שונות > מה שבראש

נאומים קורעים מצחוק ערוכים של נסחרא

<< < (4/5) > >>

אלירן:

--- ציטוט של: פופאי על פברואר 25, 2007, 20:45:29 ---
--- ציטוט של: underground על פברואר 25, 2007, 19:01:05 ---
--- ציטוט של: פופאי על פברואר 25, 2007, 18:26:36 ---
--- ציטוט של: MiSs_DAnIeL על פברואר 25, 2007, 16:23:24 ---פופאי לא אמרתי לך כבר למחוק את התמונה המכוערת הזאת? :2funny:

--- סוף ציטוט ---

יקירתי התמונה הזו באה מהאתר שלכם תפני את הביקורת שלך לאחראים ואולי אם תאווררי מדי פעם את השמלה ותתני לכמה ראפרים כמו MNM שבתמונה לאוורר לך את המחסן מדי פעם אז לא תתעסקי בנישות

--- סוף ציטוט ---

תראה תסרט של אמינם 8 mile ותראה איך השחורים באמריקה שונאים תלבנים..ככה זה בדיוק פה רק שאלה ששונאים אותנו פה זה הערבים..

--- סוף ציטוט ---

כי כמו שאתם מתעללים בערבים 60 שנה הלבנים התעללו בכושים 400 שנה אני לא מופתע שלשחורים יש טינה כלפי האמריקאי הלבן המצוי אבל מה זה קשור לאמינם הוא לבן

--- סוף ציטוט ---

הטיפשות שלך נוזלת מכות החורים בגוף שלך..עוד ליפני קודם המדינה...בקושי היו פה יהודים באותם זמנים אתה יודע מה הערבים פה תושבי המקום היו עושים לאותם יהודים? לא שמעת על הפרוגרומים שהיו פה? לא למדת על זה בביצפר?

אז תפסיק לדבר שטויות יאפס...

כהנא צדק!:

--- ציטוט של: underground על פברואר 25, 2007, 21:28:34 ---
--- ציטוט של: פופאי על פברואר 25, 2007, 20:45:29 ---
--- ציטוט של: underground על פברואר 25, 2007, 19:01:05 ---
--- ציטוט של: פופאי על פברואר 25, 2007, 18:26:36 ---
--- ציטוט של: MiSs_DAnIeL על פברואר 25, 2007, 16:23:24 ---פופאי לא אמרתי לך כבר למחוק את התמונה המכוערת הזאת? :2funny:

--- סוף ציטוט ---

יקירתי התמונה הזו באה מהאתר שלכם תפני את הביקורת שלך לאחראים ואולי אם תאווררי מדי פעם את השמלה ותתני לכמה ראפרים כמו MNM שבתמונה לאוורר לך את המחסן מדי פעם אז לא תתעסקי בנישות

--- סוף ציטוט ---

תראה תסרט של אמינם 8 mile ותראה איך השחורים באמריקה שונאים תלבנים..ככה זה בדיוק פה רק שאלה ששונאים אותנו פה זה הערבים..

--- סוף ציטוט ---

כי כמו שאתם מתעללים בערבים 60 שנה הלבנים התעללו בכושים 400 שנה אני לא מופתע שלשחורים יש טינה כלפי האמריקאי הלבן המצוי אבל מה זה קשור לאמינם הוא לבן

--- סוף ציטוט ---

הטיפשות שלך נוזלת מכות החורים בגוף שלך..עוד ליפני קודם המדינה...בקושי היו פה יהודים באותם זמנים אתה יודע מה הערבים פה תושבי המקום היו עושים לאותם יהודים? לא שמעת על הפרוגרומים שהיו פה? לא למדת על זה בביצפר?

אז תפסיק לדבר שטויות יאפס...

--- סוף ציטוט ---
איך הוא ילמד הטיפש השמלאני לו רק אכפת מהמחבלים ברמאללה שרוצחים יהודים ימ"ש וזכרם וימ"ש ושם זכרו.

DolphinBoy:
גדול

כהנא צדק!:
יש עוד כמה אני יעלה בקרוב גם מצחיקים

DolphinBoy:

--- ציטוט של: כהנא צדק! על פברואר 26, 2007, 06:50:39 ---יש עוד כמה אני יעלה בקרוב גם מצחיקים

--- סוף ציטוט ---

בארץ נהדרת עשו פעם קטע כזה היה חזק משם לקחו את הרעיון בטח

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה