כתב נושא: אביו של חאלד משעל מת היום בירדן  (נקרא 12540 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
אביו של חאלד משעל מת היום בירדן
« להגיב #25 ב- : יולי 12, 2010, 21:59:51 »
ידידך רון בן מיכאל אומר עליי שאני רשע...
נא לא לערבב עוד אנשים בשיחה...
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #26 ב- : יולי 12, 2010, 22:46:08 »
ידידך רון בן מיכאל אומר עליי שאני רשע...
בס''ד
 ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
על שלושה ''בנים'' דברה תורה ,אחד ''חכם'' , אחד ''רשע'' ,אחד ''תם'' ,ואחד ''שאיננו יודע לשאול'' ! שלושת אלו נקראו ''בנים'' שנאמר '' בנים אתם לה' אלוק-כם '' כלומר ''אתם'' ולא אומות העול-ם ! ומכאן שיש גם ''בן'' הנקרא ''רשע'' מכיוון שבחר בדרך הרשע וההתנכלות לאחיו (כזה שכמותך וכמות חבריך מ ''סלאם עליכום אלאאנ''= ''שלו-ם עליכם (על נפשכם) עכשיו '' שר''י !!
מהאמור לעיל יש להבחין בשני סוגי רשעים , כאשר הסוג האחד הוא רשע מתוך עם קודש (דהיינו כמותך וכמות חבריך שר''י) עליהם נאמר כאשר פגש משה רבנו ע''ה זיע''א את דתן ואבירם אמר לאח-ד מהם '' רשע למה תכה ריעך'' ! אלא שהם השתמשו בתשקורת של אותה תקופה ,כאשר אח-ד מהם אמר למרע''ה זיע''א '' הלהרגני את-ה אומר כאשר הרגת את המצרי ?'' (מדובר על איש מצרי שהכה איש עברי טרם התקרית הנ''ל ומרע''ה זיע''א היכהו וטמנו בחול) , אלא שבמשפט הזה הם דנו את סופם , והראי'ה לכך שדתן ואבירם נבלעו באדמה , כאשר פערה האדמה את פי'ה ובלעה את קורח וכל עדתו בכך שכפרו בהנהגתו של מרע''ה זיע''א , אהרן הכהן ע''ה זיע''א , ומרים הנביאה ע''ה זיע''א  ואמרו להם  '' כי תשתרר עלינו גם השתרר '' ! ''שמאלנים'' היו תמיד וסופם תמיד להבלע על ידי האדמה !!
ומההבחנה הנ''ל בין רשע שהוא ''בן עם קודש'' שיש להקהות את שיניו ולהלקותו למען השיבו לדרך הישר בכדי שלא יגיע לשלב בו תבלע אותו האדמה , לבין רשע שאיננו בן עם קודש שהוא צורר-ישרא'ל ומצוות עשה להרגו למען לא יזיק ולא ירצח במישרין ו/או בעקיפין יהודים בני עם-קודש ,אך ורק משום שהם יהודים !!  >:( >:( >:( >:( >:( >:(

מקווים שענינו לתהיותיך ,משומד מצוי !!
 :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

