כתב נושא: שאלות לראש פתוח על הומוסקסואליות, ואולי יש לו שאלות אלינו  (נקרא 15880 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

שאל בני ונען

:::D :::D :::D :::D :::D :laugh: :laugh: ;D :::D :::D :::D 8) 8)
מתי לצחוק? רק תגיד.
אתה רק מוכיח שחשיבה זה לא הקטע של ההומו ה"דתי". כמה פעמים ביום אתה עובר על "הוכח תוכח את עמיתך ולא תישא עליו חטא"?

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך, ואידך זיל גמור.
בס"ד

:::D :::D :::D :::D :::D :laugh: :laugh: ;D :::D :::D :::D 8) 8)
מתי לצחוק? רק תגיד.
אתה רק מוכיח שחשיבה זה לא הקטע של ההומו ה"דתי". כמה פעמים ביום אתה עובר על "הוכח תוכח את עמיתך ולא תישא עליו חטא"?

איך ידעתי שזאת תהיה התגובה שלך...  ;D

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

איך ידעתי שזאת תהיה התגובה שלך...  ;D

וואי אני מתגעגע לימים שלא היית פה..

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חיים בבקשה תשתדל לענות לפי אותם סעיפים שלי (כפי שאני עונה על שלך), כי לפעמים יוצא שככה אתה מתחמק...

א. נראה הדבר שונה לחלוטין.
אני לא אכפה את עצמי אף פעם על אחר, בעוד אותו אדם יכפה את עצמו על הבהמה - זוהי ממש התעללות.
אני חושב שמאוד שונה התאהבות של שני בני אדם מהתאהבות אדם בבעל חיים.
ומה תגיד על אותם הומואים דתיים שכלל לא שוכבים (ואינם מקבלים את דעתי)?
ובעצם מה ההבדל בין חילוני שחוטא (שממנו אין לך פוביה) להומו (שממנו כן יש לך פוביה)?

יכול באמת להיות שאדם עם נטייה לאהוב בעלי חיים לא יכול להשתנות.
אבל אין שום בעיה מבחינתי שישים את המחשבה בצד: אם הוא יתחתן ויאמץ ילדים, אז מה אכפת לי בעצם???
אני יכול לשפוט אותם לאחר מעשה.
הוא לא יכול לכפות את עצמו על בהמה - זה לא מוסרי וזה אסור ע"פ חוק.
אמנם שני גברים יכולים להתאהב ולפתח רגשות אחד כלפי השני.
יש עליהם הגבלות - נכון.
השאלה היא, איך שניהם מתמודדים עם זה בצורה נכונה ובלי לחטוא.
מעולם לא התכוונתי שאפשר לשנות את התורה כי יש לה 70 פנים וככה אפשר לעשות כל מה שבא לנו לעשות.
וחיים, למדת גמרא פעם?
נ.ב: האמת היא שהצלחת להצחיק אותי בסעיף זה (עם הדוגמה הגזענית על הערבי חחח).
ב. לא טענתי שאין הבדל בין מין הטרו למין הומו לפי התורה.
כמו שיש הרבה הלכות ואיסורים שאין אנו יודעים את הטעם אליהם, כך אני גם לא יודע את הטעם לזה וגם אתה לא.
יכול להיות שבאמת יש בעיני האל שוני (שאני לא יודע מה הוא) בדבר.
חיים, אני למדתי את הסוגייה הזאת כל כך הרבה ככה שספק אם תצליח לשכנע אותי בדבר כלשהו.
אני לא אצליח לשכנע אותך כי אצלך הבעיה הרבה יותר שורשית - אתה הומופוב (תקן אותי אם אני טועה).
אתה לא יכול לחשוב בשקילות על הנושא.
ג. ברור שאיידס יתפשט אצל הומואים כשהם לא ישתמשו באמעי מניעה כמו שברור שאיידס יתפשט אצל סטרייטים בלי שימוש באמצעי מניעה.
אני אולי עלול להסכים שהומואים עושים יותר אנאלי מסטרייטים.
9% ???? אין מצב. אני אהמר על 60%.
אגב, אני די מתפלא שאתה משתמש במחקר של קינסי,כי לפי המחקר שלו יש 10% הומוסקסואלים בעולם (מה שלא נראה לי כ"כ)...
ד. מסכים למעט העניין של "אסור לעשות מעשים כאלה" השאלה היא מהי אותם מעשים.

