כתב נושא: אריאל שרון בדרך להתעוררות, האם בקדימה כבר מתכוננים לשובו של הלויתן ?  (נקרא 19583 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
כן 3-4 מנדטים.
בדיוק, אך מי יודע מה מצפה לנו בבחירות הבאות,וזאת יחד עם שאר מפלגות הימין המדומה שהעם נשחף אחריהם.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שרון לא היה במעמד של מלך.
לא חשוב כאן הטרמנלוגיה, הוא היה מושל באומה ועליו מוטל האחריות.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הלוואי והיה לנו צ'רצ'יל, אוקי בוא נרד מאם ואם ואם בוא נצמד לעובדות.    חוץ מההתנקות תסכים איתי ששרון היה ראש ממשלה טוב? שוב אני לא מגן על ההתנתקות אני מאמין שזו הייתה הטעות שלו, אבל חוץ מההתנתקות הבנאדם היה מנהיג דגול. הוא סטה מדרך הישר אבל בין להגיד שהוא עשה טעות לבין לאחל למותו ושישרף בגיהנום, פער עצום.

נראה בבחירות הבאות מה יהיה אבל עד אז אין לדעת.

בטח שזה חשוב, שאול הייתה לו יד חופשית, לא בג"ץ לא שמאלנים לא ארה"ב, הוא בחר לפעול אחרת בעוד שה' אמר לו מפורשות למחוק את עמלק.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ההתנתקות הינה הרת אסון! ולא בלשון המעטה טעות שטחית!
תתפלא שהדתיים לאומיים מחמירים מאוד בעבירתו ועונשו של שרון, מפני שלפי התורה ולפי האידיאולוגיה הדתית לאומית תורנית,ויתור על שטחים מיושבים בא"י ונתינתם לאוייבים הערבים(וזאת מלבד הזכרת התרפסות לאומות העולם שזוהי עבירה חמורה גם כן) נחשב עוון בל יומחק ובל יכופר,אם הינך רוצה להבין יותר את מהות האסון, שאל יהודי אשר גורש מביתו וראה איזה השפלה וביזוי הוא עבר.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ההתנתקות הינה הרת אסון! ולא בלשון המעטה טעות שטחית!
תתפלא שהדתיים לאומיים מחמירים מאוד בעבירתו ועונשו של שרון, מפני שלפי התורה ולפי האידיאולוגיה הדתית לאומית תורנית,ויתור על שטחים מיושבים בא"י ונתינתם לאוייבים הערבים(וזאת מלבד הזכרת התרפסות לאומות העולם שזוהי עבירה חמורה גם כן) נחשב עוון בל יומחק ובל יכופר,אם הינך רוצה להבין יותר את מהות האסון, שאל יהודי אשר גורש מביתו וראה איזה השפלה וביזוי הוא עבר.

אוקי, ומה אם באופן תיאורטי מונח משהו יותר גדול, מה אם בוש אומר לשרון או שיש התנתקות או שכל התמיכה וההשפעה של ארה"ב עוברת לפלסטינים. אני לא אומר שזה נאמר אל תתחילו לקפוץ, תרגעו, אני שואל באופן תיאורטי אם במצב כזה דינו של שרון לפני התנ"ך זהה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הדין אותו דין התורה סטטית בנושא הזה.
וכפי שכבר פירטו לך התמיכה של האמריקאים מהווה סכום מינורי ביותר ואנו יכולים להסתדר בלעדיהם.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הדין אותו דין התורה סטטית בנושא הזה.
וכפי שכבר פירטו לך התמיכה של האמריקאים מהווה סכום מינורי ביותר ואנו יכולים להסתדר בלעדיהם.

נאמר שהתמיכה היא 1.5 מיליארד. עכשיו יש לי שאלה. 1.5 מיליארד זה כסף מזומן שניתן למדינה? או שזה כולל את הכל, כי אני יודע שארה"ב תומכת בנו במחקרים צבאיים, בציוד צבאי, ונגיד במלחמות, אי אפשר לצאת למלחמה בלי מעצמה כלכלית מאחוריך כי אתה לעולם לא יודע מתי המלחמה תיגמר.

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בטח שזה חשוב, שאול הייתה לו יד חופשית, לא בג"ץ לא שמאלנים לא ארה"ב, הוא בחר לפעול אחרת בעוד שה' אמר לו מפורשות למחוק את עמלק.
הוא היה חייב להיות נאמן לבוחריו שבחרו אותו על בסיס דין נצרים כדין תל אביב, זהו היד החופשית.
וארה''ב לא יכול להכתיב לישראל מה לעשות כפי שחוסיין אובמאה בעצמו אמר בראיון, וגם סגן הנשיא ביידן אמר "אני לא יכולים להכתיב לישראל את מהלכיה''.

