כתב נושא: אולי במקום לפתוח אתרי אינטרנט ופורמים על הימין תעשו קצת משהוא יותר מועיל?  (נקרא 21239 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ככככ

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בואו נעשה מלאא סרטונים על הימין, ובוא נפתח מלא פורמים של הימין,
;אבל בעצם... למה?
הדבר הזה הוא כלם לעומת מה שהשמאלנים עעושים! ומה השמאל עושה?
אז ככה!
הרוב במדינת ישראל הוא רוב ימני לפי הבחירות האחרונות שנערכו
אבל, אנשים מסתכלים בטלויזיה ואומרים כמה שאסור להחזיר שחים או מקללים את הערבים בלי סוף ומעבירים לתחנה אחרת
השמאלנים לעומת זאת עושים משהוא עם הדעות שלהם, הם הולכים להפגנות ומשמיעים את קולם בטלויזיה בעיתונים  וכן גם בבי הספר!
לדוגמא:
בבתי הספר מגיעים אנשים מתנועת הנוער העובד והלומד  תנועת שמאל שנכוןשהיא לא מדבר על החזרת שטחים והכל.. אבל איכשהוא היא מרמזת על זה.. כנסו לאתר שלהם ותראו בעצמכם:
http://noal.org.il/articles/show/102160
באיזה זכות תנועת נוער העובדת במדינה של יהודים מדברת על הרמדאן ומאחלת עוד חג שמח לערבים??
ובתקשורת מראים רק כמה שהערבים מסכנים מי שרוצה מוזמן לפנות אלי בפרטי על המקרה שקרה לי עם הערבים!!!
אולי תפסקו להיות כל כך סתומים ובמקום לעשות הרבה אתרים ופורומים תתחילו להשמיע את הקול שלכם
ויבואו המתחכמים שיגדיו :מה? ואת משמיע את הקול שלך?"
אז יש לי חדשות בישביל אותם מתחכמים .. כן!
עצם הובדה שאני רשממתי את כ זה כבר אומרת משו לא שאני מזלזל באתר ובתוכן שלו אבל זה כלום לעומת מה שהשמאל עושה!

ומבחינתי זה הימין האמיתי!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
כבר מזמן היה צריך להוציא מחוץ לחוק את תנועת הנוער הקומוניסטית הזאת....

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ברוכה הבאה. :old_smiley:

אכן צריך לעשות מעשים, אבל גם חשוב ביותר להפיץ ולחנך את העם לאמת.

דרך אגב, הליכוד לא נכון בלי פייגלין בראש...

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ברוכה הבאה מאיפה את?
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אתה טועה יש הרבה הפגנות ימניות ובחלקם הייתי כמו בזמן הפגנה בעד הריסת ביתו של מחבל שדרס אנשים עם טרקטור!!!
וכמובן הפגנה גדולה נגד ההיתנתקות שגם בה הייתי
והפגנות קונטרשמאלניות בזמן מלחמת לבנון ועופרת יצוקה!!!
ההפגנות קיימות והפורום מצרף אנשים למחנה שלנו ונותן להם להיתבטא בלי שהצנזורה הבולשביקית תשתיק אותו!!!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
בר,בלבלת אותי לגמרי,אני לא מבין אותך..אתה מגדיר את עצמך ימני קיצוני? אבל מצד שני אתה אומר שזה לא טוב שהפורום שלנו קיצוני...ומצד אחר אתה רוצה שכל העם יהיה קיצוני יותר מכהנא..ואתה אומר שראש ממשלה לא צריך להיות כזה קיצוני יותר מדי....חחח..ממש עשית לי סלט בראש...

אין כזה דבר ימין קיצוני,יש ימין אמיתי,ואנו לא קיצוניים,אנו חוקיים והפתרונות והאידיאולוגיה שלנו מתונים וחוקיים ולא קיצוניים בכלל.

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מעבר לזה שאני לא מכיר את פיגלין והצבעה לכל מפלגת ימין אחרת כמו ישראל ביתנו או לא יודע מה זה עוד כל אחד לשמאל.. אז מה עדיף לכם? ליכוד ימני חזק וגדול
או את קדימה שחוזרת לקווי 67 בלי יהודה ושומרון ובלי הגולן וחצי  מירושלים ? או ש 60 אלף מתנחלים יהודים צ-ד-י-ק-י-ם!!! יפונו מבתיהם?
אז בואו נעשה באמת שינוי.. הליכוד זה נכון!

