כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 6 במרץ **  (נקרא 4993 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 6 במרץ **
« ב- : פברואר 27, 2007, 20:57:26 »
בס"ד
אנא שמרו על שאלות קצרות! על מנת להקל על הקריאה בעברית של חיים,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית.
תודה,
כהנא צדק!

*האשכול יוגבל ל 10 גולשים.
לאחר 10 הודעות - האשכול יינעל*
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
« להגיב #1 ב- : פברואר 27, 2007, 21:35:34 »
שלום לחיים הצדיק!
1.סיפרת לנו שבזמן הגירוש מגוש קטיף היו אלף כהניסטים חמושים במלון והלשינו עליהם והם התפנו.מדוע הם הסכימו להתפנות בכלל?מה הם תרמו למאבק נגד הגירוש?אלף איש לא מספיקים נגד עשרות אלפי שוטרים וחיילים.אולי רק כמנהיגי המאבק?
2.בפורום החזית של מרזל ובן גביר מצדיק המנהל רוני פאואר שרירי את השואה ואומר שהוא מבין את היטלר כי לפי היטלר וויקפידיה ורוני היהודים במלחמת העולם ה1 בגדו בגרמניה.מכאן הגיע היטלר למסקנה שהשמדת היהודים במלחמת העולם ה2 תגרום להצלחה במלחמה.
מבחינת העובדות היהודים נלחמו במלחמת העולם ה1 ועזרו לגרמניה בכלכלה ובמאמץ המלחמתי.
בכל  זאת היית בקשר עם מרזל תרמת לו כסף ומינית את רוני כמנהל בפורום שלנו.האם אין כאן בעיה אמיתית בנוגע לתנועה הכהניסטית?הרי מרזל היה עוזרו הפרלמנטרי של הרב ובן גביר פעיל שטח של התנועה אחרי הרצחו של הרב!
הצדקת השואה היא עברה פלילית ועמדות כאלה בפורום רשמי של החזית הלאומית יהודית יכולות למנוע ריצה לכנסת.
בן גביר כותב בפורום וקורא מה כתוב בו והוא מסכים בשתיקה עם מה שנעשה.מרזל עסוק בדברים אחרים.
רוני  פאואר מייחס את הדברים האלה שכתב נאו נאצי לחיים בן פסח ובכך מלכלך את השם של חיים בן פסח והכהניסטים.
האם המצב הזה יכול להמשך?

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
« להגיב #2 ב- : פברואר 27, 2007, 21:39:18 »
אהההההההההההההההההההההההלללללללללללןןןןןןןןןןןןןןןן חיים!! מקווה שזה יותר טוב  ;)

שמע חיים להתחתן בתול?!?! אתה באמת רציני? בתור אחד שחגג לדעתי לפי מה שאתה אומר אתה יודע בטח כמה זה משפר לגבר את הבטחון העצמי שלו
וזה הוכח שמי שלא יודע להשיג בנות לא יודע להצליח בחיים אז המפתח להצלחה אמיתית בחיים זה להתנסות קצת לפני שקופצים למים.
אבל חיים כפרה עליך שתהיה לי בריא למה אתה לא משתף אותנו "בסוד הנורא" שאתה כל כך מתבייש בו?
אני מעיף ניחושים לאוויר כל הזמן ולמרות שיש לי מושג מסויים עדיף שתתוודה בפנינו אין טעם לשמור את זה בבטן
אתה יודע תמיד טוב להקדים את השונאים שלך ולהתוודות על משהו "רע" שעשית למרות שאם זה מה שאני חושב שזה זה בכלל לא רע ובכלל לא מבייש.
אה כן ולגבי גוגל שמע אני יודע שאתם בגוגל אני דיברתי עליך ב JDL ואני תיכף יכנס לכתבה ששלחת אבל בלי שום קשר אני מאמין לך ברור
השאלה שלי היתה רק למה אתה לא מוכר באינטרנט יותר כזה שהיה ב JDL יכול להיות שאולי היה עניין אחר כי הרובן הזה שאתה שונא כן מוכר כיו"ר הליגה באינטרנט ואתה בקושי.

יאללה חפיף לא משנה העיקר שקבענו לבירה וואלה חיים אם היית חילוני הייתי מסדר לך בחורה משהו סוף ואתה גם נראה לי ממזר לא קטן מתחת לכל ההתחסדות הדתית
אז אני בטוח שהיית מקסים אותה לאללה היא בת 30 מחפשת גבר עם כריזמה והיא גם חמודה אש אני לא אומר כוסית כדי לא לפגוע ברגשות של הבנות בפורום שכבר רוצות לתלות אותי נראה לי  ;)

טוב אני מחכה לתשובה שלך בעוד שבוע תאמין לי אתה ממכר כמו סיגריות  ;D

דולפי.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #3 ב- : פברואר 27, 2007, 21:56:01 »
בס"ד
שלום חיים!!!
רציתי היום לשאול אותך מספר שאלות:
1)לפי דעתך שמלאנים גדלים להיות שמלאנים בגלל חינוך שקיבלו ובגלל משפחה, כי אני מכיר הרבה שהם ממשפחה שמלאנית אבל התהפכו לדתיים יהודים ימנים!

2)לפי דעתך מהו המסר העיקרי שרצה להעביר לנו גדול דורנו הרב מאיר דוד כהנא זצ"ל הי"ד?..

3)בשבוע שעבר הבאתי לכאן תמונה של מישהו שהיה יו"ר הליגה ואמרתי לי שהוא עשה זאת בצורה לא חוקית ובכפייה איך בדיוק הוא הצליח?...

4)חיים אני מזדזע לשמוע מה שויקיפדיה כותבים על גדול דורנו הרב מאיר דוד כהנא זצ"ל הי"ד תראה מה הם כתבו עליו:
תחקירו של העיתונאי יאיר קוטלר על חייו של הרב כהנא חשפו פרטים על עברו. הרב כהנא היה סוכן של ה-FBI במשך מספר שנים באמצע שנות השישים. הוא גויס במסגרת מאמצי ה-FBI לחדור לתוך התנועות הפועלות נגד מלחמת וייטנאם, וניתן לו השם הבדוי "מייקל קינג". על פי סיפור הכיסוי שלו היה הרב כהנא עיתונאי נוצרי פרסביטריאני, שליח שירות הידיעות הדרום-אפריקאי.
לטענת קוטלר, בזמן שהרב כהנא עבד עבור ה-FBI הוא חי עם הדוגמנית הלא-יהודיה גלוריה דארגאניו. כאשר נודע לה בשנת 1967 שכהנא נשוי ואב לשני ילדים היא התאבדה, בתוכנית רדיו הכחיש הרב כהנא שהוא חי עם לא יהודיה.

חיים בתור אדם שהיה קרוב אליו אתה יכול להסביר לנו איך כל השטויות הלא נכונות הללו הגיעו בכלל?...
זה ידוע שזה לא נכון אז למה השמיצו את שמו ככה?...

5)חיים אם נחזור אחורה לזמני הליגה לפי דעתך אם לא הייתה הליגה המצב היה שונה פה?...

6)מה הייתה השגרה שלך בכלא בארה"ב האם הייתה שומר מצוות בזמן שהייתה בכלא?
הנחת תפילין כל יום?

7)חיים עלה פה לאחרונה רעיון לסגור את פורום חדשות בלי שום קשר הפורום נחוץ מאוד אבל רציתי לשאול אותך האם גם אתה קורא ומתעדכן שמה כי רוב החדשות "החמות" מגיעות לשם במהירות.

8)חיים איתן העלה לפה תמונות מהספר "הליגה להגנה יהודית" ויש תמונה שסיקרנה אותי והיא זאת:

למה יצאתם להפגנה והאם אתה נמצא בתמונה?..

**חיים אם אתה רואה את ההודעה הזאת אל תתייחס אליה בשאלה שלי פשוט יעקוב ביקש ממני לתרגם את השאלה האחרונה שלו ולא היה מנהל שיערוך לו את ההודעה לי אין את האפשרות הזאת אז הינה התרגום:
יעקוב מוסיף: חיים אמר צבי יהודה קוק, לא אברהם יצחק קוק.
אני לא מדבר על הקוקניקים. אני מדבר על הרב אברהם יצחק קוק זצ"ל **
תודה.
« עריכה אחרונה: מרץ 06, 2007, 07:06:25 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : פברואר 27, 2007, 23:26:28 »
חיים שלום ,

רציתי להגיד לך שאתה יהודי original וכול הכבוד לך רואים שאתה אוהב ישראל..יש לי שתי שאלות שמאוד מעניינות אותי

1)אתה יוצא באמריקה נגד שונאי יהודים שהם השחורים והערבים והניו נאצים..אתה לא מפחד שינסו לתקוף אותך או משהו כזה?
כי אתה יודע באמריקה לכול טמבל יש אקדח..

2) האם ניסו בעבר ליתקוף אותך כבר?

ושוב תודה על הזמן שאתה מקדיש לנו..בעזרת השם הלוואי וניזכה ליראות אותך יושב פה איתנו באחד הימים..

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : פברואר 28, 2007, 00:36:45 »
לחיים שלום
שמעתי את התכנית שלך על הסיוע האמריקני לישראל. הרשה לי להעיר ולהאיר.
הסיוע לא ניתן בכסף הוא ניתן באפשרות לרכוש  באמריקה.
לכן, יש מצב שלצבא יש דולרים ואין שקלים ולכן הרבה דברים לא מפתחים בארץ וקונים מוצרים שלעתים יותר יקרים ופחות טובים ממה שפתחו בארץ.
זאת אומרת אמריקה מסבסדת את העובדים שלה. אם לא הייתה להם עבודה, היו צריכים לשלם להם unemployment ואנחנו יודעים מה עדיף .
מתוך השלושה מליארד הרוב הוא סיוע צבאי. הצבא האמריקאי מקבל הרבה ידע על הנשק שלהם מפני שהצבא שלנו משתמש בו. ידע זה  שווה הרבה כסף.
אני לא רוצה להגיד מה היה קורה אם לא הייתה ישראל כגורם דמוקרטי שפוי במזרח התיכון המשוגע. האמריקאים יומים בעירק והם רוצים לברוח.
לאור האמור לעיל, האמריקאים  היו צריכים להתחנן לפני ישראל שנקח עוד יותר סיוע מהם  כי הידע שהם מקבלים חסך להם הרבה צרות במלחמות שלהם.
בנוסף לכך, כיוון ש"אנו תלויים בהם" הם לא מאפשרים לנו למכור לסין ומפסיקים לנו פיתוחי נשק וכמו שאמרת הגיע הזמן להשתחרר מזה.
דבר נוסף הוא שאמריקה קולטת אנשים משכילים. לצערי, חלק גדול מהישראלים המשכילים ומאנשי העסקים מגיעים לאמריקה ומהווים סיפורי הצלחה מרשימים. משהו עשה חשבון שאם אמריקה הייתה משלמת עבור ההשכלה של המהגרים אליה מארצות כמו ישראל זה היה הרבה יותר מהסיוע שהם נותנים. באופן כללי, בעברית נתן  היא מילה סימטרית. אם אתה נותן, אתה גם מקבל. כדאי שכל האמריקאים שהם נגד הסיוע שיחשובו על כך.
אבל אני יודעת שזה טפשי לדרוש מרוב האמריקאים וגם מרוב הישראלים שגם יחשבו...
אני מקווה שספקתי לך עוד כמה נקודות לעמותים הבאים שלך.

yacov

• אורח
« להגיב #6 ב- : פברואר 28, 2007, 02:56:03 »
בס"ד

שלום חיים,

האם אתה אוכל עוזני אזני המן? עוזני אזני המן, הם בריאים?

מה ההבדל בין הרב כהנא ובין הרב אברהם יצחק קוק?

בברכה רבה,
יעקב מנשה בן רחמים.

חיים הקדיש תכנית שלמה כדי להסביר את ההבדלים בין הכהניסטים לבין ה"ממלכתיים" במחנה הרב קוק זצ"ל:
www.guba.com/watch/3000024590
דוקא_כך

יעקוב מוסיף: חיים אמר צבי יהודה קוק, לא אברהם יצחק קוק.
אני לא מדבר על הקוקניקים. אני מדבר על הרב אברהם יצחק קוק זצ"ל

עז77

« עריכה אחרונה: מרץ 06, 2007, 20:06:49 על ידי עז77 »

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #7 ב- : פברואר 28, 2007, 14:25:00 »
שלום לך חיים אתה צדיק גיבור ואתה תורם מאוד ליהודים עזוב את פופאי אל תתיחס פופאי הוא פסיכי מסית אנטי ציוני בדיוק כמו רבין וימ"ש וזכרו
אבל זה לא משנה עכשיו השאלות שלי הם
1)האם פעם הובסת בהתעמתות ציבורית עם שמאלנים יהודונים או אנטישמים??
2)האם אתה תומך במוסלמים לשעבר שהתגיירו??
3)כשהליגה התנפלה על הנאצים שצעדו בניו יורק ב1970 האם עצרה אתכם משטרה ודלחה חלק מיכם לכלא?
תודה מראש וישר כוח
wakeupisrael
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #8 ב- : פברואר 28, 2007, 19:57:15 »
שלום חיים ושבוע  טוב
תודה  על תשובתך שבוע  שעבר
השאלה שלי  השבוע  היא:

1)האם יש  מקומות לטייל ביהודה  ושומרון?
לראות את המקום?
האם יש  שם גם אוכלסייה  חילונית?
כי בתוכנית באנגלית שמעתי  שאמרת שזה  מקום ממש  יפה

תודה  מראש איתן
« עריכה אחרונה: פברואר 28, 2007, 19:58:27 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : מרץ 01, 2007, 22:09:41 »
שלום חיים!

א) איך עבר עלייך העימות שהיה לך לפני שבוע?

ב) האם קורה שלא הולך לך בעימות לפעמיים?

ג) האם יש פעמים שיש שאלה חשובה שאתה לא יודע איך לענות עליה? איך אתה יוצא מכזה מצב?

ד) האם גם בתור ילד רצית להיות יו"ר הליגה? ואדם קרוב ביותר לרב כהנא הי"ד? ואם רצית האם האמנת בזה?
הרב כהנא צדק!

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : מרץ 03, 2007, 20:18:39 »
שלום לחיים בן פסח

השאלות שלי:

1.בקשר לשחורים בארה"ב

רציתי לשאול למה אתה עוסק בנושא הזה במאמרים ובמסגרת הJTF

אפילו אם אתה צודק מבחינה טכנית שלא חסר שחורים אנטישמים , מצד שני , יש שחורים שבעד יהודים , ואפילו הרב מאיר כהנא עליו השלום הקים תנועה נגד ג'סי גקסון ונכנסו אליה שחורים אמריקאים, כמו כן, ללא קשר לנושא , שחורים בארה"ב תמכו ברב מאיר כהנא עליו השלום

והלבנים לא פחות אנטישמים מהשחורים , כמו כן פורטוריקנים וכו'

כמו כן , רוב הטענות מתבססות על זה שהם הורסים את אמריקה , גם אם זה נכון , מה לנו ולאמריקה ? ולמה שבכלל יהיה אכפת לנו מאמריקה ?
לפי דעתי , אתה צריך לדבר בפחות קיצוניות בנושא , כי יש גם שחורים שבוחרים בדרך חיים של בני נח, והם חלילה עלולים להפגע מצורת הדיבור , ואולי להתרחק מהדרך שנכונה להם , אפילו מחוסר הבנת הנושא

2. בעניין הנוצרים

אם כבר מדברים על אנטישמיות , הנוצרים לא פחות אנטישמים , ולקרוא לנוצרים RIGHTOUS GENTILES זה ממש לא טוב לפי דעתי , כי לפי ההלכה , גוי צדיק , זה גוי ששומר שבע מצוות בני נח , בטח ובטח לא מוסלמי או נוצרי , שהם נקראים בהלכה "מחדשי דת" שזה יותר גרוע אפילו מכנענים כי הם מנסים להוות אלטרנטיבה ותחרות לדתנו , שהיא דת האמת , וכופרים ללא בושה ביסודות של תורת משה , כששניהם טוענים (כל אחד על עצמו כמובן) שעכשיו האמת נמצאת בדתם , והם המחליפים שלנו

אין נוצרי או מוסלמי שלא מאמין בקונספט שהוא המחליף שלנו, כי זה בסיס דתו . לכן , חלילה לקרוא להם גוים צדיקים .

הרבה כהניסטים (ואני אחד מהם) אמנם מחבבים את מה שאתה אומר ועושה , אך מאד תמהים בקשר לנושא הזה
אני למשל מדבר נגד הנצרות במשך שנים , לא בפחות להט משאתה מדבר נגד האיסלאם , וכשאני רואה אח עברי כמוך מדבר על נוצרים בצורה חיובית לפעמים, זה קצת מתמיהה , ובאמת גורם לי לשאול למה ?

3 . שתי השאלות הנ"ל באו רק כדי להבהיר כמה דברים , שאולי יסייעו לשיתוף פעולה בעתיד עם כהניסטים אחרים, שהדברים האלה מעניינים אותם, ומהווים נקודת מחלוקת שאולי מונעת שיתוף פעולה כזה , ומכיוון שאני חושב שאנשי כהנא צריכים לעבוד ביחד , כי כך נוכל להיות הרבה יותר מלוכדים ומשפיעים לטובה  , לפי דעתי יהיה טוב מאוד לו תענה לשאלות האלה ותבהיר את עצמך בנושאים האלו.
כשלעצמו , אני מאוד מחבב את רוב מה שאתה אומר ונהנה להאזין לתוכניות שלך
חזק ואמץ, חזק חזק ונתחזק

באהבת ישראל
אדיר
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD