כתב נושא: משהו מצחיק אותי, עופרת יצוקה  (נקרא 31041 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
משהו מצחיק אותי, עופרת יצוקה
« להגיב #25 ב- : אוגוסט 10, 2009, 12:36:56 »
כל מה שאתה יודע זה להשמיץ ! זה כנראה מה שלימדו אותך בבית ! מי אתה שתלמד אותי ! אני יכול לעשות לך ולעוד 20 כמוך שיעורים !  :laugh: ותשבו בשקיקה לשמוע דברים...

אני חושב שאני יכול כבר עכשיו לתמצת את הדברים שיש לך ללמד.

"המזרחים קופחו מאז קום המדינה, כל מזרחי שנכשל זה בגלל הקיפוח האשכנזי! אין לנו שום סיבה לקחת אחריות על החיים שלנו, אנחנו מזרחים והם דפקו אותנו!! אין לנו שום חלק בכשלון כזה או אחר, בסיבה שאנחנו חיים בדרום, או שכל האשכנזים באשר הם חושבים שהם יותר טובים מאיתנו!"

אגב אני לא מכיר אף מזרחי חוץ ממך שחושב ככה אני אישית למדתי המון ממזרחים . אלה פשוט רגשי הנחיתות שלך, ואני חושב שהמזרחים שקוראים את זה יתעצבנו עליך יותר מהאשכנזים שקוראים את השטויות שאתה כותב...

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #26 ב- : אוגוסט 10, 2009, 12:41:30 »
אני לא מנסה להפיץ שום שנאה אני אוהב כל יהודי!
ונתת פה שמות של 5 חברי כנסת מזרחיים !
אתה רוצה שאני יתן לך שמות של 115 חברי כנסת אשכנזים ? אני לא מצדיק את השרים המזרחיים שנתנו לזה יד אבל זה בגלל שהממסד שטף להם את המוח והם בטח חושבים שהם לא שווים כמו שעשו לשאר המזרחים
עכשיו אני כבר לא יודע מה לחשוב עליך, אתה באמת לא מבין מה שכתובים!
אתה בכלל קראת מה שכתבתי?? לא כתבתי את השמות האלה כדי להראות לך שיש בממסד מזררחיים כתבתי את השמות
האלה להראות לך שבין מובילי הקיפוח יש מזרחיים והקיפוח בכלל לא קשור לעדה זו או אחרת!

נכון שיש 115 שמתוכם אחוז כזה הוא אחר גם הם אשכנזים, אבל לא 115 אנשים עוסקים בקיפוח וברדיפת הימין.
ישנם קומץ שרים שנמצאים בעמדות מפתח שהם עסוקים בזה, ננתי לך שמות של אנשים שעובדים למען האוייב!
פשוט אין קשר לאשכנזים או ספרדיים, האשכנזים הם אחינו לדרך ולנשק, המזרחיים הם אחינו לדרך ולנשק.
השמאלנים לא, והסברתי לך את זה בהודעות פרטיות מי שהולך עם האוייב מצדי שיהיה סיני! מה אכפת לי מה העדה שלו??

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : אוגוסט 10, 2009, 12:43:19 »
אתה בכלל קראת מה שכתבתי?? לא כתבתי את השמות האלה כדי להראות לך שיש בממסד מזררחיים כתבתי את השמות
האלה להראות לך שבין מובילי הקיפוח יש מזרחיים והקיפוח בכלל לא קשור לעדה זו או אחרת!

נכון שיש 115 שמתוכם אחוז כזה הוא אחר גם הם אשכנזים, אבל לא 115 אנשים עוסקים בקיפוח וברדיפת הימין.
ישנם קומץ שרים שנמצאים בעמדות מפתח שהם עסוקים בזה, ננתי לך שמות של אנשים שעובדים למען האוייב!
פשוט אין קשר לאשכנזים או ספרדיים, האשכנזים הם אחינו לדרך ולנשק, המזרחיים הם אחינו לדרך ולנשק.
השמאלנים לא, והסברתי לך את זה בהודעות פרטיות מי שהולך עם האוייב מצדי שיהיה סיני! מה אכפת לי מה העדה שלו??

תנסה לכתוב את זה עוד כמה פעמים, אולי תוסיף תמונות וצבעים והוא יבין.

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • הפנתרים השחורים # wil be back
« להגיב #28 ב- : אוגוסט 10, 2009, 12:47:50 »
אני חושב שאני יכול כבר עכשיו לתמצת את הדברים שיש לך ללמד.