אתה טועה, ביבי יותר גרוע מהשמאל, ותמיד זה היה ככה בישראל ש''הימין'' המזיוף יותר מסוכן מהשמאל, מי נתן את סיני ואת גוש קטיף לאויבים?

ועיין כאן במאמריו של משה פייגלין:
http://he.manhigut.org/politics/3833-2009-09-07-16-04-01

http://he.manhigut.org/politics/3834-2009-09-08-07-43-14

והנה כמה סרטונים מחיים על ביבי: (יש עוד הרבה, אתה יכול לחפש ביוטיוב ובפליקס)

ואני גם ממליץ לך לצפות בסרט מלחמת העולמות על משה פייגלין:

http://video.google.co.uk/videoplay?docid=1171435464450137775&hl=en#

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

היחס שלנו כלפי העולם יש לו משמעות רבה!

לגבי ''הלחץ'' בעולם, הנה מה שמשה פייגלין ענה:

כל עוד אנו אומרים שזה שלהם - למה אנו מצפים מהאירופאים והאמריקנים. כל הבעיה מתחילה ונגמרת בבית פנימה. כשאנו מאמינים בעצמנו בצדקתנו ובאלוהינו - העולם ישלים עם עובדה זו. וכלהיפך - אז להיפך.

הלחץ אינו בין לאומי אל פנימי. כשהיתה עמידה ציבורית מאחורי עקרונות לאומיים - כמו ב67, שום לחץ בין לאומי לא כופף את ישראל. אבל כשהארץ מצוטט בכל העולם ופרופסורים ישראליים קוראים להחרים את ישראל - מגיע הלחץ ובצדק. כלומר ההתמודדות עם הלחץ החיצוני עוברת בהתמודדות עם הגורמים הישראליים המזמינים אותו. כפי שכתב אלתרמן, כשאנו מאמינים בצדקתנו - שום אומה אינה יכולה לנו. אך כשהשמאל מערער את תוחשת הצדק שלנו - מיד אנו קורסים תחת הלחץ. בכדי להחזיר את התחושה הזו, יש לחפור כיום אל היסודות היהודיים

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
אולי במקום לפתוח אתרי אינטרנט ופורמים על ה
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 24, 2009, 01:15:48 »
^ יפה! אהבתי! בשביל להחזיר לנו את תחושת הצדק שהשמאל מנסה לערער לנו, צריך לחזור ליסודות הצדק האותנטיים, השורשיים – היהדות.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 24, 2009, 01:34:22 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ללא ספק אני מוגדר כימני, לא סתם נרשמתי לפורם הזה!
מעבר לזה איני חושב שראש ממשלה צריך להראות את הקיצוניות שלו, העולם לא אוהב קיצוניות!
אתם ואני יכולים להגיד שכול העולם יקפוץ, ושיהודה ושומרון בידנו אבל מה יעשה ראש ממשלה?
הלוואי שכולם יהיו "ימנים אמיתים" כמו שקוראים לזה פה באתר ואפילו אני מגדיר את עצמי כאחד כזה
ראש ממשלה לא צריך להראות קיצוניות. שהיה הכי אנטי ערבי בעולם אבל לא להראות זאת!
מעבר לזה שאתם נגד ביבי, היום שראיתי את הנאום שלו, ההיתי די מרוצה זה היה נאום משכנע לא כמו של אחמדינגאד (ימח שמו וזכרו) ברגע שהעולם רואה שאנחנו המסכנים הוא מבין הכל.
הבנייה בהתנחלויות אכן הופסקה לשנה אבל חוץ מ2,500 יחידות דיור שנמצאות בבניה אחרי שנה הבנייה תימשך והכל יחזור להיות כרגיל בנוסף לתמיכה או למה שנקבל מהאמריקאים.
מה שקורה באמת בממשלה אף אחד לא יודע ואף אחד לא יודע מה התוכנית של ביבי לאמריקאים
בכל מקרה אני לא מבין מה הקטע להצביע למפלגת ימין שהיא לא הליכוד ולמצוא את עצמכם עם ממשלת שמאל?
מצאתי סרטון שמתאים לנושא הזה :

מה זה "למה שנקבל מהאמריקאים"? למה עדיף שר"מ לא יראה את "קיצוניותו" (מה זה קיצוניותו)?

