כתב נושא: מה יקרה אם כל אחד בצבא יפעל עפ"י השקפת עולמו?  (נקרא 22994 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מה יקרה אם כל אחד בצבא יפעל עפ"י השקפת עולמו?
« להגיב #100 ב- : ינואר 29, 2010, 00:27:58 »
אתה מוזמן להמשיך להתלהב ולהתרגש ולשרות בהכחשה עם עצמך ולברוח מהתמודדות רצינית ושכלית עם האמת ועם המציאות כמה שאתה רוצה, ומתוך כך לבחור לשמש "פועל השחור" (או, בנוסח יותר "אותנטי": "שוטה שימושי") של הדרג המדיני כפי שהגדרת את עצמך בכנות מרשימה וביושר-לב מעורר התפעמות. לי - יש ברירה אחרת, לא להיות חוליה שימושית של חונטת השלטון. בינינו, לי יש יותר סיכוי לשנות משהו מאשר לך לא להיטמע במערכת. מה גם שלי יש יותר עוצמה שמקורה בעמוד שדרה חזק, בעוד שאתה נכנס למלכודת רגשית מכוונת שמטרתה להחליש את כוחך מראש בלי שום תמורה ריאלית בסופה.
אתה אומר שאם אני ישתמט זה מה שיפתור את הבעיה ותתייחס אליי אחרת?
אתה לא באמת חושב שאם אני יקבל פקודה לגרש יהודים אני יבצע זאת....
אני לא מבין איך בדיוק יש לך יותר סיכוי לשנות ממני משהו אם אתה לא בתוך המערכת..?
זה כמו שלא נוכל לשנות שום דבר בשלטון אם לא ניהיה חלק ממנו! אתה מסכים איתי?

"כפי שהגדרת את עצמך בכנות מרשימה וביושר-לב מעורר התפעמות"
חחח סתם בשביל הידע, זה היה בציניות? כי קשה לי להבחין דרך המחשב.

"בעוד שאתה נכנס למלכודת רגשית מכוונת שמטרתה להחליש את כוחך מראש בלי שום תמורה ריאלית בסופה."
אני לא מבין לאיזה מלכודת רגשית אני נכנס בדיוק?
אם תיהיה מלחמה אני רוצה להילחם! ובוא נגיד שבמזרח התיכון יש לנו הרבה "הזדמנויות" להילחם חח...
יש לי חבר שהוא משרת בהנדסה קרבית שהיה איתו מישהו במחלקה שהתקבל ליהל"ם(יחידה הנדסית למשימות מיוחדות) שזאת סיירת אחת המובחרות בצה"ל, אותו בחור הוא פציפיסט...שמאלני טהור מה שנקרא.
הוא יכל לצאת מהצבא בלי בעיה אבל הוא בחר ללכת לקרבי כדי שאם תפרוץ מלחמה עם סוריה ואירן הוא ידע להחזיק נשק ולירות ולהילחם על הבית שלו!
הרי מתישהו תפרוץ מלחמה, אתה לא מעדיף לדעת לירות בנשק ולדעת להילחם? יום אחד אנחנו נצטרך...

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #101 ב- : ינואר 29, 2010, 10:32:03 »
איזו הדרדרות חלה בשימוש בשפה נאותה בפורום - השמצות בעקיפין... אוי לעברית כי אלו דובריה  >:( >:( >:( :'( :'( :'(
את אהובתי ידעתם
את בתולתי ביתקתם.

ביזיון ותו לא.
דין יהושע בסיף! אמן.
ܕܝܢܐ ܕܝܗܘܫܘܥ ܒܣܝܦܐ! ܐܡܝܢ.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #102 ב- : ינואר 29, 2010, 11:20:33 »
על מה אתה מדבר?

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #103 ב- : ינואר 29, 2010, 11:44:16 »
על מה אתה מדבר?
על ההשמצות והעלבונות שהוטחו לאחרונה בפורום - תת-רמה ותת-תרבות.
דין יהושע בסיף! אמן.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #104 ב- : ינואר 29, 2010, 12:04:52 »
על ההשמצות והעלבונות שהוטחו לאחרונה בפורום - תת-רמה ותת-תרבות.
דבר על מקרה ספציפי, אל תזרוק דברים באויר כי זה ממש חסר משמעות(לפחות מבחינתי)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #105 ב- : ינואר 30, 2010, 19:12:31 »
אני חושב שבנדון דידן, אני אתן לד"ר אורי מילשטיין לדבר במקומי-
http://www.acpr.org.il/nativ/articles/2007_3_milstein.pdf
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #106 ב- : ינואר 30, 2010, 23:32:58 »
לא עובד לי הקישור...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #107 ב- : ינואר 31, 2010, 02:29:39 »
לא עובד לי הקישור...
אתה צריך תוכנת Adobe Acrobat בשביל שהקישור יעבוד, הגיע הזמן שתתקין, אחרת, לא תוכל לראות קבצי PDF.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #108 ב- : ינואר 31, 2010, 16:43:58 »
בס"ד

דבר על מקרה ספציפי, אל תזרוק דברים באויר כי זה ממש חסר משמעות(לפחות מבחינתי)

הוא מדבר על השיחה המרתקת והעניינית ביני לבין נופרוש

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #109 ב- : ינואר 31, 2010, 17:27:35 »
שחכתי לומר לך משהו שרציתי בהקשר לדברים הקשים והנוראיים שרשמת, אז אם יורשה לי אחי...
אני אישית מכיר מג"בניק שהיום הוא יושב על כיסא גלגלים והוא נפצע בזמן שהוא הגן על גבולות המדינה! מג"ב במשך כל השנה עושים עבודת קודש בשטחי המדינה למנוע חדירת מחבלים, וסתם הנחה אישית שלי.. אתה גר באחת מההתנחלויות באיו"ש ואני לא צריך לספר לך על ההגנה שהם מספקים לך ולבני משפחתך.
נכון שהם היו עיקר הכוח שביצע את הגירוש, אבל תבין שבמג"ב משרתים המון דרוזים וחיילים יהודים שלא רואים את המציאות כמונו... או שבמקרים מסויימים "זכו" לזריקת אבנים או גידופים כמו "נאצים"
ועוד כל מיני קללות אחרות, שלומר לך את האמת אם יהודי יזרוק עליי אבן ויקרא לי נאצי אני יתייחס אליו כאויב בין אם הוא מתנחל או פציפיסט...

אתה צודק. לשכיר חרב דרוזי שמשחק את תפקיד הפיון במלחמות לא לו, לא מגיע אבן בראש.

אך ליהודי בוגד מסוגך, יחיאל, שמוכן לגרש את אחיו - מגיע כדור בראש. ואני מתפלל שאכן תקבל את המגיע לך.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #110 ב- : ינואר 31, 2010, 19:08:25 »
אתה צודק. לשכיר חרב דרוזי שמשחק את תפקיד הפיון במלחמות לא לו, לא מגיע אבן בראש.

אך ליהודי בוגד מסוגך, יחיאל, שמוכן לגרש את אחיו - מגיע כדור בראש. ואני מתפלל שאכן תקבל את המגיע לך.
מה אתה מדבר אליי ככה יחתיכת ^&*&^*#@$?
!@$#@**)&
&^)*&^!$#$@
מה עשית בשביל המדינה הזאת יאוכל חינם?! ^&*@!F

הערת נץ- לא משנה מה המנהל אמר, ולאיזה רמה הגיע, ניבולי פה לא יהיו פה.
« עריכה אחרונה: ינואר 31, 2010, 19:15:08 על ידי נץ וגאה בזה »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #111 ב- : ינואר 31, 2010, 20:24:10 »
בס"ד

עוד דבר אחד שראוי להוסיף -

ההשוואה של האלקשי במקום. זה מתחיל בגירוש אקטיבי, ונגמר בשואה פאסיבית ע"י הערבים וכו' [וחוץ מזה, קשה להאמין
שלאליטות הנוכחיות תהיינה בעיה מוסרית עם ניסיון רצח של כל העם היושב בציון].

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #112 ב- : פברואר 01, 2010, 00:34:54 »
בס''ד

וואו כואב לי לראות שירדנו לרמה כזו.

אני בעד התנגדות הגנתית פיזית לכל גירוש של יהודים. לא לירות בחיילים או שוטרים, אך כן להתגונן פיזית כשהם באים לתקוף את הישובים הקדושים שלנו ביהודה ושומרון. כשחיילים או שוטרים באים לתקוף משפחות יהודיות קדושות, יש למשפחות הללו את הזכות להגן על עצמם, על יקיריהם, על רכושם ועל אדמתם. ז''א התנגדות כמו בעמונה.

יתרה מזו, כל חייל או שוטר שמשתף פעולה כלשהי בגירוש של יהודים או במסירת חלקי ארץ הקודש לבני עמלק - כל חייל או שוטר כזה מבצע פשע בלתי נסלח נגד עם ישראל, ארץ ישראל ותורת ישראל.