"המזרחים קופחו מאז קום המדינה, כל מזרחי שנכשל זה בגלל הקיפוח האשכנזי! אין לנו שום סיבה לקחת אחריות על החיים שלנו, אנחנו מזרחים והם דפקו אותנו!! אין לנו שום חלק בכשלון כזה או אחר, בסיבה שאנחנו חיים בדרום, או שכל האשכנזים באשר הם חושבים שהם יותר טובים מאיתנו!"

אגב אני לא מכיר אף מזרחי חוץ ממך שחושב ככה אני אישית למדתי המון ממזרחים . אלה פשוט רגשי הנחיתות שלך, ואני חושב שהמזרחים שקוראים את זה יתעצבנו עליך יותר מהאשכנזים שקוראים את השטויות שאתה כותב...
אני יכול לעשות לך שיעורים הרבה יותר מענינים ממה שרשמת !
ותבין דיכאו את רוב המזרחיים במדינה כיום כולם בטוחים שהם אשכנזים אפילו מה תגיד על זה ![בזרם החילוני אני מדבר] מחקו את העבר שלנו את ההיסטוריה שלנו שכללה את [הרמב"ם רבי יוסף קארו ועוד] זה נכון עשו את זה גם לרוסים ולעוד מגזרים יהודים במדינה ! ולכן כולם חושבים שאנחנו ערסים ופרחות [וזה בקצרה כי אין לי כוח להסביר לדביל שכמוך עוד דברים ! כי גם ככה אתה דביל ! ]
אם האריה ישאג מי לא ירא !!!

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #29 ב- : אוגוסט 10, 2009, 12:54:04 »

אני יגיד לך תאמת נמאס לי להסביר לך אתה גם ככה אשכנזי שלא מבין כלום אתה מעוות את השיחה בינינו ואתם שתיכם שתי דבילים שלא מבינים כלום כמו האשכנזי המצוי [חושבים שאתם יודעים הכל ובעצם אתם לא יודעים כלום] אתם מתעלמים מהנושאים המרכזיים ואתם סוחפים לצד לא קשור בכלל נאמס ממכם אידיוטים ! 

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : אוגוסט 10, 2009, 12:55:14 »
בס"ד
אני יגיד לך תאמת נמאס לי להסביר לך אתה גם ככה אשכנזי שלא מבין כלום אתה מעוות את השיחה בינינו ואתם שתיכם שתי דבילים שלא מבינים כלום כמו האשכנזי המצוי [חושבים שאתם יודעים הכל ובעצם אתם לא יודעים כלום] אתם מתעלמים מהנושאים המרכזיים ואתם סוחפים לצד לא קשור בכלל נאמס ממכם אידיוטים ! 
"האשכנזי המצוי"? "אתה גם ככה אשכנזי שלא מבין כלום"? מה אתה כבר מסביר?

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : אוגוסט 10, 2009, 12:56:32 »
בס"ד"האשכנזי המצוי"? "אתה גם ככה אשכנזי שלא מבין כלום"? מה אתה כבר מסביר?
מסביר להם עד כמה הם מתעלמים מהאמת ומדברים על דברים שלא קשורים בכלל ! ואתה גם האשכנזי המצוי !

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:00:26 »
בס"ד
מסביר להם עד כמה הם מתעלמים מהאמת ומדברים על דברים שלא קשורים בכלל !
קראתי את הדיון, מי שמתעלם הוא דווקא אתה, אני אלך איתך יותר רחוק, אתה ממציא כ"כ הרבה דברים, מדבר גס, מדבר כאילו זה הבית שלך, ואגב מה שמעניין הוא שאתה (ועוד מודה בכך) עשיר או לפחות לא עני בלשון המעטה, מתלונן על קיפוח המזרחים כאילו הם ה-עם שלך ורק הם, מדבר בגזענות (איך בדיוק לקרוא ל"האשכנזי המצוי" ו"גם ככה אשכנזי שלא מבין כלום"?) ועוד ועוד דוגמאות, קורא לעצמו על שם איזושהי תנועה אוטו-אנטישמית וואנה בי פילושמית שאין לה, לאהבת ישראל ולאהבת ה' כל קשר בדגש על כך ששם התנועה הוא שם התנועה ההיטלראית הכושית בארה"ב, תתעורר, כל הבלבולי שכל שלך הם לא אהבת ישראל (מה שאתה קורא לו "אהבת חינם" - מה זה אמור בדיוק להביע?), הם רק שנאה בלתי מבוססת, יללנית ומכלילה שלהתייחס אליה הוא עלבון לאינטליגנציה.

