כתב נושא: לכל השמאלנים שנכנסים לפורום שיהיה ברור  (נקרא 10237 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לכל השמאלנים שנכנסים לפורום שיהיה ברור
« להגיב #25 ב- : אוגוסט 18, 2009, 12:43:06 »
תפתח את העיניים חבר, ותראה איך אתם מתייחסים למי שמתנגד אליכם בדיעה שלו.

אחרי התגובה של האלקשי כאן:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,21906.0.html
הוא נעל את האשכול כדי למנוע ממני להגיב, ואז חסם אותי הנמושה.
כדי להוסיף להשפלה, ערכתם את האייקון האישי שלי לתמונה של קוף שמשליך צואה,
עדיין אין לי גישה לחשבון שלי, לא לאייקון שלי, לא להודעות שלי (בפורום! לא פרטיות!) לא לכלום!

לא שלחתי פה לאיש הודעה פרטית, משום שאתם לא ממש מעניינים עד כדי כך, תתפלאו.
אני לא עובד בתחמנות וחשאיות כמו המנהלים שלכם, אנחנו באים מאידאולוגיה של שקיפות (אני לפחות)
אני לא צריך להתחבא בהודעות פרטיות, אני לא רואה את הטעם החיובי בזה - אני מחפש דיון ציבורי.

אבל פעם אחרי פעם, אתם מוכיחים שאני גדול עליכם, שאתם לא מסוגלים להיות שווים לי.
חוסמים אותי, נועלים לי הודעות, כופים עלי צלמית משפילה שאני לא יכול לשלוט בה,
זה מה שחיים קורא לו בתוכנית "להפסיד לכם בוויכוחים"?

אתם יודעים שאני צודק, אתם יודעים שהתנהלתי כמו שצריך, לא שלחתי הודעות פרטיות לאיש, לא העלתי שום תמונות פוגעניות,
ועדיין החשבון שלי הוגבל, ההודעות שלי ננעלו, ואני נחסמתי - אתם דורשים שאני אכבד את הרב העבריין שלכם (עבריין=איש שהורשע בפלילים, זו עובדה),
אבל מצד שני, חיים שלכם מזדעק כשאחד החברים שלו בתמימותו מבקש לכבד גם את הצד השני בדיון, ומשווה אותנו איך לא, לנאצים.

זו המשוואה, אתם תכבדו אותנו ואנחנו לא נכבד אותכם - אחרת תחסמו.

אני קורא שוב פעם למתונים פה, קחו אותי כדוגמא - תראו את היחס המשפיל שאני סופג פה,
קללות, איומים, חסימות ללא סיבה, נעילות כאמצעי ל"מילה האחרונה" - ואז שקרים גמורים ועיוות המציאות בתוכניות של פסח,
התפארות על הישגי שקר, הוא זורע לכם חול בעיניים - ואני ההוכחה לכך, אני ההוכחה שאתם מפחדים ממני, מהמסר שלי, מהטיעונים שלי,
המנהלים שלכם בפאניקה, ועושים כל דבר כדי להצר את התנהלותי כאן, וכדי למנוע ממני יחס שווה למי שימני בדיעותיו, רק בריון נמושה מתנהג ככה.

אם אתם רוצים לאסור על כניסת שמאלנים לפה, ציינו זאת בגאווה - אבל אל תשקרו לאנשים ולעצמכם, שיש פה דיון שווה, כי זה שקר,
יש פה ביריונות מנהלתית כלפי מי שמאיים עליכם ומנצח אתכם - רק 2-3 גולשים פה מסוגלים להתייחס אליי באופן ענייני,
השאר נסוגים לתקיפות מילוליות של פאניקה מתוך בורות עילגת - ואז הפתרון הכי מיידי זה לחסום, להגביל, לשים אותי ללעג, כבול ומוגבל עם אייקון שמבזה אותי,
זה המורשת שלכם? ככה אתם מנצחים דיונים? אני מתחיל לחשוב שכל הדיונים שויקטור ונסייר מתרברב שניצח בהם, היו כשכיוון אקדח מתחת לשולחן אל יריבו,
כי ככה מתנהל הפורום הזה כלפיי, והטלאי הצהוב מוכיח זאת, שהרי לא עשיתי שום דבר שהצדיק אותו. לא שלחתי הודעות לאיש, לא שמתי תמונות מכל סוג שהוא,
היו אלה רק המילים בפומבי שהבהילו את המנהלים שלכם, ושגרמו להם לבודד אותי, לנעול את האשכול שלי מתגובות, ולבסוף לחסום אותי (טוב שלפחות מישהו קיבל על הראש על כך והתחרט).

