כתב נושא: השקפת עולמם של ההורים שלכם  (נקרא 11057 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
השקפת עולמם של ההורים שלכם
« להגיב #25 ב- : מרץ 02, 2007, 10:15:07 »
בחירות קודמות כול המישפחה שלי הצביעו לליברמן ביגגל ששיגעתי אותם..בחירות הבאות אני ישגעה אותם בישביל שיצביעו למרזל!

להורים שלי לא כול כך הכפת מיזה..אבל איך שאמרתי להם שליברמן הוא שונא ערבים אז ישר הם הסכימו לבוא להצביעה..ביגלל שההורים שלי

עלו ממדינה מוסלמית אנטישמית..וגם ביגלל המצב..
סתם שאלה אתה מכיר את הסיפור עם רוני מחזית?

חזית הם מפלגה שתומכת בנאצי רוני מנהל פורום נאצי  באמת!!
http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=2090.0

למי אני יצביעה עם לא למרזל? לאביגדור דוברמן? או לשמאלמרט? עם בעתיד חיים יעלה לארץ ויקים פה מיפלגה אני לא רק יצביעה לו אני גם
יביא תחברים שלי ותמישפחה שלי שיצביאו לו..

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #26 ב- : מרץ 02, 2007, 10:29:50 »
חבל באמת שמנהל הפורום של מרזל הוא פסיכי נאצי
נשר שחור או משהו כזה
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #27 ב- : מרץ 02, 2007, 10:43:03 »
חבל באמת שמנהל הפורום של מרזל הוא פסיכי נאצי
נשר שחור או משהו כזה
חבל שהוא ממשיך להיות שם.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #28 ב- : מרץ 02, 2007, 10:44:47 »
בחירות קודמות כול המישפחה שלי הצביעו לליברמן ביגגל ששיגעתי אותם..בחירות הבאות אני ישגעה אותם בישביל שיצביעו למרזל!

להורים שלי לא כול כך הכפת מיזה..אבל איך שאמרתי להם שליברמן הוא שונא ערבים אז ישר הם הסכימו לבוא להצביעה..ביגלל שההורים שלי

עלו ממדינה מוסלמית אנטישמית..וגם ביגלל המצב..
סתם שאלה אתה מכיר את הסיפור עם רוני מחזית?

חזית הם מפלגה שתומכת בנאצי רוני מנהל פורום נאצי  באמת!!
http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=2090.0

למי אני יצביעה עם לא למרזל? לאביגדור דוברמן? או לשמאלמרט? עם בעתיד חיים יעלה לארץ ויקים פה מיפלגה אני לא רק יצביעה לו אני גם
יביא תחברים שלי ותמישפחה שלי שיצביאו לו..
אל תצביע אם הם לא יעיפו את האדיוט.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

Aaron

• אורח
« להגיב #29 ב- : מרץ 02, 2007, 12:42:52 »
כמו ההורים שלי בהשוואה רק שיותר חזקים בימין הרבה יותר
אבא שלי גם מסכים עם חיים בן פסח אבל לפעמים הוא חולק עליו נגיד הוא אומר שזה הגזמה שאומרים שרבין רשע הוא אומר שרבין פשוט פוליטיקאי טיפש ובגלל טיפושוטו סבל העם היהודי
אבא שלי ואמא שלו חגגו כשרבין נהרג  :)
במצבי כיום גם אני הייתי חוג דרך אגב צריך להוסיף שני חגים חדשים אחד זה רצח רבין(עשיתי את זה)ואחד פיצוץ השח יאסין ויימח שמו וזכרו
הנכה העקום המסריח הזה אני זוכר שבכל מקום אף אחד לא היה שמח כמוני כולם אמרו איזה פחד עכשיו הערבים הולכים לנקום וזה וזה
בקיצור איך שמחתי באותו בוקר כשראיתי בחדשות שכל מה שנשאר ממנו זה מוח(בצורה אירונית הדבר היחיד שפעל אצלו)
בקיצור זה היה יום טוב חוץ מלראות את הפרצופים המפוחדים של האנשים
ואל תשכח- החג הכי גדול שאמור להיות זה היום שבו ברוך גולדשטיין הצדיק הגיבור הי"ד הרג 29 ערבים!

