כתב נושא: מה יקרה אם כל אחד בצבא יפעל עפ"י השקפת עולמו?  (נקרא 23008 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מה יקרה אם כל אחד בצבא יפעל עפ"י השקפת עולמו?
« להגיב #50 ב- : ינואר 27, 2010, 18:40:42 »
בס"ד

אני מניח שהגיע הזמן לבדוק גם את מידת הצביעות הנשית בימינו.
איינשטיין בהשוואה אלייך.תתחילי לקלוט - צה"ל גירש את היהודים - ביצע בהם טיהור אתני על סמך רקע דתי ואתני. כל הזדהות עם הארגון הנ"ל הוא הזדהות עם מעשיו - רעים וטובים כאחד.
כיום, נראה לנגד עינינו כי אין סיכוי שצה"ל ישתנה. מי ששולט בו - הטעמתם נכון - הוא האליטה. העלובים הם חלק מהאליטה, וכל סיכוי לשינוי דרך מוסדות האליטה וביניהם צה"ל - כפי שניתן לראות מפרשת הנפת השלטים בכפיר - לא קיים.
ההליכה שלך נגד הזרם מזכירה את ההליכה נגד הזרם אצל השמאל.
אלמוני אומר, "נגרש את כל היהודים מיו"ש עכשיו". פלוני אומר, "זה יהרוס את כל מה שבנינו - התמיכה בנו תהיה אפסית ואין לנו זמן למסע תעמולה כזה כרגע; נגרש רק את היהודים מהמאחזים".
הפואנטה היא שההבדל בינך לבין הזרם הוא מינורי. הזורם דוגל בנאמנות לאליטה בכל מצב  - לטוב ולרע. לפיכך אנשים כמוך רק מחמירים את הבעיה - ככל שהתלות והנאמנות המוחלטת שלנו לאליטה הולכות וגדלות, כך הסיכוי למנוע או להחליש את מימדי הפשעים של האליטה הולכים וקטנים. אם נשחק במשחק שלהם, רק נפסיד - וזה לא משנה אם אנחנו צודקים או לא.

מדינת ישראל היא אזרחיה. מדינת ישראל איננה אויבו של העם היהודי - האליטה לגווניה כן. אבל כרגע, האליטה שולטת במדינה. צה"ל הוא הצבא של האליטה, וזה לא משנה מי מתגייס אליו. בסופו של דבר, מי שמחזיק שם היא האליטה ואין כל סיכוי לשנות אותו מבפנים. ללכת עימו - להתגייס ולתמוך בו - זה ללכת עם האליטה - ולפיכך מהווה הליכה עם הזרם.

צה"ל כבר לא רלוונטי. לשניה לא שללתי את הפוטנציאל שבו להגן עלינו - חלילה; אבל הוא לא מבצע אותו ואין סיכוי לשנות את זה. במקום ללכת עם הראש בקיר, צריך לפנות לדרכים אחרות. ובמקום להניח הנחות א-פריורי כאילו אין, את צריכה לשאול ולא ללכת עם הזרם כמו שאת עושה עכשיו.

אין לי בעיה להתייחס אלייך בכבוד כי כבודך כיהודייה - ולא בגלל הישג אישי כלשהו ממך - הוא חשוב. אבל גם כבודי הוא חשוב, ואם תתחילי להשמיצני כפי שעשית - תקבלי את אותה הגישה.

אני זה שלא צריך לקחת אותך ברצינות. את לא צריכה לקחת ברצינות את התשובות הלא רציניות שלי לשטויות שאת פולטת מהמקלדת.

לא ענית תשובה אחת לאף אחת ממסכת הטיעונים שלי. נכנסתי ישר לעניין, ואת נכנסת להשמצות. גם עכשיו כשחזרתי על הנקודה - לא ענית.

מאיפה אפשר בכלל להתחיל לענות לך?! אתה כ"כ בטוח שהכל נעשה רק בגלל שהם דתיים!
אני בחיייייםםםםםםםםםםםם לא הסכמתי עם הגירוש שלהם! בחיים! אני לא תומכת בפעולות מסויימות של הצבא, כי הצבא לא אמור לעשות את פעולת הגירוש! (אף אחד לא אמור לעשות את זה, אבל אם כבר אז לא הצבא.)
אני בחיים לא טענתי שאני איינשטיין, ובחיים לא דיברתי עם מישהו לא בגובה העיניים. ואתה כן, זאת אחת הבעיות שלך.
בנתיים אתה זה שפגע בכבודך. בכבודי לא פגעת ולא תצליח לפגוע אף פעם. להגיד לי שמנה כשאתה יודע בוודאות שאתה משקר לא רק לעצמך, אלא גם לאחרים- זה עיניין שלך, כי אני יודעת מי אני, ואתה ממש לא חלק מהחיים שלי (ברוך ה'!) ואתה גם ממש לא מעניין אותי.

