כתב נושא: בעייה בקשר ליהדות  (נקרא 27483 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #75 ב- : מרץ 06, 2007, 16:04:35 »
בס"ד
אהרון ומה זה יעזור? אז יתגייסו כמה עשרות מאות אוקיי? ומה נקבל פקודות ממגרשי היהודים?..
דרך אגב מצטער שאני צריך ללכת עכשיו כי הדתי "במסכה" שלכם הולך לשיעור תורה מנחה וערבית.
שיהיה המשך יום טוב,
כהנא צדק!
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #76 ב- : מרץ 06, 2007, 16:06:43 »
מה  הבעיה בדיוק?
כולנו עם אותה  מטרה
למנוע  גזרות וגירושים
אולי  יש  פה  אנשים כולל אני  שלא  מסכימים ב מאה אחוז עם הרעיון הכהניסטי
אבל יש  לנו אותה  מטרה
לגרש את האויב הערבי מארץ ישראל
להגיע  לכמה  שיותר  יהודים להפיץ תמסר
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

Aaron

• אורח
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #77 ב- : מרץ 06, 2007, 16:08:08 »
מה  הבעיה בדיוק?
כולנו עם אותה  מטרה
למנוע  גזרות וגירושים
אולי  יש  פה  אנשים כולל אני  שלא  מסכימים ב מאה אחוז עם הרעיון הכהניסטי
אבל יש  לנו אותה  מטרה
לגרש את האויב הערבי מארץ ישראל
להגיע  לכמה  שיותר  יהודים להפיץ תמסר

:V: צודק.
אנחנו מתמקדים יותר מידי בחילוקי הדיעות בינינו במקום להתמקד ברעיון המשותף.

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #78 ב- : מרץ 06, 2007, 18:12:57 »
תאמין לי שעם כל הכבוד לתואר "עם סגולה" אנחנו העם שסבל אני חושבת יותר מכל עם אחר
2000 שנה לא היינו בארץ שלנו, יש לנו אויבים שמנסים להשמיד אותנו על ימין ועל שמאל, יש פליוג דעות פוליטיות בציבור
ולא נדבר על השואה
אז ככה שלא ממש חגיגה פה, מה יש לקנאות

את צודקת, כיום אין מה לקנא בעמ"י זאת בגלל שהוא לא שומר את תורת השם כל החולאים הרעים שבאים עלינו הם בגלל חטאנו.

חוק העונשין, תשל"ז-1977
סימן ב': בגידה
פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה   97.
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #79 ב- : מרץ 06, 2007, 18:21:52 »
בס"ד
מי בדיוק רצה לקבל קיבל ומקבל עליו את התורה הקדושה הזאת כל יום?...
אנחנו היהודים!
הקדוש ברוך הוא תמיד איתנו ועוזר לנו ברגעים הכי קשים!
נאספנו לפה בלי נשק מוכים מושפלים רעבים ובכל זאת מול כל מי שהיה פה רק אבל רק בעזרת הקדוש ברוך הוא!
הצלחנו לקום להשתקם לנהל מלחמות ביד רמה כמה גברים יהודים שבטוחים בקדוש ברוך הוא!
כמו שדוד הלך בשם ה' ככה אנחנו צריכים ללכת!
ושום מכשול לא יעצור אותנו.

אתה אופטימי עד כדי גיחוך
סליחה?!

מה את חושבת? שכל הנצחונות שנחלנו בארץ הם בזכות הכח שלנו זה שאנו נמצאים כאן זה נס עצום!!!!

מי היה מתאר לעצמו שצבא דל כמו שלנו מול כל מדינות ערב יצליח לכבוש שטחים כ"כ גדולים ב- 7 ימים.
עם אמונה כמו שלך לא נגיע לשום מקום.

מבחינתי אין מקום בא"י לחילון כל אדם צריך לחזור בתשובה או לפחות להשתדל!!!!

כי (ואני לא רוצה לפגוע) כאשר העקרונות נקבעים ע"י אדם אפשר להפר אותם אבל כאשר העקרונות נקבעים ע"י שמיים אין אפשרות להפרם.