אך למרות העמדה שלי בעניין הזה, אני סבור שהטון בפורום הפך למכוער מאוד לאחרונה. הקללות והעלבונות לא מועילים למאבק הצודק והקדוש שלנו. לא נמשוך יהודים למחנה הכהניסטי עם טון דוחה כזה.

אפילו כשפוצצתי פצצות נגד מטרות סובייטיות - דבר די קיצוני לדעתי - תמיד פניתי לאחינו בארה''ב עם אהבה כנה, חיוך ואופטימיות. וככה בניתי ארגון די גדול ומרשים בלי הרבה כסף ועל אף ההתנגדות הנמרצת של כל הארגונים האחרים.

אמנם כן קיללתי בוגדים ומלשינים, ואפילו תקפתי אותם לפעמים עם פצצות ולפעמים גופנית. אבל רק עשיתי זאת כשאדם הוכיח לי שהוא בוגד או מלשין. אחרת התייחסתי ליהודים שלא הסכימו איתי באהבת ישראל. היו מקרים שבהם יהודים שגינו אותי בסוף חזרו בהם והפכו לתומכים כי הם ראו שצדקנו. אילו הייתי מתייחס אליהם עם שנאה, קללות ועלבונות, זה לא היה קורה.

האלקשי ויחיאל, אני אוהב את שניכם.

עקרונית אני מסכים עם האלקשי שאין מחילה לגירוש של יהודים. וגם אני מתנגד להתגייסות לצה''ל אחרי הפשעים שנעשו בגוש קטיף. אבל קללות נגד חברי הפורום שלנו שטועים רק ירתיעו הרבה יהודים מתנועתנו שהיו נמשכים אלינו אילו היה טון ידידותי. עלינו לשכנע את אחינו לתמוך בעמדותינו. אם בסוף הם יבואו לגרש אותנו ח''ו, אז חייבים להלחם נגדם. אולם לא ברור לי שיחיאל היה עושה דבר נורא כזה ח''ו.

יחיאל, אם חיילים או שוטרים באים לגרש יהודים, מגיע להם זריקת אבנים, בקבוקים וכל דבר יעיל אחר כאמצעיי התגוננות נגד הפוגרום האנטישמי של המגרשים שר''י. אני מאוד מקווה שלא התכוונת במה שכתבת שאתה תהיה בין המגרשים הנפשעים ח''ו. אפילו כשהיו לנו חילוקי דעות, תמיד התייחסתי אליך בכבוד רב ואהבה כנה. אם אתה מודיע שאתה בצד של החיילים המגרשים נגד המתיישבים הגיבורים שמגינים על ארצנו, זה היה כואב לי מאוד. אני מאמין שאתה יותר טוב מזה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #113 ב- : פברואר 01, 2010, 08:58:58 »
חיים תבין אני בטוח שאף אחד מהחיילים שבשטח לא רוצה לפנות את המתיישבים, אבל זה הוראות מלמעלה והגישה היא כזו.

"אם אני לא מפנה, אני מקבל כלא, ולא שיניתי שום דבר כי ימצאו מישהו אחר" ברגע שיקום מפקד בכיר שתחתיו חיילים רבים ויהיה לו רק טיפה של כוח, המצב ישתנה. הם צריכים מישהו בתוך המערכת ללכת אחריו.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
« להגיב #114 ב- : פברואר 01, 2010, 09:24:48 »
מה שמרתה נכון אבל אם לא כל החילים יגידו לא אלה רובם תאמין לי שלא יהיה עוד פינוי והם לא ישבו בכלא אפילו שאני אישית הייתי מוכן לשבת ולא מדובר פה בהרבה זמן זה לא שרצחתה מישהו זה בסך הכל סרוב פקודה אמנם בתור חייל לשעבר ( 21 ) אני נגד סירובי פקודה אבל בעניין הזה אני יסרב כי זה נגד החשיבה שלי ונגד האחים שלי אחת המשפטים בצבא אהבת ישראל ואני מוסיף השלמה וכבוד האדם אלה עם כן הוא ערבי כי מי שאין לא כבוד אלי איןם לי כבוד אליו " עין תחת עין ושן תחת שן " או  "הקם להורגך השקם להורגו "
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #115 ב- : פברואר 01, 2010, 11:12:05 »
מה שמרתה נכון אבל אם לא כל החילים יגידו לא אלה רובם תאמין לי שלא יהיה עוד פינוי והם לא ישבו בכלא אפילו שאני אישית הייתי מוכן לשבת ולא מדובר פה בהרבה זמן זה לא שרצחתה מישהו זה בסך הכל סרוב פקודה אמנם בתור חייל לשעבר ( 21 ) אני נגד סירובי פקודה אבל בעניין הזה אני יסרב כי זה נגד החשיבה שלי ונגד האחים שלי אחת המשפטים בצבא אהבת ישראל ואני מוסיף השלמה וכבוד האדם אלה עם כן הוא ערבי כי מי שאין לא כבוד אלי איןם לי כבוד אליו " עין תחת עין ושן תחת שן " או  "הקם להורגך השקם להורגו "

