כתב נושא: תראו מה הבוגד הנאצי גדעון ספירו יש"ו-שר"י כתב בעקבות חקירתו במשטרה  (נקרא 2589 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

לא לשכוח- חגי סגל מורשע מחתרת טרור
הטרוניות של מורשע מחתרת הטרור היהודית (לא לשכוח, משתתפיה רצחו ופצעו בני אדם חפים מפשע שכל חטאם היותם פלסטינים) חגי סגל לאגודה לזכויות האזרח, אינן ממין העניין, ככל שמדובר בחקירה שלי במשטרה. בניגוד לדברי סגל, האגודה יצאה לא אחת להגן על מתנחלים ואנשי ימין קיצוני, כולל מהזן הכהניסטי, על אף היותם גזענים התומכים במשטר האפרטהייד בשטחים הכבושים ובהפרת זכויות אדם, כאשר זכויות האזרח שלהם ניפגעו (כמו למשל מעצר מינהלי, או מכתבים של עו"ד דן יקיר, היועץ המשפטי של האגודה, נגד חקירות משטרתיות של איתמר בן גביר ואחרים בגין התבטאויותיהם). סוגיית ערוץ 7 והעמדת ראשיו לדין, דבר אין לה עם הגנה על חופש הביטוי, שהרי מדובר בערוץ פיראטי ששדד משאב ציבורי בדמות תדרי שידור. אפילו בית המשפט הימני בישראל, שבדרך כלל מגלה מאור פנים למתנחלים וחבריהם בשלטון, לא מצא דרך לטשטש את העבירות ולמרוח אותן במלל משפטי חסר צבע וריח, ונאלץ היה להרשיע את ראשי הערוץ משום שהעבירות היו ברורות וחד משמעיות. אשר למכתב שלי, אין מחלוקת על כך שח"כ אהוד יתום רצח באכזריות שטנית, ריצוץ גולגולותיהם של שני שבויים פלסטינים באבנים ומוטות ברזל, והודה בכך. הדברים מפורטים בפסק דין של בית המשפ העליון. המעשה של אהוד יתום הוא פשע מלחמה, וחברותו בכנסת היא חרפה וכלימה לחברה הישראלית. מי שלא איבד את שארית רגישותו לזכויות אדם אוניברסליות, ראוי שימחה על כהונתו של יתום בבית הניבחרים ויתבע את העמדתו לדין על מעשיו. תארו לכם איזו סערה ציבורית היתה קמה אילו הרוצח שהשתתף ברצח שני חיילי צבא הכיבוש הישראלי שניתפשו ברמאללה והיו בגדר שבויים, אותו איש שידיו המגואלות בדם הונצחו על ידי המצלמה, היה ניבחר לפרלמנט הפלסטיני. ההבדל בין הרוצח אהוד יתום לבין הרוצח הפלסטיני אינו בסוג הזוועה, אלא בכך שהראשון יה חלק מאקסטזת המון טרוף דעת מתפרע, ואילו יתום ביצע את הפשע בקור רוח מקפיא. כאיש שב"כ בכיר בעל דרגה המקבילה לאלוף, היה צריך להיות מודע, ואני מניח שגם היה, לפשע המלחמה שהוא מבצע. מכתבי ליושבי ראש הסיעות בכנסת, בגינו נחקרתי, בו תבעתי מהם ליזום הצעת חוק שתמנע מרוצחים ופושעי מלחמה להיבחר לכנסת, הינו מחאה פוליטית לגיטימית ולא עילה לביצוע חקירה משטרתית באזהרה.
גדעון ספירו, (ז' בכסלו תשס"ד, 2/12/03

איך הייתם עונים לו?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
עונים בדבריו האלמותיים של ליאון הרבסט:" שמאלן הנשבע בהומניזם, כמוהו כזונה המטיפה לפרישות".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
עם ישראל הוא עם עתיר בוגדים בצורה יוצאת דופן - זה מה שמחסל את העם הזה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

עם ישראל הוא עם עתיר בוגדים בצורה יוצאת דופן - זה מה שמחסל את העם הזה.

http://www.youtube.com/user/RonBenMichael

מהריסייך ומחרייביך ממך ייצאו.