את צריכה להיות גאה שאת חלק מעם סגולה  (אני לא מכירה אותך אישית) אבל כל אדם בין דתי בין חילוני חייב לתקן את דרכיו בכדי שנהיה ראויים לכינוי "עם סגולה" כי היום זו בושה לכינוי זה שהוא מודבק לנו.
חוק העונשין, תשל"ז-1977
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #80 ב- : מרץ 06, 2007, 18:27:25 »
בס"ד
עזוב אותה היא רוצה לגרש כניראה יהודים כמו השמלאנים שמשרתים בצבא הגירוש, אני בניגוד אלייך שיבוא זמני לא יתגייס לצבא שמגרש יהודים ואונס את העם שלו.
אני יהיה כמו גבר יהודי אמיתי אם ירצה ה' בחברות בגבעות לעומתך שהולכת לגרש יהודים, אל תשכחו מידה כנגד מידה כל מי שמעורב ותומך בגרוש יקבל כפל כפליים.

כהנא,
אתה כן צריך להתגייס לצבא להתגייס לצבא ולהגן על היתנחלויות זו גאווה!!!!
אתה תתרום הרבה!!!
הבן של ברוך גולשטיין הוא טייס בחייל האוויר אתה מתאר לך איזה קידוש ה' הוא עשה??????
הבן של אחד מהאנשים כי מושמצים ע"י השמאלנים הוא טייס , חוד החניט של הצבא.

צריך אנשים כמוהו, וכמוך אתה צריך לשאוף להגיע לתפקידים גבוהית בצה"ל ובכך לקדם את התנועה!!!

עם יהיה רמתכ"ל כהניסט אתה יודע איזה קפיצה זה יתן לארגון.

תחשוב על זה!!!

כהנא , אתה יהודי, יהודי צריך לשאוף למקסימום בכל תחום!!!

« עריכה אחרונה: מרץ 06, 2007, 18:47:46 על ידי or_ly »
חוק העונשין, תשל"ז-1977

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #81 ב- : מרץ 06, 2007, 18:32:50 »
טוב  לאיזה רמה  הגעתם
שוב  התחלתם לריב בגלל חילוקי דעות
בס"ד
איזה יהודי יכול לחשוב ככה?...
ניראה לך הגיוני בכלל? אולי יהודני.
אבל מה הקטע  בלריב עכשיו
אני לא לצד אף אחד
אני  פשוט אומר  שתמיד  יש  פה  מריבות בגלל חילוקי דעות
כולנו יש אותה  מטרה 
אז  על  מה לריב
עם היא לא  מאמינה  או מאמינה זה כבר  בעיה שלה

אתה טועה!!!!!
חוק העונשין, תשל"ז-1977

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #82 ב- : מרץ 06, 2007, 19:13:25 »
טוב  לאיזה רמה  הגעתם
שוב  התחלתם לריב בגלל חילוקי דעות
בס"ד
איזה יהודי יכול לחשוב ככה?...
ניראה לך הגיוני בכלל? אולי יהודני.
אבל מה הקטע  בלריב עכשיו
אני לא לצד אף אחד
אני  פשוט אומר  שתמיד  יש  פה  מריבות בגלל חילוקי דעות
כולנו יש אותה  מטרה 
אז  על  מה לריב
עם היא לא  מאמינה  או מאמינה זה כבר  בעיה שלה

אתה טועה!!!!!
אין פה טועה  או לא טועה
אני  לא רוצה  להתווכח פה כי אין טעם
אני  לא רציתי  להתווכח
אני סה"כ רציתי  להרגיע  תרוחות

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #83 ב- : מרץ 06, 2007, 19:15:55 »
בס"ד
איתן אתה טועה והיא צודקת גם, אחת מהמטרות שלנו היא להחדיר בכולם אמונה שלמה בקדוש ברוך הוא!
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #84 ב- : מרץ 06, 2007, 19:18:28 »
במה אני  טועה?
אני לא  ניסתי להוכיח כלום

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #85 ב- : מרץ 06, 2007, 19:23:45 »
בס"ד
איתן אתה טועה והיא צודקת גם, אחת מהמטרות שלנו היא להחדיר בכולם אמונה שלמה בקדוש ברוך הוא!
נכון גם להחדיר אתה  ראית אותי אומר שלא?