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מעבר לזה שאתם נגד ביבי, היום שראיתי את הנאום שלו, ההיתי די מרוצה זה היה נאום משכנע לא כמו של אחמדינגאד (ימח שמו וזכרו) ברגע שהעולם רואה שאנחנו המסכנים הוא מבין הכל.
הבנייה בהתנחלויות אכן הופסקה לשנה אבל חוץ מ2,500 יחידות דיור שנמצאות בבניה אחרי שנה הבנייה תימשך והכל יחזור להיות כרגיל בנוסף לתמיכה או למה שנקבל מהאמריקאים.
מה שקורה באמת בממשלה אף אחד לא יודע ואף אחד לא יודע מה התוכנית של ביבי לאמריקאים

בדיוק ההיפך, כשמתרפסים לאומות העולם אז תמיד יהיה יותר לחץ.
הנה חיים מדבר על זה:
כמו שחז''ל לימדו אותנו, "עשיו שונא ליעקב". הרוב המכריע של הגויים תמיד יהיו נגד עם ישראל. כשאנו מוותרים, זה רק מחמיר את המצב.
 זה רק מביא צימאון ליותר ויתורים התאבדותיים. כל ויתור תמיד מביא יותר לחץ. והעולם יהיה נגדנו בכל מקרה.

ישראל עצמאית או בובת ארה''ב?
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?SourceId=2942915&m=2703733

הגויים מעריכים חוזק, לא חולשה:

וכאן חיים מדבר על ה''סעד'' כביכול של האמריקאים:

וביבי כבר הקפיא יותר בנייה מאולמרט.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 24, 2009, 21:05:56 על ידי אשי »

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בכל מקרה אני לא מבין מה הקטע להצביע למפלגת ימין שהיא לא הליכוד ולמצוא את עצמכם עם ממשלת שמאל?
מצאתי סרטון שמתאים לנושא הזה :

הימין המזיוף תמיד יותר גרוע מהשמאל:

ביבי סולל את הדרך למדינת "פלסטין" חס וחלילה:

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אנחנו מקבלים כסף מהאמריקאים מקבלים מהם תמיכה נשק לפי מה שידוע לי בוא נקרא לזה תמיכה בכלליות..
מה יקרה עם ראש ממשלה יראה קיצוניות?
אז בסדר היה אותנו הימנים האמיתים שנצביע לו אבל רוב העם גם חלק מהימנים לא אוהבים קיצוניות
וגם אמיקאים לא אואהבים קיצוניות..
ושאני אומר לא יראה את זה, אני מתכוון שלא יגיד את זה בפומבי, שירמוז דרך נאומים שלו, מזה נוצרו "מפלגות לווין" ולדוגמא ניקח את ליברמן, אני מסכים עם הדעות שלו ב טריליוןןןן אחוזים אבל כל העולם ביקש להחליף אותו מהפגישות איתם כשר החוץרק בגלל שהוא ימני קיצוני או ימני אמיתי נכון מאוד שהוא עבר את מפלגת העבודה במנדטים וזה טוב מאוד! אבל העם או לפות רובו לא אוהב קיצוניות..
אז פשוט לא להראות את זה כמו ליברמן

ומבחינתי הסלוגן המנצח תמיד יהיה מוות לערבים, אני מקווה שהבנתם את העמדה שלי..

כדאי לך לצפות בסרטונים שהבאתי לעיל, תקשיב ותחכים.

בנוגע לליברמן, גם הוא מהימין המזיוף.

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אם כל הכבוד להשמצות האלה על ביבי
הרי מאיפה אתם יודעים את כל זה?
אתם לא יודעים מה קורה בממשלה ואתם לא יודעים מה התוכניות של ביבי
ההשמצות  האלה באות מהתקשורת ומי שלא יודע.. תקשורת=שמאלנים!
לא סתם ביבי נכנס לליכוד ולא סתם הוא נבחר.
אני ממליץ לכם להפסיק להאמין לכל החארטה הזאת על ביבי מהתקשורת זה לא ימין אמיתי!

