כתב נושא: בנות שמתגייסות לצה"ל  (נקרא 15022 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #50 ב- : דצמבר 07, 2009, 06:58:11 »
בס"ד

אתה חייב לשלוח לי קולקציה אני חייב דברים כאלה

התחלת לאסוף? נהיית בחור רציני!

טעם החיים :

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #51 ב- : דצמבר 07, 2009, 07:06:45 »
בס"ד

אל תשכח אותם

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #52 ב- : דצמבר 07, 2009, 08:26:20 »
חחח.... לא נשכח (ולא נסלח)!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #53 ב- : דצמבר 07, 2009, 13:25:48 »
בס"ד
לדעתי לא צריך להשתמט,אבל כן לעשות שירות לאומי.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #54 ב- : דצמבר 07, 2009, 13:28:14 »
בס"ד

גם שירות לאומי נמצא במחלוקת.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #55 ב- : דצמבר 07, 2009, 13:31:11 »
בס"ד

גם שירות לאומי נמצא במחלוקת.
בס"ד

ולמה אתה בעד שהם ישתמטו?אני לא אומר שהם יתגייסו לקרבי אבל לפחות לטבחות או לשירות לאומי או פקידה בג'ובניק העיקר לעשות צבא,אבל השתמטות זה בגידה במדינה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #56 ב- : דצמבר 07, 2009, 13:32:53 »
בס"ד

בס"ד

ולמה אתה בעד שהם ישתמטו?אני לא אומר שהם יתגייסו לקרבי אבל לפחות לטבחות או לשירות לאומי או פקידה בג'ובניק העיקר לעשות צבא,אבל השתמטות זה בגידה במדינה.

אני נגד גיוס בנות מהסיבות שכבר פירטתי וזו לא בגידה במדינה, ישנן דרכים הרבה יותר טובות עבור נשים לתרום לחברה היהודית ולמדינת ישראל הרבה מעבר לשירות צבאי מפוקפק ומחטיא.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #57 ב- : דצמבר 07, 2009, 13:34:54 »
בס"ד

אני נגד גיוס בנות מהסיבות שכבר פירטתי וזו לא בגידה במדינה, ישנן דרכים הרבה יותר טובות עבור נשים לתרום לחברה היהודית ולמדינת ישראל הרבה מעבר לשירות צבאי מפוקפק ומחטיא.
בס"ד

תוכל לפרט את הדרכים שהם לטענתך יותר טובות עבור נשים לתרום לחברה היהודית ולמדינת ישראל במקום גיוס?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #58 ב- : דצמבר 07, 2009, 13:38:56 »
בס"ד

בס"ד

תוכל לפרט את הדרכים שהם לטענתך יותר טובות עבור נשים לתרום לחברה היהודית ולמדינת ישראל במקום גיוס?

דמוגרפיה, חינוך, שיפורי האכיפה וההפקדה באולפנות, טיפוח בית יהודי וחסד לדוגמא.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #59 ב- : דצמבר 07, 2009, 15:02:43 »
הסברה מצויינת (קליפ בשני חלקים) לגבי למה לא שירות לאומי. חובה!

http://www.yoel-ab.com/articles_list.asp?sort=subject&cat_id=1&ktype=media&subject=שירות_לאומי

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #60 ב- : דצמבר 07, 2009, 15:10:25 »
בס"ד

הסברה מצוינת,אבל לפחות שיתגייסו כטבחיות או כפקידות באחת החילים,רק לא להשתמט.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #61 ב- : דצמבר 07, 2009, 15:20:01 »
בס"ד

הסברה מצוינת,אבל לפחות שיתגייסו כטבחיות או כפקידות באחת החילים,רק לא להשתמט.

למה לחייב אותן בכלל?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #62 ב- : דצמבר 07, 2009, 15:22:03 »
למה לחייב אותן בכלל?
בס"ד

לפחות שיתנו מעצמם שיהיו טבחיות או פקידות אני לא אומר שיהיו קרבי אבל לפחות להכין אוכל לחיילים או להיות פקידות.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #63 ב- : דצמבר 07, 2009, 15:38:59 »
בס"ד

לפחות שיתנו מעצמם שיהיו טבחיות או פקידות אני לא אומר שיהיו קרבי אבל לפחות להכין אוכל לחיילים או להיות פקידות.

