כתב נושא: מוות להפועללללל!! צלבי קרס וכתובות נאצה בבית וגן  (נקרא 46932 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מוות להפועללללל!! צלבי קרס וכתובות נאצה בבית וגן
« להגיב #25 ב- : ינואר 17, 2010, 07:03:56 »
בס"ד

אוהד הגועל, אני אענה לך מאוחר יותר (ואל תחשוב שאין לי תגובה, חכה להפצצה) בימים הקרובים, אני פשוט צריך לנסוע.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #26 ב- : ינואר 17, 2010, 11:27:07 »
בס"ד

אוהד הגועל, אני אענה לך מאוחר יותר (ואל תחשוב שאין לי תגובה, חכה להפצצה) בימים הקרובים, אני פשוט צריך לנסוע.

רוני רון בן מיכאל אוהד ביתARS(לא נמאס לכם עם המשחקי מילים הדביליים האלו?)
למה אתה חושב שאני חושב שאין לך תגובה, זה בסדר. אני מרשה לך
כך את הזמן, סע בזהירות תחזור תגיב.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : ינואר 18, 2010, 16:23:54 »
בס"ד
ציטוט
1. נכון בקומוניזם נאמר שגם מי שלא עושה כלום מקבל שכר לפי צרכיו. מה הקשר בין זה לנאציזם, על זה הדיון. אני לא כאן כדי להצדיק משטר קומוניסטי בראשית כל כיוון שאיני קומוניסט.

מה לא מובן? בנאציזם, עצם היותך שייך לקולקטיב כלשהו, חורץ את דינך (שיעבוד, מוות, וואטאבר, פשוט מצב מחייה שלילי), בקומוניזם כנ"ל (השיפוט מתבצע על עצם היותך אדם ולא על שייכות גזעית, נכון, עוד סיבה למה הקומוניזם קבר הרבה יותר בני אדם מהנאציזם, וגם הקומוניסטים ביצעו שואה ותכננו עוד שואות בעם ישראל, סה טו).
ציטוט
2. אתה כן בא או אתה לא בא, אוהדי הפועל הם יהודים, ברובם, ואם אתה או הבחור השני משווה את אוהדי הפועל, ביניהם הקומוניסטים לנאצים כי ככה אתה מאמין, אל תתלונן שאחר כך קוראים לך נאצי כי ככה משהוא אחר מאמין. אבל אם תתלונן תהיה צבוע.
הנה יכולת ההשוואה הקוסמופוליטית הפוסט-מודרניסטית מתגלית לה, אין מה להשוות ביני לבין הרפש שנקרא אוהדי הגועל,

ליהודי בית"ר,
[/quote]

עצם היותך יהודי לא אומרת שאתה לא יכול אנטישמי/נאצי (בשבילי, היינו הך).
ציטוט
3.  לא הבנתי מהווידיו שהבאת כיצד רוני(שם מופיע עוזי) קשור לנאציזם.
העיקר להגיד שיהודי בית"ר לא יודעים קרוא וכתוב.. (רוני זה כינוי יא אוויל, עוזי זה השם האמיתי).
קריאה לשואה שניה איננה הופכת אותך לנאצי או אוהד הנאצים (הוא בעצמו אוהדו של היטלר מוצהר).
ציטוט
גם אני יכול לכתוב מצגת שבא אני כותב שחיים בן פסח הוא פדופיל אז? שלום עכשיו כבר עשו את זה, תסכים איתי שזה מטומטם. אגב איני יודע שוב מי זה לכל הרוחות רוני או עוזי. וזה פחות רלוונטי כרגע.
זו לא רק "מצגת" (שגם היא הוכחה כלא נכונה), זו פרשה שלמה, אתה יכול לחפש בפורום את כל האשכולות שצריך בשביל לבדוק עליו, וכן, הוא נאצי.
זה כן רלוונטי כדי להמחיש לך שיהודי כן יכול להיות נאצי ואני לא מתבייש לקרוא לו נאצי כמו שאני לא מתבייש לקרוא לקומוניסטים נאצים.

ציטוט
אין בעיה תמשיך לקרוא ליהודים נאצים ויהודים אחרים יקראו לך נאצי ותוכל לכתוב כאן בפורום כמה שהצד השני חארות וכמה שאתה מושלם.
די עם ההתבכיינות הזו, ההבדל הוא שאני לא!!! נאצי ולא שום דבר שמתקרב אליו, הם כן!!! אני מאוד נזהר בשימוש בביטוי נאצי אבל נגד אנשים כמו טרוצקי שהם באמת כאלה ואף יותר גרועים במובנים מסויימים (ואני בתור יהודי רוסי יכול להעיד על כך באופן אישי) לא תהיה בעיה להשתמש בביטוי כזה.
ציטוט
ושוב עצם היותך תומך בעונש מוות לכל מי שלא חושב כמוך(ואחר כך מתלונן למה המפלגה שלך הוצאה מחוץ לחוק) מסכן אותי וחלק גדול מעם ישראל.
האשמה חסרת בסיס, מתי אמרתי כך?
הסיבה שהמפלגה שלי הוצאה אל מחוץ לחוק היא בדיוק הסיבה למה אין דמוקרטיה ב"מדינה" הזו.
ציטוט
ברק לא מסכן עכל הימין פיזית. אולי את רכושך במידה ואתה מתגורר בשטחים, אולי כמות מזערית מפעולה ביטחונית לא טובה ולא חכמה, אבל הוא לא קורה
לתת לך או לי או לחיים בן פסח עונש מוות לתמיכתם האידאליזם של כהנא.
א.) ברק, בפעולות שלו, לא רק את מסכן את ה"ימין" (מי?) פיזית, אלא את כל העם היושב בציון בפרט ואת כל עם ישראל בכלל, הלאה אורוויליאניזם.
ב.) כהניסטים רבים וטובים נרצחו ונפגעו רק בגלל דעותיהם בגלל אנשים כברק ושכמותם, אל תספר לי סיפורי סבתא ותמסור ד"ש לרבין.
ציטוט
  אתה בהיותך תומך בכהנא מסכן אותי יותר מאשר הערבים מהשטחים כי לך יש תעודה זהות כחולה, וזכות בחירה.
בהיותך מה שאתה אתה מסכן לא רק אותי אלא את כל עם ישראל אלא אם אתה סתם מסכן שאין לדעות שלו השפעה על מיקרובים במלפפון.
הערבים בשטחים בלי בעיה יתלו את השלט "ארבייט מאכט פריי" על הראש שלך, אני לא אהרוג אותך רק בגלל היותך יהודי ובגלל היותך יושב באדמה שהיא במקרה גם שלי וגם לא ארצה לאנוס את בתך (אם יש או תהיה לך בכלל) או וואטאבר, אבל לאהוב אותך אני לא אוהב.
ציטוט
ולא רק אותי, כל מי שהוא חילוני,
א.) מושג שגוי שלקוח מן הנצרות.
ב.) רוב האנשים שאני מכיר ("חילונים") לא מסכימים איתך.
ציטוט
הומו,
ראה דיני ההלכה לגביהם.
ציטוט
פעיל זכויות אדם,
למה שאני אסכן את עצמי?
ציטוט
בעל הורה גוי הנשוי ליהודי,
אה?
ציטוט

בעל רצון להתאסלם,
גם אם הייתי מסכן את היודנראט היית משמיץ אותי עלק השמצות כאלה.
ציטוט
משיחיסט,
מיסיונרים?
ציטוט
שמאלן(מבחינתך אני שמאל קיצוני מה שעובדתית לא נכון, אגב מבחינת העולם היטלר לא נמצא בצד שלי אבל אם כבר קוראים אחד לשני בשמות דביליים אז הנה לך),
ראה למעלה. ואם אתה תומך בפתרון הסופי AKA "פתרון 2 מדינות לשני עמים" אתה השמאל הכי קיצוני שיש.
ציטוט
פעיל זכויות אדם,
תלמד מילים חדשות

ציטוט

4. מה זאת אומרת היהדות לא פשעה בKKK? שאלה אותם,
למה לשאול אותם?
ציטוט
מבחינתם כולנו קומוניסטים חארות בוגדים ציונים שמסכנים את ביטחונם.
זה שזה מבחינתם לא אומר שזה נכון
ציטוט
יש לובים יהודים בארצ''ב בעלי כוח(ויש זה עובדה) ואנו מנצלים את כוחנו לרעה.
הם צודקים, אבל לא לרעתם.

ציטוט
בנוסף הרגנו את ישו.
באמת הרגנו אותו..
ציטוט
זה לא אומר שהכל כאן נכון שחור על גבי לבן(כמו מיליון דברים אחרים) אבל מבחינתם אתה ואני היצורים הכי גרועים בתולדות האנושות.
א.) לא הבנתי את הקטע עם השחור על גבי לבן?
ב.) מה אכפת לי מה מבחינתם כל עוד זה לא אמת?

ציטוט
ואנחנו פוגעים בהם, ואם לנו מותר לבצע פעולות לא דמוקרטיות קיצוניות כפי שאתם מציגים זאת, כמו הוצאה בחוק של האיסלם,
א.) קיצוניות זה דבר יחסי.
ב.) מה הבעיה בהוצאה לחוק של האיסלם?

ציטוט
וכמו עונש מוות לעבריין ערבי כאשר עבריין יהודי לא יקבל אותו עונש רק כיוון שנולד יהודי,
הייתי מעניש בחוזקה רבה יותר אויב שלי שגנב לי מאשר את אחי אם הוא היה גונב לי.

ציטוט
אז גם להם מותר
הנה טענה אם אותה יכולת שכנוע: אם אתה קראת לי ערס אז אני יכול לפתוח את אמא שלך. שמת לב לחוסר לוגיקה פה?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : ינואר 18, 2010, 16:51:38 »
בס"ד

ציטוט
1. רון להל''ן ההבדל המהותי, נא דייק, ראשית כל לא הייתה שווה בקומוניזם עקב יהודי דתי מאמין לא יהודי(שזה די משמעותי), אם כי זו היא לא הייתה מטרה המרכזית של הקומוניזם. הקומוניזם מעולם לא שאף להשמיד את אף אחד מלבד המעמדות.
הקומוניזם בהחלט שאף, כי "להשמיד את המעמדות" גורר השמדה של אנשים רבים, "מעמד" זה לא רק טייטל ולא רק כסף.
ואתה צודק, לא הייתי שווה, הייתי גומר אף הרבה יותר גרוע מיהודי לא "דתי".

ציטוט
תוכל להיות קומוניסט ולהאמין בזכויות אדם,
זו זכותך המלאה לגווע ברעב בדיוק כמו כולם חוץ מהאליטה!

ציטוט
הנאציזם בתורתו בא ומראש מצהיר על מעמדות, אזי סוג א שווה יותר מסוג ב. או במילים אחרות הגזע ההארי שווה יותר מהגזע השמי.
הקומוניזם בתורתו בא ומראש מצהיר על מעמדות, אזי חשיבה א' שווה פחות מסוג ב' או במילים אחרות כל בני האדם חייבים לחיות לפי תפיסה ודרך חיים אחת והשאר לא שוות כלום.
ציטוט
כאשר לכל גזע יש מטרה. זה הבדל מהותי. אתה לא יכול להיות נאצי ופעיל זכויות אדם, הדוגל בחופש דת, גזע ולאום.
כאשר לכל אדם אין מטרה. זה הבדל מהותי. אתה לא יכול להיות קומוניסט ופעיל זכויות אדם, הדוגל בחופש דת, כלכלה ולאום (דברים שהקומוניזם מתעב).

ציטוט
2. בנוגע לסוציאל דמוקרט עד סוציאליזם מסוים- זה בדיוק העניין, אני כן מאמין שיש צורך בלעזור לאחרים, וכן יש צורך בלעזור למסכנים, לחלשים ולעניים. במיוחד מי שלא יכול לעבוד(נכים לדוגמה) או מי שיכול לעבוד באופן מוגבל(אמהות חד הוריות).
מי אתה שתכריח אותי לשלם מהכסף שאני עשיתי בעצמי לאנשים אחרים?
ציטוט
איני כלל מכיר את פרשה בן ארי לעומקה כך שאיני יכול להגיב, אך בכללי, אתה כן צריך לתת חופשה עם תשלום לאישה שילדה, ואני לא באמת מאמין שאתה לא מאמין בזה.
אני לא, אין לך זכות להכריח אותי לשלם למישי שלא עושה את עבודתה ובגללה אני מפסיד כסף. אם אני ארצה אני אתן לה מחוץ למסגרת העבודה ואם לא אין לך זכות להכריח אותי לעשות כן.

ציטוט
האם יש בכל זה ניצול לרעה של המערכת בה אדם שמסוגל, ויכול לעבוד אך לא רוצה ולא עובד? ברור לחלוטין.
למה אתה מתכוון?
ציטוט

ראה את החברה של הישיבות(ללמוד תורה זה לא לעבוד).
זה לא "החברה של הישיבות", זה בודדים שבוחרים לא לעבוד לפרנסתם ומתפרנסים מתרומות של אנשים שתורמים מרצון (התקציבים שהם מקבלים מהממשלה זה גרושים שהם נלחמים עליהם כל שנה).
רובם עובדים ומתפרנסים וכל טענה אחרת היא דיביליזם כרוני.
ציטוט
התעלמות מוחלטת מהנעשה בשוק לדעתי ולענייני תביא לכך שרק החזק ישרוד. זאת אומרת רמת החיים של בעל ההון תהיינה בפער עצום מהמעד התחתון.

אני לא בעד התעלמות מוחלטת אבל התעלמות כמעט-מוחלטת היא כן הכרחית, אין לתת לממשלה להתערב בשוק כי גם לממשלה יש אינטרסים ובחברה שאני רוצה אלו שמתעסקים בשוק לא ילכו לעשות רע (אני לא קפיטליסט הארדקור ולא מאמין שהרכוש הוא של האדם אלא מתנה לו מהקב"ה, כך שהרכוש איננו "שלו" אלא "מושכר", כלומר שיש לו זכות עליו יותר מרוב האנשים האחרים, סה טו), אין בעיה כלל בתחרות, תמיד יש עליות וירידות, אין מנצח קבוע, סה טו.

3
ציטוט
. אתה יודע מה אני אפילו יוכח לך בצורה לוגית שמשטר ללא התערבות בכלל בשוק לא יכול להתקיים.
גובה השכר לתפקיד מסוים נקבע על ידי יצרנים רבים וצרכנים רבים- כל מרצה לכלכלה יומר לך זאת.
השכר עצמו נקבע על ידי התפוקה השולית של העובד האחרון ליצירת מוצרים.
זאת אומרת לדוגמה אם יש 10 עובדים בענף מסוים-4 הראשונים נותנים תפוקה של 10 מוצרים כל אחד ליום, סך40. 5-8 אנשים הבאים הפועלים הבאים מוסיפים תפוקה של 5 מוצרים כל אחד סך של 60. וה-2 הנותרים מוספים תפוקה של 3 מוצרים סך 66.
כלל העובדים יקבלו שכר של ערך של 3 מוצרים ליום.
אם היו רק 8 עובדים היו אותם עובדים מקבלים שכר של ערך 5 מוצרים ליום.
לכן עדיף ליצרן שיהיו כמה שיותר עובדים בשוק ליצירת המוצר שלו ובכך הוא יכול לשלם כמה שפחות לעובדים שלו.
זה אלמנטרי. לכן ללא פיקוח שימנע חלוקה לא שוויונית זו ומקרים של ניצול עקב עודף עובדים יש צורך בפיקוח מסוים של גוף שלישי.   
עד לחלק האחרון (עברתי ברפרוף, אני נורא עייף) הכל היה  סבבה, כמו שציינתי, אינני קפיטליסט הארדקור ואני לא תומך במה שאתה מכנה "התעלמות מוחלטת", מה שאתה מכנה "חלוקה לא שוויונית" הוא דבר הכרחי שיתקיים תמיד, עם פיקוח או בלי (שגם לו יהיו אינטרסים), אי אפשר לעצור את זה וחנק הולך וממשיך של "גוף שלישי" רק יזיק והעובדים ימשיכו לדרוש עוד.

