כתב נושא: אולי במקום לפתוח אתרי אינטרנט ופורמים על הימין תעשו קצת משהוא יותר מועיל?  (נקרא 21127 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

מה שתיארת כאן כתבוסתנות זה בדיוק מה שדיברתי עליו בדיון שלנו, זו הגישה היהודית.

לא זו לא, כנראה שאתה מתייחס רק למה שאתה רוצה להתייחס אליו, רוב המתנחלים הם "דתיים", אפילו חרדים בונים מאחזים והתנחלויות כמו מאחז ספר שפונה ביום שישי. מה שתיארתי כאן כתבוסתנות זו התבוסתנות של הממשלה (שים לב איזה חמוד זה, ביבי אפילו מגדיר את עצמו כרוויזיוניסט חילוני! לא שמתי לב שהוא חובשכיפה על הראש), לא של העם.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

לא זו לא, כנראה שאתה מתייחס רק למה שאתה רוצה להתייחס אליו, רוב המתנחלים הם "דתיים", אפילו חרדים בונים מאחזים והתנחלויות כמו מאחז ספר שפונה ביום שישי. מה שתיארתי כאן כתבוסתנות זו התבוסתנות של הממשלה (שים לב איזה חמוד זה, ביבי אפילו מגדיר את עצמו כרוויזיוניסט חילוני! לא שמתי לב שהוא חובשכיפה על הראש), לא של העם.

אבל אותם מתנחלים אינם הזרם המרכזי, הזרם המרכזי של העדה החרדית, תקן אותי אם אני טועה, זה מפלגת ש"ס ועוד מפלגה אחת של דתיים שששכחתי את שמה, ואם אני זוכר נכון שניהם תמכו בהתנתקות ומכאן התבוסתנות.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אבל אותם מתנחלים אינם הזרם המרכזי, הזרם המרכזי של העדה החרדית, תקן אותי אם אני טועה, זה מפלגת ש"ס ועוד מפלגה אחת של דתיים שששכחתי את שמה, ואם אני זוכר נכון שניהם תמכו בהתנתקות ומכאן התבוסתנות.

התבוסתנות של רוב העדה החרדית, פה אני מסכים. אבל רוב החרדים, תרצה או לא, הם לא מה שמסמל את היהדות.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

התבוסתנות של רוב העדה החרדית, פה אני מסכים. אבל רוב החרדים, תרצה או לא, הם לא מה שמסמל את היהדות.

אז פה הטעות שלי, אבל האחד מביא את השני, אם היהדות מיוצגת ע"י החרדים והחרדים מייצגים אותה בתבוסתנות אז... היהדות תובסתנית.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אז פה הטעות שלי, אבל האחד מביא את השני, אם היהדות מיוצגת ע"י החרדים והחרדים מייצגים אותה בתבוסתנות אז... היהדות תובסתנית.

שוב, לא כל החרדים תבוסתנים, ואין אף קבוצה שיכולה להרשות לעצמה מונופול על ייצוג היהדות.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

שוב, לא כל החרדים תבוסתנים, ואין אף קבוצה שיכולה להרשות לעצמה מונופול על ייצוג היהדות.

ברור שלא כולם תבוסתנים, אבל הזרם הנפוץ ביותר הוא של הש"סניקים? הם תבוסתנים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ברור שלא כולם תבוסתנים, אבל הזרם הנפוץ ביותר הוא של הש"סניקים? הם תבוסתנים.

אין בידי סטטיסטיקה אבל אני משער שרובם (ואני שם דגש על הרחוב החרדי/החרדי הפשוט ולא לאליטות) הם ברסלב/חב"ד/כהניסטים או משו דומה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אין בידי סטטיסטיקה אבל אני משער שרובם (ואני שם דגש על הרחוב החרדי/החרדי הפשוט ולא לאליטות) הם ברסלב/חב"ד/כהניסטים או משו דומה.

איזו מפלגה מייצגת אותם?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

איזו מפלגה מייצגת אותם?

לא עברתי בית בית ובדקתי, לדעתי - האיחוד הלאומי. או שכמו שלי אין מפלגה שמייצגת אותי, גם להם אין.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

לא עברתי בית בית ובדקתי, לדעתי - האיחוד הלאומי. או שכמו שלי אין מפלגה שמייצגת אותי, גם להם אין.

לפי מה שאני יודע ש"ס היא המפלגה הגדולה בקרב החרדים לכן ניתן להסיק שהיא מייצגת את הרוב המכריע שלהם. לכן אני טוען שרובם תבוסתנים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

לפי מה שאני יודע ש"ס היא המפלגה הגדולה בקרב החרדים לכן ניתן להסיק שהיא מייצגת את הרוב המכריע שלהם. לכן אני טוען שרובם תבוסתנים.

