סקר

סקר: אמרנו לפני הבחירות שנתניהו וליברמן יותר גרועים מהשמאל. צדקנו?

כן, ממשלת הליכוד-ישראל ביתנו עושה דברים גרועים מהשמאל - ההקפאה ביו''ש, השמדת מאחזים, הקלות לערביי יו''ש וכו'
10 (62.5%)
לא, ממשלת קדימה-העבודה הייתה יוצרת מדינת "פלסטין" והייתה מגרשת את כל המתישבים הגיבורים מיהודה שומרון וירושלים
6 (37.5%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: סקר: אמרנו לפני הבחירות שנתניהו וליברמן יותר גרועים מהשמאל. צדקנו?  (נקרא 1889 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אנא הסבירו את בחירתכם.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
זאת שאלה טובה, הצבעתי שממשלת קדימה והעבודה גרועה יותר ואני אתן דוגמא ללמה אני חושב ככה, נתניהו בקדנציה הקודמת שלו אומנם עשה את הסכם וואי עם ההיטלר הערבי המתועב יאסר ערפאת, אבל נתניהו חזר בו שבועיים לאחר מכן כשהוא ראה שהערבים לא יעמדו בצד שלהם בהסכם (כרגיל), ומי שבאמת מסר שטחי וואי (ועוד בלי שום תמורה כמובן) זה אהוד ברח אחרי שניצח את נתניהו ב99, אז כן כנראה שלפעמים עדיף ממשלת ימין מזויף במקום ממשלת שמאל.
דרך אגב חיים שמעתי אותך אומר בחלק מהסרטונים שלך שנתניהו הוא זה שמסר את שטחי וואי, זה לא מדויק אני מבקש שתתקן תודה  :old_smiley:

« עריכה אחרונה: ינואר 20, 2010, 17:25:58 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
זאת שאלה טובה, הצבעתי שממשלת קדימה והעבודה גרועה יותר ואני אתן דוגמא ללמה אני חושב ככה, נתניהו בקדנציה הקודמת שלו אומנם עשה את הסכם וואי עם ההיטלר הערבי המתועב יאסר ערפאת, אבל נתניהו חזר בו שבועיים לאחר מכן כשהוא ראה שהערבים לא יעמדו בצד שלהם בהסכם (כרגיל), ומי שבאמת מסר שטחי וואי (ועוד בלי שום תמורה כמובן) זה אהוד ברח אחרי שניצח את נתניהו ב99, אז כן כנראה שלפעמים עדיף ממשלת ימין מזויף במקום ממשלת שמאל.
דרך אגב חיים שמעתי אותך אומר בחלק מהסרטונים שלך שנתניהו הוא זה שמסר את שטחי וואי, זה לא מדויק אני מבקש שתתקן תודה  :old_smiley:
בס''ד