אי אפשר לענות לך, כי כל מילה שלך שנייה שלך זה מתפרש כ"גירשו אותם כי הם דתיים, הממשלה חרא, אני יכול לשנות את העולם" בלה בלה בלה! בולשיט!
כרגע ותפנים את זה טוב טוב- אני לא יכולה לשנות את הממשלה, ואני לא יכולה לשנות את המדיניות הזאת! אני רק בת 17, עוד אין לי אפשרות להשפיע באמת על מה שקורה, אפילו לבחור אני עוד לא יכול.
בניגוד אליך שחי בסרט רע מאוד, שאתה יכול לשנות הכל כשאתה כולה בן 16.
אז תנוח.
אם מוחמד לא בא אל ההר, סימן שמוחמד מת!!!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #51 ב- : ינואר 27, 2010, 18:52:24 »
בס"ד

הבה נראה. השקעת כל כך הרבה מאמצים בלהראות כמה אינני מעניין לך - בזמן שהשקעת את אותם המאמצים לבכות על כמה אינני בוגר, כמה אני קטן ולא מוכר [הנחת א-פריורי, את עוד לא מכירה אותי ואני בחיים לא אכיר אותך], וכו'. במקום להתרכז בדיון ענייני, התרכזת בי.

עכשיו נענה לך.
ציטוט
מאיפה אפשר בכלל להתחיל לענות לך?! אתה כ"כ בטוח שהכל נעשה רק בגלל שהם דתיים!

אימתי טענתי כך?

ציטוט
אני לא תומכת בפעולות מסויימות של הצבא, כי הצבא לא אמור לעשות את פעולת הגירוש! (אף אחד לא אמור לעשות את זה, אבל אם כבר אז לא הצבא.)

עצם הגיוס לצה"ל כיום איננו חוקי לגמרי.
ציטוט
חובת הגיוס לצה"ל הקדימה אף את חוק שירות ביטחון הראשון מ-1949, והיא נקבעה בתחילה בפקודת צבא-הגנה-לישראל, עליה חתם דוד בן-גוריון כראש הממשלה הזמנית ב-31 במאי 1948. סעיף 2 לפקודה קובע כי "במצב חירום יונהג גיוס חובה לצבא-הגנה-לישראל על כל שירותיו. גיל חייבי הגיוס יהיה כפי שייקבע על ידי הממשלה הזמנית". מצב חירום הוכרז עוד קודם לכן (ועודו בתוקף).
יש מספיק דברים שאינם נעשים באופן חוקי אליבא דחוקי השטעטל, אבל זה לא משנה כרגע. מה שמשנה הוא מה שקורה בשטח - ומה שקורה הוא שצה"ל לא ישתנה וימשיך בפעולות שלו, שכן אין פה דמוקרטיה ואין פה צדק [מונחים סותרים].

ציטוט
כרגע ותפנים את זה טוב טוב- אני לא יכולה לשנות את הממשלה, ואני לא יכולה לשנות את המדיניות הזאת! אני רק בת 17, עוד אין לי אפשרות להשפיע באמת על מה שקורה, אפילו לבחור אני עוד לא יכול.
בניגוד אליך שחי בסרט רע מאוד, שאתה יכול לשנות הכל כשאתה כולה בן 16.

אני לא רוצה לשנות את הממשלה. אני לא רואה תקווה מגיעה מכיוון האליטה.
נכון. אני בן 16. את בת 17. אבל היום זה לא זמנה של מלחה"ע ה-2. היום לא צריך לצאת להגיע לגיל 45 בשביל להשפיע. היום - השינוי הכי קטן בנקודה אחת משפיע על נקודה אחרת בצורה כזו או אחרת, וממשיך הלאה. במקום להכיר אותי ולהבין את רעיונותיי - הינך שוללת אותי בהאשמות שיסודן הוא בורות נטו, מתחמקת. במקום לפסול - שאלי. אבל כרגע - הבנתי שאינך מעוניינת באמת בשינוי - אלא פשוט לעשות לי לינץ' אינטרנטי.

לילה טוב.