הגולה בארץ :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : יולי 12, 2010, 22:49:57 »
בס''ד
 ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
על שלושה ''בנים'' דברה תורה ,אחד ''חכם'' , אחד ''רשע'' ,אחד ''תם'' ,ואחד ''שאיננו יודע לשאול'' ! שלושת אלו נקראו ''בנים'' שנאמר '' בנים אתם לה' אלוק-כם '' כלומר ''אתם'' ולא אומות העול-ם ! ומכאן שיש גם ''בן'' הנקרא ''רשע'' מכיוון שבחר בדרך הרשע וההתנכלות לאחיו (כזה שכמותך וכמות חבריך מ ''סלאם עליכום אלאאנ''= ''שלו-ם עליכם (על נפשכם) עכשיו '' שר''י !!
מהאמור לעיל יש להבחין בשני סוגי רשעים , כאשר הסוג האחד הוא רשע מתוך עם קודש (דהיינו כמותך וכמות חבריך שר''י) עליהם נאמר כאשר פגש משה רבנו ע''ה זיע''א את דתן ואבירם אמר לאח-ד מהם '' רשע למה תכה ריעך'' ! אלא שהם השתמשו בתשקורת של אותה תקופה ,כאשר אח-ד מהם אמר למרע''ה זיע''א '' הלהרגני את-ה אומר כאשר הרגת את המצרי ?'' (מדובר על איש מצרי שהכה איש עברי טרם התקרית הנ''ל ומרע''ה זיע''א היכהו וטמנו בחול) , אלא שבמשפט הזה הם דנו את סופם , והראי'ה לכך שדתן ואבירם נבלעו באדמה , כאשר פערה האדמה את פי'ה ובלעה את קורח וכל עדתו בכך שכפרו בהנהגתו של מרע''ה זיע''א , אהרן הכהן ע''ה זיע''א , ומרים הנביאה ע''ה זיע''א  ואמרו להם  '' כי תשתרר עלינו גם השתרר '' ! ''שמאלנים'' היו תמיד וסופם תמיד להבלע על ידי האדמה !!
ומההבחנה הנ''ל בין רשע שהוא ''בן עם קודש'' שיש להקהות את שיניו ולהלקותו למען השיבו לדרך הישר בכדי שלא יגיע לשלב בו תבלע אותו האדמה , לבין רשע שאיננו בן עם קודש שהוא צורר-ישרא'ל ומצוות עשה להרגו למען לא יזיק ולא ירצח במישרין ו/או בעקיפין יהודים בני עם-קודש ,אך ורק משום שהם יהודים !!  >:( >:( >:( >:( >:( >:(

מקווים שענינו לתהיותיך ,משומד מצוי !!
 :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

הגולה בארץ :)

אתה יודע לאן ה"בנים" האלה יכולים להיכנס לי...
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : יולי 12, 2010, 23:00:10 »
אתה יודע לאן ה"בנים" האלה יכולים להיכנס לי...
בס''ד
 ??? ??? ???
כן !! נטיותיך המיניות ידועות לנו כבר !! אצלך משכב זכור ר''ל הוא דבר שבשגרה !! אמרנו לך כבר לטפל בכך ! הינך זקוק לכמה ''שיחות'' אצל מומחה לבריאות הנפש , אלא שאין אפשרות לעשות זאת בדיסקרטיות ! (מסיבות מובנות) מכיוון שהינך עלול לאנוס גם את המומחה הנ''ל ר''ל !!  ;D

:fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

הגולה בארץ  :)

בס''ד

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : יולי 12, 2010, 23:01:51 »
בס''ד
 ??? ??? ???
כן !! נטיותיך המיניות ידועות לנו כבר !! אצלך משכב זכור ר''ל הוא דבר שבשגרה !! אמרנו לך כבר לטפל בכך ! הינך זקוק לכמה ''שיחות'' אצל מומחה לבריאות הנפש , אלא שאין אפשרות לעשות זאת בדיסקרטיות ! (מסיבות מובנות) מכיוון שהינך עלול לאנוס גם את המומחה הנ''ל ר''ל !!  ;D

:fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

תגיד לי מה אתה ילד בן 17 אתה מקשיב לעצמך איך שאתה מדבר?

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : יולי 12, 2010, 23:13:25 »
תגיד לי מה אתה ילד בן 17 אתה מקשיב לעצמך איך שאתה מדבר?
בס''ד
 ??? ??? ???
כמנהגנו אנו נשיב לך באותה שפה משוקצת וטמאה בה הינך מורגל !! הינך תומך במצעדי התועבה הלא כן?? הינך מצדד בנ''נישואין'' של מקיימי משכב זכור ר''ל האחד עם השני ולתת להם אפשרות לאמץ ילדים ר''ל הלא כן?? מדוע הינך מתרעם על העובדה שאנו חושפים כאן את הפרצוף האמיתי שלך ושל חבריך מ '' PISS NOW '' שר''י ?? כפי שאנו חושפים את פרצופו האמיתי של האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י בן בריתכם שאיתו כרתתם ברית-דמים כנגד הציביון היהודי האמוני  הימני האמיתי המשותף לכם הוא שעם חשיפת הפרצוף שלכם האמיתי אתם א-ב-ו-ד-י-ם !! ממש כמו הגנב שנתפס בשעת מעשה ומואר מכל עבר בזרקורים !!  ;D
תתעורר ילדון !! ''הסוס הטרויאני שלכם מת !! '' !אחינו היהודים היקרים ! תנו עידוד !!  :clap:!  >:( >:( >:(

:fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

הגולה בארץ  :)

בס''ד

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : יולי 12, 2010, 23:16:05 »
בס''ד
 ??? ??? ???
כמנהגנו אנו נשיב לך באותה שפה משוקצת וטמאה בה הינך מורגל !! הינך תומך במצעדי התועבה הלא כן?? הינך מצדד בנ''נישואין'' של מקיימי משכב זכור ר''ל האחד עם השני ולתת להם אפשרות לאמץ ילדים ר''ל הלא כן?? מדוע הינך מתרעם על העובדה שאנו חושפים כאן את הפרצוף האמיתי שלך ושל חבריך מ '' PISS NOW '' שר''י ?? כפי שאנו חושפים את פרצופו האמיתי של האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י בן בריתכם שאיתו כרתתם ברית-דמים כנגד הציביון היהודי האמוני  הימני האמיתי המשותף לכם הוא שעם חשיפת הפרצוף שלכם האמיתי אתם א-ב-ו-ד-י-ם !! ממש כמו הגנב שנתפס בשעת מעשה ומואר מכל עבר בזרקורים !!  ;D
תתעורר ילדון !! ''הסוס הטרויאני שלכם מת !! '' !אחינו היהודים היקרים ! תנו עידוד !!  :clap:!  >:( >:( >:(

:fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

הגולה בארץ  :)

1. אין לי חברים מוסלמים.
2. אין לי חברים מ"שלום עכשיו".
3. לא, אין לי בעיה עם מצעדי הגאווה ואין לי בעיה עם נישואין חד-מיניים ואין לי בעיה עם זה שאנשים מקיימים משכב זכר (למרות שאני מודה שאני אישית לא הייתי לוקח חלק בכל הדברים האלה).

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : יולי 12, 2010, 23:26:13 »
1. אין לי חברים מוסלמים.
2. אין לי חברים מ"שלום עכשיו".
3. לא, אין לי בעיה עם מצעדי הגאווה ואין לי בעיה עם נישואין חד-מיניים ואין לי בעיה עם זה שאנשים מקיימים משכב זכר (למרות שאני מודה שאני אישית לא הייתי לוקח חלק בכל הדברים האלה).
בס''ד

1) מה כואב לך על הרשע האוייב הערבי המוסלמי הנאצי ח'אלד משעל יש''ו שר''י שידיו מגואלות בדם אחיך הי''ד ואפילו המוסד ניסה לחסלו במה שמתקרא ''ירדן'' ולצערנו כשל ??
2) המסרים מהסרטונים שהעלית מראים בדיוק מי ה''חברים שלך'' !! ( PISS NOWׂ )
3)את זה אנו כבר יודעים ! אלא שלא בטוחים על מה שכתבת בסוגריים !!  ;D

מוות לאוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י !!
 :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

בס''ד

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : יולי 12, 2010, 23:29:53 »
בס''ד

1) מה כואב לך על הרשע האוייב הערבי המוסלמי הנאצי ח'אלד משעל יש''ו שר''י שידיו מגואלות בדם אחיך הי''ד ואפילו המוסד ניסה לחסלו במה שמתקרא ''ירדן'' ולצערנו כשל ??
2) המסרים מהסרטונים שהעלית מראים בדיוק מי ה''חברים שלך'' !! ( PISS NOWׂ )
3)את זה אנו כבר יודעים ! אלא שלא בטוחים על מה שכתבת בסוגריים !!  ;D

מוות לאוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י !!
 :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

1. אני לא זוכר מתי אמרתי שכואב לי על חאלד משעל
2. אני לא זוכר מה אמרתי בסרטונים שלי, זה היה לפני שנה וחצי, ודברים משתנים בפרק זמן כזה
3. לא מזיז לי את קצה הענבל אם אתה בטוח או לא בטוח במה שכתבתי בסוגריים

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : יולי 12, 2010, 23:45:57 »
1. אני לא זוכר מתי אמרתי שכואב לי על חאלד משעל
2. אני לא זוכר מה אמרתי בסרטונים שלי, זה היה לפני שנה וחצי, ודברים משתנים בפרק זמן כזה
3. לא מזיז לי את קצה הענבל אם אתה בטוח או לא בטוח במה שכתבתי בסוגריים
בס''ד

