כתב נושא: שלום לכולם  (נקרא 17448 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #75 ב- : אוגוסט 25, 2009, 10:08:41 »
כן, ניסיתי להתקרב לבנות. לא הרגשתי כלום.
מה שאתה לא מבין זה שאני לא גאה להיות הומו, אני גאה להיות מי שאני. במקרה יצא שחלק ממי שאני זה הומו, אז בין השאר אני גאה גם בזה. אבל זה לא מה שגורם לי גאווה.

חיים בן פסח, חבל שאתה לא מבין שאלה לא רק 5 שניות של אורגזמה, אלא מערכת יחסים של שנים, שאם תהיה עם אישה, היא לא תוכל להתנהל כמו שצריך.
אתה יוצא מנקודת הנחה שה' קיים. אני לא. כמו שאני רואה את זה, אלה החיים החשובים. עכשיו. אני לא מתכוון לחיות אותם בסבל.
אני רוצה להבהיר שאני באמת מאושר, אני חושב שאני בסדר גמור. אם לא הייתי חושב כך, לא הייתי נרשם לפורום הזה, ולא הייתי מגיב פה לכל הודעה.
אתה לא יכול להתיימר להבין איך אני מרגיש, ואתה יוצא בהצהרות על האשמה שלי, על איך שהחיים שלי יראו, ואיך הם יהיו ריקים ורקובים, כשאני יכול אותו דבר לך. אבל אני לא אומר את זה. הסיבה לכך היא שאני לא חייתי את דרך החיים שאתה חיי ולהפך. אי אפשר לדבר בכל כך הרבה ביטחון על משהו שאתה לא מכיר.

להבא אני אשמח אם לא תקרא לי "מכור מין סוטה" ותכבד אותי כמו שאני מכבד אותך. התגובות של כל האחרים היו בשפה נאותה והן כיבדו אותי ואותם. אני מבקש ממך לעשות זאת גם כן.

בס''ד

אתה כן מכור מין וחולה נפש. הומוסקסואליות היא מחלת נפש והיא נגד הטבע.

אתה גם שקרן. אתה לא מכבד אותי או חברי הפורום הזה. אתה בא מפורום שקרא לי נאצי. אתה מצדיק התנהגות של רשעים סוטים שבזדון צועדים בירושלים כדי ליכפות עלינו את אורח החיים המגעיל שלכם.

יש לי חדשות בשבילך: אני אומר מה שרוב העם חושב - רוב העם חושב בצדק שהומוסקסואליות היא מגעילה וחולנית. אתם חיים בפנטזיות. כשרוב האנשים רואים שני גברים מתנשקים, רוב האנשים רוצים להקיא. תנסה להתנשק עם עוד סוטה בשכונה ממוצעת בישראל ותראה מה יקרה. וזה גם נכון בארה''ב. רוב האנשים יודעים שזה דוחף ומבחיל. והורים בצדק לא רוצים שהילדים שלהם יראו דבר מכוער כזה.

יש לך את החוצפה לומר שאין אלוקים. אתה בור שלא יודע כלום על תורה או יהדות או החיים האמיתיים. ואתה כן חי בשביל התאוות החולניות שלך. וזה כן רק 5 שניות של אורגזמה. אין שום "אהבה" במה שאתם עושים. אתם גורמים ליהודים אחרים לחטוא - זו "אהבה" ר''ל? כשאתם מעבירים איידס, אתם עושים זאת למען "אהבה"? אתם עושים זאת כי 5 שניות של אורגזמה וריקנות וריקבון יותר חשובות לכם מכל דבר אחר בחיים.

אפילו חיות לא עושות מה שאתם עושים. אפילו כלבים לא מקיימים יחסי מין אנאלים. ואתה "גאה" להיות כזה? אתה לא גאה. אתה באופן נואש רוצה שיקבלו אותך. זה לעולם לא יקרה! רוב בני אדם תמיד יחשבו שאתה לא בסדר אם תמשיך בדרך הסדומית שלך.

והדבר החשוב ביותר: יש אלוקים. אתה בשחצנות שלך לא טורח ללמוד את האמונה של העם שלך. עליך לדעת, אם לא תחזור בתשובה מכל הסיוט הזה, תתחרט ועוד איך. ולא תתחרט ל5 שניות. תתחרט לעולם ועד.

