כתב נושא: תמונתו של רוצח.  (נקרא 11581 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
גדול דורנו...
« להגיב #25 ב- : אוגוסט 09, 2009, 22:52:11 »
שלא לדבר על מסירת מידע לאוייב דרך הצינורות הרוסיים בימי מחתרת הקצינים של מפ"ם.
שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה...סוף כל סוף מה שאני מנסה לומר מזמן, מחלחל לשאר חברי הפורום.
זו הפעם הראשונה שמישהו כאן בפורום חוץ ממני, מזכיר את הפן ההסטורי החשוב הזה של רבין.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
משתנה ציבורית משיש בסגנון מודרני!
« להגיב #26 ב- : אוגוסט 09, 2009, 23:56:19 »
הם בנו מצבה גדולה, כדי לוודא שהוא לא יקום בטעות...
בס''ד

לנו זה נראה כמו משתנה ציבורית משיש בסגנון מודרני ! רק שכחו לחבר את הצינורות של הניקוז .. בעצם לא צריך ! זוהי משתנה עם ניקוז מובנה !!  >:( >:(

הגולה בארץ :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תמונתו של רוצח.
« להגיב #27 ב- : אוגוסט 09, 2009, 23:59:13 »
בס"ד
חחחחח...הגולה בארץ..חחח...הרגת אותי מצחוק חחחח...
 :laugh: :::D :::D :::D :::D :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :::D :::D

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס"ד
חחחחח...הגולה בארץ..חחח...הרגת אותי מצחוק חחחח...
 :laugh: :::D :::D :::D :::D :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :::D :::D
בס''ד

'' ככה לא בונים חומה !! '' ....''ככה לא בונים גשר !! '' .... ועכשיו הלהיט החדש  '' ככה לא בונים קבר !!'' .... !! אנו לא נתפלא אם איזשהו תייר שאיננו מקומי ישתין על הדבר  הזה לתומו , מכיוון שבכל מקום בעולם שיציגו תמונה של דבר כז וישאלו '' מה זה? '' יענו לכם פה אחד ''משתנה ציבורית !! '' !! סוף סוף מישהו דואג להומלסים ומסדר להם משתנה ציבורית בסגנון חדיש !! ועוד משיש גראניט יוקרתי !! מעולה !! הדבר הזה יכול לשמש גם כאסלה כזכר להסכמי ''האסלה'' (אוסלו ) , ואז יש לנו למעשה אטראקצי'ה פעילה שגם מזכירה את פועלו של אותו בוק שהמפעל הזה מוקשט לזכרו שר''י !!

הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: אוגוסט 10, 2009, 00:34:05 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תמונתו של רוצח.
« להגיב #29 ב- : אוגוסט 10, 2009, 00:18:39 »
בס"ד
בס''ד

'' ככה לא בונים חומה !! '' ....''ככה לא בונים גשר !! '' .... ועשכיו הלהיט החדש  '' ככה לא בונים קבר !!'' .... !! אנו לא נתפלא אם איזשהו תייר שאיננו מקומי ישתין על המצבה הזו לתומו , מכיוון שבכל מקום בעולם שיציגו תמונה של דבר כז וישאלו '' מה זה '' יענו לכם פה אחד ''משתנה ציבורית !! '' !! סוף סוף מישהו דואג להומלסים ומסדר להם משתנה ציבורית בסגנון חדיש !! ועוד משיש גראניט יוקרתי !! מעולה !!

הגולה בארץ  :)
חחחח... :::D :::D :::D :::D....כן טוב לדאוג להומלסים... :::D :::D :::D

