כתב נושא: שאלה נוספת ואחרונה  (נקרא 8880 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« ב- : ינואר 10, 2010, 20:23:43 »
 אני באמת מנסה להבין אחרי כמה מחשבות, הריי(ותקנו אותי אם אני טועה) חברי הפורום בפרט והכהניסטים כלל תומכים בתכניות טרנספר כאלו או אחרות.

אני באמת שואל בתמימות ולא בהתנשאות כיצד והתכנית תיוצא לפעול במידה וינתן לכם האפשרות לכך? זאת אומרת כיצד זה יקרה? לאן בדיוק?

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #1 ב- : ינואר 10, 2010, 20:34:14 »
צודק, גם אני מוסיף על השאלה.

התוכנית מאד חכמה והגיונית, אבל מה יקרה אם המדינות

הערביות השכנות שלנו לא יסכימו לקלוט את הפלסטינים ?

רוב הסיכויים שהם לא יסכימו. תראה למשל מה קורה היום

בגבול עם מצרים, הם לא רוצים אף פלסטיני בשטח שלהם (ואני מבין אותם)

מה נעשה במצב כזה, הרי לא נוכל לדחוף להם אותם בכח ? ? ? 

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #2 ב- : ינואר 10, 2010, 20:45:54 »
יש להם מספיק מדינות לחיות בהם
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #3 ב- : ינואר 10, 2010, 20:48:45 »
זה נחמד אבל זה לא בדיוק עונה על השאלה.

בהנחה שירדן ומצריים לא בראש שלהם לקבל עוד 3 מיליון פליטים מה עושים?

בנוסף איך טכנית עושים את זה? כמה זה יעלה למשלם המיסים? מאיפה מגייסים תקציב? ועוד הרבה שאלות לא מובנות

לכן אני אשמח לדיון רציני ולכן אני פונה לחיים.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #4 ב- : ינואר 10, 2010, 21:17:32 »

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #5 ב- : ינואר 10, 2010, 21:27:54 »
צודק, גם אני מוסיף על השאלה.

התוכנית מאד חכמה והגיונית, אבל מה יקרה אם המדינות

הערביות השכנות שלנו לא יסכימו לקלוט את הפלסטינים ?

רוב הסיכויים שהם לא יסכימו. תראה למשל מה קורה היום

בגבול עם מצרים, הם לא רוצים אף פלסטיני בשטח שלהם (ואני מבין אותם)

מה נעשה במצב כזה, הרי לא נוכל לדחוף להם אותם בכח ? ? ? 
אחי  אין "פלסטין" ואין עם "פלסטיני" .

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #6 ב- : ינואר 10, 2010, 21:44:02 »
1. היכן הסקר ש-80 אחוז מהפלשטינאים מעוניינים לעזוב? באיזה מדגם הוא נלקח? מה היה סטיית התקן שלו? איך הוא נבדק? על פי אלו קריטריונים?
2. כיצד נפסיק את הזרמת ההטבות בחינם? אם הם לא ישלמו הם לא יקבלו חשמל? מה יהיה התגובה של העולם במקרה שכזה? זאת אומרת האם אין חשש להפעלת סנקציות נגדנו? מה אם אותם ערבים כן יוכלו לשלם את זה? על ידי תרומות משאר מדינות ערב?
זה לא כזה קשה להשיג תרומות כאלו. ומה ימנע מהם באותו רגע בלב ברירה(מה שהיום לא קורה) להשקיע במשאבים לתחנת כוח בשטחים? או ביצירת מפעלים ויצוא? מה אז עושים?
כיצד יראה שאנו לא נספק לפלשטינאים אוכל, תרופות ותנאים בסיסיים למחיה? הריי אפילו בהספקת תנאים אלו העולם בוחר לגנות את ישראל פעם אחר פעם. מה מונע ממנו לבצע חרם כזה או אחר עלינו(היו כבר ניסיונות לבצע חרם חמור, חרם אקדמאי,) מה שיתן PUSH רציני בעט מניעת תנאים אלו.
3. מהיכן הנתונים שמדינות כמו קנדה ואוסטרליה מעוניינים ב-200 אלף פליטים כעובדים? למה עד עכשיו אין נהירה המונית? האמת היא שהאוכלוסייה הפלשטינאית בשטחים גדלה ב-2006 לפי כל מני סקרים שהיו בעיתון כמדומני. לא הגיוני שנולדו להם יותר מ-200 אלף תינוקות בשנה אחת(שני שליש מתושבי השטחים הינם קטינים ומיליון איש ביצעו יותר מ-200 אלך תינוקות? בכל מדינת ישראל כולל הילודה של ערביי ישראל לא היה כאלו מספרים).
בנתיים באירופה בקושי מצליחים להתמודד עם ההגירה שלהם של מוסלמים ממדינות עולם שלישי.
למה 80 אחוז מהם לא הולכים עכשיו אם 80 אחוז מהם מעוניינים לעזוב?
4. מהיכן הנתונים על ערביי ישראל? למה הם לא עוזבים לעתיד טוב יותר?
5. כמה ישראלים עוזבים את ישראל לגור בחו''ל? מה היחס בין העזיבות של ישראל לעזיבתם של הפלשטינאים? אם אין הבדל משמעותי האם לא נוכל להסיק שהרוב לא רוצה לעזוב?
6. נניח וכל הנתונים האלו נכונים. נכון להיום אסור לערבי למכור בית ליהודי על פי חוקי הרשות. מה המונע מהרשות למנוע מפלשטינאים לעזוב בכוח? הריי שם אין דמוקרטיה.
7. כיצד נחסל את כל הטרוריסטים הקיימים כיום? על ידי מה?  
8. האם גם היום בעט משבר בינלאומי מדינות אלו צריכים כל כך הרבה כוח אדם? מה מונע מהם היום לקחת סינים, קורייאנים ועוד לעבודה במדינותיהם? למה דווקא פלשטינאים? מה היא עלות השולית למשק בהפסד כל העובדים הפלשטינאים שיעלמו(לבניית בתים, כבישים, מבינים, מכונות, רופאים, עורכי דין, אקדמאים  מדענים וכו'). כיצד המשק יתמודד עם עלות זו? כמה עלות זו תפגע במשק שלנו? כמה משאבים נאנוס אנו להעביר לטובת השלמת החסר? מה תהיינה עלות המשאבים?
9 ה-20 אחוז הנוטרים(בהנחה שישנם 3 מיליון פלשטינאים+מיליון ערבי ישראל) הינם 800 אלף איש. בהנחה שישנם גם טרוריסטים וגם בעלי עבר פלילי שגם ירצו לעזוב ויצליחו בכך(שהם בין ה-80 אחוז) וסך כל המחבלים על פי פרסומים כאלו ואחרים הינם גג 30-40 אלף איש(בהגזמה) כיצד נוכל להעיף גם אותם?
במיוחד אלו שהתבססו כלכלית.
מה אם ישארו כאלו שלא ירצו לעזוב בכל זאת?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #7 ב- : ינואר 10, 2010, 21:45:44 »
פטריוט ישראלי- לצורך הדיון איני מתכוון להתעקב על מונחים כאלו ואחרים. פלשטינאים=מי שלא יהודי וגר בשטחים
ערבי ישראל= מי שמהלאום הערבי שגר בתוך גבול הקוו הירוק.
יש אין, נכון לא נכון לא מעניין כרגע.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #8 ב- : ינואר 10, 2010, 21:52:25 »
אני באמת מנסה להבין אחרי כמה מחשבות, הריי(ותקנו אותי אם אני טועה) חברי הפורום בפרט והכהניסטים כלל תומכים בתכניות טרנספר כאלו או אחרות.

אני באמת שואל בתמימות ולא בהתנשאות כיצד והתכנית תיוצא לפעול במידה וינתן לכם האפשרות לכך? זאת אומרת כיצד זה יקרה? לאן בדיוק?
פטריוט ישראלי- לצורך הדיון איני מתכוון להתעקב על מונחים כאלו ואחרים. פלשטינאים=מי שלא יהודי וגר בשטחים
ערבי ישראל= מי שמהלאום הערבי שגר בתוך גבול הקוו הירוק.
יש אין, נכון לא נכון לא מעניין כרגע.
אז הנה מה שכן צריך לעשות ומה שכן מעניין כרגע:
המאמר הוא שלי, להלן הלינק- http://hayamin.org/forum/index.php/topic,13158.0.html
טרור מחשבתי (או: מי יגול עפר מעיניך-ג'ורג' אורוול)
"מלחמה היא שלום. חירות היא עבדות. בערות היא כוח"- במילים היטיב לתאר ג'ורג' אורוול (שם העט של אריק ארתור בלר) את המנטרות שעל תושבי מדינת "אוקיאניה" (בספרו האלמותי "1984") לשנן מדי יום.
"האח הגדול עינו פקוחה"- זוהי סיסמא שמטרתה הייתה להזכיר לאזרחי מדינה זו, שהגורם השליט מכוון את כל צעדיהם מלמעלה, ובוחן אותם בכל עת ובכל מקום.
המפלגה השלטת הנחתה את האזרח הקטן כיצד להתנהג במהלך יומו ומעל הכל, מורה לו כיצד ואיך לחשוב! (וממילא גם נובע מכך תפיסות העולם המעוותות, וכן קונטקסט המילים ובמיוחד ההגדרות בהם מותר/אסור לאזרחי מדינה זו, להשתמש, לכל זה טבע אורוול את המושג: "שיחדש").

