כתב נושא: "ידיעות אחרונות" יש''ו שר''י קורא לטייטל "מחבל", אבל ערפאת היה "איש השלום"  (נקרא 1591 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אין גבול לרשעות של התשקורת האנטישמית. שוב ושוב הם קוראים ליהודים טובים "מחבלים", "טרוריסטים" ו"רוצחים". אבל ההיטלר הערבי יאסר ערפאת שרצח אלפי יהודים במשך עשורים היה "איש השלום". גם הרוצח ומכחיש השואה מחמוד עבאס והמחבל מרואן ברגותי הם "מתונים שרוצים שלום". תראו איך הכלבים המסריחים האלה כותבים על יעקב טייטל היום:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3817215,00.html

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ברור שבשבילם ערפאת מייצג שלום. ערפאת רצה לגמור עם ה"סרטן הציוני" בלבנט ולכן מבחינתם השקפתו היא השקפת שלום - כשלא יהיו יהודים באיזור, לא יהיו מלחמות באיזור (לטעמם של הסובייטים עד שהאיסלם נכנס לפוקוס ולא הפאן-ערביזם).

כמובן שמבחינתם הוא טרוריסט כי כל הכתבה הזו נוסחה בלשון א-סימטרי למציאות, אורוויליאני ואנטישמי. יש בו כוונה פסיכולוגית, אם הם יקראו לו טרוריסט, המחשבה הראשונית שתתקבל היא שהוא עשה מעשה רע - וזה גורם לנו להרגיש רע כלפיו. וכמובן גם כי הם בעד הערבים.

הכל פסיכולוגיה ואורווילניאניזם.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ברור שבשבילם ערפאת מייצג שלום. ערפאת רצה לגמור עם ה"סרטן הציוני" בלבנט ולכן מבחינתם השקפתו היא השקפת שלום - כשלא יהיו יהודים באיזור, לא יהיו מלחמות באיזור (לטעמם של הסובייטים עד שהאיסלם נכנס לפוקוס ולא הפאן-ערביזם).

כמובן שמבחינתם הוא טרוריסט כי כל הכתבה הזו נוסחה בלשון א-סימטרי למציאות, אורוויליאני ואנטישמי. יש בו כוונה פסיכולוגית, אם הם יקראו לו טרוריסט, המחשבה הראשונית שתתקבל היא שהוא עשה מעשה רע - וזה גורם לנו להרגיש רע כלפיו. וכמובן גם כי הם בעד הערבים.

הכל פסיכולוגיה ואורווילניאניזם.

בס''ד

ניתוח מצויין, רון.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
בס"ד

רון רון רון מילים גבוהות מדי בשביל אנשים פשוטים כמונו... לא יכולת פשוט לכתוב שהם אוייבים מבית,גיס חמישי,שמאלנים מסריחים,חובבי ערבים,שונאי ישראל וכו' וכו' וחוץ מזה אנחנו לא עושים כלום חוץ מלברבר על זה מה עם הפגנות, עלוני הסברה על התנועה וכד'?
ואיפה אני משיג חולצות ספרים וסטיקרים?
לא לישון רבותיי!!!
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

בס"ד

רון רון רון מילים גבוהות מדי בשביל אנשים פשוטים כמונו... לא יכולת פשוט לכתוב שהם אוייבים מבית,גיס חמישי,שמאלנים מסריחים,חובבי ערבים,שונאי ישראל וכו' וכו' וחוץ מזה אנחנו לא עושים כלום חוץ מלברבר על זה מה עם הפגנות, עלוני הסברה על התנועה וכד'?
ואיפה אני משיג חולצות ספרים וסטיקרים?
לא לישון רבותיי!!!

כל עוד אין מנהיג ישראלי (שנמצא פה) של התנועה אני לא רואה את זה הולך באופן יעיל.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אז אנחנו לא אמורים למנות "מנהיג בפועל"?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אז אנחנו לא אמורים למנות "מנהיג בפועל"?

שאל את חיים, אין לי סמכות כלשהי בתנועה.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בס"ד

חיים היקר שלום רב.

אולי אתה יכול לענות על השאלה שלי?

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בס"ד

חיים היקר שלום רב.

אולי אתה יכול לענות על השאלה שלי?

אני ממליץ לך לפנות אל חיים באשכול מיוחד ו/או בהודעה פרטית. כבד את כללי הפורום.
דין יהושע בסיף! אמן.
ܕܝܢܐ ܕܝܗܘܫܘܥ ܒܣܝܦܐ! ܐܡܝܢ.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ברור שיקראו לו "איש השלום" כמו שקוראים לרעבין,וברור שלימני יהודי יקר טוב ונאמן למדינת ישראל ששונא ערבים יקראו לו או "גזען" או "מחבל" כמו שקוראים התשקורת וכל העיתונות לטייטל.
זה ממשלה של צבועים מושחתים לקקנים בכלל מדינה של לקקנים ומושחתים.
ממדינה של לקקנות למה מצפים?שיקראו לערבים מחבלים?גם עם ערבי יעשה פיגוע נגד יהודי סתם ככה לא יקראו לאותו ערבי מחבל וגם יקחו אותו יעני למעצר יחד עם עוד 4 ערבים בחדר ממוזג עם טלויזיה עיתון כל יום למה לא?הם יודעים שזה מה שהם הולכים לקבל ובגלל זה לא אכפת להם לרצוח יהודים.
כל התשקורת והעיתונות שמאלנים אז לא ציפיתי ולא לרגע שידיעות אחרונות  יקראו לטייטל טייטל ולא "מחבל".
דוגמא:לפניי כחודשיים וחצי שלוש נרצחו יהודים ב"לינץ'" כמו שאומרת התשקורת וע"י מי הם נרצחו?ע"י ערבים,ואיפה הם עכשיו?אוכלים על חשבוננו רואים טלויזיה על חשבוננו.דיי כבר נמאס מהלקקנות הזאת נמאס כל יום לראות את הערבים שמחקים על חשבוננו כי הם יודעים שמדינת ישראל לקקנית אז הם עושים מה שבא להם כי הם יודעים שלא יעשו להם דברים ארורים כמו שעושים ליהודים. >:( >:( :'( :'(