איזה יום זה יוצא? תגיד לי בדיוק..
זה יוצא יום ראשון. י"ד באדר (תאריך לועזי- 4 למרץ)

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #30 ב- : מרץ 02, 2007, 12:43:55 »
זה היה כבר..
יגאל=גואל

Aaron

• אורח
« להגיב #31 ב- : מרץ 02, 2007, 12:47:40 »
זה היה כבר..
לא זא לא היה כבר. אלא אם כן טסת קדימה עם מכונת זמן.
הנה לוח שנה עברי: http://www.tjt.co.il/shabbat_times/?gclid=CJSQn_r01YoCFQ8RgQodC1OAdQ
אורלי אמרה שזה ב- י"ד באדר.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #32 ב- : מרץ 02, 2007, 12:49:13 »
בס"ד
אז למה חשבתי שזה היה כבר :P...
על כל מקרה אני רואה שזה יוצא בדיוק בפורים ;)
יגאל=גואל

Aaron

• אורח
« להגיב #33 ב- : מרץ 02, 2007, 12:50:20 »
בס"ד
כן זה יוצא בזמן טוב. אני צריך לחגוג על זה  :) חבל שאני לא גר בקריית ארבע או בסביבה שם.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #34 ב- : מרץ 02, 2007, 12:51:04 »
בס"ד
כן זה יוצא בזמן טוב. אני צריך לחגוג על זה  :) חבל שאני לא גר בקריית ארבע או בסביבה שם.
בס"ד
זה לא סיפור כזה גדול אפשר גם לישון בבית של אורלי ::)
יגאל=גואל

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #35 ב- : מרץ 06, 2007, 10:24:47 »
אמא שלי בעבר הייתה ימנית אמיתית עד שהיא נעצרה פעם אחת אומנם לכמה שעות בלבד אבל זה שינה משהו (היא נעצרה במערת המכפלה בגלל שהייתה לה מראה הארנק והיא לא הסכימה לקרוע את המראה מן הארנק).
אמא שלי מכירה את הימין האמיתי וחלק מאנשי חברון.
אבל היא חושבת שלא כדאי לי להיכנס לעניינים של הפגנות וכו' כי היא לא רוצה לרוץ בין בתי מאסר.

בבחירות האחרונות אמי  בחרה באיחוד הלאומי מפדל כי היא חושבת שלחזית אין סיכוי להיכנס ושהפעולות שלהם הן ללא טקטיקות נכונות.
חוק העונשין, תשל"ז-1977
סימן ב': בגידה
פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה   97.
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #36 ב- : מרץ 06, 2007, 10:33:39 »
בס"ד
בס"ד
זה לא סיפור כזה גדול אפשר גם לישון בבית של אורלי ::)
הייתי שמחה להמשיך לגור שם אבל אני לא גרה שם כבר כמה שנים.
בעזרת ה' עוד שנה שנתיים נחזור לשם.
חוק העונשין, תשל"ז-1977
סימן ב': בגידה
פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה   97.
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

Aaron

• אורח
« להגיב #37 ב- : מרץ 06, 2007, 13:41:14 »
אמא שלי בעבר הייתה ימנית אמיתית עד שהיא נעצרה פעם אחת אומנם לכמה שעות בלבד אבל זה שינה משהו (היא נעצרה במערת המכפלה בגלל שהייתה לה מראה הארנק והיא לא הסכימה לקרוע את המראה מן הארנק).
אמא שלי מכירה את הימין האמיתי וחלק מאנשי חברון.
אבל היא חושבת שלא כדאי לי להיכנס לעניינים של הפגנות וכו' כי היא לא רוצה לרוץ בין בתי מאסר.

