כתב נושא: נץ אני חייב את העזרה שלך בלדעת מה להשיב לשמאלני  (נקרא 2249 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

1.מה לענות לשמאלני שאומר לי "אתם הכהניסטים וברוך מרזל ממש פאשיסטים וגזענים בדיוק כמו מוסוליני ויורג היידר"?

2.מה לענות לשמאלני שאומר לי "הדעות שלך קיצוניות מאוד בדיוק כמו החמאס"?

3.מה לענות לשמאלני שאומר לי "אתם אנשים גאנגסטרים,אלימים וחוליגנים"?

ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ אני חייב את העזרה שלך בלדעת מה להשיב לשמאלני
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 04, 2009, 00:38:15 »
בס"ד
1.מה לענות לשמאלני שאומר לי "אתם הכהניסטים וברוך מרזל ממש פאשיסטים וגזענים בדיוק כמו מוסוליני ויורג היידר"?
2.מה לענות לשמאלני שאומר לי "הדעות שלך קיצוניות מאוד בדיוק כמו החמאס"?
3.מה לענות לשמאלני שאומר לי "אתם אנשים גאנגסטרים,אלימים וחוליגנים"?
1.) מוסוליני והיידר קידמו תפיסת עליונות גזעית של האדם הלבן, מתוך רצון להטיל חיתתם על העולם כולו בשם צבע העור מתוך הוויה של לאומנות חולנית עם ערגה וסגידה למן פסוודו פאגניזם מטא-היסטורי, בעוד ההוייה הכהניסטית נובעת מתוך ראיית עולם מגננתית שבסיסה הוא עקרון השרידות של העם היהודי בתא שטח קטן (הגם שרחב הרבה יותר ממה שיש היום) מתוך העובדה שישנה דת ומספר כביר של מאמינים שחרתו על דגלם את חיסול היהדות.
מוסולני והיידר השתמשו בתעמולה אנטי-יהודית שבסיסה הוא בדיות, סילופים, זיופים ושקרים מההסטוריה הקרובה והרחוקה כאחד.
2.) חרכת אלמוקאוומה אל איסלמיה (ר"ת חמא"ס), מטרתם לקומם ח'ליפות כלל עולמית מוסלמית תחת וק השריעה, הם רואים את ישראל כתחנה חשובה בעליונותה בדרך למטרה נכספת זו, כשער להשתלטות על שאר העולם המערבי כשישראל משמשת מוצב קדמי שלו.
שיקח בבקשה את הגישה הכי "קיצונית" ביהדות, היא רחוקה ת"ק פרסא על ת"ק פרסא, ממטרות האיסלם, פרופורציה היא בעלת חשיבות עליונה פה.
3.) עיון בהסטוריה של המאה השנים האחרונות מעלה כי הגנגסטרים הגדולים ביותר היו אלה שהוכונו מהקרמלין, ויעידו על כך אלפי קורבנותיו הישירים מטרור ארגוני, ומליוני קורבנותיו מטרור מדיני בולשביקי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נץ אני חייב את העזרה שלך בלדעת מה להשיב לשמאלני
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 08, 2009, 13:32:03 »
בס"ד

2.) חרכת אלמוקאוומה אל איסלמיה (ר"ת חמא"ס),

תיקון טעות קטן.

במילה אחת, אפשר להגיד, מכבסת המילים מבית היוצר של הקראסניי קריימאל הפכה את המילה לגזענות למילה נפרדת לשנאה בין אם היא מתבססת על הבסיס האורגינלי לגזענות (גזע) ובין אם לאו, סה טו.