כתב נושא: באירופה: עד 2050 1 מתוך 5 אנשים יהיה מוסלמי.  (נקרא 3622 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
ראש ממשלת בריטניה לשעבר ויליאם איוורט גלדסטון אמר בנאום בבית הפרלמנט הבריטי בעודו מחזיק את הקוראן: "כל עוד הספר הזה קיים לא ישרור שלום בעולם"

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
באירופה: עד 2050 1 מתוך 5 אנשים יהיה מוסלמי.
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 09, 2009, 11:38:15 »
ויפה שעה אחת קודם.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 09, 2009, 12:26:09 »
חדשות טובות בשבילנו, ככה האירופים יטעמו מהבעיה...

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 09, 2009, 12:29:52 »
בס"ד
במשך 2000 שנה האירופאים האלו טבחו בנוט העלילו עלילות דם עלינו  עשו פוגרומים גזירות שמד אינקוויזיציות מסעות מלב שואה וכו.........
מדה כנגד מדה עוד מעט האסלאם יוכל אותם
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 09, 2009, 12:35:53 »
בס"ד
יופי הימין הקיצוני בארופה מתחזק! סוף סוף הארופאים מתחיל להתעורר!
מאיר כהנא צדק!
חירט ווילדרס צדק!
 :old_afro: :old_afro: :old_afro:

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 09, 2009, 12:43:40 »
בס"ד
מאיר כהנא צדק!
חירט ווילדרס צדק!
בס"ד
עשו שונא ליעקב וזאת הלכה
האירופיים תמיד היו אנשטישמים כמו עכשיו במשך 2000 שנה  עד השואה ואפילו אחרי השואה הם שונאים אותנו והאנטישמיות שמה רק מתגברת  גם כלפי היהודים שחיים עדיין שמה וגם כלפי מדינת ישראל עם כל התמיכה לערבים
והלחץ עלינו והשנאה העזה שלהם
בסופו של דבר הקב"ה ינקום בגויים הרעים בגוג ומגוג גם אם לא היו שם מוסלמים הם היו עדיין אנטישמים ועובדה לפני שהאסלאם הגיע לשם הם היו אנטישמים אז גם הישמעאלים ובניעשו הם אנטישמים
ימח שמם וזכרם של כל הגויים שונאי ישראל ושל כל צוררי ישראל

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 09, 2009, 14:07:14 »
בס"ד
בס"ד
מאיר כהנא צדק!
חירט ווילדרס צדק!
אכפת לך מהאירופאים?

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 09, 2009, 14:11:16 »
מגיע לאירופאים האנטישמים האלה .

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 09, 2009, 15:06:47 »
בס"דאכפת לך מהאירופאים?
את האמת? ממש לא ;D
ראש ממשלת בריטניה לשעבר ויליאם איוורט גלדסטון אמר בנאום בבית הפרלמנט הבריטי בעודו מחזיק את הקוראן: "כל עוד הספר הזה קיים לא ישרור שלום בעולם"

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 09, 2009, 18:34:06 »
בס"ד
בס"דאכפת לך מהאירופאים?
איך לענות לך כן ולא....אכפת לי מהם כי  וותרניים כאלו לאיסלם,לא אכפת מהם באופן אישי,אבל כן אכפת לי שארופה תתאסלם ותהפוך לחזית ערבית מוסלמית מערבית בשביל ישראל,כאילו שאין לנו מספיק כאלו חזיתות וגם חזית פנימית סרטנית בתוך הארץ.
אני בסך הכל אומר שאם הם יקומו וימגרו את הסרטן האסלמי שגדל בתוכם,אני יהיה ממש מבסוט,שהם יטפלו בבעיות שלהם לחוד ואנו בבעיות שלנו לחוד.לא אמרתי שצריך לסמוך אחד על השני,אבל אם הם יצטרכו נשק מאיתנו כדי להילחם בסרטן האסלמי שלהם אז אני בשמחה יספק להם אותו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 09, 2009, 21:10:22 »
בס"ד
בס"דאיך לענות לך כן ולא....אכפת לי מהם כי  וותרניים כאלו לאיסלם,לא אכפת מהם באופן אישי,אבל כן אכפת לי שארופה תתאסלם ותהפוך לחזית ערבית מוסלמית מערבית בשביל ישראל,כאילו שאין לנו מספיק כאלו חזיתות וגם חזית פנימית סרטנית בתוך הארץ.
אני בסך הכל אומר שאם הם יקומו וימגרו את הסרטן האסלמי שגדל בתוכם,אני יהיה ממש מבסוט,שהם יטפלו בבעיות שלהם לחוד ואנו בבעיות שלנו לחוד.לא אמרתי שצריך לסמוך אחד על השני,אבל אם הם יצטרכו נשק מאיתנו כדי להילחם בסרטן האסלמי שלהם אז אני בשמחה יספק להם אותו.
עדיף שהגוי המערבי והגוי האיסלאמי יילחמו זה בזה, ואנחנו נהנה מקרבות הדמים, לא צריך לספק להם נשק, אל תחשוב שהאירופאים כ"כ מאוהבים בנו.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 09, 2009, 21:13:15 »
בס"ד
נו זה מה שאמרתי...אבל למה לא להטות את הכף לטובת הגוי הארופאי וגם להרוויח מזה כסף?
היית רוצה שכל ארופה תיהיה מוסלמית?

