כתב נושא: פרצופו האמיתי של מאיר כהנא שחיים בן-פסח עושה לו פולחן אישיות  (נקרא 5737 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק האדם הבבון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
http://he.wikipedia.org/wiki/מאיר_כהנא

מתוך ויקיפדיה:

תחקירו של העיתונאי יאיר קוטלר על חייו של כהנא חשף פרטים על עברו. לדברי קוטלר, כהנא היה סוכן של ה-FBI במשך מספר שנים באמצע שנות השישים. הוא גויס במסגרת מאמצי ה-FBI לחדור לתוך התנועות הפועלות נגד מלחמת וייטנאם, וניתן לו השם הבדוי "מייקל קינג". על פי סיפור הכיסוי שלו היה הרב כהנא עיתונאי נוצרי פרסביטריאני, שליח שירות הידיעות הדרום-אפריקאי. במסגרת פעילות זו יצר קשר עם אנשי מודיעין אמריקאים כיוסף חורבה. כהנא גם היה בקשר עם משפחת המאפיה קולומבו, ואף עמד ליד ראש המשפחה, ג'ו קולומבו, כאשר זה נרצח על ידי אנשי משפחת גאלו. כהנא אישר את הפרטים בראיון שנתן למגזין פלייבוי בשנת 1972.

לטענת קוטלר, בזמן שכהנא עבד עבור ה-FBI הוא חי עם הדוגמנית הלא-יהודיה גלוריה דארגאניו. כאשר נודע לה בשנת 1967 שכהנא נשוי ואב לשני ילדים היא התאבדה. בתוכנית רדיו הכחיש כהנא שחי עם לא יהודיה.

אגב פלייבוי זה מגזין תועבה לדעתכם? O0

מנותק therealyemini

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
זה סתם המצאות כל השטויות האלה אנשים סתם כותבים נגדו לרוב שמאלנים כמוך שרוצים להשמיד את כל המדינה ואת עצמכם
ושמע שגם אם זה היה נכון (וזה לא נכון), ראסמי מה איכפת לנו לעזאזל ?
הבנאדם היה חכם וצודק, נתן את החיים שלו בשביל להציל אותנו - העם שלו
והיום כולם (חוץ מהשמאלנים-בגלל שהם מפגרים צרי אבחנה) יודעים, כהנא צדק

אתה הוכחה לפיגור של השמאלנים
לפחות יש אצלנו הוכחות חיות בפורום חחחח

מנותק האדם הבבון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מדובר בתחקיר אמין.
והוא עצמו הודה שהיה ידיד של משפחת הפשע קולומבו בראיון לפלייבוי.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
די כבר מה יש לך ?!?!?1
אתה חוטא!!!!!!!!!
הרב כהנא עליו השלום זכותו יגן על כל ישראל אמן!
הוא היה רב יהודי צדיק!
אתה כופר בתורה !אין לך דעת בכלל מה אפשר לצפות ממך?!?!?
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
מצאת איפה לחפש...בויקפדיה,זה שמאלני ושטחי ....שמאלנים עורכים אותו...

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
סתם עלילות של אנשים מרושעים!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
לא היתי רוצה לחשוב מה מצפה לידידינו הבבון בעולם הבא.... :o :o :o

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
קודם כל הוא אחינו ולא ידינו כי גם הוא יהודי
אני בטוח :dance: שהוא כבר חזר בתשובה!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
בס"ד
קודם כל הוא אחינו ולא ידינו כי גם הוא יהודי
אני בטוח :dance: שהוא כבר חזר בתשובה!
חחח...מי חזר בתשובה? הבבון?
אם הוא מפיץ כאלו שקרים,אז הוא חזר בתשובה?

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"דחחח...מי חזר בתשובה? הבבון?
אם הוא מפיץ כאלו שקרים,אז הוא חזר בתשובה?
בס"ד
עכשיו כבר הוא חזר אחרי שהוא הגיע לאמת הוא כבר חזר !

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
א. מימי לא שמעתי על כך, אבל גם אם כן מה רע בכך? הרב כהנא הביע דעתו שוב ושוב שהארגונים
נגד מלחמת ויאטנם מזיקים למדינת ישראל והפסד אמריקאי בויאטנם יחזק את הקומניסטים וסגור את מסך הברזל
חזק יותר על יהדות ברית המועצות וחזק את אוייבי ישראל הממומנים ע"י הסובייטים.
מה יותר טבעי שהרב כהנא יפעל בעצמו נגד מי שמאיים על יהודי ארץ ישראל ויהודי ברית הועצות?
שוב אני חושב שמדובר בהמצאה מצוצה מהאצבע אבל אני אומר גם אם זה נכון מה בכך?
לגבי הדוגמנית הנ"ל זוהי בדיה כמו הרבה בדיות שמוכרים על הרב כהנא ואפילו עלי... ולמעשה על כל מי
שמתנגד לממסד.