ציטוט
בכך יהיה כדאי לכל גוף לעודד כמה שיותר ילודה בעלי השכלה נמוכה ביותר ובכך להגדיל את הרווח בצמצום הוצאות לגורמי היצור(פועלים). דבר זה בפועל במרוצת השנים יגביר את בעיית העיקרון האוכלוסין של מאלתוס(עיקרון בו יבוא יום ומקורות העולם לא יספיקו לצרכיהם של בני האדם החיים בו עקב חוק התפוקה השולית הפוחתת בו כלל האוכלוסייה האנושית גדלה עוד ועוד וכמות המקורות נשארת מוגבלת).
העיקרון של מאלתוס שגוי כיוון שבעולם הזה תמיד יהיו משאבים להמשך תפקודו ופעילותו של האדם בעולם הזה עד לגאולה.

ציטוט
בכל מקרה מה כוחו של אדם דל אמצעים מול מכונה משומנת שהיא עסק? חסר לך מקרים בהיסטוריה של ניצול מחפיר? תראה כל ספר היסטורי ותנאיהם של הפועלים בדיוק בתחילת המהפכה התעשייתית. ולכן יש צורך בפיקוח מינימלי על ההון ועל חלוקתו.
אדם "דל אמצעים" לא יקבע כמה הוא יקבל אלא מלכתחילה ידע על כמות השכר. ניצול מחפיר יכול גם להתרחש על ידי אדם "דל האמצעים" הוא בן בריתו של "הגוף השלישי" שאתה מאליל. פיקוח מאוד מינימלי זה דבר שאני תומך בו באופן כללי אבל לא באופן ישיר (כלומר שהוא לא בא ובודק אלא אם יש בעיה העובד יכול לפנות לגוף השלישי ולדווח על הבעיה [כלומר הפרה של חוזה ההעסקה מצידו של המעסיק אבל לא כמות השכר שנראית לשכיר], כל מקרה לגופו, אבל לגוף עצמו אין יכולת שיפוטית ואין לו יכולת "לחלק" את ההון שמקבל המעסיק, רק בית משפט מתאים).

ציטוט
5. זה בדיוק ההבדל ביני לבינך, אין לי בעיה עם הערבים כי הם מעוניינים בחלק מין הארץ,
כולה.
ציטוט
כי אין לי בעיה לא לחיות בארץ ישראל השלמה(בדיוק כמו עכשיו), לך יש. מכאן יש ויכוח בין אמונות והוא די חסר טעם

אין לך בעיה גם לחיות במזרח גרמניה, לי יש, כי אני יהודי ומקומו של יהודי הוא בארץ ישראל. מכאן אכן יש ויכוח בין אמונות השאלה היא איזו מביניהן נכונה (ואין לי בעיה להיכנס איתך לויכוח נדון, אהלן ווסהאלן), למה חסר טעם? אה כן, האמת לא חשובה, העיקר להתפשר על הכל ולהיות צבוע.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #29 ב- : ינואר 18, 2010, 21:49:44 »
בס"ד
מה לא מובן? בנאציזם, עצם היותך שייך לקולקטיב כלשהו, חורץ את דינך (שיעבוד, מוות, וואטאבר, פשוט מצב מחייה שלילי), בקומוניזם כנ"ל (השיפוט מתבצע על עצם היותך אדם ולא על שייכות גזעית, נכון, עוד סיבה למה הקומוניזם קבר הרבה יותר בני אדם מהנאציזם, וגם הקומוניסטים ביצעו שואה ותכננו עוד שואות בעם ישראל, סה טו).הנה יכולת ההשוואה הקוסמופוליטית הפוסט-מודרניסטית מתגלית לה, אין מה להשוות ביני לבין הרפש שנקרא אוהדי הגועל,

ליהודי בית"ר,

עצם היותך יהודי לא אומרת שאתה לא יכול אנטישמי/נאצי (בשבילי, היינו הך). העיקר להגיד שיהודי בית"ר לא יודעים קרוא וכתוב.. (רוני זה כינוי יא אוויל, עוזי זה השם האמיתי).
קריאה לשואה שניה איננה הופכת אותך לנאצי או אוהד הנאצים (הוא בעצמו אוהדו של היטלר מוצהר).זו לא רק "מצגת" (שגם היא הוכחה כלא נכונה), זו פרשה שלמה, אתה יכול לחפש בפורום את כל האשכולות שצריך בשביל לבדוק עליו, וכן, הוא נאצי.
זה כן רלוונטי כדי להמחיש לך שיהודי כן יכול להיות נאצי ואני לא מתבייש לקרוא לו נאצי כמו שאני לא מתבייש לקרוא לקומוניסטים נאצים.

די עם ההתבכיינות הזו, ההבדל הוא שאני לא!!! נאצי ולא שום דבר שמתקרב אליו, הם כן!!! אני מאוד נזהר בשימוש בביטוי נאצי אבל נגד אנשים כמו טרוצקי שהם באמת כאלה ואף יותר גרועים במובנים מסויימים (ואני בתור יהודי רוסי יכול להעיד על כך באופן אישי) לא תהיה בעיה להשתמש בביטוי כזה.האשמה חסרת בסיס, מתי אמרתי כך?
הסיבה שהמפלגה שלי הוצאה אל מחוץ לחוק היא בדיוק הסיבה למה אין דמוקרטיה ב"מדינה" הזו.א.) ברק, בפעולות שלו, לא רק את מסכן את ה"ימין" (מי?) פיזית, אלא את כל העם היושב בציון בפרט ואת כל עם ישראל בכלל, הלאה אורוויליאניזם.
ב.) כהניסטים רבים וטובים נרצחו ונפגעו רק בגלל דעותיהם בגלל אנשים כברק ושכמותם, אל תספר לי סיפורי סבתא ותמסור ד"ש לרבין.  בהיותך מה שאתה אתה מסכן לא רק אותי אלא את כל עם ישראל אלא אם אתה סתם מסכן שאין לדעות שלו השפעה על מיקרובים במלפפון.
הערבים בשטחים בלי בעיה יתלו את השלט "ארבייט מאכט פריי" על הראש שלך, אני לא אהרוג אותך רק בגלל היותך יהודי ובגלל היותך יושב באדמה שהיא במקרה גם שלי וגם לא ארצה לאנוס את בתך (אם יש או תהיה לך בכלל) או וואטאבר, אבל לאהוב אותך אני לא אוהב.א.) מושג שגוי שלקוח מן הנצרות.
ב.) רוב האנשים שאני מכיר ("חילונים") לא מסכימים איתך. ראה דיני ההלכה לגביהם.למה שאני אסכן את עצמי? אה? גם אם הייתי מסכן את היודנראט היית משמיץ אותי עלק השמצות כאלה.מיסיונרים?ראה למעלה. ואם אתה תומך בפתרון הסופי AKA "פתרון 2 מדינות לשני עמים" אתה השמאל הכי קיצוני שיש.תלמד מילים חדשות
למה לשאול אותם?זה שזה מבחינתם לא אומר שזה נכוןהם צודקים, אבל לא לרעתם.
באמת הרגנו אותו..א.) לא הבנתי את הקטע עם השחור על גבי לבן?
ב.) מה אכפת לי מה מבחינתם כל עוד זה לא אמת?
א.) קיצוניות זה דבר יחסי.
ב.) מה הבעיה בהוצאה לחוק של האיסלם?
 הייתי מעניש בחוזקה רבה יותר אויב שלי שגנב לי מאשר את אחי אם הוא היה גונב לי.
הנה טענה אם אותה יכולת שכנוע: אם אתה קראת לי ערס אז אני יכול לפתוח את אמא שלך. שמת לב לחוסר לוגיקה פה?

וואו הראתה לי

עכשיו ברצינות.

1. היה תכנון לעוד שואה יהודית על ידי הקומוניסטים? תוכל להראות?
2. זה בדיוק ההבדל ההפרדה הגזענית מול ההפרדה המעמדית. עצם העובדה שאת הגזע שלך אתה לא יכול לשנות את המעמד כן. זה הבדל משמעותי. היכן שהקומוניזם בא ומשווה בין שני פרטים שונים באופן מוחלט הנאציזם מפריד.
3.  מה זאת אומרת אי אפשר להשוות? קשה להשוות אותכם לנאציזם? רק משנים כמה דברים אז? ואתה רוצה שאני יביא לך תמונות של אוהדי בית''ר הצדיקים מפוצצים מכות כל מה שזז?
אגב גם הערבים הם מהגזע השמי(הופה גם אני יכול להכניס בקטנות, מה הסיכוי שתגיב לזה ברצינות?). וכן אם אתה מצדיע במועל יד אתה נאצי, די לחיות בסיסמאות.
4. אה רוני זה כינוי, בטח אני צריך לנחש זאת. למה אתה חושב שכל העולם מכיר את אותו עוזי/רוני?
אם אתה מביא מקור לא מובן אני לא זה שצריך להבין מה אתה התכוונת לומר. מה ציפית שאני ינחש? ואגב לא אמרתי שאוהדי בית''ר לא יודעים קרוא וכתוב מעולם, נא אל תכניס לי מילים לפה.
5. אתה לא נאצי, אוהדי הפועל כן. למה? כי הם לא שונאים ערבים וכי הם מצדיעים במועל יד. תהיה בריא. ללא ספק אוהדי הפועל שמצדיעים במועל יד הם טמבלים, מכאן ועד נאציזם הפער רחוק(עצם העובדה שהם לא מאמינים שצריך לחסל את כל היהודים או כל גזע אחר). האמת עלית עלינו בפגישה האחרונה החלטנו איך להשמיד את כל הצוענים, פגישה הבאה אנחנו מדברים על איך להשמיד את היהודים.
6. צודק התבלבלתי בינך לבין רן שכתב שהוא מעוניין להעיף את כל השמאלנים. אבל, מבחינתכם זה כל מי שהוא שמאל קיצוני(ששוב מבחינתכם זה ביבי) שמאמין ב-2 מדינות ל-2 עמים. מה צריך לעשות איתם? לגרש או להרוג או כלום?
7. זה בדיוק העניין, ברק בפעולות שלו לא מסכן אותך אישית, הוא מסכן את האידיאל של ארץ ישראל השלמה, של נסיגה, של גירוש יהודים וכו' וכו' וכו'. לאומת זאת בו שתף אותי מהיא תוכניתכם לכל מי שהוא שמאלני או משיחיסט(אתה אישית כתבת שמי שמשיחיסט יהודי מאמין בישו אפשר גם להוציא להורג).
8. אתה לא אוהב אותי? שיט חשבתי שאנחנו נהיה חברים טובים. מה אם אני יביא לך פרחים?
9. חילונים-אם אתם תגיעו לשלטון ואתם לא תאשרו ליהודים לעבוד בשבת אתם מסכנים פרנסה של יהודים. אני לא מסכן אותך אם אתה דתי, גם ברק לא. אתה יכול להתפלל מתי שבא לך.
10. אז אתה מסכן הומואים ומתרץ את זה בדיני הלכה. אם אני הומו(אני אומנם אוהד הפועל אבל לא הומו) אני יהיה בסכנה אם אתה עולה לשלטון, וזה אומר ש-10 אחוז מהאוכלוסייה היא בסכנה.
11. פעיל זכויות אדם זה גם פעיל לזכויות ערבים, כי גם הם בני אדם.
12. הכוונה- בעל אמא גויה הנשואה ליהודיה- ואף לחילופין יהודי כהלכה שאבא שלו מוסלמי.
13. כי מי שרוצה להתאסלם הוא משתף פעולה עם הנאצים? אם לא, אז כנראה הוא לא היודנראט(למרות שגם לא כל היודנראטים שיתפו עמם פעולה ממה שזכור לי משיעורי היסטוריה)    
14. אכן מיסיונרים, יהודים המאמינים בישו, איך שלא תקרא להם.
15. שמאלנים-ראה תגובה למעלה.
16. היום למדתי מה זה שר''י
19 בנוגע ל KKK למה לשאול אותכם? ומה זה רלוונטי אם זה נכון או לא, בדיוק כמו שלא כל השמאלנים בוגדים וכל הערבים מחבלים אז? וכן יש לובי ומבחינתם זאת הסיבה למה יש תמיכה של ארצות הברית בישראל שהיא כל כך גדולה.
אז זה כן לרעתם.
והנה הלשנו על ישו, הוא נהרג, אנחנו בעלי לובי יהודי ציוני בארץ שלהם, אז למה זה לא בסדר שהם ידרשו גירוש של יהודים משם לישראל? אם לכם מותר לדרוש גרוש של ערבים מסוכנים ואפילו יהודים מאמיני ישו אז להם מותר לדרוש גירוש של אותם יהודים בניו יורק.
20 הבעיה בהוצאה האסלאם מהחוק היא עצם העובדה שזה מהלך לא דמוקרטי לשאלתך.
21. בנוגע לעונש- זאת אומרת שאם יש לי שופט דוד ואני ואתה גונבים אתה מקבל עונש מוות ואני יוצא לחופשי. איזה כיף, איזה צדק מעולה.
22. זה לא אותה טענה. אם אני ערס ומתנהג כמו ערס, ואתה נותן לי מכות, אני לא יכול להתלונן אם אתה מתנהג כמו ערס.

« עריכה אחרונה: ינואר 18, 2010, 22:31:18 על ידי אוהד הפועל »

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #30 ב- : ינואר 18, 2010, 22:29:51 »
בס"ד
הקומוניזם בהחלט שאף, כי "להשמיד את המעמדות" גורר השמדה של אנשים רבים, "מעמד" זה לא רק טייטל ולא רק כסף.
ואתה צודק, לא הייתי שווה, הייתי גומר אף הרבה יותר גרוע מיהודי לא "דתי".
זו זכותך המלאה לגווע ברעב בדיוק כמו כולם חוץ מהאליטה!
הקומוניזם בתורתו בא ומראש מצהיר על מעמדות, אזי חשיבה א' שווה פחות מסוג ב' או במילים אחרות כל בני האדם חייבים לחיות לפי תפיסה ודרך חיים אחת והשאר לא שוות כלום.כאשר לכל אדם אין מטרה. זה הבדל מהותי. אתה לא יכול להיות קומוניסט ופעיל זכויות אדם, הדוגל בחופש דת, כלכלה ולאום (דברים שהקומוניזם מתעב).