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #86 ב- : מרץ 06, 2007, 19:47:11 »
די אם הריבים...כול ישראל ארבים זה לזה..

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #87 ב- : מרץ 06, 2007, 19:51:22 »
די אם הריבים...כול ישראל ארבים זה לזה..
בס"ד
למה אתם ישר קופצים לריב, לא היה כאן שום ריב.
יגאל=גואל

מנותק Apricot

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #88 ב- : מרץ 07, 2007, 11:16:23 »
Or_ly תודה ששמת את השאלה שלי באתר ההוא - התשובה שם עזרה לי גם כן

מה שכן למרות שעליונות העם היהודי היא "רוחנית" בלבד בענייני קודש, אני רואה שישנם אנשים רבים (במיוחד בני נוער צעירים) שמחשיבים את היהודים בתור גזע עליון הטוב מאחרים, ואני שולל הלך מחשבה שכזה

כמו למשל כאשר אנשים מציינים פה בפורום את עליונות ה"מוח היהודי" - אני אמנם מכיר בעובדה שהיהודים תרמו רבות לעולם ואוחזים בהישגים מרשימים (18 אחוז ממקבלי פרס נובל בעולם כולו - יהודים, 50 אחוז מאלופי השחמט - יהודים גם כן, והיהודים הינם פלח כה מזערי מאוכלוסיית העולם - וכמובן יש את העניין שמדינת ישראל התפתחה מכלום ו0 למדינה המערבית המתקדמת שהיא היום)

אך אתם חייבים להודות שאם יבוא נאצי ויתחיל לדבר על עליונות ה"מח הגרמני" - זה פשוט יעלה לכם את הסעיף, ואתם תקראו לו גזען

בכל מקרה בקשר לויכוח שהתפתח פה...
לדעתי חשוב להתגייס לצה"ל - ההתנתקות אמנם הייתה פשע מתועב, אך אין אני חושב שזה אמור למנוע מאנשים לבוא ולתרום למדינה ולצה"ל - ללא צה"ל המדינה לא הייתה קיימת - לו צה"ל היה חודל מלהתקיים - האם אתם חושבים שהמדינה הייתה ממשיכה לשרוד?

אורי אבנרי - דע זאת - אתה פסיכי, אתה משוגע

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #89 ב- : מרץ 07, 2007, 14:22:52 »
Or_ly תודה ששמת את השאלה שלי באתר ההוא - התשובה שם עזרה לי גם כן

מה שכן למרות שעליונות העם היהודי היא "רוחנית" בלבד בענייני קודש, אני רואה שישנם אנשים רבים (במיוחד בני נוער צעירים) שמחשיבים את היהודים בתור גזע עליון הטוב מאחרים, ואני שולל הלך מחשבה שכזה

כמו למשל כאשר אנשים מציינים פה בפורום את עליונות ה"מוח היהודי" - אני אמנם מכיר בעובדה שהיהודים תרמו רבות לעולם ואוחזים בהישגים מרשימים (18 אחוז ממקבלי פרס נובל בעולם כולו - יהודים, 50 אחוז מאלופי השחמט - יהודים גם כן, והיהודים הינם פלח כה מזערי מאוכלוסיית העולם - וכמובן יש את העניין שמדינת ישראל התפתחה מכלום ו0 למדינה המערבית המתקדמת שהיא היום)

אך אתם חייבים להודות שאם יבוא נאצי ויתחיל לדבר על עליונות ה"מח הגרמני" - זה פשוט יעלה לכם את הסעיף, ואתם תקראו לו גזען

בכל מקרה בקשר לויכוח שהתפתח פה...
לדעתי חשוב להתגייס לצה"ל - ההתנתקות אמנם הייתה פשע מתועב, אך אין אני חושב שזה אמור למנוע מאנשים לבוא ולתרום למדינה ולצה"ל - ללא צה"ל המדינה לא הייתה קיימת - לו צה"ל היה חודל מלהתקיים - האם אתם חושבים שהמדינה הייתה ממשיכה לשרוד?