הלך הרוחות הפוסט-מודרני, הנושב מבין כותלי האקדמיה במערב,  אמנם לא פועל כממשלה בעלת כוח וסמכות סוברנית, אך השפעתה הכבירה מטילה על ההמונים במערב ובישראל את הלך המחשבה "התקינה" (ידוע יותר בתור- "תקינות פוליטית" או פוליטקלי קורקט).
מה מותר ומה אסור לחשוב ולומר, ממילא נגזרות מזה דברים שפסולים פוליטית באופן מוחלט, אליבא דנותני הטון ומנחיתי הדירקטיבות, נותני הטעם ומעצבי דעת הקהל, השולטים ברוב מיניינם וביניינם של גופי התקשורת הממוסדת (בין זו הכתובה, המשודרת קולית ו/או ויזואלית מעל גלי האתר הרדיופוני והטלוויזיוני).
הדבר בעיקר בא לידי ביטוי באירופה (בה רק הימין הפוליטי מוגבל, בכדי לא לגלוש ב"מדרון החלקלק" לטעמם) ופי כמה וכמה מזה, במדינת ישראל (שלא באמת קיים בה ימין פוליטי, זה פאנטום) המתיימרת להיות דמוקרטית (לפחות באופן רשמי).
צלע נוספת במשטרת המחשבות הישראלית היא כמובן בג"ץ (למרות מה הניסיונות לרפורמה של השר דניאל פרידמן, הוא מקדם שינויים מבניים ופרוצדורליים, אבל לא כאלו שמטרתם לשנות את הגישה שמתיימרת להתערב "ערכית" בהלך המחשבה של ההמונים על ידי הגדרותיו של ציבור מאוד מצומצם ורב כח במדינה להלן יקרא: "האוליגרכיה הנאורה"- בפרפראזה על דברי אהרן ברק).

מכאן נובע, אם כן,  מסקנה חד משמעית שהיא בעצם קשורה קשר גורדי בין הקודקודים, להלן ייקרא: "הפנטגון (מחומש) הקוגניטיבי", והן: מערכת המשפט ובראשה בג"ץ (שלא מצויה כלל במערכת "האיזונים ובלמים" והגבלת רשויות הנדרשת מדמוקרטיה אמיתית)- אקדמיה/אנשי רוח (יושבי מגדל השן ואלו המכונים "אינטלקטואלים" או "סופרים")- תקשורת (שרובה המוחלט מביעה דעה קבועה ומאוחדת, המשפילה מתנגדיה עד עפר,  ומרוממת את אנ"ש)- בעלי ההון (מספר משפחות מצומצם המרכז בידיו את מירב ההון הלאומי, בידיו מצויים גופי התקשורת השונים, הם אלו הקובעים את מדיניות הפנים של ישראל (שכן כידוע, אין לישראל מדיניות חוץ, אם לתפוס את דבריו של מזכיר המדינה האמריקני- הנרי קיסינג'ר) ומכתיבים את דעתם לאלו ה"אוחזים" בהגה השלטון (בבחינת-בעל המאה הוא בעל הדעה)-הקודקוד האחרון ב-פנטגון הקוגניטיבי הם כמובן קבוצה גדולה של ארגונים חוץ פרלמנטריים/ממשלתיים (להלן NGO) הממומנים על ידי קרנות (שחלקם גם נותנות מלגות ומימונים אחרים למחקרים בעלי אמירה פוליטית מאוד חד צדדית המגיעה מתוך האקדמיה)  של מדינות האיחוד האירופי וקנדה (ישירות מידי כספי משלם המיסים של המדינות הללו, מה שמעלה עוד שאלות קשות לגבי עצם עצמאותה של המדינה לאור התערבות בוטה זו, בעינייניה הפוליטיים הפנימיים של ישראל).
מדובר במערכת המזינה את עצמה, יד רוחצת יד, מיעוט אנשים השולט באופן מוחלט על אנשים מבלי שאלו צריכים כלל לתת להם דין וחשבון, אינם עומדים לדין הבוחר ואין להם חיי מדף של 4 שנים.

המנטרות שהפכו את ההמונים במדינת ישראל לזומבים של ה-פנטגון הקוגניטיבי שמהם נובע הלך המחשבה המונחת על ידי דירקטיבות המגיעות ממערכת זו.
למשל (ברוח המנטרות של אורוול):
פטריוטים= פשיסטים/הזויים/משיחיים.
איפוק= כוח.
מוסלמי פושע= בן מיעוטים מקופח.
ימין- תמיד קיצוני, שמאל- במקרה הטוב רדיקלי, במקרה הגרוע סתם פעיל/י שלום.
טרוריסט מוסלמי= פעיל חמאס/חמוש.
נרצחי מעשי טבח/טרור= קורבנות שלום/רע הכרחי.
שטיפת מוח איסלמית = פלורליזם מחשבתי.
סילוף עובדות מחקריות ופסוודו היסטוריה= אוריינטליזם.
משכתבי הסטוריה ושקרנים מדופלמים= היסטוריונים חדשים.
דעה/אישיות בעל/ת אוריינטיציה ימנית= שנוי/ה במחלוקת.
דעה/ אישיות בעל/ת אוריינטציה שמאלנית= מצוי בקוצנזוס.
כדי להביע דעה "נכונה" יש לפתוח תמיד במילים- "אין חולק", "דעת הציבור קובעת ש...", או פשוט לצטט גורמים מרכזיים ב-פנטגון הקוגניטיבי בכדי להתלות ב"אילנות גבוהים".

בעידן פאראדוכסלי בו "אמת מוחלטת" שאין "אמת מוחלטת" והכל "יחסי" או "סובייקטיבי"(פעם פשוט קראו לזה "פראבדה") בו אין ערכים ומנסים לכפות פלורליזם (עד כמה שזה ישמע אבסורד במחשבה ראשונה).
בעידן בו "השוטים השימושיים" של המהפכה הסובייטית משלו בעילית האינטלגנציה במערב מתוך מגדל השן האקדמי, היום הם אותם אנשים שפשוט החליפו "שפה" או "מונחים" וקוראים לזה היום "פוסט-מודרניזם"/פתיחות/סובלנות/ליברליזם/פלורליזם וכו' וכו'.
אותם אנשים שצווחו בגרון ניחר: "זה יהיה קרב אחרון במלחמת עולם, עם האינטרנציונל יעור, ישגב אדם", היום הם אותם אלו הממשיכים לקבוע את קו המחשבה בישראל תחת "אדרת" אחרת, אבל הגברת אותה גברת, למרות שכבר אינם מקבלים את הדירקטיבות של הקרמלין.

נגד מה שקרה בברית המועצות יצא ה-אקס קומוניסט ג'ורג' אורוול.
ספרו "1984" שנכתב בערוב ימיו בשנת 1949, תיאר מציאות טוטאליטרית שבה נעשה שימוש- בחינוך, בתקשורת ובשפה כדי למשטר משטרת מחשבות על ההמונים.
היום במדינת ישראל על כל אחד לשאול את עצמו האם יש נביא בעירו של אורוול.
הוי, מי יגול עפר מעיניך ג'ורג'...
ועכשיו אוסיף את הפתרון לאיסלם-
א.) הכל מתחיל בחקיקה ויישום בתוך ביתם פנימה של מדינה שסובלת ממיעוט מוסלמי:
1.) הוצאת האיסלם אל מחוץ לחוק באופן גורף, על כל המשמעויות העולות מכך כדלקמן-
1.א.) הרס גורף של כל המסגדים במדינה.
1.ב.) הרס של כל המדרסות ומושבי שיפוט של קאדים במדינה.
1.ג.) איסור מוחלט על לימוד של האיסלם בכל מקום במדינה.
1.ד.) איסור על קיום תפילה מוסלמית בכל שטח המדינה.
1.ה.) ביטול גורף של הזכות להתאגדות כלשהי של מוסלמים לכל צורך שהוא במדינה.
1.ו.) הגבלת חופש הביטוי המוסלמי בכל הנוגע ליחסם למדינה המארחת ובדגש על עינייני חתרנות נגדה.
1.ז.) העונש על מבריחים מוסלמים שנתפסים בגבולות- מוות בבית דין שדה מיידי במקום, כח שמוענק לכל קצין צבא/משטרה/מג"ב/שב"כ מדרגת סגן משנה ומעלה (ומקביליו המשטרתיים/שב"כ בהתאם, נכון גם לכל מדינה אחרת לצורך העניין).
1.ח.) כל פעולת רצח/אונס/פיגוע טרור/שוד מזויין/תקיפה שנעשה על ידי מוסלמי במטרה לגרום נזק גופני כלפי אדם מהרוב במדינה הנדונה יגרור עונש מוות למוסלמי, ביטול אזרחות אוטומטי למשפחתו הקרובה וגירוש והרס בית המשפחה.
1.ט.) כל פעולת גנבה של מוסלמי תענה ב- ביטול אזרחות הגנב וגירוש מיידי, הקפאת כל חשבונות המשפחה לתקופה של חודש וחילוט ערך הגנבה ונתינתו לגורם שממנו נגנב+ מתן קנס בגובה 100% מגובה הגנבה (סוג של תשלומי כפל).
1.י.) כל פעולת זיהום של מוסלמים מקורות מים, קרקע ייענה בהרס מיידי של הגורם המזהם (עסק/מפעל/בית/מקום יישוב)
1.י"א.) כל פעולת בנייה בלתי חוקית-הרס מיידי של כל הבית ללא האפיוס קורפוס (הזכות להליך הוגן).
1.י"ב.) לא יהיה שילוט בערבית במדינה.
1.י"ג.) פיזור כל בתי ספר המוסלמים, פיטורין של כל המורים המוסלמים, אי הכרה בלשון הערבית כשפת לימוד לגיטימית בבתי ספר בו לומדים מוסלמים, הלימוד יעשה באנגלית ו/או בעברית, המורים והמנהלים כולם לא יהיו מוסלמים.
1.י"ד.) אי הכרה בקאדים/מואזינים/אימאמים/שייח'ים או כל תפקיד דתי אחר בעולם המוסלמי באותה מדינה, פיטורין מיידים של כל אלו הממלאים תפקיד ממשלתי, מאסר מיידי ללא הגבלת זמן וללא זכויות לנציג דת המסית כנגד המדינה הנדונה.
1.ט"ו.) פיטורין של כל מוסלמי המשרת במגזר הציבורי באותה מדינה, איסור על מינוי מוסלמי למשרה ציבורית כלשהי במדינה.
1.ט"ז) ביטול תעודות עיתונאי לכל העיתונאים שלהם, סגירת כל כלי התקשורת שלהם (עיתונים, ערוצי טלוויזיה, ימי שידור וביטול תכניות שמיועדות לקהל שלהם, ערוצי רדיו, ואתרי אינטרנט בעלי שרתים הפועלים במדינה הנדונה).
1.י"ז) ביטול הזכות להבחר ו/או להקים מפלגות במדינות דמוקרטיות הרלווטיות.
1.י"ח) זמן קצר לפני הגירוש הסופי, ביטול הזכות לבחור במדינות הדמוקרטיות הנ"ל.
1.י"ט) יישום מלא של נומרוס קלאוזוס- הרחקה מוחלטת ממוסדות להשכלה גבוהה.