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוקי, ומה אם באופן תיאורטי מונח משהו יותר גדול, מה אם בוש אומר לשרון או שיש התנתקות או שכל התמיכה וההשפעה של ארה"ב עוברת לפלסטינים. אני לא אומר שזה נאמר אל תתחילו לקפוץ, תרגעו, אני שואל באופן תיאורטי אם במצב כזה דינו של שרון לפני התנ"ך זהה.
במצב כזה אומרים חזק ונתחזק בעד עמנו ובעד ערי אלוקינו והשם יעשה הטוב בעיניו.

האם אתה יודע שבמרץ 1948 ווארין אוסטון השגריר ארה''ב לאו''ם קם באו''ם ואמר שאמריקה לא תומך יותר בתוכנית החלוקה, ובמקום זה היא תומכת בשליטה של האו''ם בכל פלסטין, ובשבוע זה הרי טרומאן נשיא ארה''ב אסר על מכירת נשק למזרח התיכון שזה אומר ליהודים, כי הבריטים נתנו נשק לערבים, שר החוץ של נשיא ארה''ב התקשר למשה שרת ואמר לו ''תגיד לבן גוריון לא להכריז על מדינה כי לא תשרדו, אנחנו לא נעזור לך ואין לכם מספיק נשק'', ובן גוריון(שאניני נמנה על תומכיו)בכל זאת הכריז על מדינה, ואז סטאלין (!) החליט למכור נשק ליהודים, כמובן שזה אצבע אלוקים, ואנחנו חושבים ''אבל מה יגיד אמריקה''. אנחנו חייבים לדבר עם בוש כשותפים, אנחנו שותפים, אנחנו נותנים ואנחנו לוקחים, ואתם נותנים ולוקחים, ואנו שותפים, ככה מדברים, כי אם אני הייתי ג'ורג' בוש והייתי שומע כל היהודים אומרים ''אבל אנחנו צריכים את אמריקה'' תהיה זו הזדמנות בשבילי ללחוץ על ישראל.

''הבעיה עם רוב היהודים זה שהם חושבים שהאמריקאים יושבים כל היום ולא חושבים על שום דבר חוץ מישראל'', האמריקאים חושבים כמה כסף יקבל מונטנה (עיר בארצות הברית) בשנה הבא, זה מה שהאמריקאים חושבים, הם אינם מעונינים ביהודים וערבים, זה רק היהודים הפטטים חושבים ''אבל מה חושב הגוי עליי'', הוא לא!. מדינות תומכים במדינות אחרות בגלל אינטרסים אישיים, זה אלף בית. אם אמריקה לא היה חושב שזה האינטרס שלה לתמוך בישראל, היא לא היה תומכת בישראל אפילו אם אבא אבן היה ראש הממשלה חס ושלום.

עד כאן פחות או יותר דבריו של הרב כהנא זצוק''ל הי''ד שתרגמתי מאנגלית, וסליחה אם לא דייקתי בתרגום.
ולמי שמבין אנגלית מומלץ לו לשמוע מהמקור:
http://video.google.co.uk/videoplay?docid=-7542324273288871184&hl=en&emb=1#
http://video.google.co.uk/videoplay?docid=8241635304454935319&hl=en&emb=1#
http://video.google.co.uk/videoplay?docid=-1777822920792986473&hl=en&emb=1#

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
במצב כזה אומרים חזק ונתחזק בעד עמנו ובעד ערי אלוקינו והשם יעשה הטוב בעיניו.

האם אתה יודע שבמרץ 1948 ווארין אוסטון השגריר ארה''ב לאו''ם קם באו''ם ואמר שאמריקה לא תומך יותר בתוכנית החלוקה, ובמקום זה היא תומכת בשליטה של האו''ם בכל פלסטין, ובשבוע זה הרי טרומאן נשיא ארה''ב אסר על מכירת נשק למזרח התיכון שזה אומר ליהודים, כי הבריטים נתנו נשק לערבים, שר החוץ של נשיא ארה''ב התקשר למשה שרת ואמר לו ''תגיד לבן גוריון לא להכריז על מדינה כי לא תשרדו, אנחנו לא נעזור לך ואין לכם מספיק נשק'', ובן גוריון(שאניני נמנה על תומכיו)בכל זאת הכריז על מדינה, ואז סטאלין (!) החליט למכור נשק ליהודים, כמובן שזה אצבע אלוקים, ואנחנו חושבים ''אבל מה יגיד אמריקה''. אנחנו חייבים לדבר עם בוש כשותפים, אנחנו שותפים, אנחנו נותנים ואנחנו לוקחים, ואתם נותנים ולוקחים, ואנו שותפים, ככה מדברים, כי אם אני הייתי ג'ורג' בוש והייתי שומע כל היהודים אומרים ''אבל אנחנו צריכים את אמריקה'' תהיה זו הזדמנות בשבילי ללחוץ על ישראל.

