כתב נושא: חולה הנפש - אורי אבנרי  (נקרא 3781 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Apricot

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
חולה הנפש - אורי אבנרי
« ב- : פברואר 28, 2007, 23:06:58 »
אוף כתבתי פה דיון ארוך ונמחק לי....טוב - נכתוב שוב !

טוב איפה הייתי

http://www.hagada.org.il/hagada/html/modules.php?name=News&file=article&sid=5159

לפניכם כתבה של הסורר השמאלני ההזוי - אורי אבנרי , שככל הנראה גם לוקה בנפשו בצורה קשה

ברצוני להיות אובייקטיבי ולאמר שקראתי מאמרים רבים של אורי אבנרי , ולעיתים יש נקודות שאני מסכים איתו - אך בסופו של דבר אין לברוח מן המסקנה שהאדם חולה נפש

האדם הינו חי בעולם של סיפורים ואגדות , יושב בביתו כל היום וחושב על קונספירציות - הוא חי בחלום שבו מדינות ערב לא מעוניינות בהשמדת ישראל - (חיזבאללה? סוריה? - נשמות טובות !) ולמעשה ישראל היא המדינה הרעה, זוממת המלחמות

בכתבה הנ"ל מתעצבן אבנרי שצה"ל "נערך למלחמה הבאה" - אלוהים ישמור, אולי היה עדיף אם צה"ל לא היה נערך כלל ?

בואו נראה מה אנו מסיקים מן הכתבה הנ"ל

1. חיזבאללה - אבנרי מודה שחיזבאללה ממשיך להתחמש , אך עם זאת הוא יאשים את ישראל במידה ותתקוף את חיזבאללה

נזכיר לאבנרי שהאג'נדה המובהקת של חיזבאללה היא השמדת ישראל נזכיר לאבנרי שנסראללה אמר בנאומו לאחר המלחמה, ואני מצטט - "אם הערבים יתאחדו הם יוכלו להשיב לעצמם את פלסטין מן הירדן ועד הים"

אבל אבנרי? מתעלם !

אבנרי, אתה יודע מי עוד התעלם מן האוייב שקם מולו וביקש לכלותו?
היהודים בגרמניה של שנות ה30 - וכולנו יודעים איך הם גמרו

אז יש לנו ארגון שחרט את דגלו את השמדת מדינתינו , יש להם ציוד ונשק שזורם להם באין מפריע , יש להם מימון כספי ממדינות תומכות טרור כגון סוריה ואיראן ויש להם מספיק מוטיבציה לעשות זאת - אבל מי תהייה אשמה במלחמה הבאה ? ישראל !

2. סוריה - אבנרי מציין דיווחים שאומרים שסוריה פועלת להתחמשות בנשק מתקדם נגד טנקים וספינות חיל הים הישראלי - עם זאת אבנרי מציין שסוריה לעולם לא תתקוף בישראל - מזכיר קצת את תסמונת מלחמת יום הכיפורים לא?

אז אורי אבנרי שמע שאסד רוצה "שלום" וישר התחיל לרקוד סמבה
הוא יצא לרחוב של שנקין והתחיל לצעוק "אסד רוצה שלום !"

שכח אבנרי שבזמן שאסד עושה שלום הוא ממשיך להזרים נשק לחיזבאללה כמו מים, הוא ממשיך להקים בסיסים איראניים בארצו , הוא ממשיך להביא מקלט למנהיגי טרור כמו חאלד משעל בארצו ,והוא ממשיך להוציא הוראות להוציא לפועל פיגועי התאבדות בשטח ישראל שיוצאים מתוך האיזורים הפלסטיניים

אסד למעשה, חכם הרבה יותר מאבנרי, הוא הבין שהוא בכלל לא זקוק לצבא שלו, הצבא הסורי, למלחמתו נגד ישראל - יש לו את הפראיירים הפלסטינים שלו שיעשו בשבילו את העבודה השחורה , או את הכלבלבים של החיזבאללה שידעו איפה לירות טילים - מה אכפת לאסד - הם אלו שיקבלו את המטוסים הישראליים אחרי זה על הראש שלהם

אז למה אסד רוצה "שלום" ?
כי הוא משקשק מפחד מן הנוכחות האמריקנית באיזור - הוא יודע שאמריקה היא לא סמרטוט כמו מדינת ישראל - והיא באמת פועלת נגד איומים
וגם כי הוא מעוניין בגולן בתור צ'ופר - מקום יפה אחרי הכל

הנה סוד קטן - אם לאסד היה צבא שיכול לצה"ל - לא הייתם שומעים ממנו את המילה "שלום"

3. איראן - פה אבנרי עבר כל גבול שטען שאמנם איראן משיגה נשק גרעיני - אבל זה בסדר
אבנרי, אנו מצטערים - אך אנו מעוניינים לחיות - וכאשר אנו שומעים כל שני וחמישי את אחמדינג'אד קופץ כמו מטורף על במת הנואמים וצועק שבקרוב "היישות הציונית תמחק" - ובו זמנית שומעים שהוא מתקין רשת של כורים גרעיניים במדינתו (שהיו חבואים מן העולם ונחשפו ע"י לווינים) - אז אנחנו מתחילים לחשוד שלבחור אולי יש קצת כוונות לא טובות לגבינו

אבל רחמנא ליצלן - אבנרי דואג שישראל תתקוף באיראן - מה ?! ישראל מנסה להתגונן על עצמה מפני עצם השמדתה ?! היא מטורפת ?!