2.) הכנת הקרקע להגירתם של המוסלמים במדינות אלה למדינות בעלות רוב מוסלמי מובהק, במצב של שקט יחסי.
3.) גירוש המיעוטים המוסלמים, במתכונת הודו-פקיסטן, פולקסדויטשה במזרח אירופה פוסט מלחמת העולם השנייה, טורקיה-יוון וכו'- במצב של מלחמה חמה כוללת.

ב.) "הטקטיקה המונגולית" שעליה דברתי, היא עצם עשיית דוגמאות לא בהכרח באותו דרך שבה השתמשו המונגולים עצמם (הר הגולגלות) אלא יותר בקו של אייר מרשל ארתור "המפציץ" האריס במלחמת העולם השניה- דהיינו מחיקת ריכוזי אוכלוסין מוסלמים מובהקים מהאוויר ע"י מפציצים נושאי נשק תרמובארי (נאפלם ודלק אוויר) כאשר דרזדן והמבורג והערים היפניות (לא כוונתי להירושימה ונאגאסקי, אלא לערים שהופצצו בדרך קונבנציונלית ע"י מאות פצצות תבערה) משמשות מודל לרעיון, אפשר להפוך את רצועת עזה לטסט קייס.
המטרה של זה היא להכאיב לציויליזציה המוסלמית ולשלוח איתות חד משמעי על רצינות כוונותיתו ושהג'יהאד שלהם הוא בלתי נסבל באופן מוחלט, ולא נסבול את זה עוד בעתיד.

ג.) מציאת אלטרנטיבות בתחום האנרגיה כדי להפוך את מקור כוחם בנפט ובגז הטבעי לחסרי שימוש.

ד.) פיזור האו"ם, והקמת ארגון עולמי ללא מדינות מוסלמיות.

ולבסוף-

ה.) השמדה מוחלטת של 4 המדינות (על תושביהם) המובילות בעולם המוסלמי והמקדמות הגדולות שלו- 1.) מצרים, 2.) סעודיה+מדינות הלווין משופעות הנפט שלה, 3.) איראן, 4.) פקיסטן- במצב של קאזוס בלי

ו.) השמת אמברגו סחר מוחלט על כל שאר המדינות המוסלמיות, סנקציות דיפלומטיות (כולל סגירת כל הנציגויות שלהם במדינות הנדונות) ואיסור כניסת אזרחים מוסלמים למען מטרה כלשהי למדינה.

והמשך- סעיף 3 וסעיף 2 הקודמים שלי, אתה יודע מה, בסדר, 2 במצב של שקט יחסי, 3 במצב מלחמה.
לגבי סעיף ב', אני מזכיר את התגובה המדודה של הבריטים לירי טילי ה- V-1 וה V-2 של הגרמנים על הערים שלהם.
כך שזה לא השמדת עם שכן הם לא עם!, תעשו חשבון פשוט, מליון מתוך 1.5 מליארד, זה לא ג'נוסייד, זה טעות בסטטיסטיקה.
השמדת המדינות הנ"ל כפי שהטעמתי, נעשות בסוף! המדינות הנ"ל לא יתפרקו מנשקן בהסכמה/ברצון, וגם מצרים וסעודיה כנ"ל הם חלק מהעניין, כמקדמי הפצת האיסלם החולני בעולם והפצת אנטישמיות זאולוגית, אני מזכיר לך ש-19 המחבלים בפיגועי ה-11/9 היו סעודים ומצרים ולא איראנים או פאקיסטנים.
השמדת המדינות הנ"ל כמובן תעשה במסגרת מלחמתית, לאחר שאלו יתגרו ויעשו בעיות לנוכח הפגיעה בהפצת האיסלם בעולם, אמברגו סחר כללי, וכן גילוי סירוב להתפרקות מנשקן, קאזוס בלי כבר אמרנו?!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #9 ב- : ינואר 10, 2010, 21:56:54 »
אגב מה העמדה בנוגע לערבים נוצריים? צרקסים? בדואים? דרוזים? רוסים שהם לא יהודים(אמא נוצריה)? מה עושים איתם?

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #10 ב- : ינואר 10, 2010, 22:07:08 »
1. היכן הסקר ש-80 אחוז מהפלשטינאים מעוניינים לעזוב? באיזה מדגם הוא נלקח? מה היה סטיית התקן שלו? איך הוא נבדק? על פי אלו קריטריונים?
הסקר נערך על ידי Institute of Development Studies
http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/125903

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #11 ב- : ינואר 10, 2010, 22:19:54 »
נץ מאמר נחמד, אני לא יכנס אליו מכל הבעיות הטכניות בעולם שלנו היום(פירוק האו''ם?) אז בו נתמקד, בנוגע לשאלות.
התרצה שאכתוב אותם שנית?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #12 ב- : ינואר 10, 2010, 22:24:10 »
אשי, זהו על סקר אחד על זה כל הביסוס? שלא נדבר שמדובר בסקר של מוסד שמאל קיצוני או האם פה הם לא משקרים ומסלפים עובדות?

חוץ מזה מהלינק שהבאת אין בו את תוכן המחקר. מה היה המדגם, מתוך כמה, כיצד הוא נוהל, מה היו השאלות, מה היו התנאים.

סקר אחד קטן ולא ידוע הוא בעייתי ולא מבטיח הגירה פלשטינאית.

+ כל שאר השאלות

חברה זה לא רציני, אני יחכה בסבלנות לחיים, שאני מבין שהוא דובר הארגון(שוב תקנו אותי אם אני טועה). אולי לו יש תשובות.

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #13 ב- : ינואר 10, 2010, 22:48:23 »
אשי, זהו על סקר אחד על זה כל הביסוס? שלא נדבר שמדובר בסקר של מוסד שמאל קיצוני או האם פה הם לא משקרים ומסלפים עובדות?

חוץ מזה מהלינק שהבאת אין בו את תוכן המחקר. מה היה המדגם, מתוך כמה, כיצד הוא נוהל, מה היו השאלות, מה היו התנאים.

סקר אחד קטן ולא ידוע הוא בעייתי ולא מבטיח הגירה פלשטינאית.

אני לא יכול כעת למצוא ברשת את הסקר עם הפרטים שבקשת. אבל מצאתי עוד סקר שארבעים אחוז רוצים לעזוב:
http://www.haaretz.com/hasen/spages/1046126.html

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #14 ב- : ינואר 10, 2010, 22:53:19 »
+ כל שאר השאלות

חברה זה לא רציני, אני יחכה בסבלנות לחיים, שאני מבין שהוא דובר הארגון(שוב תקנו אותי אם אני טועה). אולי לו יש תשובות.
ראית כבר את הסרטון הזה?:

איך לשכנע את הערבים לעזוב?
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2874815

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #15 ב- : ינואר 10, 2010, 23:00:45 »
כרגע התנועה הזו מציעה באופן רשמי ליישם תוכנית לעידוד הגירה (עזיבה) מרצון של הערבים מא"י. ניתן ליישם אותה בשני אופנים במקביל: תמריץ חיובי, בצורת הצעת תשלום חד פעמי נדיב למשפחה ערבית שתסכים להעתיק את ביתה לכ מקום שתבחר מחוץ לישראל.