''הבעיה עם רוב היהודים זה שהם חושבים שהאמריקאים יושבים כל היום ולא חושבים על שום דבר חוץ מישראל'', האמריקאים חושבים כמה כסף יקבל מונטנה (עיר בארצות הברית) בשנה הבא, זה מה שהאמריקאים חושבים, הם אינם מעונינים ביהודים וערבים, זה רק היהודים הפטטים חושבים ''אבל מה חושב הגוי עליי'', הוא לא!. מדינות תומכים במדינות אחרות בגלל אינטרסים אישיים, זה אלף בית. אם אמריקה לא היה חושב שזה האינטרס שלה לתמוך בישראל, היא לא היה תומכת בישראל אפילו אם אבא אבן היה ראש הממשלה חס ושלום.

עד כאן פחות או יותר דבריו של הרב כהנא זצוק''ל הי''ד שתרגמתי מאנגלית, וסליחה אם לא דייקתי בתרגום.
ולמי שמבין אנגלית מומלץ לו לשמוע מהמקור:
http://video.google.co.uk/videoplay?docid=-7542324273288871184&hl=en&emb=1#
http://video.google.co.uk/videoplay?docid=8241635304454935319&hl=en&emb=1#
http://video.google.co.uk/videoplay?docid=-1777822920792986473&hl=en&emb=1#

את הדוגמא שנתת לא הכרתי אבל אני מודע לכל הדברים הללו, אני מסכים עימם, הבעיה היא שאני לבד או כמעט לבד, יחסית לשאר העם.
ולכן אין לכך משמעות בשלטון דמוקרטי כי הרוב המטומטם יקבע הכל.

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ולגבי התשקורת: ברור שהם משפיעים, לא לחינם חכמינו הזהירו אותנו מחברה רעה, כי אפילו שאתה לא רוצה אתה מושפע מזה, עובדה שהם השפיעו עליך על שרון כאילו הוא איזה צ'רצ'יל...
לפני זמן מה קראתי באיזהשהו מקום (לא זוכר עכשיו איפה) שהיה סקר בין הדתיים ומצאו שככל שהם נחשפים יותר לתשקורת החילונית הם יותר בעד ''פשרות'' ויותר סמפטיים ל''פלסטינים'', ומדובר בדתיים!  ואתה טוען שהתשקורת לא משפיע?

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
את הדוגמא שנתת לא הכרתי אבל אני מודע לכל הדברים הללו, אני מסכים עימם, הבעיה היא שאני לבד או כמעט לבד, יחסית לשאר העם.
ולכן אין לכך משמעות בשלטון דמוקרטי כי הרוב המטומטם יקבע הכל.
בזה אני מסכים איתך, ותפקידנו לחנך את העם שלצערנו שבויים בידי שטיפת מוח התשקורתית.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אריאל שרון בדרך להתעוררות, האם בקדימה כבר מ&#
« להגיב #112 ב- : אוקטובר 26, 2009, 21:24:55 »
לא טענתי שהתקשורת לא משפיעה, אני רק אומר שלתרץ את המצב בגלל שהתקשורת שמאלנית זו הדחקה, זה להדחיק את העובדה שהעם בוחר בדרך הקלה ומתעלם מכל הגיון, עם גלותי עם של עבדים.

מנותק spectator

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #113 ב- : אוקטובר 26, 2009, 22:19:30 »
לא טענתי שהתקשורת לא משפיעה, אני רק אומר שלתרץ את המצב בגלל שהתקשורת שמאלנית זו הדחקה, זה להדחיק את העובדה שהעם בוחר בדרך הקלה ומתעלם מכל הגיון, עם גלותי עם של עבדים.

אף אחד לא חולם לקבל הכל ומיד. אין לנו גישה נחפזת וילדותית של שלום עכשיו. אבל בהשוואה לתקופת אוסלו ומיד אחריה, יש שינוים חיוביים ברמה של כלל ישראל. הכי חשוב להמשיך במאבק.

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #114 ב- : אוקטובר 26, 2009, 22:31:58 »
נכון, עם לא נורמלי בגלל אלפיים שנות גלות, הרב כהנא דיבר הרבה על זה, זאת הטרגדיה, הבעיה שלנו הוא לא הערבים אלא היהודים. 

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #115 ב- : אוקטובר 26, 2009, 23:32:03 »
אף אחד לא חולם לקבל הכל ומיד. אין לנו גישה נחפזת וילדותית של שלום עכשיו. אבל בהשוואה לתקופת אוסלו ומיד אחריה, יש שינוים חיוביים ברמה של כלל ישראל. הכי חשוב להמשיך במאבק.

מצד אחד אתה אומר לא גישה ילדותית כמו של שלום עכשיו אבל מצד שני אתה שולח אדם כמו שרון לגיהנום על סמך מהלך אחד לאחר שכל חייו תרם למדינת ישראל ואף סיכן את חייו בפעולה הירואית בלטרון למען פקודיו. אתה באמת מאמין שאדם כזה מקומו בגיהינום?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #116 ב- : אוקטובר 26, 2009, 23:33:59 »
נכון, עם לא נורמלי בגלל אלפיים שנות גלות, הרב כהנא דיבר הרבה על זה, זאת הטרגדיה, הבעיה שלנו הוא לא הערבים אלא היהודים. 