אבנרי טוען שאיראן לא תתקוף בישראל כי תסתכן בעצם השמדתה עקב זאת - הנה חדשות לאבנרי - אתה צודק, איראן לא תתקוף את ישראל - יש לה את חיזבאללה וחמאס לעשות את זה - הם ראשי החנית במאבק - איראן וסוריה הם רק מחלקי ההוראות, המוציאים לפועל - הם לעולם לא יסתכנו במלחמה ישירה נגד ישראל כי לא ירצו להפגע - אלא אם כן יהיו בטוחים שיוכלו להביס את ישראל

אז מה התוכנית של אבנרי למעשה?

לשבת בשקט ולתת לאוייב להתחמש?
אולי לתת לו גם להשיג נשק גרעיני על הדרך
לשמוע הצהרות כמו שבקרוב "פלסטין תושב מן הירדן ועד הים" ולעצום עיניים
לשמוע את המילה "שלום" - להכנס לאקסטזה - אבל לשכוח מכל מימון הטרור וזרימת הנשק החופשית לשלל שונאינו

ומדוע השמאלנים בעצם מקשיבים לאבנרי?
כי הוא מדבר בשם ה"מוסר" ?

אבנרי לחלוטין איבד את המוסר, למעשה הוא איבד כל קשר עם המציאות
אורי אבנרי - דע זאת - אתה פסיכי, אתה משוגע

בייקר

• אורח
חולה הנפש - אורי אבנרי
« להגיב #1 ב- : פברואר 28, 2007, 23:15:09 »
יש סתירה פנימית בתשובתך:ממה נפשך אם הלמוט אוסטרמן המכונה אורי אבנרי חולה נפש הרי שאין צורך להפריך את מאמרו בנימוקים המצויינים שהעלת!
רחבעם זאבי ז"ל טען שישראל כן רוצה להתאבד ומאחר שהיהודים מצליחים בכל מעשה ידיהם,הם יצליחו גם בזאת.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
חולה הנפש - אורי אבנרי
« להגיב #2 ב- : פברואר 28, 2007, 23:21:15 »
אורי אבנרי הוא שמאלן בוגד סוכן האינטרנציונל הבולשביקי שמזהם את ארצנו הקדושה בעצם הליכתו על רגביה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Apricot

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
חולה הנפש - אורי אבנרי
« להגיב #3 ב- : פברואר 28, 2007, 23:33:12 »
בייקר

אני אוהב לעלות נימוקים...אם הייתי כותב רק "תראו את אורי אבנרי חולה הנפש הזה" אז זה לא היה מספיק לדעתי

בכל מקרה , עוד כמה הערות על אבנרי, סתם כי הוא מטריף את דעתי

לאחר מה שהתרחש בבית חאנון - שם צה"ל הפציץ בשגגה כמה בתים וגרם להריגתם של כ20 אזרחים פלסטינים - אבנרי קפץ ואמר "קשה לי להאמין שזה קרה בטעות"

זאת עוד הוכחה למחלה הקשה בה נוקט אבנרי, מחלה שנובעת כנראה מצפיית יתר של פרופוגנדה ערבית אנטי-ישראלית בה ישראל מוצגת בתור אוייב האנושות שרק זוממת מזימות ותככים כל היום

יחשוב רגע אבנרי לפני שהוא מוציא מילים מהפה - מדוע שישראל תרצה להסתבך בהרג אזרחים המוני בבית חאנון  ?
הרי ישראל לקחה אנשים הנפגעו שם לתוך בתי חולים בתוך שטח ישראל (איכילוב בתל אביב)
הרי ישראל חטפה לאחר מכן שלל גינויים מן האו"ם
התדמית של ישראל בעיניי העולם הפכה להיות עוד יותר שלילית
הרי ישראל שילמה פיצויים לפלסטינים לאחר מכן !

אבל אבנרי עדיין יאמין שזה "בכוונה"

עוד דבר נוראי שאבנרי עושה
בכתבות שלו הוא כותב את המילה טרור במרכאות - "טרור"

שאלה לי לאבנרי - שאדם יוצא מכפר פלסטיני ומסתנן לתוך שטח מדינת ישראל שעל גבו מטען שהוכן מראש המכיל כמה שיותר מסמרים ועצמים חדים שמטרתם לפגוע כמה שיותר ולקרוע כמה שיותר את העור והוא מחפש מקום שבו כמה שיותר אנשים -  שבמוחו רק מחשבה אחת "להרוג כמה שיותר"

אז זה, כביכול "טרור" ?

או שאולי זה "לוחמה למען החופש" כמו שטלי פחימה הסוררת אומרת?