מי אתה שתכריח אותי לשלם מהכסף שאני עשיתי בעצמי לאנשים אחרים? אני לא, אין לך זכות להכריח אותי לשלם למישי שלא עושה את עבודתה ובגללה אני מפסיד כסף. אם אני ארצה אני אתן לה מחוץ למסגרת העבודה ואם לא אין לך זכות להכריח אותי לעשות כן.

למה אתה מתכוון?זה לא "החברה של הישיבות", זה בודדים שבוחרים לא לעבוד לפרנסתם ומתפרנסים מתרומות של אנשים שתורמים מרצון (התקציבים שהם מקבלים מהממשלה זה גרושים שהם נלחמים עליהם כל שנה).
רובם עובדים ומתפרנסים וכל טענה אחרת היא דיביליזם כרוני.
אני לא בעד התעלמות מוחלטת אבל התעלמות כמעט-מוחלטת היא כן הכרחית, אין לתת לממשלה להתערב בשוק כי גם לממשלה יש אינטרסים ובחברה שאני רוצה אלו שמתעסקים בשוק לא ילכו לעשות רע (אני לא קפיטליסט הארדקור ולא מאמין שהרכוש הוא של האדם אלא מתנה לו מהקב"ה, כך שהרכוש איננו "שלו" אלא "מושכר", כלומר שיש לו זכות עליו יותר מרוב האנשים האחרים, סה טו), אין בעיה כלל בתחרות, תמיד יש עליות וירידות, אין מנצח קבוע, סה טו.

3עד לחלק האחרון (עברתי ברפרוף, אני נורא עייף) הכל היה  סבבה, כמו שציינתי, אינני קפיטליסט הארדקור ואני לא תומך במה שאתה מכנה "התעלמות מוחלטת", מה שאתה מכנה "חלוקה לא שוויונית" הוא דבר הכרחי שיתקיים תמיד, עם פיקוח או בלי (שגם לו יהיו אינטרסים), אי אפשר לעצור את זה וחנק הולך וממשיך של "גוף שלישי" רק יזיק והעובדים ימשיכו לדרוש עוד.
העיקרון של מאלתוס שגוי כיוון שבעולם הזה תמיד יהיו משאבים להמשך תפקודו ופעילותו של האדם בעולם הזה עד לגאולה.
אדם "דל אמצעים" לא יקבע כמה הוא יקבל אלא מלכתחילה ידע על כמות השכר. ניצול מחפיר יכול גם להתרחש על ידי אדם "דל האמצעים" הוא בן בריתו של "הגוף השלישי" שאתה מאליל. פיקוח מאוד מינימלי זה דבר שאני תומך בו באופן כללי אבל לא באופן ישיר (כלומר שהוא לא בא ובודק אלא אם יש בעיה העובד יכול לפנות לגוף השלישי ולדווח על הבעיה [כלומר הפרה של חוזה ההעסקה מצידו של המעסיק אבל לא כמות השכר שנראית לשכיר], כל מקרה לגופו, אבל לגוף עצמו אין יכולת שיפוטית ואין לו יכולת "לחלק" את ההון שמקבל המעסיק, רק בית משפט מתאים).
כולה.. 
אין לך בעיה גם לחיות במזרח גרמניה, לי יש, כי אני יהודי ומקומו של יהודי הוא בארץ ישראל. מכאן אכן יש ויכוח בין אמונות השאלה היא איזו מביניהן נכונה (ואין לי בעיה להיכנס איתך לויכוח נדון, אהלן ווסהאלן), למה חסר טעם? אה כן, האמת לא חשובה, העיקר להתפשר על הכל ולהיות צבוע.

1.א.  אז יש הבדל בין הנאציזם לקומוניזם.
ב. הקשר בין פעיל זכויות אדם ללגווע ברעב הוא?
ג.נכון הקומוניזם בא ואומר שהשאר לא שווה כלום, אך כל מי שקומוניסט שווה, ולכן זה שונה מהנאציזם. גם דת יהודית באה ואומרת שרק היא נכונה וכל יהודי חייב להיות יהודי מאמין ואם לא הוא יקבל עונשים כאלו ואחרים כי הוא לא שווה כלום בלי הדת.
ד. אני יכול להביא לך לינקים של אמנון יצחק לדוגמה בא הוא מריץ דאחקות על הנצרות והאיסלם.
ה. צודק פעיל זכויות אדם זה לא היה דוגמה טובה, אם כי עדים שונים העידו שלצ'ה גאוורה לא היה אכפת כלל מדת, אזי בחור קובני יכל להיות בכנופיה שלו ולהיות אדם מאמין.

2. א. כדי שכולם יחיו בכבוד. אני ישאל אותך שאלה על אותו משקל מי אתה שתגיד לי לשלם את המסים שלי לבתי ספר דתיים או ישיבות אם אני לא דתי? כי גם להם יש זכות ללמוד. זה המטרה. הריי "כל היהודים ערבים זה לזה".
 ב. זאת אומרת שאם אישתך(במידה ואתה נשוי) תילד או אם אתה מחר תיהיה חולה ולא תוכל לעבוד אין לך בעיה שהבוס שלך יעיף אותך לאלף רוחות ותמות מרעב ללא פיצוי ושאף אחד לא ידאג לך(בין אם הבוס או המדינה).
ועקרונית אתה צודק, אם עובד מנצל חוק מסוים, עובד בצורה לא יעילה בכוונה אך מנצל זכויות שיש לו לא צריך לתת לו שקל. השאלה היא איך אתה מוכיח את זה. אני שונא עצלנים ונצלנים לא פחות ממך.
ג. ניצול לרעה של המערכת הוא בו אדם מסוים יכול לעבוד אבל בוחר לא לעבוד(ולצורך הוויכוח ללא קשר אם הוא דתי או ערבי או חילוני) ומנצל את הזכויות שמטרתם לעזור למי שבאמת לא יכול לעבוד. זה מגעיל ומבחינתי אין לי בעיה שיתנו לו עונש מאסר, עד כדי כך.
ד. החברה של הישיבות מקבלים מענקים ונכון הם גם עובדים, אבל הם מקבלים גם מענקים. גרושים או לא, לפי הגישה שלך עד כה הם לא אמורים. ואני יודע שהם עובדים, היה איתי בחור בעבודה שהיה עובד, לומד בישיבה, לומד במכללה ותורם בבתי חולים סנדוויצים בזמנו החופשי.
אבל את המענק שלו הוא קיבל ובצדק.  ועוד פעם הבודדים שכלל לא עובדים ואפילו תורה בקושי לומדים הם נצלים ועצלנים, הם הפריצות של המערכת.
ה. נראה לי שאנחנו בנושא הזה סתם מתווכחים כי פחות או יותר הדעה הכלכלית שלנו היא אותו דבר עם שינויים קלים, אולי אתה קומוניסט בארון ולא יודע?
אני טוען שבוודאי שיש צורך בתחרות והתערבות מינימלית השאלה היא הפער בין ההתערבות שאתה מוכן להתערבות שאני מוכן וזה מינורי.

3.א. טבע האדם הוא לדרוש עוד, עובדים ויצרנים כאחד. ולכן צריך גוף נטרלי שיאזן בין הכוחות עד כמות מסוימת. כמו שאני לא רוצה שידרכו עלי ועל זכויותיי בעבודה אני לא רוצה שעובדים יעשו כלום ויקבלו על זה משכורת.  כמו שאני כן רוצה שהמדינה לא תתערב בהרבה מאוד דברים אני
כן רוצה שיהיה פיקוח למניעת קרטלים בחברות הסלולר למשל.
כמו שכתבתי פחות או יותר אנחנו אותו דבר, אתה "קומוניסט לייט" כמוני.

ב. בנוגע למלתאוס- שאגב ראה בכך את חזון אחראית הימים(היה כומר נוצרי) בו נתעלם שניה מהדת.
חוק התפ''ש עובד האם לא? מקורות העולם מוגבלים האם לא? אם הם כרגע לא מוגבלים זאת אומרת שאתה יכול להפיק כמה דלק שאתה רוצה או כמה ברזל או כמה גרגירי חיטה.
אבל אתה לא יכול לכן הם מוגבלים, למספר שעדיין לא הגענו אליו בזכות המהפכה התעשייתית אבל יש גבול מסוים שמעבר לכך אי אפשר ליצר יותר.
זאת אומרת יש כמות בצל מקסימלית שאתה יכול לגדל בעולם, גם אם אתה משקיע את כל משאבי העולם בגידול בצל, הסכום יהיה X. אתה לא יכול שיהיה לך X+1 בצל.
בנתיים אוכלוסיית העולם גדלה במהירות. ולכן לוגית העיקרון הזה פועל. זה לא אומר שהוא יפעל תמיד(התפתחות טכנולוגית עתידית) אבל כרגע אי אפשר להתעלם ממנו.
ולכן קפיטליזם סטייל אדם סמית בו אין התערבות בכלל לא יכול להתקיים.
קפיטליזם או סוציאליזם או קומוניזם, זה לא מעניין איך תקרא לזה, יותר מתון יכול להתקיים

ג.  נתחיל מזה שגם המעסיק שלך לא קובע כמה אתה תקבל, שכר נקבע על ידי יצרנים רבים וצרכנם רבים. אם מעסיק שלך יציע לך בעבודתך סכום X ובמקומות אחרות יציעו לך X+Y אתה תילך ל-X+Y ולכן הוא ישלם לך באונס X+Y או שהוא לא
ייצר בכלל.  ואתה צודק, הגוף השלישי יכול להיות מושחט, בעל אינטרסים. אני עדיין מעדיף שיגנו עלי, שמחר לא יהיה הסכם בין כל היצרנים בשירות מסוים שמחירו יהיה X או תנאי העובד יהיה Y.

5. אוקי אתה מאמין שיש לנו זכות אלוקית על ארץ ישראל, אני לא מאמין שזה קיים. אני מאמין שיש עם היהודי אך ורק מפני מיתוס מסוים, כאשר כרגע אנחנו עם. ובנוסף אני לא מאמין שיש לי זכות לגרש את הפלשטינאים מכאן עקב כך שהזכות האלוקית הזאתי מבחינתי לא קיימת.
ולכן אני צריך לסבול אותם.
אני מאמין שעדיף שיהיה כאן משטר דמוקרטי ששייך לכולם ללא הבדל כגזע דת או מין, כאשר העדיפות היחידה שיש ליהודי כאן הוא עצם זה שהוא יהודי. ערבי ישראלי מוגבל לו ולילדיו היהודי בחו''ל לא, כי זה המשמעות היחידה מבחינתי לעם יהודי. וזאת עקב החזון להקמת מדינת ישראל על ידי יהודים כמוני.
אני לא מאמין שצריך לוותר כל פעם, ואני כן מאמין שיש לנו את הזכות להכנס באמא של חמאס שצריך. אבל תלוי מה המצב. זה לא אומר שיש לנו זכות להרוג ילדים ונשים פלשטינאיות.
אני מאמין שיש לי זכות לאכול חזיר עם לחם בפסח כפי שיש לך זכות לא לאכול. והערבים ממש לא מפחידים אותי יותר מדיי.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : ינואר 21, 2010, 13:17:35 »
בס"ד
ציטוט
וואו הראתה לי
פעם נוספת.

ציטוט
עכשיו ברצינות.
באמת הגיע הזמן שתהיה רציני.
ציטוט

1. היה תכנון לעוד שואה יהודית על ידי הקומוניסטים? תוכל להראות?
אז אתה כן מכיר בקיומה של שואה יהודית שכבר בוצעה ע"י הקומוניסטים. התקדמנו.
סטלין תיכנן לגרש את כל יהודי בריה"מ ומזרח אירופה לסיביר ולדאוג שכולם ימותו. זו עובדה היסטורית שמתועדת בעשרות ספרים בכירים, ביניהם סטלין של אדוורד רדזינסקי[i/] , הדיקטטורים של ריצ'רד אוברי וכו'.
ציטוט
2. זה בדיוק ההבדל ההפרדה הגזענית מול ההפרדה המעמדית. עצם העובדה שאת הגזע שלך אתה לא יכול לשנות את המעמד כן. זה הבדל משמעותי. היכן שהקומוניזם בא ומשווה בין שני פרטים שונים באופן מוחלט הנאציזם מפריד.
לא, זה ההבדל שהשכל העלוב שלך לא מסוגל (או מראה כאילו לא) להבין.
את עצם היותי אדם אני לא יכול לשנות. הקומוניזם אכן נותן לי בחירה בין מעמד שהוא רואה כשלילי ומעמד שהוא רואה חיובי. אבל לא משנה במה אבחר, אליבא דקומוניזם, אני או אמות או אחיה כמו כלב נרצע שקיומו לא חשוב כלל. לפי הנאציזם, דיני מוות ו/או שיעבוד בגלל היותי "אונטרמנש". לפי הקומוניזם, אותו דבר (או שאכנע, אזיק לאחרים ואתן לשלטון לדרוס אותי ואת זכויותיי ואת זכויות בני עמי - או שאלחם עד מוות למען מה שאני רואה ובצדק כטוב וצדק).
"ההפרדה המעמדית" זה מילה יפה להשמדה ושיעבוד מוחלט של כל מה שלדידך מזיק למעמד הכלכלי של האנושות בכלל. הקומוניזם רואה בדת (ביהדות [שאיננה דת] ובנצרות בפרט), בקפיטליזם, בגזע, בלאום אם כל חטאת שמביאות לכדי מה שהוא קורא "אי-שוויון" כלכלי או עושק של האנושות בכלל וה"מעמדות הנמוכים" בפרט. לפיכך, בכדי להפוך את כל מי שישרוד לשווים, צריך להחריב את הדתות, הלאומיות, הקפיטליזם, הגופים המדיניים לתוך חטיבה אנושית אחת (כל האנשים שישרדו, הקומוניזם גם דוגל בהרג בדיוק כמו חברו  משכבר הימים הנאציזם), שחבריה ימותו באופן איטי בצורה הכי משפילה וכל מי שיעז לערער ייחשב כאויבה של החברה החדשה (או הסדר העולמי החדש).
כך שנסכם - במובן הבסיסי ביותר, יש הבדל. אבל חצי אמת יותר גרועה משקר. בסופו של דבר, הקומוניזם גם דוגל בהרס וחורבן של דברים שאי אפשר לשנות אותם (עצם היותך בן אנוש), גם אם הוא טוען שברצונו להיטיב עימם (מכבסת מילים נטו). או בקיצור - קבל את משנתי הכלכלית או תמות (וגם אם תקבל את משנתי הכלכלית והאידיאולוגית, תחיה כמו כלב ואם תעז להתחרט, נחסל אותך).