אלפיים שנות גלות? אלפיים שנות של זנות של אונס של שק איגרוף, מי יכול לצאת נורמלי? גאווה וכבוד. 2 המרכיבים שחסרים לעם הזה.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
גור, אמרתי את דעתי האישית בנוגע לעופרת יצוקה. זו דעתי האישית אין לדעת מה היה קורה, זה לשחק בנדמה לי.

75% הצביעו בעד טרנספר? נהדר, איפה הם היו בבחירות?

יש אלטרנטיבה לביבי, האיחוד הלאומי והם קיבלו 3-4 מנדטים?

גם אני בעד למחוק את עזה, להפציץ את איראן ויותר מזה, גם את מכה ולהוריד את אל אקצה.

עובדה שרוב העם מרגיש תלות בארה"ב אחרת מפלגות הימין כמו האיחוד הלאומי היו מקבלות יותר קולות.

תמשיך, בכיף.

אמרת את דעתך האישית על עופרת יצוקה תגיד לי אתה חרש? מה משחק בנידמה לי אני אומר לך שאריק שרון היה ראש ממשלה לפני 8 שנים ולא הייתה עופרת יצוקה אז אתה אומר לי שאם הוא היה הוא היה עושה
הוא היה בדיוק בנקודת זמן שאתה מתאר ולא עשה!!

75% הצביעו בעד טרנספר, איפה הם היו בבחירות? איזו מפלגה הציעה טרנספר במצע שלה?? אף אחת! אז 40% לא הצביעו בכלל אחרים הצביעו לליברמן שדיבר גבוהה גבוהה ולא עשה כלום וחלק שמאמינים בטרנספר אבל אומרים שצריך להצביע לביבי כדי שציפי לא תעלה  הצביעו לביבי, והאיחוד הלאומי הוא לא תחליף לליכוד כי אנשים לא נוטים להצביע למפלגה סקטוריאלית קטנה אלא אם כן הם שייכים לחוג המסוייים הזה.

שנית רוב העם מאמין בלהגיד לא לארה"ב!! מה הקשר בין הליכוד  לבין כניעה לאמריקאיםם אני מדבר ברמת התעמולה? הרי הליכוד גם הבטיח לבוחר בניה ביו"ש ובינתיים הוא רק הורס אל תתכחש לעובדה שיש הבדל בין מה שמוכרים לציבור לבין מה שהוא באמת היה רוצה לקנות. זה ידוע שהציבור מובל שולל באף ע"י הבטחות כזב. הרי הציבור שהצביע בבחירות האחרונות למפלגות שהבטיחו בניה ביהודה ושומרון ידע בבירור שארה"ב ומדינות אירופה יסרבו לזה! מדוע בכל זאת הוא הצביע? משמע שהוא מאמין שצריך לשים על העולם קצוץ!

ואם אתה מאמין שצריך להפציץ ואפשר להפציץ ולגרש את האוייב הערבי אזי אתה מסכים איתי שרעיון המדינה הערבית הוא בדיוק כמו האיום האירני, איום שצריך ואפשר ויש ביכולתינו לנטרל!

ואני הייתי בטוח שרק ערבי מסוגל לשקר ולהאמין בשקרים של עצמו...

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אמרת את דעתך האישית על עופרת יצוקה תגיד לי אתה חרש? מה משחק בנידמה לי אני אומר לך שאריק שרון היה ראש ממשלה לפני 8 שנים ולא הייתה עופרת יצוקה אז אתה אומר לי שאם הוא היה הוא היה עושה
הוא היה בדיוק בנקודת זמן שאתה מתאר ולא עשה!!

75% הצביעו בעד טרנספר, איפה הם היו בבחירות? איזו מפלגה הציעה טרנספר במצע שלה?? אף אחת! אז 40% לא הצביעו בכלל אחרים הצביעו לליברמן שדיבר גבוהה גבוהה ולא עשה כלום וחלק שמאמינים בטרנספר אבל אומרים שצריך להצביע לביבי כדי שציפי לא תעלה  הצביעו לביבי, והאיחוד הלאומי הוא לא תחליף לליכוד כי אנשים לא נוטים להצביע למפלגה סקטוריאלית קטנה אלא אם כן הם שייכים לחוג המסוייים הזה.

שנית רוב העם מאמין בלהגיד לא לארה"ב!! מה הקשר בין הליכוד  לבין כניעה לאמריקאיםם אני מדבר ברמת התעמולה? הרי הליכוד גם הבטיח לבוחר בניה ביו"ש ובינתיים הוא רק הורס אל תתכחש לעובדה שיש הבדל בין מה שמוכרים לציבור לבין מה שהוא באמת היה רוצה לקנות. זה ידוע שהציבור מובל שולל באף ע"י הבטחות כזב. הרי הציבור שהצביע בבחירות האחרונות למפלגות שהבטיחו בניה ביהודה ושומרון ידע בבירור שארה"ב ומדינות אירופה יסרבו לזה! מדוע בכל זאת הוא הצביע? משמע שהוא מאמין שצריך לשים על העולם קצוץ!