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #52 ב- : ינואר 27, 2010, 19:00:45 »
בס"ד

הבה נראה. השקעת כל כך הרבה מאמצים בלהראות כמה אינני מעניין לך - בזמן שהשקעת את אותם המאמצים לבכות על כמה אינני בוגר, כמה אני קטן ולא מוכר [הנחת א-פריורי, את עוד לא מכירה אותי ואני בחיים לא אכיר אותך], וכו'. במקום להתרכז בדיון ענייני, התרכזת בי.

עכשיו נענה לך.
אימתי טענתי כך?

עצם הגיוס לצה"ל כיום איננו חוקי לגמרי. יש מספיק דברים שאינם נעשים באופן חוקי אליבא דחוקי השטעטל, אבל זה לא משנה כרגע. מה שמשנה הוא מה שקורה בשטח - ומה שקורה הוא שצה"ל לא ישתנה וימשיך בפעולות שלו, שכן אין פה דמוקרטיה ואין פה צדק [מונחים סותרים].

אני לא רוצה לשנות את הממשלה. אני לא רואה תקווה מגיעה מכיוון האליטה.
נכון. אני בן 16. את בת 17. אבל היום זה לא זמנה של מלחה"ע ה-2. היום לא צריך לצאת להגיע לגיל 45 בשביל להשפיע. היום - השינוי הכי קטן בנקודה אחת משפיע על נקודה אחרת בצורה כזו או אחרת, וממשיך הלאה. במקום להכיר אותי ולהבין את רעיונותיי - הינך שוללת אותי בהאשמות שיסודן הוא בורות נטו, מתחמקת. במקום לפסול - שאלי. אבל כרגע - הבנתי שאינך מעוניינת באמת בשינוי - אלא פשוט לעשות לי לינץ' אינטרנטי.

לילה טוב.

"צה"ל גירש את היהודים - ביצע בהם טיהור אתני על סמך רקע דתי ואתני"- אתה אמרת.

מלחמת חובה- שמעת על זה? במלחמת חובה כל הגברים בארץ חייבים להשתתף. כך אומרת תורתך.
הגיוס לצה"ל איננו חוקי? אה, אז בוא נשב בבית, ניראה איך הערבים לוקחים את המדינה שלנו, בוא נפסיק לעמוד במחסומים, בוא נפסיק להילחם באלה שמשגרים קסאמים- בוא נסגור תמדינה הזאת ונחזור לגולה. הרי שם כולם יקבלו אותנו.

בקשר לשלילה- אני לא מסכימה איתך על דברים שאתה אומר. מה אתה מצפה?! שאני אגיד לך שאתה צודק? אני מקבלת את הדעה שלך, אתה לא מקבל את שלי- זה ההבדל.
בנתיים לא התחמקתי משום דבר. ועניתי לך- השינוי יבוא אם אנשים כמוך יפסיקו לרדת לפסים אישיים בויכוחים.
ולפי מה שזכור לי, אתה זה שעשית עליי לינץ' אינטרנטי מהיום שהתחלנו להתווכח בנושאים שעלו פה בפורום, ועדיף מפאת כבודם של אנשים פה שאני לא אזכיר את המילים שלך.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #53 ב- : ינואר 27, 2010, 19:19:31 »
בס"ד

ציטוט
"צה"ל גירש את היהודים - ביצע בהם טיהור אתני על סמך רקע דתי ואתני"- אתה אמרת.
אוקיי, איפה "דתיים"?
עוד דבר - להגיד כי הגירושים לא בוצעו על רקע כזה אלא על תמימות מצד השלטונות ולא שנאה יוקדת ובסיסית ליהודי יש"ע, הינו בגידה רעיונית לכל דבר.

ציטוט
מלחמת חובה- שמעת על זה? במלחמת חובה כל הגברים בארץ חייבים להשתתף.

תמיד אהבתי את הדיונים ההלכתיים עם אלה שאין להם מושג בגרוש בהלכה - אבל בכל זאת מכניסים ראשם בה.
מלחמת מצווה [חובה? מה הקשר? אל תבלבלי את זה עם "גיוס חובה"] - נכון בהחלט. אבל ממתי להצטרף לצבא שנלחם נגדנו [פאסיבית או אקטיבית] ונגד ארץ ישראל נחשב "מלחמת מצווה"? למה את נכנסת בדיני מלחמות שאינך בקיאה בהן מלכתחילה?

ציטוט
כך אומרת תורתך.

סוף סוף את מודה כי היא איננה תורתך. עכשיו אינך ראויה לכבוד שלה ראויה יהודייה.