בס''ד

ראש פתוח, אני לא מתכוון להתחמק אבל חזרנו על אותם נושאים כמה פעמים כבר. אני מבקש לנסות להתקדם.

1. אני המום כשאני רואה שאתה חושב ש60% מנשים הטרוסקסואליות מקיימות מין אנאלי. אתה באמת חי בבועה. אתה בכלל לא מכיר נשים. אולי אתה מכיר אותן באופן שיטחי, אבל בכל דבר משמעותי, אין לך מושג. חבל. בעולם של ההומואים, מין אנאלי הוא שיגרתי. בעולם של נשים נורמליות, מין אנאלי הוא מעשה ברוטלי, סוטה ומגעיל.
יש דרך טבעית לקיים יחסי מין. ברור מהגוף מה מתאים למה.
להכניס את איבר המין למקום שנועד להוצאת צואה, זה סוטה, דוחה ומגעיל. אפילו חיות לא עושות דבר כזה. הומואים תמיד אומרים לנו שלפעמים יש מקרים של הומוסקסואליות בין חיות. כאילו זאת אומרת שמותר לנו לעשות דברים כאלה כי אנו צריכים להתנהג כמו חיות ח''ו. אבל אפילו חיות לא מקיימות מין אנאלי. לעולם לא תראה שני כלבים או שני קופים שמקיימים מין אנאלי.
קינסי אמר ש9% מהטרוסקסואלים מקיימים מין אנאלי.
אוניברסיטת קולומביה מצאה ש25% מהטרוסקסואלים מקיימים "מין" אנאלי אבל המין הזה לא מה שאתה חושב. כי במחקר, ליקוק פי הטבעת גם נחשב כמין אנאלי. אני חייב לציין כאן שליקוק פי הטבעת מאוד לא בריא ואפילו מסוכן. כמו שאמרנו, זה לא משנה כמה שמנקים את התחת, מיליוני תאי צואה שלא נראים לעין נשארים בפי הטבעת. כשיש ליקוק, תאי הצואה האלה מייד נדבקים ללשון וגורמים להרבה מחלות.
בכל מקרה, המחקר מצא ש10% מההטרוסקסואלים מחדירים את איבר המין לפי הטבעת - נתון דומה לקינסי. הנה הקישור למאמר: http://www.goaskalice.columbia.edu/0900.html
אז בערך 10% מהטרואים מקיימים מין אנאלי. לעומת זאת, בערך 80% מההומואים מקיימים מין אנאלי.

