הם בוגדים.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלום לכולם!
« להגיב #26 ב- : פברואר 25, 2010, 19:00:18 »
אבל בחברה שלנו אצל הדתיים זה הכי גרוע. נכון למשל יש פה בפורום את הקליפ של נועם פדרמן תוקף איזה מדריך טיולים פשוט כי הוא כביכול "השחית קבר של צדיק"? לפי איך שמר פדרמן התנהג בקליפ הזה, נראה לי הוא לא התפתח מאז כיתה א'. שלא לדבר גם על המתנחלת ההיא שעשתה היסטוריה כשהיא אמרה "שרמווווווווווטה"...
קודם כל לא יודע מה היה עם פדרמן, אבל נניח אם היה מישהו בא ומשחית בדרך כלשהי קבר של חבר טוב שלך או מישהו מהמשפחה שלך, איך היית מגיב לו אתה היית במקום?

לגבי המתנחלת, הראו קטע שצולם על ידי ערבי עם מצלמה של בצלם ללא שום קונטקסט, לא מה היה בסביבה, לא מה קרה לפני ולא מה אחרי, וללא שום רקע.
מה אני אמור להסיק מזה? יש פה איזה ראיה למשהו?

ומעבר לזה, גם אם בשני מקרים אלו אתה צודק, האם זה מלמד משהו לגבי הכלל?
ואני אשאל עוד שאלה, האם אין די והותר דוגמאות לניבול פה בכל סקטור אחר?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם!
« להגיב #27 ב- : פברואר 25, 2010, 19:03:06 »
קודם כל לא יודע מה היה עם פדרמן, אבל נניח אם היה מישהו בא ומשחית בדרך כלשהי קבר של חבר טוב שלך או מישהו מהמשפחה שלך, איך היית מגיב לו אתה היית במקום?

לגבי המתנחלת, הראו קטע שצולם על ידי ערבי עם מצלמה של בצלם ללא שום קונטקסט, לא מה היה בסביבה, לא מה קרה לפני ולא מה אחרי, וללא שום רקע.
מה אני אמור להסיק מזה? יש פה איזה ראיה למשהו?

ומעבר לזה, גם אם בשני מקרים אלו אתה צודק, האם זה מלמד משהו לגבי הכלל?
ואני אשאל עוד שאלה, האם אין די והותר דוגמאות לניבול פה בכל סקטור אחר?

אכן יש עוד אמות מידה לשפוט אדם או חברה, אבל כל דבר יכול להעיד על אופי של חברה, אפילו ניבולי פה.
באשר למקרה עם מר פדרמן, אותו מדריך טיולים לא עשה שום דבר לקבר. הוא סתם נעמד לידו ומר פדרמן פתאם החליט שהוא משחית את הקבר.
באשר למקרה אם ה"שרמוווווטה", לא משנה מה היה ההקשר, מי שמדבר ככה לא מבזה את זה שהוא אומר לו את זה. הוא מבזה רק את עצמו ואת מי שהוא מייצג.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלום לכולם!
« להגיב #28 ב- : פברואר 25, 2010, 19:12:03 »
אכן יש עוד אמות מידה לשפוט אדם או חברה, אבל כל דבר יכול להעיד על אופי של חברה, אפילו ניבולי פה.
באשר למקרה עם מר פדרמן, אותו מדריך טיולים לא עשה שום דבר לקבר. הוא סתם נעמד לידו ומר פדרמן פתאם החליט שהוא משחית את הקבר.
באשר למקרה אם ה"שרמוווווטה", לא משנה מה היה ההקשר, מי שמדבר ככה לא מבזה את זה שהוא אומר לו את זה. הוא מבזה רק את עצמו ואת מי שהוא מייצג.
שני אנשים לא מעידים על אופי של חברה, נקודה, אמת מידה בלתי מדעית בעליל.
לגבי מר פדרמן, ראיתי את הסרטון, לא ניתן לראות אם המדריך עשה משהו או לא, המצלמה לא צילמה מנקודה קרובה מספיק והתמונות לא ברורות דיים, לא ניתן להסיק אם המדריך עשה משהו או לא.
הגברת שקיללה לא מייצגת דבר, היא מייצגת את עצמה בלבד.
היא לא דוברת של שום תנועה או ארגון, אף אחד לא משלם לדבר.
ובוודאי שההקשר משנה, לא יודע אם אני הייתי מתנהג באותה צורה, אבל כמו שאתה הגבת ל-  :::D שלי, כך אולי ניתן להבין את גברת אלקובי.
שוב, לא יודע מה היה לפני, הקונטקסט משנה לחלוטין, גם אם לא היית נוהג באותה צורה.
אני כבר ראיתי ושמעתי אנשים שאינם שומרי תורה ומצוות שנוהגים בצורה פי כמה יותר מבזה, מה זה מלמד על החברה מהם הם מגיעים?