בס"ד
יש לך טעות ללא הקדוש ברוך! הוא לא הייתה מדינה ועם יהודי!
לא סתם היו לנו כל מיני ניסים במלחמות שאפילו לא היה לנו סיכוי בהם.
יגאל=גואל

מנותק Apricot

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #90 ב- : מרץ 07, 2007, 14:28:37 »
אבל במידה ופתאום צה"ל יפורק כי כולם יחליטו לא להתגייס ומדינות ערב יבואו ויפלשו פנימה - אז אתה חושב שה' יזרוק עליהם ברקים מן השמיים ?

דרך אגב בקשר למה שאמרת למלחמת לבנון השנייה

אנשים נוטים לזלזל מעט בחיזבאללה, לא היו להם 500 מחבלים שם, אלא כמה אלפים (6000...7000...אם אינני טועה)

בנוסף הם התכוננו לפלישה לדרום לבנון זמן רב והצטיידו במכשור טכנולוגי מתקדם שהובא להן ע"י רוסיה בעקיפין (הובא ישירות ע"י איראן וסוריה)

צה"ל לעומת זאת נוהל ע"י זוג האדיוטים אולמרט את פרץ וההחלטה לפלוש קרקעית הגיעה יומיים לפני הפסקת האש שבפועל נדרשו 4 ימים להשלים את כיבוש דרום לבנון עד הליטאני

עד הגעת ההחלטה להכנס קרקעית צה"ל שיחק ב"להכנס לכפר, לצאת מכפר, להכנס לכפר , לצאת מכפר" וסתם איבד חיילים בתהליך

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #91 ב- : מרץ 07, 2007, 14:55:12 »
אבל במידה ופתאום צה"ל יפורק כי כולם יחליטו לא להתגייס ומדינות ערב יבואו ויפלשו פנימה - אז אתה חושב שה' יזרוק עליהם ברקים מן השמיים ?

אנשים נוטים לזלזל מעט בחיזבאללה, לא היו להם 500 מחבלים שם, אלא כמה אלפים (6000...7000...אם אינני טועה)

בנוסף הם התכוננו לפלישה לדרום לבנון זמן רב והצטיידו במכשור טכנולוגי מתקדם שהובא להן ע"י רוסיה בעקיפין (הובא ישירות ע"י איראן וסוריה)

צה"ל לעומת זאת נוהל ע"י זוג האדיוטים אולמרט את פרץ וההחלטה לפלוש קרקעית הגיעה יומיים לפני הפסקת האש שבפועל נדרשו 4 ימים להשלים את כיבוש דרום לבנון עד הליטאני

עד הגעת ההחלטה להכנס קרקעית צה"ל שיחק ב"להכנס לכפר, לצאת מכפר, להכנס לכפר , לצאת מכפר" וסתם איבד חיילים בתהליך
בס"ד
קודם כל זה אשמתם של אולמרט ופרץ כולל הקודמים שלהם, ואם אתה רוצה קצת נתונים על מה שהיה שם בפועל הכולל היו מפוזרים מחבלים חמושים כ-1500 8,000 זה גיוס כולל של חיזבאללה כולל "מילואים" מתוך ה-1500 נהרגו 950 לקראת הסוף 500-600 נלחמו.
יגאל=גואל

מנותק Apricot

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #92 ב- : מרץ 07, 2007, 15:47:24 »
אמרו גם שהיו שם לוחמים ממשמרות המהפכה האיראניים וגם היו דיווחים שהיו שם גם לוחמים מסומליה...אבל קשה לדעת אם זה נכון

לפי צה"ל היו להם 600-700 הרוגים , לא 950 - ואם אינני טועה מתי שהחלו את הפלישה הקרקעית נאמר שיש להם כ1000 חמושים מתבצרים בכל כפר וכפר

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #93 ב- : מרץ 07, 2007, 16:06:48 »
אמרו גם שהיו שם לוחמים ממשמרות המהפכה האיראניים וגם היו דיווחים שהיו שם גם לוחמים מסומליה...אבל קשה לדעת אם זה נכון