ציטוט
3.  מה זאת אומרת אי אפשר להשוות? קשה להשוות אותכם לנאציזם? רק משנים כמה דברים אז? ואתה רוצה שאני יביא לך תמונות של אוהדי בית''ר הצדיקים מפוצצים מכות כל מה שזז?
"רק משנים כמה דברים" זה משפט שמצניע את העקרון, לוקח את התפל ומוציא את העיקר. אתכם אפשר להשוות לנאצים, כי אתם וכל דומיכם יותר גרועים מהם.
אוקיי, תביא, מה הבעיה בתמונות כאלו? (כן, אני ממשיך להגיע לעקרון הכי בסיסי של הדיון בינינו שאתה פשוט מתחמק מלהבין אותו).
ציטוט

אגב גם הערבים הם מהגזע השמי(הופה גם אני יכול להכניס בקטנות, מה הסיכוי שתגיב לזה ברצינות?).
טיעון שניתן לשמוע מערפאת ולא ממי שמתיימר להיות יהודי. הנה, אני אתן לך תגובה בדיוק באותה רמה של רצינות -
אני לא מאמין בגזעים. "אנטישמיות" זה מושג שלפי משמעו אפשר להבין כי הוא נגד כל בני מה שנקרא הגזע השמי, אבל בשימוש שלו הכוונה היא לבני העם היהודי.
ציטוט
וכן אם אתה מצדיע במועל יד אתה נאצי, די לחיות בסיסמאות.
כל הכבוד שאתה עושה לי את העבודה.
ציטוט
4. אה רוני זה כינוי, בטח אני צריך לנחש זאת. למה אתה חושב שכל העולם מכיר את אותו עוזי/רוני?
אין מה לענות אח שלי?
ציטוט
אם אתה מביא מקור לא מובן אני לא זה שצריך להבין מה אתה התכוונת לומר. מה ציפית שאני ינחש?
חסכת לי כסף לסרט קומדיה ב-VOD.
ציטוט

ואגב לא אמרתי שאוהדי בית''ר לא יודעים קרוא וכתוב מעולם, נא אל תכניס לי מילים לפה.
לא שווה תגובה.
ציטוט
5. אתה לא נאצי, אוהדי הפועל כן. למה? כי הם לא שונאים ערבים וכי הם מצדיעים במועל יד. תהיה בריא.
חצי אמת תמיד יותר גרועה משקר. זה מה שאתם מהשמאל הבוגדני יודעים לעשות --- להצניע ולהעלים משמעויות, להגביל את השיח מלכתחילה ולתת לנו הגבלות למשחק שלכם.
מה המשמעות של תמיכה בערבים והצדעה במועל יד, גאון?

ציטוט
ללא ספק אוהדי הפועל שמצדיעים במועל יד הם טמבלים, מכאן ועד נאציזם הפער רחוק(עצם העובדה שהם לא מאמינים שצריך לחסל את כל היהודים או כל גזע אחר).
אין הבדל רציני בין הערב רב האידיאולוגי שלכם (קומוניזם ואיסלם) לנאציזם.

ציטוט
האמת עלית עלינו בפגישה האחרונה החלטנו איך להשמיד את כל הצוענים, פגישה הבאה אנחנו מדברים על איך להשמיד את היהודים.
אז אתם קודם כל ממשיכים בג'יהאד ביל ניסן או מתקדמים לג'יהאד ביל יאד?

ציטוט
6. צודק התבלבלתי בינך לבין רן שכתב שהוא מעוניין להעיף את כל השמאלנים. אבל, מבחינתכם זה כל מי שהוא שמאל קיצוני(ששוב מבחינתכם זה ביבי) שמאמין בהשמדת מדינת ישראל. מה צריך לעשות איתם? לגרש או להרוג או כלום?
תלוי.
ציטוט
7. זה בדיוק העניין, ברק בפעולות שלו לא מסכן אותך אישית, הוא מסכן את האידיאל של ארץ ישראל השלמה, של נסיגה, של גירוש יהודים וכו' וכו' וכו'. לאומת זאת בו שתף אותי מהיא תוכניתכם לכל מי שהוא שמאלני או משיחיסט(אתה אישית כתבת שמי שיהודי פועל נגד עם ישראל ותורת ישראל ומאמין בבוגד שבשמו נשפכו נהרות דם יהודי אפשר גם להוציא להורג).
ברק בפעולות שלו מחריב את ארץ ישראל, משמן את גלגלי הג'יהאד העולמי כמיטב המסורת של "השוטים השימושיים" הקרמלינאיים (=עוזר להשמיד את העם היהודי לאט לאט, רוחנית ופיזית).
אין אידיאל של "ארץ ישראל השלמה". זה או ארץ ישראל או אין ארץ ישראל. לא נחזיק הרבה זמן, כמו שההיסטוריה כבר הספיקה להראות, בלי כל ארץ ישראל. ואם נסרב להכיר בכך, דיננו יהיה אף יותר גרוע.
כן, בוגדים ומיסיונרים מותר להוציא להורג.

ציטוט
8. אתה לא אוהב אותי? שיט חשבתי שאנחנו נהיה חברים טובים. מה אם אני יביא לך פרחים?

הפעם אתם תהיו עם הפרחים ואנחנו עם הרובים (ע"ע האביב של פראג).
ציטוט
9. חילונים-אם אתם תגיעו לשלטון ואתם לא תאשרו ליהודים לעבוד בשבת אתם מסכנים פרנסה של יהודים. אני לא מסכן אותך אם אתה דתי, גם ברק לא. אתה יכול להתפלל מתי שבא לך.

אם אנחנו ניתן לכם לחלל שבת אנחנו נסכן לא רק אתכם אלא גם את עצמנו ואת כל העולם.
ברק מסכן אותי גם אם אני "דתי" (מה זה?) וגם אם אני לא. כנ"ל אתה.
אתה יכול לעזוב ולעבור למקום שיתאים יותר למהות האתנית המבולבלת שלך כמו אירועראביה.

ציטוט
10. אז אתה מסכן הומואים ומתרץ את זה בדיני הלכה. אם אני הומו(אני אומנם אוהד הפועל אבל לא הומו) אני יהיה בסכנה אם אתה עולה לשלטון, וזה אומר ש-10 אחוז מהאוכלוסייה היא בסכנה.
אז הומואים עושים מעשים מתועבים ומאיימים על שהייתי בארץ (שתקיא אותי מתוכה בגללם) ואני מסביר את חומרת פשעיהם בדיני תורת האמת ואתה תוקף אותי. אתה שונא את האמת התורנית ומנסה לחקות אותה באופן כה עלוב עם הידע (או ה"ידע") המוגבל שלך.
10 אחוז מהאוכלוסייה מסכנת לא רק את עצמה אלא גם אותי ואני לדידך אמור לשתוק ואפילו לתת לגיטימציה למעשי הרשע והתועבה שלה. כל הכבוד על שיתוף פעולה עם חוסר מוסריות.
גם אני יכול להשתמש ברטוריקה העלובה הזו. אין זכות קיום למעשים שפלים ולא מוסריים כמו הומוסקסואליות.
ציטוט
11. פעיל זכויות אדם זה גם פעיל לזכויות ערבים, כי גם הם בני אדם.

זכותם המוחלטת לעוף מן העולם ולהפסיק להעלו ת את זעמו של הקב"ה. או במקרה הזה (בגלל שאני מתון..) - זכותם לחיות באדמתם היא דרום סעודיה.
הם זוהמה בקטריאלית, לא בני אדם, ותן לי להזכיר לך - גם אנחנו היהודים בני אדם אבל את הזכויות שלנו אתם רומסים.
ציטוט

12. הכוונה- בעל אמא גויה הנשואה ליהודיה- ואף לחילופין יהודי כהלכה שאבא שלו מוסלמי.

הגויה צריכה לעוף והגוי הבא על יהודייה (=המוסלמי) דינו מוות. חד וחלק. הילד של האישה היהודייה שנשואה למוסלמי הוא יהודי ולכן צריך לעבור חינוך יהודי ולעבור להורים יהודים מאמצים שיספקו לו את מה שהוא צריך כבן העם הנבחר. הילד של השיקסע והיהודון צריך לעודד אותו להתגייר כיוון שיש בו ניצוץ יהודי, אבל מספיק שישמור שבע מצוות בני נח.

ציטוט
13. כי מי שרוצה להתאסלם הוא משתף פעולה עם הנאצים? אם לא, אז כנראה הוא לא היודנראט(למרות שגם לא כל היודנראטים שיתפו עמם פעולה ממה שזכור לי משיעורי היסטוריה)
תלמד דקדוק לא יזיק. לא הבנתי את הפואנטה בעלק טענה הזו.
איפה למד היסטוריה? בקרמלין?

ציטוט
14. אכן מיסיונרים, יהודים המאמינים בישו, איך שלא תקרא להם.
אוקיי, כבר הסברתי מה צריך לעשות להם. שלא יעשו מעשי עוולה ורשע כאלו, ושלא יכריזו מלחמה על תורתו של בורא עולם בצורה כה נבזית ושפלה כמו שהמיסיונרים עושים. למען יראו ויראו.

ציטוט
15. שמאלנים-ראה תגובה למעלה.
תלוי.

ציטוט
16. היום למדתי מה זה שר''י
מה קשור

ציטוט
19 בנוגע ל KKK למה לשאול אותכם? ומה זה רלוונטי אם זה נכון או לא, בדיוק כמו שלא כל השמאלנים בוגדים וכל הערבים מחבלים אז? וכן יש לובי ומבחינתם זאת הסיבה למה יש תמיכה של ארצות הברית בישראל שהיא כל כך גדולה.
כל הכבוד שחשפת את עצמך. "מה זה רלוונטי אם זה נכון או לא" - לא אכפת לכם מה נכון ומה לא נכון, מהי אמת ומהו שקר, הכל מבולגן באידיאולוגיה של השמאל המבולבל.
כל השמאלנים בוגדים (לפחות בתפיסה) וכל ערבי מחבל בצורה כזו או אחרת.
אבל הלובי לא פועל לטובתנו ולא פועל כנגדם באופן מיידי (בסופו של דבר כן, כי הוא פועל לרעתנו, כל מי שפועל נגד עם עולם יזכה לקבל מכת עולם).
למה שארצות הברית תתמוך בשטח מנדטורי?

ציטוט
אז זה כן לרעתם.
האמריקאים שהרוויחו את מצרים כבעלת ברית חזקה במזה"ת לא מסכימים איתך.

ציטוט
והנה הלשנו על ישו, הוא נהרג, אנחנו בעלי לובי יהודי ציוני בארץ שלהם, אז למה זה לא בסדר שהם ידרשו גירוש של יהודים משם לישראל? אם לכם מותר לדרוש גרוש של ערבים מסוכנים ואפילו יהודים מאמיני ישו אז להם מותר לדרוש גירוש של אותם יהודים בניו יורק.
ראה למעלה.
ציטוט
20 הבעיה בהוצאה האסלאם מהחוק היא עצם העובדה שזה מהלך לא דמוקרטי לשאלתך.
עדיין לא הבנתי את הבעיה. ולך תלמד על דמוקרטיה מתגוננת. 
ציטוט
21. בנוגע לעונש- זאת אומרת שאם יש לי שופט דוד ואני ואתה גונבים אתה מקבל עונש מוות ואני יוצא לחופשי. איזה כיף, איזה צדק מעולה.
הרכוש שאנחנו גונבים - הוא של השופט הדוד שך?

ציטוט
22. זה לא אותה טענה. אם אני ערס ומתנהג כמו ערס, ואתה נותן לי מכות, אני לא יכול להתלונן אם אתה מתנהג כמו ערס.
זו בדיוק הטענה. השוואה בין דברים שאי אפשר להשוות אותם, כמו מה שה-KKK מציע ואומר (דברים לא מוסריים ושקריים) ומה שאנחנו מציעים (דברי אמת ומוסר),  ולהשתמש במעשה המוסרי (מה שאנחנו מציעים) כלגיטימציה למעשים לא מוסריים (מה שה-KKK מציע).

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #32 ב- : ינואר 21, 2010, 15:08:39 »
בס"דפעם נוספת.
באמת הגיע הזמן שתהיה רציני.אז אתה כן מכיר בקיומה של שואה יהודית שכבר בוצעה ע"י הקומוניסטים. התקדמנו.
סטלין תיכנן לגרש את כל יהודי בריה"מ ומזרח אירופה לסיביר ולדאוג שכולם ימותו. זו עובדה היסטורית שמתועדת בעשרות ספרים בכירים, ביניהם סטלין של אדוורד רדזינסקי[i/] , הדיקטטורים של ריצ'רד אוברי וכו'. לא, זה ההבדל שהשכל העלוב שלך לא מסוגל (או מראה כאילו לא) להבין.
את עצם היותי אדם אני לא יכול לשנות. הקומוניזם אכן נותן לי בחירה בין מעמד שהוא רואה כשלילי ומעמד שהוא רואה חיובי. אבל לא משנה במה אבחר, אליבא דקומוניזם, אני או אמות או אחיה כמו כלב נרצע שקיומו לא חשוב כלל. לפי הנאציזם, דיני מוות ו/או שיעבוד בגלל היותי "אונטרמנש". לפי הקומוניזם, אותו דבר (או שאכנע, אזיק לאחרים ואתן לשלטון לדרוס אותי ואת זכויותיי ואת זכויות בני עמי - או שאלחם עד מוות למען מה שאני רואה ובצדק כטוב וצדק).
"ההפרדה המעמדית" זה מילה יפה להשמדה ושיעבוד מוחלט של כל מה שלדידך מזיק למעמד הכלכלי של האנושות בכלל. הקומוניזם רואה בדת (ביהדות [שאיננה דת] ובנצרות בפרט), בקפיטליזם, בגזע, בלאום אם כל חטאת שמביאות לכדי מה שהוא קורא "אי-שוויון" כלכלי או עושק של האנושות בכלל וה"מעמדות הנמוכים" בפרט. לפיכך, בכדי להפוך את כל מי שישרוד לשווים, צריך להחריב את הדתות, הלאומיות, הקפיטליזם, הגופים המדיניים לתוך חטיבה אנושית אחת (כל האנשים שישרדו, הקומוניזם גם דוגל בהרג בדיוק כמו חברו  משכבר הימים הנאציזם), שחבריה ימותו באופן איטי בצורה הכי משפילה וכל מי שיעז לערער ייחשב כאויבה של החברה החדשה (או הסדר העולמי החדש).
כך שנסכם - במובן הבסיסי ביותר, יש הבדל. אבל חצי אמת יותר גרועה משקר. בסופו של דבר, הקומוניזם גם דוגל בהרס וחורבן של דברים שאי אפשר לשנות אותם (עצם היותך בן אנוש), גם אם הוא טוען שברצונו להיטיב עימם (מכבסת מילים נטו). או בקיצור - קבל את משנתי הכלכלית או תמות (וגם אם תקבל את משנתי הכלכלית והאידיאולוגית, תחיה כמו כלב ואם תעז להתחרט, נחסל אותך).
  "רק משנים כמה דברים" זה משפט שמצניע את העקרון, לוקח את התפל ומוציא את העיקר. אתכם אפשר להשוות לנאצים, כי אתם וכל דומיכם יותר גרועים מהם.
אוקיי, תביא, מה הבעיה בתמונות כאלו? (כן, אני ממשיך להגיע לעקרון הכי בסיסי של הדיון בינינו שאתה פשוט מתחמק מלהבין אותו).טיעון שניתן לשמוע מערפאת ולא ממי שמתיימר להיות יהודי. הנה, אני אתן לך תגובה בדיוק באותה רמה של רצינות -
אני לא מאמין בגזעים. "אנטישמיות" זה מושג שלפי משמעו אפשר להבין כי הוא נגד כל בני מה שנקרא הגזע השמי, אבל בשימוש שלו הכוונה היא לבני העם היהודי. כל הכבוד שאתה עושה לי את העבודה. אין מה לענות אח שלי?חסכת לי כסף לסרט קומדיה ב-VOD.לא שווה תגובה. חצי אמת תמיד יותר גרועה משקר. זה מה שאתם מהשמאל הבוגדני יודעים לעשות --- להצניע ולהעלים משמעויות, להגביל את השיח מלכתחילה ולתת לנו הגבלות למשחק שלכם.
מה המשמעות של תמיכה בערבים והצדעה במועל יד, גאון?
אין הבדל רציני בין הערב רב האידיאולוגי שלכם (קומוניזם ואיסלם) לנאציזם.
אז אתם קודם כל ממשיכים בג'יהאד ביל ניסן או מתקדמים לג'יהאד ביל יאד?
תלוי. ברק בפעולות שלו מחריב את ארץ ישראל, משמן את גלגלי הג'יהאד העולמי כמיטב המסורת של "השוטים השימושיים" הקרמלינאיים (=עוזר להשמיד את העם היהודי לאט לאט, רוחנית ופיזית).
אין אידיאל של "ארץ ישראל השלמה". זה או ארץ ישראל או אין ארץ ישראל. לא נחזיק הרבה זמן, כמו שההיסטוריה כבר הספיקה להראות, בלי כל ארץ ישראל. ואם נסרב להכיר בכך, דיננו יהיה אף יותר גרוע.
כן, בוגדים ומיסיונרים מותר להוציא להורג.