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם!
« להגיב #29 ב- : פברואר 25, 2010, 19:15:53 »
שני אנשים לא מעידים על אופי של חברה, נקודה, אמת מידה בלתי מדעית בעליל.
לגבי מר פדרמן, ראיתי את הסרטון, לא ניתן לראות אם המדריך עשה משהו או לא, המצלמה לא צילמה מנקודה קרובה מספיק והתמונות לא ברורות דיים, לא ניתן להסיק אם המדריך עשה משהו או לא.
הגברת שקיללה לא מייצגת דבר, היא מייצגת את עצמה בלבד.
היא לא דוברת של שום תנועה או ארגון, אף אחד לא משלם לדבר.
ובוודאי שההקשר משנה, לא יודע אם אני הייתי מתנהג באותה צורה, אבל כמו שאתה הגבת ל-  :::D שלי, כך אולי ניתן להבין את גברת אלקובי.
שוב, לא יודע מה היה לפני, הקונטקסט משנה לחלוטין, גם אם לא היית נוהג באותה צורה.
אני כבר ראיתי ושמעתי אנשים שאינם שומרי תורה ומצוות שנוהגים בצורה פי כמה יותר מבזה, מה זה מלמד על החברה מהם הם מגיעים?

אני ראיתי בבירור שאותו מדריך טיולים לא עשה שום דבר לקבר. שמעתי איפשהו שנועם פדרמן האשים את אותו מדריך טיולים שהוא התכוון להשתין על הקבר, אבל לא ראיתי את אותו מדריך מוריד את המכנסיים אפילו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלום לכולם!
« להגיב #30 ב- : פברואר 25, 2010, 19:36:48 »
אני ראיתי בבירור שאותו מדריך טיולים לא עשה שום דבר לקבר. שמעתי איפשהו שנועם פדרמן האשים את אותו מדריך טיולים שהוא התכוון להשתין על הקבר, אבל לא ראיתי את אותו מדריך מוריד את המכנסיים אפילו.
או! התקדמנו, גם אני ראיתי את הסרטון המדובר, לא ניתן לראות אם המדריך מנסה לפתוח את רוכסן מכנסיו (לא צריך להוריד מכנסיים כדי להשתין) או לא, כך ששוב, איכות הסרטון והזווית בו צולם לא מאפשר שיפוט.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
שלום לכולם!
« להגיב #31 ב- : פברואר 26, 2010, 10:29:40 »
בס''ד
הונלוהוהו. ההכללות שלך על החברה הדתית מראות על צביעותך, בדומה לרוב אנשי השמאל. אתה הבעת את חוסר הסכמתך לכך שהכללתי את העם הקרואטי כעם ברברי ואכזר, אך אתה בעצמך מכליל את הדתיים כילדותיים, ובנוסף לכך הכללת את העמים המזרח-אירופאיים הנוצרים-אורתודוקסיים, ואמרת שהקרואטים שהם קתולים, הם אינם כאלה.
צביעות זו אופיינית לכל ידידיך השמאלנים... אתם נוהגים להגן על שונאי העם שלכם, לדוגמא, רובכם מגינים בחרוף נפש על הפלסטינאצים, ואתם טוענים שאסור להכליל אותם כאוכלוסיה אלימה, למרות שרובם היו שמחים להרוג אותך ולהתעלל בגופה שלך, בלי התחשבות בדיעות שלך. כך גם הקרואטים, רובם המכריע שונאים סרבים, ובנוסף הם גם אנטי-שמיים וגאים מאוד באוסטאשה ובבריתם עם הנאצים.
אני מקווה שיום יבוא ותשכיל להבין שהשקפתך הכללית על העולם היא לא מציאותית ואף מעוותת.
עדן איסקוביץ

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם!
« להגיב #32 ב- : פברואר 26, 2010, 12:24:03 »
בס''ד
הונלוהוהו. ההכללות שלך על החברה הדתית מראות על צביעותך, בדומה לרוב אנשי השמאל. אתה הבעת את חוסר הסכמתך לכך שהכללתי את העם הקרואטי כעם ברברי ואכזר, אך אתה בעצמך מכליל את הדתיים כילדותיים, ובנוסף לכך הכללת את העמים המזרח-אירופאיים הנוצרים-אורתודוקסיים, ואמרת שהקרואטים שהם קתולים, הם אינם כאלה.
צביעות זו אופיינית לכל ידידיך השמאלנים... אתם נוהגים להגן על שונאי העם שלכם, לדוגמא, רובכם מגינים בחרוף נפש על הפלסטינאצים, ואתם טוענים שאסור להכליל אותם כאוכלוסיה אלימה, למרות שרובם היו שמחים להרוג אותך ולהתעלל בגופה שלך, בלי התחשבות בדיעות שלך. כך גם הקרואטים, רובם המכריע שונאים סרבים, ובנוסף הם גם אנטי-שמיים וגאים מאוד באוסטאשה ובבריתם עם הנאצים.
אני מקווה שיום יבוא ותשכיל להבין שהשקפתך הכללית על העולם היא לא מציאותית ואף מעוותת.