כל עוד אני מוגבל ונענש על דעותיי מבלי שעשיתי שום דבר שמצדיק את זה, אין מנוס מלהודות בכך שאני מפחיד אתכם בגלל המילים שלי והטיעונים שלי,
רק פחדן מנצל סמכות לרעה ככה, כדי להטות את הדיון לטובתו, רק פחדן מגביל אותי בלי סיבה, ולא נותן לי אפשרות לערוך את הודעותיי,
או להביא ציטטות ע"י דפדוף בהודעותיי הקודמות בפורום - רק פחדן מונע ממני להגדיר את חשבוני, ומגדיר אותו עבורי עם תמונה מבזה ומשפילה,
דבר שאף פורום של "שמאלנים" לא היה עושה לכם, כי זה מה לעשות... התנהגות של בריונים, והבריונים באים בד"כ מאותו מקום... מהימין הקיצוני והפחדן.

אז לכל המתונים, ויש פה כמה - אם זה נראה לכם לא הוגן, תגיבו, ימני והגון לא חייבים לסתור זה את זה.
לא שאני לטובתך או משהו אך גם לי יש מה לומר.
אני לא יודע מי זה פופאי, לא הייתי בתקופתו בפורום ואני מן הסתם לא ידע לזהות אותו לפי ההודעות אם הוא יופיע פה
אבל אני עקבתי אחרי ההודעות של ארז הקר ולא נתקלתי בהודעה חריגה שעברה את גבול הטעם הטוב או שהייתה פגיעה אישית בנו
ואין שום סיבה להגביל אותו עם עריכת הודעות, ארז הקר מאוד מזכיר לי את התקופה של א.ק למי שזוכר אותו
גם שמאלני שיצא הרבה להתווכח איתו, אבל הויכוחים היו לעניין ובסופו של דבר זה תרם רבות לאתר, החומר עם הויכוחים
נשמר ואנשים קוראים ולומדים וזה מושך אנשים לאתר.
בכל מקרה זה נתון לשיקולם של המנהלים, אני אמרתי את שלי.
ארז, אני לא צריך שתודה לי על משהו כמו שהזכרתי אני ממש לא לטובתך, אני גם לא מחבב אותך בכלל אני לא אוהב אנשים עם דיעות
כמו שלך ולא יפריע לי אם יעיפו אותך מפה לצמיתות...
אתה יהודי ולכן יש לי כבוד מינימלי אליך(מאוד מאוד גבולי) כל זמן שהדיון ביננו יתנהל בצורה נאותה עניינית ובלי פגיעות אישיות
במיוחד לא ברב כהנא ז"ל.

הרבה יחלקו עליי אחרי ההודעה הזאת, אך אני מאמין בצדקת דרכינו לגמרי ואין לי שום ספק שאנחנו צודקים שהם הפושעים והם הבוגדים ושום דבר
לא ישנה את דעותיי!!
אני כהניסט!
בעניהם אנחנו רוצחים, פנאטים וגזענים, לא מעניין אותי שורה תחתונה אנחנו צודקים !!!
אני רשמתי שאנחנו אומרים את האמת בפנים בהודעתי הראשונה הכוונה גם לביקורת כלפי המנהלים, אין אדם שהוא חסין לביקורת
בגלל מעמדו, בואו נודה בזה שחסמנו אותו לא בגלל משהו שהוא עשה או עברה
שהוא ביצע אלא בגלל הגל שמאלנים שהציף אותנו בחודש-חודשיים האחרונים ואותם האנשים היו חולי נפש שפירסמו תמונות פורנוגרפיה, הם היו אינפנטילים
בצורה בלתי רגילה ובלתי נסבלים!

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #26 ב- : אוגוסט 18, 2009, 12:56:49 »
יאא מימי לא היה לי "גוד טיים" כזה טוב... מדוע נראה לך שאנחנו חוסמים אותך מ"פחד" מ"טיעונך" הולים חסרי התוכן? בינתיים בכל דיון כאן נשתתקת אחרי כמה תגובות, לא נתת אפילו נימוק אחד רציני לכל טיעונך שכולם היו סתם סיסמאות סרק חסרי בסיס, הוכחת בורות הן במציאות והן ביהדות שגם בשמה ניסית לדבר.

אז בגלל שנקטנו צעד מנע נגדך אתה חושב שאנחנו "פוחדים" ממך? מרגע שנכסת לפה בטענת שקר חסרת בסיס אתה ממשיך
להפיץ פה טענות שיתאימו אולי לילד בן 4 לא לאיש משכיל ומבוגר.