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 09, 2009, 21:14:56 »
למה יש לי תחושה שבסוף איכשהו יפילו עלינו את האשמה חח??

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 09, 2009, 21:16:58 »
בס"ד
בס"ד
נו זה מה שאמרתי...אבל למה לא להטות את הכף לטובת הגוי הארופאי וגם להרוויח מזה כסף?
היית רוצה שכל ארופה תיהיה מוסלמית?
לא ממש, אמרת שאתה תתמוך בלא-מוסלמים באירופה, אני אומר שצריך לתת להם לאכול אחד את השני, ולמכור לאירופאים נשק זה סתם בזבוז זמן, יש לנשק שלנו קונים אמיתיים במקומות אחרים.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 09, 2009, 21:29:13 »
בס"ד
בס"דלא ממש, אמרת שאתה תתמוך בלא-מוסלמים באירופה, אני אומר שצריך לתת להם לאכול אחד את השני, ולמכור לאירופאים נשק זה סתם בזבוז זמן, יש לנשק שלנו קונים אמיתיים במקומות אחרים.
אם חירט ווילדרס מחר ראש ממשלת הולנד,ופורצת שם מלחמה באיסלם,ונניח הוא פונה אליך שתמכור לא נשק,לא היית מוכר לו? היית רוצה שיהיה שם רוב מוסלמי?
מה שאתה אומר שיאכלו אחד את השני..נראה לך שזה באמת יקרה,אין כזה דבר ששני צבאות משמידים אחד את השני תמיד יש מנצחים ומפסידים..
שהנוצרים בהולנד ינצחו,מה זה מפריע לך?,שיתעסקו בעניינים שלהם ואנו בשלנו....העיקר שלא יהיו שם אוייבים מוסלמים שבעתיד יאיימו עלינו בחזית נוספת מאירופה...