ואם אתה מאמין שצריך להפציץ ואפשר להפציץ ולגרש את האוייב הערבי אזי אתה מסכים איתי שרעיון המדינה הערבית הוא בדיוק כמו האיום האירני, איום שצריך ואפשר ויש ביכולתינו לנטרל!

ואני הייתי בטוח שרק ערבי מסוגל לשקר ולהאמין בשקרים של עצמו...

אין מפלגה שמציע טרנספר? מה בדיוק הציעה ישראל ביתנו? והאיחוד הלאומי?

40% לא הצביעו 40%!!!! לא משנה אם אתהימני או שמאלני אתה צריך להצביע, ו40% לא מצביעים? מה לעזאזל? איזה מן אדם לא לוקח חלק פעיל כשגורל מדינתו מוחלט?

אני מסכים איתך שהמדינה הערבית היא מסוכנת בדיוק כמו הגרעין האיראני, אבל ההבדל הוא שאת המדינה הערבית אי אפשר למנוע. אתה לא יכול להגיד  ואז להתחרט, הממשלה שלך שאם תרצה או לא מייצגת אותך אמרה את דברה, צדקה או לא, נכונים או לא, טובים לנו או לא, הממשלה היא הקובעת ומה שהיא אומרת כך יהיה וברגעשהיא חתמה על הסכם אכלנו אותה. הסכם שאומר שאנו מכירים בפלסטינים, זהו בעצם תחילת הסוף. והסכם זה נחתם בקמפ דייויד.

הציבור מאמין שיש לבנות ביהודה בשומרון אבל הוא מאמין שהמשך הבניה לא יביא לכך שארה"ב תסגור את הברז.

מה יש הבדל בין מה שהפוליטיקאים אומרים לבין מה שתכלס קורה? באמת? עלית על זה בעצמך?

רק ערבי יכול להאמין לשקרים של עצמו? רק טיפש יקבל החלטות לפי האשליות של עצמו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #119 ב- : אוקטובר 27, 2009, 13:26:04 »
בס"ד

סורי על העיקוב.

רון איפה אני סותר את עצמי?

מחד גיסא, אתה טוען שהגירוש היה טעות נוראית, מאידך גיסא, אתה טוען שזה נעשה לטובתו (רק ילד בן 5 וגם זה מסופקני היה חושב שזה היה מביא ל"שלום"). הבית הלבן ניסה למנוע משרון לברוח מעזה והתריע לו על כל הסכנות הצפויות (וגם אלה היו רק חצי אמיתות) במהלך, הוא לא הקשיב.

אני יוצא להגנת שרון, אני מבין את מניעיו אני לא מסכים עימם תמיד אבל אני מבין למה עשה מה שעשה, האם הייתי עושה דברים אחרת? אני מניח שכן.
למה הוא עשה את מה שהוא עשה בקמפ דיוויד, בגירוש, ב"פרשת הדרכים"?
רוב העם היום חילוני, את רוב העם לא מעניין מה שכתוב בספר שנכתב לפני 3000 שנה, עצוב או לא זה כבר משהו אחר, אבל זו עובדה. זה שאתה מסתמך על הספר הופכת אותך או לגאון הכי גדול או לשוטה הכי גדול, הזמן יגיד

א. זה שאדם חילוני (שים לב שאחוז החוזרים בתשובה גדול בהרבה מאחוז היוצאים בשאלה; הדתיים מתרבים בקצב עצום בעוד החילונים אעע...; הדתיים+החרדים+המסורתיים לכל הפחות מתעניינים ושמים על היהדות, סה טו), לא אומר שלא מעניינת אותו (ראה דוגמא GAMBITO) היהדות, רוב החילונים דווקא מתעניינים ביהדות (זה שהחינוך גרוע, מודע לזה, על בשרי, אבל מודע גם לעניין השני), ואפילו אם לאו, זו סיבה למה לא צריך לשבת בשקט, ולגרום לו להתעניין, לשכנע אותו, להחזיר אותו בתשובה (לא בעל כורחו כמובן), חוץ מזה, זה לא משנה, ארץ ישראל (א"י השלמה זה כינוי תקשורתי שמאלני נטו), עוד תשוחרר כולה, גם אם חלק מן העם לא יבין זאת, השם ידאג לכך, מה שכתוב בתנ"ך כפי שאתה נהוג לקרוא לזה, מחזיק את העולם, מה שכתוב בתנ"ך מהווה את עצם קיום היישות המדינית היהודית בארץ ישראל עכשיו, נבואות התגשמו, נבואות ימשיכו להתגשם אי"ה.

זה שכל הנצחונות שלנו היו כשהיינו ללא אהדה ותמיכה זה נכון, אבל זה היה דור אחר, דור שאהב את הארץ, לא כמו היום דור של ובואו נהיה אמיתיים, קוקסינלים.
הבל גמור, לא ראית מה היה בעופרת יצוקה? העם זעק "מוות לחמאס" (למרות שזיהוי האויב לא נכון, הכוונה טובה) ו"מוות לערבים" (אולי היו פה ושם כמה שמאלנים מאוסים שבחרו לפרסם את הבולשיט המסורתי שוב, אבל עדיין..), בבחירות האחרונות רואים שהעם ימני וימנים רוצים להילחם, לך לרחוב ותשאל אנשים מה הם חושבים על הערבים.

"כחלק מענייןהדיון צריך להוסיף עוד טענות, אל תתחמק" אני פה לא? תרגיש חופשי לקחת את הדיון לאן שתרצה.

הסיבה שמדינה ערבית נוספת תקום לידינו היא קמפ דיוויד.

א. אפשר למנוע הקמתה.
ב. לא ידוע אם היא באמת מתוכננת לקום על ידי הממשלה.
ג. לפי הלוגיקה שלך, הסיבה שעיראק תפציץ אותנו גרעינית היא הידע הגרעיני הצרפתי.

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ישאל ביתנו וגם האיחוד הלאומי לא הציעו טרנספר.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מחד גיסא, אתה טוען שהגירוש היה טעות נוראית, מאידך גיסא, אתה טוען שזה נעשה לטובתו (רק ילד בן 5 וגם זה מסופקני היה חושב שזה היה מביא ל"שלום"). הבית הלבן ניסה למנוע משרון לברוח מעזה והתריע לו על כל הסכנות הצפויות (וגם אלה היו רק חצי אמיתות) במהלך, הוא לא הקשיב.

אני אומר כך, אם הסיבה לגירוש נסתרת מאיתנו והיה מונח משהו גדול יותר על הפרק, כמו למשל, אין גירוש = ביום אחד נסגר הברז האמריקאי, אז כן אני מבין מדוע עשו את הגירוש. האמת, אני לא בטוח איך אני אישית הייתי פועל לו היו מציבים לי תנאי כזה. אתה אומר שהבית הלבן דחף לכיוון אחר אבל שנינו יודעים שיש הבדל בין ההצהרות לבין מה שקורה מאחורי הקלעים.

למה הוא עשה את מה שהוא עשה בקמפ דיוויד, בגירוש, ב"פרשת הדרכים"?

מה הוא עשה בקמפ דיוויד?

. זה שאדם חילוני (שים לב שאחוז החוזרים בתשובה גדול בהרבה מאחוז היוצאים בשאלה; הדתיים מתרבים בקצב עצום בעוד החילונים אעע...; הדתיים+החרדים+המסורתיים לכל הפחות מתעניינים ושמים על היהדות, סה טו), לא אומר שלא מעניינת אותו (ראה דוגמא GAMBITO) היהדות, רוב החילונים דווקא מתעניינים ביהדות (זה שהחינוך גרוע, מודע לזה, על בשרי, אבל מודע גם לעניין השני), ואפילו אם לאו, זו סיבה למה לא צריך לשבת בשקט, ולגרום לו להתעניין, לשכנע אותו, להחזיר אותו בתשובה (לא בעל כורחו כמובן), חוץ מזה, זה לא משנה, ארץ ישראל (א"י השלמה זה כינוי תקשורתי שמאלני נטו), עוד תשוחרר כולה, גם אם חלק מן העם לא יבין זאת, השם ידאג לכך, מה שכתוב בתנ"ך כפי שאתה נהוג לקרוא לזה, מחזיק את העולם, מה שכתוב בתנ"ך מהווה את עצם קיום היישות המדינית היהודית בארץ ישראל עכשיו, נבואות התגשמו, נבואות ימשיכו להתגשם אי"ה.

שוב אתה מדבר על האמונהה שלך לעומך אמונת אחרים ואם בעתיד החרדים יהיו רוב זה כנראה המצב אבל אנחנו מדברים על נכון להיום.

הבל גמור, לא ראית מה היה בעופרת יצוקה? העם זעק "מוות לחמאס" (למרות שזיהוי האויב לא נכון, הכוונה טובה) ו"מוות לערבים" (אולי היו פה ושם כמה שמאלנים מאוסים שבחרו לפרסם את הבולשיט המסורתי שוב, אבל עדיין..), בבחירות האחרונות רואים שהעם ימני וימנים רוצים להילחם, לך לרחוב ותשאל אנשים מה הם חושבים על הערבים.

כן? לפני 30 שנה אחזו ההשתמטות היה באיזור ה3 היום הוא באיזור ה30 לפני 30 שנה הם היו מנודים היום הם לגיטימיים ולפעמים גם גיבורים.

איך אפשר למנוע את הקמת המדינה הפלסטינית? לא היום, גם בטווח הרחוק.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

40% לא הצביעו 40%!!!! לא משנה אם אתהימני או שמאלני אתה צריך להצביע, ו40% לא מצביעים? מה לעזאזל? איזה מן אדם לא לוקח חלק פעיל כשגורל מדינתו מוחלט?