אנחנו כבר רואים את התוצאות בשטח, וכדאי שתזכור מי נתן את חברון להערבים הנאצים?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

איך זה בדיוק קשור לביבי? שרון הוא זה שהתנתק מגוש קטיף! מה לעשות שהגיל עושה את שלו כל אחד מתחרפן קצת.. ובקשר לבגין היה עליו לחץ, רק זה שאנוער סעדאת הסכים לבוא לארץ בשביל שלום כבר עושה עליו משהוא, כון שלא היה צריך להחזיר אבל למרבה הצער יש עולם ויש אנטישמים נאצים ערבים שמאלנים ואנחנו צריכים להלחם בהם עד הסוף!

אז אולי סטלין גם תכנן שואה שנייה ליהדות בריה"מ כי הוא היה זקן? תירוץ לאנטישמיות, הבנאדם עשה הכל בשביל עצמו ולא בשביל העם.
אוי באמת, רק תן לי תירוץ אחד לזה:
http://uploaded.fresh.co.il/3d9a9308390278bc.jpg
מעניין שאתה אומר שיש עולם ויש אנטישמים נאצים ערבים שמאלנים וצריכים להילחם בהם עד הסוף, אבל מצד שני "לא להראות את הקיצוניות", מה אתה מפחד מהתגובה של העולם?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אוייי נו באמתת עכשיו באמת הגזמתם!
מה אתה רוצה שבגין יעשה לו פרצוף או שלא ידבר איתו כל הערב?
אולי הוא גם יוציא לו לשון מה אתה אומר?? :P
בוא נראה איך המדינה מסתדרת בלי תמיכה מהאמריקאים
צריך להבין שיש דרך ובדרך יש את המכשולים שהם האמריקיאם ה ערבים השמאלנים החברי מפלגה כל אלה משולים וראש ממשלה צריך לעבור את הדרך הזאת בשלום!
ויש דרכים לזה!
נכון שלא היה צריך להחזיר את סיני אבל קרה, ומי יתן שמצרים תפתח עלינו במלחמה עוד פעם ונוכל לכבוש את סיני בחזרה בישביל שהעולם יראה מה זה ערבים!
מעבר לזה שהליכוד ממשיך את הבנייה בהתנחלויות ושביבי מראה טוב מאוד לעם מה זה ערבים אנחנו צריכים להבין שיש לנו מנהיג טוב!
מעניןמה היה קורה עם כל מצביעי הליכוד היו עוברים לאיחוד הלאומי או לישראל ביתנו או לשס או כל מפלגה אחר וציפי ליבני הזונה היתה מרכיבה ממשלה אז ההינו רואים מה ההיתם אומרים על הליכוד