ציטוט
הגיוס לצה"ל איננו חוקי? אה, אז בוא נשב בבית, ניראה איך הערבים לוקחים את המדינה שלנו, בוא נפסיק לעמוד במחסומים, בוא נפסיק להילחם באלה שמשגרים קסאמים- בוא נסגור תמדינה הזאת ונחזור לגולה. הרי שם כולם יקבלו אותנו.
שאלה אחת - האם הגיוס לצה"ל מונע את כל אלה? ולמה מלכתחילה יש מחסומים?

ציטוט
בקשר לשלילה- אני לא מסכימה איתך על דברים שאתה אומר. מה אתה מצפה?! שאני אגיד לך שאתה צודק? אני מקבלת את הדעה שלך, אתה לא מקבל את שלי- זה ההבדל.

ההבדל מאוד יסודי. אני לא אומר דברים בלי לדעת היטב מה אני אומר - אני מתכוון לכל מה שאני אומר ולא אומר דברים מתוך רגש.
אני מצטער, אבל מה שאמרת לי כבר מהתגובה הראשונה שלך איננו נקרא "אי-הסכמה" אלא לינץ' אינטרנטי.

ציטוט
בנתיים לא התחמקתי משום דבר. ועניתי לך- השינוי יבוא אם אנשים כמוך יפסיקו לרדת לפסים אישיים בויכוחים.
שוב - איננה יודעת מה היא אומרת. קראי כבר מתגובתך הראשונה ואמרי לי אם לא ירדת בעצמך לפסים אישיים מלכתחילה.

ציטוט
ולפי מה שזכור לי, אתה זה שעשית עליי לינץ' אינטרנטי מהיום שהתחלנו להתווכח בנושאים שעלו פה בפורום, ועדיף מפאת כבודם של אנשים פה שאני לא אזכיר את המילים שלך.
אז שלחי לי את ההוכחות להאשמותייך בהודעה אישית.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #54 ב- : ינואר 27, 2010, 19:25:29 »
אני מניח שהגיע הזמן לבדוק גם את מידת הצביעות הנשית בימינו.
ההומור התל אביבי יורד למידת שפלות בלתי ניתנת לגישור.

הומור הוא דבר רציני (צ'רצ'יל)

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #55 ב- : ינואר 27, 2010, 19:27:21 »
בס"ד

הומור הוא דבר רציני (צ'רצ'יל)

"האצ"ל והלח"י הינם טרוריסטים" [צ'רצ'יל]

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #56 ב- : ינואר 27, 2010, 19:31:52 »
חח.... צ'רצ'יל שיחסית היה פרו-ישראלי, לא היה חבר בתנועה הציונית ולא היה מצופה ממנו לומר משפט שונה נוכח הפגיעה בבריטים ע"י ארגונים יהודים...

אגב, מאין הציטוט?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #57 ב- : ינואר 27, 2010, 19:33:31 »
בס"ד

צ'רצ'יל הודה כי היה אנטישמי ורק בערוב ימיו שינה את יחסו ואף העריף את הגיבורים של האצ"ל והלח"י.

היה מוטב לבריטים לא לגזול את ארצנו מלכתחילה ולסחור בה כבבגד - וכך חיי יהודים ובריטים כאחד היו ניצלים.

זה לא ציטוט אלא סיכום חלק מדעתי על צ'רצ'יל שר"י.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #58 ב- : ינואר 27, 2010, 19:35:28 »
"האצ"ל והלח"י הינם טרוריסטים" [צ'רצ'יל]

זה לא ציטוט אלא סיכום חלק מדעתי על צ'רצ'יל שר"י.

הבנתי, אז אל תטעה את הציבור כאילו זו מובאה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #59 ב- : ינואר 27, 2010, 19:36:30 »
בס"ד

לא הטעיתי - ה"ציבור" היה מבין את אותו המסר גם בלי המרכאות אם היה לומד על צ'רצ'יל.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #60 ב- : ינואר 27, 2010, 19:41:55 »
לא הטעיתי - ה"ציבור" היה מבין את אותו המסר גם בלי המרכאות אם היה לומד על צ'רצ'יל.
אם כך, אתה יכול לכתוב בליל של שטויות כאוות נפשך כאן בפורום, וכל אחד יבין אותו ע"פ הידע הכללי שלו...
נהדר - הנייר סופג הכל מבחינתך ולכן אמינותך בפני הקוראים תמיד תהיה בערפל.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #61 ב- : ינואר 27, 2010, 19:44:06 »
בס"ד

ואני נלחם בדקדקנות צדקנית?  :::D

אם אתה לא חושב שאני צודק לגבי יחסו לעם ישראל בכלל וללוחמי החירות בפרט, שתף אותנו בדעתך ואל תנסה לקפוץ לדמגוגיה עלובה.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #62 ב- : ינואר 27, 2010, 20:03:55 »
אני לא דקדקן, צדקן או דמגוג - אתה זה שלא דיבר אמת.

אני לא אכתיב לך את הביוגרפיה של צ'רצ'יל שמונחת אצלי על המדף, אתה מוזמן ללכת לספריה הקרובה לביתך ולעיין בהסטוריה של צ'רצ'יל שהייתה לו העדפה מובהקת לציונות מאשר לערבים.  מה לעשות שהוא היה בריטי ולא הקדיש את כל חייו לטובת המפעל הציוני... זו לא תכלית חייו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #63 ב- : ינואר 27, 2010, 20:08:17 »
בס"ד

מה לא היה אמת בדבריי?

אז כנראה שנסיך אמירות עבר הירדן היה ציוני והסוכנות הציונית הייתה ערבים.

אתה מוזמן ללכת וללמוד, אבל בגלל שאני נחמד -
איך בגין הגיב לדרישתו של צ'רצ'יל להשמיד את האצ"ל: http://www.daat.ac.il/daat/ezrachut/begin/44_11-2.htm

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #64 ב- : ינואר 27, 2010, 20:25:08 »
הציטוט שלך היה שקרי.

והסקת המסקנות שלך כאילו מדברי אנחנו למדים שהסוכנות הציונית הם ערבים - הם דמגוגיה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #65 ב- : ינואר 27, 2010, 20:26:23 »
בס"ד

הציטוט שלך היה שקרי.

גם הטיעונים שלך לגביו שקריים.

ציטוט
והסקת המסקנות שלך כאילו מדברי אנחנו למדים שהסוכנות הציונית הם ערבים - הם דמגוגיה.

שמעת על המילה "ציניות"? הכוונה הייתה שצ'רצ'יל כמו שאר הגורמים הבריטיים העדיף פיוס עם הערבים ולא משנה המחיר מאשר את הציונות.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #66 ב- : ינואר 27, 2010, 20:28:12 »
אף אחד דבריי המועטים אינו שקרי.

וה"גם" שלך, זו התקדמות יפה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #67 ב- : ינואר 27, 2010, 20:30:54 »
בס"ד

טוב שאתה עונה לעצמך ולא מתייחס לכך שהפרכתי את תעמולת משרד הקולוניות הבריטי שכתבת בתגובה הראשונה בעמוד הזה.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #68 ב- : ינואר 27, 2010, 22:59:00 »
מצטער, לא מצאתי שם את הציטוט השקרי שלך.

ואתה יכול להמשיך ולתרץ את דברייך ב"ציניות" ו"הומור" עד מחר.  זו לא דרך מכובדת לרדת מהעץ.
שים לב גם איך כל הויכוח הזה החל כיוון שבמקום להתנהג בדרכי נעם וסבלנות, אתה תוקף (הכל התחיל בזה שאין לי חוש הומור לכאורה).

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #69 ב- : ינואר 27, 2010, 23:15:46 »
מצטער, לא מצאתי שם את הציטוט השקרי שלך.
גם הבנת הנקרא אין לכם שם?
מעולם לא ניסיתי להראות כאילו הציטוט הזה אמיתי - אלא הכוונות שיוחסו ובצדק לצ'רצ'יל בתוכו. והם כן נמצאות במאמר.

ציטוט
ואתה יכול להמשיך ולתרץ את דברייך ב"ציניות" ו"הומור" עד מחר.  זו לא דרך מכובדת לרדת מהעץ.
שים לב גם איך כל הויכוח הזה החל כיוון שבמקום להתנהג בדרכי נעם וסבלנות, אתה תוקף (הכל התחיל בזה שאין לי חוש הומור לכאורה).

אתה זה שמייחס קדושה לעץ עליו כביכול עליתי. תמצא דרך משלך להוכיח את בלבול האבולוציה ולנסות לרדת ממנו.
שים לב שמלכתחילה נתפסת לקטנות עם צדקנות דקדוקיסטית שאין לה מקביל אלא בפורום של ילדים - אבל מהות שהייתך בפורום זה מסתכמת בהערות צד, אין לי מה להתפלא.