ליהודי היקר ''חרותניק'' !
עליך להבין מספר נקודות חשובות והן:
1) הימין-המזוייף שר''י ובכלל זה מה שמתקרא כיום ''הליכוד'' הוא תוצאה של מפלגות שדגלו בערכים שונים לחלוטין מאשר כיום ! הדבר נובע מהשתלטות של סוכני שלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י בתוך עמדות מפתח של המפלגות ההן וכפייתן להיות כמכשיר בידי שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י בכדי לזכות בקולות של יהודים יקרים שנופלים בתוך המלכודת האיומה הזו שרבים חללים הפילה הי''ד ! במה שמתקרא ''הליכוד'' הושתלו סוכני שמאל יש''ו בצורת ''הליבראלים'' שלימים השתלטו על המפלגה לחלוטין ! ראית היטב כיצד בחרת בביבי נחשייהו שר''י שאיננו אלא ''הסוכן הראשי'' של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ,וקיבלת את אהוד ברדק כ'' שר ביטחון'' שלמעשה מנהל כיום את כל סדרי השלטון !! ומדיניות של גירוש יהודים מאדמת ארץ-הקודש תובב''א והפקרת אותם יישובים להוות עמדות ירי טילים ומרגמות על כל היישוב היהודי !! הראית את הפקרת הדם היהודי הי''ד ושיסוי אוייב ערבי  נאצי בכל מקום על אדמת ארץ-הקודש תובב''א ? הדברים הללו נוגדים כל עמדה יהודית ימנית כלשהיא !!
2) לימין-המזוייף ''תחפושות'' רבות והוא מגובה על-ידי התשקורת השמאלנית הציונית-ממלכתית בולשביקית שר''י בצורה שיטתית ומתוחכמת ביותר ! לעיתים התשקורת כבייכול ''תוקפת'' את עמדת אותם ''סוכנים'' מקרב הימין המזוייף שר''י ואין הדבר נועד אלא בכדי להעלות את המוניטין שלהם בקרב היהודים היקרים שרוצים לתמוך ב ''ימין'' אלא שאינם יודעים שהם למעשה נופלים ברשתות של אותו שטן רע המתקרא ''ימין-מזוייף'' !!
3) לעיתים רוצים אותם בני-עוולה יש''ו שר''י לשמור על הכיסאות שלהם ''נקיים'' ,ולכן הקימו מפלגה שבה רוכזו באופן זמני מספר סוכנים של הערב-רב הזה של הימין-המזוייף שר''י בכדי לבצע מעשי עוולה כנגד העם-היהודי , וזו ההגדרה של מפלגת ''קדימה'' שלא גובשה כ''מפלגת צמרת'' אלא בכדי לבצע את מעשי הגירוש הנתעבים של יהודים מבתיהם ומנחלתם, והפקרת דם יהודי לידי האוייב העארבי הנאצי יש''ו שר''י ושיסוי האוייב הערבי הנאצי יש''ו בכל מקום על אדמת ארץ-הקודש תובב''א !!
4) המפלגה היחידה כיום שדוגלת ב ימין יהודי אמוני אמיתי , וציביון כזה על אדמת ארץ-הקודש תובב''א , ולא מתפשרת על הפקרת שטחי ארץ-הקודש תובב''א והפקרת דם יהודי הי''ד שלמעשה חד המה ! היא מפלגת ''האיחוד הלאומי'' ! ותוכל לראות זאת הן בנאומים , הן במאמרים, והן במעשים בשטח של חברי המפלגה הזו היהודים היקרים הגיבורים הי''ו !!
ונזכה במהרה לגאולה שלמה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :)      
« עריכה אחרונה: ינואר 20, 2010, 18:57:22 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
הצבעתי שקדימה שמאלנים יותר.
הליכוד עדיין לא הצליח לזכות בפרק הזמן הקצר שהוא בשלטון בתואר "יותר שמאלן מקדימה" לדעתי.

שמאלמרט הבטיח לערבים יותר ממה שאהוד ברדעק הבטיח להם (וכי איך אפשר יותר!??!?) וזה בעיקר ממצב את קדימה מבחינתי שמאלה.
אלמנט נוסף שלא קיים בממשלה הזו זה דיבורי הסרק המקובלים על "שלום", "יונת שלום" וכו' שמטעים את הערבים כל העת.  השיח לכאורה יותר פרגמטי (גם אם שמאלני) ולכן הערבים פשוט לא מוכנים לקנות את זה ומשוכנעים שמדובר בהונאה אחת גדולה.

אני חושב שגם הצבת התנאי של הכרה בישראל כמדינה יהודית טרם כניסה למשא ומתן (שעדיין לא מתקיים עם כל הכבוד) הוא קו הרבה פחות שמאלני.

אכן, הממשלה שמאלנית אך לא כמו הממשלה המושחתת הקודמת.

אני חושב שיהיה ניתן לגבש דעה אמיתית עוד שנה כאשר כל המהלכים המדיניים\צבאיים יבשילו אז אולי היה צריך להוסיף לסקר עוד אופציה של "לא ידוע".