אם הן רוצות וזה מותר בהלכה, וואללה יופי.
רק שלפי ההלכה, אין כל היתר "לחייב" אותן. אם הן מתנדבות וזה מרצונן הפרטי לגמרי, אין פסול וזה אפילו מבורך. אבל הן לא חייבות דווקא להתנדב בתחום הצבאי, יש הרבה תחומים אחרים שבהם הן עשויות לעזור באותה המידה ואף יותר, כפי שפירט חברנו רון לעיל.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #64 ב- : דצמבר 07, 2009, 16:40:17 »
בס"ד

גם בשן וגם-גלעד האתר הנ"ל שהבאת מבזה תלמידי-חכם! הוא מבזה בחוצפה שאין כדוגמתה את הרב אליעזר מלמד שליט"א >:( ואותו נבל מעורר מחלוקות ומדנים לא ראוי להיקרא "רב" מאחר והוא מבזה תלמידי-חכם עצומים כדוגמת הרב מלמד והרב קוק זצ"ל :nono: :nono: :nono:

http://www.yoel-ab.com/katava.asp?id=149
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #65 ב- : דצמבר 07, 2009, 20:16:36 »
מדובר באתר של בוגד עלוב,המכונה יואל אלחנן, ליצן שלא ראוי ליחס רציני, מעורער בנפשו וכזה שצריך שמחזיק טינה ליהודים טובים, אולי בשל איזה טראומה מעברו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #66 ב- : דצמבר 08, 2009, 07:20:59 »
בס"ד

גם בשן וגם-גלעד האתר הנ"ל שהבאת מבזה תלמידי-חכם! הוא מבזה בחוצפה שאין כדוגמתה את הרב אליעזר מלמד שליט"א >:( ואותו נבל מעורר מחלוקות ומדנים לא ראוי להיקרא "רב" מאחר והוא מבזה תלמידי-חכם עצומים כדוגמת הרב מלמד והרב קוק זצ"ל :nono: :nono: :nono:

http://www.yoel-ab.com/katava.asp?id=149

זוהי דעתך ודעתך האישית בלבד. לא שמעתי שום טיעון ענייני ורציני בדבריך שבא לסתור או להפריך משהו מאמירותיו. הרב יואל אלחנן שליט"א נאמן ומסתמך  ל-ח-ל-ו-ט-י-ן  על התורה ועל חז"ל, ומה-מאד חבל ומצער שיש כאלה שמפריעה להם העובדה שיש מישהו שצועק את האמת בקול רם ובלי להתבייש.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #67 ב- : דצמבר 08, 2009, 07:25:26 »
מדובר באתר של בוגד עלוב,המכונה יואל אלחנן, ליצן שלא ראוי ליחס רציני, מעורער בנפשו וכזה שצריך שמחזיק טינה ליהודים טובים, אולי בשל איזה טראומה מעברו.

אוקיי, את דיעותיך על האתר אני מכיר ואיני מתפלא.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #68 ב- : דצמבר 08, 2009, 07:42:03 »
זוהי דעתך ודעתך האישית בלבד. לא שמעתי שום טיעון ענייני ורציני בדבריך שבא לסתור או להפריך משהו מאמירותיו. הרב יואל אלחנן שליט"א נאמן ומסתמך  ל-ח-ל-ו-ט-י-ן  על התורה ועל חז"ל, ומה-מאד חבל ומצער שיש כאלה שמפריעה להם העובדה שיש מישהו שצועק את האמת בקול רם ובלי להתבייש.
הוא לא מסתמך לחלוטין על תורה וחז"ל, אלא רק על מקורות סלקטיביים שמתאימים ל"תזה" שלו, חלקם גם מסולפים, מצוטטים חלקית, וישנם גם כאלה מזויפים, או כאלה שעברו שיפוצים על ידי מדפיסים ו"מגיהים" מסויימים בעלי אג'נדה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #69 ב- : דצמבר 08, 2009, 08:08:51 »
הוא לא מסתמך לחלוטין על תורה וחז"ל, אלא רק על מקורות סלקטיביים שמתאימים ל"תזה" שלו, חלקם גם מסולפים, מצוטטים חלקית, וישנם גם כאלה מזויפים, או כאלה שעברו שיפוצים על ידי מדפיסים ו"מגיהים" מסויימים בעלי אג'נדה.

הוא מסתמך לחלוטין על התורה וחז"ל. המקורות המצוטטים מהימנים לחלוטין, ובדקתי זאת באופן אישי. הייתי שמח אילו היית מצביע לי בדיוק על איזו שהיא אמירה או ציטוט שעבר כביכול "שיפוצים" או "סילופים", לדעתך. מאד מעניין אותי לדעת על מה אתה מדבר אחת לאחת. ואתה מוזמן להתחיל להתייחס (אם הנושא רחב מדי) בעניין של שירות לאומי, אחרי שתצפה בקליפ על שני חלקיו.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #70 ב- : דצמבר 08, 2009, 08:38:16 »
בס"ד