מנותק 2shpatz

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • קוה אל ה', חזק ואמץ ליבך וקוה אל ה'
שלום לכולם
« להגיב #76 ב- : אוגוסט 25, 2009, 11:04:45 »
עניתי לך כבר.

ציטטתי לך את החלק בוא אני מציין שאתה לא תומך בדרך זו של המצעד
תהיה מרוכז!!!
ערבי טוב זה ערבי עם עט!!!
"ברוך אתה ה' המעריב ערבים" (;

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #77 ב- : אוגוסט 25, 2009, 15:08:04 »
ציטטתי לך את החלק בוא אני מציין שאתה לא תומך בדרך זו של המצעד
תהיה מרוכז!!!
אופס, מצטער.. הייתי די עייף בבוקר :old_rolleyes:
וחיים בן פסח, כשהיה את הדיון בפורום שלי, אני לא הייתי בין אלה שקראו לך נאצי. אני לא אשקר לך ואגיד שאני מחבב אותך, אבל לא קראתי לך נאצי.
ד"א אם זה מעניין אותך, יש לי משפחה שחלקה חרדית, ואני בסדר גמור איתם. אני מכבד אותם והם כרגע מכבדים אותי (אולי זה יפסק אחרי שאני אצא מהארון, אבל אני מקווה מאוד שלא).
אני לא אמרתי שאין ה', אמרתי שלדעתי אין ה'. אני לא פוסל את העובדה שאני טועה.
חשוב לי לנהל דיון בעל שפה נאותה, ואתה כל הזמן מקלל אותי. אז מה אם אתה לא מסכים איתי? למה אתה חייב להוציא אותי כל כך רע?
אתה מתנהג אלי כאילו אני איזה אדם שכל המטרה שלו היא להדביק אנשים באיידס, לפגוע ולשקר, ואני לא. אני ילד טוב. כל אדם שתשאל יגיד לך שאני בחיים לא אפגע בזבוב.
בקשר לזה שזה לא אהבה, אני לא מבין איך לך יש את החוצפה לומר לי שמה שאני מרגיש זה לא אהבה. אני אוהב גבר מסויים, שלצערי, למרות שהוא הומו, רוב הסיכויים שהוא לא רוצה אותי. אבל אני אוהב אותו! לדבר איתו עושה לי הרגשה טובה על הלב, כשאני רואה אותו אני מרגיש כמו שאני לא מרגיש לגבי אף אחד אחר, ואתה מעז להגיד לי שזה כל כך רע?

ד"א, די הרבה חיות מקיימות יחסים הומוסקסואלים. וכשאני אומר הרבה, אני מדבר על עשרות מינים שונים.
ואני לא בטוח אם אתה יודע, אבל גם רוב העולם לא אוהב יהודים, אפילו פחות מאשר הומואים. יש פחות מ-20 מיליון יהודים, ויש באזור ה-300 מיליון הומואים, וזה במקרה הרע.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #78 ב- : אוגוסט 25, 2009, 15:11:21 »
עם רוב הדברים של "לא משנה" אין לי בעיה. בכל זאת אני מתרשם שמאחוריהם יש מגמה של כפיית הערכים שלו על החברה. מפריע לכם לראות שני בנים מתמשקים- זבשכ"ם, מפריע לכם שהומואים צועדים- זבשכ"ם, מפריע לו שיש מליוני ערבים ששונאים אותנו בעזה- אין לו כח להתמודד עם זה, אז צאו מעזה.

זה גם מה שהולך במצעדי הגאווה- העקרון הוא שהכל מותר, הכל מקובל ולאף אחד אין זכות לאסור כלום.

בכל חברה אי אפשר להמנע לחלוטין מכפייה מסוימת של ערכים על הפרט. צריך למעט בזה ככל האפשר ובמיוחד כשמדובר ברשות היחיד ולא ברשות הרבים.