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #33 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:06:34 »
בס"דקראתי את הדיון, מי שמתעלם הוא דווקא אתה, אני אלך איתך יותר רחוק, אתה ממציא כ"כ הרבה דברים, מדבר גס, מדבר כאילו זה הבית שלך, ואגב מה שמעניין הוא שאתה (ועוד מודה בכך) עשיר או לפחות לא עני בלשון המעטה, מתלונן על קיפוח המזרחים כאילו הם ה-עם שלך ורק הם, מדבר בגזענות (איך בדיוק לקרוא ל"האשכנזי המצוי" ו"גם ככה אשכנזי שלא מבין כלום"?) ועוד ועוד דוגמאות, קורא לעצמו על שם איזושהי תנועה אוטו-אנטישמית וואנה בי פילושמית שאין לה, לאהבת ישראל ולאהבת ה' כל קשר בדגש על כך ששם התנועה הוא שם התנועה ההיטלראית הכושית בארה"ב, תתעורר, כל הבלבולי שכל שלך הם לא אהבת ישראל (מה שאתה קורא לו "אהבת חינם" - מה זה אמור בדיוק להביע?), הם רק שנאה בלתי מבוססת, יללנית ומכלילה שלהתייחס אליה הוא עלבון לאינטליגנציה.
כמו שאמרתי אשכנזי מצוי
התנועה הפנתרים השחורים זו תנועה יהודית טהורה ששואפת לצדק חברתי ואהבת ישראל ! אין לה שום קשר חלילה לנאצים או לכושים זה רק השם שלהם!
ואתם מצדיקים אותי שאני שונא את הכוזרים האלה! נראה לי את חלק מהם !

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:12:24 »
אתה כמו תקליט שבור...

אתה אומר האשכנזים מפלים מקפחים ומה לא.

תן לי דוגמאות מה20 שנים האחרונות.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:12:43 »
בס"ד
כמו שאמרתי אשכנזי מצוי
התנועה הפנתרים השחורים זו תנועה יהודית טהורה ששואפת לצדק חברתי ואהבת ישראל ! אין לה שום קשר חלילה לנאצים או לכושים זה רק השם שלהם!
ואתם מצדיקים אותי שאני שונא את הכוזרים האלה! נראה לי את חלק מהם !
ואתה צבוע מצוי, אתה בושה למזרחים.
הפנתרים השחורים היא תנועה עלובה שאין לה ולצדק חברתי ואהבת ישראל כל קשר, יותר נכון בגידה בישראל וחילול ה' (מעניין שאתה אוהב להכליל את השמאל באשכנזים), הסתה בלתי מבוססת ושנאה לכל דבר שהוא לא מזרחי, תנועה ילדותית שלא שונה כלל מתנועות הנגד האחרות במערב באותם ימים.
איזה כוזרים? האשכנזים? ואם יקראו לך ערבוש איך תגיב?

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #36 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:13:38 »
וזהו האדם שמתלונן על "התנשאות אשכנזית"?? כמו שאמרתי הפוסל במומו הו פסול, אתה המתנשא! ואתה הדביל שלא מבין כלום.
אתה הוא זה שמעוות את השיחה ומכליל עדה שלימה, למרות שאתה מכחיש שאתה מכליל אתה לא מפסיק לזחור "האשכנזי המצוי" אני לא ממש אשכנזי
קודם כל חצי ממני מרוקאי.. ואני מבחוץ לא נראה אפילו לא רבע אשכנזי אני נראה ספרדי לגמרי ויש כאלו שחושבים שאני תימני(אין לי מושג למה..).

מבחינתך ליצור שנאה בין יהודים זה נושא מרכזי, מבחינתי הנושא המרכזי זה לאחד בין יהודים נגד האוייב שגוזל מאיתנו את המדינה שלנו, בכלל לא צריך
לבזבז עליך אנרגיות אתה מקרה אבוד, אני ממליץ לכולם להתעלם מההודעות הגזעניות האלו ולחזור להתעסק בפעילות הסברה כפי שעשינו עד עתה
בקרוב רון יסיים את הכנת הפליירים שחור לבן ומרגע זה  אנחנו יוצאים לפעילות בקרב אחינו, הפנתר יכול מצדי להמשיך לשנוא את כל העולם
אי אפשר להסביר לבן אדם שבכלל לא מתייחס למה שכותבים לו אלא חוזר על אותו תקליט שבור.

