כתב נושא: דבקה סוף סוף מודעת שאירן היא סקנה  (נקרא 1287 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק בחמל

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
דבקה סוף סוף מודעת שאירן היא סקנה
« ב- : דצמבר 28, 2009, 10:54:49 »
קודם כל תסלחו לי בבקשה, עברית היא לא השפה הרשונה שלי.

לפני 9 שנים הופיע אתר באינטרנט "debka files".  בהקדם, אני לא חשדתי לכוונת האתר, בהתחלה זה נראה לי ימינים.  אחרי כמה שנים, הסבה העקרית נתגלה.

בהתחלה, הכתבות שלהם היו מעונינים כפי ערך שהגבלו על קונספירצי'.  עכשיו הכתבות שלהם הם צחוק.

האתר הזו זה פשוט היד הארוך של הלקוד שמורשעים ומסוגלים למכור את האמה שלהם בשביל כסה מסקן בכנסת.

לפני שבוע הם כתבו כתבה ראליסטית על היכולת אטמי של אירן והסקנה שבו.  בדרך כלל, כשאוניה טובעת, האחברים בורחים.  למה שפוליטיקאים יודו סו סוף באמת?  האם זה סמן טוב?

הערות.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #1 ב- : דצמבר 28, 2009, 13:49:45 »
דבקה היה מהיום הראשון אתר שמפיץ שמועות, קונספירציות, ובמקרה הטוב מציג הערכות מצב וספקולציות כדיווח חדשותי עובדתי. לדעתי חבל לבזבז זמן בקריאת השטויות שהם כותבים שם.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #2 ב- : דצמבר 28, 2009, 13:55:51 »
אני מסתכל מדי פעם על דבקה.

בערך 90% ממה שכתוב שם זה בדיות שחבל על הזמן.
אבל, יאמר לזכותם שמדי פעם יש אכן סקופים שמפורסמים אחרי שבוע-שבועיים בתשקורת כך שאני חושב שכל האתר הזה הוא בבחינת אוסף של רכילויות עיתונאיות לא מבוססות או מעובדות.

מה שנחמד, שכשהם קולעים למטרה הם כותבים "כפי שכתבנו בתאריך בלה בלה בלה פלוס לינק" וכשהם מפשלים (בדברים פשוטים אפילו!  כמו טענה שהייתה לפני חודש שלישראל הגיעו עוד 2 צוללות) הם לא חוזרים על הטענות.

צריך להזהר כשקוראים מה שכתוב שם, אפשר לעיין באתר בכדי "לפתוח את הראש" אבל לקחת את הכל בערבון מוגבל.

מנותק בחמל

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : דצמבר 28, 2009, 14:18:05 »
ציטוט
מה שנחמד, שכשהם קולעים למטרה הם כותבים "כפי שכתבנו בתאריך בלה בלה בלה פלוס לינק"

וזה קורא רק פעם ביובל.  90% ממה שהם כותבים זה סתם אידיוטיזם ושתויות.  ה"פוליטיקאים של הכסא" או "Armchair Politicos" כמו שאנחנו אומרים באנגלית, משוגעים על האתר הזו בשביל איזו שהוא סיבה.

לדעתי, בזבוז זמן, ואני הפסקתי ללכת לשם לפני 8 שנים, ורק במקרא ראיתי את הכתבה שכתבתי עליו לאילך.

אם משהו מעונין וקורא אנגלית, הנה זה ואני מתנצל שאני מטמא את הפורם:
http://www.debka.com/article.php?aid=1414

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : דצמבר 28, 2009, 15:09:27 »
שעון מקולקל גם מדייק בשני רגעים כל יום. כך גם דבקה שמפציצים בלי הפסקה שמועות, באופן מקרי אחדות מהן עשויות להתממש.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : דצמבר 29, 2009, 00:04:08 »
קודם כל תסלחו לי בבקשה, עברית היא לא השפה הרשונה שלי.

לפני 9 שנים הופיע אתר באינטרנט "debka files".  בהקדם, אני לא חשדתי לכוונת האתר, בהתחלה זה נראה לי ימינים.  אחרי כמה שנים, הסבה העקרית נתגלה.

בהתחלה, הכתבות שלהם היו מעונינים כפי ערך שהגבלו על קונספירצי'.  עכשיו הכתבות שלהם הם צחוק.

האתר הזו זה פשוט היד הארוך של הלקוד שמורשעים ומסוגלים למכור את האמה שלהם בשביל כסה מסקן בכנסת.

לפני שבוע הם כתבו כתבה ראליסטית על היכולת אטמי של אירן והסקנה שבו.  בדרך כלל, כשאוניה טובעת, האחברים בורחים.  למה שפוליטיקאים יודו סו סוף באמת?  האם זה סמן טוב?

הערות.

סקנה=סכנה  אל תכעס עלי שאני מתקן אותך,גם לי יש שגיאות כתיב
אני לא אלוהים אני חלק ממנו