הפעם אתם תהיו עם הפרחים ואנחנו עם הרובים (ע"ע האביב של פראג).
אם אנחנו ניתן לכם לחלל שבת אנחנו נסכן לא רק אתכם אלא גם את עצמנו ואת כל העולם.
ברק מסכן אותי גם אם אני "דתי" (מה זה?) וגם אם אני לא. כנ"ל אתה.
אתה יכול לעזוב ולעבור למקום שיתאים יותר למהות האתנית המבולבלת שלך כמו אירועראביה.
אז הומואים עושים מעשים מתועבים ומאיימים על שהייתי בארץ (שתקיא אותי מתוכה בגללם) ואני מסביר את חומרת פשעיהם בדיני תורת האמת ואתה תוקף אותי. אתה שונא את האמת התורנית ומנסה לחקות אותה באופן כה עלוב עם הידע (או ה"ידע") המוגבל שלך.
10 אחוז מהאוכלוסייה מסכנת לא רק את עצמה אלא גם אותי ואני לדידך אמור לשתוק ואפילו לתת לגיטימציה למעשי הרשע והתועבה שלה. כל הכבוד על שיתוף פעולה עם חוסר מוסריות.
גם אני יכול להשתמש ברטוריקה העלובה הזו. אין זכות קיום למעשים שפלים ולא מוסריים כמו הומוסקסואליות.
זכותם המוחלטת לעוף מן העולם ולהפסיק להעלו ת את זעמו של הקב"ה. או במקרה הזה (בגלל שאני מתון..) - זכותם לחיות באדמתם היא דרום סעודיה.
הם זוהמה בקטריאלית, לא בני אדם, ותן לי להזכיר לך - גם אנחנו היהודים בני אדם אבל את הזכויות שלנו אתם רומסים.
הגויה צריכה לעוף והגוי הבא על יהודייה (=המוסלמי) דינו מוות. חד וחלק. הילד של האישה היהודייה שנשואה למוסלמי הוא יהודי ולכן צריך לעבור חינוך יהודי ולעבור להורים יהודים מאמצים שיספקו לו את מה שהוא צריך כבן העם הנבחר. הילד של השיקסע והיהודון צריך לעודד אותו להתגייר כיוון שיש בו ניצוץ יהודי, אבל מספיק שישמור שבע מצוות בני נח.
תלמד דקדוק לא יזיק. לא הבנתי את הפואנטה בעלק טענה הזו.
איפה למד היסטוריה? בקרמלין?
    אוקיי, כבר הסברתי מה צריך לעשות להם. שלא יעשו מעשי עוולה ורשע כאלו, ושלא יכריזו מלחמה על תורתו של בורא עולם בצורה כה נבזית ושפלה כמו שהמיסיונרים עושים. למען יראו ויראו.
תלוי.
מה קשור
כל הכבוד שחשפת את עצמך. "מה זה רלוונטי אם זה נכון או לא" - לא אכפת לכם מה נכון ומה לא נכון, מהי אמת ומהו שקר, הכל מבולגן באידיאולוגיה של השמאל המבולבל.
כל השמאלנים בוגדים (לפחות בתפיסה) וכל ערבי מחבל בצורה כזו או אחרת.
אבל הלובי לא פועל לטובתנו ולא פועל כנגדם באופן מיידי (בסופו של דבר כן, כי הוא פועל לרעתנו, כל מי שפועל נגד עם עולם יזכה לקבל מכת עולם).
למה שארצות הברית תתמוך בשטח מנדטורי?
האמריקאים שהרוויחו את מצרים כבעלת ברית חזקה במזה"ת לא מסכימים איתך.
ראה למעלה.עדיין לא הבנתי את הבעיה. ולך תלמד על דמוקרטיה מתגוננת.  הרכוש שאנחנו גונבים - הוא של השופט הדוד שך?
 זו בדיוק הטענה. השוואה בין דברים שאי אפשר להשוות אותם, כמו מה שה-KKK מציע ואומר (דברים לא מוסריים ושקריים) ומה שאנחנו מציעים (דברי אמת ומוסר),  ולהשתמש במעשה המוסרי (מה שאנחנו מציעים) כלגיטימציה למעשים לא מוסריים (מה שה-KKK מציע).

1. הוא תכנן לגרש אותם לסביר, אבל בו נומר שהוא תכנן שואה. האם הקומוניזם עצמו דוגל בכל סוג של השמדה לעם היהודי בשל הוא יהודי? לא. דת כן יהודי לא. אפשר לחשוב שסינגפור(מדינה קומוניסטית*) לא ביצעה מסחר עם יהודים. זאת אומרת זה הכל יחסי, טבעו של המשטר אינו השמדה להבדיל ממשטר אחר.  
2. תבחר מה שתבחר, הקומוניזם לא נועד להשמיד אותך אלא רעיונו הפשוט הוא שיתקיים שיוון. זה לא עושה את המשטר הקומוניסטי, ובטח לא הסובייטי למשטר פלאים בעל מוסריות גבוה. זה עדיין מבדיל בינו לבין הנאציזם. וגם לזה יש תלות, זאת אומרת אתה יכול להיות קומוניסט ופציפיסט כאחד, לדגול במשטר כלכלי בעל אופח קומוניסטי בלי להרוג אף אחד. אם זה יעיל זה ויכוח אחר. הנאציזם בטבעו לא מאפשר לך להתעלם מהרג.
3.
שני אוהדי בית''ר מהללים את תוקפי שמאי ומתפרעים

אוהד בית''ר תוקף שדר ספורט

הנה כל אוהדי בית''ר הם ערסים מפגרים ואלימים, גם אני יכול להיות דמגוג.

אנחנו יותר גרועים מהנאצים ואתם יהודים צדיקים. עשה לי טובה.
והצדעה במועל יד זה רק טמטום, תמיכה בערבים, או יותר אי שנאה לערבים(זאת אומרת אי שנאה לעם אחר) זה לא בדיוק נאציזם.

4. מה זאת אומרת אין לי מה לענות? אתה מביא ווידיאו של בחור שטוענים שהוא נאצי, כאשר יש איזה מצגת +שיר ממלך האריות. ואתה מצפה שאני יבין מה אתה רוצה?
ונניח שאותו עוזי או רוני הוא נאצי, כיצד זה אומר שאוהדי הפועל או השמאלנים או אפילו הקומוניסטים הם נאצים שרק רוצים להשמיד אותך היהודי היחיד במדינה?

5.  המשמעות של הצדעה במועל יד כמו שכתבתי זה בדיוק כמו המשמעות של "הפועל חזבאללה" כלום. זה נובע מהומור שחור של החברה בשער 5 ומגניבות טיפשית.
תמיכה בערבים או ליתר דיוק אי שנאה לערבים אינו שום תמיכה במשטר נאצי, או משטר הדוגל בלהשמיד את העם היהודי או כל עם אחר. זה שמבחינתך רק אתה יהודי זה לא אומר ששאר העולם חי בבועה הזאתי.
מה זאת אומרת האידאולוגיה שלכם שהיא קומוניזם ואסלם? מה זה אידאולוגיה של אסלם? אין כזה דבר, יש דת אסלם. ומי אמר שאנחנו קומוניסטים?

6.  תלוי במה? ומה הוא בדיוק אצליך נחשב לבוגד? שריד בוגד? ברק בוגד? ביבי בוגד?

7. בנתיים 60 שנה קיימת מדינת ישראל בלי ארץ ישראל השלמה. יתרה מכך קיים עם יהודי(שרובו עדיין בגולה) שחי 2000 שנה בלי ארץ ישראל השלמה. זה לא תלוי בהישרדותנו. וכמו שאמרתי בהודעה הקודמת שלי מכאן זה ויכוח של אמונה.
אין כאן מקום לדיאלוג רציני כי אתה לא יכול להוכיח שקיים כל כוח עליון מעל הספק המוחלט(אגב אי אפשר להוכיח שלא קיים לחלופין). ובכך אתה לא יכול להוכיח שיתקיים כל עונש משמים על ויתור על ארץ ישראל השלמה.

8. אז רגע נהיה חברים? אני יכול להגיד שאני מכיר אותך ברבים? אתה פשוט כזה מגניב.

9. עוד פעם אתה לא יכול להוכיח שאני מסכן אותך אם אני מקיים מסחר בשבת. ומה זאת אומרת ללכת? לך אתה. לא טוב לך תקים מדינה הלכה באיזה חור ותעזוב את רוב העם היהודי חילוני בשקט.
ותפסיקו כבר לקחת בעלות על הדת. כפי שזכור לי הרצל וחבריו אכלו בשר חזיר בלילות. וזה רק מוכיח כמה אתה מסוכן למדינה הזאתי, שאתה מכריח אותי ואת כל עם ישראל לחיות בדיוק כפי שאתה רוצה.

10. תוכיח שהומו מסכן אותך. חוץ מזה אם הומו קיים וזו עובדה ואל קיים והוא ברא אותו, האל ברא אותו כהומו. כל מחקר בא ומדגיש שרוב הומוסקסואלים הם תוצר של גנטיקה ללא שליטה או בחירה עצמית.
ואיזה אמת? כי כתוב בספר? זה לא אמת ובטח לא אמת מוכחת. ושוב אני רק מראה לך כמה אנשים אתה מסכן לאומת "השמאל הבולשביקי נאצי שר''י בלה בלה בלה". כל האוכלוסיות הללו יכולים לחיות בשלווה עם השמאל או הימין המזוייף, לא עם הימין שלכם.

11. לא רק שם בני אדם הם גם יהודים, והם ימשיכו לעצבן את אלוקים. מה אתה בכלל מתערב לו בעבודה? הם מעצבנים אותו? הוא יטפל בהם.

12. יופי עכשיו גם נפריד משפחות, אני מתחיל להעדיף משטר קומוניסטי.

13. כל מי שרוצה להתאסלם עושה זאת על מנת להשמיד את העם היהודי? זו תגלית חדשה.

14. קרא את 10, או 11 בחירה שלך.

15. שוב תלוי במה(תענה כבר בסעיף הראשון ששאלתי אותך, אין טעם לחזור פעמיים מין הסתם).

16. כתבת "תלמד מילים חדשות" למדתי שלשום מה זה שר''י.

עקב הקפיצה שעשיתי אז נעשה גם עכשיו:

19. אני חושב שאתה לוקה בהבנת הנקרא- כפי שזה לא נכון שכל הערבים מחבלים כי אתה החלטתה שאיזה ספר מסוים הוא דרך החיים החדשה ואיזה פרשנות מאוד מאוד מעוותת שלו, אפשר להמציא הרבה דברים למען מטרה מסוימת.
כל השמאלנים בוגדים, רק אתה צדיק.
כל הערבים מחבלים, רק אתה צדיק.
כולם חארות ואתה המשיח.

ויכול להיות שהאמריקאים לא מסכימים עם פעילי הKKK שלהם, אני דיברתי באופן מפורש כיצד הKKK יכול לעוות מציאות כדי לקדם את האידאולוגיה שלו, בה האיש הלבן הוא היחידי שחשוב בדיוק כמו שאתה עושה. לך יש את תרוץ ארץ ישראל השלמה וערבים מסוכנים, להם יש
את התירוץ של רצח ישו והסכנה מהשתלטות יהודית ציונית במדינתם, והפניית משאבים לישראל על חשבונם.

20. דמוקרטיה מתגוננת יכולה להוציא דת מחוץ לחוק? מה אתה אומר. דמוקרטיה מתגוננת היא הסיבה למה המפלגה שלך היא מחוץ לחוק. מדינה דמוקרטית לא יכולה להוציא דת מחוץ לחוק. היא כן יכולה להוציא מחוץ לחוק מי שתומך על ביטולה.

21. מה זה משנה? דיברנו על עבריין ערבי שביצע פשע מסוים שלפי שיטתכם הוא מקבל עונש מוות ואותו יהודי שעושה את אותו פשע יקבל עונש אחר. אני רק הקצנתי את זה עוד קצת.

22. מוסר הוא יחסי מאוד. מה שאתה אומר עובר כל קו מוסרי להרבה מאוד אנשים, אבל כיוון שמדובר כאן על ויכוח מוסר הוא חסר טעם. אם תתעקש, אין שום מוסר בהוצאה להורג של אף אחד, בטח לא הומו או סתם בעל דעה פוליטית שונה משלך(שכחתי זה תלוי עלק).
אתה החלטתה שזה נגד יהודים זה לא מוסרי שזה נגד ערבים זה כן. הצדקת את זה באיזה הבטחה אלוקית שלה אין הוכחה מדעית, בדיוק כמו שהKKK מצדיקים גירוש יהודי עקב כל מיני טעונים דתיים. אבל העיקר אתה מחפש את "האמת".

אגב אני מקווה שתגיב גם להודעה השניה שלי, זאת אומרת אחת לפני ההודעה הזאתי.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : ינואר 21, 2010, 15:10:39 »
בס"ד

אני בכוונה לא הגבתי להודעה השניה שלך כי ידעתי שאני אצטרך
לכתוב הרבה - דבר שאין לי זמן אליו. אך אל דאגה,
ב"נ היום בערב או מחר בבוקר תצטרך להיכנע גם בדיון הזה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #34 ב- : ינואר 21, 2010, 15:18:29 »
בס"ד

אני בכוונה לא הגבתי להודעה השניה שלך כי ידעתי שאני אצטרך
לכתוב הרבה - דבר שאין לי זמן אליו. אך אל דאגה,
ב"נ היום בערב או מחר בבוקר תצטרך להיכנע גם בדיון הזה.

