כתב נושא: מה הפתרון שלכם לבעיה האיסלאמית?  (נקרא 3409 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה הפתרון שלכם לבעיה האיסלאמית?
« ב- : אוקטובר 20, 2009, 13:50:55 »
בס"ד

נמקו, הסבירו ופרטו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 20, 2009, 15:43:03 »
האסלאם כדת אינה שונה מכל דת פאגאנית אחרת, יש לעשות עימה מה שהאמריקאים עשו עם דת השינטו היפנית, אני חושב שאתה שלחת לי את המאמר הזה, לסרס אותה.

וכל מי שיעמוד בדרך להשגת מטרה זו, יחוסל

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 20, 2009, 15:52:57 »
השקעה במדע ותחליפים לנפט.

להפסיק את ההתמכרות לנפט - קשה ככל שיהיה במצב.
אח"כ... הטבע כבר יעשה את שלו בנוגע לבעיה המוסלמית.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 20, 2009, 18:07:30 »
האיסלאם שונה מאוד מדתות פגאניות ילידיות כמו השינטו. יש להתייחס אליו כאל אידאולוגיה טוטליטרית שטלתנית וחתרנית כמו קומוניזם, ובהתאם לכך יש להוציאה מחוץ לחוק. "נץ וגאה בזה" כבר פירסם אשכול עם הפתרון שלו ובהמשך האשכול התפתח דיון בנושא.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 20, 2009, 20:48:03 »
האיסלאם שונה מאוד מדתות פגאניות ילידיות כמו השינטו. יש להתייחס אליו כאל אידאולוגיה טוטליטרית שטלתנית וחתרנית כמו קומוניזם, ובהתאם לכך יש להוציאה מחוץ לחוק. "נץ וגאה בזה" כבר פירסם אשכול עם הפתרון שלו ובהמשך האשכול התפתח דיון בנושא.
ולהלן הלינק:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,18746.0.html
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 20, 2009, 20:49:03 »

מדוע הפתרון שיושם כנגד דת השינטו לא יעבוד כנגד האסלאם?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #6 ב- : אוקטובר 20, 2009, 21:25:27 »
אני דווקא מסכים עם ד"ר ג'ון לואיס שזה כן יעבוד.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : אוקטובר 21, 2009, 13:05:14 »
הפנאטיות היפאנית לא נבעה מאמונה דתית אלה מסיבות חברתיות. כמו כן הקיסר והממסד ששלטו ללא עוררין בציבור היפאני נכנעו והנחו את הציבור היפאני לקבל את מרות המנצחים ולפתוח בדרך חדשה. אצל המוסלמים דבר כזה לא יכול לקרות. זו תרבות של חתרנות בלי מקור סמכות מרכזי. אפילו כשהייתה חליפות העולם האיסלאמי לא סר למרותם הרוחנית אלא רק לעוצמתם הצבאית אם הייתה להם. לכן בלתי אפשרי להכניע את האיסלאם על ידי הכנעת הליבה שלו כי אין לו כזו.
החברה היפאנית חפצה בקידמה ואילו החברה האיסלאמית מבקשת להרוס את הקידמה ולחזור לימי הביניים. לכן אין לך יכולת לקנות אל לב המוסלמים ע"י הבטחת קדמה.

לדעתי גם מבחינה רעיונית ומבנית האיסלאם הוא מיסודו מרושע תוקפני ומושחית ללא תקנה, ואילו התרבות היפאנית אינה כזו. למעשה בראייה היסטורית יפאן היא ציבילזציה ממש שלווה ולא תוקפנית.