אז אין לי בעיה עם אף בחירה אישית של לא משנה. אבל אנחנו רוצים מדינה יהודית ולא מדינה אתאיסטית אולטרה ליברלית כמו הולנד. אם ח"ו נהפוך למדינה כזו אין לנו סיכוי לשרוד במזה"ת, אפילו באירופה הם בסכנת כלייה בגלל המהגרים המוסלמים שמנצלים את הליברליות המוגזמת שלהם.

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #79 ב- : אוגוסט 25, 2009, 15:24:43 »
עם רוב הדברים של "לא משנה" אין לי בעיה. בכל זאת אני מתרשם שמאחוריהם יש מגמה של כפיית הערכים שלו על החברה. מפריע לכם לראות שני בנים מתמשקים- זבשכ"ם, מפריע לכם שהומואים צועדים- זבשכ"ם, מפריע לו שיש מליוני ערבים ששונאים אותנו בעזה- אין לו כח להתמודד עם זה, אז צאו מעזה.

זה גם מה שהולך במצעדי הגאווה- העקרון הוא שהכל מותר, הכל מקובל ולאף אחד אין זכות לאסור כלום.

בכל חברה אי אפשר להמנע לחלוטין מכפייה מסוימת של ערכים על הפרט. צריך למעט בזה ככל האפשר ובמיוחד כשמדובר ברשות היחיד ולא ברשות הרבים.

אז אין לי בעיה עם אף בחירה אישית של לא משנה. אבל אנחנו רוצים מדינה יהודית ולא מדינה אתאיסטית אולטרה ליברלית כמו הולנד. אם ח"ו נהפוך למדינה כזו אין לנו סיכוי לשרוד במזה"ת, אפילו באירופה הם בסכנת כלייה בגלל המהגרים המוסלמים שמנצלים את הליברליות המוגזמת שלהם.
לא הסברתי את עצמי כמו שצריך בנוגע לדיעה שלי לגבי עזה, מכיוון שזה לא הנושא.
בקשר לשאר אני לא אומר זבשכ"ם, אני אומר שאני אנסה להתחשב, אבל אני מבקש התחשבות גם מכם. אם הייתי חושב כך, אני לא הייתי פה עכשיו, מנסה להסביר, מנסה להציג את הצד שלי באופן קצת אחר.
כמו שלפי חוק אסור לעבוד בשבת וביום כיפור, אני רוצה חתונה אזרחית. זה הכל. אני חושב שצריך להגיע לפשרה מסויימת.

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #80 ב- : אוגוסט 25, 2009, 15:34:55 »
לא הסברתי את עצמי כמו שצריך בנוגע לדיעה שלי לגבי עזה, מכיוון שזה לא הנושא.
בקשר לשאר אני לא אומר זבשכ"ם, אני אומר שאני אנסה להתחשב, אבל אני מבקש התחשבות גם מכם. אם הייתי חושב כך, אני לא הייתי פה עכשיו, מנסה להסביר, מנסה להציג את הצד שלי באופן קצת אחר.
כמו שלפי חוק אסור לעבוד בשבת וביום כיפור, אני רוצה חתונה אזרחית. זה הכל. אני חושב שצריך להגיע לפשרה מסויימת.

תראה עם כל הכבוד אליך ואני קראתי את התגובות שלך ואתה נראה לי בנאדם רציני באמת שלא בה סתם לעשות פה בלאגן אתה צריך להבין
שהדרך שבה אתה הולך היא לא בדרך הישר לא יכול להיות שבגלל שאתה אוהב גבר צריך לעשות פה חתונה אזרחית הרי לחתונה עצמה אין שיכות לשום דבר אלא הכרזה סתמית. בנוסף לא יכירו בכם אף פעם כי אתם הולכים נגד הטבע זה שאתה לא שולט ביצר שלך זה חמור מאוד רק שתדע.
הבעיה אצלכם (ההומואים\לסביות וכל מה שיוצא מכך..) היא שאתם חונכתם ע"י מערכת החינוך הרקובה הזאת ולא ניסו אפילו להראות מה זה י'הדות אתה אולי טיפה יותר פתוח לזה אבל שאר החבר'ה שלך י'הודים רק על הניר ואני לא בטוח שהם יודעים כמה חוכמה יש בתורה.
בנוסף ראיתי שיש לך ערעורי אמונה אז כדי שתדע שאתה בן של מלך וכמה חוכמה יש בתורה ובכל הי'הדות כולה החלטתי לתת לך כמה קישורים תרצה לראות תראה לא תרצה מקווה שבע"ה תראה גם.
כמובן שכל אלה הוכחות לקיום הבורא וטיפה מכוחה של התורה...