אני יודע שסירוב פקודה זה בד"כ לא יותר מ30 יום כפי שנאמר פה בפורום, אבל בכל זאת יש הבדל בין סירוב פקודה של סירוב להכין קפה או סירוב להסתער בזמן מלחמה, זה 2 דברים שונים שאני מניח שהעונשים שונים, אני חושב שמי שמסרב לפנות יישובים יושב הרבה יותר מ30 יום, אבל אולי אני טועה.

בכל מקרה כל עוד אין אדם שלוקח את זה על כתפיו, חיילים בודדים שיסרבו רק ידפקו ולא יביאו לאף שינוי.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #116 ב- : פברואר 01, 2010, 11:45:10 »
לגבי העונש על סירוב לפינוי.
עד כמה שאני זוכר, העונשים לא עלו על חודש בכלא צבאי וגם אז היו מקרים בודדים.

אני משוכנע שהיו חיילים שהיו חכמים יותר ובכלל נמנעו מלהגיע למצב של לסרב בזמן אמת -
פשוט הודיעו למפקדים שלהם שאינם מוכנים להשתתף בפעילות ולאחר דין ודברים \ נזיפות וכו' שובצו למשימות אחרות, פעילות פינוי כמו כל מבצע, לוקחת זמן לתכנן וכבר בזמן התכנון לחיילים יש את ההזדמנות להודיע שהם מסרבים להשתתף.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
« להגיב #117 ב- : פברואר 01, 2010, 12:36:17 »
אני מאמין שלא היו יושבים יותר מחודש וחצי עד חודשיים ולדעתי זה נסבל אבל יש לנו בעיה אחרת שכל החיילים פחדנים ולא רוצים לשבת אפילו יום בכלא הצבאי תאמת גם אני פחדתי אבל אחרי שנתנו לי להיכנס ל40 יום זה לא כל כך נורא

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #118 ב- : פברואר 01, 2010, 13:09:41 »
אני מאמין שלא היו יושבים יותר מחודש וחצי עד חודשיים ולדעתי זה נסבל אבל יש לנו בעיה אחרת שכל החיילים פחדנים ולא רוצים לשבת אפילו יום בכלא הצבאי תאמת גם אני פחדתי אבל אחרי שנתנו לי להיכנס ל40 יום זה לא כל כך נורא

אבל תבין שברגע שאדם אחד מסרב אין לזה שום משמעות, צריך שקבוצה גדולה תסרב ורק אז יהיה לזה משמעות.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
« להגיב #119 ב- : פברואר 01, 2010, 14:38:01 »
אני לא מסתכל על אחרים אתה אישית הייתה מוכן לפנות במו ידיך את אחים שלך ? אני לא ואם היו אומרים לי את זה הייתי מסרב פקודה מקבל על זה עונש אבל גאה בזה שאני אישית לא גירשתי את אחים שלי ולא גרמתי את מה שהתנתקות גרמה טילים על הדרום ומות עוד יהודים יקרים יש לנו ארץ אחת קטנה ויפה אני לא רוצה לתאר לעצמי מה יקרה עם הממשלה תיתן חס וחלילה את ירושלים ואת הגולן לערבים אז יהיה פה פוגרום מצד הערבים כי אני שוב פעם אומר הם לא באמת רוצים שלום וההוכחה נמצאת בקוראן הם רוצים מוות ליהודים זה כל מה שמעניין אותם וזה מה שאני רוצה שאנשים יבינו