ובצורת תמריץ שלילי: הפסקת כל הסיוע שזורם כיום לערבים מקופתה הנדיבה של המדינה היהודית: זה כולל אספקת מים, חשמל, מזון, טיפול בשפכים ופסולת (דבר שנאלץ להמשיך לממן כדי לא לזהם את ארצנו) שישראל מעניקה לתושבי יו"ש. וכן לאזרחים הערבים כולל תושבי מזרח ירושלים- ישראל משלמת ביטוח לאומי, אבטחת הכנסה, קצבאות ילדים, דמי אבטלה, מימון רשויות מקומיות, כאשר הערבים באופן כללי לא משלמים כלל מסים לא למדינה, לא לרשות המקומית, מעלימים מע"מ ועוסקים בפלילים ובטרור. יכול להיות שנאלץ לבטל את מדיניות הרווחה הממשלתית ולהעביר את הטיפול בענייני רווחה לארגונים חוץ ממשלתיים- דבר שכבר יש לו תקדים בישראל למשל קק"ל מטפלת בקרקעות לאום והסוכנות מטפלת בקליטת עלייה. כך נוכל באופן חוקי להמנע מלשלם לערבים אזרחי ישראל את הכספים שהם התרגלו לקבל מידינו ולהסתמך עליהם לקיומם.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #16 ב- : ינואר 10, 2010, 23:10:39 »
אגב נץ  חשבתי ואני כן ישאל אותך כמה שאלות על המאמר שלך.

1. כיצד נוכל להתלונן על הוצאת היהדות מחוץ לחוק במדינות זרות, עונש מוות ליהודים עבריינים, וגירוש משפחותיהם, שלילת אזרחות ושריפת בתי כנסת אם נקיים זאת כאן?
2. כיצד נמצא מקור אנרגיה תחליפי לנפט?
3. כיצד נפרק את האום(העולם לא סובב אחרי מדינת ישראל אתה יודע)
4. כיצד נשמיד את 4 המדינות הללו שדוברו? במיוחד פקיסטן בעלת נשק גרעיני
5. כיצד נאכוף חוקים אלו?
6. האם נוכל לבצע חוקים אחרים(לדוגמה נגד עבריינים אתיופים או מזרחיים) באותו מתן? הריי עבריין אתיופי יכול לפגוע קשות בי בדיוק כמו עבריין ערבי באותה מידה(זו היא שאלה רטורית אגב למי שלא הבין).
7. כיצד אתה מתלונן על אפליה אם הפתרונות שלך מפלים אחרים? למה מה שהתקשורת, בלי ההון, מדינות החוץ וכו' עושות זה לא בסדר(כי אתה לא מסכים עם זה) וחוקים נגד איסלם זה כן?
8. מה מונע מחרם כלכלי על ישראל בעט ביצוע חוקים אלו? מה אז יקרה? האם מצבנו ישתפר?
או שזה לא חשוב?
9. מה מונע בנתיים גם מערביי ישראל להתקומם על הגזרות הללו? מה היא האפקטיביות שלהם?
10. כיצד תבצע אמברגו על מדינות מוסלמיות? בקושי על אירן זה עובד.
11. אם יש מלארד מוסלמים כיצד תשכנע את העולם החופשי לכל הסוגיות הללו כאשר ישנם מילארד מוסלמים שמתנגדים לך. זה לא לוגי
12. מה זאת אומרת להכין את הקרקע לגירוש אפשרי? איך? לגרש בכוח?

אגב יש עוד מיליון דברים בעייתיים במאמר שלך אך נעזוב אותם כעט להתמקד בעיקר
משי
80 אחוז היה הכתבה הראשונה שנבדקה ב-2007 לפי מה שהבנתי, הכתבה השניה זה 40 אחוז. זה קצת מעיד על חוסר אמינות לסקרים. מדובר בהפרש עצום.
מה אם אני יביא לך עבודת מחקר שבה נכתב שבלונדיניות מרוצות יותר מהחיים. זה לא רציני.

בנוגע לסרט טרם סיימתי לראות אותו, קצת מאוחר אני מבטיח מחר לראות אותו.
מה שכן ב-3-4 דקות חיים מסביר שאנו נשגשג אם לא היו פה ערבים. מאיפה לו? שוב השאלות בנוגע לעלויות לגירושם מבחינה הגירוש באופן ישיר +האפקט של אחרי הגירוש(בעיית הפועלים, בעיית הורדת אנשי האקדמיה והרופאים, עורכי הדין, עסקנים ועוד).

אבל אני ישאל יותר בבירור אחרי שאני יראה את כל הסרט

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #17 ב- : ינואר 11, 2010, 01:15:28 »
כרגע התנועה הזו מציעה באופן רשמי ליישם תוכנית לעידוד הגירה (עזיבה) מרצון של הערבים מא"י. ניתן ליישם אותה בשני אופנים במקביל: תמריץ חיובי, בצורת הצעת תשלום חד פעמי נדיב למשפחה ערבית שתסכים להעתיק את ביתה לכ מקום שתבחר מחוץ לישראל.

ובצורת תמריץ שלילי: הפסקת כל הסיוע שזורם כיום לערבים מקופתה הנדיבה של המדינה היהודית: זה כולל אספקת מים, חשמל, מזון, טיפול בשפכים ופסולת (דבר שנאלץ להמשיך לממן כדי לא לזהם את ארצנו) שישראל מעניקה לתושבי יו"ש. וכן לאזרחים הערבים כולל תושבי מזרח ירושלים- ישראל משלמת ביטוח לאומי, אבטחת הכנסה, קצבאות ילדים, דמי אבטלה, מימון רשויות מקומיות, כאשר הערבים באופן כללי לא משלמים כלל מסים לא למדינה, לא לרשות המקומית, מעלימים מע"מ ועוסקים בפלילים ובטרור. יכול להיות שנאלץ לבטל את מדיניות הרווחה הממשלתית ולהעביר את הטיפול בענייני רווחה לארגונים חוץ ממשלתיים- דבר שכבר יש לו תקדים בישראל למשל קק"ל מטפלת בקרקעות לאום והסוכנות מטפלת בקליטת עלייה. כך נוכל באופן חוקי להמנע מלשלם לערבים אזרחי ישראל את הכספים שהם התרגלו לקבל מידינו ולהסתמך עליהם לקיומם.

בהנחה שכך יגורשו 80 אחוז מהפלשטינאים+80 אחוז מערבי ישראל(לפי מה שאתם אומרים) אתה יודע כמה כסף זה יעלה לי ולך? בו נחשב.

ישנם משהוא כמו 3 מילון פלשטינאים ש80 אחוז מתוכם זה 2.4 מיליון.

ישנם כמיליון ערבי ישראל(וזה בלי חישוב הדרוזים,בדואים, צרקסים וכו') ש 80 אחוז מהם זה 800 אלף.
סך הכל 3.2 מיליון לחלק ל-5 שיצתרכו לקבל פיצוי. שזה 640 אלף משפחות בממוצע

הממוצע של נפשות בכל בית אב ערבי הוא 5(על פי כל הכתבות ביום העצמאות ומי ראש השנה שפורסמו ב-3-4 שנים האחרונים)

עכשיו כמה פיצוי תיתן להם? זה אגב אתם לא מפרטים.

מין הסתם הפיצוי(בלי חישוב שנות מחיה בארץ שלנו, הוצאות מעבר, הוצאות מחודשות שם כמו בית ספר חדשים לילדיהם, פסיכולוגים, הבטחת עבודה, פיצוי על עסקים, פיצוי על מעבר ועוד כל מני פיצויים שהיו בגירוש מגוש קטיף שהמתנחלים כן קיבלו) המינימלי
יהיה חייב להיות לפחות מחיר הבית בחו''ל. נניח נא 80 אלף דולר(וזה הכי מינימלי האפשרי, כנראה שזה יותר. 80 אלף דולר היום(בהנחה ש 3.7 ש''ח =דולר) זה יותר מ-296 אלף שקל.
298 אלף שקל כפול 640 אלף זה 189.44 מיליארד שקל. זאת יותר מחצי מתקציב מדינת ישראל ופי 4-5 מתקציב הביטחון שלנו הכולל. שלא נדבר על ההתנגדות שתביא לעוד הוצאות(של ה-20 אחוז ומדינות ערב שינסו לעודד את הפלשטינאים להשאר).

מי בדיוק ישלם את זה? זה לא הגיוני שדבר כזה יקרה. אגב מה ימנע מיהודים להתאסלם בישביל הכסף(מה רע לחיות בקנדה ועוד עם מענק של 80 אלף דולר מינימום במיוחד למי שמרוויח היום מינימום)?

זה לא כזה פשוט מסתבר. ושוב כל זה בהתעלמות מהיחס של העולם לתוכניות שלנו לתמריץ השלילי והחיובי כאחד ולעלויות הנלוות מגירושם של הערבים שכבר פירטתי כאן.
ושוב העלויות של המתנגדים עצמם. וכל זה בהנחה לא משכנעת בנתיים ש-80 אחוז מהפלשטינאים בכלל רוצים לעזוב(סקר אחר שיש כאן אומר שזה 40 אחוז).
ושהעלויות הם רק 80 אלף דולר בשער נמוך כמו היום של 3.7.