תכנס לפה ותראה כמה המדע לא יודע כלום על בריאת העולם
הוכחה למציאת הבורא לפי הרב אמנון יצחק חלק א'
הוכחה למציאת הבורא לפי הרב אמנון יצחק חלק ב'
הוכחה למציאת הבורא לפי הרב אמנון יצחק חלק ג'
זה וידאו כדי לחזק את האמונה ולהבין כמה חוכמה יש בי'הדות (ספר זוהר)
שבוע טוב ומקווה שתחזור מהדרך שבא אתה הולך עכשיו כמה שיותר מהר
:)
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #81 ב- : אוגוסט 25, 2009, 16:16:15 »
אופס, מצטער.. הייתי די עייף בבוקר :old_rolleyes:
וחיים בן פסח, כשהיה את הדיון בפורום שלי, אני לא הייתי בין אלה שקראו לך נאצי. אני לא אשקר לך ואגיד שאני מחבב אותך, אבל לא קראתי לך נאצי.
ד"א אם זה מעניין אותך, יש לי משפחה שחלקה חרדית, ואני בסדר גמור איתם. אני מכבד אותם והם כרגע מכבדים אותי (אולי זה יפסק אחרי שאני אצא מהארון, אבל אני מקווה מאוד שלא).
אני לא אמרתי שאין ה', אמרתי שלדעתי אין ה'. אני לא פוסל את העובדה שאני טועה.
חשוב לי לנהל דיון בעל שפה נאותה, ואתה כל הזמן מקלל אותי. אז מה אם אתה לא מסכים איתי? למה אתה חייב להוציא אותי כל כך רע?
אתה מתנהג אלי כאילו אני איזה אדם שכל המטרה שלו היא להדביק אנשים באיידס, לפגוע ולשקר, ואני לא. אני ילד טוב. כל אדם שתשאל יגיד לך שאני בחיים לא אפגע בזבוב.
בקשר לזה שזה לא אהבה, אני לא מבין איך לך יש את החוצפה לומר לי שמה שאני מרגיש זה לא אהבה. אני אוהב גבר מסויים, שלצערי, למרות שהוא הומו, רוב הסיכויים שהוא לא רוצה אותי. אבל אני אוהב אותו! לדבר איתו עושה לי הרגשה טובה על הלב, כשאני רואה אותו אני מרגיש כמו שאני לא מרגיש לגבי אף אחד אחר, ואתה מעז להגיד לי שזה כל כך רע?

ד"א, די הרבה חיות מקיימות יחסים הומוסקסואלים. וכשאני אומר הרבה, אני מדבר על עשרות מינים שונים.
ואני לא בטוח אם אתה יודע, אבל גם רוב העולם לא אוהב יהודים, אפילו פחות מאשר הומואים. יש פחות מ-20 מיליון יהודים, ויש באזור ה-300 מיליון הומואים, וזה במקרה הרע.

בס''ד

א. הומוסקסואליות היא פשע לפי חוקי הקב''ה. כשיהודי מתעסק בפשע, זה לא רק עניינו הפרטי. יהודי כזה מסכן את כל עם ישראל. כי הקב''ה שופט אותנו כגוש אחד. ואתה מחטיא יהודים אחרים - אם אתה מקיים יחסי תועבה עם עוד יהודי חס וחלילה, אתה גם אחראי לפשעים שלו. אתה לא מאמין בקב''ה כי מעולם לא טרחת לגלות מהי היהדות. כי אתה רק חושב על עצמך כל הזמן ועל מין סוטה כל זמן, אז הדברים שבאמת חשובים בחיים לא מעניינים אותך.

