כתב נושא: סיפור שהיה כך היה  (נקרא 3584 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק 2shpatz

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • קוה אל ה', חזק ואמץ ליבך וקוה אל ה'
סיפור שהיה כך היה
« ב- : אוגוסט 17, 2009, 00:18:49 »
חזרתי מהעבודה (מת"א לרחובות)

ובאוטובוס היו שני ערבים שהחליטו לפגוע בכמה שיותר יהודים
הם התיישבו ליד בחורה אתיופית וכשהיא רצתה לצאת הם חסמו את דרכה
והתחילו להעיר לה הערות פוגעות (כאלה שלרוב שומעים בקליפים של MTV) נחסוך מכם
כולה יצאה מהאוטובוס עצבנית ושלא תחשבו היא הייתה לבושה דווקא באופן צנוע

אח"כ הם החליטו להיטפל לאדם מבוגר (באיזור ה60 לחייו) ושאלו אותו בעיברית מעוותת איפה אנחנו נמצאים ואיך מגיעים לצומת בילו (קצת אחרי רחובות)
האדם בחר לענות להם ומאוד בנימוס ונחשו איזו תודה הוא קיבל לאחר שסיים את דבריו...
"%!@$ אמא שלך" את זה דווקא הם אמרו כמשפט ששגור בפיהם
הם ניסו גם לדבר איתי אך לא התייחסתי אליהם
כשהם ראו שאין להם מענה ממני הם פנו שוב לאותו אדם והפעם ביקשו ממנו את הפלאפון שלו לשיחה
הוא נאלץ לשקר להם ואמר בגימגום שזה לא המכשיר שלו ???
הם צחקו עליו קצת וממש ראו עליו שהוא פחד והרגיש ממש לא בנוח

בנוסף לאורך כל הנסיעה הם דיברו בקול וקיללו עם מיטב הקללות שקיימות בשפה האנגלית
עד מתי האויבים האלו ירגישו כך בנוח בארץ שלא שייכת להם?
ועד מתי אנשים כמו האדם הנ"ל יחיו בפחד מהיצורים האלה?
ערבי טוב זה ערבי עם עט!!!
"ברוך אתה ה' המעריב ערבים" (;

מנותק דור אבוד

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
סיפור שהיה כך היה
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 17, 2009, 00:34:29 »
כואב לי הלב שראיתי דברים כאלו בעצמי- בעבר הרחוק היינו חבורץ צעירים ..........אם היינו רואים ערבים שעושים צרות מיד היינו מתנפלים עליהם- את השלטונות שלנו מעניינים רק יוקרה וכבוד במדינה אחרת הערבים האלה היו מוצאים את עצמם באיזה הוספס למשותקים פיזית או נושמים דרך פרח!!!
ואצלנו? גם הרצח המתועב-שלא יאמרו לי שזו היתה בריונות לשמה-כי אם האב היה ערבי הוא לא היה נרצח ולא היה קורה כלום-גם לא כל הסיפור הזה-מאיפה יש להם את הביטחון? אנחנו נותנים להם--אנחנו אשמים לא רחוק היום שהם יתחילו להקים חולייות קטנות  של רוצחים ויתחילו לפגוע ביהודים בכל הארץ--הרי כמו שאמרו מנהיגים ערבים- "אם כל ערבי יהרוג יהודי לא ישארו יהודים יותר בעולם!!! הם לא חייבים יותר לקחת אחריות על פיגועים-אחרת יעצרו--והמטרה שלהם היא לרצוח עוד ועוד..........צריך לעשות להם את אותו הדבר--על אכזריות עונים באכזריות כפולה - ולא עם פוליטיקה ומחוות!!!!
אני לא יודע אם בכלל אני רוצה להשאר בארץ הזו- האם כדאי לי בכלל? זה היה אמור להיות הבית שלי!!!ואנשים כאלה שודדים אותנו בכל תחום--מצד אחד השלטונות מכסחים אותנו עם שחיטויות וגזירות מיסים חדשות, ומצד שני הערבים מחסלים אותנו אחד אחד!!! פעם שרק היו זורקים אבן מעבר לאיזו גדר בגבול- היתה על זה פעןלת תגמול---..........אני רוצה לומר לכולכם שאני מתחיל להיות מיואש מההווה העלוב שבו אני חי- שלא לדבר על העתיד......פאסימי מאוד -אתם יכולים לטעון שאלוהים יעזור - אבל גם בתור חילוני אדוק אני יכול לומר לכם שלא יעזור לנו אף אחד אלא אם נקום שנעזור לעצמנו........במקום לשמוע אחד על השני נרצחים........