רק לא רציתי שתשכח
ומה אם אתה תיכנע? תחזור בשאלה? אתה לוקח את זה יותר מדי אישי.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
« להגיב #35 ב- : ינואר 21, 2010, 17:24:32 »
אוהדי הגועל נאצים תגיד מה שתגיד אתה לא יכול להגיד שאתה לא שר את השירים שלהם על מכבי ת"א אז בישבילי ואני מאמין שגם בשביל עוד הרבה גם אתה נאצי מסריח אבל מה התשקורת לא עושה ממכם פסטיגל כי היא אוהבת אותכם אני לא הייתי רוצה לדעת מה היה קורה עם אודי בית"ר היו עושים משהו בסגנון ישר התשקורת הייתה מנפחת את זה ועושה מזה עניין תגיד לי איך האוהדים שלכם לא מתביישים לעשות את זה אחרי שהנאצים הרגו יותר מ6 מיליון יהודים אם אתה אומר שאתה יהודי רק תגיד לי איך  :rapidfire:מוות להפועל
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #36 ב- : ינואר 21, 2010, 17:53:37 »
אוהדי הגועל נאצים תגיד מה שתגיד אתה לא יכול להגיד שאתה לא שר את השירים שלהם על מכבי ת"א אז בישבילי ואני מאמין שגם בשביל עוד הרבה גם אתה נאצי מסריח אבל מה התשקורת לא עושה ממכם פסטיגל כי היא אוהבת אותכם אני לא הייתי רוצה לדעת מה היה קורה עם אודי בית"ר היו עושים משהו בסגנון ישר התשקורת הייתה מנפחת את זה ועושה מזה עניין תגיד לי איך האוהדים שלכם לא מתביישים לעשות את זה אחרי שהנאצים הרגו יותר מ6 מיליון יהודים אם אתה אומר שאתה יהודי רק תגיד לי איך  :rapidfire:מוות להפועל

נכון האוהדים שלנו נאצים מגעילים ששרים נאצים. איך הנאצים האלו לא מתביישים.

ואתה כבר יודע מה אני שר ומה לא, מדהים

ואני יגלה לך עוד משהוא, גם אם אני מחר יצטרף לקבוצה נאו נאצית אחרי שהתאסלמתי, ירצח עשרות אלפי יהודים אני על פי ההלכה עדיין יהיה יהודי, ואתה תהיה מחויב להגדיר אותי ככה.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
« להגיב #37 ב- : ינואר 21, 2010, 18:13:09 »
נכון האוהדים שלנו נאצים מגעילים ששרים נאצים. איך הנאצים האלו לא מתביישים.

ואתה כבר יודע מה אני שר ומה לא, מדהים

ואני יגלה לך עוד משהוא, גם אם אני מחר יצטרף לקבוצה נאו נאצית אחרי שהתאסלמתי, ירצח עשרות אלפי יהודים אני על פי ההלכה עדיין יהיה יהודי, ואתה תהיה מחויב להגדיר אותי ככה.

בס"ד

איך אתה מסתכל במראה בבוקר? בגלל אנשים כמוך המדינה שלנו נראית כמו שהיא נראית... :thumbsdown: זה עושה לך טוב? הצבע האדום? השירים שמגנים את האחים שלך? התנועות האנטישמיות של אוהדי הפועל במשחקים? :yuck: איפה גדלת?! איזה חינוך קיבלת?! יש לך ערכים כלשהם? עקרונות כלשהם?
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #38 ב- : ינואר 21, 2010, 18:52:20 »
בס"ד

איך אתה מסתכל במראה בבוקר? בגלל אנשים כמוך המדינה שלנו נראית כמו שהיא נראית... :thumbsdown: זה עושה לך טוב? הצבע האדום? השירים שמגנים את האחים שלך? התנועות האנטישמיות של אוהדי הפועל במשחקים? :yuck: איפה גדלת?! איזה חינוך קיבלת?! יש לך ערכים כלשהם? עקרונות כלשהם?

האמתי גדלת אצל אמא ערביה מוסלמית נאצית שר''י שלימדה אותי איך לשנוא את העם היהודי, ואיך לתכנן להשמיד את כלכם. אני כל יום חוטף ילדים יהודים ועושה מהדם שלהם לבנה.

אם תשאל שאלות מטומטמות אני יענה לך בתשובות מטומטמות   

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
« להגיב #39 ב- : ינואר 21, 2010, 18:56:26 »
זה לא שאלות זאת עובדה ואתה מודה בה יא נאצי

>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #40 ב- : ינואר 21, 2010, 19:02:04 »
זה לא שאלות זאת עובדה ואתה מודה בה יא נאצי

>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

צודק ב-100 אחוז

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #41 ב- : ינואר 21, 2010, 19:20:17 »
אני לא כזה חובב כדורגל גדול אז אני לא נכנס אף פעם למה שאתם כותבים, אבל למה אתם כל הזמן מקללים? (ועוד המילה נאצי!)

למה אתם רבים כאילו אתם כושים או משהו כזה?

כולנו יהודים  :old_afro:

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #42 ב- : ינואר 21, 2010, 19:23:54 »
אני לא כזה חובב כדורגל גדול אז אני לא נכנס אף פעם למה שאתם כותבים, אבל למה אתם כל הזמן מקללים? (ועוד המילה נאצי!)

רק בינינו, כל הטמבלים שצועקים "נאצים ושואה", וקללות אחרות, הולכים מכות וכו', עושים את זה כי הם רוצים להיות מגניבים דביליים, והם לא מבינים שלשאר הצופים זה רק הורס.
זו הסיבה היחידה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
« להגיב #43 ב- : ינואר 21, 2010, 19:26:37 »

מסכים, ויתרה מזאת אני דוחה את כל תרבות הכדורגל שכבר דשנו בה מספיק באשכול אחר.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : ינואר 22, 2010, 10:04:03 »
רק בינינו, כל הטמבלים שצועקים "נאצים ושואה", וקללות אחרות, הולכים מכות וכו', עושים את זה כי הם רוצים להיות מגניבים דביליים, והם לא מבינים שלשאר הצופים זה רק הורס.
זו הסיבה היחידה.

בס"ד

בוא אני יגיד לך משהו.
הפועל=ערבים.
בקבוצה שלכם משחקים הרבה שחקנים ערבים,הקהל שלכם לפחות 45% ערבים ועוד 55% שמאלנים שזה קצת יותר מחצי מהערבים.
אוהדיי הגועל קוראים"ירושלים על הזין",אין לי בעיה שתקללו את בית"ר אבל תקללו את בית"ר ולא את ירושלים,אתם קוראים"ירושלים זה לא אירופה ירושלים זה ירדן",מציירים צלבי קרס,ולידיעתך הפטיש והמגל שיש בסמל של הפועל זה סמל קומוניסטי,הפטיש והמגל ניתנו לישמעל,התורה והמנורה ניתנו לישראל!!
וזה לא פעם ראשונה ולא שנייה ולא שלישית שאתם מקללים את ירושלים,בכל משחק אתם מקללים את עיר הקודש,ואתם עוד אומרים שאנחנו "גזענים" חחחחחחח.
אתם גם הנפתם ביציע שלכם דגל "פלסטין".
בקיצור אתם ערבים כל הפועל ערבים אני לא יקרא לכם שמאלנים כי זה אותו דבר,ואתם גם קהל של פחדנים,לדוגמא:לפניי המשחק ביננו לבינכם לפניי 3 וחצי שבועות בערך אתם אמרתם אנחנו נשרוף אותכם נזיין אותכם,בסוף אני הולך עם כמה חברה מקללים איזה 30 אוהדים של הפועל בצומת,הם מסתכלים עלינו צוחקים ומסתובבים אז איזה "תזיינו" אותנו"ותשרפו" אותנו??

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #45 ב- : ינואר 22, 2010, 12:10:43 »
בס"ד

בוא אני יגיד לך משהו.
הפועל=ערבים.
בקבוצה שלכם משחקים הרבה שחקנים ערבים,הקהל שלכם לפחות 45% ערבים ועוד 55% שמאלנים שזה קצת יותר מחצי מהערבים.
אוהדיי הגועל קוראים"ירושלים על הזין",אין לי בעיה שתקללו את בית"ר אבל תקללו את בית"ר ולא את ירושלים,אתם קוראים"ירושלים זה לא אירופה ירושלים זה ירדן",מציירים צלבי קרס,ולידיעתך הפטיש והמגל שיש בסמל של הפועל זה סמל קומוניסטי,הפטיש והמגל ניתנו לישמעל,התורה והמנורה ניתנו לישראל!!
וזה לא פעם ראשונה ולא שנייה ולא שלישית שאתם מקללים את ירושלים,בכל משחק אתם מקללים את עיר הקודש,ואתם עוד אומרים שאנחנו "גזענים" חחחחחחח.
אתם גם הנפתם ביציע שלכם דגל "פלסטין".
בקיצור אתם ערבים כל הפועל ערבים אני לא יקרא לכם שמאלנים כי זה אותו דבר,ואתם גם קהל של פחדנים,לדוגמא:לפניי המשחק ביננו לבינכם לפניי 3 וחצי שבועות בערך אתם אמרתם אנחנו נשרוף אותכם נזיין אותכם,בסוף אני הולך עם כמה חברה מקללים איזה 30 אוהדים של הפועל בצומת,הם מסתכלים עלינו צוחקים ומסתובבים אז איזה "תזיינו" אותנו"ותשרפו" אותנו??

1. אוהדי הפועל הם ערבים, קומוניסטים, שמאלנים, ליכודניקים, אנשי ליברמן ואפילו יותר קיצוניים. במלחמה האחרונה לדוגמה, שאתה היית בבית ספר החברה שלנו נהרגו במלחמה.
2. אוהדי הפועל שרים "ירושלים על הזין" ושאר הירקות בשביל לעצבן אותכם, ומההודעה שלך אני מבין שזה עובד. ולא זה לא גזענות, זה מגעיל אתה צודק, אבל לא גזענות(פתח מילון תראה מה זה גזענות). ואפשר לחשוב שאתם לא שרים "הפועל חזבאללה" במיוחד אחרי שחלק מחברנו לחמו, נפצעו ונהרגו בלבנון. או שאתם לא שרים לנו "אין יציאה"(אני יצאתי) וכל שאר איומי הסרק שלכם. ותלמדו לתלות שלט כמו שצריך, אף אחד לא הבין מה אתם רוצים.
3. וואלה הפטיש ומהגל הם סמלים קומוניסטים? לא ידעתי. וכן גם אוהדי הפועל השמאלנים הם יהודים, מה לעשות. זה "שמבחינתך" זה לא, זה לא מעניין את אף אחד.
4. אז הלכת לחפש מכות אני מבין(אחר כך תכתבו שלכל מכות יש סיבה עלאק).
למה אתה חושב שכל אוהדי הפועל הם ערסים שהולכים ומחפשים מכות? ומי אמר שהוא יזיין אותכם? ה-5 אוהדי הפועל שאתה מכיר? אני יגלה לך משהוא, אתם לא מעניינים עד כדי כך. ואפשר לחשוב שכל פעם שאנחנו באים לטדי "אנחנו לא יוצאים חיים".
אם אתה עד כדי כך רוצה ללכת מכות, אני יכול להביא לך פורומים של אוהדי הפועל, תשאיר פרטים שלך שם, תקבע עם מי שמעוניין ללכת מכות, תלכו מכות, שיהיה לך בצלחה. אני מקווה לתיקו עם פצועים לשני הצדדים. תעזוב את כל שאר האוהדים בשקט.
5. הבהרה, אני מאמין שרוב אוהדי בית''ר לא הולכים כל היום לחפש מכות ולצעוק לאף אחד "חזבאללה" אלא כמו רוב האוהדים בארץ רק באים לראות כדורגל. חבל שיש את הצד השני שלכם(בדיוק כמו שחבל שיש את הצד השני שלנו, של מכבי ושל חיפה).
« עריכה אחרונה: ינואר 22, 2010, 12:23:50 על ידי אוהד הפועל »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : ינואר 22, 2010, 12:54:07 »
בס"ד

ציטוט
1. הוא תכנן לגרש אותם לסביר, אבל בו נומר שהוא תכנן שואה.
היינו הך.
ציטוט
האם הקומוניזם עצמו דוגל בכל סוג של השמדה לעם היהודי בשל הוא יהודי? לא.
כפי שהוכחתי והסברתי למעלה, כן.

ציטוט
דת כן יהודי לא.
היהדות איננה דת.
ציטוט
אפשר לחשוב שסינגפור(מדינה קומוניסטית*) לא ביצעה מסחר עם יהודים.
סינגפור איננה מדינה קומוניסטית וגם גרמניה הנאצית ביצעה מסחר עם יהודים, זה לא טיעון.

ציטוט
2. תבחר מה שתבחר, הקומוניזם לא נועד להשמיד אותך אלא רעיונו הפשוט הוא שיתקיים שיוון.
בבית הקברות יש שוויון (כך או כך). אף קבר לא מופלה לטובת השני.

ציטוט
זה לא עושה את המשטר הקומוניסטי, ובטח לא הסובייטי למשטר פלאים בעל מוסריות גבוה. זה עדיין מבדיל בינו לבין הנאציזם. וגם לזה יש תלות, זאת אומרת אתה יכול להיות קומוניסט ופציפיסט כאחד, לדגול במשטר כלכלי בעל אופח קומוניסטי בלי להרוג אף אחד. אם זה יעיל זה ויכוח אחר. הנאציזם בטבעו לא מאפשר לך להתעלם מהרג.

עכשיו אנחנו מגיעים כמעט לעיקר.
אי אפשר להיות קומוניסט ופציפיסט כאחד כיוון ששינוי גלובלי, ריסוק כל מה שהם מכנים "מעמדות" ו"מקורות העושק" (דת, לאום, הבדלים גזעיים וכו') או בקיצור גרסא חדשה של מגדל בבל, כוללת (מן הסתם) שימוש בכוח. אי אפשר להקים משטר קומוניסטי כלכלי או אידיאולוגי (כמו שיש פה..) בלי כוח קל וחומר באופן גלובלי. הטיעון הזה שווה לטיעון של הנאציזם ש"בהתחלה" הם "רק" "רצו" "להפריד בין הגזעים".

ציטוט
3.
שני אוהדי בית''ר מהללים את תוקפי שמאי ומתפרעים

אוהד בית''ר תוקף שדר ספורט
נו..? כל הכבוד להם שהם מגינים על כבודם. וואלק השדר הזה...

ציטוט
הנה כל אוהדי בית''ר הם ערסים מפגרים ואלימים, גם אני יכול להיות דמגוג.
הנה אוהדי הגועל פשוט שונאים את זה שיהודי בית"ר לא שותקים, גם אני יכול להיות דמגוג.

ציטוט
אנחנו יותר גרועים מהנאצים ואתם יהודים צדיקים. עשה לי טובה.
הנאצים לא גירשו, לא רצחו, לא דיכאו, לא ביערו את לוז קיומם, לא הקימו להם מחנות ריכוז!!! לכל דבר, לא לקחו מהם את מסורתם ואת זיקתם למסורת ולתורה, לא שיסו בהם אויבי ישראל, לא שרפו בתי כנסת ואת רכושם, וכו' וכו' וכו' של יהודים בתוך!!! ארצם הבלעדית והיחידה.
כן אנחנו יהודים צדיקים. מצטער שאני לא פוליטיקלי קורקט.