ב. אתה רשע וחבריך רשעים. בכלל לא איכפת לך שבמצעדי התועבה, מניפים דיגלי המרצחים המחבלים הנאצים של פת''ח ואש''ף, שרצחו אלפי יהודים. זה לא מעניין אותך. אתה פעיל בפורום עם בוגדים שתומכים ברוצחי יהודים, ואתה רק חושב על הגבר שאתה "אוהב" - דרך אגב, המשיכה המינית הזאת היא בכלל לא אהבה אמיתית. אבל אתה מעולם לא גינית את המצעדים עם דיגלי המחבלים הערבים הנאצים - ההפך, אתה אומר שהערבים שמצהירים מעל 100 שנה כבר שהם רוצים להשמיד אותנו הם "בני אדם". כתבת שלא איכפת לך אם תהיה להם מדינה. וזה נכון - באמת לא איכפת לך. אנו רואים כאן את הרשעות והאי מוסריות שהומוסקסואליות גורמת.

ג. רוב ההומואים שנרשמו בפורום הזה בסוף העלו תמונות פורנוגרפיות. וזה מה שההומואים עושים במצעדי התועבה: צועדים עירומים, מקיימים יחסי מין ברחוב, יש גברים עם לבוש של נשים וגברים עם שדיים, יש לסביות עם איברי הזכר וכו'. ממש אנשים "נרומלים" לחלוטין. והם עושים כל זאת כי הם דורשים שנקבל את הטירוף הזה. אם חס ושלום נקבל דברים כאלה, זה יהיה הסוף שלנו.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #82 ב- : אוגוסט 25, 2009, 16:37:09 »
^
מסכים ומחזק.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך, ואידך זיל גמור.
שלום לכולם
« להגיב #83 ב- : אוגוסט 25, 2009, 16:38:45 »
חיים, אתה ממש מגזים בדיבוריך.

לדעתי אתה יכול ללמוד הרבה מ"לא משנה".
תראה איך הוא קנה את אהדת הפורום בדיבורו ותראה איך אתה "קנית" את העם בדיבוריך.
חיים, אולי גם זאת הסיבה בגללה אתה לא נשוי?

חיים, הרבה ממה שכתבת עליו בשרשור הזה הגבתי עליו בשרשורים אחרים.
האם לא טרחת לקרוא את מה שכתבתי או שפשוט התחמקת באלגנטיות מלהגיב על מה שכתבתי (או שפשוט אין לך מה להגיד על מה שכתבתי?)?

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #84 ב- : אוגוסט 25, 2009, 16:54:10 »
יכול להיות שבעיניים תורניות הומוסקסואליות זו סטייה, אבל חיים, לדעתי צריך לתת  להומו יחס שווה למי שמחלל שבת, אוכל טריפה וכו'. יש כאן לא מעט חילונים שלא מתכוונים לעשות תשובה בקרוב או בכלל (אני בתוכם), ואני לא רואה שחיים או מישהו אחר קורא לנו חוטאים, פושעים או רשעים, למרות שהעמדה שלך חיים ושאר הדתיים בעד שמירת מצוות וקירוב לדת  מאוד ברורה.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #85 ב- : אוגוסט 25, 2009, 16:55:50 »
יכול להיות שבעיניים תורניות הומוסקסואליות זו סטייה, אבל חיים, לדעתי צריך לתת  להומו יחס שווה למי שמחלל שבת, אוכל טריפה וכו'. יש כאן לא מעט חילונים שלא מתכוונים לעשות תשובה בקרוב או בכלל (אני בתוכם), ואני לא רואה שחיים או מישהו אחר קורא לנו חוטאים, פושעים או רשעים, למרות שהעמדה שלך חיים ושאר הדתיים בעד שמירת מצוות וקירוב לדת  מאוד ברורה.

בדיוק!!!
וגם מבחינה תורנית לא מדובר בסטייה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #86 ב- : אוגוסט 25, 2009, 16:58:14 »
אני חילוני לכל דבר בחיים לא שמרתי שבת, אבל דחיה של תופעת ההומואיות זה דבר טבעי, לא צריך לקחת משהו שהוא לא נכון ולדחוף אותו בכוח עד שתשכנעו אנשים שהוא נכון, זה לא יהפוך את זה לנכון זה יהפוך את זה למקובל, וזה מה שקורה היום. לא משנה כמה תצעדו לאן תלכו ומה תעשו, זה לא יהיה נכון.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #87 ב- : אוגוסט 25, 2009, 16:59:42 »
אני חילוני לכל דבר בחיים לא שמרתי שבת, אבל דחיה של תופעת ההומואיות זה דבר טבעי, לא צריך לקחת משהו שהוא לא נכון ולדחוף אותו בכוח עד שתשכנעו אנשים שהוא נכון, זה לא יהפוך את זה לנכון זה יהפוך את זה למקובל, וזה מה שקורה היום. לא משנה כמה תצעדו לאן תלכו ומה תעשו, זה לא יהיה נכון.