לפי צה"ל היו להם 600-700 הרוגים , לא 950 - ואם אינני טועה מתי שהחלו את הפלישה הקרקעית נאמר שיש להם כ1000 חמושים מתבצרים בכל כפר וכפר
אחרי שהאירגון מגיע לרמת שיא עם גיוס כולל "מילואים" הוא מגיע בערך ל-7000-8000.
בכל כפר היו חולייות של מחבלים לא אלפים שחיכו בעיקרון בפועל אחרי שנהרגים כמה מחליפים כמה מחבלים אחרים את הקודמים להם אז תמיד יש חילוף.
יגאל=גואל

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #94 ב- : מרץ 07, 2007, 16:08:16 »

בס"ד
קודם כל זה אשמתם של אולמרט ופרץ כולל הקודמים שלהם, ואם אתה רוצה קצת נתונים על מה שהיה שם בפועל הכולל היו מפוזרים מחבלים חמושים כ-1500 8,000 זה גיוס כולל של חיזבאללה כולל "מילואים" מתוך ה-1500 נהרגו 950 לקראת הסוף 500-600 נלחמו.

מתוך 1500 הרגנו 950 אני אומרת וואו הישג מרשים
בקשר לאולמרט ופרץ במה הם אשמים?

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #95 ב- : מרץ 07, 2007, 16:10:19 »

בס"ד

מתוך 1500 הרגנו 950 אני אומרת וואו הישג מרשים
בקשר לאולמרט ופרץ במה הם אשמים?
בס"ד
עכשיו בדקתי על פי רשומים של צה"ל רשמים נהרגו 600 בוודאות.
מתוך כ-2000 שהיו מפוזרים חשוב לציין שכל מחבל שנהרג שלחו גיבוי של עוד 5.
מה הם אשמים?
בדיחה טובה.
דרך אגב שישנו כבר את זה ממלחמת לתבוסה.
יגאל=גואל

מנותק Apricot

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #96 ב- : מרץ 07, 2007, 16:28:49 »
זאת לא תבוסה מכיוון שהאו"ם הכריז על הפסקת אש ושני הצדדים מילאו אותה, זה לא שצה"ל בלם כי לא יכל עוד להתקדם

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #97 ב- : מרץ 07, 2007, 19:14:40 »
בס"ד
לא ממש לא תבוסה 1500 מחבלים שפזורים לאורך הקרב עשו צחוק מהצבא הכי חזק בעולם במשך חודש, תקפו ספינות שלנו הפילו מסוקים ריסקו טנקים וכל זה בגלל ניהול כושל.
יגאל=גואל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #98 ב- : מרץ 07, 2007, 20:02:35 »
תאמין לי שעם כל הכבוד לתואר "עם סגולה" אנחנו העם שסבל אני חושבת יותר מכל עם אחר
2000 שנה לא היינו בארץ שלנו, יש לנו אויבים שמנסים להשמיד אותנו על ימין ועל שמאל, יש פליוג דעות פוליטיות בציבור
ולא נדבר על השואה
אז ככה שלא ממש חגיגה פה, מה יש לקנאות
הצלחה האדירה שלנו בגולה זה מה שיש .

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
בעייה בקשר ליהדות
« להגיב #99 ב- : מרץ 07, 2007, 20:18:02 »
עזבו לא צריך לריב..בבוא היום אנשים יבינו לבד..שאין עוד מלבדו..

עם ישראל חי! כהנא חי בכול אחד ואחד מאיתנו!!

וואלה לא ידעתי שעכשיו אני אתאיסטית...

את חושבת שאני שם על הביצפר? ביגלל דברים כאלה גם העיפו אותי...ביגלל שאמרתי תדעה שלי..
ביגלל שאני יהודי גאה ולא שם על אף אחד...גם לא על הרצל האנטישמי..שביגללו העיפו אותי מהביצפר..
הרצל אנטישמי??????????????????????????????????
 ??? ???
הרצל אחד מהציוניים הראשונים

עזוב אני לא יכנס לזה עכשיו..אולי באחד הימים תיתקל בזה..אבל בכללי הרצל היה בעד לעשות פה ארץ של יהודים מיתבוללים דוברי עברית..
הוא לא עשה לבן שלו ברית מילה והוא נתן לילדים שלו שמות של גויים והוא היה בעד לנצר את כול יהודי בזל..ועוד ועוד...

מאיפה אתה יודע אתה לא חיית בזמנו
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92