בהתחשב בכך שבציבור החרדי (כמו בציבור החילוני, הדתי לאומי) יש כמות רבה של אנשים שלא מצביעים, אל נא לסמוך על מי רוב החרדים מצביעים (ומסופקני שרובם היו מצביעים כיום לש"ס), אולי-אולי החרדים הספרדים, אבל אתה שוכח רבנים כמו הרב מרדכי אליהו שליט"א, הרב יעקב יוסף שליט"א, הרב שמואל אליהו שליט"א (כן, שניהם הבנים של) וכו' וכו', כולם רבנים ספרדים, והם לא תבוסתנים על כל המשתמע מכך.
www.yeshiva.org.il
שב ולמד.
בנוסף בפורום עצמו יש חרדים כמו Hebraic, שאל את דעותיו ותראה עד כמה "רוב" החרדים תבוסתנים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

בהתחשב בכך שבציבור החרדי (כמו בציבור החילוני, הדתי לאומי) יש כמות רבה של אנשים שלא מצביעים, אל נא לסמוך על מי רוב החרדים מצביעים (ומסופקני שרובם היו מצביעים כיום לש"ס), אולי-אולי החרדים הספרדים, אבל אתה שוכח רבנים כמו הרב מרדכי אליהו שליט"א, הרב יעקב יוסף שליט"א, הרב שמואל אליהו שליט"א (כן, שניהם הבנים של) וכו' וכו', כולם רבנים ספרדים, והם לא תבוסתנים על כל המשתמע מכך.
www.yeshiva.org.il
שב ולמד.
בנוסף בפורום עצמו יש חרדים כמו Hebraic, שאל את דעותיו ותראה עד כמה "רוב" החרדים תבוסתנים.

שוב אנשי הפורום יוצאים מן הכלל, אבל אני לא מדבר על החרדי הממוצע ברחוב, hebraic אינו החרדי הממוצע.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

שוב אנשי הפורום יוצאים מן הכלל, אבל אני לא מדבר על החרדי הממוצע ברחוב, hebraic אינו החרדי הממוצע.

דרך נחמדה להתעלם מכל שאר תגובתי.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

דרך נחמדה להתעלם מכל שאר תגובתי.

צודק טעות שלי,

בתשובה לשאר טענותיך, כמו שכתוצאה מהבחירות ניתן להגיד שהעם ברובו ימני, ניתן גם להגיד שהציבור החרדי ברובו מצביע ש"ס.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

צודק טעות שלי,

בתשובה לשאר טענותיך, כמו שכתוצאה מהבחירות ניתן להגיד שהעם ברובו ימני, ניתן גם להגיד שהציבור החרדי ברובו מצביע ש"ס.

כל עוד אינך מבסס את עצמך על סטטיסטיקות הארגמונטים הללו חסרי כל בסיס.

מנותק ככככ

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
עם כל הכבוד, גם דוד שלי גר בהתנחלויות
וגם סבא וסבתא שלי הם דתים,
אבל זה לא קשור לפה אני לא יודע איך הגענו דיבור על מתנחלים אני בסך הכל מדבר על ביבי ואני אומר שחבל שיצביעו למפלגת לוין ולא לליכוד כי עם ליבני ירושלים היתה חצי ממה שהיא
אני חוזר שנית שאתם מוסטים מהתקשורת על ביבי הוא נירא לכם שמאלני והכל אבל בתשדיר אחד של קדימה אומרים שהוא יותר גרוע מהשמאל ובתשדיר אחר של קדימה אומרים " ביבי- ימין מדי" או משהוא כזה.
ביבי אולי פינה איזה מאחז מסכן בישביל שהאמריקאים יסתמו ת'פה
וביבי "החזיר" את חברון לאויבים בגלל השלטון השמאלני שהיה לפניו ולא היה לו מה לעשות! (שדרך אגב, השלטון השמאלני מתחיל מכל מפלגות הימין הקטנות.. פילוג בימין!)
אבל..
ביבי ממשיך את הבנייה בהתנחלויות
ובמקום לדבר על זה שישראל מחויבת לעשות שלום כמו ליבני, הוא חושף את האויב והוא עשה את זה טוב מאוד
אתם לא יכולים שביבי לא עושה כלום עם האיראנים לך תדע אולי מחר נעיף עליהם איזה פצצה על הגרעין שלהם, למה ציפת?? שיגידו את זה בתקשורת?? אחלה רעיון!
וחיים בן פסח שהיה בריא גם כן לא יודע מה ביבי עושה הוא לא יכול להחליט עם הוא שמאלני או ימני את התוצאות אנחנו רואים! ואם אתם לא מסתפקים זו בעיה שלכם,נירא אותכם בתור ראש ממשלה!
לא שאני נגד חיים בן פסח כן? אני מעריץ שלו!
אבל חבר'ה אתם קצת קצת מגזימים פה על ביבי

אנחנו מאותו עם, אנחנו ימין ואנחנו צריכים להיות מאוחדים לא להיות זה נגד זה!
אפילו השמאלנים הלכו עם קדימה, שמוגדרת כיביכול "מפלגת מרכז" אז הם יהיו מאוחדים אנחנו נהיה קטנים ומפוזרים ואז נירא עם נוכל בכלל לדבר על המאחזים ועל יהודה ושומרון...
תעשו את החישוב שלכם
אני מזמין אותכם ליראות סרטונים של בוגי וביבי וכל חברי הליכוד תראו מה חוזק הימין שלנו "הליכודניקים"
אני יביא לפה גם סרטונים אם תרצו..

