כתב נושא: הקוראן  (נקרא 2829 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הקוראן
« ב- : ספטמבר 08, 2009, 21:16:44 »
לפי המסורת האסלאמית מי כתב את הקוראן? לפי כמה דברים שראיתי פה הקוראן נכתב ע"י יהודי, רציתי לדעת האם כך הדבר גם לפי המסורת שלהם.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הקוראן
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 08, 2009, 21:21:41 »
בס"ד

(אגב אני אנסה עוד מעט לענות לך בע"ה ב"נ)

לפי המסורת האיסלאמית הקור'אן נכתב לא בבת אחת (כפי שהוא הוכתב באמת על ידי מוחמד לעבד יהודי, כפי שהיטלר הכתיב למזכירו אלברט שפאר את המיין קמפף) אלא פעם פעם "אללה" דיבר אל מוחמד ב"התגלויות" (מה שזה גם אם זה היה אמיתי ח"ו היה מעווה סתירה כרונולוגית ולוגית), ואמר למוחמד לכתוב את דבריו בספר אחד, מעין "קיבוץ ההתגלויות" בקור'אן.
מוחמד אכן הכתיב את זה לעבד יהודי שזהותו נמצאת במחלוקת, הוא השאיר אגב רמזים בשביל להראות שהאיסלם היא דת שקר (כמו למשל, באיסלם, כדור הארץ הוא שטוח), בשביל שאף יהודי לא יטעה וילך לכיוון האיסלם ח"ו ר"ל.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הקוראן
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 08, 2009, 21:39:32 »
בס"ד

לפי המסורת האיסלאמית הקור'אן נכתב לא בבת אחת (כפי שהוא הוכתב באמת על ידי מוחמד לעבד יהודי, כפי שהיטלר הכתיב למזכירו אלברט שפאר את המיין קמפף) אלא פעם פעם "אללה" דיבר אל מוחמד ב"התגלויות" (מה שזה גם אם זה היה אמיתי ח"ו היה מעווה סתירה כרונולוגית ולוגית), ואמר למוחמד לכתוב את דבריו בספר אחד, מעין "קיבוץ ההתגלויות" בקור'אן.
מוחמד אכן הכתיב את זה לעבד יהודי שזהותו נמצאת במחלוקת, הוא השאיר אגב רמזים בשביל להראות שהאיסלם היא דת שקר (כמו למשל, באיסלם, כדור הארץ הוא שטוח), בשביל שאף יהודי לא יטעה וילך לכיוון האיסלם ח"ו ר"ל.

אני מודה לך על התשובה,

זהות היהודי שנויה במחלוקת, אבל העובדה שהוא יהודי מוסכמת גם על המוסלמים?

תוכל לתת לי את הפסוק שבו כתוב הקטע שכדור הארץ שטוח?

אני יודע שהשאלות קצת מתישות אבל אני בוויכוח עם שמאלני לגבי האסלאם ואלו עובדות שאני צריך לאשר ב100%.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הקוראן
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 08, 2009, 21:40:19 »
בס"ד

בס"ד
בקוראן כתוב שכדור הארץ שטוח?
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הקוראן
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 08, 2009, 21:50:52 »
בס"ד

זהות היהודי שנויה במחלוקת, אבל העובדה שהוא יהודי מוסכמת גם על המוסלמים?

תוכל לתת לי את הפסוק שבו כתוב הקטע שכדור הארץ שטוח?

אל תדאג אני שמח לענות.

נו באמת, אם הם היו חושבים כך הרי שהוא כופרים ב"אמיתות" שהם מייחסים לקור'אן, העובדה שהוא יהודי מוסכמת על המוסלמים באוטוריטות הדתיות מהסיבה הפשוטה שזה מעין סימן "להשפלה" בשבילם עבור היהודים, גם לפי רוב ההיסטוריונים והחוקרים הוא אכן היה יהודי אך - הזהות שנויה במחלוקת, גם במסורת האיסלאמית הדעות חלוקות לגבי למי מעבדיו הכתיב מוחמד את הקור'אן (זה מוסכם שהוא לא כתב את זה אלא הכתיב את זה מפיו של "אללה" לדידם, השאלה היא מי, ופה הדעות חלוקות, לרוב, הם כנראה נוטים לחשוב שזה היה כמדומני אחד מעבדי מוחמד או מעבדיהם של ההאנשים שלפי המסורת המוסלמית היו "אנשי השיירה" או ה"מלווים" של מוחמד יש"ו שר"י, "אלסחאבה" ("המלווים" בתרגום חופשי"), כנראה עומאר איבן אל חט'אב או אבו באכר.

בנוגע להיות כדור הארץ שטוח, אני תכף בע"ה ב"נ אמצא ואערוך.

בס"ד
בקוראן כתוב שכדור הארץ שטוח?