מבחינתי הדיונים העדתיים נפסקו ואני מבקש לא להציף בדיונים בנושא זה גורם נזק לתנועה ולעם היהודי, זה מרחיק מפה יהודי אשכנזיים ומזרחיים
כאחד, אין צורך בזה, ההנהלה פה סולדת מגזענות נגד יהודים ורוצה באהבת ישראל כולם ללא יוצא מן הכלל.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:19:13 »
אני מסכים עם גור אריה, לדעתי יש אפילו לנעול אותו, הוא לא מאוד שונה מהשמאל הישראלי.

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #38 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:20:01 »
אתה כמו תקליט שבור...

אתה אומר האשכנזים מפלים מקפחים ומה לא.

תן לי דוגמאות מה20 שנים האחרונות.
אני אמרתי שהכוזרים מפלים לא האשכנזים אתה מכניס לי מילים לפה יאפס !

ואם עשו אפלייה וקיפוח בשנות ה70 אז זה נקרא כאילו שהפלו וקיפחו ב2009 כי בנאדם שקיבל באותם שנים מעברה עד היום זה מה שיש לו מעברה! זה ונקרא שקיפחו אותו בזמננו מבין ! וגם היחס לא השתנה מאז הוא רק הפך עורו לסמוי ולא נגלה לעין ! והיום מספיק לצאת לרחוב וכבר לגלו את ההתנשאות והקיפוח !

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:20:25 »
בס"ד
הנושא חוזר על עצמו שוב ושוב, החפירות נמשכות, אבל לא צריך לנעול את האשכול, הדיון הוא בכל מקרה על משו אחר לגמרי.

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #40 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:24:40 »
וזהו האדם שמתלונן על "התנשאות אשכנזית"?? כמו שאמרתי הפוסל במומו הו פסול, אתה המתנשא! ואתה הדביל שלא מבין כלום.
אתה הוא זה שמעוות את השיחה ומכליל עדה שלימה, למרות שאתה מכחיש שאתה מכליל אתה לא מפסיק לזחור "האשכנזי המצוי" אני לא ממש אשכנזי
קודם כל חצי ממני מרוקאי.. ואני מבחוץ לא נראה אפילו לא רבע אשכנזי אני נראה ספרדי לגמרי ויש כאלו שחושבים שאני תימני(אין לי מושג למה..).

מבחינתך ליצור שנאה בין יהודים זה נושא מרכזי, מבחינתי הנושא המרכזי זה לאחד בין יהודים נגד האוייב שגוזל מאיתנו את המדינה שלנו, בכלל לא צריך
לבזבז עליך אנרגיות אתה מקרה אבוד, אני ממליץ לכולם להתעלם מההודעות הגזעניות האלו ולחזור להתעסק בפעילות הסברה כפי שעשינו עד עתה
בקרוב רון יסיים את הכנת הפליירים שחור לבן ומרגע זה  אנחנו יוצאים לפעילות בקרב אחינו, הפנתר יכול מצדי להמשיך לשנוא את כל העולם
אי אפשר להסביר לבן אדם שבכלל לא מתייחס למה שכותבים לו אלא חוזר על אותו תקליט שבור.

מבחינתי הדיונים העדתיים נפסקו ואני מבקש לא להציף בדיונים בנושא זה גורם נזק לתנועה ולעם היהודי, זה מרחיק מפה יהודי אשכנזיים ומזרחיים
כאחד, אין צורך בזה, ההנהלה פה סולדת מגזענות נגד יהודים ורוצה באהבת ישראל כולם ללא יוצא מן הכלל.
שטויות במיץ גזר ! אני קורא לכולם לספר למזרחיים מה עשו להם וכן יש לאשכנזים חלק גדול במה שעשו להם ! כי יש מזרחיים שלא יודעים שקיפחו אותם והפלו אותם בגלל אותו ממסד נאצי ואנטישמי שלא אהוב יהודים[שרובו אשכנזי] אם אתם אוהבים יהודים לא משנה מאיזה עדה הם אז כל הדיון הזה לא שווה כלום! ומה שאתם עושים זה התנשאות מדרג ראשון כי באמת כבייכול להראות לי הטעות שלי ואני הראיתי לכם את הטעות שלכם בהפוך על הפוך אז אתם לא מאמינים וחושבים שזה שטויות בכל מקרה תסגור את הדיון זה באמת נמאס