כנראה שאם תאכלס תעשה חישוב הוגן תגיע למספר דמיוני.
ולא נדבר על הפסדים בקשרי מסחר בינלאומיים עם סעודיה, מצריים, ירדן ועוד מדינות עקב המהלך ועקב תוכניותיו של חיים(לפי אחד הסרטונים שלא והוא מוזמן לתקן אותי עם אני טועה.

וכמובן כוח קניה מועט יותר מה שיכניס פחות מיסים עקב צמצום האוכלוסייה. צמצום ביצוא צמצום ביצוא לשטחים(אתם חושבים שטראוס לדוגמה או אוסם לא מוכרים לפלשטינאים שלא נדבר לערבי ישראל) מה שיכול להביא לצמצום מקומות עבודה, ליותר עובדים במשק בעבודות קטנות ולצמצום שכרם)שכר העובדים נקבע על פי כמות העובדים בשוק ככל שיש יותר עובדים יש ליצרן יותר גמישות בבחירתם ושכרם פוחת- חוק התפ''ש).

האם עשיתם חישוב של מה הוא סך העלויות למצב הקיים(מבחנה ביטחון נטו בטיפול בבעיה הפלשטינאית וערבי ישראל) לעלויות לגירוש+עלויות נלוות באופן ישיר ועקיף? כי לפי חשבון הרבה יותר מבוסס יעלה לנו הרבה מאוד שנים עד שנגיע לרווח מכל התוכנית הזאתי אם בכלל.
מדובר כאן בהרבה שאלות אני ישמח אם חיים יוכל לענות על כולם
« עריכה אחרונה: ינואר 11, 2010, 03:08:04 על ידי אוהד הפועל »

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #18 ב- : ינואר 11, 2010, 07:43:49 »
אם המדינות הערביות לא רוצות ערבים אז שילכו מצידי לים כמו אוהדי הבועל
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #19 ב- : ינואר 11, 2010, 12:46:40 »
בס"ד

בהנחה שכך יגורשו 80 אחוז מהפלשטינאים+80 אחוז מערבי ישראל(לפי מה שאתם אומרים) אתה יודע כמה כסף זה יעלה לי ולך? בו נחשב.

ישנם כמיליון ערבי ישראל(וזה בלי חישוב הדרוזים,בדואים, צרקסים וכו') ש 80 אחוז מהם זה 800 אלף.

הממוצע של נפשות בכל בית אב ערבי הוא 5(על פי כל הכתבות ביום העצמאות ומי ראש השנה שפורסמו ב-3-4 שנים האחרונים)

מין הסתם הפיצוי(בלי חישוב שנות מחיה בארץ שלנו, הוצאות מעבר, הוצאות מחודשות שם כמו בית ספר חדשים לילדיהם, פסיכולוגים, הבטחת עבודה, פיצוי על עסקים, פיצוי על מעבר ועוד כל מני פיצויים שהיו בגירוש מגוש קטיף שהמתנחלים כן קיבלו) המינימלי
יהיה חייב להיות לפחות מחיר הבית בחו''ל. נניח נא 80 אלף דולר(וזה הכי מינימלי האפשרי, כנראה שזה יותר. 80 אלף דולר היום(בהנחה ש 3.7 ש''ח =דולר) זה יותר מ-296 אלף שקל.
298 אלף שקל כפול 640 אלף זה 189.44 מיליארד שקל. זאת יותר מחצי מתקציב מדינת ישראל ופי 4-5 מתקציב הביטחון שלנו הכולל. שלא נדבר על ההתנגדות שתביא לעוד הוצאות(של ה-20 אחוז ומדינות ערב שינסו לעודד את הפלשטינאים להשאר).

מי בדיוק ישלם את זה? זה לא הגיוני שדבר כזה יקרה. אגב מה ימנע מיהודים להתאסלם בישביל הכסף(מה רע לחיות בקנדה ועוד עם מענק של 80 אלף דולר מינימום במיוחד למי שמרוויח היום מינימום)?

זה לא כזה פשוט מסתבר. ושוב כל זה בהתעלמות מהיחס של העולם לתוכניות שלנו לתמריץ השלילי והחיובי כאחד ולעלויות הנלוות מגירושם של הערבים שכבר פירטתי כאן.
ושוב העלויות של המתנגדים עצמם. וכל זה בהנחה לא משכנעת בנתיים ש-80 אחוז מהפלשטינאים בכלל רוצים לעזוב(סקר אחר שיש כאן אומר שזה 40 אחוז).

ולא נדבר על הפסדים בקשרי מסחר בינלאומיים עם סעודיה, מצריים, ירדן ועוד מדינות עקב המהלך ועקב תוכניותיו של חיים(לפי אחד הסרטונים שלא והוא מוזמן לתקן אותי עם אני טועה.

וכמובן כוח קניה מועט יותר מה שיכניס פחות מיסים עקב צמצום האוכלוסייה. צמצום ביצוא צמצום ביצוא לשטחים(אתם חושבים שטראוס לדוגמה או אוסם לא מוכרים לפלשטינאים שלא נדבר לערבי ישראל) מה שיכול להביא לצמצום מקומות עבודה, ליותר עובדים במשק בעבודות קטנות ולצמצום שכרם)שכר העובדים נקבע על פי כמות העובדים בשוק ככל שיש יותר עובדים יש ליצרן יותר גמישות בבחירתם ושכרם פוחת- חוק התפ''ש).

האם עשיתם חישוב של מה הוא סך העלויות למצב הקיים(מבחנה ביטחון נטו בטיפול בבעיה הפלשטינאית וערבי ישראל) לעלויות לגירוש+עלויות נלוות באופן ישיר ועקיף? כי לפי חשבון הרבה יותר מבוסס יעלה לנו הרבה מאוד שנים עד שנגיע לרווח מכל התוכנית הזאתי אם בכלל.

בחישוב שלך נתונים,
א.) הוצאות שלא נצטרך כלל לשלם (מודגש).
ב.) התעלמות מוחלטת מן העובדה שקיימות ותהיינה הצעות להעברת חלק מהערבים לעבודות שחורות במערב ובסין (כמו רומניה, גרמניה וקנדה בזמן שרון ואולמרט).
ג.) התעלמות ממדיניותה של ממשלה בראשות חיים בן פסח ו/או כל גורם כהניסטי אחר, כלפי ערביי ישראל ויש"ע (בין השאר התמריץ השלילי שצלהר הזכיר, שלילת זכויות, מדיניות ענישה על פשע על רקע פלילי קל וחומר בן נכדו של קל וחומר על פשע על רע לאומני/דתי, או בקיצור לאמלל את חייהם, אני מבטיח לך שממשלה ברשותו לא תדפוק חשבון כמו שאומרים), שלא לדבר על מדיניות הפנים הכלכלית בכלל ומדיניות הפנים בנוגע להעסקה כאמור.
ד.) העובדה שכל מדינות ערב ואיסלם הן אויב (בין אם אנחנו מכריזין עליהן ככאלה ובין אם לאו), לא אכפת לי לא "לסחור" עם מצרים/ירדן/סעודיה/וואטאבר (ובינינו, איזה מין הכנסה ריאלית אנחנו מקבלים מהסחר עימן חוץ מבעיות מים עם ירדן?).
ה.) עצם העובדה שאת רוב הערבים לא נצטרך לגרש אלא להרוג (כאמור צריך לגרש רק את ה"לא מזיקים").
ו.) וכו' וכו' וכו'..

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #20 ב- : ינואר 11, 2010, 13:41:46 »
בס"ד
אגב, עוד נתונים: http://news.walla.co.il/?w=//1297266
http://209.85.229.132/search?q=cache:pLsxnymJAfYJ:www.therightroadtopeace.com/infocenter/doc/Typology.doc+%D7%A4%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%9D+%D7%A8%D7%95%D7%A6%D7%99%D7%9D+%D7%9C%D7%A2%D7%96%D7%95%D7%91&cd=11&hl=iw&ct=clnk&gl=il
במאמר עצמו גרידא: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3504773,00.html