ובעברית, על מי אתה מנסה לעבוד? השפלה?  זה  שאין לך תשובות לאמת זו בהחלט השפלה אך אתה בחרת בצד השקר, חוץ מזה מי השפיל אותך? יותר ממה שאתה מנסה להשפיל אותנו? כשאתה קורא לארצינו שלנו על שם האוייב בחתימתך? או כשאתה בבורותך לא מבין את מקור שמי ומנסה להדביק אותו על איזה סרט ילדים שבטח  ראית אתמול(אתה נשמע בן 4)
כשאתה נרשם לפורום ובהודעתך הראשונה פותח ברשימת השמצות שקר תבין שאתה בוחר את הדרך בה יתייחסו אליך.

הונלוהוה למשל קיבל יחס אחר כי הוא לפחות דיבר והתווכח ולא צוווח והתלונן כל הזמן.

צעד מנע על מה?... איך אתה רוצה שאני אתווכח שאני לא יכול לגשת להודעות שלי ולבדוק תגובות אליהן?
אתה גם יורה לי ברגל וגם לועג לי שאני לא רץ במרתון? אפילו חברי VIP מהפורום שלך חושבים שכבר הגזמתם מרוב שאתם שקופים.
התמונה של הקוף עם הקקי ביד, ההגבלות, החסימות - אתם מראים לכולם את הפרצוף שלכם, בהתעמרות הניהולית שלכם בי
מגיעה לנו הזכות לחיות בשלום! עכשיו!

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #27 ב- : אוגוסט 18, 2009, 12:59:56 »
בס''ד

לא אמרתי שאתה עשית את כל הסרטונים נגדנו. יש מאות סרטוני השמצה נגדנו ואני יודע שאתה לא עשית את כולם.

אבל את הסרטונים על פדופיליה ואונס, אתה עשית. עשית אולי 30 סרטונים.

הונלוהוהו גם עשה סרטונים נגדנו.

והרבה מהסרטונים נעשו על ידי "יריב אור", שאני חושב שהוא יריב אופנהיימר. הנה החשבון של "יריב אור" בפליקס:
http://www.flix.co.il/tapuz/myPage.asp?id=2963370

אני לא בטוח אבל אני מאמין שזה אופנהיימר. יש לי סיבות להאמין זאת.

אבל לגביך, אין שום ספק שאתה פופאי ושאתה עשית את הסרטונים שהזכרתי.

תגיד תגיד זה בסדר, אם כבר אני פה לקחת קרדיט על עבודות של אחרים, מה זה כבר משנה על מי,
גם ככה זה תכסיס שקוף שלך, כדי להצדיק את מה שעשיתם לחשבון שלי - על מי אתה בא להסתלבט בחייך... תהיה גבר פעם אחת לשם שינוי.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #28 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:04:00 »
ארז,
הניסיון שלך לנטוע רגשות אשם מלאכותיים בליבם של חברי הפורום - לא יעזרו, למרות ההגבלות המשונות שננקטו כלפייך.

הזכרונות שלנו מההתקפות הפורנוגרפיות והגסות של החברים עליהם ניסית להגן בנאום התוכחה שלך כשנרשמת לפורום עודם טריים.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:06:14 »
צעד מנע על מה?... איך אתה רוצה שאני אתווכח שאני לא יכול לגשת להודעות שלי ולבדוק תגובות אליהן?
אתה גם יורה לי ברגל וגם לועג לי שאני לא רץ במרתון? אפילו חברי VIP מהפורום שלך חושבים שכבר הגזמתם מרוב שאתם שקופים.
התמונה של הקוף עם הקקי ביד, ההגבלות, החסימות - אתם מראים לכולם את הפרצוף שלכם, בהתעמרות הניהולית שלכם בי
אתה חייב להודות שזה מצחיק חחחחחח...
מקודם אתה סיפרת בדיחה שאף אתר שמאלני לא חוסם אותך על דעותייך או משהו כזה, זה היה באמת טוב!
ותפסיק להאמין שהכל אישי כלפייך, אתה לא כזה גאון כמו שאתה עושה מעצמך אולי אתה פחות טיפש מחברייך
שעזבו או שנחסמו, זה הכל אני מבטיח לך.
קצת מסתלבטים עלייך, אף אחד לא מנסה לייאש או לדכא אותך!
בכל מקרה אתה צריך להבין שבזמן האחרון החבר'ה שלך או מכרים שלך זה לא משנה, נכנסו ובאמת שהתנהגו מתחת
לכל ביקורת, זה היה פשוט בזיון!
הם ניסו לעשות מכל דבר פרובוקציה!
אחד מהקופים רשם "מי שרצח את כהנא צדק" מתחת לחתימה שלו, או ששמו תמונה של רבין ורשמו "גיבור הדור"
ושלא נדבר על תמונות הפורנוגרפיה, או כל הקללות הגסות והעלבונות האישיות שהמנהלים ספגו!
אז איך אומרים אתה בדיוק נכנסת באמצע עד שחשבנו שקיבלנו קצת שקט!
אם אתה רוצה באמת להישאר פה ולנהל דיונים נורמאלים תוך כדי זה שאתה מבטיח לעמוד בתקנון האתר
ואללה בכיף, נראה מה אתה שווה.
אם לא דרכינו יפרדו מיד!
מה אתה אומר?