עדן, גם אתה בעצמך בור לא קטן. אתה עושה ממני איזה בוגד או איזה גיס חמישי. אני אף פעם לא הגנתי "בחירוף נפש" על הפלסטינים. ואני לא שונא את ישראל, אני פשוט חושב שישראל לא תמיד צודקת בכל מה שהיא עושה, זה הכל. ואין לי "ידידים שמאלנים".
באשר לקרואטים, הם עם קתולי. עובדה. ואני יכול להבין למה הקרואטים שונאים את הסרבים, הרי בתקופת יוגוסלביה הגדולה הסרבים היו האליטה והקרואטים היו מקופחים, או לפחות כך הם הרגישו. תראה, כמו שחיים בן פסח בעצמו אמר, כל עם נגוע בלפחות מעט אנטישמיות, אבל השאלה לאיזה רמה זה מגיע. ובקרואטיה זה יחסית לא היה כל כך נורא. הסיפור של האוסטאשה היה מקרה יוצא דופן. אני שמעתי על פרעות ביהודים בפולין, בליטא, באוקראינה, ברומניה, אבל אף פעם לא שמעתי על פרעות ביהודי קרואטיה. 

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
שלום לכולם!
« להגיב #33 ב- : פברואר 26, 2010, 15:46:57 »
בס''ד
זה לא משנה אם שמעת או לא שמעת... הקרואטים הם אחד העמים האנטישמיים ביותר בכל אירופה, זאת סטטיסטיקה, אני נולדתי בבלגראד, ויש לי משפחה בסרביה וגם בקרואטיה, הקרואטים גאים באוסטאשה, רובם שונאים את הסרבים... במלחה''ע השניה הם עשו מעשים שגרמו אפילו לקציני האס. אס. הנאצים להקיא מרוב גועל. הקרואטים קראו להשמדת הסרבים, הצוענים והיהודים.. אני מציע לך להכנס לאתר של white pride שזה ארגון נאו-נאצי, ותראה כמה קרואטים יש שם, ותראה מה הם כותבים. בנוסף לכך, אמרת שזה טבעי שהקרואטים ישנאו את הסרבים, הרי הסרבים היו האליטה השלטת ביוגוסלביה, ואז אמרת שמעולם לא שמעת שהיו פרעות ביהודי קרואטיה....... התשובה לכך פשוטה, אדר... שים לב, אילו הקרואטים היו האליטה השלטת ביוגוסלביה, הקהילה היהודית הייתה סובלת מאוד! תחת שלטון הסרבים האורתודוקסים היהודים שגשגו, והצליחו להגיע למשרות גבוהות. קרא את האוטוביוגרפיה של יוסף טומי לפיד ז''ל, ותבין על מה אני מדובר, גם הוא היה יהודי סרבי כמוני, ואנחנו מכירים את ההיסטוריה הסרבו-קרואטית טוב יותר מכל ישראלי. בנוסף לכך, הקרואטים והבוסנים הם כולם סרבים! הם בוגדים שהחליפו את דתם בגלל לחץ של כובשים זרים. הקרואטים היו נתונים ללחץ מצד האימפריה האוסטרו-הונגרית והמירו את דתם לכנסיה הקתולית האנטישמית. והבוסנים הארורים ימח שמם וזכרם היו פחדנים עלובים ובמקום להצטרף לאחיהם הסרבים הנוצרים במלחמתם כנגד הפולשים הטורקים המוסלמים, הם התאסלמו. כך שבהחלט, הסרבים הם העם האמיץ, הגיבור והחזק ביותר בקרב כל עמי יוגוסלביה.  נכון, הסרבים היו אליטה פוליטית-חברתית ביוגוסלביה במשך מאות שנים, אך הם הרוויחו את המעמד הזה ביושר! הם שמרו והגנו על הטריטוריה הזאת תמיד! לא האלבנים המטומטמים, לא הבוסנים הבוגדניים, לא הקרואטים חסרי-עמוד השדרה, אלא רק העם הסרבי! והעם הסרבי ישרוד ויחזיר לעצמו את קוסובו בעזרת ה'!
עדן איסקוביץ

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלום לכולם!
« להגיב #34 ב- : פברואר 27, 2010, 21:20:36 »
הקרואטים הקתולים והמסלמים מאלבניה וקוסבו שיתפו פעולה עם היטלר וה-SS והתגייסו לשורותיו בהמוניהם.
הסרבים נלחמו בנאצים, והיו היחידם שהצליחו לגרש את הנאצים משטחם לפני שכל צבא מבעלות הברית היה בכלל בגזרתם.
המרשל יוסיפ טיטו (ברוז'), שעמד בראש הכוחות בהתנגדו לנאצים בבלקנים, ויחד עימו הסרבים האמיצים לאחר שגם הם נטבחו בהמוניהם וגם כשגבם אל הקיר, סייעו בכוחם הדל וכלל שיכלו ליהודים בגזרתם.
זה התמצית, מה שהקרואטים הנבלות (ולא רק האוסטשה) והמסלמים חטפו בימי מלחמת האזרחים ביוגוסלביה ומידי מילוסביץ', אפילו לא היה קמצוץ ממה שהגיע להם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
שלום לכולם!
« להגיב #35 ב- : פברואר 27, 2010, 21:51:56 »
בס''ד
צודק לגמרי!
רק תיקון קטן, שמו הוא מילושביץ ולא מילוסביץ'
עדן איסקוביץ