1) הינך מתרעם על כך שהרוצח האוייב הערבי המוסלמי הנאצי ח'אלד משעל יש''ו שר''י הוא ''רשע'' !וזה מספיק !!
2) אנו יודעים היטב ששטופי-מוח שמאלנים  שכמותך מפיחים גם מהפה ,וברור מאד שלא זוכרים מה שהפיחו לפני מחצית השנה !
3) אל תנסה להיות ''שנון'' ולהשתמש בערך ''ענבל'' כפי שעושים חבריך !! עלינו זה לא עובד !!  :nono:
4) חזור בך מרשעותך ! הינך יהודי יקר ויש בך נשמה יקרה כיהלום , אלא שגם היהלום שהוטבל בטיט ורפש זקוק לליטוש ! האמ-ת בוערת לך בלב ,אלא שהינך מדחיק זאת בכדי לשמור על קשריך עם החברה הקלוקלת אלי'ה חוברת ! והקב''ה יעזור לך לחזור לדרך הישר ולאחר מכן תעלה מעלה מעלה אכי''ר !!  ;D

בס''ד

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : יולי 12, 2010, 23:49:36 »
בס''ד

1) הינך מתרעם על כך שהרוצח האוייב הערבי המוסלמי הנאצי ח'אלד משעל יש''ו שר''י הוא ''רשע'' !וזה מספיק !!
2) אנו יודעים היטב ששטופי-מוח שמאלנים  שכמותך מפיחים גם מהפה ,וברור מאד שלא זוכרים מה שהפיחו לפני מחצית השנה !
3) אל תנסה להיות ''שנון'' ולהשתמש בערך ''ענבל'' כפי שעושים חבריך !! עלינו זה לא עובד !!  :nono:
4) חזור בך מרשעותך ! הינך יהודי יקר ויש בך נשמה יקרה כיהלום , אלא שגם היהלום שהוטבל בטיט ורפש זקוק לליטוש ! האמ-ת בוערת לך בלב ,אלא שהינך מדחיק זאת בכדי לשמור על קשריך עם החברה הקלוקלת אלי'ה חוברת ! והקב''ה יעזור לך לחזור לדרך הישר ולאחר מכן תעלה מעלה מעלה אכי''ר !!  ;D

*סמיילי פיהוק*

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #36 ב- : יולי 13, 2010, 00:38:38 »
בס''ד
אביו היה צדיק גדול. הוא תרם כספים לארגוני צדקה וחסד באפגניסטן ועירק.
עדן איסקוביץ

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : יולי 13, 2010, 15:13:00 »
בס''ד
אביו היה צדיק גדול. הוא תרם כספים לארגוני צדקה וחסד באפגניסטן ועירק.

הוא אסף את ה"אלזקאת" ("צדקה" שניתנה עוד בימי מוחמד של בערך כ-2.5% מההכנסה השנתית של מוסלמי, "צדקה" שהיא בעצם חובה של כל מוסלמי כאחת מארקאן אלאסלאם "חמשת עמודי האסלאם", שכל מהותה היא סיוע לג'האד על התגלמויותיו), ומימן במיליונרי דולרים את האחים המוסלמים, הטאליבן ואל קעידא וגם את המוג'אהידין באפגניסטן ובבלקן, ממש צדיק גדול, טוב שאתה יוצא מהארון סוף סוף.

מוות לאסלאם.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #38 ב- : יולי 13, 2010, 18:41:00 »
בס''ד
אמרתי שהוא ''צדיק'' בציניות. אידיוט.
עדן איסקוביץ

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : יולי 13, 2010, 18:41:53 »
בס''ד

כמובן
בטח גם באשכול על אסד דיברת בציניות

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : יולי 13, 2010, 18:42:18 »
בס''ד

לא היית צריך להגיד לו את זה. עכשיו הוא יתחיל לרדת על אמא שלך.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : יולי 13, 2010, 18:43:48 »
לא היית צריך להגיד לו את זה. עכשיו הוא יתחיל לרדת על אמא שלך.

עוד מסכן

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : יולי 13, 2010, 22:47:48 »
הוא אסף את ה"אלזקאת" ("צדקה" שניתנה עוד בימי מוחמד של בערך כ-2.5% מההכנסה השנתית של מוסלמי, "צדקה" שהיא בעצם חובה של כל מוסלמי כאחת מארקאן אלאסלאם "חמשת עמודי האסלאם", שכל מהותה היא סיוע לג'האד על התגלמויותיו), ומימן במיליונרי דולרים את האחים המוסלמים, הטאליבן ואל קעידא וגם את המוג'אהידין באפגניסטן ובבלקן, ממש צדיק גדול, טוב שאתה יוצא מהארון סוף סוף.