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #30 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:08:23 »
ארז,
הניסיון שלך לנטוע רגשות אשם מלאכותיים בליבם של חברי הפורום - לא יעזרו, למרות ההגבלות המשונות שננקטו כלפייך.

הזכרונות שלנו מההתקפות הפורנוגרפיות והגסות של החברים עליהם ניסית להגן בנאום התוכחה שלך כשנרשמת לפורום עודם טריים.

אני לא הגנתי על תמונות פורנוגרפיה מימיי, אני הגנתי על 2 ידידים שנחסמו ופנו אליי, שניהם לא העלו שום תמונה, ונחסמו בגלל הוויכוח שלהם.
אז לכם מותר להגן על רוצח ראש הממשלה, ולי אסור להגן על קורבן של שנאה שניסה לדון איתכם ונחסם בגלל זה? ממש הוגן. אלא מה...

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #31 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:10:48 »
שוב אתה משיב לחצי מהדברים שאומרים לך.

פורנוגרפיות וגסות.

ועוד איך ניסית להגן על חברייך שנכנסו לפה וכשהסבירו לך שרובם העלו תמונות קשות נסוגת ל 2 החברים שתיארו אירועים פורנוגרפיים.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:12:23 »
אני לא הגנתי על תמונות פורנוגרפיה מימיי, אני הגנתי על 2 ידידים שנחסמו ופנו אליי, שניהם לא העלו שום תמונה, ונחסמו בגלל הוויכוח שלהם.
אז לכם מותר להגן על רוצח ראש הממשלה, ולי אסור להגן על קורבן של שנאה שניסה לדון איתכם ונחסם בגלל זה? ממש הוגן. אלא מה...

תכף נברר מה מידת האמת בדברי 'הידידים' שלך, מה היה הכינוי שלהם בפורום?

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #33 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:15:13 »
יחיאל, ההודעות הפורנוגפיות שלהם נמחקו כיוון שהיו קשות מדי.  במיוחד כלפי החברות הצעירות שלנו בפורום והדתיים.

אני לא חושב שתוכל לגשת אליהן.

ארז יודע היטב שהוא אינו בא אלינו בידיים נקיות... (או שחבריו משקרים לו)

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:16:00 »
ארז,

זה לא עניין של 'רגשות אשם' אחי, אני לא מרגיש אשם בזה שהגבילו אותו
זה גם לא החלטה שלי חח...
אני בא דווקא לטובת הפורום וחושב שזה יביא קהל והויכוחים יהיו חומר תעמולתי מצויין, אין לי שום
ספק שהוא יתייאש בסופו של דבר.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:16:36 »
יחיאל, ההודעות הפורנוגפיות שלהם נמחקו כיוון שהיו קשות מדי.  במיוחד כלפי החברות הצעירות שלנו בפורום והדתיים.

אני לא חושב שתוכל לגשת אליהן.

ארז יודע היטב שהוא אינו בא אלינו בידיים נקיות... (או שחבריו משקרים לו)
לשמחתי לא ראיתי את ההודעות האלה...

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #36 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:18:47 »
בוודאי שאתה לא מרגיש אשם יחיאל, כפי שאמרתי, הניסיון שלו לא יצליח אך לכך הוא מכוון והוא אמר במפורש גם בהודעות קודמות שיש כאן אנשים שפויים שיכולים עוד לחזור למוטב לפי השקפתו.  כמובן כשהגבתי לו, הוא בחר להתעלם ונראה שהוא מעדיף להתעמת עם חברים ספציפיים.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #37 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:19:45 »
בדיוק כמו שאני מנהל דיונים בכל הפורומים בלי להשתמש באופציה הנ"ל אני פשוט נכנס ובודק
יש בכל אשכול עם יש בו הודעה חדשה סמל: "חדש".

עם כל הכבוד, גם חברינו הויתיקים וגם החדשים יודעים היטב ששמאלנים ניהלו פה דיונים באין מפריע בתנאי שכיבדו אותנו,
אתה לא די שלא כיבדת אלא השמצת ולכן סומנת, אנחנו כמו מראה של התנהגות "כמים פנים אל פנים".

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #38 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:20:57 »
אתה חייב להודות שזה מצחיק חחחחחח...
מקודם אתה סיפרת בדיחה שאף אתר שמאלני לא חוסם אותך על דעותייך או משהו כזה, זה היה באמת טוב!
ותפסיק להאמין שהכל אישי כלפייך, אתה לא כזה גאון כמו שאתה עושה מעצמך אולי אתה פחות טיפש מחברייך
שעזבו או שנחסמו, זה הכל אני מבטיח לך.
קצת מסתלבטים עלייך, אף אחד לא מנסה לייאש או לדכא אותך!
בכל מקרה אתה צריך להבין שבזמן האחרון החבר'ה שלך או מכרים שלך זה לא משנה, נכנסו ובאמת שהתנהגו מתחת
לכל ביקורת, זה היה פשוט בזיון!
הם ניסו לעשות מכל דבר פרובוקציה!
אחד מהקופים רשם "מי שרצח את כהנא צדק" מתחת לחתימה שלו, או ששמו תמונה של רבין ורשמו "גיבור הדור"
ושלא נדבר על תמונות הפורנוגרפיה, או כל הקללות הגסות והעלבונות האישיות שהמנהלים ספגו!
אז איך אומרים אתה בדיוק נכנסת באמצע עד שחשבנו שקיבלנו קצת שקט!
אם אתה רוצה באמת להישאר פה ולנהל דיונים נורמאלים תוך כדי זה שאתה מבטיח לעמוד בתקנון האתר
ואללה בכיף, נראה מה אתה שווה.
אם לא דרכינו יפרדו מיד!
מה אתה אומר?

יחיאל אני רואה שאתה אחד מהבודדים פה עם עוד איכשהוא סוג של ראש על הכתפיים,
אז תרשה לי להגיד כמה דברים, בתקווה שבניגוד למנהיג שלך, אתה אולי תאמין לי:

1. אני מתחייב ונשבע, שאני לא חבר של\או מכיר את האנשים שהעלו לכאן תמונות פורנוגרפיות,
לדעתי פורנוגרפיה היא ביזוי המין הנשי (והגברי). השניים שאני כן מכיר, לא העלו שום תמונות - אני מבטיח לך, אחרת לא הייתי טורח לבוא.

2. אל תפול בפח של חיים ותנכס לי היכרות עם מי שאין לי איתו היכרות, אני מבקש.
ציטוט
קודם כל אנחנו לא קופים, לא אנחנו ולא אתם, אנחנו בני אדם - נסה לנהוג כך.
ושנית, ההערה הראשונה לא מוצדקת לדעתי כי כל עידוד לרצח הוא פסול, אבל מה הבעיה עם השני?
האם אסור לשים תמונה של ראש ממשלה ולרשום גיבור הדור? איפה החופש שלנו להביע תמיכה באייקונים שאנו מאמינים בהם?
אם שיוויון, אז תנו שיוויון כמו שצריך - כל אפלייה דינה לפגוע בטוהר הדיונים, כל מי שעזב לא עזב כי הובס בוויכוח, הוא עזב
בדיוק בגלל הדברים האלה, האיסורים, ההגבלות, הסנקציות, אם אי אפשר לדון פה שווה בין שווים, מהר מאוד אתה מגלה שאתה חסר אונים מול מנהלים עם כלי נעילה וחסימה, וזה מה שמעייף.

3. כמו שאמרתי, אם אתם רוצים "שקט" תקבלו שקט (לפחות ממני), אבל לא לפני שחיים יחדול לשקר שאנחנו מובסים בדיונים,
ויודה באמת, והיא שהחשבונות שלנו מוגבלים, כלי הפורום נלקחים מאיתנו, ואנחנו נחסמים מתי שמתחשק לחסום אותנו.
או לחילופין, שיודה שהפורום סגור לדיונים בפני שמאלנים - וכל מי שיביע דיעות שמאל יחסם, שיהיה גבר וישים את הקלפים על השולחן, חליק... אי אפשר לרקוד על שתי חתונות.

אזהרה: אם תמשיך עם התמונות העצומות הללו, תחסם. חיים בן פסח
« עריכה אחרונה: אוגוסט 18, 2009, 14:05:35 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #39 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:24:59 »
בדיוק כמו שאני מנהל דיונים בכל הפורומים בלי להשתמש באופציה הנ"ל אני פשוט נכנס ובודק
יש בכל אשכול עם יש בו הודעה חדשה סמל: "חדש".