ב. הידידות עם משפחת קולומבו לא הייתה ידידות עם עולם הפשע, אלא בגלל שקולמבו היה יו"ר של ארגון
שייצג את האיטלקים, הרב כהנא רצה ליצור ברית בין איטלקים ליהודים נגד הקיפוח ממשלת ארה"ב, ובעזרת
קולומבו הוא יצר קואליציה רחבה עד היום שבו הוא נרצח, אגב הרב כהנא קיבל מקלומבו הכל וכל מה שהוא
נתן לו זה לחיצת יד, מכיוון שקולומבו היה זקוק לזה בשל יחצ"נות(רב לוחץ לו יד).

אגב סיפור מעניין, בשעה שהרב כהנא נעצר וישב בכלא, אף ארגון יהודי לא נאות לשחררו בערבות! פושעים שחורים
שביצעו פשעים ממש הם שיחררו אך יהודים מהליגה לא, היחיד ששילם ערבות על הרב כהנא זצ"ל היה ג'ו קולומבו.
אז מה לעשות אותו פושע איטלקי עזר ליהודים יותר ממה שכל הארגונים השמאלניים ה"יהודיים" עזרו יחד אי פעם.

את כל התשובות לכל השאלות ניתן למצוא בספר "סיפורה של הליגה להגנה יהודית" שכתב הרב כהנא זצ"ל הי"ד ניתן
להשיג בישיבת הרעיון היהודי, הרב כהנא מסביר שם את בחירתו להתראיין לכל עיתון גם לפלייבוי מגזין התועבה:
הרב כהנא היה אמור להגיע לכל יהודי, במיוחד ליהודים שהיו רחוקים מיהדותם(!!) ולכן לצערינו אותם יהודים
שהתתרחקו מהיהדות התעניינו יותר במגזין פלייבוי מאש בג'ואיש פארס(העיתון בו כתב הרב כהנא), והרב
היה מוכן לבייש את עצמו כך ובלבד שיעזור ליהודים בכלל וליהדות ברית המועצות בפרט שעמדו בפני השמדה
פיזית ורוחנית.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
פרצופו האמיתי של יאיר קוטלר =סוכן השב'כ שפוע&
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 11, 2009, 23:38:17 »
בס''ד

הכיצד יכולים אתם להתייחס לח''כ לשעבר יאיר קוטלר יש''ו שר''י שפועל במסגרת השב''כ מאז הפסיק לכהן כח''כ למטרה זו ?. הכיצד יכול אותו בן-עוולה לכתוב ''ספרים'' ומאמרים שמשווים את גדול-דורנו זצוק''ל הי''ד לצורר הנאצי יש''ו ולא לקבל תביעה על ''הוצאת דיבה''? תארו לכם אם היינו כותבים ספר ו/או מאמר כזה על דוד גרין (בן-גוריון) יש''ו שר''י , מה היו עושים למי שמעורב בכך? אותו משוקץ אף פעל וכתב ספר שטנה על ''הנחש'' יוסי שריד יש''ו שר''י (זהו שם הספר) והלה לא העז אפילו להגיב לו ,מכיוון שידע עם מי יש לו עסק !? וזאת מכיוון שאותו ''נחש'' יוסי שריד יש''ו שר''י ניסה לחשוף את פשעי שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י מאחר שהחלו אותם יהודונים שר''י לעשות לו רצח-אופי תשקורתי מכיוון שלא ציית לפקודותיהם האנטי-יהודיות במאה אחוז ! וזאת בעקבות האינטרסים האישיים שלו (לא מאהבת מרדכי !) ?
ואשר להיותו של גדול-דורנו כמוהר''ר מאיר-דוד כהנא זצוק''ל הי''ד פעיל בעבר בארגונים שונים למען הקמת ''הליגה להגנה יהודית''=JDL) ,והלא ללא פעולה בתיאום עם הFBI ,ועוד ארגונים שנתנו לו חסות למען האינטרסים שלהם (גם לא מאהבת מרדכי?) לא היתה הליגה להגנה-יהודית מצליחה להתקיים כלל ,וכל-שכן שלא הייתה מצליחה לפעול למען הצלת אחינו היהודים היקרים בכל מקום בעול-ם !!,וכן הי'ה גדול-דורנו זצוק''ל הי''ד  אמור לפעול בעורמה ובאין-ספור דרכים בכדי לסכל את רדיפתו של ארגון הביון של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י המתקרא ''המוסד'' אחר אותו ארגון שתכליתו להגן על כלל אחינו היהודים בכל העול-ם ולפעול ככל הניתן למענם ולסכל רדיפות האוייבים ובני-בריתם שליחי שלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי יש''ו שר''י שמגמתם להפקיר את כל היהודים היקרים שלא דוגלים בשמד והתבוללות לידי שוסיהם ,ולרכז על אדמת ארץ-הקודש אך-ורק יהודונים שכופרים בערכי תורתנו הקדושה ר''ל ,וכן פעלה הליגה להגנה -יהודית למען איחודם של אחינו תחת שלטון עם ציביון יהודי אמוני ימני אמיתי על אדמת ארץ-הקודש תובב''א !!
ולסיום נזכיר לכם את זאב ז'בוטינסקי יש''ו שר''י שפעל בצעירותו במסגרת התנועה הנציונאל סוציאליסטית =הנאצית יש''ו בהנהגתו של הצורר הנאצי אדולף היטלר יש''ו שר''י !! והוספנו תמונות שלו יש''ו שר''י בצעירותו במדים נאצים פאשיסטיים !וכאן תוכלו לדעת מי באמ-ת שיתף -פעולה עם הצורר הנאצי יש''ו שר''י !

http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?p=186438

מדוע לא כתבו על כך יאיר קוטלר וחבריו יש''ו שר''י ?? נקווה שהתשובה ברורה לכם ! :throw: ???
לאור(או שמא ''לחשכת'') האמור לעיל אודות ''חסינותו המיוחדת'' של אותו צורר-ישרא'ל המכונה יאיר קוטלר יש''ו שר''י ,תוכלו להבין לצד מי הוא פועל ,ומדוע אף אחד לא העז לבקר את מעשי העוולה הנלוזים שלו יש''ו שר''י !!
ונזכה במהרה למגר את שלטון הרשע ולבער מלכות-הרשעה מהעול-ם ובביאת גואל-צדק בבאכי''ר .
 :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: אוגוסט 12, 2009, 00:00:06 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מדובר בתחקיר אמין.
והוא עצמו הודה שהיה ידיד של משפחת הפשע קולומבו בראיון לפלייבוי.

בס''ד

תחקיר מאוד אמין - בטח.
כמו שהשמאלניים ערכו סרטונים עלי שבהם אמרו שאני פדופיל ואנס.
לקחו "מאמר" מפוברק והשתמשו בפוטושופ כדי לשים את הראש שלי בתמונה ב"מאמר" שבו כתוב שנעצרתי כפדופיל. השמאלניים האלה באמת אנשים ישרים.
ובסרטונים אחרים, טענו שאני אנס סידרתי. השמאלניים הם באמת אנשים הוגנים והגונים.

מנותק therealyemini

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בס''ד

תחקיר מאוד אמין - בטח.
לקחו "מאמר" מפוברק והשתמשו בפוטושופ כדי לשים את הראש שלי בתמונה ב"מאמר" שבו כתוב שנעצרתי כפדופיל. השמאלניים האלה באמת אנשים ישרים.

חיים לא היית צריך להגיד את זה ככה בציוניות
הבנאדם שמאלני הוא אהבל משו פחד הוא בטח יחשוב שאמרת את זה באמת חח

מנותק NatiMan

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • פלסטין = השקר של המאה ה20+ המאה 21
    • שמעתי שלא רוצים לתת לחיים להיכנס לארצנו הקטנה והפורחת תעשו לי טובה וכנסו לפה
בס''ד

תחקיר מאוד אמין - בטח.

שמאלנים הם חיות, הם אנשים רעים ומגעילים וממש לא ישרים.
אבל עם כבר חיים הם עשו לך דבר כזה למה שלא תעשה להם משהו כזה בחזרה?
משנת 1948 נוכח בארצנו הקטנה היפה והפורחת נגיף קטלני שניקרא "ערב" הנגיף מתפשט במהירות כבר מ1948 עד היום בארצנו כיום ניתן לעמיד שכמיליון אזרחים נגועים ויש חשש אדיר שזה יתפשט.

בימים אלו הימין האמיתי מציע לכם מרפא חד פעמי לנגיף. המרפא ניקרא "טרנספר" ביחרו בנו וקדמו אותנו וננצח יחד את האויב הערבי!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
1. כהנא עבד תקופה קצרה בשביל המודיעין האמריקאי והופעל כנגד גויים אנטי-אמריקאים ואנטישמים, מה בדיוק הבעיה כאן ? אם אתה מנסה לרמוז שהוא היה סוכן FBI בזמן שהקים את JDL וכי הלשין על יהודים אז זה שטות.

2. לגבי הגויה שכביכול הייתה בת זוג שלו- זו השמצה שאין לה כל הוכחה.

3. לגבי משפחת קולומבו - למיטב ידיעתי המאפיונר ג'ו קולומבו הקים ארגון פוליטי ולא קרימינלי של אמריקאים ממוצא איטלקי. הוא הציע לעזור לרב כהנא במאבק למען שחרור יהודי בריה"מ וכהנא הסכים כי המטרה הייתה חשובה. אבל בכל אופן לא היה לרב כהנא כל קשר לעסקי הפשע של המאפיה.