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #70 ב- : ינואר 28, 2010, 00:41:07 »
בס"ד

אוקיי, איפה "דתיים"?
עוד דבר - להגיד כי הגירושים לא בוצעו על רקע כזה אלא על תמימות מצד השלטונות ולא שנאה יוקדת ובסיסית ליהודי יש"ע, הינו בגידה רעיונית לכל דבר.

תמיד אהבתי את הדיונים ההלכתיים עם אלה שאין להם מושג בגרוש בהלכה - אבל בכל זאת מכניסים ראשם בה.
מלחמת מצווה [חובה? מה הקשר? אל תבלבלי את זה עם "גיוס חובה"] - נכון בהחלט. אבל ממתי להצטרף לצבא שנלחם נגדנו [פאסיבית או אקטיבית] ונגד ארץ ישראל נחשב "מלחמת מצווה"? למה את נכנסת בדיני מלחמות שאינך בקיאה בהן מלכתחילה?

סוף סוף את מודה כי היא איננה תורתך. עכשיו אינך ראויה לכבוד שלה ראויה יהודייה.
שאלה אחת - האם הגיוס לצה"ל מונע את כל אלה? ולמה מלכתחילה יש מחסומים?

ההבדל מאוד יסודי. אני לא אומר דברים בלי לדעת היטב מה אני אומר - אני מתכוון לכל מה שאני אומר ולא אומר דברים מתוך רגש.
אני מצטער, אבל מה שאמרת לי כבר מהתגובה הראשונה שלך איננו נקרא "אי-הסכמה" אלא לינץ' אינטרנטי.
שוב - איננה יודעת מה היא אומרת. קראי כבר מתגובתך הראשונה ואמרי לי אם לא ירדת בעצמך לפסים אישיים מלכתחילה.
אז שלחי לי את ההוכחות להאשמותייך בהודעה אישית.

ברור, תורת ישראל הרי היא לא התורה שלי. אני מאמינה בקוראן. מה אני בכלל עושה פה?!
ממש לא מעניין אותי הכבוד שלך, אתה יכול לדחוף אותו עמוק עמוק לתוך התחת. לא מחפשת מאנשים תת רמה כמוך כבוד.
ולהזכירך, אתה זה שהדהים פה אנשים עם דיבורים על סרטי פורנו וכו'. אז אל תשחק לי אותה פתאום תמים שלא יודע על מה אני מדברת.
בהודעה הראשונה שלי אמרתי לך שלא כולם יושבים ומשמינים מנחת (ביטוי אם לא ידעת, לא דיברתי עליך ספציפית. אני בניגוד אליך לא משקרת על מה ראיתי ומה לא ראיתי בתמונות של אחרים), וחלקנו (די הרבה ולא מיעוט) מעדיפים להגן על המדינה שלנו ע"י התגייסות לצבא.
כאן נכנס לתמונה סופרמן שלנו, הרי הוא אתה, שכנראה יש לו רגשי נחיתות מאוד מאוד גדולים שישר קרא והשמיץ.
אז שוב- אתה התחלת עם זה. וזאת לא הפעם הראשונה.
די עם השקרים שלך. אני אולי לא יהודייה מספיק טובה- אבל לפחות אני לא משקרת.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #71 ב- : ינואר 28, 2010, 00:49:04 »

ברור, תורת ישראל הרי היא לא התורה שלי. אני מאמינה בקוראן. מה אני בכלל עושה פה?!
ממש לא מעניין אותי הכבוד שלך, אתה יכול לדחוף אותו עמוק עמוק לתוך התחת. לא מחפשת מאנשים תת רמה כמוך כבוד.
ולהזכירך, אתה זה שהדהים פה אנשים עם דיבורים על סרטי פורנו וכו'. אז אל תשחק לי אותה פתאום תמים שלא יודע על מה אני מדברת.
בהודעה הראשונה שלי אמרתי לך שלא כולם יושבים ומשמינים מנחת (ביטוי אם לא ידעת, לא דיברתי עליך ספציפית. אני בניגוד אליך לא משקרת על מה ראיתי ומה לא ראיתי בתמונות של אחרים), וחלקנו (די הרבה ולא מיעוט) מעדיפים להגן על המדינה שלנו ע"י התגייסות לצבא.
כאן נכנס לתמונה סופרמן שלנו, הרי הוא אתה, שכנראה יש לו רגשי נחיתות מאוד מאוד גדולים שישר קרא והשמיץ.
אז שוב- אתה התחלת עם זה. וזאת לא הפעם הראשונה.
די עם השקרים שלך. אני אולי לא יהודייה מספיק טובה- אבל לפחות אני לא משקרת.

