כתב נושא: לפי כל התסמינים אנחנו הולכים למלחמה שאנחנו לא מוכנים אליה ורק ניסים יצילו אותנו  (נקרא 1964 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
דבקה הוא אתר קונספירטיבי.

לנס העיקרי שיציל אותנו קוראים חומר נפץ והוא זמין ביותר.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

הכתבה צודקת בהתחלה..
ברוך הבא לפורום!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!

מנותק udi

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *

מנותק udi

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
ל-NEO אתה יכול להסביר לי למה דבקה קונספרטיבי???מהתרשמות שלי האתר לצידנו{הצד האמיתי}

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
אני לא יודע אם האתר "לצידנו" אבל לצורך הדיון - גם אם משהו הוא ימני הוא יכול להיות קונספירטור.  זה לא משהו שמשוייך למפלגה כזו או אחרת.

אני עוקב אחרי האתר הזה במשך זמן רב וכן מתעדכן בו ע"מ בכל זאת לנסות ולקבל איזו זוית חדשה, אך זה מאוד נדיר שהם מצליחים לגרום לי ללמוד משהו חדש.

הסיבה המרכזית לכך שהוא קונספירטיבי היא משום שהם מפרסמים ידיעות כביכול בלעדיות וכשמתגלה ברבים שמדובר היה בשטות גמורה הן נעלמות לחלוטין(!) מהאתר או ההיסטוריה שלו.  בעוד שאם קורה שהם צודקים במשהו באיזו הערת ביניים, הם מיד כותבים "כפי שכתבנו בתאריך ....".

בנוסף, זכורות לי כתבות רבות שהופיעו בהם פשוט שקרים גסים מתוך ידע אישי שלי (עניינים צבאיים ולא מדיניים).  לעיתים הם מפרסמים אינפורמציה שמספיק שאתה מבין קצת באותו תחום ואתה מבין שמדובר גם כן בספקולציה במקרה הטוב ושקר במקרה הרע.

לצערי, אני לא יכול להביא לכאן דוגמאות חיות של מבצעים צבאיים שהייתי שותף להם כיוון שאולי לפחות האויב קנה את הלוקשים (והם באמת צריכים להיות אידיוטים להאמין למה שנכתב, אבל שיהיה.  אני בעד להאדיר את יכולתו של צה"ל בהיבטים שהוא חלש בהם).

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
אני לא יודע אם האתר "לצידנו" אבל לצורך הדיון - גם אם משהו הוא ימני הוא יכול להיות קונספירטור.  זה לא משהו שמשוייך למפלגה כזו או אחרת.

אני עוקב אחרי האתר הזה במשך זמן רב וכן מתעדכן בו ע"מ בכל זאת לנסות ולקבל איזו זוית חדשה, אך זה מאוד נדיר שהם מצליחים לגרום לי ללמוד משהו חדש.

הסיבה המרכזית לכך שהוא קונספירטיבי היא משום שהם מפרסמים ידיעות כביכול בלעדיות וכשמתגלה ברבים שמדובר היה בשטות גמורה הן נעלמות לחלוטין(!) מהאתר או ההיסטוריה שלו.  בעוד שאם קורה שהם צודקים במשהו באיזו הערת ביניים, הם מיד כותבים "כפי שכתבנו בתאריך ....".

בנוסף, זכורות לי כתבות רבות שהופיעו בהם פשוט שקרים גסים מתוך ידע אישי שלי (עניינים צבאיים ולא מדיניים).  לעיתים הם מפרסמים אינפורמציה שמספיק שאתה מבין קצת באותו תחום ואתה מבין שמדובר גם כן בספקולציה במקרה הטוב ושקר במקרה הרע.

לצערי, אני לא יכול להביא לכאן דוגמאות חיות של מבצעים צבאיים שהייתי שותף להם כיוון שאולי לפחות האויב קנה את הלוקשים (והם באמת צריכים להיות אידיוטים להאמין למה שנכתב, אבל שיהיה.  אני בעד להאדיר את יכולתו של צה"ל בהיבטים שהוא חלש בהם).
מזכיר את האתר ''קולו של משיח'' :old_huh:
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נערך נכתב נושא הלא נכון

מנותק udi

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
הבנתי .תודה.גם אותם אני אקח בערבון מוגבל :old_huh:

בקיצור רק ניסים יצילו אותנו-אמת.
אין מה לעשות-חייבים להתקרב לאבא שבשמים-רק הוא יציל אותנו!!!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
הבנתי .תודה.גם אותם אני אקח בערבון מוגבל :old_huh:

בקיצור רק ניסים יצילו אותנו-אמת.
אין מה לעשות-חייבים להתקרב לאבא שבשמים-רק הוא יציל אותנו!!!

:V:

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
גוג ומגוג מתקרבת
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!