אענה לך מה שעניתי למישו אחר (יש חלק בתשובה למשו אחר, בכל אופן):
ציטוט
אני בספק אם העם שלנו יהיה בחיים אם לא ניגמל מהסם שנקרא "הסעד והתמיכה האמריקאיים". אין שום תמיכה.
- במלחמת השחרור (48') האמריקאים סירבו לתמוך בנו בכל מחיר ושמי היה מציע תמיכה (אפילו פרטית) ב"יישוב היצוני" היה נאסר.
- במבצע קדש (56') ארצות הברית לחצה עלינו (בשיתוף פעולה מתמיד ומחריד עם יריבתה הקומוניסטית) לסגת מסיני באורח משפיל לחלוטין, צעד שבסופו של דבר גרם להבנה מצידו של נאצר כי אנחנו בובה של העולם ובסופו של דבר בנה את היחסים הסובייטו-מצריים ובניית הצבא המצרי (או האיחוד המצרי-סורי דאז), ייסוד אש"ף כחלק מתכנית עתידית של גורם פארא-מיליטנטי גרילאני בתפקיד סוס טרויאני בישראל (ראה פשעי אוסלו).
- הטילה עלינו סנקציות ב-56', 67' ולפניה ו-73' לא רק ששרדנו בלעדיה ובלעדי קודמתה צרפת, אלא שהכלכלה שלנו פרחה, האינפלציה ירדה, המשק פרח, הייצור התעשייתי והגאווה והמוראל הלאומיים עלו. הסיבה היחידה שהיא השתמשה בנו כ"בעלת ברית" בלבנט עד שנות ה-80 (התקופה שבה קרנה של בריה"מ ירדה וארה"ב הפכה לאט לאט למעצמת העל היחידה) היא כקונטרה אמריקאית-מערבית (או כמילותיו של אדמירל אמריקאי שכעת איני זוכר את שמו, "ישראל היא נושאת מטוסים שלא ניתן להטביע") למדינות ערב הסובייטיות (ובעיקרן מצרים, סוריה ועיראק) ואחרי מלחמת יום הכיפורים כצעצוע שלה בהתמקוחויות על מחיר הנפט הערבי (כל עוד האיסלם לא כבש את מדינת ישראל, האמריקאים משתמשים בנו בשביל לרכך את הערבים).
- הכריחה אותנו בראשות המדיניות האוטו-אנטישמית של הבוגד הנרי קיסינג'ר (זה שאמר, ובצדק, שלמדינת ישראל אין מדיניות חוץ) לנו לחתום על הסכם חוד'ייבה 2 (AKA "הסכמי קמפ דיוויד"); הסכם ח'ייבר 2 (פשעי אוסלו), ולא רק בראשות השמאל הקיצוני יצחק רבין יש"ו שר"י, אלא בראשות ה"ימני הקיצוני" שמיר, שנגרר ברצועה על ידי בוש האב לועידת מדריד הידועה לדראון העולם, בנוסף לכך שהכריח אותנו לשתוק בזמן שסדאם ירה עלינו סקאדים במלחמת המפרץ הראשונה; עודדה את הגירוש הנתעב מגוש קטיף ובכך עודדה בניית יישות איסלאמית ברצועת עזה; וכמובן בל נשכח את ברק חוסיין אוסאמה, שמעודד אותנו לקבל את הפתרון הסופי (או בשמו השני והיותר יפה, "שתי מדינות לשני עמים") יום יום ובאובבסיביות פארא-לוגית.
- שמבטלת לנו עסקאות עם מדינות אחרות מחשש לתחרות עם מוצריה (בנוסף לביטול פרוייקטים צבאיים כמו פרוייקט הלביא, מחשש מוצדק שהלביא יהיה עדיף על ה-F-15 וה-F-16 האמריקאיים, כיום נמצא בשירות סין תחת שם קוד J-10.
ב. קודם כל, אם צבא כלשהו גמר את הורמאכט (הצבא הדורסני והאימתני ביותר שאי פעם דרך על בימת ההיסטוריה האנושית), הרי הוא הצבא האדום, שהיה אחראי לרוב הניצחונות היבשתיים בכל המלחמה ולא רק בחזית האירופאית מול גרמניה. את רוב מחנות ההשמדה והריכוז הצבא האדום דווקא שיחרר באופן פאסיבי, הגרמנים השתמשו בשיטה שלהם משכבר הימים ("אדמה חרוכה") אבל מבחינה תעמולתנית, בשביל שבמקרה והמערב (פרנויה היטלראית טיפוסית) יחליט להצטרף לגרמניה במלחמה בברית המועצות הסובייטים לא יוכלו להשתמש כנגדם בראיות שהם אויבי המערב ולא רק אויבי הסובייטים. השואה עצמה באה בגללנו, אילו היה טיפה גניוס יהודי ברוב המוחץ של עם ישראל דאז השואה לא הייתה מתרחשת. כמובן שהקב"ה הוא זה שהציל אותנו, והשתמש בצבאות הגויים כשליחיו.
מש"ל.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

או בקיצור, אין הבדל בין תמיכה של הרייך השלישי (אם היה קיים ח"ו) במדינת ישראל לבין תמיכה של ארצות הברית בישראל.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

לא אני ולא אתה יכולים לדעת בדיוק מה קורה בפנים, כול עם ישראל יכול רק להתווכח.
אני חושב שיש לנו שני בחירות
או את קדימה או את הליכוד וקול שלכם לאיחוד הלאומי לא תורם בכלום הליכוד זה לא מפלגת שמאל
זה מפלגת ימין אמיתי.
הדוגמאות והכתבות ול מה שהבנתי מהפורם הזה זה זבל תקשורתי!

והנה מה שביבי אמר על הנסיגה מעזה, זה השמאל שלכם!

והנה סרטון שמאמין בו וכל צפייה נוספת בו נותנת לי ביטחון וידיעה שיש לנו מנהיג שיכול להוביל אותנו, לא להוביל אותנו קדימה אלה להוביל אותנו ימינה!

אני מאמין בדרך הליכוד, אני מאמן במנהיגותו של בינימין נתניהו, אני מאמין בביטחון ישראל!

דרך מרתקת להתעלם ממסכת הטענות שלי.
ציטוט
או את קדימה או את הליכוד וקול שלכם לאיחוד הלאומי לא תורם בכלום הליכוד זה לא מפלגת שמאל
זה מפלגת ימין אמיתי.
הדוגמאות והכתבות ול מה שהבנתי מהפורם הזה זה זבל תקשורתי!

והנה מה שביבי אמר על הנסיגה מעזה, זה השמאל שלכם!

אם הליכוד היא מפלגת ימין אמיתי כ"ך גם מפלגת העבודה, ביבי שהצביע בעד ההתנתקות 4 פעמים, שמסרב לתקוף באיראן, שמכר את חברון, שמכר את סיני, שמוכר התנחלויות ומאחזים - לחץ אתה אומר?! אז למה פשעי אוסלו הם לא בגלל "לחץ"?! אם כך, מה הבעיה בעבודה, היא גם מפלגת ימין - היא גם "תומכת בביטחון ישראל"!
בחירה בליכוד, כמו שכבר הוכח בבחירות הקודמות וגם בבחירות האחרונות, הוכיחה שהשמאל ממשיך להיות בשלטון, אני לא חושב שהאיחוד הלאומי מפלגה מושלמת אבל אין אופציה אחרת, לדעתי - רק קונטרה אנטי-אליטיסטית תוכל לעמוד בדיקטטורה הקומוניסטית.

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

ובקשר לליברמן, הוא תומך בהחלפת שטחים ושחושבים על זה הוא גם צודק במקצת, הוא לא מוכן להחזיק את אותם הערבים (ימח שמם וזכרם) במדינה, ליהודים הרי אין מה לחפש שם! זה סתם כסף שהמדינה זורקת ולא זורקת לפח אלה זורקת לאויב!

כל שטחי ארץ ישראל שייכת אך ורק לעם היהודי, אסור לנו לוותר על אף שעל אדמה לטובת אויבינו וגם אם נוותר על שעל אחד, נידרש לוותר עוד ועוד. וזה גם מסוכן.
הפיתרון הוא טרנספר, או לפחות עידוד הגירה ערבית המונית מארץ ישראל.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
הליכוד זה הימין המזוייף! כלי שרת של השמאל הבוגדני!
אל לנו לסמוך על "ימניים" חילוניים...לא יעזור כלום,עד שלא יהיה לנו ראש ממשלה עם כיפה סרוגה ועמוד שדרה תורני,הבעיות שלנו לא יפתרו...כפי שההיהסטוריה שבה על עצמה ומלמדת אותנו לקח כל הזמן שוב ושוב שימין חילוני מתקפל מהר מאוד ועושה וויתורים כואבים שאין אפילו לשמאל אפשרות לבצע ומושפע מהאליטה הבולשביקית....

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לא שמעתי מתי ביבי הצביעה בעד ההתנתקות??אתה מתכוון מעזה?

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
הליכוד זה הימין המזוייף! כלי שרת של השמאל הבוגדני!
אל לנו לסמוך על "ימניים" חילוניים...לא יעזור כלום,עד שלא יהיה לנו ראש ממשלה עם כיפה סרוגה ועמוד שדרה תורני,הבעיות שלנו לא יפתרו...כפי שההיהסטוריה שבה על עצמה ומלמדת אותנו לקח כל הזמן שוב ושוב שימין חילוני מתקפל מהר מאוד ועושה וויתורים כואבים שאין אפילו לשמאל אפשרות לבצע ומושפע מהאליטה הבולשביקית....
O0

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

לא שמעתי מתי ביבי הצביעה בעד ההתנתקות??אתה מתכוון מעזה?
אני לא ש/מעתי וזה לא נראה לי גם
ולא נירא לי גם שהלוד מסרב לתקוף באיראן
הליכוד בפעם השנייה לא מכר את חברון זו היה מפלגת העבודה המפלגה ה"ימנית" שלך
והתנחלויות ומאחזים , על מה אתה בכלל מדבר?? זה לא הליכוד שאני מכיר..
וגם עם כן אני אמרתי כבר שהליכוד זו מפלגת ימין ואנחנו לא יודעים מה התכנונים שלה...
אני גם לא מבין למה את כל כך מתעצבן עלי בסך הכל שנינו ימנים אמיתים או איך א תקראו לזה
ויש לנו ויכוחים יכול להיות שאתה גם צודק ויכול להיות שאני צודק לא צריך להתעצבן  O0
כן, אפילו בטרוצקיפדיה זה נאמר.
ציטוט
במשך תקופה ארוכה נתניהו מיעט מאוד להתבטא בנושאים מדיניים. לגבי תוכנית ההתנתקות, הודיע שהוא תומך בתוכנית, אך לא בדרך שבה תוכננה להתבצע (למשל הוא התנגד לנסיגה מציר פילדלפי בטענה שנסיגה משם תביא להברחת אלפי כלי נשק לרצועה), וכן צידד בכך שהתוכנית תוצג לכנסת רק לאחר שייערך משאל עם בנושא. כשעלתה התוכנית בכנסת הצביע נתניהו בעדה במסגרת המשמעת הקואליציונית, והציב אולטימטום לראש הממשלה לפיו יתפטר אם לא יבוצע משאל עם [20]. בהמשך נסוג בו מהתפטרותו באומרו שמותו של יאסר ערפאת, שאירע בינתיים, דורש בדיקה מחדש של המצב. בהמשך שב ותבע קיומו של משאל עם. ב-7 באוגוסט 2005, כשבוע לפני יישומה של התוכנית, הגיש במהלך ישיבת ממשלה, שבה הוחלט על פינוי שלושת היישובים הראשונים, מכתב התפטרות מן הממשלה. הוא נימק את החלטתו להתפטר בחששו שבעזה צפוי לקום "בסיס טרור שיסכן את ביטחון ישראל" ובאומרו ש"רפורמת בכר" בבנקים השלימה את הרפורמות שביקש לערוך במסגרת תפקידו.

הליכוד מסרב, גם ביבי וגם שריו בממשלה הנוכחית התנגדו לכך פומבית ותמכו במו"מ, לדידי, זה שהוא עד עכשיו לא תקף זו כבר הוכחה שהוא לא מעוניין לעשות זאת, התירוץ איננו ממענייני.
לא זו לא, מי שנגרר באוזנו על ידי קלינטון לועידת ואי היה ביבי ולא פרס.
איפה אתה חי???
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/190207
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/194705
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/194601
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/194675
עוד?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אוייי נו באמתת, ביבי בונה 2500 יחידות דיור בהתנחלויות ואתה מדבר איתי על שני מאחזים מסכנים??
הרי כולנו יודעים טוב מאוד שהמאחזים האלה נבנו בשביל ההצגה לתקשורת בישביל שאובמה היה מבסוט, אל תתפוס על זה טרמפ!
וההסכם היה שמקפיאים את הבנייה רק לשנה ושהבניה של אותם 2500 יחידות דיור ממשיכה! מה אתה חושב שביום גומרים את הבנייה הזאת? לוקח זמן לא?
אני חושב שאתם יותר מדי מוסטים לרעה מהתקשורת על ביבי תהיו פתוחים לימין הרי אנחנו מאותו עם
לא רק שבעם ישראל יש פילוג של ימין ושמאל ודת וכל מיני עכשיו גם בתוך הימין יש פילוג? אתם לא מבינים שזה שמאל?? בושה!