כמדומני שהרב הגאון דב ליאור שליט"א הוציא נגדו הודעת גינוי חריפה באתר ישיבה.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #71 ב- : דצמבר 08, 2009, 10:42:40 »
הוא מסתמך לחלוטין על התורה וחז"ל. המקורות המצוטטים מהימנים לחלוטין, ובדקתי זאת באופן אישי. הייתי שמח אילו היית מצביע לי בדיוק על איזו שהיא אמירה או ציטוט שעבר כביכול "שיפוצים" או "סילופים", לדעתך. מאד מעניין אותי לדעת על מה אתה מדבר אחת לאחת. ואתה מוזמן להתחיל להתייחס (אם הנושא רחב מדי) בעניין של שירות לאומי, אחרי שתצפה בקליפ על שני חלקיו.
נתחיל בנושא שירות לאומי לבנות, עובדתית, זה לא חובה!! אין שום חיוב לבנות לעשות שירות לאומי.
אני מכיר מקרים של בנות שבחרו מרצונן החופשי שלא לעשות שירות לאומי.
זה ה-ת-נ-ד-ב-ו-ת ולכן כל התילי תילים שבונה שם אברהם חזן/יואל אלחנן זה פשוט בזבוז זמן.
עכשיו נעבור לגבי נושא מלחמת מצווה בדורנו שגם אליו מתייחס המכונה "יואל אלחנן", בוחר להתעלם לחלוטין מכל נושא "עזרת ישראל מיד צר", ומצטט רק את המקורות ההלכתיים שנוחים לתזה שלו ומתעלם מרבים אחרים, וזה רק דוגמא, אני יכול גם לקחת לדוגמא כמה ציטוטים שהוא מביא שם על הרב קוק (ואני ממש לא קוקניק, אבל כבוד רב לגדול כמותו גם אני מחויב בו וגם הוא) הם ציטוטים חלקיים בלבד, חלקם גם מסולפים!!! ומאידך הוא בוחר להשמיט במפורש!! סיפורים וציטוטים של גדולי הרבנים בדורו של הרב קוק, כולל של מי שהיה מגדולי מתנגדיו הגר"ח זוננפלד.
אז בא ותחסוך לי את ההבלים הללו שלו.
מה גם שאם הוא כה חושש לדברי הרב מסאטמער, שאסור להרגיז ולו אומה אחת (מניין?), היאך זה הוא גר ארץ ומרגיז בכך את כל האיסלם שקורא למותו?  (בינינו גם בשן, השאלה גם מופנית אליך).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #72 ב- : דצמבר 13, 2009, 01:24:51 »
בס''ד

אני מתנגד כי לוחצים על הבנות לעשות דברים לא מוסריים. למשל אם בת רוצה לצאת מהבסיס כדי ללכת הביתה בסוף השבוע והיא מבקשת רשות מהמפקד, המפקד עלול לומר לה, "אם את רוצה טובה ממני, את צריכה לעשות לי טובה". שמעתי סיפורים נוראים כאלה ממאות בנות במשך הרבה שנים כבר. אסור שנכניס את בנות ישראל, שהן קדושות, למצב איום כזה.

חיים תסלח לי אבל תאמין לי שהבנות שלנו ממש לא "טהורות" ובטח שלא קדושות ואני אומר לך את זה כאחד שחי בישראל
לצערי אתה לא חי בארץ ואני מקווה שכן תכנס בעתיד הקרוב אבל הבנות שלנו בארץ ממש רחוקות מלהיות קדושות
וחוץ מזה אני חושב שבנות חייבות.....לעשות צבא למה שרק אנחנו הגברים נסבול הריי הפמניסטיות רוצות שיוון אז שגם הן יסבלו וישרתו 3 שנים בבוץ בחרא בזפת בחום ובקור ושלא יעזו להתלונן קר לי חם אני רוצה הביתה
שיוון הן רוצות שיקבלו עד הסוף
על החתום שובניסט עצבני!!!
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #73 ב- : דצמבר 13, 2009, 04:54:54 »
חיים תסלח לי אבל תאמין לי שהבנות שלנו ממש לא "טהורות" ובטח שלא קדושות ואני אומר לך את זה כאחד שחי בישראל
לצערי אתה לא חי בארץ ואני מקווה שכן תכנס בעתיד הקרוב אבל הבנות שלנו בארץ ממש רחוקות מלהיות קדושות
וחוץ מזה אני חושב שבנות חייבות.....לעשות צבא למה שרק אנחנו הגברים נסבול הריי הפמניסטיות רוצות שיוון אז שגם הן יסבלו וישרתו 3 שנים בבוץ בחרא בזפת בחום ובקור ושלא יעזו להתלונן קר לי חם אני רוצה הביתה
קדושה היא פוטנציאלי כשיהודי/ה בוחר/ת אמפירית שלא לממשו/לממשה, אין לבחורה מה לחפש בצבא, ואת הפימיניזם מבית מרכס יש לחסל ויפה שעה אחת קודם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בנות שמתגייסות לצה"ל
« להגיב #74 ב- : דצמבר 13, 2009, 06:22:09 »
בס"ד

קדושה זה מעמד ופוטנציה, כל בת ישראל קדושה, ישראל מצווים להיות קדושים, ואת הפמיניזם מבית מדרשם של אנגלס ואמה גולדמן יש"ו שר"י יש למחוק מעל פני האדמה כמו שנץ אמר.