כתב נושא: בקשר לVIP  (נקרא 1674 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בקשר לVIP
« ב- : ינואר 25, 2010, 01:54:56 »
אם אתם חושבים שזה שהורדתם לי את הוי איי פי זה מזיז לי אז אתם ממש טועים, אני לא שם על זה מצידי תחסמו אותי.
אני יודע שאני יותר ימני מכל אלה שצועקים מוות לערבים או אלה שיושבים בבית ולא עושים צבא!
אני בע"ה מתגייס בזמן הקרוב ואני הולך ליהיות לוחם להגן על הארץ שלי שאני אוהב אותה, אני ישרת בחברון ובשכם ובשטחים ויגן על יהודים יקרים בזמן שאתם תמשיכו לשבת בבית ולקטר כמה המצב במדינה שלנו חרא במקום לקום ולעשות מעשה.
אני בן אדם אידיאליסט ואולי את ה"דרגה" של ה"VIP" לקחתם לי שעל זה אתם צריכים להתבייש אבל את האמונה שלי בדרכו של הרב כהנא אף אחד לא ייקח ממני ובשביל זה אני לא צריך אותכם
יש לי חילוקי דיעות עם רבים ממכם, אני לא חייב להסכים על כל דבר וגם אתם לא חייבים להסכים איתי...
לפחות אני לא כמו חלק מהלקקנים פה שכל היום רק מקרקרים סביב המנהלים בשביל שישבחו אותם שהם יהודים טובים...
בקיצור אני יבוא לבקר ואני יהיה בסביבה אין לכם מה לדאוג חח...
ההודעה הזאת ממש ממש לא מופנית לכולם, מי שזה מופנה אליו הוא יודע.
להפך, חלק מהאנשים פה הם באמת חכמים ואכותיים ואפילו יצא לי להיפגש עם 2 מהאנשים פה...

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בקשר לVIP
« להגיב #1 ב- : ינואר 25, 2010, 02:47:17 »
בס''ד

יחיאל, תאמין לי שאני לא יודע איך זה קרה. אחזיר את זה מייד.
אני מתנצל יחיאל. אני מעולם לא הייתי עושה זאת!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
בקשר לVIP
« להגיב #2 ב- : ינואר 25, 2010, 04:19:15 »
אין לי שמץ מה הסיפור. יחיאל, אתה אחד מאיתנו, ואתה אחד היקרים והחשובים בתנועתנו. אינני מאמין שיש כאן מי מהמנהלים שחושב אחרת, כך שלגבי הסרת ה-VIP אני משער שסתם נפלה טעות. אני שמח לראות שחיים תיקן זאת.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בקשר לVIP
« להגיב #3 ב- : ינואר 25, 2010, 23:41:52 »
חיים וגם בשן, אין לי משהו נגד אף אחד פה בפורום במיוחד את שתיכם אני מעריך מאוד בפורום.
לא כועס או משהו חלילה, גם לא הפריע לי העניין עם הוי איי פי כמו שמפריע לי העניין שיש לי תחושה בזמן האחרון שסימנו עליי איקס בגלל הדעות שלי בנוגע לחשיבות בצבא.
אין מה לעשות, ככה אני.
אתם לא חייבים להסכים איתי...
גם ברוך מרזל ואיתמר בן גביר לא מסכימים על כל עניין אבל הם אחים לאותה מטרה
וככה אני חושב שגם אנחנו צריכים ליהיות, חבל שלא כולם חושבים ככה..

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בקשר לVIP
« להגיב #4 ב- : ינואר 25, 2010, 23:50:15 »
חיים וגם בשן, אין לי משהו נגד אף אחד פה בפורום במיוחד את שתיכם אני מעריך מאוד בפורום.
לא כועס או משהו חלילה, גם לא הפריע לי העניין עם הוי איי פי כמו שמפריע לי העניין שיש לי תחושה בזמן האחרון שסימנו עליי איקס בגלל הדעות שלי בנוגע לחשיבות בצבא.
אין מה לעשות, ככה אני.

בס''ד

אני דוקא רציתי להציע לך תפקיד בהנהלה ולא עשיתי זאת אך ורק כי אני יודע שאתה עומד להתגייס בקרוב ולא יהיה לך מספיק זמן. אך אם בעתיד יהיה לך יותר זמן ואם אתה מעוניין, אתה בהנהלה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בקשר לVIP
« להגיב #5 ב- : ינואר 25, 2010, 23:55:17 »
בס''ד

אני דוקא רציתי להציע לך תפקיד בהנהלה ולא עשיתי זאת אך ורק כי אני יודע שאתה עומד להתגייס בקרוב ולא יהיה לך מספיק זמן. אך אם בעתיד יהיה לך יותר זמן ואם אתה מעוניין, אתה בהנהלה.
אני מעריך את זה, תודה !
בע"ה אני ישמח יום אחד לעזור בניהול הפורום =]

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
בקשר לVIP
« להגיב #6 ב- : ינואר 26, 2010, 00:50:50 »
אין מה לעשות, ככה אני.

תודה, אחי. תהייה בטוח שההערכה כאן כלפיך היא עצומה. ואני מדבר מידיעה אישית לא רק בקרב החברים- אלא גם ודווקא בקרב ההנהלה. לכן עוד יותר הפתיע אותי כל האשכול הזה. אם אתה מסומן אצלנו במשהו איכשהו, זה בצבע זוהר וצבעוני של מנהל, ולא ב"איקס".

חילוקי דיעות בינינו הם דבר לגיטימי ואף חיוני לקידום התנועה. הגם שבמקרה שלך מדובר על מחלוקת לא חדשה, שיש לה בתנועה מצדדים מכאן וחולקים מכאן ואלה מקבלים את אלה גם אם לא מסכימים. בהתחשב בכך שלכולנו אותה מטרה, יש עניין גדול לבחון ולברר את כלל הדיעות והגישות באשר לדרך הגשמתה. :old_smiley:

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בקשר לVIP
« להגיב #7 ב- : ינואר 26, 2010, 12:01:29 »
תודה רבה אח שלי!