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:25:01 »
בס"ד
הרי יצאנו למבצע כדי שטיל אחד לא יפול בדרום, לא ? ככה אני חושב וככה האנשים עם הדרגות אמרו
מאז שהסתיים המבצע התפוצצו אולי 10 בשטחי הדרום, לא כולל פצמ"רים
אתמול ירו המחבלים הנוולים האלה רקטה לשער הנגב
מה מצחיק אותי כאן זה ההוראה שהצבא מקבל זה להפציץ מנהרה אחת עלובה
אתמול לא היה נפגעים ברוך ה' אז צה"ל הפציץ מנהרה
אם היה פצוע חס וחלילה צה"ל היה מפציץ שתי מנהרות
אם היה הרוג חס ושלום צה"ל היה מפציץ 4 מנהרות
מה זה הדבר העלוב הזה להפציץ מנהרה ? תוך חצי שעה הם משפצים אותה
למה לא להפציץ איפה שכואב ?
רק שעופרת יצוקה לא יהיה עוד מבצע ללא תוצאות עתידיות
יש ריח כזה באוויר, שהם שולחים רקטה זה כדי לבדוק את התגובה של ישראל, לאט לאט מרקטה לרקטה בסוף יחזור המצב חו"ח שלפני עופרת יצוקה
קודם כל, מטרת המבצע דה יורה אכן הייתה כזו, דה פקטו הייתה מלחמת העצמת פופולריות בקרב השפויים או שפויים-חלקית מבין היהודים בארץ.
חיה"א לא הפציץ כדי לפגוע אלא כדי להראות שהוא פועל, אין לחיה"א שום בעיה למחוק את עזה מעל פני האדמה בכמה שעות (בהתבסס על מוסר יהודי כמובן), הבעיה היא שאם היינו עושים זאת, אולמרט ולבני (שכבר נחשבו כתבוסתנים עלובים ולכן רצו להראות שיש בידם כוח) רצו להמשיך את זה כמה שיותר כדי להעצים את ההשפעה, מלבד זאת ה"מבצע" לא ממש שינה דבר, אני אלך יותר רחוק, מלחמת לבנון 2 השפיעה הרבה יותר ברמה הצבאית מאשר עופרת יצוקה.
ובדיוק, הם יורים טילים רק בשביל זה, לראות אם היאהוד יגיב או לא, וברגע שלא - אנחנו ילד כאפות.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:26:55 »
אני אמרתי שהכוזרים מפלים לא האשכנזים אתה מכניס לי מילים לפה יאפס !

ואם עשו אפלייה וקיפוח בשנות ה70 אז זה נקרא כאילו שהפלו וקיפחו ב2009 כי בנאדם שקיבל באותם שנים מעברה עד היום זה מה שיש לו מעברה! זה ונקרא שקיפחו אותו בזמננו מבין ! וגם היחס לא השתנה מאז הוא רק הפך עורו לסמוי ולא נגלה לעין ! והיום מספיק לצאת לרחוב וכבר לגלו את ההתנשאות והקיפוח !

אף אחד לא  מכחיש את האפליה שהיתה בשנות ה70, אבל להגיד שמזרחי לא מצליח בחיים בגלל שלפני 30 שנה קיפחו את הוריו, זה קשקוש.

תן לי דוגמאות לאותה הפליה שאתה מדבר עליה שקיימת היום, שמספיק לצאת לרחוב ולראות את הקיפוח! אני יוצא הרבה לרחוב ולא ראיתי מקרים של קיפוח, תאיר את עיניי!

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #43 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:28:12 »
בס"דואתה צבוע מצוי, אתה בושה למזרחים.
הפנתרים השחורים היא תנועה עלובה שאין לה ולצדק חברתי ואהבת ישראל כל קשר, יותר נכון בגידה בישראל וחילול ה' (מעניין שאתה אוהב להכליל את השמאל באשכנזים), הסתה בלתי מבוססת ושנאה לכל דבר שהוא לא מזרחי, תנועה ילדותית שלא שונה כלל מתנועות הנגד האחרות במערב באותם ימים.
איזה כוזרים? האשכנזים? ואם יקראו לך ערבוש איך תגיב?
הסיפור של הערבושים הוא לא נכון !
לעומת זאת של הכוזרים הוא נכון מאוד ! וזה האמת יש אשכנזים כיום שהם לא יהודים ומה הם עשו? הם הפיצו שקרים על המרוקאים והרוסים שהם לא יהודים הם ממש צבועים !
הפתנרים זה חבורה של אנשים משכילים ואינטלינטים שחוכמתם מובנת והם נולדו איתה הם פשוט הסתכלו סביב וראו מה עושים להם אז אל תדבר עליהם ככה ! כי אם היה צדק במדינה הם היו ראשי ממשלה ואנשים חשובים !