2. כיצד נפסיק את הזרמת ההטבות בחינם? אם הם לא ישלמו הם לא יקבלו חשמל? מה יהיה התגובה של העולם במקרה שכזה? זאת אומרת האם אין חשש להפעלת סנקציות נגדנו? מה אם אותם ערבים כן יוכלו לשלם את זה? על ידי תרומות משאר מדינות ערב?
א.) גם אם ישלמו לא יקבל חשמל, פשוט מאוד, אנחנו לא רוצים אותם פה נקודה ואימלול חייהם בין אם הם אזרחים "נאמנים" פיננסית מעניין אותנו כסדנתו של ביבי שלשום (ופה ההבדל היסודי, יחי ההבדל הקטן).
ב.) תגובתו של ה"עולם" (מה זו הגנרליזציה העלובה הזו?) תהיה כשהייתה.
ג.) סיכוי לסנקציות (ובינינו, כמה מדינות כבר יקחו חלק בו?) קיים מעצם קיומנו פה, זה לא רלוונטי.
ד.) מדינות ערב בלי קשר לא יתרמו דבר שלא ילך למלחמה שלהם נגדנו.
זה לא כזה קשה להשיג תרומות כאלו. ומה ימנע מהם באותו רגע בלב ברירה(מה שהיום לא קורה) להשקיע במשאבים לתחנת כוח בשטחים? או ביצירת מפעלים ויצוא? מה אז עושים?
תדמיין לעצמך שאתה מראיין את הובר בזמנו ושואל אותו מה יקרה אם אל קאפון יתחיל להשקיע בייצור עוד דברים מלבד נשק ואלכוהול..
כיצד יראה שאנו לא נספק לפלשטינאים אוכל, תרופות ותנאים בסיסיים למחיה? הריי אפילו בהספקת תנאים אלו העולם בוחר לגנות את ישראל פעם אחר פעם. מה מונע ממנו לבצע חרם כזה או אחר עלינו(היו כבר ניסיונות לבצע חרם חמור, חרם אקדמאי,) מה שיתן PUSH רציני בעט מניעת תנאים אלו.
א.) הבחנה מעולה, לא משנה מה נעשה רק "נחטוף" מה"עולם" (שוב גנרליזציה מטומטמת ומעוותת מיסודה).
ב.) הבה לא נזלזל בייצוא שלנו (לא מעניין אותי סוג כרגע), אנחנו כבר לא בגלות ומדינת ישראל בשונה ממדינות ערב כן מדינה פרודוקטיבית ומייצרת, מן הסתם אם תהיינה עלינו סנקציות בינלאומיות יהיו מדינות באירופה/אפריקה/דרום אמריקה אולי/מזרח ודרום אסיה שתתעלמנה מהסנקציות (עוד שאלה, איזה גוף כבר יטיל אותן? האיחוד האירופאי או אירועראביה? האו"ם או ה-OIC? או גופים בדד בתוך מדינות ששוב הגופים הללו אינן סוחרין עימנו?).
ג.) בלי קשר, אני מעדיף לחיות בעוני מחפיר (שלא יקרה מלכתחילה כמובן) באופן עצמאי, בטוח ויהודי, מאשר להיות זונה שמוכרת את הכבוד הלאומי שלה תמורת שתי ניקל (או סטרלינג).
3. מהיכן הנתונים שמדינות כמו קנדה ואוסטרליה מעוניינים ב-200 אלף פליטים כעובדים? למה עד עכשיו אין נהירה המונית? האמת היא שהאוכלוסייה הפלשטינאית בשטחים גדלה ב-2006 לפי כל מני סקרים שהיו בעיתון כמדומני. לא הגיוני שנולדו להם יותר מ-200 אלף תינוקות בשנה אחת(שני שליש מתושבי השטחים הינם קטינים ומיליון איש ביצעו יותר מ-200 אלך תינוקות? בכל מדינת ישראל כולל הילודה של ערביי ישראל לא היה כאלו מספרים).
בנתיים באירופה בקושי מצליחים להתמודד עם ההגירה שלהם של מוסלמים ממדינות עולם שלישי.

רק תאר לך: http://www.haaretz.com/hasite/spages/904798.html
א.) בגלל הגבלות תנועה של המדינה ואיסורי יציאה.
ב.) אם רק בישראל בשנה ה-57 להקמתה נולדו 138 אלף תינוקות גרידא, למה שביש"ע לא?!

א.) אילו נתונים?
ב.) ראה למעלה.
5. כמה ישראלים עוזבים את ישראל לגור בחו''ל? מה היחס בין העזיבות של ישראל לעזיבתם של הפלשטינאים? אם אין הבדל משמעותי האם לא נוכל להסיק שהרוב לא רוצה לעזוב?
א.) בהתחשב בכך שהפכנו לריכוז היהודי הגדול בעולם, בהתחשב בכך שלא כ"כ הרבה ישראלים מייחלים לעזוב, בהתחשב בעליית הרמה הביטחונית (באופן יחסי מאז האינתיפאדא והבדיחה האחרונה בלבנון), אני לא חושב שיש כל כך הרבה אבל עדיין חייבים לפעול לעצור את זה, בלי קשר לערבים.
ב.) לא הבנתי את המסומן בנטוי.
ג) יש הבדל משמעותי סטטיסטית ולוגית.
ציטוט
6. נניח וכל הנתונים האלו נכונים. נכון להיום אסור לערבי למכור בית ליהודי על פי חוקי הרשות. מה המונע מהרשות למנוע מפלשטינאים לעזוב בכוח? הריי שם אין דמוקרטיה.
א.) גם פה אין.
ב.) הדבר היחיד שמונע מהרשות לעשות את זה הוא קו הפעולה הישראלי, שאיננו חד, תקיף וקטלני מספיק.
ג.) בהתחשב בכך שבמלחמת העצמאות רוב הערבים ברחו מחמת הפחד שכן ראו את הלחימה הישראלית (וכן לא הייתה להם דיקטטורה), בהתחשב בכך שבמלחמה (שמן הסתם כבר תהיה או שנכריז עליה) עם מדינות ערב/איסלם הרצון לעזוב יהיה עז הרבה יותר והיתרונות בהיותם של הערבים ביש"ע ובתוך "הקו הירוק" יוקטנו, ל"רשות" לא יהיה אינטרס גדול להישאר כאן.

ציטוט
7. כיצד נחסל את כל הטרוריסטים הקיימים כיום? על ידי מה?

ראה מאמרו של נץ. 
ציטוט
8. האם גם היום בעט משבר בינלאומי מדינות אלו צריכים כל כך הרבה כוח אדם? מה מונע מהם היום לקחת סינים, קורייאנים ועוד לעבודה במדינותיהם? למה דווקא פלשטינאים? מה היא עלות השולית למשק בהפסד כל העובדים הפלשטינאים שיעלמו(לבניית בתים, כבישים, מבינים, מכונות, רופאים, עורכי דין, אקדמאים  מדענים וכו'). כיצד המשק יתמודד עם עלות זו? כמה עלות זו תפגע במשק שלנו? כמה משאבים נאנוס אנו להעביר לטובת השלמת החסר? מה תהיינה עלות המשאבים?

א.) אל תהיה בור, ה"משבר" כמעט חלף (ההתאוששות וכבר התחילה וזהו הסימן שמראה את הסיום), ישנן מספיק מדינות שזקוקות להמון כוח אדם בלי קשר (יפן ורוסיה הן דוגמא).
ב.) שום דבר לא מונע מהם, נכון, השאלה מה יהיה יותר זמין וזה מה שנדאג לספק.
ג.) ערבים יהיו מוכנים לעוף תמורת הרבה פחות שכר, המיקום לא רלוונטי בשבילם ברוב המקרים, זה ההבדל בין הקוריאנים (נו באמת איך אפשר להשוות בין המקצוענים הנ"ל לבין ערבים?) וסינים (שכבר עכשיו רמת העסקתם עלתה, מעבר לזה לאמריקאים מומלץ לצמצם את המסחר עם סין).
ד.) העלות, בשבילם, לא רלוונטית (אם הם מוכנים להזמין 20 מיליון הם יזמינו גם 4 מיליון מקסימום).

9. ה-20 אחוז הנוטרים(בהנחה שישנם 3 מיליון פלשטינאים+מיליון ערבי ישראל) הינם 800 אלף איש. בהנחה שישנם גם טרוריסטים וגם בעלי עבר פלילי שגם ירצו לעזוב ויצליחו בכך(שהם בין ה-80 אחוז) וסך כל המחבלים על פי פרסומים כאלו ואחרים הינם גג 30-40 אלף איש(בהגזמה) כיצד נוכל להעיף גם אותם?

כמו לשאול מה הצבא האדום היה עושה עם קציני הצבא בגרמניה אחרי הכיבוש הסובייטי (עם הבדל קטן).

ציטוט
מה אם ישארו כאלו שלא ירצו לעזוב בכל זאת?
מי מספיק מטומטם/למה שלא יעזבו?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #21 ב- : ינואר 11, 2010, 13:57:14 »
או סוף סוף תגובה לעניין

נתחיל מהתגובה הראשונה שלך ואז לשניה ברשאתך

א.  למה סכומים אלו אנו לא נשלם? לא משלמים להם בכלל פיצויים? אם לא משלמים למה שילכו? אם כן כמה בדיוק?
ב. נגיד ויהיה הצעות כמה? על בסיס אלו ערכות? כתבה אחת בעיתון אחד מסקר לא מובן כיצד הוא נבדק לא משקף נתונים סטיסטיים מין הימין. ומה אם לא ירצו אותם לבסוף? ומה מנע מ-80 אחוז מהם כן לעזוב לבסוף?
ג. לא הבנתי מה בדיוק הקשר למדיניות הפנים כלכלית?
ד. ישנם כמה עשרות מדינות ערביות שמשפיעות באופן ישיר ועקיף על הכלכלה הגלובלית. היצוא למצריים + ירדנים על דברי חקלאות מגיע לכמה עשרות אם לא מאות מיליוני שקלים בשנה.
הכסף שהיה לפחות מושקע בקטר מישראלים שונים מעורך בכמה מאות מיליוני שקלים.
היבוא והיצוא לטורקיה הוא בהיקף של מאות מיליוני שקלים אם לא מילארדי שקלים(כולל תיירות מלבד השנה האחרונה).
ה. איך תהרוג את רוב הערבים? העולם בקושי נתן לך לבצע את מבצע עופרת יצוקה? מהיכן הביטחון שתוכל להשמיד אותם? מה ימנע במידה וכזה מבצע יתבצע למתקפה מסוריה, לבנון, מצריים + ירדן(להזכיר לך רק לפני 3 שנים לא התמודדת עם לבנון בלבד).
שלא נדבר שלא יהיה לנו גב עולמי בכלל(עד כמה שהיה לנו אז).
מה אם ארצ''ב תפסיק את הסיוע הביטחוני וערבויות ביטחוניות? תחליט נגדו החלטות באו''ם? תחרים את ישראל(לא רק היא היא +אירופה)? למה אתה מוכן לקחת את הסיכון הזה? לנו יש רק מה להפסיד.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #22 ב- : ינואר 11, 2010, 14:20:29 »
בס"ד
אגב, עוד נתונים: http://news.walla.co.il/?w=//1297266
http://209.85.229.132/search?q=cache:pLsxnymJAfYJ:www.therightroadtopeace.com/infocenter/doc/Typology.doc+%D7%A4%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%9D+%D7%A8%D7%95%D7%A6%D7%99%D7%9D+%D7%9C%D7%A2%D7%96%D7%95%D7%91&cd=11&hl=iw&ct=clnk&gl=il
במאמר עצמו גרידא: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3504773,00.html