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

בס''ד

ברוך הבא לפורום.
נתניהו והליכוד הבטיחו בהסכם וואי למסור 13% מיהודה ושומרון להיטלר הערבי יאסר ערפאת. ונתניהו כן מסר 2% כשלב הראשון בהסכם. נתניהו לא מסר את 11% הנותרים כי ממשלתו נפלה והיו בחירות. אז נתניהו טען בבחירות שהוא לא ימסור את יתר האדמה עד שההיטלר הערבי יאסר ערפאת ומחבלי פת''ח יקיימו את חלקם בהסכם. ז''א שביבי לא חזר בו אלא דחה את יתר הנסיגות עד אחרי הבחירות. ועד היום הזה ביבי טוען שהסכם וואי היה הסכם טוב ולא היה כמו הסכם אוסלו - שזה שקר גמור, הסכם וואי היה בדיוק כמו הסכם אוסלו.
כמובן שיאהוד ברח השלים את הנסיגות המובטחות לפי הסכמי וואי כשהוא נבחר לראשות הממשלה ב1999 למניינם. אחרי שביבי והליכוד הבטיחו למסור את זה למחבלים הערבים הנאצים, לא היה ספק שיאהוד ברח יקיים את ההבטחה של ביבי והליכוד.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תודה לך חיים וגם לך "הגולה בארץ" על התשובות המנומקות,  אני מאוד שמח להיות חבר חדש בפורום O0

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אשר פיהם דיבר שוא וימינם ימין שקר.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אם אני לא טועה שרון חתם על הסכם שמכיר בעם הפלסטיני, איך נקרא הסכם זה ומתי הוא נחתם? אני חושב שאיזור שנות ה70 אבל אולי אני טועה.

מנותק משה בן אליעזר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לגמרי צדקנו

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

הצבעתי שקדימה שמאלנים יותר.
הליכוד עדיין לא הצליח לזכות בפרק הזמן הקצר שהוא בשלטון בתואר "יותר שמאלן מקדימה" לדעתי.

שמאלמרט הבטיח לערבים יותר ממה שאהוד ברדעק הבטיח להם (וכי איך אפשר יותר!??!?) וזה בעיקר ממצב את קדימה מבחינתי שמאלה.
אלמנט נוסף שלא קיים בממשלה הזו זה דיבורי הסרק המקובלים על "שלום", "יונת שלום" וכו' שמטעים את הערבים כל העת.  השיח לכאורה יותר פרגמטי (גם אם שמאלני) ולכן הערבים פשוט לא מוכנים לקנות את זה ומשוכנעים שמדובר בהונאה אחת גדולה.

אני חושב שגם הצבת התנאי של הכרה בישראל כמדינה יהודית טרם כניסה למשא ומתן (שעדיין לא מתקיים עם כל הכבוד) הוא קו הרבה פחות שמאלני.

אכן, הממשלה שמאלנית אך לא כמו הממשלה המושחתת הקודמת.

אני חושב שיהיה ניתן לגבש דעה אמיתית עוד שנה כאשר כל המהלכים המדיניים\צבאיים יבשילו אז אולי היה צריך להוסיף לסקר עוד אופציה של "לא ידוע".

הימין המזוייף הצליח לגרש יותר מקדימה ומהעבודה כאחת.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ברור!
תמיד אמרנו שהימין המזויף יותר גרוע מהשמאל ואנחנו צודקים רואים את זה,אין צורך לפרט יותר.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
בס"ד

הימין המזוייף הצליח לגרש יותר מקדימה ומהעבודה כאחת.

קודם כל, קדימה היא ימין מזוייף גם כן.
דבר שני, מה הקשר?  הממשלה הזו עדיין לא גירשה...

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

בס''ד

הממשלה הזאת כן גירשה יהודים מכמה מאחזים.
אמנם היא עדיין לא גירשה יהודים מישובים גדולים, אבל גם ממשלת שמאלמרט וממשלת יאהוד ברח לא גירשו יהודים מישובים גדולים.
דוקא ממשלת שרון שנבחרה כממשלת ליכוד היא היא שגירשה 10,000 יהודים מאדמתם הקדושה בגוש קטיף ובצפון השומרון.
ולפני זאת, היה רק עוד גירוש גדול יחיד בתולדות מדינת ישראל: בימית שבסיני גירשו 3000 יהודים ב1982. וגם הגירוש הזה נעשה על ידי ממשלת הליכוד של מנחם בגין.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
בס"ד

הצבעתי לא...

כי אמנם הליכוד לא עונה על ציפיותינו (בלשון המעטה) :thumbsdown: אבל עדיין אני חושב שהליכוד עדיף מקדימה או מכל מפלגה שמאלנית כלשהי...

אפילו שזה נבלה וזו טרפה...(יש יתרון קל לליכוד)
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
רק בזמנו של שרון ואולמרט שהספיק להגדיר עצמו מחדש בזמן כהונתו כראש מועצת הליצנים (או: ראש ממשלה).
איפה אתה חי?