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #120 ב- : פברואר 01, 2010, 15:06:39 »
יחיאל, אם חיילים או שוטרים באים לגרש יהודים, מגיע להם זריקת אבנים, בקבוקים וכל דבר יעיל אחר כאמצעיי התגוננות נגד הפוגרום האנטישמי של המגרשים שר''י. אני מאוד מקווה שלא התכוונת במה שכתבת שאתה תהיה בין המגרשים הנפשעים ח''ו. אפילו כשהיו לנו חילוקי דעות, תמיד התייחסתי אליך בכבוד רב ואהבה כנה. אם אתה מודיע שאתה בצד של החיילים המגרשים נגד המתיישבים הגיבורים שמגינים על ארצנו, זה היה כואב לי מאוד. אני מאמין שאתה יותר טוב מזה.
אני לא הולך לגרש שום יהודי אני לא מתגייס למג"ב בכלל...
אם אתם חושבים שתגרמו לחיילים לשנות את הגישה שלהם ולגרום להם לסרב פקודה תוך כדי יידוי אבנים
וקריאות גזעניות לאתיופים וצעקות " נאצים" אתם טועים!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #121 ב- : פברואר 01, 2010, 16:23:23 »
חיים עכשיו תגיד לי מה אתה חושב על תגובה מסוג זה ממנהל בפורום
הבן אדם הזה הורס את הפורום, הוא מנצל את הכוח שיש לו בפורום לרעה הוא חוסם אנשים על ימין ועל שמאל הוא עושה מה שנוח לו...
לי הוא קורא בוגד?!
הכרתי את הפורום הזה להמון אנשים מהשיכבה שלי 4 מהם נרשמו, 2 מהם רשומים עד היום.
בבחירות 14 אנשים נתנו לי תמילה שלהם שהם מכניסים לקלפי את האות ט'(האיחוד הלאומי)
המון אנשים שלא שמעו מעולם על הרב כהנא סיפרתי להם עליו וגרמתי להתעניינות רבה, הלכתי מכות עם 3 אנשים מהכיתה שלי שהם שמאלנים, כמעט העיפו אותי לשבוע מהבצפר בגלל שהבעתי את הדעות שלי בשיעור היסטוריה.
אני פעיל בפורום הזה מעל שנתיים...
אני בוגד?
מנהל הפורום מייחל למותי? למה מה אני עשיתי לו משהו??
אני הולך ליהיות חי"רניק...
אני רק אמרתי שאם אני יהיה על מדים ומישהו יעמוד מולי ויקרא לי נאצי אני יתייחס אליו כאל אויב שלי ואני יתן לו את הכת של הרובה לתוך המוח ולא מעניין אותי אם יש לו על הראש כאפייה או כיפה.
לי אף אחד לא יקרא נאצי, הסבים שלי עברו את השואה וגם סבתא אחת שלי והשואה זאת סיבה ממש משמעותית שאני רוצה ליהיות לוחם ולהגן על יהודים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #122 ב- : פברואר 01, 2010, 16:55:40 »
אני לא מסתכל על אחרים אתה אישית הייתה מוכן לפנות במו ידיך את אחים שלך ? אני לא ואם היו אומרים לי את זה הייתי מסרב פקודה מקבל על זה עונש אבל גאה בזה שאני אישית לא גירשתי את אחים שלי ולא גרמתי את מה שהתנתקות גרמה טילים על הדרום ומות עוד יהודים יקרים יש לנו ארץ אחת קטנה ויפה אני לא רוצה לתאר לעצמי מה יקרה עם הממשלה תיתן חס וחלילה את ירושלים ואת הגולן לערבים אז יהיה פה פוגרום מצד הערבים כי אני שוב פעם אומר הם לא באמת רוצים שלום וההוכחה נמצאת בקוראן הם רוצים מוות ליהודים זה כל מה שמעניין אותם וזה מה שאני רוצה שאנשים יבינו

היית יושב 10 שנים בשביל סירוב הפקודה הזו?

ולא, לא הייתי מפנה, הייתי יוצא מכך בשלב מוקדם יותר, במקרה הכי גרוע תוקף מפקד ונכלא, אבל לא הייתי מפנה.

בכל מקרה אל תשכח שהחיילים האלה גם מגנים בגופם על אותם מתנחלים.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
« להגיב #123 ב- : פברואר 01, 2010, 21:38:04 »
אף אחד לא היה יושב אפילו חצי שנה בכלא על זה ואם כן הייתי תובע את צה"ל ותאמין לי שהייתי יוצא זכאי ובקשר להגנה לפי דעתי לערבים יש מספיק מדינות כדי ללכת אליהם אז נגרום להם ללכת

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #124 ב- : פברואר 03, 2010, 22:02:25 »
איזה רמה עלובה...
יחיאל, אני מחזק את ידיך - גם אני עכשיו בתקופת קד'"צ(קורס קדם צבאי) בצה"ל, אני אמנם לא חי"רניק, אבל אני מוריד בפניך את הכובע.
האלקשי ורון - תחשבו פעמיים לפני שאתם כותבים.
דין יהושע בסיף! אמן.