כתב נושא: חיים בן פסח באנגלית: יש להוציא את הפורנו בישראל מחוץ לחוק ולהעניש בחומרה  (נקרא 35983 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
מעולם לא שמעתי את חיים מתבטא כך, מעולם לא שמעתי את חיים מדבר על עונש מוות גם לא לשמאלנים אוהדי אוייב
אז במקום לסבן אותנו עם השקרים שלך עדיף שתשתוק.

"ימניים חסרי השכלה"  אתה מתכוון לא שייכים לאליטות שמתעשרות על חשבון אחיהם? נכון אנו מעדיפים לא להתעשר
כשזה בא על חשבון יהודים שסובלים, בניגוד אליך. אתם חשבתם שאחרי שתסייעו ברצח הרב כהנא הי"ד לא יהיה יותר כהנא
ולא יהיו ימניים, והנה תורתו של הרב חיה וקיימת, תלמידיו ותלמידי תלמידיו ממשיכים בהפצת הרעיון, ומרימים את הדגל
בגאווה.

אני חושב שהמילים מתוך "שיר הלגיון" של תנועת בית"ר מתאימות כאן:
".....עוד טל נעורים על פנינו הפציע, את דגל בית"ר הניפונו לעד, נחשול השנאה כי פנינו הפתיע, הגבענו דגלינו ונלך מחת.
לא תמול לא שלשום המנהיג חיילך, היינו בקרב לוחמים ותיקים, בסבל בסער הלכנו אחריך, אחריך נבואה בנתיב המנצחים."

כמו אז ועד היום, כשאתה אוהב את עמך, שונאי עמך שונאים אותך, וחיילי האוייב הערבים והיהודים(דוגמתך) מפיצים עליך שקרים ושנאה,
אגב, איפה הייתה היהדות הרפורמית כ6 מיליון מאחיהם נרצחו והם סירבו להפגין בארה"ב שיפציצו את אוושביץ? איפה הם היו כשהרב
כהנא זצ"ל הפגין למען יהודי ברית המועצות? מה הם עשו חוץ מלקבור את יהודי ברית המועצות?

דבר נוסף, "ואהבת לרעך כמוך כל השאר לא חשוב" זה יהדות? על מה אתה מסתמך שזו היהדות המקורית? הרי באותה תורה מובא שאסור
לחלל שבת צריך לשמור כשרות ו"לא תתורו אחרי לבבכם ואחרי עיניכם" שלושה דברים שרפורמים לא מחשיבים כלל.
אז אל תאמר שאתם יהדות,ואל תסתמך על המילה יהודי להבנת דרכיך שמלבד האמונה ב"שילוש" אין בינכם ובין הקתולים הנוצרים שום הבדל.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק האדם הבבון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
האדם הנבון -
ספק בבקשה לינק להתבטאות של חיים בן פסח על זה שיש להחמיר עד כדי עונש מוות לצופים בפורנו.

אל תשאיר את אמינותך בעמימות בבקשה.

אתה מוזמן לשאול אותו בעצמך. הוא אמר עונש חמור (עד אפילו עונש מוות) לפורנוגרפרים (אנשים שמפיקים ומפיצים פורנו) בישראל ולא למי שצופה או לשחקניות.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
להלן דת האהבה למכונה "האדם הנבון":
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

יש כאן עוד שני בוגדים שלא מאמינים בכלום. כל זה משחק בשביל הבוגדים השמאלניים האלה.

הרפורמים שר''י היו בוגדים גלותיים בגרמניה שרצו להיות מקובלים על הגויים בגרמניה בכל מחיר.

לכן הרפורמים ביטלו את ברית המילה. והם ביטלו את יום השבת והחליפו אותו עם יום ראשון כמו הנוצרים. והרפורמים אמרו שהיהודים לעולם לא יחזרו לארץ ישראל, שגרמניה היא ארץ הקודש החדשה. "ברלין היא הירושלים שלנו" הם אמרו.

הרפורמים חשבו שהתבוללות והתייוונות יביאו סוף לאנטישמיות בגרמניה. אך ההפך קרה: הרפורמים הביאו את היטלר והנאצים.

כאן בארה''ב, היו הרבה רפורמים כי היהודים באמריקה גם רצו להתבולל. עכשיו הילדים שלהם כבר לא יהודים. הרפורמים בעד נישואי תערבות והם בעד הומוסקסואליות והם בעד הפלות. יש "רבנים" רפורמים שהם הומואים מוצהרים והם עושים "נישואים" בין הומואים.