עם כל הכבוד, גם חברינו הויתיקים וגם החדשים יודעים היטב ששמאלנים ניהלו פה דיונים באין מפריע בתנאי שכיבדו אותנו,
אתה לא די שלא כיבדת אלא השמצת ולכן סומנת, אנחנו כמו מראה של התנהגות "כמים פנים אל פנים".

"סומנתי" מה אתם הק.ג.ב? משטרת המחשבות? אתה "מנחש" מה אני עלול לעשות או לא?
מה זה לכבד אתכם? להיות עלה תאנה לגידופים שלכם? לאפשר לכם לקלל את מנהיגיי אך להמנע מלציין עובדות על מנהיגיכם?
אתם מזכירים לי את העשירים האלה ש"הולכים לצוד" בחוות ארנבות - תשאל את חיים שלך מה זה Fishing in a barrel, זה מה שאתם מחפשים.
אתה לא יכול להתמודד עם עובדות, אז אתה מתנקם, אתה לא יכול להתמודד עם מישהו שעונה לך בגובה העיניים, אז אתה שולף את השוט ומעניש בגלל מילים.
זה בדיוק האלף בית של כל עריצות, של כל דיקטטורה - ואתה אפילו לא מסוגל להיות מספיק גבר להודות בזה, אתם פתאטיים בחיי...

אזהרה: אם תמשיך עם התמונות העצומות הללו, תחסם. חיים בן פסח
« עריכה אחרונה: אוגוסט 18, 2009, 14:06:03 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #40 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:28:14 »
בוודאי שאתה לא מרגיש אשם יחיאל, כפי שאמרתי, הניסיון שלו לא יצליח אך לכך הוא מכוון והוא אמר במפורש גם בהודעות קודמות שיש כאן אנשים שפויים שיכולים עוד לחזור למוטב לפי השקפתו.  כמובן כשהגבתי לו, הוא בחר להתעלם ונראה שהוא מעדיף להתעמת עם חברים ספציפיים.

לא בחרתי להתעלם ניאו. יש גבול לזכרון המופלא שלי, לכן לפורום יש כלים למעקב אחרי הודעות משתמש,
אבל הכלי הזה נלקח ממני, מה אתה לא קולט? החשבון שלי מסורב, אני לא זוכר מי כתב לי מה איפה, ואין לי איך לבדוק
חוץ מלעבור אשכול אשכול, מה שאני לא מתכוון לעשות כי זה ייקח לי שעות כל פעם. מה אתם רוצים ממני? אתם הגבלתם אותי, מה אתם באים אליי בטענות?

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #41 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:32:02 »
ציטוט
אזהרה: אם תמשיך אם התמונות העצומות הללו, תחסם. חיים בן פסח

לחיים בן פסח המאיים, התמונה הזו קטנה יותר מחלק של החתימות של אנשים כמו הגולה בארץ וכו', האם גם כאן אחסם כאפלייה?
אתה שם לב ליחס "המועדף" שאני מקבל בגלל דעותיי? מזכיר לך משהו? זה ההגינות שלך?
למה אני לא זכאי לשימוש באותו גודל חתימה כמו הגולה בארץ וגולשים אחרים? איפה השיוויון שלך?

אין שיוויון בין צדיק (הגולה בארץ) ובוגד (אתה). תסיר את החתימה או תחסם. חיים בן פסח
« עריכה אחרונה: אוגוסט 18, 2009, 13:56:03 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:33:19 »
ארז אתה פשוט מעורר רחמים אתה יודע? שוב מעולם לא נחסם פה איש בשל שהתווכח יפה או משהו בסגנון,
כשמישהו כותב דברים נגד רוח הפורום נחסם וזה גם אם הוא ימני נקודה!
תמונות פורנו הם לא הקריטריון היחידי, כשאחד נכנס ופותח אשכול על איך ומה בדיוק
עשה לו זה שהפך אותו להומו ועד כמה הוא נהנה מזה, ההודעה נמחקת והוא נחסם נקודה.

אם לא שמת לב, זהו לא פורום "כללי" זהו פורום של תנועה פורום פרטי(!!) שנועד
לתת במה לאנשי ימיון שמושתקים בכל מקום, בניגוד אליך שאתה זוכה פה לבמה שלימה להשמיץ
את בעל הפורום ומנהיג התנועה ועושה זאת בפורום שלו ולא מבין מה הבעיה בכלל.

אני שכתבתי דברים ששונים מדעות בעלי אתרים שמאלניים חטפתי באן אפילו בלי ויכוח
אז אל תתמם לי פה, ודברי חבריך מעוררי החמלה ממש לא מדגדגים לי, הבריונות השמאלנית כנגד אחינו במאחזים שחוטפים אבנים ובקבוקי תבערה מערבים ושמאלנים מידי שבוע הרבה יותר "בריונית".