ציטוט
והצדעה במועל יד זה רק טמטום, תמיכה בערבים, או יותר אי שנאה לערבים(זאת אומרת אי שנאה לעם אחר) זה לא בדיוק נאציזם.
אל תזלזל באינטליגנציה שלי, אין דבר כזה "רק טמטום", הצדעה במועל יד זה בדיוק מה שזה במיוחד כשערבים ואלופי השנאה העצמית מעורבים.
אי שנאה בלבד זו תמיכה פאסיבית, והבה נעשה חשבון פשוט, תמיכה בנאצים איננה נאציזם???
ציטוט
4. מה זאת אומרת אין לי מה לענות? אתה מביא ווידיאו של בחור שטוענים שהוא נאצי, כאשר יש איזה מצגת +שיר ממלך האריות. ואתה מצפה שאני יבין מה אתה רוצה?

א.) תלמד להצחיק.
ב.) לא טוענים שהוא נאצי, הוא נאצי!!! בה' הידיעה, מוצהר לגמרי, איננו מתבייש בכך, והוא יהודי, זה כל מה שניסיתי להראות, אם תגיד עכשיו שהוא איננו נאצי למרות שהוא!! בעצמו מודה בכך והוא!!! בעצמו קורא לשואה שניה ומהלל את אדולף היטלר, ותגיד שאיננו נאצי, מה אגיד לך, כל הכבוד, הצלחת לעבור את רף הטמטום שלך.

ציטוט
ונניח שאותו עוזי או רוני הוא נאצי, כיצד זה אומר שאוהדי הפועל או השמאלנים או אפילו הקומוניסטים הם נאצים שרק רוצים להשמיד אותך היהודי היחיד במדינה?
הם רוצים להשמיד אותי בדיוק כפי שהם רוצים להשמיד את העם היהודי או (לפחות) את רובו המוחץ כיוון שבצער רב, ביגון קודר ובהפתעה מוחלטת הם נולדו לאמא יהודייה.

ציטוט
5.  המשמעות של הצדעה במועל יד כמו שכתבתי זה בדיוק כמו המשמעות של "הפועל חזבאללה" כלום. זה נובע מהומור שחור של החברה בשער 5 ומגניבות טיפשית.
א.) מה הומור שחור? אם נהיה כנים, אין הבדל רציני בין החשיבה (הכל מכבסת מילים מקצועית שהשמאלנים תמיד היו מומחים בה) שלכם לבין זו של חיזבאללה, ההבדל הוא ההבדל העלוב בין קומוניזם לאיסלם.
ב.) לא מעניין אותי הומור, מה שמעניין אותי הוא האמירה עצמה, בדיוק כפי שהייל היטלר ומוות ליהודים לא יכולה להוות בדיחה בשבילי ושמחת זקנתי כוונותיו (ששווא אתה מנסה להגן עליהן כיוון שהן אינן טהורות) של המבצע.

ציטוט
תמיכה בערבים או ליתר דיוק אי שנאה לערבים אינו שום תמיכה במשטר נאצי, או משטר הדוגל בלהשמיד את העם היהודי או כל עם אחר. זה שמבחינתך רק אתה יהודי זה לא אומר ששאר העולם חי בבועה הזאתי.
א.) הערבים והמוסלמים דוגלים בהשמדת מדינת ישראל והעם היהודי, בתוספת הקרם דה לקרם הנאצי שקיים באידיאולוגיות, תמיכה בהם היא תמיכה בנאצים.
ב.) זה שמבחינתך כולם יוותרו על השאיפות הלאומיות שלהם לטובת השלום בשקל הצבוע שלך, לא אומר שכל העולם חי בבועת ת"א.

ציטוט
מה זאת אומרת האידאולוגיה שלכם שהיא קומוניזם ואסלם? מה זה אידאולוגיה של אסלם? אין כזה דבר, יש דת אסלם. ומי אמר שאנחנו קומוניסטים?

אידיאולוגיה פירושה -
ציטוט
אסופה של רעיונות ותפיסות עולם ערכיות, המהווים יחדיו משנה רעיונית בתחום מסוים.
מכיוון שהאיסלם תואם להגדרה (בדיוק כפי שכל דת תואמת), הוא אידיאולוגיה.
זה אמר -

ציטוט
6.  תלוי במה? ומה הוא בדיוק אצליך נחשב לבוגד? שריד בוגד? ברק בוגד? ביבי בוגד?
תלוי במעשים ובכוונות, וכן, כל אלה שציינת הם בוגדים שיזכרו לדראון עולם בעם ישראל.

ציטוט
7. בנתיים 60 שנה קיימת מדינת ישראל בלי ארץ ישראל השלמה. יתרה מכך קיים עם יהודי(שרובו עדיין בגולה) שחי 2000 שנה בלי ארץ ישראל השלמה. זה לא תלוי בהישרדותנו. וכמו שאמרתי בהודעה הקודמת שלי מכאן זה ויכוח של אמונה.
אין כאן מקום לדיאלוג רציני כי אתה לא יכול להוכיח שקיים כל כוח עליון מעל הספק המוחלט(אגב אי אפשר להוכיח שלא קיים לחלופין). ובכך אתה לא יכול להוכיח שיתקיים כל עונש משמים על ויתור על ארץ ישראל השלמה.
א.) טוב שהדגשת את בינתיים, מזלנו שזוהי אתחחלתא דגאולא.
ב.) העם היהודי קיים בלי קשר לקיומה של מלכות, יש לכך הבטחה כתובה בת 3,300 שנים, מלבד זאת, דיברתי על מדינת ישראל!!! ולא עם ישראל.
ב.) מה זה ארץ ישראל השלמה?
ד.) אפשר, עצם הקיום שלך מוכיח,

נסתכל בקיום. כרגע קיים משהו, ואי אפשר להכחיש את זה. מהותו לא רלוונטית כרגע. הפואנטה היא שקיומנו מוכיח אותו. המשהו הזה לא התחיל את עצמו, וזו גם עובדה. אם אתה מאמין בעולם פיזי (ואני מניח שאתה מאמין), הרי אפשר להוכיח פיזית שהוא התחיל, כי יש קרינת רקע קוסמית, שהיא כמו העשן, אין עשן בלי אש.
במקרה שלנו, האש זה פרץ האנרגיה הקדמוני, ששחרר את הקרינה הזו, וכך היא מילאה את היקום שנוצר.
עכשיו הדרך היחידה להסביר אותה היא על ידי שהיקום התחיל בפרץ אנרגיה אלים, שאח"כ הפך לחומר, היא החותמת שהוא השאיר. לא מאמין בעולם פיזי? זה בכלל לא משנה, הרי הקיום שלך התחיל עם התודעה שלך, לא היית תמיד, וגם המסגרת שמכילה אותך לא יכלה להתקיים תמיד, כי משהו היה צריך ליצור אותה, היא לא הייתה נוצרת לבדה בואקום. כך שכך או כך, הקיום הנוכחי התחיל בנקודה כלשהי, המהות לא משנה (כלומר, לא משנה אם זה "חלום"/"מטריקס" או וואטאבר; למרות שתכלס, הקיום הזה הוא פיזי, אם אתה טוען אחרת, תחזור לחוברות הקומיקס).
כעת נגיע לנקודה. אם כרגע קיים משו, והמשו הזה התחיל, יש 2 אופציות: או שלפני היה כלום או שתמיד היה משו (יעני אין אמצע), מה הכי מתאים מבחינה מציאותית?
כמובן שהשניה, כי כלום לעולם לא היה הופך למשהו, הוא תמיד היה נשאר כלום, לכן זו האופציה היחידה שאפשרית, ומכיוון שזו האופציה היחידה שאפשרית, צריך לשאול את עצמנו את השאלה הבאה:
מה יכול היה להיות קיים תמיד? אין ספק שמשהו תמיד היה צריך להתקיים כדי שהקיום הנוכחי שלנו יהיה אפשרי... אבל זה לא יכול להיות כל דבר, זה חייב בהכרח להיות: 1. דבר שתמיד היה,
וכתוצאה מזה,
2. דבר שתמיד יהיה.
זאת אומרת,
3. דבר אינסופי, ללא התחלה וסוף, הדבר הזה לא יכל להיות מוגבל בצורה כלשהי כי הוא היחיד מסוגו ולא היה שום דבר חוץ ממנו.
לכן הוא,
4. בלתי מוגבל... הוא מעל כל חוק, מעל זמן, מעל מרחב, אין שום דבר שיכול להגביל אותו ולכן הוא גם כל יכול... תמיד היה, תמיד יהיה, אינסופי, בלתי מוגבל, וכל יכול, זו בדיוק ההגדרה של אלוקים, לכן, אלוקים קיים, זו אמת אוניברסלית, היא איננה צריכה הסכמה מאיתנו, עם או בלעדינו היא נכונה, בדיוק כפי שכדה"א סובב על צירו, אין זה צריך את הסכמת האדם, זו עובדה.
לכן: כל מה שקיים חוץ ממנו, נוצר כתוצאה מהתערבותו, וזה כלל לא רלוונטי איך הוא ברא ומתי... הפואנטה היא, כל דבר שקיים מלבדו, מחייב את המצאותו, כי לולי משהו שתמיד היה ותמיד יהיה, שום דבר לא היה קיים אף פעם כי היה מצב של כלום, וכלום - לעולם לא יהפוך למשהו.    

ציטוט
8. אז רגע נהיה חברים? אני יכול להגיד שאני מכיר אותך ברבים? אתה פשוט כזה מגניב.
אני מבטיח לך שאני אשמור לך חלקה בטדי.

ציטוט
9. עוד פעם אתה לא יכול להוכיח שאני מסכן אותך אם אני מקיים מסחר בשבת. ומה כזאת אומרת ללכת? לך אתה. לא טוב לך תקים מדינה הלכה באיזה חור ותעזוב את רוב העם היהודי חילוני בשקט.
א.) אני לא צריך להוכיח, יש כבר מספיק הוכחות.
ב.) לך אתה, מה אתה קשור למזה"ת?
ג.) אני לא צריך מדינת הלכה, ממלכת ישראל תקום עם או בלי רצונך, לגבי הדר יודנסטאט, ממש לא.
ד.) רוב העם היהודי הוא או מסורתי או תורני, אני כמעט בטוח שגם הילדים שלך לא יהיו יהודים (אם אתה בכלל יהודי ולא איזה הכלאה בין סלאבית ללבנטיני כלשהו),  עידן השלטון ה"חילוני" נגמר, ברוך שפטרנו.

ציטוט
ותפסיקו כבר לקחת בעלות על הדת. כפי שזכור לי הרצל וחבריו אכלו בשר חזיר בלילות. וזה רק מוכיח כמה אתה מסוכן למדינה הזאתי, שאתה מכריח אותי ואת כל עם ישראל לחיות בדיוק כפי שאתה רוצה.
א.) אני לא מכריח שום דבר, אני אומר מה אתם כן עושים כשאתם חוטאים (שוב, אם אתה יהודי בכלל), בבית שלכם תעשו מה שאתם רוצים כל עוד זה לא עבירה על החוק, בפרהסיה, זה סיפור אחר לגמרי.
ב.) אתם רק מוכיחים כמה אתם מסוכנים לעם ישראל ולמדינת ישראל ולארץ ישראל, הלאה הכפייה האנטי-דתית.
ג.) איזו דת? הנצרות? האיסלם?
ד.) הרצל גם הוכיח את הקשר שלו לארץ בהיותו מטביל ילדים, מציע "מקלט" באוגנדה, הוא הדוגמא המעולה ליהודון, הלאה הסגידה להרצל.

ציטוט
10. תוכיח שהומו מסכן אותך. חוץ מזה אם הומו קיים וזו עובדה ואל קיים והוא ברא אותו, האל ברא אותו כהומו. כל מחקר בא ומדגיש שרוב הומוסקסואלים הם תוצר של גנטיקה ללא שליטה או בחירה עצמית.
ואיזה אמת? כי כתוב בספר? זה לא אמת ובטח לא אמת מוכחת. ושוב אני רק מראה לך כמה אנשים אתה מסכן לאומת "השמאל הבולשביקי נאצי שר''י בלה בלה בלה". כל האוכלוסיות הללו יכולים לחיות בשלווה עם השמאל או הימין המזוייף, לא עם הימין שלכם.
א.) אלוקים קיים גם וזו עובדה.
ב.) במישרין או בעקיפין להוכיח?
ג.) אלוקים לא ברא אותו כהומו, הומו זו בחירה, לא תכונה מולדת.
ד.) לא נראלי
http://blogs.atraf.co.il/membersPages/Blog.aspx?zrzor4P1qr=GIIGEF&Oy1t_vq=LEILJ
http://blogs.atraf.co.il/membersPages/Blog.aspx?zrzor4P1qr=GIIGEF&Oy1t_vq=LEILH
http://www.aish.co.il/sp/so/48861077.html
http://blogs.atraf.co.il/membersPages/Blog.aspx?zrzor4P1qr=GIIGEF&Oy1t_vq=LEILG
http://www.news1.co.il/Archive/001-D-195179-00.html?tag=14-15-18
http://www.narth.com/docs/istheregene-heb.html
ה.) זה לא רק כתוב בספר (ולא ספר אחד), הטיעון האתאיסטי הכי עלוב שיש (תפסיק כבר לבקר באתרים האלה, וואלה אתר יותר מעניין ויותר הגיוני), לכתוב, לנשמע ולמועבר במסורת יש הוכחות (נבואיות+מדעיות+מה שאתה לא רוצה), רק תבקש.
ו.) איזה אוכלוסיות? אנשי האלטלנה? קורבנות השלום?

ציטוט
11. לא רק שם בני אדם הם גם יהודים, והם ימשיכו לעצבן את אלוקים. מה אתה בכלל מתערב לו בעבודה? הם מעצבנים אותו? הוא יטפל בהם.
אז זהו, מה שאני צריך לאהוב בגלל אהבתי אל אחיי ואחיותיי, זה להוכיח אותם על מעשיהם הבלתי מוסריים, לפחות 3 פעמים.

ציטוט
12. יופי עכשיו גם נפריד משפחות, אני מתחיל להעדיף משטר קומוניסטי.
א.) נו השמאלן שתומך בזימה ובתועבה עכשיו מתחיל לדבר איתי על הרס מוסד המשפחה, הלאה הצביעות.
ב.) אז זהו, כנראה שגם חייל SS שהיה אונס איזושהי יהודייה או פולנייה לא היית מפריד מילדיו ומהקורבן שלו, הלאה המוסרניזם השמאלני.

ציטוט
13. כל מי שרוצה להתאסלם עושה זאת על מנת להשמיד את העם היהודי? זו תגלית חדשה.
א.)  :::D :::D :::D
ב.) לא מספיק הפסדת בדיון הקודם על האיסלם? עוד פעם? אתם ממש מזוכיסטים..

ציטוט
14. קרא את 10, או 11 בחירה שלך.

תבחר איפה להיכנע קודם.

ציטוט
15. שוב תלוי במה(תענה כבר בסעיף הראשון ששאלתי אותך, אין טעם לחזור פעמיים מין הסתם).