בבחירות האחרונות אמי  בחרה באיחוד הלאומי מפדל כי היא חושבת שלחזית אין סיכוי להיכנס ושהפעולות שלהם הן ללא טקטיקות נכונות.
כי האגו המנופח של ברוך מרזל לא מאפשר לו לעשות את מה שחיים הציע לו לעשות בבחירות. מרזל בחר לנסות לגייס תמיכה מהציבור החרדי. החילונים והדתיים הלאומיים לא מעניינים אותו. אם ברוך מרזל היה פועל כמו הרב כהנא זצ"ל הי"ד (כמו שחיים בן פסח הציע לו) הכל היה נראה אחרת, הוא היה מקבל הרבה יותר קולות.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #38 ב- : מרץ 06, 2007, 14:05:22 »
בס"ד
אורלי צחקתי ;)
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
« להגיב #39 ב- : מרץ 06, 2007, 14:13:17 »
ברוך מרזל אינו הרב כהנא זצ"ל.הוא מודע לכך ובראיון שנתן אחרי הכישלון בבחירות בו הסביר את הסיבות הודה שיש בעיה איתו:הוא אינו כריזמטי ונואם כמו הרב זצ"ל.גם המראה שלו לא משובב נפש:שמן,כרסתני,שעיר,נמוך.
לא סתם הוא הציע את המקום הראשון ברשימתו לקליינר,אלדד ואחרים.
אין לו כסף והוא מתפרנס מפעילותו הפוליטית.
ראינו איך מנוהל פורום החזית.
עם כל הכבוד עם 3 אנשים:פדרמן,בן גביר,מרזל ובלי כסף ועם חרם שיש מצד הממסד,בעיה עם החוק וחרם שעשו עליו החרדים שראו בו מתחרה יש בעיה רצינית.
הוא נכשל פעמיים ולא רוצים לרוץ איתו:לא קליינר,לא אלדד.
באיחוד הלאומי לא רצו להכניס אותו למרות שהתחנן.
אתם בעצמכם רואים מה עושים:מעצרים מינהלים,מעצרים,רדיפות.
חיים בן פסח עצמו טען שלא בטוח שאם היו שומעים לו מרזל היה נכנס לכנסת כי אין מספיק כסף.
הלוואי שהיו כהניסטים בכנסת:מרזל,בן גביר ופדרמן אם ירצה!בטוח שזה עדיף על בישארה,טיבי ומגדאללה.
למרות מה שכתבתי חשובה הפעילות של הכהניסטים מרזל,בן גביר ופדרמן.
גם אם לא יכנסו לכנסת ויש בתוכם אנשים טובים כחנקוגולו,תמיכה של אברי רן מנוער הגבעות והרב קרוייזר שליט"א הפעילות שלהם נגד ערבים,שלום עכשיו בעלת ערך וזוכה להד בתשקורת.
הפוליטיקה מאד מלוכלכת ראיתם:כ"ך הוצאה מחוץ לחוק והוכרזה ארגון טרור,מחיים בן פסח מונעים לעלות,הרב כהנא ובנו נרצחו,אלדד האשים את בן גביר שהוא סוכן שב"כ.
לאיחוד הלאומי למפד"ל יש את מגזר הכיפות הסרוגות 10 אחוז מהאוכלוסיה,כסף,משאבים.
לחרדים יש משמעת,ארגון ו600 אלף איש שמוכנים גם לחרם אם הרבנים מורים להם.
לכהניזם אין לגטימציה והוא הוצא מחוץ לחוק לכן אפילו לא כותבים אצלנו מפחד.
ראיתם אפילו מה קרה עם מלחמת הסרטונים:רוני,פופאי,תמיכה בשואה,הצדקתה,הבנתה,קללות,פלישות לפורום הם רק דוגמא.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #40 ב- : מרץ 06, 2007, 14:14:22 »
בס"ד
הבעיה של ברוך שאם הוא היה מקשיב לחיים יהודי מנוסה עם חוכמת חיים בנושאים של בחירות הוא היה מקבל המון...
יגאל=גואל