הוא נכנס לפורום פרטי ומתלונן למה לא נותנים לו להשמיץ את בעלי הפורום או להפיץ דברים הפוגעים ברגשותיהם?

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:36:29 »
סומנת כטרול אם לא הבנת, אבל אתה ישר הלכת לכיוון הקרמלין כי אתה משתייך אליהם.
מתי לא התמודדתי איתך? אתה קשקשן ושקרן פתולוגי, מכיוון שאינך יכול לענות לטיעונים שלנו אתה ממציא סיפורים על אםפליה וכל מיני שטויות?

אתה פשוט ילד קטן מצטער, אין לך תשובות אמיתיות אז אתה משקר, מתלונן וצווח, אני לא יכול להתמודד? באיזה אשכוטל
שפתחת לא עניתי לך? באיזה אשכול לא עניתי לך תשובה מסודרת בגובה העיניים?

אגב מי זה מנהיגך? סטאלין?

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #44 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:37:54 »
ארז,
אתה לא מבין מה שאומרים לך?  זה לא "פורום כל אזרחיו".

זה פורום תורני של אנשי ימין, אל תצפה לשיוויון כשאתה לא מכבד את הפורום לדוגמא ע"י הצגת הפגנה של "שלום עכשיו", חתימה קבועה של "פלסטין חופשית" ואותו פתיח מרתק בו הגנת על חברייך שכתבו סיפורים פורנוגרפיים (שאתה מתעלם מעובדה זו, אבל זה מה שהם עשו!)

זה כמו שיבוא הומופוב לפורום של הומואים וישים בתמונת הפרופיל שלו את תמונת שני הצעירים הגאים שנתלו באיראן בכיכר.  איך יגיבו לו החברים בפורום כזה כאשר כל פעם היו צריכים להתמודד עם התמונה הזו?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:39:16 »
בס"ד
ארז, תבין שאתה פה בחסד ולא בזכות.

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #46 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:41:47 »
ארז אתה פשוט מעורר רחמים אתה יודע? שוב מעולם לא נחסם פה איש בשל שהתווכח יפה או משהו בסגנון,
כשמישהו כותב דברים נגד רוח הפורום נחסם וזה גם אם הוא ימני נקודה!
תמונות פורנו הם לא הקריטריון היחידי, כשאחד נכנס ופותח אשכול על איך ומה בדיוק
עשה לו זה שהפך אותו להומו ועד כמה הוא נהנה מזה, ההודעה נמחקת והוא נחסם נקודה.

אם לא שמת לב, זהו לא פורום "כללי" זהו פורום של תנועה פורום פרטי(!!) שנועד
לתת במה לאנשי ימיון שמושתקים בכל מקום, בניגוד אליך שאתה זוכה פה לבמה שלימה להשמיץ
את בעל הפורום ומנהיג התנועה ועושה זאת בפורום שלו ולא מבין מה הבעיה בכלל.

אני שכתבתי דברים ששונים מדעות בעלי אתרים שמאלניים חטפתי באן אפילו בלי ויכוח
אז אל תתמם לי פה, ודברי חבריך מעוררי החמלה ממש לא מדגדגים לי, הבריונות השמאלנית כנגד אחינו במאחזים שחוטפים אבנים ובקבוקי תבערה מערבים ושמאלנים מידי שבוע הרבה יותר "בריונית".

הוא נכנס לפורום פרטי ומתלונן למה לא נותנים לו להשמיץ את בעלי הפורום או להפיץ דברים הפוגעים ברגשותיהם?

מה זה "יפה"? כשהוא לא מרגיז אתכם? איזה מין וויכוח זה אם הצדדים לא מתרגזים זה מזה?

אני מסכים איתכם מאה אחוז שמספימים ומפיצי פורנו צריכים להחסם, הבעיה מתחילה
כשאתם חוסמים ומגבילים אנשים כמוני שלא עשו כלום חוץ מלענות לכם בגובה העיניים בלי להתבייש ולאתגר אתכם,
בגלל זה החשבון שלי הפך לחסר תועלת, בגלל זה נחסמתי מספר פעמים, רק רק רק בגלל שהדלקתי לכם איזה כפתור...