אכן, לא רק בקור'אן אלא בעיקר בפירושים השיע'יים לקור'אן והחדית'ים שהם קיבלו. אגב, גם לפי הנצרות כדור הארץ שטוח.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הקוראן
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 08, 2009, 22:10:54 »
דבר נוסף, הקוראן נכתב בימיו של מוחמד נכון? לא כמו אצל הנצורים שהוא נכתב עשרות ומאות שנים אח"כ.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הקוראן
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 08, 2009, 22:16:55 »
בס"ד

דבר נוסף, הקוראן נכתב בימיו של מוחמד נכון? לא כמו אצל הנצורים שהוא נכתב עשרות ומאות שנים אח"כ.

הקור'אן נכתב מספר פעמים, ובמספר גרסאות.

בימי מוחמד, כשהוא היה במכה, הוא ניסה להכתיב את הקור'אן בגרסא "מתונה" ו"שוחרת שלום", שתהיה יותר דומה ליהדות (היהודים בסביבות מכה היו עשירים ובעלי ההון המכאניים היו תלויים בהם כלכלית, לכן אם היה מגייס אותם לשורותיו ח"ו ר"ל היה יכול להשתלט על מכה בדרכי שלום), והיא נקראת סוראת אל מאכיה.

אחרי שנדחה, הוא היגר לית'רב (או אל מד'ינה, מה שנקרא "ההגירה" או "אל היג'רה" בערבית), שם צבר כוח צבאי וכלכלי רב מספיק, ושם הכתיב את הגרסא החדשה של הקור'אן - סוראת אל מאדיניה - שהיא הגרסא האלימה, והרלוונטית, של הקור'אן, הרי שבקור'אן (לא כמו בתנ"ך) יש כלל שהפסוקים היותר חדשים מבחינה כרונולוגית מבטלים מבחינת רלוונטיות "הלכתית" לדידי המוסלמים ומחליפים את הקודמים, מה שמסתכם בעקרון אל נאס'ח ואל מאנס'וח (הבטל והמבוטל) - קרי הגרסא האלימה של הקור'אן היא הרלוונטית.

גם אחרי מותו של מוחמד ערכו את הקור'אן מספר פעמים (העקרון האלים לא השתנה בכלל), למשו שיהיה יותר מקובל בקרב השלטון הח'ליפי, הגרסא האחרונה נערכה בימיו של הח'ליף השני עומאר איבן אל חט'אב.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הקוראן
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 08, 2009, 22:20:39 »
בס"ד
רק אצלינו בספר היצירה שנכתב יותר מ3500 שנה ובזוהר שנכתב לפני 2000 שנה כתוב שכדור הארץ עגול
ועוד עובדות מדעיות
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הקוראן
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 08, 2009, 22:38:44 »
בס"ד

הקור'אן נכתב מספר פעמים, ובמספר גרסאות.

בימי מוחמד, כשהוא היה במכה, הוא ניסה להכתיב את הקור'אן בגרסא "מתונה" ו"שוחרת שלום", שתהיה יותר דומה ליהדות (היהודים בסביבות מכה היו עשירים ובעלי ההון המכאניים היו תלויים בהם כלכלית, לכן אם היה מגייס אותם לשורותיו ח"ו ר"ל היה יכול להשתלט על מכה בדרכי שלום), והיא נקראת סוראת אל מאכיה.

אחרי שנדחה, הוא היגר לית'רב (או אל מד'ינה, מה שנקרא "ההגירה" או "אל היג'רה" בערבית), שם צבר כוח צבאי וכלכלי רב מספיק, ושם הכתיב את הגרסא החדשה של הקור'אן - סוראת אל מאדיניה - שהיא הגרסא האלימה, והרלוונטית, של הקור'אן, הרי שבקור'אן (לא כמו בתנ"ך) יש כלל שהפסוקים היותר חדשים מבחינה כרונולוגית מבטלים מבחינת רלוונטיות "הלכתית" לדידי המוסלמים ומחליפים את הקודמים, מה שמסתכם בעקרון אל נאס'ח ואל מאנס'וח (הבטל והמבוטל) - קרי הגרסא האלימה של הקור'אן היא הרלוונטית.

גם אחרי מותו של מוחמד ערכו את הקור'אן מספר פעמים (העקרון האלים לא השתנה בכלל), למשו שיהיה יותר מקובל בקרב השלטון הח'ליפי, הגרסא האחרונה נערכה בימיו של הח'ליף השני עומאר איבן אל חט'אב.

אחלה אחי תודה רבה עזרת לי מאוד.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הקוראן
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 08, 2009, 22:39:33 »
עוד משהו קטן, העובדה שמוחמד לא ידע קרוא וכתוב, גם המוסלמים מכירים בכך?