מנותק ככככ

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
ודרך אגב, אולי לא התיחסתי פה לכמה דברים פשוט לא הבנתי אותם תסביר את זה עוד פעם פשוט לא הבנתי מה ניסת להגיד פה..

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אחרי שביבי אמר במפורש שתי מדינות לשני עמים והכיר במדינה ''פלסטינית'' איך אפשר לתמוך בו?

וה'ימיני' הזה כבר שלח יותר כסף להערבים הנאצים ולחמאס בעזה מהסכום שאהוד אולמרט נתן להם בשנתיים.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
בר,אתה טועה לגמרי,ביבי זה לא ימין,כמה פעמים אפשר להסביר לך? לדעתי החברים באשכול הזה הסבירו לך טוב מאוד למה ביבי זה לא ימין.
ביבי הוא מנהיג חלש וכושל עם אופי התרפסותי בפני הגויים,יש לו פחד גלותי מהגוי..ואיזה ימין זה כמו שחברינו אשי אמר,שהוא בעד להקים מדינה אשאפית חמאסית נאצית בלב ליבה של ישראל..זה לא נראה לי ימין,זה שמאל! והוא עדיין לא עשה שום פעולה צבאית נגד איראן,אפילו ליברמן "הימני קיצוני" אמר היום בראיון בתשקורת בערוץ 2 שהוא לא מוכן עדיין לתקוף את איראן כי הוא מחכה לדיונים שהמדינות הגויות הגדולות ינהלו עם איראן...זה ימין זה? ואל תשכח שביבי הפקיר אותך בזאת שפתח מחסומים לערבים הנאצים...אז אל תעמיס אלינו ואל תנסה לשכנע אותנו מה זה ימין אמיתי....
וגם אמרת שהיית רוצה לראות איך אנו היינו מתמודדים אילו היינו בשלטון...אז..תאמין לי הלוואי והיינו מגיעים אפילו לדרגה של תנועה עם יצוג בממשלה,כרגע יש לנו נציגים רק באיחוד הלאומי,בע"ה המפלגה הזאת תצליח לצבור עוצמה.
בר,כל עוד האליטות הבולשיביקיות שולטות במדינה,אז זה די קשה להיכנס לממשלה,בע"ה עם הזמן זה יקרה.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!

תתפלא.

מנותק הנץ שבניצים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • גוש קטיף - לא נשכח ולא נסלח.
רק תגידו לי איפה ומתי יש הפגנה - אני שם.

זה כולל הפגנה נגד מצעדי התעווה למיניהם.
השמאל = נאצים.

הרב כהנא זצ"ל צדק!!

מנותק ככככ

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אחרי שביבי אמר במפורש שתי מדינות לשני עמים והכיר במדינה ''פלסטינית'' איך אפשר לתמוך בו?

וה'ימיני' הזה כבר שלח יותר כסף להערבים הנאצים ולחמאס בעזה מהסכום שאהוד אולמרט נתן להם בשנתיים.

איך אתה יכול להוכיח לי שביבי נתן כספים לערבים הנאצים ולחמאס בעזה מהסכום שאהוד אולמרט נתן להם?? זה היה בעיתון או משהוא?

ולא נירא לי שביבי מר את זה כאשר הוא בונה ביהודה ושומרון..
אם יש לך משו על ביבי בנושא הזה תראה לי..
ולדניס, כל מה שרשמת עניתי בתגובה הקודמת..לכן לא התיחסתי. תקרא אותה עוד פעם
ולא אמרתי שאנחנו לא עושים הפגנות ברור שלא! אני פשוט אומר לעשות כמה שיותר ועוד ועוד ועוד להחליש את השמאל!
ישר כח :)

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איך אתה יכול להוכיח לי שביבי נתן כספים לערבים הנאצים ולחמאס בעזה מהסכום שאהוד אולמרט נתן להם?? זה היה בעיתון או משהוא?

http://hayamin.org/forum/index.php/topic,21212.msg144939.html#msg144939

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

כל עוד אינך מבסס את עצמך על סטטיסטיקות הארגמונטים הללו חסרי כל בסיס.

מי מתחמק עכשיו?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

מי מתחמק עכשיו?

בטוח לא אני. אני יכול להביא סטטיסטיקה, רק אני לא חוזר על "רוב החרדים" כל כך הרבה פעמים כמוך, אז תראה על מה אתה מבסס את הארגומנטים שלך.