הם גם נגד ישראל. הם תומכים בברק חוסיין אובמה והם בוגדים בישראל כמו שהם בגדו ב6 מיליון יהודים בשואה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
נץ אל תביא דבר כזה עשה טוב אי אפשר להסתכל על זה

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
אין לי מה לשאול אותו, אני מכיר את דעותיו ואין הן כאלה.

תביא בבקשה לינק למה שהוא כתב, אמרת שראית את זה נכון?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בס"ד
נץ אל תביא דבר כזה עשה טוב אי אפשר להסתכל על זה
להפך, אני רוצה שאנשים יפנימו היטב מי בדיוק מטיף ל"אהבה" וזה כל הוויתו, ולעומת זאת מה זה באמת יהדות.
אני מצטער על הפרובוקציה, ביתר-לעד, אבל עתה זה היה נצרך.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק האדם הבבון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אין לי מה לשאול אותו, אני מכיר את דעותיו ואין הן כאלה.

תביא בבקשה לינק למה שהוא כתב, אמרת שראית את זה נכון?
שאל אותו, ככה הוא אמר. אין לי לינק כי זה היה בקובץ אודיו.

מנותק האדם הבבון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
להפך, אני רוצה שאנשים יפנימו היטב מי בדיוק מטיף ל"אהבה" וזה כל הוויתו, ולעומת זאת מה זה באמת יהדות.
הדת שלי זה פשוט להיות אדם טוב ומוסרי ולהיות ונחמד לאנשים באשר הם (לא משנה מה הדת שלהם).

"סור מרע ועשה טוב".

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
אני מבין אותך נץ סבבה אבל כאילו אם אתה רוצה להפנים לאותם אנשים מזה אהבה אז תיתן להם את התמונות להלן בהודעות אישיות כי אני לא יכול להסתכל על זה ואני בטוח שגם רוב חבריי הפורום או אפילו כולם

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הדת שלי זה פשוט להיות אדם טוב ומוסרי ולהיות ונחמד לאנשים באשר הם (לא משנה מה הדת שלהם).

"סור מרע ועשה טוב".
אז בניגוד אליך אני יודע שיש בורא לעולם, ואני מאמין שהוא נתן תורה לעם ישראל וכיהודי עלי לשמור אותה
גם אם אני לא מבין את ההגיון שבדברים מכיוון שבורא העולם שנתן לי חכמה, בודאי חכם ממני.

שנית, ב"דת" שלך מותר לשקר? להוציא שם רע על אדם כמו שאתה עושה נגד חיים עכשיו?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בס"ד
אני מבין אותך נץ סבבה אבל כאילו אם אתה רוצה להפנים לאותם אנשים מזה אהבה אז תיתן להם את התמונות להלן בהודעות אישיות כי אני לא יכול להסתכל על זה ואני בטוח שגם רוב חבריי הפורום או אפילו כולם
זה בדיוק העניין, הפעם, כדי להעביר את המסר באופן ברור, הייתי צריך לזעזע.
מסר פרטי לא היה מספיק
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בית"ר מה שנץ רצה להבהיר זה שהנה הנצרות כמו הרפורמים תמיד מטיפים ל"אהבה" ומנגד שפכו נהרות של דם
יהודי, כככה שלא תמיד מה שנראה מבחוץ "יפה" יפה גם מבפנים, כמאמר הגמרא על כד לבן מבחוץ אך שחור
מפוחם מבפנים.

מנותק האדם הבבון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אז בניגוד אליך אני יודע שיש בורא לעולם, ואני מאמין שהוא נתן תורה לעם ישראל וכיהודי עלי לשמור אותה
גם אם אני לא מבין את ההגיון שבדברים מכיוון שבורא העולם שנתן לי חכמה, בודאי חכם ממני.