מנותק 2shpatz

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
סיפור שהיה כך היה
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 17, 2009, 00:40:49 »
ואם תעזוב יהיה לנו לוחם אחד פחות שיעצור את התנהגות זו
באמת כיום אני מרגיש שהעם שלנו חלש ומעדיף להעלים עין (לי זה לא נוגע)
אם הייתי מרגיש שהיה לי גיבוי ממישהו אז הייתי יכול לקום ולהשתיק אותם

הייתי כל כך עצבני שהרגשתי שהלב שלי עומד להתפוצץ

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
סיפור שהיה כך היה
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 24, 2009, 02:00:01 »

2shpatz יש פעמים שאני מפחדת להסתובב ברחוב לבד מפחד מהערבים הפושעים לא להאמין אה?
הקלות שבה הם מרשים לעצמם להתנהג ככה להעליב לפגוע ולרצוח יהודים זה לא יכול להמשך ככה הלוואי שיחזרו כבר לירדן ויעזבו אותנו בשקט. ואם רוצים להעיר להם משהו איפה אני יודעת מה הם מסוגלים לעשות...

דור אבוד כתבת דברים מאוד חזקים אפשר להשתגע במדינה הזאת מכל מה שקורה.. אני מן חילונית-מסורתית ואני יודעת שלא משנה עד כמה המצב הוא קשה ומייאש- מארץ ישראל היפה והקדושה אני לא אזוז זה הרי מה שמשטר השמאל הקצוני רוצה יחד עם ארגוני הטרור הערביים שכולנו נעזוב וחלילה שלא ישארו גם יהודים- זה לא יקרה לעולם כי אנחנו תחת השגחה מלמעלה. חייבים להיות חזקים עוד יהיה כאן טוב יותר!

מנותק 2shpatz

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
סיפור שהיה כך היה
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 24, 2009, 15:41:22 »
2shpatz יש פעמים שאני מפחדת להסתובב ברחוב לבד מפחד מהערבים הפושעים לא להאמין אה?
הקלות שבה הם מרשים לעצמם להתנהג ככה להעליב לפגוע ולרצוח יהודים זה לא יכול להמשך ככה הלוואי שיחזרו כבר לירדן ויעזבו אותנו בשקט. ואם רוצים להעיר להם משהו איפה אני יודעת מה הם מסוגלים לעשות...

דור אבוד כתבת דברים מאוד חזקים אפשר להשתגע במדינה הזאת מכל מה שקורה.. אני מן חילונית-מסורתית ואני יודעת שלא משנה עד כמה המצב הוא קשה ומייאש- מארץ ישראל היפה והקדושה אני לא אזוז זה הרי מה שמשטר השמאל הקצוני רוצה יחד עם ארגוני הטרור הערביים שכולנו נעזוב וחלילה שלא ישארו גם יהודים- זה לא יקרה לעולם כי אנחנו תחת השגחה מלמעלה. חייבים להיות חזקים עוד יהיה כאן טוב יותר!

באיזו עיר את גרה?

כי תכלס ברחובות לא רגיל לראות ערבים אבל בזמן האחרון אני רואה יחסית הרבה
כמו שהייתה תקופה לפני מספר שנים שפתאום הגיעו לרחובות מלא עורבים
זה קורה שוב רק בלי ו'
הבעייה שהעורבים עד היום לא עזבו (והמספר שלהם כמעט כמו של היונים)

ואני לא יודע אם אתם זוכרים את המקרה שבא ערבי מג'נין והתחיל לנופף לנו ברחובות עם גרזן
דברים כאלה פשוט לא קורים אצלנו

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
סיפור שהיה כך היה
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 08, 2009, 13:46:52 »
ואללה קרא לי מקרה דומה וגם זה קרה באוטובוס והייתי גם על מדים אז והיו גם איזה שני ערבושים מפגרים שבאו לעשות על אנשים פוזות ולהציק להם ובאיזשהו רגע נמאס ואמרתי להם שאם
הם לא יסתמו את הפיות המלוכלכות שלהם הם ימצאו את עצמם
עפים מהדלת של האוטובוס עם הראש למדרכה ושלא ינסו אותי
ובאותו רגע ניהיה שקט באוטובוס לדעתי פשוט צריך לצאת עליהם
כמה פעמים ואז הם ירגעו כי כשהם יראו שיש אנשים שלא כדאי להתעסק איתם הם ירגעו!!! כולה ערבים מסריחים פחדנים שרק משחקים אותה הריי מי הם בחרו להציק לנערה אתיופית ובנאדם מבוגר ולך אבל כשלא ענית אז הם נרגעו לפי מה שאני רואה באמת חבורת דגנרטים ערבושים פחדנים!!!
ובפעם הבאה אל תפחד ותצא עליהם ותראה שהם בסך הכל כמו כלביי רחוב!!! שרק יודעים לנבוח!!!!

מנותק 2shpatz

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
סיפור שהיה כך היה
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 08, 2009, 16:17:19 »
ואללה קרא לי מקרה דומה וגם זה קרה באוטובוס והייתי גם על מדים אז והיו גם איזה שני ערבושים מפגרים שבאו לעשות על אנשים פוזות ולהציק להם ובאיזשהו רגע נמאס ואמרתי להם שאם
הם לא יסתמו את הפיות המלוכלכות שלהם הם ימצאו את עצמם
עפים מהדלת של האוטובוס עם הראש למדרכה ושלא ינסו אותי
ובאותו רגע ניהיה שקט באוטובוס לדעתי פשוט צריך לצאת עליהם
כמה פעמים ואז הם ירגעו כי כשהם יראו שיש אנשים שלא כדאי להתעסק איתם הם ירגעו!!! כולה ערבים מסריחים פחדנים שרק משחקים אותה הריי מי הם בחרו להציק לנערה אתיופית ובנאדם מבוגר ולך אבל כשלא ענית אז הם נרגעו לפי מה שאני רואה באמת חבורת דגנרטים ערבושים פחדנים!!!
ובפעם הבאה אל תפחד ותצא עליהם ותראה שהם בסך הכל כמו כלביי רחוב!!! שרק יודעים לנבוח!!!!

עם כמה שבאמת הייתי רוצה לצאת גיבור היום, לך תדע פתאום אחד מהם ישלוף סכין ואני אהיה לעוד כתבה בעיתון
ואותם ישחררו אחרי כמה חודשים

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
סיפור שהיה כך היה
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 08, 2009, 16:39:05 »
באוטובוס  אף אחד לא ישלוף עליך סכין !!! ובכלל גם ערס יהודי יכול לשלוף עליך סכין בדיוק כמו ערבוש מפגר גם שינסו לשלוף
עליי סכין ימצאו את הסכין  הזו תקועה להם בלב!!! אני די מומחה בקרב מגע וממליץ לכל יהודי ישראל ללמוד אותה היא חשובה
נגד הערבושים האפסים!!!

מנותק 2shpatz

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
סיפור שהיה כך היה
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 08, 2009, 20:57:54 »
באוטובוס  אף אחד לא ישלוף עליך סכין !!! ובכלל גם ערס יהודי יכול לשלוף עליך סכין בדיוק כמו ערבוש מפגר גם שינסו לשלוף
עליי סכין ימצאו את הסכין  הזו תקועה להם בלב!!! אני די מומחה בקרב מגע וממליץ לכל יהודי ישראל ללמוד אותה היא חשובה
נגד הערבושים האפסים!!!

גם אני מכיר כמה שיטות להגנה מסכין ותאמין לי כשאני מדמיין בראש איך אני אפעל במקרה ש...
אז הכל פועל כשורה ואני יוצא המנצח
ואבל אח"כ אני עוצר לרגע וחושב אולי זה לא יהיה כל כך מושלם ופשוט אולי משהו ישתבש,
בכל מקרה אני לא מתכוון לקחת את הסיכון.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
סיפור שהיה כך היה
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 08, 2009, 21:15:52 »
נגד הערבושים האפסים!!!

לדעתי בין הכיתות י עד י'ב  צריכים התלמידים לעבור הכשרה בסיסית של מספר שבועות בקרב מגע או קראטה.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
סיפור שהיה כך היה
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 08, 2009, 21:21:04 »
לק"י
להתחיל להרים את האף עליהם בחזרה..אין ברירה!