זה לא נכון לדעתך.
לאחרים זה כן יכול להיות נכון.
לאחרים יכול להיות לא נכון לקבל יהודים.
אז מה?

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #88 ב- : אוגוסט 25, 2009, 17:04:05 »
לא משעמם לנו בפורום לרגע...
אחרי שהומוסקסואל נרשם לפורום הימין האמיתי- הכהניסטי, אני כבר לא יכול ליהיות מופתע משום דבר חח...
שמע יש לך אומץ בן אדם...

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #89 ב- : אוגוסט 25, 2009, 17:04:23 »

סטיה והפקרות מינית מוגדרת כ"תועבה", ואינה קשורה למניין המצוות שנצטוו יהודים בלבד
אלא לשבע מצוות בני נוח המהוות את הבסיס המוסרי של המין האנושי.

סוטי מין אינם דומים למחללי שבת אלא לרוצחים ולעובדי פסילים.

הגמרא מגלה לני כי המבול בא לעולם בגלל משכב זכר, ואסונות טבע כגון רעידות אדמה
באות לעולם בגלל חטא זה. משמע מכאן, כי מדובר בקבוצה שמסכנת לא רק את מוסריותה
של החברה האנושית - אלא גם חיים של מאות אלפי אנשים.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #90 ב- : אוגוסט 25, 2009, 17:06:37 »
האלקשי, איזה ח"כ אמר שבגלל ההומואים יש רעידות אדמה ?
(אם אתה יודע על מה אני מדבר)

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #91 ב- : אוגוסט 25, 2009, 17:08:27 »
חיים, אתה ממש מגזים בדיבוריך.

לדעתי אתה יכול ללמוד הרבה מ"לא משנה".
תראה איך הוא קנה את אהדת הפורום בדיבורו ותראה איך אתה "קנית" את העם בדיבוריך.
חיים, אולי גם זאת הסיבה בגללה אתה לא נשוי?

חיים, הרבה ממה שכתבת עליו בשרשור הזה הגבתי עליו בשרשורים אחרים.
האם לא טרחת לקרוא את מה שכתבתי או שפשוט התחמקת באלגנטיות מלהגיב על מה שכתבתי (או שפשוט אין לך מה להגיד על מה שכתבתי?)?

בס''ד

כל מילה שכתבתי היא אמת. הכינוי של לא משנה מתאים לו: לא משנה לו אם ההומואים תומכים במחבלים המרצחים הנאצים שרצחו אלפי יהודים. גם לא משנה לך. אזה אנשים בלי שמץ של מוסר.

ועוד דבר: לא משנה ואתה מדברים על איך צריך לכבד אתכם. לפני שתוכלו לרכוש כבוד מהזולת, אתם צריכים כבוד עצמי. רק יהודון בוגדני בלי שום כבוד עצמי יכול להצדיק מצעדים של הומואים עם דיגלי מרצחי פת''ח.

ועכשיו אולי תוכל לברר כמה דברים עבורנו:

א. מה עמדתך לגבי המצעדים של ההומואים בירושלים הקדושה?

ב. מה עמדתך לגבי המצעדים של ההומואים בתל אביב שבהם מניפים דיגלי מרצחי פת''ח, צועדים עירומים, מקיימים יחסי מין ברחוב, גברים לבושים כמו נשים, גברים עם שדיים, לסביות עם איברי הזכר וכו'?

ג. מה עמדתך לגבי נישואים הומוסקסואלים? בעד או נגד ולמה?

ד. מה עמדתך לגבי פורומים של הומואים שתומכים ברוצחי יהודים וקוראים ליהודים נאמנים "גזענים", "נאצים" וכו'? האם אתה מגנה את הבוגדים האלה ואת הפורומים המרושעים האלה?