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:30:11 »
אף אחד לא  מכחיש את האפליה שהיתה בשנות ה70, אבל להגיד שמזרחי לא מצליח בחיים בגלל שלפני 30 שנה קיפחו את הוריו, זה קשקוש.

תן לי דוגמאות לאותה הפליה שאתה מדבר עליה שקיימת היום, שמספיק לצאת לרחוב ולראות את הקיפוח! אני יוצא הרבה לרחוב ולא ראיתי מקרים של קיפוח, תאיר את עיניי!

אני מחכה לדוגמאות

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #45 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:31:08 »
בס"ד
לפנתר שחור:
מה זה כוזרים? מה הקשר בין אשכנזים וכוזרים? למה אתה משווה בינהם?
כוזרים בכלל זה עם טורקי שקיבל את היהדות,אבל אין כל קשר בינם לבין האשכנזים...זאת סתם המצאה של אבי ביטר..
אני אוהב את הזמר הזה,אבל הוא לא יודע הסטוריה ופולט כל דקה על כל אשכנזי שהוא כוזרי...
שימשיך לשיר אבל שלא ידבר על הסטוריה...

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #46 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:32:18 »

אתה לא מזרחי שכחת ! אף פעם לא הפלו אותך או קיפחו אותך או התנשאו מעליך ! קיבלת שיוון מלא ולכן אתה חושב שכלום כמוך ! [אתה טועה !] ואאתה שוב מכניס לי מילים לפה יאפס ! אני לא אמרתי שמזרחים לא מצליחים כי קיפחו אותם אני אמרתי שמזרחיים לא מצליחים כי מפלים אותם כי מתיחסים אליהם כאל בורים עד שהם בעצמם מאמינים לזה! אם היו נותנים לם שייוון מלא אז הם היו מצליחים אני בטוח בזה ! בכלל האשכנזים והמזרחיים לא יוכלו להסתדר בחיים אם לא תהיה סובלנות מלאה ואהבת חינם ! שנאו אותם והם לא מבינים למה שונאים אותם ! זה בעצם יוצר תסכול אצל אותם מזרחיים שתבין הם לא באו מאירופה שהם יכולים להתמודד הם האשכנזים הם באו ממדינות ערב אנחנו בכלל לא מבינים מה האשכנזים האלה רצו ורוצים מאיתנו שעלינו לארץ !

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #47 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:34:47 »
בס"ד
לפנתר שחור:
מה זה כוזרים? מה הקשר בין אשכנזים וכוזרים? למה אתה משווה בינהם?
כוזרים בכלל זה עם טורקי שקיבל את היהדות,אבל אין כל קשר בינם לבין האשכנזים...זאת סתם המצאה של אבי ביטר..
אני אוהב את הזמר הזה,אבל הוא לא יודע הסטוריה ופולט כל דקה על כל אשכנזי שהוא כוזרי...
שימשיך לשיר אבל שלא ידבר על הסטוריה...
כוזרים זה עם שהשתלב אם האשכנזים במדינה והוא נחשב חלק מהם היום הוא לא מטורקיה הוא מאירופה וכל מי שיגיד לך אחרת טועה ! הם התגירו וכעת הם שולטים במדינה הם שמאלנים !

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #48 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:35:22 »
אם לא ידעתם אז הייתם בורים כי היה פער טכנולוגי ובורות זו המילה.

אמרת שמספיק לצאת לרחוב כדי לראות את האפליה והקיפוח היום, תן לי דוגמאות.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #49 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:36:32 »
כוזרים זה עם שהשתלב אם האשכנזים במדינה והוא נחשב חלק מהם היום הוא לא מטורקיה הוא מאירופה וכל מי שיגיד לך אחרת טועה ! הם התגירו וכעת הם שולטים במדינה הם שמאלנים !

חלאס כבר עם ההכללות האלה!!

כוזרים=שמאלנים

מזרחים=ימנים מסורתיים שכוחות הרשע הכוזריים שרובם גם אשכנזים התנכלו אליהם!

חלאס עם זה העולם לא עובד ככה תבין!

אני עדיין מחכה לדוגמאות, ואם אתה כבר מביך את עצמך, תסביר לי מה זה בדיוק אהבת חינם?