שנית, ב"דת" שלך מותר לשקר? להוציא שם רע על אדם כמו שאתה עושה נגד חיים עכשיו?
זה מה שהוא אמר. גם אתה מוזמן לשאול אותו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor

"סור מרע ועשה טוב".
שוב, זה לא יהדות, ו"סור מרע ועשה טוב" זה סיסמא נחמדה, אבל אל תעשה פה סלט, לתפיסת עולמך באמת אין ולו קשר קלוש עם היהדות, מה שאתה משדר, שוב ושוב ושוב זה רק זה וכל מה שאתה מדגיש זה פועל יוצא מהנחות היסוד של זה:
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בית"ר מה שנץ רצה להבהיר זה שהנה הנצרות כמו הרפורמים תמיד מטיפים ל"אהבה" ומנגד שפכו נהרות של דם
יהודי, כככה שלא תמיד מה שנראה מבחוץ "יפה" יפה גם מבפנים, כמאמר הגמרא על כד לבן מבחוץ אך שחור
מפוחם מבפנים.
בס"ד
הבנתי אותו רק הסברתי את מה שאני חושב שצריך לתת תמונות כאלה בהודעות אישיות אבל התגובה האחרונה שלו הבנתי שהוא רוצה להעביר את המסר באופן ברור אז הוא שם תמונה בגלוי לכולם

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בס"ד
הבנתי אותו רק הסברתי את מה שאני חושב שצריך לתת תמונות כלה בהודעות אישיות אבל התגובה האחרונה שלו הבנתי שהוא רוצה להעביר את המסר באופן ברור אז הוא שם תמונה בגלוי לכולם
נכון, וכפי שאתה רואה אני לא חוזר בי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חוץ מזה ביתר, אני בהחלט חושב שיפה לישוע גזרה צלובה...

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חוץ מזה ביתר, אני בהחלט חושב שיפה לישוע גזרה צלובה...
בס"ד
לא אמרתי כלום עליו ימח שמו וזכרו רק בגלל שהיה צלב לא יכלתי לראות את זה

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

וכמובן הטענה שאני מציע עונש מוות לפורנוגרפיה היא שיקרית.

אני כן אמרתי שאני מציע עונש מוות כשיש אונס אלים וברוטלי של נשים ובנות. כי הרבה פורנוגרפים אונסים את הנשים והבנות בברוטליות נוראה. היו הרבה כתבות על זאת בארה''ב ובאירופה. כשיש אונש אלים וברוטלי של נשים ובנות, אני בעד או מאסר עולם או עונש מוות לאנסים.

אולם אם אין אונס, אני כמובן לא מציע עונש מוות. אם יש פורנוגרפיה בלי אונס, אני מציע קנסות ואולי מאסר קצר.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
לא אמרתי כלום עליו ימח שמו וזכרו רק בגלל שהיה צלב לא יכלתי לראות את זה
באמת, המסמר בראש לא עושה אותו יפה יותר?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אני כן אמרתי שאני מציע עונש מוות כשיש אונס אלים וברוטלי של נשים ובנות. כי הרבה פורנוגרפים אונסים את הנשים והבנות בברוטליות נוראה. היו הרבה כתבות על זאת בארה''ב ובאירופה. כשיש אונש אלים וברוטלי של נשים ובנות, אני בעד או מאסר עולם או עונש מוות לאנסים.

אולם אם אין אונס, אני כמובן לא מציע עונש מוות. אם יש פורנוגרפיה בלי אונס, אני מציע קנסות ואולי מאסר קצר.
בס"ד
חיים היקר שלום!
מה אתה מציע לעשות לערבי שקיים יחסים עם יהודיה?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
באמת, המסמר בראש לא עושה אותו יפה יותר?
בס"ד
עושה יותר יפה בלעדיי זה הוא נראה כמו טלי פחימה בלי כאפייה ימח שמה מתאים לה כאפייה ימח שמה וזכרה

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

וכך התבהרה לה התמונה, הרפורמי השקרן שבא כאילו מצד ה"ליברליות" וה"קדמה" וה"אהבה" הוא למעשה תומך באנסים כשזה משרת
את התאוות המלוכלכות שלו, וככה הוא מטיל את תכונותיו הרעות על אחרים, ועל זה כבר אמרו חז"ל זיע"א: "כל הפוסל, במומו הוא פוסל".

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

הרבה פורנוגרפים מרביצים לנשים, אונסים אותן, ומדביקים אותן באיידס ועוד מחלות מין. והרבה פורנוגרפים מכריחים את הנשים והבנות לקחת סמים כדי למכר אותן, כי ככה יותר קל להשתלט עליהן.

כדאי לזכור שרוב הפורנוגרפיה נעשית על ידי הפשע המאורגן, שהם אנשים אכזריים ואלימים ביותר.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 05, 2009, 02:18:49 על ידי חיים בן_פסח »