מוות לאסלאם.
אחי הבחור דיבר בציניות!

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #43 ב- : יולי 14, 2010, 13:15:46 »
בס''ד
מתן, עזוב את הילד עם ההזיות לנפשו. לא ממש אכפת לי מה אנשים כמוהו יחשבו עליי... מצידי שיחשוב שאני ערבי מרמאללה.
עדן איסקוביץ

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : יולי 14, 2010, 13:17:03 »
בס''ד
מתן, עזוב את הילד עם ההזיות לנפשו. לא ממש אכפת לי מה אנשים כמוהו יחשבו עליי... מצידי שיחשוב שאני ערבי מרמאללה.

לא פוסל שאתה ערבוש מרמאללה

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : יולי 14, 2010, 13:20:39 »
בס''ד

סוף סוף מישהו פה מתחיל להבין.  O0 O0 O0 O0

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #46 ב- : יולי 14, 2010, 16:02:19 »
בס''ד
הונלוהוהו, הבנתי את זה כבר מזמן, פשוט שתקתי. אבל עכשיו הוא התחיל להרגיז אותי...
אין לי בעייה להתווכח אם אדם שיש לו דעות מנוגדות לדעותיי ובלבד שיהיה זה אדם בוגר וסובלני. אבל רון..... ובכן, אתה בעצמך כבר יודע באיזה טיפוס ילדותי מדובר כאן. אך אני אינני שופט אותו! הוא ילד קטן, במלוא מובן המילה... בן כמה הוא בכלל? ואיך הוא מדבר עם אנשים שגילם והשכלתם גבוהה פי כמה מגילו והשכלתו (הוא סיים בכלל תיכון?)
עדן איסקוביץ

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #47 ב- : יולי 14, 2010, 16:05:38 »
בס''ד
בטח עכשיו הוא יעלב מדבריי ויתחיל להפיץ עלילות על כך שאני באמת ערבי... דרך אגב, הוא כבר רמז לי שהוא גילה שאני משתמש בזהות בדויה ושמי האמיתי הוא - אליהו. :-)
והוא עדיין לא ענה לי מאין השיג הוכחות לטענה השיקרית הזאת.. אבל עזוב.... אני לא אתייחס לזה.
עדן איסקוביץ

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #48 ב- : יולי 14, 2010, 16:10:10 »
בס''ד
אין לי בעייה להתווכח אם אדם שיש לו דעות מנוגדות לדעותיי ובלבד שיהיה זה אדם בוגר וסובלני. אבל רון..... ובכן, אתה בעצמך כבר יודע באיזה טיפוס ילדותי מדובר כאן. אך אני אינני שופט אותו! הוא ילד קטן, במלוא מובן המילה... בן כמה הוא בכלל? ואיך הוא מדבר עם אנשים שגילם והשכלתם גבוהה פי כמה מגילו והשכלתו (הוא סיים בכלל תיכון?)

חלקתי עליו והוא ניסה לרדת על הגיל שלי (כאילו יש בו בעיה..) ומדבר על בגרות!  :laugh:

בחיי שאתה בדיחה.

בס''ד
בטח עכשיו הוא יעלב מדבריי ויתחיל להפיץ עלילות על כך שאני באמת ערבי... דרך אגב, הוא כבר רמז לי שהוא גילה שאני משתמש בזהות בדויה ושמי האמיתי הוא - אליהו. :-)
והוא עדיין לא ענה לי מאין השיג הוכחות לטענה השיקרית הזאת.. אבל עזוב.... אני לא אתייחס לזה.

דווקא עניתי לך (וגם אתה לא בדיוק הכחשת שאתה לא "עדן איסקוביץ'"). קודם אני מיזנטרופ, עכשיו אני ילד קטן?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #49 ב- : יולי 14, 2010, 21:16:09 »
בס''ד

הוא לא סיים תיכון. אל תשכח שהוא חגג יומולדת 17 רק לפני חודש וחצי. אפילו רשיון נהיגה עוד אין לו! ההורים שלו מסיעים אותו לכל מקום!