כתב נושא: שלום  (נקרא 2102 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק NatiMan

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • פלסטין = השקר של המאה ה20+ המאה 21
    • שמעתי שלא רוצים לתת לחיים להיכנס לארצנו הקטנה והפורחת תעשו לי טובה וכנסו לפה
שלום
« ב- : אוגוסט 09, 2009, 09:08:59 »
שלום,
קוראים לי נתי ואני חדש כאן בפורומים,
אני לא יודע עם זה מותר מה שעשיתי עכשיו (מציג את עצמי כי פשוט היה לי מאד חשוב להיות כאן בפורומים וחשבתי שיש צורך בלהציג את עצמי ולא ממש נראה לי שזה הפורום)
ואני מרגיש שיש לי ים של שאלות אל חיים בן פסח, אני אשמח להיות פעיל כאן בפורומים ושחיים בן פסח יענה על שאלותי.
וגם חשוב לי להיות כאן בפורומים כי זה ירגיש לי כבוד מאד מאד מאד גדול להיות חלק מתנוע שבאמת מתכוונת לעשות משהו עם הבעיה הפלסטינית.
אשמח להיות פעיל באתר ובתנוע והמשך יום טוב לכולם... :old_smiley:
משנת 1948 נוכח בארצנו הקטנה היפה והפורחת נגיף קטלני שניקרא "ערב" הנגיף מתפשט במהירות כבר מ1948 עד היום בארצנו כיום ניתן לעמיד שכמיליון אזרחים נגועים ויש חשש אדיר שזה יתפשט.

בימים אלו הימין האמיתי מציע לכם מרפא חד פעמי לנגיף. המרפא ניקרא "טרנספר" ביחרו בנו וקדמו אותנו וננצח יחד את האויב הערבי!

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שלום
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 09, 2009, 11:12:42 »
בס"ד
ברוך הבא  O0 :dance:!!!!!!!!!
בע"ה תהיה פעיל בפורום וגם בחץ לפורום
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
שלום
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 09, 2009, 11:33:51 »
היי נתי,
ברוך הבא.

לטובת היכרות, הכי טוב שתכנס לאשכול "מה שבראש" ותתחיל לענות שם על שאלות  :old_wink2:

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 09, 2009, 12:55:52 »
ברוך הבא נתי!
 :dance: :) :dance:

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 09, 2009, 14:12:33 »
ברוך הבא O0

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שלום
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 09, 2009, 17:50:42 »
בס''ד

ברוך הבא!

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
שלום
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 09, 2009, 17:57:16 »
ברוך הבא אחינו!

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
שלום
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 09, 2009, 18:16:26 »
בס''ד

ברוכים הבאים לפורום החושף את האמ-ת ללא שום מסיכות!! ידיעת האוייב הוא חצי הדרך להבסתו בע'ה וישועתו! אנו חושפים כאן את האוייב האמיתי של היישוב היהודי האמוני הימני האמיתי על אדמת ארץ-הקודש תובב''א !! ונשמח אם תצטרף למשימה הקדושה הזו בכדי שדם יהודי ואדמת ארץ-הקודש תובב''א  יפסיקו  להיות הפקר ר''ל (הפקרת אדמות ארץ-הקודש תובב''א בימינו פירושה למעשה הפקרת דם יהודי הי''ד כפי שראינו במעשי הגירושים הנתעבים של יהודים מבתיהם ומנחלתם שהביאו את ירי הטילים והמרגמות על הערים והיישובים וגבו מחיר דמים רב הי''ד )!!

הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: אוגוסט 09, 2009, 23:59:11 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק NatiMan

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 09, 2009, 19:06:04 »
בס"ד

תודה רבה לכולכם שהגבתם לי, אני מאחל לתנוע הזאת שנגיע עוד רחוק וחיים יהיה כאן ראש ממשלה!
ותאמינו לי אני רק בן 13.5 ואני יודע מספיק על הנושא ואני מקווה שיום יבוא ויותר לא נצטרך לפחד ללכת לשום מקום ולשום מקום בחזרה מבלי לפחד שאיזה פלסטינאצי יתפוצץ עלינו!
ומבחינתי כל יום ויום יותר קרוב ליום הזה!
משנת 1948 נוכח בארצנו הקטנה היפה והפורחת נגיף קטלני שניקרא "ערב" הנגיף מתפשט במהירות כבר מ1948 עד היום בארצנו כיום ניתן לעמיד שכמיליון אזרחים נגועים ויש חשש אדיר שזה יתפשט.

