כתב נושא: עזרה בויכוח עם שמאלני  (נקרא 2487 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק hyper

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
עזרה בויכוח עם שמאלני
« ב- : אוקטובר 04, 2009, 16:29:14 »
ויכוח שמתנהל ב-FXP,בנאדם עקשן,שמאלן טיפוסי שלא מוכן לקבל את העובדות כמו שהן.

ציטוט
תסביר מה אתה מנסה להוכיח בזה?

(ואני לא טוען שזה נכון).

דוגמה:
קניית בתים בשכונות יהדיות בערים הגדולות ע"י כסף סעודי.

מה זה מפריע לך?

הם השתלטו על השידורים הטלוויזיונים בערוצים 1, 2 ו-10 בבקרים ובימי שישי עד הצהריים.

"השתלטו". יש ערבים בארץ, זכותם המלאה לקבל משבצות שידור בערוצי המיינסטרים.

גניבת נשק ומסמכים מבסיסי צה"ל.
איך כל משפחות הפשע הדתיות והימניות משיגות את הנשק שלהם?

ערביי ישראל לא אשמים בכל הצרות שלך. קודם תתחיל לטפל בעם סגולה שלך שחי פה וכל מה שמעסיק אותו זה לשנוא ערבים.
מצטער לבשר לך, אבל ערבים הם הבעיה הכי קטנה שלנו. הבעיה האמיתית היא ימנים שחושבים שהבעיות המדיניות לכאורה.

איך הייתם עונים לו ?

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מנותק 999

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
עזרה בויכוח עם שמאלני
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 06, 2009, 02:16:27 »
ציטוט
קניית בתים בשכונות יהדיות בערים הגדולות ע"י כסף סעודי.

מה זה מפריע לך?
כמה כיף לחיות בתוך בועה שליווה, בטוחה, וחסרת בעיות.
אנחנו צריכים להיות מודאגים מכל פלישה שהיא לגבולות ישראל, בין אם בתקשורת, או באדמה, או בבתים, בשכונות... זה לא משנה, מרחב המחיה שלנו קטן גם ככה, אסור בתכלית האיסור לתת לאנשים להקטין אותו עוד, בעיקר שזה פתח לטרוריסטים ומחבלים.

ציטוט
ערביי ישראל לא אשמים בכל הצרות שלך. קודם תתחיל לטפל בעם סגולה שלך שחי פה וכל מה שמעסיק אותו זה לשנוא ערבים.
מצטער לבשר לך, אבל ערבים הם הבעיה הכי קטנה שלנו. הבעיה האמיתית היא ימנים שחושבים שהבעיות המדיניות לכאורה.
לחיות בבועה, בבקשה.
הערבים הם הבעיה הכי גדולה שלנו (אולי אחרי שמאלנים, אבל אני לא בטוח), הם תומכים בטרור, הם תומכים בהרג של אזרחים חפים מפשע, וזו הכללה גסה, אבל אכלנו כל כך הרבה קש מהעמים האלה, שאי אפשר פתאום לחשוב שלא קרה כלום מעולם.
ציטוט
וכל מה שמעסיק אותו זה לשנוא ערבים.
ציטוט
ערביי ישראל לא אשמים בכל הצרות שלך
מצטער לבשר לך, ידידי הבועתי היקר, זה לא עניין של מוסריות, או של כבוד, או שלום, זה עניין של חיים או מוות, אין מקום לסיכונים או טעויות, מה בכלל אכפת לך את מי שונא את ומי ואת מי לא? אני שונא את ג' יפית, אז מה, אני סוג של בעיה? אני חושב, שאני אדם נעלה, וכל מי שהוא לא אני, צריך לשבת 20 שנה בכלא, בעוון שהוא לא אני... אז מה שאני חושב? לפני רגע דיברת על זכויות.
 זה הכל עניין מעשי, מי יהיה ערב לך בשעת מלחמה, ומי יהיה האויב שלך בשעת מלחמה, גם אלה שאוהבים אותנו נורא, ורוצים שיהיה שלום, וחיים בערים מעורבות לכאורה, ייצאו נגדנו כשתהיה מלחמה, ואין מה להתפלא, הם צודקים, אפילו שהם רוצים רק שלום, עם כל האדם באשר הוא, אבל מה לעשות? המלחמה היא למען המולדת, למען העם, למען הארץ, זה קולקטיב, לא אינדיבידואל.
חבר בועה יקר, קבל כמה דוגמאות עכשיוית! לבעיות הקטנטנות שערביי ישראל אשמים בהם-
חטיפת גלעד שליט, לא חטפו אותו בירדן, ולא בסוריה.
הקסאמים על שדרות (מה, כבר שחכת?) שנופלים יום יום, ע"י החבר הכי טוב שלנו, הערבי הישארלי
המהומות בעכו, באמצע יום כיפור, שלא יגידו שאנחנו יורים במחבלים שנמצאים במסגדים הא?
פה זה לא נגמר Mr Bubble, פה זה רק מתחיל.