אני מסכים איתך שהמדינה הערבית היא מסוכנת בדיוק כמו הגרעין האיראני, אבל ההבדל הוא שאת המדינה הערבית אי אפשר למנוע. אתה לא יכול להגיד  ואז להתחרט, הממשלה שלך שאם תרצה או לא מייצגת אותך אמרה את דברה, צדקה או לא, נכונים או לא, טובים לנו או לא, הממשלה היא הקובעת ומה שהיא אומרת כך יהיה וברגעשהיא חתמה על הסכם אכלנו אותה. הסכם שאומר שאנו מכירים בפלסטינים, זהו בעצם תחילת הסוף. והסכם זה נחתם בקמפ דייויד.

הציבור מאמין שיש לבנות ביהודה בשומרון אבל הוא מאמין שהמשך הבניה לא יביא לכך שארה"ב תסגור את הברז.

מה יש הבדל בין מה שהפוליטיקאים אומרים לבין מה שתכלס קורה? באמת? עלית על זה בעצמך?

רק ערבי יכול להאמין לשקרים של עצמו? רק טיפש יקבל החלטות לפי האשליות של עצמו.
האיחוד הלאומי הציע טרנספר? מתי?? די לשקר! אתה מאמין בשקרים של עצמך ומתעלם גם מהעובדה שהאיחוד לאומי זו מפלגה סקטוריילית שאנשים רואים בה מפלגה דתית ולא רוצים להצביע אליה גם בגלל קטנותה אלאל "להצביע לגדולות כדי להחליש את לבני" וכדו'.

ישראל ביתינו הציע טרנספר?? מתי בדיוק? אתה בודק לפני שאתה כותב? וגם מה שישראל ביתינו קיבלה הלך לפח הזבל כי הם לא עושים שום דבר.
ואם אתה לא מאמין הנהנ המחקר של ערוץ הכנסת מפורסם ברחבי האינטרנט:
הפרסום בערוץ 7:http://www.inn.co.il/News/News.aspx/173440

הפרסום בNRG מעריב:http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/716/414.html

והנה הפרסום באתר השמאלני "וואלה" המזוהה עם מבצר השמאל הלא הוא עיתון הארץ:
http://news.walla.co.il/?w=//1258173

כן כן תגע במציאות המון אבל המון אנשי ימין פשוט לא מצביעים מתוך אי אמון במערכת, רוצה לדעת דוגמה מקרוב שאל את האלקשי אם הוא הצבייע בבחירות.. אנשים כבר לא מאמינים באף מפלגה אולי הפעם הוא הצביע בבן ארי כי הוא מכיר אותו אבל מי שלא הכיר את מיכאל בן ארי גם לאיחוד הלאומי לא הצביע.

אני לא מבין מאיפה את ממציא את השטויות חסרות ההגיון האלו, ברגע שמישהו הצהיר משהו אז זאת עובדה קיימת? לאחרונה אלפי פיזיקאים בשוויץ הצהירו שמאיץ החלקיקים שלהם יביאו לסוף העולם.. בינתיים הם לא מצליחים להתגבר על דליפת אליום במאיץ... ברגע שיחל רעיון הטרנספר  לא תקום מדינה ערבית נקודה! אם כולם יחשבו כמוך בטוח תקום מדינה ערבית, העניין הוא שאתה חפץ בהקמת מדינה ערבית אך בשקריך אתה ממשיך לנסות לחלחל בנו יאוש עלך כךך. אם סבא שלך היה בסכנת חיים לא היית אומר לרופא תפסיק לטפל  בו כי הוא בטוח ימות נכון?

אתה מדבר שטויות בכמויות לא נורמליות, שלטון קודם אמר משהו אחד שלטון אחריו יכול להתפך מאה שמונים מעלות לו רק ירצה, גם אהובך אריק שרון הצהיר בעולם שזכותינו להתיישב בחבל עזה ובסוף החריב אותה.. אתה רואה ששום הצהרה היא לא מחוייבת המציאות, אתה מדבר ממשאלות ליבך!

אז אתה מבין אתה עונה לעצמך ועוד לא קולט.. הקיר אצלי בבית כבר הבין את הטעות שלך ואתה לא! זה שלא נבחרו פוליטיקאים שביטלו את רעיון המדינה בפלסטינאצית זה לא אומר שהעם לא בחר בזה זה רק אומר כמו שאתה אמרת (בלעג מה) שיש פה גניבת קולות זה הכל. ומהלך הזה ללא כל תמיכה בעם יגוז במהרה אם תיהיה אלטרנטיבה לביבי זה הכל וכיום בפוליטיקה אין ממש מפלגה שאינה סקטורילית שנותנת פתרונות לעם ישראל ולכן אין יצוג לדעת הרוב שקרוצה לשים על העולם קצוץ, אגב מה זה השקר המצחיק הזה על האנשים שלא חושבים שבניה ביהודה ושומרון תביא לסגירת הברז האמריקאי.. האמריקאים איימו עלינו לא על בניה ביו"ש אלא אפילו על מזרח ירוטשלים מה אתה עוור? או שאתה פשוט אוהב לשקר בתקווה שאי מי מהגולישים לא ממש יודע מה קורה בעולם..

אז אתה מודה שאתה טיפש?

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
תגיד M4 אתה מאמין לשטויות שאתהה כותב?? מה זה כל הברז האמריקקאי? כולה 5% שרובו חוזר לאמריקאים בחזרה וגם גורם לירידה בהכנסות של המדינה בצורה דרסטטית כי הידיים שלנו כבולות..

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #124 ב- : אוקטובר 27, 2009, 20:49:42 »
גור, דבר ראשון שמור על פיך.

הלאה לדיון.

האיחוד הלאומי הציע טרנספר? מתי?? די לשקר! אתה מאמין בשקרים של עצמך ומתעלם גם מהעובדה שהאיחוד לאומי זו מפלגה סקטוריילית שאנשים רואים בה מפלגה דתית ולא רוצים להצביע אליה גם בגלל קטנותה אלאל "להצביע לגדולות כדי להחליש את לבני" וכדו'.

ישראל ביתינו הציע טרנספר?? מתי בדיוק? אתה בודק לפני שאתה כותב? וגם מה שישראל ביתינו קיבלה הלך לפח הזבל כי הם לא עושים שום דבר.

http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/79484 בבקשה.

אגב אם תסתכל טוב גם על הלינק שאתה שלחת, מדובר בטרנספר במסגרת הקמה, פלסטינית אולי פספסת את זה.

כן כן תגע במציאות המון אבל המון אנשי ימין פשוט לא מצביעים מתוך אי אמון במערכת, רוצה לדעת דוגמה מקרוב שאל את האלקשי אם הוא הצבייע בבחירות.. אנשים כבר לא מאמינים באף מפלגה אולי הפעם הוא הצביע בבן ארי כי הוא מכיר אותו אבל מי שלא הכיר את מיכאל בן ארי גם לאיחוד הלאומי לא הצביע.

אז? עד שלא יקום יורש לכהנא אותם אנשים ישבו ולא יצביעו? כן ככה משנים דברים. ולפי מה שאני יודע 40% מכלל האזרחים לא הצביעו. כולל בני דודינו האהובים, ואצליהם אחוזי ההצבעה הם הכי נמוכים אז כך את זה בחשבון לפני שאתה יורה שטויות ומאשים.

אני לא מבין מאיפה את ממציא את השטויות חסרות ההגיון האלו, ברגע שמישהו הצהיר משהו אז זאת עובדה קיימת? לאחרונה אלפי פיזיקאים בשוויץ הצהירו שמאיץ החלקיקים שלהם יביאו לסוף העולם.. בינתיים הם לא מצליחים להתגבר על דליפת אליום במאיץ... ברגע שיחל רעיון הטרנספר  לא תקום מדינה ערבית נקודה! אם כולם יחשבו כמוך בטוח תקום מדינה ערבית, העניין הוא שאתה חפץ בהקמת מדינה ערבית אך בשקריך אתה ממשיך לנסות לחלחל בנו יאוש עלך כךך. אם סבא שלך היה בסכנת חיים לא היית אומר לרופא תפסיק לטפל  בו כי הוא בטוח ימות נכון?

תבין לא מדובר בסכנת חיים מדובר באיידס. ברגע שחלית באיידס סופך ידוע, ברגע שנחתם ההסכם הסוף ידוע. עכשיו השאלה מה עושים בנתיים, אם סבי יחלה באיידס חס וחלילה אעשה ככל יכולתי להקל עליו שיסבול כמה שפחות אבל ברור לי שלא אוכל לרפא אותו וזהעניין של זמן עד שימות.

אותו דבר המדינה הפלסטינית, ההם קיבלו הקרה מאיתנו!!! כאן חטפנו את האיידס, כאן נדפקנו. עכשיו הסוף ידוע מראש השאלה היא כמה זמן זה ייקח ובאיזה תנאים זה הייה, האם נחיה עוד 50 שנה בשקט או מחרתיים תקום המדינה?

כן, אתה צודק אני רוצה לחלחל בכם יאוש אני בעצם איש שלום עכשיו שכל מטרתו היא לגרום לכם לפנות שמאלה. אני גם תאימתי עם אל קעידה את פיגוע התאומים ושיתפתי את נסראללה במידע הסודי לפני לבנון ה-2. מודה באשמה.

די עם האשמות מגוחכות אני ימני כמוך אולי יותר אולי פחות שנינו באותו צד אבל אתה רואה את הרצוי אני את המצוי תבין את זה. משאלת ליבי היא לא סניף נוסף של חיריה סביב מדינתי,למה שארצה בזה? ואני הטיפש?

משאלת ליבי היא א"י השלמה, או כפי שרון אמר, א"י המשוחררת. אבל אני מבין בניגוד אליך שזו משאלת ליבי ולא משהו ריאלי.