ראה למעלה

ציטוט
16. כתבת "תלמד מילים חדשות" למדתי שלשום מה זה שר''י.
אני בטוח שאתה חושב שזו עגבניית שרי

ציטוט
19. אני חושב שאתה לוקה בהבנת הנקרא- כפי שזה לא נכון שכל הערבים
מחבלים כי אתה החלטתה שאיזה ספר מסוים הוא דרך החיים החדשה ואיזה פרשנות מאוד מאוד מעוותת שלו, אפשר להמציא הרבה דברים למען מטרה מסוימת.
אני חושב שהטיעונים של השמאלן הולכים ואוזלים שוב ושוב, זה שהחלטת שארון הספרים שהאיר את דרכנו במשך כל שנות קיומו של עמנו, זה שהוכח ומוכח שוב ושוב, ואתה ברוב איוולותך לא נוח לך לפי דרכי האמת, ובא לך לעשות מה שבא לך, גם אם זה לא מוסרי, להרוס את העולם הישן, להחריב אותו, להפוך אותו כל מוסר וסדר, תחת שלטון אבסולוטי של חולי נפש שנמשכים משיכה ביסטיאלית לפגאניזם, מין, פדופיליה, הפצת פורנוגרפיה, זנות וזימה, סמים, סגידת השטן (בגרסתו הנוצרית והאיסלאמית), אנרכיה מוחלטת של חברי הציבור ה"נאור".

ציטוט
כל השמאלנים בוגדים, רק אתה צדיק.
מתי אמרתי שכל שמאלן (שלא מבין את משמעות דעותיו) הוא בוגד?

ציטוט
כל הערבים מחבלים, רק אתה צדיק.
בוח'ארי ורסיה ארב'עא ספר חאמס'ין תנין' מספר מית'ין עא'שרין:
"שליחו של אללה אמר, ניצחתי באמצעות טרור".
או באנגלית:
Bukhari:V4B52N220 "Allah's Apostle said, 'I have been made victorious with terror.'"
לך תלמד איסלם קודם (ומומלץ גם יהדות, אין לך מושג בגרוש בשתיהן ואתה מנסה בכל זאת להיכנס ולהפסיד בכוח, חבל).
ולגבי הלא-מוסלמים, אין מילה אחרת להגיד אלא ד'ימא ואומת אל עארב.

ציטוט
כולם חארות ואתה המשיח.

מה קורה אביב גפן?

ציטוט
ויכול להיות שהאמריקאים לא מסכימים עם פעילי הKKK שלהם, אני דיברתי באופן מפורש כיצד הKKK יכול לעוות מציאות כדי לקדם את האידאולוגיה שלו, בה האיש הלבן הוא היחידי שחשוב בדיוק כמו שאתה עושה. לך יש את תרוץ ארץ ישראל השלמה וערבים מסוכנים, להם יש
את התירוץ של רצח ישו והסכנה מהשתלטות יהודית ציונית במדינתם, והפניית משאבים לישראל על חשבונם.

הבעיה.. שאני צודק והם לא. (יחי ההבדל הקטן בין אמת ושקר).

ציטוט
20. דמוקרטיה מתגוננת יכולה להוציא דת מחוץ לחוק? מה אתה אומר. דמוקרטיה מתגוננת היא הסיבה למה המפלגה שלך היא מחוץ לחוק. מדינה דמוקרטית לא יכולה להוציא דת מחוץ לחוק. היא כן יכולה להוציא מחוץ לחוק מי שתומך על ביטולה.
דמוקרטיה מתגוננת יכולה להוציא דת אל מחוץ לחוק בדיוק כפי שהיא מוציאה אידיאולוגיות חתרניות ואנטי-דמוקרטיות אחרות (חוץ מאיסלם) מחוץ לחוק, דמוקרטיה מתגוננת לעולם לא הייתה ולעולם לא תהיה פה (עד שנגיע לשלטון), הסיבה שהמפלגה שלי הוצאה אל מחוץ לחוק היא הקצנה ב"המהפך" של 77', כמעט אותו סיפור רק ל"אויב המהפכה" הפעם יש כיפה.

ציטוט
21. מה זה משנה? דיברנו על עבריין ערבי שביצע פשע מסוים שלפי שיטתכם הוא מקבל עונש מוות ואותו יהודי שעושה את אותו פשע יקבל עונש אחר. אני רק הקצנתי את זה עוד קצת.
תענה

ציטוט
22. מוסר הוא יחסי מאוד. מה שאתה אומר עובר כל קו מוסרי להרבה מאוד אנשים, אבל כיוון שמדובר כאן על ויכוח מוסר הוא חסר טעם. אם תתעקש, אין שום מוסר בהוצאה להורג של אף אחד, בטח לא הומו או סתם בעל דעה פוליטית שונה משלך(שכחתי זה תלוי עלק).
אתה החלטתה שזה נגד יהודים זה לא מוסרי שזה נגד ערבים זה כן. הצדקת את זה באיזה הבטחה אלוקית שלה אין הוכחה מדעית, בדיוק כמו שהKKK מצדיקים גירוש יהודי עקב כל מיני טעונים דתיים. אבל העיקר אתה מחפש את "האמת".
מוסר אנושי!!! הוא סובייקטיבי, מוסר אלוקי הוא אבסולוטי, כל הכבוד לך שאתה מראה פעם אחת ולתמיד שמוסר לא מעניין אותך (ולפיכך למה אתה בכלל מתווכח על מה שאנחנו אמורים אם זה ויכוח על "טוב"? הרי כל מה שאנחנו עושים הוא בחירת רצוננו, או במילים אחרות מה שאנחנו חשים כטוב).
מוסר אנושי הוא מתחלף, זמני, לא עמיד, תלוי מדי, מוסר אלוקי הוא אבסולוטי ונצחי, מוסר נברא לעומת מוסר הבורא.
אם תתעקש,
אין שום מוסר בקיומך.
אין שום מוסר בקיומו של אף אחד.
אין שום מוסר בישיבה על הכורסא.
ראה דיון ישן:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,4599.0.html
אם אנחנו לא מחפשים את האמת (או: רעיון התואם למציאות האובייקטיבית), אין כל טעם להמשיך את הדיון כי גם אז אנחנו מחפשים חלק כזה או אחר של האמת הכוללת.

« עריכה אחרונה: ינואר 22, 2010, 15:23:38 על ידי רון בן מיכאל »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : ינואר 22, 2010, 12:54:56 »
בס"ד

ציטוט
1.א.  אז יש הבדל בין הנאציזם לקומוניזם.

לא אמרתי שאין (בכלל), אמרתי שהדמיון והכוונות הם היינו הך.

ציטוט
ב. הקשר בין פעיל זכויות אדם ללגווע ברעב הוא?
שאל את הגופות בגולאגים

ציטוט
ג.נכון הקומוניזם בא ואומר שהשאר לא שווה כלום, אך כל מי שקומוניסט שווה, 
בדיוק כפי שכל ארי שווה וכל השאר אונטרמנש.
ציטוט
גם דת יהודית
מה זה?

ציטוט
באה ואומרת שרק היא נכונה וכל יהודי חייב להיות יהודי מאמין ואם לא הוא יקבל עונשים כאלו ואחרים כי הוא לא שווה כלום בלי הדת.
אין דבר כזה "יהודי מאמין", אין חיה כזו, אי אפשר להפריד בין מה שאתה מכנה "דת" לעם, זה היינו הך, ה"דת" היא זו שהפכה מלכתחילה את היהודי ליהודי, לא משהו אחר.
וכן, יהודי "לא מאמין" איננו אלא גוי גמור שבמקרה מוחלט נולד לאם יהודייה.

ציטוט
ד. אני יכול להביא לך לינקים של אמנון יצחק לדוגמה בא הוא מריץ דאחקות על הנצרות והאיסלם.
נו ו..?

ציטוט
ה. צודק פעיל זכויות אדם זה לא היה דוגמה טובה, אם כי עדים שונים העידו שלצ'ה גאוורה לא היה אכפת כלל מדת, אזי בחור קובני יכל להיות בכנופיה שלו ולהיות אדם מאמין.

צ'ה גווארה היה לא פחות ולא יותר ממחבל אדום, ברוך שפטרנו שנעלם ונכחד מן העולם, ובקשר לדת, תגיד את זה לכנסיות ובתי הכנסת שנשרפו על ידיו וע"י אנשיו, קומוניזם זה תמיד אנטי-דת או כל מה שמזכיר אותה.

ציטוט
2. א. כדי שכולם יחיו בכבוד. אני ישאל אותך שאלה על אותו משקל מי אתה שתגיד לי לשלם את המסים שלי לבתי ספר דתיים או ישיבות אם אני לא דתי? כי גם להם יש זכות ללמוד. זה המטרה. הריי "כל היהודים ערבים זה לזה".
א.) האינפלציות חולקות עליך.
ב.) אוי נו, הקומוניסט/פאשיסט/נאצי הממוצע, מנסה לשכנע עם רטוריקה שלקוחה מקאנון ספרים דתי (או משו שדומה לזה), "כל ישראל ערבין זה לזה".
ג.) אז זהו, ש"בתי ספר דתיים", קיומה של תורה, היא הכרחית, תשלום מיסים כבד ולא הכרחי שרק יזיק לכלכלה לא.

ציטוט
ב. זאת אומרת שאם אישתך(במידה ואתה נשוי) תילד או אם אתה מחר תיהיה חולה ולא תוכל לעבוד אין לך בעיה שהבוס שלך יעיף אותך לאלף רוחות ותמות מרעב ללא פיצוי ושאף אחד לא ידאג לך(בין אם הבוס או המדינה).
א.) מה הקשר אליי?
ב.) אם אישה כלשהי יולדת, היא צריכה לקחת את זה בחשבון, המעסיק לא חייב לה כלום קל וחומר אם הוא רק מפסיד מכך (מה איתו? למה אסור לו לדאוג לעצמו ולעסק שלו?), אתה לא תכריח אותי לשלם מיסים לא הכרחיים כאלו למען אישה שהיא נ-ט-ל בהגדרה במקרה הזה, טוב שהחרדים שאתה כל כך מתעב בעלי מפעלי חסד הכי גדולים בארץ, והם ידאגו לעזור לה מרצונם הטוב!!! ולא מתוך הכרח וזהו ההבדל הסינתטי שאני מדבר עליו (שהרי בחברה שאני רוצה, חברה יהודית, רצון טוב ועזרה סוציאלית היא על אחראיות האינדיבידואל!!! היהודי ולא הממשלה).

ציטוט
ועקרונית אתה צודק, אם עובד מנצל חוק מסוים, עובד בצורה לא יעילה בכוונה אך מנצל זכויות שיש לו לא צריך לתת לו שקל. השאלה היא איך אתה מוכיח את זה. אני שונא עצלנים ונצלנים לא פחות ממך.
נ.ב: אם עד עכשיו המוח החלול שלך לא הבין את זה, אישה בהיריון שמקבלת כסף שלא מגיע לה היא נצלנית.......

ציטוט
ג. ניצול לרעה של המערכת הוא בו אדם מסוים יכול לעבוד אבל בוחר לא לעבוד(ולצורך הוויכוח ללא קשר אם הוא דתי או ערבי או חילוני) ומנצל את הזכויות שמטרתם לעזור למי שבאמת לא יכול לעבוד. זה מגעיל ומבחינתי אין לי בעיה שיתנו לו עונש מאסר, עד כדי כך.
גם מי שבאמת לא יכול לעבוד, יש מספיק דרכים להתפרנס גם מבלי לעבוד (במיוחד היום, בעידן המידע) אגב, אותו העניין, ההבדל בין מה שאני מציע הוא שאתה רוצה לתת את עול פרנסתו על כנפי המדינה בעוד אני מטיל את זה על רצונם הטוב של האנשים (שבחברה שאני מציע, כן ירצו מרצונם האישי לעזור, כי מה לעשות, חינוך תורני זה לא חינוך סובייטי אגואיסטי).

אני אמשיך אח"כ.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #48 ב- : ינואר 22, 2010, 15:09:27 »
אכתוב את תגובתי יותר מאוחר עקב אילוץ. בתקווה ב-3 ימים הקרובים עקב אותו אילוץ(למידה למבחן).
ולשאלתך למען הסר הספק, גם אני יהודי, בעל אמא יהודיה וסבתא יהודיה וכן הלאה.

בנוגע לוויכוח הדתי- אם קיים או לא קיים כוח עליון אשמח להגיב על טענותיי החולקות על קיום כוח זה ומשמעותו בתנאי אחד. נבצע דיון ענייני ובוגר. זאת עקב כך שבמקרים אלו צד אחד נוטה(לא הצד שלי) להיפגע ממחלוקות בנוגע לדת לפעמים.
אם אתה מסכים זכור תנאי זה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #49 ב- : ינואר 23, 2010, 17:10:21 »
1. אוהדי הפועל הם ערבים, קומוניסטים, שמאלנים, ליכודניקים, אנשי ליברמן ואפילו יותר קיצוניים. במלחמה האחרונה לדוגמה, שאתה היית בבית ספר החברה שלנו נהרגו במלחמה.
2. אוהדי הפועל שרים "ירושלים על הזין" ושאר הירקות בשביל לעצבן אותכם, ומההודעה שלך אני מבין שזה עובד. ולא זה לא גזענות, זה מגעיל אתה צודק, אבל לא גזענות(פתח מילון תראה מה זה גזענות). ואפשר לחשוב שאתם לא שרים "הפועל חזבאללה" במיוחד אחרי שחלק מחברנו לחמו, נפצעו ונהרגו בלבנון. או שאתם לא שרים לנו "אין יציאה"(אני יצאתי) וכל שאר איומי הסרק שלכם. ותלמדו לתלות שלט כמו שצריך, אף אחד לא הבין מה אתם רוצים.
3. וואלה הפטיש ומהגל הם סמלים קומוניסטים? לא ידעתי. וכן גם אוהדי הפועל השמאלנים הם יהודים, מה לעשות. זה "שמבחינתך" זה לא, זה לא מעניין את אף אחד.
4. אז הלכת לחפש מכות אני מבין(אחר כך תכתבו שלכל מכות יש סיבה עלאק).
למה אתה חושב שכל אוהדי הפועל הם ערסים שהולכים ומחפשים מכות? ומי אמר שהוא יזיין אותכם? ה-5 אוהדי הפועל שאתה מכיר? אני יגלה לך משהוא, אתם לא מעניינים עד כדי כך. ואפשר לחשוב שכל פעם שאנחנו באים לטדי "אנחנו לא יוצאים חיים".
אם אתה עד כדי כך רוצה ללכת מכות, אני יכול להביא לך פורומים של אוהדי הפועל, תשאיר פרטים שלך שם, תקבע עם מי שמעוניין ללכת מכות, תלכו מכות, שיהיה לך בצלחה. אני מקווה לתיקו עם פצועים לשני הצדדים. תעזוב את כל שאר האוהדים בשקט.
5. הבהרה, אני מאמין שרוב אוהדי בית''ר לא הולכים כל היום לחפש מכות ולצעוק לאף אחד "חזבאללה" אלא כמו רוב האוהדים בארץ רק באים לראות כדורגל. חבל שיש את הצד השני שלכם(בדיוק כמו שחבל שיש את הצד השני שלנו, של מכבי ושל חיפה).
בס"ד

חחחחחחחחחחח הצחקת אותי יהומו,תמות אמן!!!עלק אתם מתגייסים לצבא אוליי לג'ובניק לא לקרבי.