אהא, אז פתאום ביבי כן הסיר מחסומים! מה אני אגיד, אתה פשוט סוגד עיוור שלו, וחבל על כך.
כל יחידות הדיור ש"ביבי בונה" אושרו כבר בימי אולמרט, מלבד זאת, אלו לא שתי מאחזים, אלו רק שתי כתבות, אתה יכול רק לחפש או עדיף, ללכת ליו"ש במקום לשבת מול המחשב שלך במרכז וללמוד על העניין.
תירוץ יפה, אבל את המאחזים הממשלה לא בונה, ולא המשטרה בונה, ולא צה"ל בונה, ולא המג"בניקים בונים, המתנחלים בונים! ועל כל מאחז שפינו (ומעניין לי ת'זובי למה, אולי אתה גם תומך בשתיקה של ביבי מול איראן בגלל שאובאמה אמר? נו מה להגיד, ימין אמיתי) האיסלם מתפשט, כבר בתחילת הסרת המחסומים והמאחזים על ידי ביבי, היו פיגועים וניסיונות לפיגועים (כמו אתמול, יומיים אחרי שפונה עוד מאחז גדול שאפילו לא צריך לנקוב בשמו).
לא, תבין, שום הסכם נאצי שמוריד את הזכות של יהודים להתיישב ביו"ש, לא מעניין אותי אפילו מי חתם עליו ולמה, הוא תבוסתנות, פחדנות גלותית כמו בזמן השואה, "מה יגיד הגוי?!", ולגבי יחידות הדיור, שוב, הם כבר אושרו בימי אולמרט.
לא, תבין, הוא לא ימין ולא כלום, זה שהוא זורק סיסמאות לא הופך אותו לימין, מבחינתי הוא שמאל קיצוני בדיוק כמו העבודה וקדימה, כבר הסברתי למה, אני לא אחד מהסוגדים העיוורים האלה לביבי שמתרצים כל פשע שלו, אולי תתרץ גם את הרצחים ההמוניים שסטלין ביצע ביהודים בגלל שהוא היה "פרנואיד" שפחד על השלטון שלו? שהיועצים שלו לחצו עליו? או אולי על היטלר, הוא עוור ילדות קשה!! זה הדבר היחיד שהיה מקבל הערצה בקרב העם הגרמני ועל כן הוא היה חייב לעשות אותו!!!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אהא, אז פתאום ביבי כן הסיר מחסומים! מה אני אגיד, אתה פשוט סוגד עיוור שלו, וחבל על כך.
כל יחידות הדיור ש"ביבי בונה" אושרו כבר בימי אולמרט, מלבד זאת, אלו לא שתי מאחזים, אלו רק שתי כתבות, אתה יכול רק לחפש או עדיף, ללכת ליו"ש במקום לשבת מול המחשב שלך במרכז וללמוד על העניין.
תירוץ יפה, אבל את המאחזים הממשלה לא בונה, ולא המשטרה בונה, ולא צה"ל בונה, ולא המג"בניקים בונים, המתנחלים בונים! ועל כל מאחז שפינו (ומעניין לי ת'זובי למה, אולי אתה גם תומך בשתיקה של ביבי מול איראן בגלל שאובאמה אמר? נו מה להגיד, ימין אמיתי) האיסלם מתפשט, כבר בתחילת הסרת המחסומים והמאחזים על ידי ביבי, היו פיגועים וניסיונות לפיגועים (כמו אתמול, יומיים אחרי שפונה עוד מאחז גדול שאפילו לא צריך לנקוב בשמו).
לא, תבין, שום הסכם נאצי שמוריד את הזכות של יהודים להתיישב ביו"ש, לא מעניין אותי אפילו מי חתם עליו ולמה, הוא תבוסתנות, פחדנות גלותית כמו בזמן השואה, "מה יגיד הגוי?!", ולגבי יחידות הדיור, שוב, הם כבר אושרו בימי אולמרט.
לא, תבין, הוא לא ימין ולא כלום, זה שהוא זורק סיסמאות לא הופך אותו לימין, מבחינתי הוא שמאל קיצוני בדיוק כמו העבודה וקדימה, כבר הסברתי למה, אני לא אחד מהסוגדים העיוורים האלה לביבי שמתרצים כל פשע שלו, אולי תתרץ גם את הרצחים ההמוניים שסטלין ביצע ביהודים בגלל שהוא היה "פרנואיד" שפחד על השלטון שלו? שהיועצים שלו לחצו עליו? או אולי על היטלר, הוא עוור ילדות קשה!! זה הדבר היחיד שהיה מקבל הערצה בקרב העם הגרמני ועל כן הוא היה חייב לעשות אותו!!!

מה שתיארת כאן כתבוסתנות זה בדיוק מה שדיברתי עליו בדיון שלנו, זו הגישה היהודית.