כתב נושא: מנחם בגין אודות ההתנחלויות  (נקרא 1056 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
מנחם בגין אודות ההתנחלויות
« ב- : דצמבר 03, 2009, 02:18:28 »
אינני חסיד של מנחם בגין ראש-הממשלה לשעבר, וזה אם להתבטא בלשון עדינה במיוחד.
בכל אופן, הנה דברים שאמר פעם:

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #1 ב- : דצמבר 03, 2009, 09:35:03 »
בס''ד

אני זוכר איך בגין נתן נאומים נפלאים כשהיה באופוזיציה. אך כשנבחר כראש ממשלה, הוא ויתר הרבה יותר מהשמאל. בגין היה הימין המזוייף במיטבו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : דצמבר 03, 2009, 09:36:58 »
בס"ד

בס''ד

אני זוכר איך בגין נתן נאומים נפלאים כשהיה באופוזיציה. אך כשנבחר כראש ממשלה, הוא ויתר הרבה יותר מהשמאל. בגין היה הימין המזוייף במיטבו.

אני שוב מזכיר את תשובתי לגם בשן:

ציטוט
פשוט מאוד, אנחנו לא מכנים את השמאלנים "בולשביקים" לחינם, הכל יוצא בזאת כולל דרך ניהול המדינה, השמאל כידוע שולט במדינה וה"בחירות" הן בחירות עממיות סטייל גרמניה המזרחית תחת אריך הונקר ולא יותר מזה.
לשמאל יש מגדל שן ודרכו הוא שולט במה שהאדם חושב (אוקיאניה כבר אמרנו?) והדרך הכי טובה היא אשליות (תקשורת, חינוך, חקיקות מסויימות ובדגש על אלו שנוגעות לערבים, אימג' [מדינה "דמוקרטית", "קפיטליסטית" וכו' שידוע לכל שזה בלוף מהחל ועד כלה]) ושטיפת מוח (תקשורת וחינוך בעיקר).
השמאל חושב קדימה מאיתנו וחשב כדלהלן: הוא רוצה להציג שלעם נמאס מהשמאל (מה שהוא מציג באופן פומבי כשמאל, AKA העבודה, קדימה, וכו') ועל כן הוא הסכים עם בחירתו של ביבי (הם ידעו מראש שיבחרו בו כמובן, הרי ביבי הוא הימני הדגול לא?!@!), אבל אנשי הימין המזוייף, כידוע, חוששים יותר לכיסאם, אני בטוח שביבי ימני בדעותיו אבל עוד יותר חמדן ושקרן, ועל כן הם ניצלו אותו (כמו גם את שרון, בגין ושמיר) - שמעת פעם על הסיסמא השמאלנית "רק הימין יודע לעשות שלום?" - כן, כי ה"ימין" הוא הכלב הנרצע של בג"ץ שיודע ללכת יותר רחוק ממנו, זה המסלול שהשמאל בחר:

העם רוצה ימין > הוא מייצר אשליה של גאווה וכוח לאומי שיצרו רק בעיות (עופרת יצוקה) בכדי לגוון את החשיבה הפוליטית כביכול ולהזיז קולות צפים, וליתר ביטחון מוציא את ביבי ("הימני השקול") וליברמן ("דוברמן גזען אנטי-ערבי פאשיסט") כראש הימין (ברצינות, לאף אחד לא אכפת מהסכסוך הבין-שמאלני או במילותיו של גדעון לוי, "ציפי לבני ואהוד ברק הם ימנים קיצוניים", העם לא שם על זה), אחרי בחירתם, השמאל מנצל אותם, עניין של רדוף וקבל ההפך.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #3 ב- : דצמבר 03, 2009, 11:00:29 »
מסכים עם שניכם באופן מוחלט. ואגב, גם לשרון (וגם לביבי) היו התבטאויות כאלה לפני שהם התיישבו על כסא רה"מ. כמו שחיים אמר, הימין המזוייף במיטבו.

ורון, עוד פעם תודה על התשובה המעולה.