2. ראש פתוח, כתבת שאתה לא מחשיב שום הבדל בין מין הטרוסקסואלי לבין מין הומוסקסואלי ר''ל.
אחרי שהוכחתי שבורא עולם כן מחשיב הבדל עצום, אתה עכשיו מודה שיש הבדל בתורה. כי בתורה יש עונש מוות למעשים הומוסקסואליים, אולם אין עונש דומה לאותם מעשים הטרוסקסואליים.
אך אתה גם כותב שוב ושוב את הדברים המשונים הבאים: "כמו שיש הרבה הלכות ואיסורים שאין אנו יודעים את הטעם אליהם, כך אני גם לא יודע את הטעם לזה וגם אתה לא."
האם יש הלכות ואיסורים שאנו לא מבינים? עוד פעם, אתה כותב משהו שסותר את היהדות לגמרי. המצווה היחידה שאנו לא מבינים היא הפרה האדומה, ומצווה זו לא עניינית כעת כי אין לנו בית המקדש.
אבל המצוות האחרות אנו כן מבינים ויש הרבה הסברים עליהן בתורה שבעל פי. גם שאלת אותי אם למדתי גמרא. כמובן שכן.
יש עיקרון ביהדות שהקב''ה רוצה שנבין את מצוותיו. הרי מצוותיו הן המדריך שבורא עולם נתן לנו לעולם הזה וגם לעולם הבא. האם זה הגיוני שאב שאוהב את בניו היה נותן להם מדריך שהם לא מסוגלים להבין?
אתה אומר שגם אתה וגם אני לא מבינים למה הקב''ה מתייחס באופן כל כך שלילי להומוסקסואליות. עובדה היא ששנינו כן מבינים למה: כי הומוסקסואליות לא טבעית, אפשר לראות את זה במו עינינו. חלקי הגוף של גבר לא מתאימים לחלקי הגוף של גבר אחר, אלא חלקי הגוף של גבר כן מתאימים להפליא לחלקי הגוף של אישה. לכן כשמרדו בבורא עולם בסדום ועמורה, הוא השמיד אותם לגמרי - וכן, אחת הסיבות להשמדת האומות הללו הייתה הומוסקסואליות. וכל מדינה אחרת בהיסטוריה שהתחילה לקבל הומוסקסואליות הושמדה בסוף. ובימינו עדים אנו למגפה תנ''כית שנקראת איידס, שרוב נשאיה בעולם המערב הומואים למרות שהומואים הם רק אחוז קטן של האוכלוסיה הכללית.

3. אתה שואל אם אני הומופוב. פירוש המונח "הומופוב" הוא: פוחד מהומואים. אני לא פוחד מהומואים. המונח הזה מגוחך.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ניצחון מוחץ של היהדות על פני המקביל ההומוסקסואלי לרפורמים.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
אני עוקב אחרי הדיון הזה ואני חייב לציין שהוא מעניין מאוד.  יישר כוח לשני הצדדים גם לראש פתוח על הפתיחות וגם לחיים שהיה מוכן לפתוח את הדיון ואף יזם אותו.

יש דבר אחד שאני חייב לציין כאן והוא ממש מעצבן אותי בתור אדם שכן מקבל את האחר -
כמו המילים ה"נאצים", "קיצונים", "פשיסטים" - גם המילה הומופוב, הפכה להיות מילה שעושים בה זילות.  כל אדם שמתנגד למצעד גאווה הוא הומופוב, כל מי שכשהוא רואה בני זוג מאותו מין מתנשקים נגעל נחשב הומופוב ובעצם - אם אתה לא הומו; אתה הומופוב.

זה פשוט בלתי נסבל.  פוביה זה ממש פחד וקהילת ההומואים עשתה הרחבה (גם) למושג זה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

ראש פתוח, אני לא מתכוון להתחמק אבל חזרנו על אותם נושאים כמה פעמים כבר. אני מבקש לנסות להתקדם.

1. אני המום כשאני רואה שאתה חושב ש60% מנשים הטרוסקסואליות מקיימות מין אנאלי. אתה באמת חי בבועה. אתה בכלל לא מכיר נשים. אולי אתה מכיר אותן באופן שיטחי, אבל בכל דבר משמעותי, אין לך מושג. חבל. בעולם של ההומואים, מין אנאלי הוא שיגרתי. בעולם של נשים נורמליות, מין אנאלי הוא מעשה ברוטלי, סוטה ומגעיל.
יש דרך טבעית לקיים יחסי מין. ברור מהגוף מה מתאים למה.
להכניס את איבר המין למקום שנועד להוצאת צואה, זה סוטה, דוחה ומגעיל. אפילו חיות לא עושות דבר כזה. הומואים תמיד אומרים לנו שלפעמים יש מקרים של הומוסקסואליות בין חיות. כאילו זאת אומרת שמותר לנו לעשות דברים כאלה כי אנו צריכים להתנהג כמו חיות ח''ו. אבל אפילו חיות לא מקיימות מין אנאלי. לעולם לא תראה שני כלבים או שני קופים שמקיימים מין אנאלי.
קינסי אמר ש9% מהטרוסקסואלים מקיימים מין אנאלי.
אוניברסיטת קולומביה מצאה ש25% מהטרוסקסואלים מקיימים "מין" אנאלי אבל המין הזה לא מה שאתה חושב. כי במחקר, ליקוק פי הטבעת גם נחשב כמין אנאלי. אני חייב לציין כאן שליקוק פי הטבעת מאוד לא בריא ואפילו מסוכן. כמו שאמרנו, זה לא משנה כמה שמנקים את התחת, מיליוני תאי צואה שלא נראים לעין נשארים בפי הטבעת. כשיש ליקוק, תאי הצואה האלה מייד נדבקים ללשון וגורמים להרבה מחלות.
בכל מקרה, המחקר מצא ש10% מההטרוסקסואלים מחדירים את איבר המין לפי הטבעת - נתון דומה לקינסי. הנה הקישור למאמר: http://www.goaskalice.columbia.edu/0900.html
אז בערך 10% מהטרואים מקיימים מין אנאלי. לעומת זאת, בערך 80% מההומואים מקיימים מין אנאלי.

2. ראש פתוח, כתבת שאתה לא מחשיב שום הבדל בין מין הטרוסקסואלי לבין מין הומוסקסואלי ר''ל.
אחרי שהוכחתי שבורא עולם כן מחשיב הבדל עצום, אתה עכשיו מודה שיש הבדל בתורה. כי בתורה יש עונש מוות למעשים הומוסקסואליים, אולם אין עונש דומה לאותם מעשים הטרוסקסואליים.
אך אתה גם כותב שוב ושוב את הדברים המשונים הבאים: "כמו שיש הרבה הלכות ואיסורים שאין אנו יודעים את הטעם אליהם, כך אני גם לא יודע את הטעם לזה וגם אתה לא."
האם יש הלכות ואיסורים שאנו לא מבינים? עוד פעם, אתה כותב משהו שסותר את היהדות לגמרי. המצווה היחידה שאנו לא מבינים היא הפרה האדומה, ומצווה זו לא עניינית כעת כי אין לנו בית המקדש.
אבל המצוות האחרות אנו כן מבינים ויש הרבה הסברים עליהן בתורה שבעל פי. גם שאלת אותי אם למדתי גמרא. כמובן שכן.
יש עיקרון ביהדות שהקב''ה רוצה שנבין את מצוותיו. הרי מצוותיו הן המדריך שבורא עולם נתן לנו לעולם הזה וגם לעולם הבא. האם זה הגיוני שאב שאוהב את בניו היה נותן להם מדריך שהם לא מסוגלים להבין?
אתה אומר שגם אתה וגם אני לא מבינים למה הקב''ה מתייחס באופן כל כך שלילי להומוסקסואליות. עובדה היא ששנינו כן מבינים למה: כי הומוסקסואליות לא טבעית, אפשר לראות את זה במו עינינו. חלקי הגוף של גבר לא מתאימים לחלקי הגוף של גבר אחר, אלא חלקי הגוף של גבר כן מתאימים להפליא לחלקי הגוף של אישה. לכן כשמרדו בבורא עולם בסדום ועמורה, הוא השמיד אותם לגמרי - וכן, אחת הסיבות להשמדת האומות הללו הייתה הומוסקסואליות. וכל מדינה אחרת בהיסטוריה שהתחילה לקבל הומוסקסואליות הושמדה בסוף. ובימינו עדים אנו למגפה תנ''כית שנקראת איידס, שרוב נשאיה בעולם המערב הומואים למרות שהומואים הם רק אחוז קטן של האוכלוסיה הכללית.

3. אתה שואל אם אני הומופוב. פירוש המונח "הומופוב" הוא: פוחד מהומואים. אני לא פוחד מהומואים. המונח הזה מגוחך.