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #92 ב- : אוגוסט 25, 2009, 17:13:07 »
מעניין שבפורום הזה, כולם שווים התייחסות, חוץ מהמנהל חיים בן פסח.
התגובות שלו היו כל הזמן פשוט מבזות, גם את אותי, אבל במיוחד אותו.
אי לכך ובהתאם לזאת אני בוחר להתעלם מכל תגובה של מר חיים בן פסח :old_smiley:
וראש פתוח, יש לך משתמש באיגי? הייתי רוצה להכיר אותך קצת יותר טוב...(לא למטרות קיום יחסי מין בפומבי ו/או בחשאי)

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #93 ב- : אוגוסט 25, 2009, 17:16:39 »
זה לא נכון לדעתך.
לאחרים זה כן יכול להיות נכון.
לאחרים יכול להיות לא נכון לקבל יהודים.
אז מה?

כל התפיסות האלה של "האמת שלי" "האמת שלך" זה שטויות. יש רק דבר אחד נכון, כל השאר לא נכונים, הם אופציות, אבל לא הנכונות.

כשרואים שלמישהו נופל מהכיס שטר של 200, הדבר הנכון הוא להגיד לו ולהחזיר לו את השטר, זה הדבר הנכון. אולי לפי "האמת שלך" המוצא שומר, אבל זה לא הופך את זה לנכון.

יחסי מין יש רק בין גבר לאישה. זו האמת. אבל אתם בוחרים להתעלם מכך וזו החלטה שלכם, אין לי בעיה עם זה. הבעיה שלי היא שאתם מנסים לכפות את ההחלטה שלכם על כולם, לגרום לכולם לחשוב כמוכם שזה בסדר למרות שזה לא. זו פשוט תעמולה.

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #94 ב- : אוגוסט 25, 2009, 17:22:58 »
לא משעמם לנו בפורום לרגע...
אחרי שהומוסקסואל נרשם לפורום הימין האמיתי- הכהניסטי, אני כבר לא יכול ליהיות מופתע משום דבר חח...
שמע יש לך אומץ בן אדם...
הכוונה היא שלי יש אומץ?
אם כן, אז להכנס לאתר אינטרנט שבו אף אחד לא מכיר אותך זה לא ממש אומץ. :old_tongue:

מחובר IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שלום לכולם
« להגיב #95 ב- : אוגוסט 25, 2009, 17:24:36 »
בס"ד

אין דבר כזה "אמת שלי אמת שלך" זו המצאה שמאלנית מערבית אמת יש רק אחת והיא התורה הקדושה והקב"ה שאין עוד מלבדו.

מי שבחר להיות מופקר צריך רק לדעת שהוא ישלם על כל מה שהוא עושה וזהו.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #96 ב- : אוגוסט 25, 2009, 17:24:42 »
בס''ד

כל מילה שכתבתי היא אמת. הכינוי של לא משנה מתאים לו: לא משנה לו עם ההומואים תומכים במחבלים המרצחים הנאצים שרצחו אלפי יהודים. גם לא משנה לך. אזה אנשים בלי שמץ של מוסר.

ועוד דבר: לא משנה ואתה מדברים על איך צריך לכבד אתכם. לפני שתוכלו לרכוש כבוד מהזולת, אתם צריכים כבוד עצמי. רק יהודון בוגדני בלי שום כבוד עצמי יכול להצדיק מצעדים של הומואים עם דיגלי מרצחי פת''ח.

ועכשיו אולי תוכל לברר כמה דברים עבורנו:

א. מה עמדתך לגבי המצעדים של ההומואים בירושלים הקדושה?

ב. מה עמדתך לגבי המצעדים של ההומואים בתל אביב שבהם מניפים דיגלי מרצחי פת''ח, צועדים עירומים, מקיימים יחסי מין ברחוב, גברים לבושים כמו נשים, גברים עם שדיים, לסביות עם איברי הזכר וכו'?

ג. מה עמדתך לגבי נישואים הומוסקסואלים? בעד או נגד ולמה?