אם אתם לא מסוגלים לעמוד בדיון עם אחרים, אז תצהירו בזה ונניח לכם.
זכותכם להתאגד בפורום משלכם ולדון בין עצמכם, אבל חיים מה לעשות, יוצא בהכרזות שקריות בתוכניות שלו Ask JTF
ומפיץ שקרים מופלאים על איך שמאלנים מפסידים כאן בוויכוחים פעם אחר פעם. שקרים מארץ השקרים.
אף מילה על הגבלות, אף מילה על חסימות, אף מילה על הנעילות - את זה הוא לא מציין.

בנתיים אתם עושים עבודה מעולה בלשרת את האינטרס שלי, כי חבריכם בנתיים רואים את העוול שנעשה לי,
אותו עוול שאתם בוכים עליו, אתם עושים למי ששונה מכם - יש כאלה שנהנים מזה, אבל אלה עם אינטילגנציה שמחפשים דיון מאתגר,
וודאי לא יכולים שלא לחוש בפנים איזה תחושה של אכזבה מהציפיות שלהם ממכם, כי הטיעונים לבדם יביסו כל מתנגד,
בלי הגבלת חשבונות, בלי עלילות שווא על פופאי ושמופאי, בלי המצאות ובלי תירוצים מהשרוול - פשוט לתת לבן אדם חשבון כמו כולם,
וכשזה לא קורה, אתם יורים לעצמכם ברגל - כי בנתיים לאותו משתמש נשתל משהו בראש, משהו שאחר כך במיטה הוא יהרהר בו לעומק,
ויבין, לאט לאט לאט.... מה הולך פה בעצם. יבין שזו לא תנועה, שאין לכם חוסן טבעי ואתם נאצלים להתבסס על חוסן טכנולוגי, כדי להמנע ממבוכה בדיונים,
ואז... ביננו? אני עשיתי את היומית שלי - כי זה מה שבאתי להראות לחברים שלכם, שאתם לא מסוגלים להתווכח ביושר ובמעמד שווה - וזהו.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #47 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:44:44 »
בס"ד
ארז לא זכור לי שענית בגובה העיניים לחברינו היקר הגולה בארץ.
אחרי שהיהודי היקר,הגולה בארץ נתן לך אינסוף תשובות.....

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #48 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:46:44 »
ארז,
אתה לא מבין מה שאומרים לך?  זה לא "פורום כל אזרחיו".

זה פורום תורני של אנשי ימין, אל תצפה לשיוויון כשאתה לא מכבד את הפורום לדוגמא ע"י הצגת הפגנה של "שלום עכשיו", חתימה קבועה של "פלסטין חופשית" ואותו פתיח מרתק בו הגנת על חברייך שכתבו סיפורים פורנוגרפיים (שאתה מתעלם מעובדה זו, אבל זה מה שהם עשו!)

זה כמו שיבוא הומופוב לפורום של הומואים וישים בתמונת הפרופיל שלו את תמונת שני הצעירים הגאים שנתלו באיראן בכיכר.  איך יגיבו לו החברים בפורום כזה כאשר כל פעם היו צריכים להתמודד עם התמונה הזו?

אני לא נתקלתי בחוקי חתימות כלשהן בעת ההרשמה, אני אשמח אם תפנה אותי לאשכול כזה.
ובכל אופן ה"סיבה הרשמית" להגבלת חשבוני היתה "התנהגות חולנית" עפ"י האלקשי, ואז זה שונה היום ע"י חיים ל"פריצה לפורום לפני שנתיים והכנת סרטים",
מה שאין לי מושג על סמך מה הוא מבסס טענות כאלה כלפיי בכזה בטחון, אני אשמח לדעת אגב, כל האישום הזה בכלל תמוהה בעיניי,
אבל זו לא הנקודה, הם מחפשים נקודת אחיזה נגדי, וכל פעם לא הולך להם - בסדר אז עכשיו זה חתימה, מה יהיה הלאה? מה יהיה התירוץ הבא? אתה מבין איך זה עובד?

« עריכה אחרונה: אוגוסט 18, 2009, 14:20:32 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #49 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:48:47 »
בס"ד
ארז לא זכור לי שענית בגובה העיניים לחברינו היקר הגולה בארץ.
אחרי שהיהודי היקר,הגולה בארץ נתן לך אינסוף תשובות.....

ובפעם האלף אני חוזר ואומר שמלבד זה שנחסמתי כמה פעמים,
אין לי את היכולת לעקוב אחרי הדיונים שלי אחורה כדי לקרוא תגובות, למה אתם באים אליי? שלחו הודעה למנהלים
שיסירו ממני את המגבלות, ואז אני אוכל להגיב בחופשיות עם עריכה והכל, כמו בן אדם ולא כמו אסיר...

« עריכה אחרונה: אוגוסט 18, 2009, 14:20:48 על ידי חיים בן_פסח »