א.) גם אם ישלמו לא יקבל חשמל, פשוט מאוד, אנחנו לא רוצים אותם פה נקודה ואימלול חייהם בין אם הם אזרחים "נאמנים" פיננסית מעניין אותנו כסדנתו של ביבי שלשום (ופה ההבדל היסודי, יחי ההבדל הקטן).
ב.) תגובתו של ה"עולם" (מה זו הגנרליזציה העלובה הזו?) תהיה כשהייתה.
ג.) סיכוי לסנקציות (ובינינו, כמה מדינות כבר יקחו חלק בו?) קיים מעצם קיומנו פה, זה לא רלוונטי.
ד.) מדינות ערב בלי קשר לא יתרמו דבר שלא ילך למלחמה שלהם נגדנו.
תדמיין לעצמך שאתה מראיין את הובר בזמנו ושואל אותו מה יקרה אם אל קאפון יתחיל להשקיע בייצור עוד דברים מלבד נשק ואלכוהול..
א.) הבחנה מעולה, לא משנה מה נעשה רק "נחטוף" מה"עולם" (שוב גנרליזציה מטומטמת ומעוותת מיסודה).
ב.) הבה לא נזלזל בייצוא שלנו (לא מעניין אותי סוג כרגע), אנחנו כבר לא בגלות ומדינת ישראל בשונה ממדינות ערב כן מדינה פרודוקטיבית ומייצרת, מן הסתם אם תהיינה עלינו סנקציות בינלאומיות יהיו מדינות באירופה/אפריקה/דרום אמריקה אולי/מזרח ודרום אסיה שתתעלמנה מהסנקציות (עוד שאלה, איזה גוף כבר יטיל אותן? האיחוד האירופאי או אירועראביה? האו"ם או ה-OIC? או גופים בדד בתוך מדינות ששוב הגופים הללו אינן סוחרין עימנו?).
ג.) בלי קשר, אני מעדיף לחיות בעוני מחפיר (שלא יקרה מלכתחילה כמובן) באופן עצמאי, בטוח ויהודי, מאשר להיות זונה שמוכרת את הכבוד הלאומי שלה תמורת שתי ניקל (או סטרלינג).

רק תאר לך: http://www.haaretz.com/hasite/spages/904798.html
א.) בגלל הגבלות תנועה של המדינה ואיסורי יציאה.
ב.) אם רק בישראל בשנה ה-57 להקמתה נולדו 138 אלף תינוקות גרידא, למה שביש"ע לא?!

א.) אילו נתונים?
ב.) ראה למעלה.
א.) בהתחשב בכך שהפכנו לריכוז היהודי הגדול בעולם, בהתחשב בכך שלא כ"כ הרבה ישראלים מייחלים לעזוב, בהתחשב בעליית הרמה הביטחונית (באופן יחסי מאז האינתיפאדא והבדיחה האחרונה בלבנון), אני לא חושב שיש כל כך הרבה אבל עדיין חייבים לפעול לעצור את זה, בלי קשר לערבים.
ב.) לא הבנתי את המסומן בנטוי.
ג) יש הבדל משמעותי סטטיסטית ולוגית.א.) גם פה אין.
ב.) הדבר היחיד שמונע מהרשות לעשות את זה הוא קו הפעולה הישראלי, שאיננו חד, תקיף וקטלני מספיק.
ג.) בהתחשב בכך שבמלחמת העצמאות רוב הערבים ברחו מחמת הפחד שכן ראו את הלחימה הישראלית (וכן לא הייתה להם דיקטטורה), בהתחשב בכך שבמלחמה (שמן הסתם כבר תהיה או שנכריז עליה) עם מדינות ערב/איסלם הרצון לעזוב יהיה עז הרבה יותר והיתרונות בהיותם של הערבים ביש"ע ובתוך "הקו הירוק" יוקטנו, ל"רשות" לא יהיה אינטרס גדול להישאר כאן.

ראה מאמרו של נץ. 
א.) אל תהיה בור, ה"משבר" כמעט חלף (ההתאוששות וכבר התחילה וזהו הסימן שמראה את הסיום), ישנן מספיק מדינות שזקוקות להמון כוח אדם בלי קשר (יפן ורוסיה הן דוגמא).
ב.) שום דבר לא מונע מהם, נכון, השאלה מה יהיה יותר זמין וזה מה שנדאג לספק.
ג.) ערבים יהיו מוכנים לעוף תמורת הרבה פחות שכר, המיקום לא רלוונטי בשבילם ברוב המקרים, זה ההבדל בין הקוריאנים (נו באמת איך אפשר להשוות בין המקצוענים הנ"ל לבין ערבים?) וסינים (שכבר עכשיו רמת העסקתם עלתה, מעבר לזה לאמריקאים מומלץ לצמצם את המסחר עם סין).
ד.) העלות, בשבילם, לא רלוונטית (אם הם מוכנים להזמין 20 מיליון הם יזמינו גם 4 מיליון מקסימום).

9. ה-20 אחוז הנוטרים(בהנחה שישנם 3 מיליון פלשטינאים+מיליון ערבי ישראל) הינם 800 אלף איש. בהנחה שישנם גם טרוריסטים וגם בעלי עבר פלילי שגם ירצו לעזוב ויצליחו בכך(שהם בין ה-80 אחוז) וסך כל המחבלים על פי פרסומים כאלו ואחרים הינם גג 30-40 אלף איש(בהגזמה) כיצד נוכל להעיף גם אותם?

כמו לשאול מה הצבא האדום היה עושה עם קציני הצבא בגרמניה אחרי הכיבוש הסובייטי (עם הבדל קטן).
מי מספיק מטומטם/למה שלא יעזבו?

1. 700 פלשטינאים רוצים ללמוד בחו''ל- מי אמר שהם לא יחזרו אחר כך לשטחים(כמובן בהנחה שאתם לא בשלטון)? כמה ישראלים יוצאים ללמוד בחו''ל בשנה? יותר מ-700.
זה לא בדיוק רלוונטי שאתה מביא לי מאמר מהאתר של מולדת. זה כמו שמאלן יביא לך מאמר נגדי מאתר של שלום עכשיו. ובנוגע לאחרון זה דווקא כן מאמר משכנע.
סוף סוף. אם זה נכון אז אין סכנה לבעיה הדמוגרפית יותר? חוץ מזה רק הודעה מתחת אמרת שצריך לחסל את רוב הפלשטינאים לא את אלו הלא מזיקים...