ד. מה עמדתך לגבי פורומים של הומואים שתומכים ברוצחי יהודים וקוראים ליהודים נאמנים "גזענים", "נאצים" וכו'? האם אתה מגנה את הבוגדים האלה ואת הפורומים המרושעים האלה?

הוכחתי לך הרבה פעמים שטעית (כמו עניין האיידס למשל).

חיים, לא זכור לי שראיתי אי פעם במצעד הגאווה דגל של מרצחי פת"ח.

א. אין לי בעיה איתם. הם נעשים בצנעה ורחוק מן השכונות החרדיות בירושלים.

ב. אני אישית לא מתחבר אל מצעדי הגאווה הפרובוקטיבים בת"א. אך הציבור הכללי כן מתחבר להפנינג במצעד. ניתן לראות הרבה מאוד סטרייטים במצעד הגאווה בת"א. אין לי דעה לגבי טרנסג'נדרס (אני לא בקיא בעניין. מי אני שאשפוט אותם?).

ג. בעד. אני לא רואה בעיה שבמדינה חילונית יינשאו כחוק אך לא כדת.

ד. ודאי שאני מגנה. מי הם שיכנו אנשים בכלל ויהודים בפרט נאצים??? מדובר בגישה אפלה, גזענית וחשוכה שהיתה נהוגה בגרמניה. הנאצים להזכירך רצחו באכזריות מיליוני יהודים ומספר לא ידוע של הומוסקסואלים.

לא ענית לי על שאלותיי, חיים.
אתה מתחמק ממני פעם אחר פעם.
חיים בן פסח, את פוסח עלי  :old_cry:

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #97 ב- : אוגוסט 25, 2009, 17:26:54 »
מעניין שבפורום הזה, כולם שווים התייחסות, חוץ מהמנהל חיים בן פסח.
התגובות שלו היו כל הזמן פשוט מבזות, גם את אותי, אבל במיוחד אותו.
אי לכך ובהתאם לזאת אני בוחר להתעלם מכל תגובה של מר חיים בן פסח :old_smiley:
וראש פתוח, יש לך משתמש באיגי? הייתי רוצה להכיר אותך קצת יותר טוב...(לא למטרות קיום יחסי מין בפומבי ו/או בחשאי)

אכן יש לי.
תגיד לי מה הכינוי שלך וכבר אמצא אותך :)

חח העלת בי חיוך אגב להערת הסוגריים שלך :) (תכף תראה הרבה כאן יאמרו: הנה תראו את ההומואים האלה חושבים רק על מין פומבי כל היום :) )

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #98 ב- : אוגוסט 25, 2009, 17:29:03 »
אכן יש לי.
תגיד לי מה הכינוי שלך וכבר אמצא אותך :)

חח העלת בי חיוך אגב להערת הסוגריים שלך :) (תכף תראה הרבה כאן יאמרו: הנה תראו את ההומואים האלה חושבים רק על מין פומבי כל היום :) )
אני לא ממש מתלהב מלומר את הכינוי פה... אמממ אולי תרמוז לי מי אתה? חחחח
בכל מקרה, עוד שניה יש לי שיעור נהיגה :)

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #99 ב- : אוגוסט 25, 2009, 17:32:19 »

בס''ד

צלהר, אין שום השוואה בין חילוניים נורמלים לבין סדומיים (הומואים). נכון שאני רוצה שכל יהודי יחזור בתשובה ויקיים את המצוות. אבל יש הבדל מאוד פרקטי:

חילוניים יכולים להיות יהודים נאמנים למדינה עם משפחות וילדים, ועם ערכים יהודים מסויימים. אני מאמין שעם חינוך יהודי אמיתי, רוב החילוניים יחזרו בתשובה תוך דור.

הסדומיים הם סיפור אחר לגמרי. הם חולי נפש שמתמכרים לסטייה שלהם. לכן, הרוב המכריע שלהם שמאלניים קיצוניים ובוגדים. כי הם שונאים את היהדות והתורה והערכים היהודים - בגלל עמדת היהדות נגד הומוסקסואליות. והם תומכים באוייבינו כמו גייס חמישי. זה כמו סרטן בחברה.

« עריכה אחרונה: אוגוסט 25, 2009, 17:46:35 על ידי חיים בן_פסח »