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
תמונתו של רוצח.
« להגיב #30 ב- : אוגוסט 10, 2009, 01:11:40 »
שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה...סוף כל סוף מה שאני מנסה לומר מזמן, מחלחל לשאר חברי הפורום.
זו הפעם הראשונה שמישהו כאן בפורום חוץ ממני, מזכיר את הפן ההסטורי החשוב הזה של רבין.
נץ האמת עד שלא הראת לי הוכחות לזה לא שמעתי על כך משום מקור, כל עניין מחתרת הקצינים של מפ"ם מושתק לגמרי.
למרות שמדובר בעניין ידוע לא מדברים על זה בשום מקום.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תמונתו של רוצח.
« להגיב #31 ב- : אוגוסט 10, 2009, 01:16:38 »
נץ האמת עד שלא הראת לי הוכחות לזה לא שמעתי על כך משום מקור, כל עניין מחתרת הקצינים של מפ"ם מושתק לגמרי.
למרות שמדובר בעניין ידוע לא מדברים על זה בשום מקום.
בוודאי שזה מושתק, כמו עוד השד יודע כמה עוד פרשיות שמרשיעות את האליטה השמאלנית השלטת בבגידה פר אקסלנס.
הם כותבים את ספרי ההסטוריה לבתי הספר, הם משדרים את החדשות, הם עורכים את הטקסים הממלכתיים, הם בונים את המוזיאונים וממלאים אותם בתוכן, הם עורכים את ימי העיון וההשתלמות, הם מקימים את מכוני המחקר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
תמונתו של רוצח.
« להגיב #32 ב- : אוגוסט 10, 2009, 09:50:33 »
בוודאי שזה מושתק, כמו עוד השד יודע כמה עוד פרשיות שמרשיעות את האליטה השמאלנית השלטת בבגידה פר אקסלנס.
הם כותבים את ספרי ההסטוריה לבתי הספר, הם משדרים את החדשות, הם עורכים את הטקסים הממלכתיים, הם בונים את המוזיאונים וממלאים אותם בתוכן, הם עורכים את ימי העיון וההשתלמות, הם מקימים את מכוני המחקר.

תוכל להביא איזהשהו מקור או מאמר לכל הנושא של רבין? חיפשתי את זה באנטרנט בזמן וויכוח עם חברים ולא מצאנו דבר.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
תמונתו של רוצח.
« להגיב #35 ב- : אוגוסט 10, 2009, 19:25:26 »
מה העניינים איתך?  לא הגיע הזמן להתקין אקרובט?  :old_WTF_Aza:

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
תמונתו של רוצח.
« להגיב #36 ב- : אוגוסט 10, 2009, 19:26:25 »
מה העניינים איתך?  לא הגיע הזמן להתקין אקרובט?  :old_WTF_Aza:

חחחח לאט לאט אני עדיין מחפש להוריד וורד.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
תמונתו של רוצח.
« להגיב #37 ב- : אוגוסט 10, 2009, 19:32:09 »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תמונתו של רוצח.
« להגיב #38 ב- : אוגוסט 10, 2009, 19:36:13 »
איך זה קשור לרבין?

http://www.acpr.org.il/nativ/articles/2004_1_lord.pdf

אני לא יכול לפתוח את זה בגלל שזה pdf, יש דרך אחרת?
המאמרים מויקיפדיה הם חומר רקע להבנת התקופה, המדינות והארגונים המעורבים.
המאמר של ה-PDF הוא זה שגם נוקב בשמות האנשים המעורבים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
תמונתו של רוצח.
« להגיב #39 ב- : אוגוסט 10, 2009, 23:05:07 »
המאמרים מויקיפדיה הם חומר רקע להבנת התקופה, המדינות והארגונים המעורבים.
המאמר של ה-PDF הוא זה שגם נוקב בשמות האנשים המעורבים.

