כתב נושא: למי שלא ראה:אוהד בית"ר מתראיין אצל רפי רשף בגלל קריאות הבוז לרבין  (נקרא 52491 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
למי שלא ראה:אוהד בית"ר מתראיין אצל רפי רשף ב&#
« להגיב #250 ב- : ינואר 04, 2010, 14:10:53 »
מבירור פרטי שערכתי עם ידיד שלי (חרדי):  ברור שהליכה למשחק כדורגל במתכונת של היום היא בעייתית משום "ונשמרתם מאד לנפשותיכם" (מבחינה רוחנית). ולכן, מי שלא עשה זאת מעולם- עדיף שלא יתחיל! ומי שכבר עושה זאת ולא יכול להפסיק- ימשיך ללכת אך יעשה פעולות להתחזק ולעלות, ובע"ה יהיה לו הכוח לרחק עצמו מדיר התועבה, הזוהמה, הטומאה והשיקוץ המתקרא היום מגרש כדורגל.
זה ברור מאליו, בדיוק אותו הדבר עם הסיגריות "מי שלא היתחיל-אסור לו להתחיל, ומי שיתחיל,יפסיק לאט לאט עד כליל" כך אני חושב פסק הרב עובדיה יוסף הי"ו
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
בתור אוהד שרוף לשעבר של בית"ר ירושלים שלא הפסיד משחקים גם כשהיה בצבא, אני גאה מאד להגיד שנגמלתי מהגועל נפש הזה!
אני מצטער אם אני פוגע במישהו אבל ללכת למשחק כדורגל זה פשוט נורא!
אני שומע ילד בן חמש בערך מקלל את השופט: בן זו.... ואבא שלו לידו, עכשיו אני מצפה מאבא שלו שיגיד לו שזה לא יפה להגיד מילים כאלה אבל מה הוא אומר במקום זה??? מצטרף אליו וגם מקלל... זו פשוט תת-רמהר, כ"כ לא יהודי! 90% מהשירים מלאים בקללות מקללים בערך את כל העולם.... את השופט,הקבוצה היריבה, את אשתו אחותו אמא שלו דודה שלו והאחיין שלו, את לוזון ואת מי לא???
בקיצור משחק כדורגל מזיק לנפש אני יודע שאני בחיים לא ישלח את הילדים שלי למשחק....

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
בתור אוהד שרוף לשעבר של בית"ר ירושלים שלא הפסיד משחקים גם כשהיה בצבא, אני גאה מאד להגיד שנגמלתי מהגועל נפש הזה!
אני מצטער אם אני פוגע במישהו אבל ללכת למשחק כדורגל זה פשוט נורא!
אני שומע ילד בן חמש בערך מקלל את השופט: בן זו.... ואבא שלו לידו, עכשיו אני מצפה מאבא שלו שיגיד לו שזה לא יפה להגיד מילים כאלה אבל מה הוא אומר במקום זה??? מצטרף אליו וגם מקלל... זו פשוט תת-רמהר, כ"כ לא יהודי! 90% מהשירים מלאים בקללות מקללים בערך את כל העולם.... את השופט,הקבוצה היריבה, את אשתו אחותו אמא שלו דודה שלו והאחיין שלו, את לוזון ואת מי לא???
בקיצור משחק כדורגל מזיק לנפש אני יודע שאני בחיים לא ישלח את הילדים שלי למשחק....

ואוו, כל הכבוד!!
אתה גיבור אמיתי. O0