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 09, 2009, 21:37:04 »
בס"ד
בס"דאם חירט ווילדרס מחר ראש ממשלת הולנד,ופורצת שם מלחמה באיסלם,ונניח הוא פונה אליך שתמכור לא נשק,לא היית מוכר לו? היית רוצה שיהיה שם רוב מוסלמי?
מה שאתה אומר שיוכלו אחד את השני..נראה לך שזה באמת יקרה,אין כזה דבר ששני צבאות משמידים אחד את השני תמיד יש מנצחים ומפסידים..
שהנוצרים בהולנד ינצחו,מה זה מפריע לך?,שיתעסקו בעניינים שלהם ואנו בשלנו....העיקר שלא יהיו שם אוייבים מוסלמים שבעתיד יאיימו עלינו בחזית נוספת מאירופה...
הייתי בודק אפשרות, ולא רק בגלל היותו תומך בישראל (שהנכונות והכנות בתמיכה הנ"ל מוטלת אגב בספק), אלא מתוך שלל אינטרסים אחרים (רמת היעילות של הצבא ההולנדי, התכניות שלו למקרה של ניצחון וכו' וכו' וכו', זה לא רק על בסיס ידידותי כביכול כי כמה שזה מצער אבל ידידי האמת היחידים שלנו הם בני נוח).
נכון, תמיד יש מנצחים ויש מפסידים השאלה היא באיזה מחיר, יש מדינות שכבר הסיכוי שלהן להילחם באיסלם הוא אפס מאופס (בריטניה, צרפת בראשן), ויש מדינות שהסיכוי שלהן להילחם במגפה לא קטן בכלל (פולין, אוקראינה, סרביה לדוגמא) כלומר שזה לא שחור ולבן ויש מדינות שנאכלות בידי האיסלם כבר עכשיו ויש כאלה שהסיכוי שלהן לנצח לא קטן בכלל! והשאלה החשובה ביותר היא האם ייפלו המערכות הצבאיות/טכנולוגיות של צרפת, איטליה, ספרד, גרמניה ובריטניה (לדוגמא) וכמובן של רוסיה לידי המוסלמים או לא, והאם יספיק ה"כופאר" האיטלקי/צרפתי/ספרדי/גרמני/בריטי/רוסי להבין זאת בזמן - על כך איני יכול לענות.
לסמוך על נוצרים, לא יכול, בהתחשב בכך שהנוצרים רצחו פי כמה וכמה יותר יהודים מכל המוסלמים גם יחד (וזה עוד מבלי לחשב את הקומוניסטים שרובם המוחלט נולדו נוצרים/גויים בני דת אחרת בצורה כזו או אחרת, או שהיו יהודים שעברו לצד הרשע), רוב רובם של האירופאים ובראשם הנוצרים שתומכים בנו היא רק בגלל בעיית האיסלם, קרי אין לנו גרנטייה שהם ימשיכו לשחק אותה "תומכים" גם אחרי היעלמות המגפה האיסלאמית.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 09, 2009, 21:44:29 »
בס"ד
רון,זאת גם דעתי,אני לא סומך על נוצרים אבל אם הם יתעוררו יום אחד ויבינו שהם חייבים לשים קץ למגפה האיסלמית אז אני אמכור להם נשק ,מה אכפת לי,זה לא נקרא לסמוך על נוצרים.....לסמוך על נוצרים זה כמו שקרה לנו במלחמת לבנון השניה...זה היה נקרא לסמוך על נוצרים ותראה מה קרה לנו....

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 09, 2009, 21:45:36 »
בס"ד
כל הכבוד לכם איזה דיונים מעניינים יש לנו בפורום

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 09, 2009, 22:11:18 »
בס"ד
בס"ד
רון,זאת גם דעתי,אני לא סומך על נוצרים אבל אם הם יתעוררו יום אחד ויבינו שהם חייבים לשים קץ למגפה האיסלמית אז אני אמכור להם נשק ,מה אכפת לי,זה לא נקרא לסמוך על נוצרים.....לסמוך על נוצרים זה כמו שקרה לנו במלחמת לבנון השניה...זה היה נקרא לסמוך על נוצרים ותראה מה קרה לנו....
כמו שכבר הסברתי, אירופה המערבית (אולי-אולי למעט דנמרק והולנד) כבר כבושה בידי המוסלמים, רק למזרח אירופה (וגם פה חלקה) נותר סיכוי להילחם. אתה לא מבין שיש למכירת הנשק השפעה ארוכת טווח. איננך בור ואתה יהודי חכם ואני בטוח שאתה יודע טוב מאוד על מלחמת אפגניסטן (בריה"מ), למכירת נשק יש השפעה ארוכת טווח, והנוצרים (שאגב רוב רובם של האנטי-מוסלמים הנוצרים הם דתיים ועושים פולחן ל"מסעות הצלב" - אומר לך משו?).
ופה אתה מסכים איתי, לסמוך על נוצרים כמו שאתה מציע פה זה הבל, השותפות האמיתיות לדעתי הן אך ורק סרביה (תחת שלטון לאומי ולא ליברלי כמו היום) והודו (תחת שלטון הינדי אמיתי כמו תחת שלטון מפלגת ה-BJP), אולי שכחתי כמה, אבל שוב, הן הוכיחו שוב ושוב שהן נאמנות לנו (אני לא מדבר על השלטון ההודי והסרבי כיום ואז, אני מדבר על הלאום הסרבי וההודים ההינדים, סה טו).

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 09, 2009, 22:53:39 »
אירופה היא קאפוט, אירוערביה להלן הדיון הישן בנדון:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,12363.0.html
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 09, 2009, 22:56:54 »
בס"ד
אירופה היא קאפוט, אירוערביה להלן הדיון הישן בנדון:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,12363.0.html
בע"ה וזה לא יקרה.