חבר הפורום האנגלי שנרשם גם לפורום הזה סיפר לי על איך את יוצאת עם ערימת הזבל שאת זורקת עליי כשאת מגיבה. לספר לך מה הוא אמר? [רמז: מה שאת אומרת עליי הוא אמר עלייך].
נופרוש, תביני מאמי. הצביעות זולגת ממך ובמיוחד בקטע של השמצות אישיות. ולא רק היא - גם הרגשנות, שהיא ללא ספק המקור לכל שלל טיעוני הרפש שאת משריצה. אם הצבא לא מגן על המדינה [מהי?], איך אלו שמתגייסים מגנים עליה?
רגשי נחיתות? אם להגיד את האמת, בהתחשב בכך שכבר על תגובתך הראשונה התחלת בהשמצות אישיות בלי שירקתי לכיוונך פעם אחת בכל הדיון הנ"ל - נראה שהשנאה, רגשי הנחיתות והמחלוקת הם הסיבה האמיתית שאת מדברת שטויות בדיון הזה ולא בגלל רצון לצומי כמו שחשבתי עד עכשיו [שהרי אם זה היה הרעב לצומי, היית שואלת אותי מה הם רעיונותיי ואח"כ ברוב טיפשותך האידיאלית היית יורדת עליהם, ולא מה שעשית].

אני אף פעם לא משקר. זה שלא זכרתי מה אמרתי [שאני מודה בהן - ואף התנצלתי, את זו שעדיין מצדיקה את השמצותייך הילדותיות והעלובות ולא אני] בגלל שאין לי רצון לזכור מה אמרתי לאדם שמלבד שייכתו הלאומית דבר לא מעניין אותי בנוגע אליו, לא אומר שאני שקרן.

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #72 ב- : ינואר 28, 2010, 01:46:50 »
חבר הפורום האנגלי שנרשם גם לפורום הזה סיפר לי על איך את יוצאת עם ערימת הזבל שאת זורקת עליי כשאת מגיבה. לספר לך מה הוא אמר? [רמז: מה שאת אומרת עליי הוא אמר עלייך].
נופרוש, תביני מאמי. הצביעות זולגת ממך ובמיוחד בקטע של השמצות אישיות. ולא רק היא - גם הרגשנות, שהיא ללא ספק המקור לכל שלל טיעוני הרפש שאת משריצה. אם הצבא לא מגן על המדינה [מהי?], איך אלו שמתגייסים מגנים עליה?
רגשי נחיתות? אם להגיד את האמת, בהתחשב בכך שכבר על תגובתך הראשונה התחלת בהשמצות אישיות בלי שירקתי לכיוונך פעם אחת בכל הדיון הנ"ל - נראה שהשנאה, רגשי הנחיתות והמחלוקת הם הסיבה האמיתית שאת מדברת שטויות בדיון הזה ולא בגלל רצון לצומי כמו שחשבתי עד עכשיו [שהרי אם זה היה הרעב לצומי, היית שואלת אותי מה הם רעיונותיי ואח"כ ברוב טיפשותך האידיאלית היית יורדת עליהם, ולא מה שעשית].

אני אף פעם לא משקר. זה שלא זכרתי מה אמרתי [שאני מודה בהן - ואף התנצלתי, את זו שעדיין מצדיקה את השמצותייך הילדותיות והעלובות ולא אני] בגלל שאין לי רצון לזכור מה אמרתי לאדם שמלבד שייכתו הלאומית דבר לא מעניין אותי בנוגע אליו, לא אומר שאני שקרן.

בלה בלה בלה.
שטויות ועוד שטויות.
כבר הסכמנו שאתה לא מעניין, ובטח לא אלה שתומכים בך.
זה שהשתמשתי בביטוי כדי להמחיש מה אמרת, לא אומר שירדתי עליך או משהו בכיוון הזה.
ערימת זבל זה רוב השטויות שאתה מדבר. כי אתה לא יודע להגיד שום דבר חוץ מ"כולם זבלים, בוא נבלבל תמוח על זה שעות, ונמצא דרכים איך להתנשא מעל אנשים, נשמיץ נשים, ניקרא להן טיפשות" ותתרץ את זה בתורה.
אה, אבל רגע- שכחתי. אני לא יודעת מהי התורה, אני לא יודעת מה זה יהדות. אני הרי לא ראוייה לכבוד של יהודייה.
אז מי כן ראוי? אתה?
באמת שעברת כבר כל גבול.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #73 ב- : ינואר 28, 2010, 01:48:36 »

בלה בלה בלה.

