כתב נושא: האויב הערבי יש'ו איננו מסוגל לחיות בשלו-ם עם  (נקרא 1187 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

שליט לוב מועמר אלקד'אפי יש''ו שר''י חושף את העובדה שהאוייב הערבי הנאצי יש''ו איננו מסוגל לחיות בשלו-ם עם עצמו ,וכל-שכן עם עמים אחרים !! הנה תשובה נחרצת לגרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !! בסרטון השני חושף אותו אוייב ערבי נאצי יש''ו את שלטון העריצות בארה''ב ואת מוסלמיותו של הצורר בראק חוסיין אובאמה יש''ו שמקורו בקני'ה ! ואת שיטת ה''דמוקראטי'ה'' המזוייפת המתירה לשקר לעם באמתלה של '' תעמולת בחירות ''  שאיננה מחוייבת לקים הדברים שמובטחים לבוחרים !! בנקודה הזו אנו מסכימים איתו בהחלט !! (מניסיון רע ומר של שישים שנים בצל שלטון הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י השולט בעריצות אנטי-יהודית מאז היווסדו )  ,ואומר בליגלוג ש '' יש להקים מדינה הנקראת ''ישראטין'' שהיא שילוב של '' ישרא'ל ופלסטין '' ! כפי שכתב ב''ספר הלבן '' שהוציא ! :::D ! וכן קורא לבראק חוסיין אובאמה יש''ו שר''י להתגאות במוצאו השחור ולא לפחד לנקוט בצעדים קיצוניים מכיוון שהוא כושי שמרגיש זר בארה''ב , מכיוון שאמריקה שייכת לאינדיאנים וגם האדם הלבן הוא בגדר ''כובש לא מקומי '' (בנקודה זו הוא צודק בהחלט !!)  :::D :::D

הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: אוגוסט 26, 2009, 14:03:07 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
הליצן קדאפי דווקא גרם לי לצחוק....
 :::D :::D :::D :::D :::D :::D

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
האויב הערבי יש'ו איננו מסוגל לחיות בשלו-ם עם
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 26, 2009, 15:22:44 »
מה זה הגולה?  נעשית מעריץ של הקולונל קדאפי?  :old_WTF_Aza:

אם הייתי ערבי הייתי מחבב אותו נראה לי, הוא מנהיג צבעוני וחכם.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
האויב הערבי יש'ו איננו מסוגל לחיות בשלו-ם עם
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 26, 2009, 23:53:21 »
מה זה הגולה?  נעשית מעריץ של הקולונל קדאפי?  :old_WTF_Aza:

אם הייתי ערבי הייתי מחבב אותו נראה לי, הוא מנהיג צבעוני וחכם.
בס''ד

מנהיג עריץ ורודן ,שצובע את רודנותו בצורה של ''שלטון העם'' ממש בדיוק כמו ה''דמוקראטי'ה '' המדומה של שלטון הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !! מועמר אלקד'אפי יש''ו שר''י הוא המנהיג היחידי במה שמתקרא ''מדינות'' האוייב הערבי הנאצי יש''ו ששיטות השליטה שלו מתוחכמות ביותר ואפילו יותר משלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ,הוא יש''ו שר''י הוגה דעות ופילוסוף דגול שמעוות ומזייף את ההסטורי'ה לפי מאווייו השטניים ! חבל שאין לי הזמן לצטט לכם מעט ממה שהוא קורא לו ''הספר הירוק'' שחיבר (ממש מודל של '' הספר האדום'' של לנין יש''ו שר''י , אלא שהוא ''גייר'' אותו ואילץ אותו להתאסלם ר''ל  :old_grin:) , לעיתים הוא יש''ו שר''י מותח ביקורת על התנהלות השלטון במדינות אחרות בעול-ם ,וכמובן שיש לו מידע עדכני כשליט של לוב שר''י !! ונקודות רבות שהוא יש''ו מזכיר הן נכונות ביותר (כגון הרמאות בבחירות שמעוותת את בחירת שלטון העם ,כאשר מנהיג מציג דברים שאיננו רוצה בכלל לבצע כ''מצע בחירות''  ולאחר שקבל את הקולות איננו מבצע את מה שהבטיח מכיוון שהוא טוען שזו הייתה ''תעמולת בחירות'' שאין לו שום מחוייבות לממש ), הוא יש''ו גם מותח ביקורת על התנהלותן של ''מדינות'' של האוייב הערבי הנאצי יש''ו שהפכו לסוכני ארה''ב ואירופה ואת חוסר האחריות של מנהיגיהן המושחתים יש''ו שר''י !!וכן אודות הניצול של המשאבים הטבעיים של אפריקה ע''י ארצות ארה''ב ואירופה שמנצלות את בורותם של המנהיגים האפריקאים  ראו זאת כאן :

הגולה בארץ  :)

« עריכה אחרונה: אוגוסט 27, 2009, 13:28:10 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''