המאמר ממש מעניין אבל הוא לא מראה את רבין חד משמעית כבוגד, רציתי משהו שיוכיח שהוא נתן נשק לערבים, שחור על גבי לבן, משהו שאי אפשר להתווכח איתו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תמונתו של רוצח.
« להגיב #40 ב- : אוגוסט 10, 2009, 23:44:20 »
המאמר ממש מעניין אבל הוא לא מראה את רבין חד משמעית כבוגד, רציתי משהו שיוכיח שהוא נתן נשק לערבים, שחור על גבי לבן, משהו שאי אפשר להתווכח איתו.
מה זה אם לא בוגד, האיש עשה ככל יכולתו למכור את המדינה לידיה של בריה"מ.
האיש העביר מידע מודיעיני פנימי ביודעין לחברי מפ"ם כשידוע שזה הולך ישירות לנציגיה הרשמיים והלא רשמיים של בריה"מ (KGB ו-GRU) בארץ ובעולם, מה זה אם לא בגידה פר אקסלנס??
זה אמא של האמא של שחור על גבי לבן.
זה חד משמעי בריבוע.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
תמונתו של רוצח.
« להגיב #41 ב- : אוגוסט 11, 2009, 05:25:10 »
מה היה חלקו של ישראל בר במפלגת מפ"ם? באחד הלינקים שנתת הוא מוזכר כאיש סודו של בן גוריון ובלינק האחרון הוא מוזכר בסמינרים של מפ"ם, תעשה לי קצת סדר בדברים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תמונתו של רוצח.
« להגיב #42 ב- : אוגוסט 11, 2009, 06:28:28 »
מה היה חלקו של ישראל בר במפלגת מפ"ם? באחד הלינקים שנתת הוא מוזכר כאיש סודו של בן גוריון ובלינק האחרון הוא מוזכר בסמינרים של מפ"ם, תעשה לי קצת סדר בדברים.
הוא עבר בתחילת שנות החמישים ממפ"ם למפא"י, לא שהוא החליף אידאולוגיה, ממש לא, הוא ריגל למען בריה"מ מתחת לאף של בן גוריון.
מהלך המעבר שלו היה כדי לזכות בנתח השפעה רב יותר וקירבה גדולה יותר למעגל השלטון האינטימי ביותר של המדינה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
תמונתו של רוצח.
« להגיב #43 ב- : אוגוסט 11, 2009, 10:43:54 »
מפ"ם ממה שהבנתי הייתה כולה דיבורים אך לא בוצע מעשה אחד של בגידה, או שפספסתי משהו?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תמונתו של רוצח.
« להגיב #44 ב- : אוגוסט 11, 2009, 23:30:55 »
מפ"ם ממה שהבנתי הייתה כולה דיבורים אך לא בוצע מעשה אחד של בגידה, או שפספסתי משהו?
מרגלים צמחו מתוכם, ומידע רגיש הועבר לנציגי בריה"מ הרשמיים והלא רשמיים, זה רק "דיבורים"?
איפה למדת הבנת הנקרא?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
תמונתו של רוצח.
« להגיב #45 ב- : אוגוסט 12, 2009, 00:06:59 »
מרגלים צמחו מתוכם, ומידע רגיש הועבר לנציגי בריה"מ הרשמיים והלא רשמיים, זה רק "דיבורים"?
איפה למדת הבנת הנקרא?

מרגלים חוץ מישראל בר? איפה כתוב במאמר שהועבר מידע רגיש לנציגי בריה"מ חוץ מבמקרה של ישראל בר.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תמונתו של רוצח.
« להגיב #46 ב- : אוגוסט 12, 2009, 13:41:57 »
מרגלים חוץ מישראל בר? איפה כתוב במאמר שהועבר מידע רגיש לנציגי בריה"מ חוץ מבמקרה של ישראל בר.
אחרי קריסת בריה"מ כשנחשפו הארכיונים של GRU, קומיסרט החוץ וKGB, היו מסמכים משם שהראו במפורש שרוב חברי מפ"ם (בדגש על בכירי המפלגה) אכן עמדו עימם (עם גופים אלה) בקשר והעבירו להם מידע רגיש ואף בתכתובות פנימיות שלהם, מראים כי אכן קשר זהה היה עמוק ונרחב.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
תמונתו של רוצח.
« להגיב #47 ב- : אוגוסט 12, 2009, 13:46:31 »
אחרי קריסת בריה"מ כשנחשפו הארכיונים של GRU, קומיסרט החוץ וKGB, היו מסמכים משם שהראו במפורש שרוב חברי מפ"ם (בדגש על בכירי המפלגה) אכן עמדו עימם (עם גופים אלה) בקשר והעבירו להם מידע רגיש ואף בתכתובות פנימיות שלהם, מראים כי אכן קשר זהה היה עמוק ונרחב.

הבנתי.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תמונתו של רוצח.
« להגיב #48 ב- : אוגוסט 12, 2009, 13:48:52 »
הבנתי.
אל תשכח שהקשרים הללו כבר ידועים הרבה לפני קריסת בריה"מ, השב"כ ידע על זה כבר בשנות החמישים כשזה קרה בפועל, בריל טיים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
תמונתו של רוצח.
« להגיב #49 ב- : אוגוסט 12, 2009, 14:11:24 »
ישנו מסמך שמקשר את רבין ישירות? כי רבין היה חבר בחוג הקצינים אבל לאו דווקא בתוך המפלגה, ואם בתוך המפלגה לאו דווקא מאלה שמכרו את המדינה, יש יותר מדי "חורים" יש איזשהו מסמך שמקשר את רבין ישירות לבגידה?

ובנושא לא קשור, קראתי כמה פעמים בפורום שרבין נטש חיילים בשדה קרב או משהו כזה, על מה מדובר?