יקומו השמאלנים וישוו בין שני המקרים שציינתי

מאורעות בית חנון מול פיגוע בלב תל אביב

תרצו או לא תרצו שמאלנים - האירוע בבית חאנון הייתה טעות - לישראל אין אינטרס להוריד את התדמית שלה בעיניי העולם ואז לשלם פיצויים לפלסטינים - אין לזה שום תועלת בעיניי ישראל

לעומת פיגוע שתוכנן חודשים מראש שנעשו בשבילו כל המאמצים לפגוע בכמה שיותר אנשים בדרכים הקטלניות ביותר שאפשר - לא תוכלו להצדיק מעשה נתעב שכזה בשום דרך !
אורי אבנרי - דע זאת - אתה פסיכי, אתה משוגע

בייקר

• אורח
חולה הנפש - אורי אבנרי
« להגיב #4 ב- : פברואר 28, 2007, 23:44:34 »
תרשה לי לתת הסבר פסיכולגי:תסמונת פטי הרסט.אתה מכיר בודאי את המקרה אם תרצה ארחיב.
מאחר שהידע שלך עצום אני אפנה אליך בשאלות ותיתן לי הסבר נרחב אם תרצה שיעניין את כולם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
חולה הנפש - אורי אבנרי
« להגיב #5 ב- : פברואר 28, 2007, 23:47:55 »
תסמונת פטי הרסט, או תסמונת "הלסינקי" היא דבר ידוע, ולגבי שאלות, אני תמיד שמח לענות על שאלות עינייניות, תרגיש חופשי לשאול.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

בייקר

• אורח
חולה הנפש - אורי אבנרי
« להגיב #6 ב- : פברואר 28, 2007, 23:55:37 »
פתחתי אשכול חדש

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חולה הנפש - אורי אבנרי
« להגיב #7 ב- : מרץ 01, 2007, 00:09:20 »
אורי אבנרי - לתליה

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חולה הנפש - אורי אבנרי
« להגיב #8 ב- : מרץ 01, 2007, 00:51:04 »
אורי אבנרי ימשו"ז זה בוגד בכל רמך אבריו. הוא מקדיש את כל מרצו למאן המאבק הערבי לחיסול ישראל, ומנצל את תדמיתו כיהודי ישראלי לכאורה בכדי לזרוע בלבול, יאוש, וכפירה בקרב היהודים.

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
חולה הנפש - אורי אבנרי
« להגיב #9 ב- : מרץ 01, 2007, 03:44:18 »
הידעתם שהוא היה ימני ציוני נלהב פעם??  ::) קשה להאמין אבל אשכרה הוא לחם במלחמת העצמאות או מלחמה אחרת בתקופה הזו אני חושב ונראה לי שהוא שנא ערבים גם וואלה לא זוכר אבל היתה על זה תוכנית פעם ואז איפשהוא נדפק לו המוח לגמרי

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
חולה הנפש - אורי אבנרי
« להגיב #10 ב- : מרץ 01, 2007, 07:45:43 »
תסמונת פטי הרסט, או תסמונת "הלסינקי" היא דבר ידוע, ולגבי שאלות, אני תמיד שמח לענות על שאלות עינייניות, תרגיש חופשי לשאול.
נץ, אתה יכול להרחיב על זה קצת, בבקשה?  לא שמעתי על זה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
חולה הנפש - אורי אבנרי
« להגיב #11 ב- : מרץ 01, 2007, 09:16:07 »
פטי הרסט נחטפה בידי ארגון גרילה שעסק בשוד בנקים ואחרי כמה שנים של שטיפת מוח הזדהתה עימם לגמרי והשתתפה עימם במעשי השוד והפכה אחת משלהם.
בבית המשפט היא אובחנה כקרבן שבשל מצבו המיוחד הזדהה לגמרי עם המקרבן שלו.
לדעתי שמעון פרס סובל מאותו סנדרום.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חולה הנפש - אורי אבנרי
« להגיב #12 ב- : מרץ 02, 2007, 13:41:17 »
פטי הרסט נחטפה על ידי ארגון 'גרילה עירונית' סהרורי, צבא השחרור הסימביאני. היא הוחזקה בבידוד ועברה התעללות, אונס ושטיפת מוח, שגרמה לה דוקא לפתח הזדהות עם חוטפיה. היא הצטרפה אליהם במסע שוד ותעמולה עד שנתפסו על ידי המשטרה. בארה"ב בית המשפט דוקא הרשיע אותה בשוד והיא ישבה במאסר כמה שנים עד ששוחררה בעקבות חנינה או קיצור עונש של הנשיא החזיר קרטר.

אורי אבנרי היה לטענתו חבר באצ"ל. הוא השתתף המלחמת השחרור וכיום הוא טוען שהדברים שהיה שותף להם הם 'על גבול של פשעי מלחמה'; הוא הרבה יותר סלחני כלפי עצמו משום שהיום הוא סבור שכל ישראלי שלא מפשיל את צוורונו ומחכה בסבלנות שהערבי יבוא לשחוט אותו מבצע פשע מלחמה.