בימים אלו הימין האמיתי מציע לכם מרפא חד פעמי לנגיף. המרפא ניקרא "טרנספר" ביחרו בנו וקדמו אותנו וננצח יחד את האויב הערבי!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 09, 2009, 19:23:05 »
שלום,
קוראים לי נתי ואני חדש כאן בפורומים,
אני לא יודע עם זה מותר מה שעשיתי עכשיו (מציג את עצמי כי פשוט היה לי מאד חשוב להיות כאן בפורומים וחשבתי שיש צורך בלהציג את עצמי ולא ממש נראה לי שזה הפורום)
ואני מרגיש שיש לי ים של שאלות אל חיים בן פסח, אני אשמח להיות פעיל כאן בפורומים ושחיים בן פסח יענה על שאלותי.
וגם חשוב לי להיות כאן בפורומים כי זה ירגיש לי כבוד מאד מאד מאד גדול להיות חלק מתנוע שבאמת מתכוונת לעשות משהו עם הבעיה הפלסטינית.
אשמח להיות פעיל באתר ובתנוע והמשך יום טוב לכולם... :old_smiley:
ברוך הבא אחי!
"וגם חשוב לי להיות כאן בפורומים כי זה ירגיש לי כבוד מאד מאד מאד גדול להיות חלק מתנוע שבאמת מתכוונת לעשות משהו עם הבעיה הפלסטינית."
תיקון קטן:
"....עם הבעיה האיסלמית."
לאט לאט נכניס אותך לעניינים.
אין עם כזה שנקרא 'פלסטיני' זה מיתוס!

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שלום
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 09, 2009, 19:43:34 »
בס"ד
אל תדאג אחי אתה יהודי בן של מלך מלכי המלכים אתה בן של בורא עולם הגעת לפורום הנכון
באינטנט יש הרבה שמאלנים סוף סוף יש פורום בשבילינו אחד הטובים כאן תוכל לגלות את האמת לא כמו בביץ הספר עם החינוך הירוד הזה

מנותק NatiMan

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 09, 2009, 19:44:11 »
ברוך הבא אחי!
"וגם חשוב לי להיות כאן בפורומים כי זה ירגיש לי כבוד מאד מאד מאד גדול להיות חלק מתנוע שבאמת מתכוונת לעשות משהו עם הבעיה הפלסטינית."
תיקון קטן:
"....עם הבעיה האיסלמית."
לאט לאט נכניס אותך לעניינים.
אין עם כזה שנקרא 'פלסטיני' זה מיתוס!

אחי אתה צודק! באמת אין עם כזה זה סתם תירוץ כדי להילחם בנו זה סתם תירוץ כדי שהם יובילו את עצמם למוות העולם חייב להבין שלהילחם בישראל זאת משימת התאבדות! הם חושבים שהכחשת שואה זה בסדר, אבל להכחיש את קיומו של העם שלהם זה צרה עבורם!
אל תדאג זה לא ישראל תקוע עם האויבים שלה זה הם עם מלחמת הקודש המפגרת שהלם נתקעו איתנו....

עם כבר יש לי שאלה
תוכנית טרנספר זה תוכנית העברה כוללת לכל הערבים בארץ לכולם כולם או שרק לאלו שחיים בשטחים "הפלסטינים"?

מנותק NatiMan

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 09, 2009, 19:46:34 »
בס"ד
אל תדאג אחי אתה יהודי בן של מלך מלכי המלכים אתה בן של בורא עולם הגעת לפורום הנכון
באינטנט יש הרבה שמאלנים סוף סוף יש פורום בשבילינו אחד הטובים כאן תוכל לגלות את האמת לא כמו בביץ הספר עם החינוך הירוד הזה

תודה רבה רבה לך, ודווקא בבית ספר שבו אני לומד, זה נחשב לבית ספר ימני, מלמדים אותנו שם שצריך שלום וכאלה אבל זה אמור להיות בתנאים שלנו הבנת קיצר סך הכל מלמדים אותנו כמה שהערבים טועים וכמה אנחנו צודקים ככה זה אצלנו, אבל אני הלך על החינוך של הפורום הזה חח

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שלום
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 09, 2009, 20:11:19 »
תודה רבה רבה לך, ודווקא בבית ספר שבו אני לומד, זה נחשב לבית ספר ימני, מלמדים אותנו שם שצריך שלום וכאלה אבל זה אמור להיות בתנאים שלנו הבנת קיצר סך הכל מלמדים אותנו כמה שהערבים טועים וכמה אנחנו צודקים ככה זה אצלנו, אבל אני הלך על החינוך של הפורום הזה חח
בס"ד
הבנתי אחי ימני יענו ימני אבל זה ימין מזוייף כי לבצפר אין  התנתקות ממערכת החינוך
מערכת החינוך הביאה עלינו צרות בכל בתחום הימני גם בתחום הלימודי וגם בחינוך היהודי
מערכת החינוך כפופה לממסד הזה

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
שלום
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 09, 2009, 20:17:14 »
ברוך הבא גבר

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 09, 2009, 20:19:11 »
בס"ד
ל-arabhater
אני אגיב לך עוד מעט  אחי,עברתי את המגבלה של ההודעות אישיות

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שלום
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 09, 2009, 21:13:52 »
בס"ד
ברוך הבא אח שלי.
ציטוט
עם כבר יש לי שאלה
תוכנית טרנספר זה תוכנית העברה כוללת לכל הערבים בארץ לכולם כולם או שרק לאלו שחיים בשטחים "הפלסטינים"?
אכן. שום מוסלמי לא יתקיים על אדמת ארץ ישראל השלמה בע"ה.