בס"ד

חיים אתה צודק ב100%,אהבתי לקרוא הכל,אבל לא משנה כמה זמן תשקיע בכתיבה ומה תכתוב "ראש פתוח" לא יבין והוא ימשיך להתווכח.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני עוקב אחרי הדיון הזה ואני חייב לציין שהוא מעניין מאוד.  יישר כוח לשני הצדדים גם לראש פתוח על הפתיחות וגם לחיים שהיה מוכן לפתוח את הדיון ואף יזם אותו.

יש דבר אחד שאני חייב לציין כאן והוא ממש מעצבן אותי בתור אדם שכן מקבל את האחר -
כמו המילים ה"נאצים", "קיצונים", "פשיסטים" - גם המילה הומופוב, הפכה להיות מילה שעושים בה זילות.  כל אדם שמתנגד למצעד גאווה הוא הומופוב, כל מי שכשהוא רואה בני זוג מאותו מין מתנשקים נגעל נחשב הומופוב ובעצם - אם אתה לא הומו; אתה הומופוב.

זה פשוט בלתי נסבל.  פוביה זה ממש פחד וקהילת ההומואים עשתה הרחבה (גם) למושג זה.

ואני רוצה לסנגר ולומר שהומופוביה זה כן דבר רווח בציבור, והביטוי העיקרי שלה זה גברים שמאבדים רציונליות ונעשים מאוד אגרסיבים בתגובה לסימנים הומוסקסואלים. אני לא מבין גדול בפסיכולוגיה לכן אולי המלה פוביה לא נכונה במקרה הזה כי לא מדובר בפוביה כמו למשל קלסטרופוביה שמעוררת תגובת פחד ופאניקה. במקרה של "הומופוביה" מדובר בערעור הבטחון והאון הגברי והאגרסיביות זה תגובה שנועדה לפצות על הפגיעה הזו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ואני רוצה לסנגר ולומר שהומופוביה זה כן דבר רווח בציבור, והביטוי העיקרי שלה זה גברים שמאבדים רציונליות ונעשים מאוד אגרסיבים בתגובה לסימנים הומוסקסואלים.

זה ממש לא נכון, אנשים נהיים אגרסיביים ומאבדים אשתונות, מתעצבנים, כשמשהו לא נכון ומשהו שלפעמים הוא רע, קורה. לדוגמא פדופיליה זו גם פוביה? 90% מהאנשים יגיבו באותה צורה רק בכעס רב יותר כלפי פדופיליה, הרגש בא מאותו מקום.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אבדן עשתונות זה אף פעם לא תגובה טובה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אבדן עשתונות זה אף פעם לא תגובה טובה.

אבל מובנת בהתאם לנסיבות.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ואני רוצה לסנגר ולומר שהומופוביה זה כן דבר רווח בציבור, והביטוי העיקרי שלה זה גברים שמאבדים רציונליות ונעשים מאוד אגרסיבים בתגובה לסימנים הומוסקסואלים. אני לא מבין גדול בפסיכולוגיה לכן אולי המלה פוביה לא נכונה במקרה הזה כי לא מדובר בפוביה כמו למשל קלסטרופוביה שמעוררת תגובת פחד ופאניקה. במקרה של "הומופוביה" מדובר בערעור הבטחון והאון הגברי והאגרסיביות זה תגובה שנועדה לפצות על הפגיעה הזו.

הומפוביה זו מילה לא נכונה והמצאה שמאלנית, דמעות תנין.
מה אם רע בשנאה להומואים ולהומוסקסואליות?

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

הומפוביה זו מילה לא נכונה והמצאה שמאלנית, דמעות תנין.
מה אם רע בשנאה להומואים ולהומוסקסואליות?

זה לא דבר רע לדחות ולשלול כל מנהג רע לרבות הומוסקסואליות.  אני חושב ששנאה זה דבר הרסני שפוגע בשונא לעתים יותר מבמושא השנאה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

זה לא דבר רע לדחות ולשלול כל מנהג רע לרבות הומוסקסואליות.  אני חושב ששנאה זה דבר הרסני שפוגע בשונא לעתים יותר מבמושא השנאה.

שנאה יכולה להיות בריאה ויכולה להיות הרסנית, אני לא חושב שלאהוב את העובדה ח"ו אם הבן שלי יתנשק לי מול הפרצוף עם חבר שלו יעזור לי לבריאות.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

כמו כן אני לא שונא הומואים שהם תינוקות שנשבו אלא רק רשעים.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
אני מסכים שהומופוביה אכן קיימת בחברה, במיוחד בקרב הציבור הדתי המנותק.
עדיין - לא כל אחד שסולד מהתנהגות זו הוא הומופוב (כמו שחיים אינו הומופוב ככה"נ).

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אני מסכים שהומופוביה אכן קיימת בחברה, במיוחד בקרב הציבור הדתי המנותק.
עדיין - לא כל אחד שסולד מהתנהגות זו הוא הומופוב (כמו שחיים אינו הומופוב ככה"נ).
"מנותק"?
מה זה הומופוביה?

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
ידעתי שתקפוץ ישר על המילה הזו (אתה ולא אחר), הייתה לי דילמה אם לכתוב אותה.  אבל בכל זאת כתבתי כיוון שאין בכוונתי כל הזמן להתכנס לפינות שבהן אני צריך לדקדק עד כדי כך שאני מסייג כל מילה ועל כן נאלץ לכתוב מגילת הסתייגויות ופרשנויות מחשש שלא יבינו את דברי.

הכוונה לאנשים שחיים בגטאות ולא מודעים למה שנעשה סביבם.

הומופוביה הינה פחד מהומואים כפי שציינו לפני.
ציינתי שקהילת ההומואים הרחיבה את המושג לרמות כאלה שכבר כל אחד שנגעל מכך שגבר מתנשק עם גבר הוא הומופוב.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ידעתי שתקפוץ ישר על המילה הזו (אתה ולא אחר), הייתה לי דילמה אם לכתוב אותה.  אבל בכל זאת כתבתי כיוון שאין בכוונתי כל הזמן להתכנס לפינות שבהן אני צריך לדקדק עד כדי כך שאני מסייג כל מילה ועל כן נאלץ לכתוב מגילת הסתייגויות ופרשנויות מחשש שלא יבינו את דברי.

הכוונה לאנשים שחיים בגטאות ולא מודעים למה שנעשה סביבם.

הומופוביה הינה פחד מהומואים כפי שציינו לפני.
ציינתי שקהילת ההומואים הרחיבה את המושג לרמות כאלה שכבר כל אחד שנגעל מכך שגבר מתנשק עם גבר הוא הומופוב.

אפילו במאה שערים יודעים מה הולך סביבם, לעומת זאת הכינוי "מנותק" מתאים יותר לאחד אחד מתושבי היישוב בו אתה גר.

אני לא מפחד מהומואים, סולד, שונא, ומתעב (תלוי מי רשע ומי תינוק שנשבה) כן.
אני לא מאמין במושג הזה כמו שאני לא מאמין במושג איסלאמופוביה.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
נראה לי שבאזור שבו אני גר וסביבתו (תל-אביב רחמנא ליצלן...) אנשים הרבה יותר מחוברים לעולם, למציאות ולמדינה מבמאה שערים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

לאנשי תורה יהיה במתמיד יותר סקרנות וידע נרחב מאשר לילד המייפל/הפקאצה התל-אביביים הממוצעים. אינטרנט גם קיים במאה שערים והוא לא מנוצל לפורנו ולבובספוג כמו בת"א.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
אעצור כאן כדי לא להסית את הדיון, צר לי שאתה נטפל לכל מילה וסבור שיש בה מסרים הסמויים מן העין, זה לא מוסיף בריאות.
אני מאמין שבדקות הקרובות תמצא אדם אחר להטפל אליו בדקדוקיך הצדקניים והכרתך את העולם סביבך.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

ניאו ורון, מה קורה? שניכם יהודים טובים ומוכשרים. הייתי מצפה שהייתם ידידים. אנא תשכחו מכל זה ותתחילו מחדש.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
קיבלתי חיים.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
קיבלתי חיים.

בס''ד