2. א+ב+ג. למרר להם את החיים? מה יקרה אם העולם ימרר לנו את החיים? איך אתה יודע שזה לא יקרה? בדקת? שאלת? חקרת? אנחנו לא יכולים לשרוד כאן לבד. בעידן המודרני היום אנחנו תלויים בכלכלה הגלובלית(אל תאשים אותי מבחינה כלכלית אני סוציאליסט אנטי גלובליזציה וזאת אחת הסיבות המרכזיות לכך). איך אתה יודע אם יבטלו או לא סנקציות אצלינו? אם יחרימו או לא? מה דעת הקהל העולמית? מה המחיר הכלכלי שנשלם? אתה פשוט מתעלם מזה בטענה "יהיה בסדר אנחנו פה בזכות עצמנו" למרות שעובדתית זה לא נכון.
ד. מדינות ערב כן תרמו לפלשטינאים גם לצורכי מחיה אם כי התרומה למשהוא שיפגע בנו אכן גדולה יותר(מה לעשות טמבלים). במשבר כל כך גדול של רעב ללא חשמל ומים וכו' הם ככל הנראה(במיוחד עקב לחץ ציבורי) יתרמו יותר. יתרה מכך העולם יגנה אותנו יותר ויתכן סיכוי רב מאוד להגשמת סנקציות כאלו ואחרות נגדנו ופרנסתנו. לכן עד היום לא עושים את התוכנית שלכם.
ומה הקשר אל קאפון? תמנע מהם איך? תפציץ להם תחנת כוח? מה אם כל זה יגרום למלחמה כלל אזורית סטייל 1967, רק שהפעם לא בטוח שהיא תגמר באותו אופן ועוד ב-6 ימים.
א. מה זאת אומרת לא משנה תמיד נחטוף? יש הבדל בין לחטוף נו נו נו כמו אחרי חיסול של איזה מוחמד ללחטוף סנקציות שימותתו לך את המדינה.
חברי מדינות האו''ם סוחרות איתנו. גם חלק ממדינות ערב. הקיף היצוא הכללי הוא X ההפסד הוא אסטרונומי במיוחד במחלקות החזקות ביותר שלנו(הייטק וחקלאות). מחר בנקים שלנו יכולים ליפול(השקעות הבנקים הם בגדול במדינות המערב החברות באו''ם) וזה מה שמפחיד אותי לפחות.
3. זה פורסם ב-2007 נכון להיום ארופה רוצה להעיף כמה שיותר מהגרים, גם קנדה ובכלל מדינות ערב. אחת הסיבות לקשיים על מהגרים מאלגיריה וסודן לדוגמה. ואם יש כל כך הרבה עובדים סינים וסודנים ושאר הירקות מה הם צריכים פלשטינאים במיוחד עקב חשיבות העולם הערבי להם(מבחינת נפט) ודעותיו?
ב. בנוגע לערבי ישראל- אמרתם שרובם חיים בעוני(מה שנכון) ומעוניינים לעזוב. איך אתם יודעים?
5. בנוגע לכמות הישראלים שעוזבים הכוונה שלי היא האם זו לא עילה לצד השני לטעון שבכלל כל רגע אנחנו נשברים ועוזבים מפה. אני לא יודע מהיכן אתה מביא את הנתונים שלך אבל רק לפני כמה ימים דובר בחדשות על אפקט "בריחת המוחות". הגידול בישראלים המחפשים עבודות בחו''ל וכו'.
6. זה הגיוני מסכים
7. ושוב מה אם זה יפתח במלחמה כוללת נגדנו? היכן הערבויות שנניצל הפעם? מה נעשה? נתפלל?
8. המשבר לא חלף עדיין, ושוב אם יש כאן התנגדות למהלך ממדינות ערב שלאותם מדינות מערביות(רוסיה ויפן במיוחד) מהמונע מהם להחרים דווקא את הפלשטינאים?
9. אז אתם בעצם הצבא האדום?

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #23 ב- : ינואר 11, 2010, 16:01:31 »

80 אלף דולר נשמע לי סכום סביר שניתן לעמוד בו. בצד החיובי צריך לקחת בחשבון שעם הפסקת התמיכה שמעבירים לערבים היום נוכל לחסוך מלירדי שקלים כל שנה שייועדו לתוכנית לעידוד הגירה. כמו כן פינוי של ישובים ערבים מסוימים יוביל באופן מידי להשבחת ערך של השטח שהם מפנים ושטחים סמוכים לו- תחשוב למשל על ג'סר אזרקה שתקוע ליד חדרה, שפרעם שלוחצת על קרית אתא, הרובע המוסלמי בירושלים, הפזורה הבדוית בנגב שלוחצת על בא"ש, מיטר, להבים, ועומר- אם הערבים עוזבים מיד תקבל מיד תמורה כלכלית.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלה נוספת ואחרונה
« להגיב #24 ב- : ינואר 11, 2010, 16:24:10 »
בס"ד

ציטוט
או סוף סוף תגובה לעניין
איפה?

ציטוט
א.  למה סכומים אלו אנו לא נשלם? לא משלמים להם בכלל פיצויים? אם לא משלמים למה שילכו? אם כן כמה בדיוק?
1.) שאלה מהופכת, למה שנצטרך לשלם?
2.) תבדוק הגדרה מילונית של "פיצויים", פיצויים לא כוללים את כל הלוקסוס שאתה דורש בשבילם.
3.) הם ילכו גם אם ירצו וגם לא ירצו, באמת ראית את הסרטונים של חיים?
4.) כמה זה שאלה מאוד יחסית, בהתחשב בכך שה"פיצוי" הוא באופן עקרוני רכישת הרכוש שלהם (בוא נודה, הרכוש של רובם לא שווה הרבה)+סידור עזיבתם לצמיתות.

ציטוט
ב. נגיד ויהיה הצעות כמה? על בסיס אלו ערכות? כתבה אחת בעיתון אחד מסקר לא מובן כיצד הוא נבדק לא משקף נתונים סטיסטיים מין הימין. ומה אם לא ירצו אותם לבסוף? ומה מנע מ-80 אחוז מהם כן לעזוב לבסוף?
1.) מה זה נגיד? יש הצעות, והרבה, ואם יהיו הצעות, לכל המקטין במחיר.
2.) ערכות?
3.) רגע, שאני אבין, איזו כתבה? כי אני הבאתי מספר לינקים ואולי אתה מדבר בכלל על כתבות אחרות.
4.) בטח שירצו, תמיד יש ביקוש (השאלה אם קטן או גדול וגם את זה אפשר לשנות) לעובדים זרים קל וחומר אם הם זולים+מדיניות ממשלתית שלא כוללת התנגדות להגירה מאסיבית מארצות העולם השלישי+יש"ע+ישראל (המדינה היחידה באירופה שבאמת מגבילה הגירה זו דנמרק).
5.) ושוב חוזרים לעובדה, שאם הם לא ירצו לעזוב בשקט, נצטרך לעבור לכוח.  

ציטוט
ג. לא הבנתי מה בדיוק הקשר למדיניות הפנים כלכלית?
אתה מדבר על שכירים ולא מבין את הקשר? למה אני עונה?
ציטוט
ד. ישנם כמה עשרות מדינות ערביות שמשפיעות באופן ישיר ועקיף על הכלכלה הגלובלית. היצוא למצריים + ירדנים על דברי חקלאות מגיע לכמה עשרות אם לא מאות מיליוני שקלים בשנה.
1.) בסדר, נפט וגז, ביג דיל, גם ישראל.
2.) בולשיט, מצרים וירדן הן מתחרות חקלאיות של ישראל (כמו מדינות המגרב ולוב).

ציטוט
הכסף שהיה לפחות מושקע בקטר מישראלים שונים מעורך בכמה מאות מיליוני שקלים.
1.) מקור..?
2א.) שלא בהכרח מניבים פירות,
3ב.) כסף שהולך לסורא 9:5.
ציטוט
היבוא והיצוא לטורקיה הוא בהיקף של מאות מיליוני שקלים אם לא מילארדי שקלים(כולל תיירות מלבד השנה האחרונה).
1.) טורקיה היא אויב.
2.) טורקיה כבר עכשיו מתחילה להעביר את מסת ההכנסות שלה מישראל בפרט והמערב בכלל למקומות הרבה יותר ידידותיים (והכוונה מובנת).
3.) יש תחליפים, כאמור.

ציטוט
ה. איך תהרוג את רוב הערבים?
זו שאלה רצינית?
ציטוט
העולם בקושי נתן לך לבצע את מבצע עופרת יצוקה?
שמע, יש לך בקיצור הנחת יסוד שגויה ל-ח-ל-ו-ט-י-ן, תחליט, אתה שואל אותי מה אני בתור ראש ממשלת ישראל (או חיים, זה לא משנה כרגע מי בדיוק) או מנהיג שטעטל בפולין של המאה ה-17? תבין, אנחנו מדינה עצמאית, תחת שלטון כהניסטי, זה לא יהיה רק דה יורה.
ציטוט
מהיכן הביטחון שתוכל להשמיד אותם? מה ימנע במידה וכזה מבצע יתבצע למתקפה מסוריה, לבנון, מצריים + ירדן(להזכיר לך רק לפני 3 שנים לא התמודדת עם לבנון בלבד).

1.) זה העניין, זה לא ימנע (והבה נהיה כנים, אם לא נתקוף אנחנו הם יתקפו ואני לא מוכן לספוג התקפה ולא צריך עוד קאזוס בלי), אדרבא, הסיכוי יגבר וזה בדיוק מה שאני רוצה.
2.) לבנון כיישות מדינית לא רלוונטית אלא הזרוע הפארא-מיליטנטית האיראנית שלה בלבנון (חיזבאללה), מצרים היא אכן איום, סוריה רק במובן הכימי והבליסטי (וגם פה, הבה נודה, אין לישראל תחרות רצינית מלבד ה-VX הסורי), והצבא הירדני הוא בדיחה לעומת צה"ל.
3.) עם חשיבה טקטית, אסטרטגית רבתי ואסטרטגית גרידא מהימנה, עם רצון לנצח (ופה זה מקור הטעות שלך, לא נלחמנו בלבנון, אי אפשר לקרוא לשטות הזו מילי-שמינית של הפוטנציאל המלחמתי).  
ציטוט
שלא נדבר שלא יהיה לנו גב עולמי בכלל(עד כמה שהיה לנו אז)
ו..? ???
ציטוט
מה אם ארצ''ב תפסיק את הסיוע הביטחוני וערבויות ביטחוניות? תחליט נגדו החלטות באו''ם? תחרים את ישראל(לא רק היא היא +אירופה)? למה אתה מוכן לקחת את הסיכון הזה? לנו יש רק מה להפסיד.
1.) דיון ישן:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,20688.0.html
2.) או"ם זה ארגון לא קיים ולא רלוונטי שאין לו כלל השפעה בשום צורה.
3.) ארצות הברית לעולם לא תחרים את ישראל מהסיבות המפורטות בדיון.
4.) אני מוכן לקחת את ה"סיכון" הזה כי אני מעדיף לקחת אותו מאשר ללכת שוב תחת שלט "ארבייט מאכט פריי".