המשפט היחיד שבאמת השיג את תשומת לבי.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #74 ב- : ינואר 28, 2010, 01:51:19 »
בס''ד

נופר, אני יודע שרון אמר לך דברים נוראים לפני שבועיים או משהו כזה. רון התנצל ואני הבהרתי שמילים אלו לא מקובלות בפורום שלנו. זכותך לא לקבל את ההתנצלות של רון. אבל באשכול הזה התחלת לתקוף אותו אישית. תחזרי להודעות ותראי שהפעם את תוקפת ומעליבה אותו. אני מבין למה את עושה זאת, אך בכל זאת אני מבקש ממך לא לרדת לרמה כזאת.

ורון, הפעם היא התחילה להעליב אותך. אבל אחרי מה שקרה בעבר, במקומך הייתי מקבל את זה כמו ג'נטלמן. כלומר הייתי מתעלם מהעלבונות האישיים והייתי עונה רק לעניין. אם תעשה זאת, תוכיח שאתה באמת מתחרט על מה שכתבת לה בעבר.

עכשיו לעניין: צהייל ביצע פשע שאין עבורו מחילה כשהצבא גירש 10,000 יהודים מאדמתם בגוש קטיף וצפון השומרון. וצה''ל עשה זאת כדי למסור את האדמה היהודית הקדושה הזאת למחבלי חמאס ופת''ח. זוהי כן בגידה בעם ישראל ובארץ ישראל. וזה איום לקרוא איך יהודים טובים בפורום הזה מצדיקים את הפשע הזה. אין שום תירוץ לבגידה כזאת. יהודים כבר נרצחו כתוצאה ממסירת האדמה היהודית הקדושה הזאת לערבים הנאצים. ז''א הידיים של צה''ל מגואלות בדם יהודי. והידיים של צה''ל גם מגואלות בדם של הרבה חיילים שנרצחו במשך השנים כי צה''ל לא נתן לחיילים לתקוף ערבים אזרחים "חפים מפשע" - אז "החפים מפשע" האלה רצחו מספר רב של חיילינו הי''ד. האם צה''ל לא אחראי לשערוריה הזאת? האם מותר למלא פקודות כשאתם יודעים שזה יוביל לרצח המוני של יהודים? איפה המוסר כאן?

ניאו: אין צל של ספק שארה''ב ואנגליה היו יכולות בקלות להשמיד את מסילות הברזל שהובילו מיליוני יהודים למחנות המוות של הנאצים בשואה. חילות האוויר שלהם היו מסוגלים להשמיד את כל מנגנון הרצח של הגרמנים יש''ו. צ'רצ'יל יש''ו היה ראש ממשלת אנגליה כשהבריטים סירבו להשמיד את מנגנון הרצח. וצ'רצ'יל היה ראש ממשלת אנגליה כשהבריטים יש''ו סירבו לתת ליהודים להמלט לתוך ארץ ישראל במשך השואה. לכן צ'רצ'יל ואנגליה אחראים לרצח של שישה מיליון יהודים. קשה לי להאמין שיש יהודים שמגינים על צ'רצ'יל אחרי מה שהוא עשה לעמנו. אולי צ'רצ'יל היה מנהיג טוב לאנגליה. אבל לעם ישראל, הוא היה מפלצת.

ומילה אחרונה לנופר: אכן עשו לך אי צדק בפורום הזה ואני שוב מתנצל. אבל את לא צודקת כשאת אומרת שרון סתם ילד בן 16 שכותב בפורום. תנועתנו תומכת כספית בגיבורי יהודה ושומרון כמו נעם פדרמן ואחרים שמובילים את ההתנגדות בשטח להקמת מדינה "פלסטינית" שפירושה התאבדות לאומית לעם ישראל חס ושלום. אנו מממנים ומאפשרים לגיבורים האלה להתנגד בשטח. אילו הגיבורים האלה לא היו שם, הערבים היו כבר שולטים על כמעט כל יהודה ושומרון. נופר, רון עוזר לנו הרבה. הוא באמת גיבור. הוא כן כתב דברים רעים לפני שבועיים ואין שום תירוץ. אבל זה פשוט לא אמת לומר שהוא לא עוזר לעם ישראל. הוא עוזר ובגדול וזה למרות הגיל שלו.