כתב נושא: חיים שאלה בנוגע להומוסקסואליות  (נקרא 1409 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חיים שאלה בנוגע להומוסקסואליות
« ב- : ינואר 31, 2010, 14:58:27 »
חיים שלום

בסרט שעשית לפני כמה זמן בנוגע לתגובתך למשתמש "נדב" בין היתר התייחסת לטענה "סלידה מהומוסקסואליות אינה גזענות" ובין היתר אמרת שאנשים אלו חולים ויש לתקנם.

הייתי רוצה לשאול, לו אתה הייתה ראש ממשלה, זאת אומרת לך המשאבים הנחוצים לפעולה, מה היא הדרך "לתקנם" לדעתך?  

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #1 ב- : ינואר 31, 2010, 16:59:57 »
הם צריכים טיפול בדיוק כמו הפדופילים! עד שנת 1973 הומוסקסואליות הייתה נחשבת כמחלת-נפש אבל רק בגלל פוליטיקלי-קורקט הוציאו את ההומוסקסואליות מספר מחלות/הפרעות הנפש כמדומני על ידי ה FDA האמריקאי.

אתה צריך להבין שעשו זאת רק מבחינה פוליטית ולא בגלל משהו אחר.
וחוץ מזה הקב"ה ברא את האדם ישר רק אמה ביקשו חשבונות.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : ינואר 31, 2010, 19:54:21 »
לפי דעתי זו סטיית מין ומחלת נפש קשה בלי קשר לדת.

אני הייתי די חילוני תקופה מסוימת(היום אני דתי) ועדיין ראיתי בהומואים חולי נפש וסוטי מין שצריכים טיפול.

הסיבה פשוטה : מצב כזה של הומוסקסואליות נוגד את ההיגיון הבסיסי שעליו מבוסס כל העולם : זכר עם נקבה.

זה דבר לא מוסרי כי אם כל אחד היה כזה לא הייתה המשכיות לעולם. זה כמו לנסות לחבר שני חלקים של

פאזל שלא יכולים להיות מחוברים. זה פשוט דבר לא נורמאלי שאסור שיתקיים.

אני לא אומר שגבר לא יכול לחוש משיכה לגבר אחר, אבל ברגע שזה מה שהוא מרגיש הוא צריך להבין שהוא

חולה וצריך טיפול דחוף, בדיוק כמו שהפדופיל מרגיש גירוי מיני שהוא רואה ילדים.

יש פתרון לבעיה הקשה הזו וכהוכחה יש סיפורים רבים על הומואים שעשו מאמץ ונגמלו מיצר החולני ומסטיית המין

שלהם והיום הם חיים חיים בריאים ונורמאליים.

לפי דעתי העונש הנכון לאדם כזה (גבר או אישה) שלא רוצה לעזור לעצמו ורוצה להישאר כזה הוא הגליה.

כל אחד שנשאר כזה ומצהיר שהוא לא רוצה להשתנות יצטרך להיות מוגלה למקום מבודד. מקום שאליו יוגלו

כל החולים האלו ואז הם יהיו מבודדים מכל שאר בני האדם הנורמאליים והבריאים ולא תהיה להם שום יכולת

להשפיע ולתמרן את דעתם של אנשים בריאים.

בלי קשר לכל מה שכתבתי עד עכשיו, בתורה כתוב במפורש שזה אסור. ולכן גם אם הומוסקסואליות הייתה נראת לי

נורמאלית ולגיטימית (והיא ממש לא נראת לי כזו)  עדיין הייתי מוקיע את זה, בגלל שזה איסור דתי.

*הרבה חילונים מסכימים היום עם כל מה שאני רושם, אבל את לא תשמע הרבה שמודים בזה.

הם מתביישים ומפחדים להביע את דעתם בחברה החילונית, בגלל שאז הם יחשבו פרמיטיבים,

חשוכים ובורים.

ובגלל זה האנשים בימין האמיתי הם לדעתי האנשים האיכותיים ביותר כי הם אומרים את דעתם

בלי חשש והם מהווים את החלק האיכותי של העם.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : פברואר 05, 2010, 08:16:53 »
בס''ד

אוהד הפועל, עניתי לשאלה שלך עם סרטון: