כתב נושא: הודו בעלת הברית של הטרור!!!!  (נקרא 2304 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הודו בעלת הברית של הטרור!!!!
« ב- : אוקטובר 21, 2009, 19:44:12 »
אתם יודעים לאחרונה שמעתי אנשים שאומרים שממשלת הודו היא
ידיד אמת של ישראל והלוואי שהיו לנו בעליי ברית כמוהה ועוד
וזה גרם לי לחשוב האם זה כך?
האם הודו ואני לא מתכוון לעם ההודי אלא לממשלת הודו באמת
ידידים או בעליי ברית של ישראל?
החלטתי לחקור מעט ומצאתי פרטים דיי אפלים על משטרם ביחסו
לתנועה הציונית
מפלגת הקונגרס ההודי היתה עוד משנת 1948 מפלגה אנטישמית ואנטי ציונית ובהשראת ג'ווהרלל נהרו יש"ו ומהטמה גנדי יש"ו הצביעה הודו נגד הקמת מדינה יהודית לריצוי העולם הערבי ובהמשך העויינות ההודית התעמקה בשל שלטון צאצאיי גנדי שקשרו ברית צבאית עם הקומוניזם הסובייטי שהמשיכה כל שנות ה - 80 לא רק זה אלא שגם כשהודו פיתחה קשרים עם ישראל היא כרתה ברית צבאית עם איראן הנאצית בתחומים שונים
והאמינה לכך שאיראן מגנה את הטרור הסוני נגד הודו בחבל קשמיר אבל הודו שכחה שגם איראן מדינה שמממנת טרור !!!!
לסיום ברור שהעם ההודי ידוע דווקא ביחס בטוב לישראל ולציונות
אולם המשטר ההודי הוא משטר אפל אנטישמי ואנטי ציוני והדוגמאות הכי טובות לכך זה :גינוי מיידי של ישראל כשהתחילה את עופרת יצוקה ו תמיכה בדו"ח גולדסטון השיקרי
ומה אני יגיד לכם לפי דעתי העם ההודי עוד ישלם מחיר כבד על ההתנהגות הבזויה והמתרפסת של ממשלתו הקומוניסטית בפניי
הטרור המוסלמי ובפניי איראן!!!!
תנו דעתכם בעניין!!!!!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 21, 2009, 19:48:33 »
בס"ד

אני הייתי מפריד בין ממשלת הודו לבין הימין ההינדי הלאומי (בדוגמת מפלגת ה-BJP) שלדעתי הוא יותר טוב מהממשלה הנאצית (שהייתי מוסיף את הציטוט של מטהמה גנדי יש"ו שר"י שתמך רשמית ב"מאבק הערבי בלבנט": "היהודים צריכים ללכת בשקט לקרמוטוריומים"), החיסרון היחיד שלו זה בסימפטיה שהוא רוכש לרוסיה הנאצית.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 21, 2009, 20:16:03 »
מפלגת הקונגרס שלטה ושולטת בהודו רוב השנים מאז העצמאות ההודית והיא אכן לא מצטיינת בחיבה יתרה לישראל. למיטב ידיעתי יחסים דיפלומטיים בדרג של שגרירות החלו רק ב1992 והיחסים האסטרטגיים שכוללים ייצוא בטחוני להודו נוצרו בתקופה שבה המפלגה ההינדית הלאומנית BJP הייתה בשלטון מסוף שנות התשעים עד שאיבדה את השלטון לפני ארבע או חמש שנים.