עכשיו, שלא תגיד שסתם טענתי שאתה חי בבועה כל הזמן-
"תחיל לטפל בעם סגולה שלך שחי פה וכל מה שמעסיק אותו זה לשנוא ערבים."
"הבעיה האמיתית היא ימנים שחושבים שהבעיות המדיניות לכאורה"
בעוד-
"קניית בתים בשכונות יהדיות בערים הגדולות ע"י כסף סעודי.
מה זה מפריע לך?"

שים לב, ההתייחסות החריפה שלך הייתה לדעה והחשיבה (של "עם הסגולה"), בעוד בכלל לא מפריע לך, מה קורה בכל מקום אחר.
פשוט מאד,הגישה והידע שלך, גובלים בדעות ומחשבות, בעוד מעשים כלל לא מעניינים אותך, כי אתה חי במקום שהם בכלל לא מגיעים אליך, דעה ימנית יכולה להגיעה אליך, פיגוע טרור לא, אז מה אכפת לך?.
למעשה, למה לא ציינת פעולות אלימות שהפעילו היהודים כלפי הערבים? למה התייחסת רק לדעות שלנו, למחשבות שלנו ולרגשות שלנו כלפיהם? לא עדיף שהיית אומר "הבעיה האמיתית היא ימנים שמתיישבים בהתנחלויות שבכלל לא שייכות להם, ומטרידים את הערבים בישראל"?... אנשים שעושים רע, שהורגים, שרוצחים, שמרביצים, זה מה שצריך לעניין אותך, כי זה באמת קורה, במציאות, בניגוד לאנשים שרוצים לרצוח, חושבים לגרש, שונאים את השונה, שזו בגדר תכנית תיאורטית בלבד, שמתחוללת בתוך הקוביה הקטנה שמכילה גוש חלבון (קטן יותר מהקוביה) שרק 7% ממנו מנוצל, ובדרך כלל יוצאת לפורום כמו זה לדוגמא, או על איזה נייר עיתון. כל עוד שום דבר לא קורה, לאן מתקדמות הדעות והמחשבות? - שומקום.
לסיכום-
אנחנו לא מארחים עמים עויינים, או עמים שעשויים להיות עוינים בעתיד, גם אם עכשיו הם נראים נחמדים.
הערבים בישראל הם בעיה גדולה שצריך לפתור במהירות האפשרית, באמצעים הדרושים.
מחשבות או דעות, הם כמעט חסרות השפעה, מה שקורה בפועל, הוא בעל ההשפעה.

לילה טוב, אני עייף בטירוף.

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
עזרה בויכוח עם שמאלני
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 06, 2009, 10:32:24 »
התשובה היחידה שהייתי נותן לו זה: אם אתה עיוור ולא רואה כלום תעבור לגור ביחד עם כל השמאל הבולשביקי בבועה כלשהי
על הירח!!!!
 יש אנשים שמאלניים מפגרים שלא מעניינת אותם הארץ אלא מה שמעניין אותם זה לראות תועבה פורנוגרפית , איך
להפוך לגנב חזיר קפיטליסטי ,סדרות ריאליטי מפגרות בערוץ 2
זה האנשים שלצערי לא מעניין כלום!!!
חוץ מרווחם האישי!!!! >:( >:( :'(