Aaron

• אורח
« להגיב #41 ב- : מרץ 06, 2007, 14:19:13 »
ברוך מרזל אינו הרב כהנא זצ"ל.הוא מודע לכך ובראיון שנתן אחרי הכישלון בבחירות בו הסביר את הסיבות הודה שיש בעיה איתו:הוא אינו כריזמטי ונואם כמו הרב זצ"ל.גם המראה שלו לא משובב נפש:שמן,כרסתני,שעיר,נמוך.
עם כל הכבוד עם 3 אנשים:פדרמן,בן גביר,מרזל ובלי כסף ועם חרם שיש מצד הממסד,בעיה עם החוק וחרם שעשו עליו החרדים שראו בו מתחרה יש בעיה רצינית.
חיים בן פסח עצמו טען שלא בטוח שאם היו שומעים לו מרזל היה נכנס לכנסת כי אין מספיק כסף.
הלוואי שהיו כהניסטים בכנסת:מרזל,בן גביר ופדרמן אם ירצה!בטוח שזה עדיף על בישארה,טיבי ומגדאללה.
גם אם לא יכנסו לכנסת ויש בתוכם אנשים טובים כחנקוגולו,תמיכה של אברי רן מנוער הגבעות והרב קרוייזר שליט"א הפעילות שלהם נגד ערבים,שלום עכשיו בעלת ערך וזוכה להד בתשקורת.
הפוליטיקה מאד מלוכלכת ראיתם:כ"ך הוצאה מחוץ לחוק והוכרזה ארגון טרור,מחיים בן פסח מונעים לעלות,הרב כהנא ובנו נרצחו,אלדד האשים את בן גביר שהוא סוכן שב"כ.
ראיתם אפילו מה קרה עם מלחמת הסרטונים:רוני,פופאי,תמיכה בשואה,הצדקתה,הבנתה,קללות,פלישות לפורום הם רק דוגמא.
בגלל זה אנחנו עושים הכל כדי שהכהניזם שוב יקום וישתקם לאט לאט. - זה מה שחיים בן פסח מנסה לעשות ולאט ולאט בע"ה זה יצליח. עוד יבוא יום והפוליטיקאים לא יצליחו להוציא אותנו מחוץ לחוק כי ניהיה הרבה מידי. נוציא אנחנו אותם מחוץ לחוק.

בייקר

• אורח
« להגיב #42 ב- : מרץ 06, 2007, 14:22:57 »
הוא אפילו לא הקשיב לחיים בנושא רוני וזה מראה על אופיו.
הוא לא טיפש בכלל,אני דיברתי איתו בתוכנית שאלות ותשובות גם בקשר לדברים שכתבנו כאן.
כלומר צירוף אישיים,הרחקתו מהתנועה בידי הרב זצ"ל(מרזל הכחיש)ולמעשה לא רוצים לרוץ איתו כולם דחו אותו.
למשל עם ליברמן התמונה הפוכה:הצטרפו מועמד למפכ"ל משטרה ומועמד לראש השב"כ וזאת דוגמא.
אפילו שמרזל ויתר על המקום הראשון.
אני הרגשתי שקליינר מסתייג בשיחת הטלפון.
במקרה הכי גרוע מרזל ימשיך בפעילות חוץ פרלמנטרית.
בן גביר אמר לי שזה מה שחשוב הפעילות והוא צודק.
מקרה הכי גרוע מרזל לא יהיה ח"כ.
בינתיים הנושא של פינוי פיצוי לערבים עלה כנושא לבחירות וזה חשוב.
לכן עם כל הבעיות שהיו חשוב שימשיכו.

בייקר

• אורח
« להגיב #43 ב- : מרץ 06, 2007, 14:24:29 »
לא כהנא צדק,הרב כהנא היה אמור לקבל בין 12-15 מנדטים שזאת מפלגה בינונית ואז עצרו אותו.
הבעיה היא המערכת המשפטית לכן חשוב פרידמן שנוגס בכוחה.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #44 ב- : מרץ 06, 2007, 14:28:44 »
אני לאנרוצה להישמע טיפש אבל לא ידעתי שבנו של כהנא נרצח(איני יודע הרבה על בנימין כהנא)
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #45 ב- : מרץ 06, 2007, 14:35:03 »
בס"ד
אין קשר המערכת המשפטית לא יכולה להגיד למי כן להצביע או לא, חיים אמר גם מרזל פנה למגזר החרדי יותר ושם הוא עשה טעות שראינו אותה בבחירות.
יגאל=גואל