כתב נושא: "מסר להומואים וגם למכורי מין נורמליים" - סרטון  (נקרא 43435 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Tron

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
"מסר להומואים וגם למכורי מין נורמליים" - סרטון
« להגיב #50 ב- : אוגוסט 05, 2009, 10:33:50 »
בס''ד

החברים שלך שירתו ביחידות קרביות בצה''ל? בטח.

החברים שלך לא מסוגלים להלחם בזבוב.

אני עצמי מיעד לשירותי המודיעין. עוזי אבן היה אחד מהפיזיקאים הגדולים שעברו בצה"ל. 96% מהלטבים משרתים בצבא, יותר מכלל הציבור, אני רוצה לראות נתון שכזה בקרב הרבנים שלך.

גם קרביים לא חסר:
http://sf.tapuz.co.il/shirshur-339-121686496.htm

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #51 ב- : אוגוסט 05, 2009, 10:42:37 »
מה זה לטבים?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #52 ב- : אוגוסט 05, 2009, 10:44:00 »
בס"ד
ציטוט
אני עצמי מיעד לשירותי המודיעין.
ואני תותחן בקראסנייה ארמיה.
ציטוט
עוזי אבן היה אחד מהפיזיקאים הגדולים שעברו בצה"ל.
חבל שגם היה לו פה לא קטן, ושהיה פעיל במפלגה הסובייטית הישראלית דאז.
ציטוט
96% מהלטבים משרתים בצבא, יותר מכלל הציבור, אני רוצה לראות נתון שכזה בקרב הרבנים שלך.
אפשר לחשוב ששירות בצבא זה מעשה קודש מאין כמוהו, יש דרכים רבות אחרות להגן עלה מדינה. מאיפה הסטטיסטיקה? אגב, סתכל ביחידות הקרביות, במיוחד ברגלים, תראה כמה דתיים (ובדגש על מתנחלים) משרתים שם מתחילת היותם שוחרים (במיוחד יוצאי הפנימייה הצבאית-תורנית לפיקוד אור עציון, אני אישית משם) ועד לדרגות גבוהות כקצונה למיניהן. אגב רבנים, יש רבנים לצה"ל, אין הומואים לצה"ל.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #53 ב- : אוגוסט 05, 2009, 11:03:30 »
Tron -

קודם כל, ברוך הבא לפורום.  זו חדשה מרעישה שסוף סוף מגיע לפה שמאלן או הומוסקסואל שלא ישר מנסה להשחית את הפורום ולכתוב מסרים ברמה של כיתה א'.

קיים פה דיון על מצעד הגאווה שקיימנו בעבר חברי הפורום, זה לא ארוך במיוחד וכדאי שתקרא אותו:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,20281.0.html

אתה מוזמן להמשיך לרשום שם מה אתה חושב, אם תוכל להשיב לי כבר שם מדוע לא ניתן לקיים מצעדים בעלי אופי צנוע יותר, במיוחד כשמדובר בירושלים, אז זה יהיה נחמד.

מנותק Tron

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #54 ב- : אוגוסט 05, 2009, 11:04:32 »
מה זה לטבים?

להט"בים = לסביות, הומואים, ביסקסואלים, טראנסג'נרים (באנגלית: GLBT או LGBT).

אני לא יוצא חלילה כנגד אוכ' מסויימת בחברה. אני מודע לזה שגם יש המון חרדים ודתיים בצבא, אבל אני לא מכפיש סתם בלי עובדות מוצקות.

מנותק Tron

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
"מסר להומואים וגם למכורי מין נורמליים" - סר
« להגיב #55 ב- : אוגוסט 05, 2009, 11:15:30 »
Tron -

קודם כל, ברוך הבא לפורום.  זו חדשה מרעישה שסוף סוף מגיע לפה שמאלן או הומוסקסואל שלא ישר מנסה להשחית את הפורום ולכתוב מסרים ברמה של כיתה א'.

קיים פה דיון על מצעד הגאווה שקיימנו בעבר חברי הפורום, זה לא ארוך במיוחד וכדאי שתקרא אותו:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,20281.0.html

אתה מוזמן להמשיך לרשום שם מה אתה חושב, אם תוכל להשיב לי כבר שם מדוע לא ניתן לקיים מצעדים בעלי אופי צנוע יותר, במיוחד כשמדובר בירושלים, אז זה יהיה נחמד.

ראשית, תודה גם לך שאתה לא ישר מתנפל עלי או מגדף אותי סתם. שנית, אני לא שמלאני, אני מתנדב בבית "האגודה", המקום בו בוצע פיגוע הירי הנורא. אני ביסקסואל שהכיר את ליז, אחת מהרוגות הפיגוע, באופן אישי. אני, במסגרת התנדבותי, הכרתי המוני להט"בים מכל הגילאים ומכל שכבות החברה - גם להטבים מהתנחלויות, גם חרדים, גם כאלה ממאה שערים. חשוב לדעת שכמעט תמיד אין השפעה על התחום הפוליטי בגלל זהות מינית של אדם מסויים. אבל עם זאת, אתה לא יכול לצפות מלהט"ב להצביע למפלגה כמו ש"ס, שמכנה אותו "חולה נפש" או "בהמת אדם".

לגבי מצעדי הגאווה - ראשית, הרוב הגדול של הקהילה ההומו-לסבית אינה מגיעה בכלל לאירועים שכאלה. לגבי מצעד הגאווה הספציפי בירושלים - תראה, מצעדי גאווה נערכים בכל עיר מטרופולין בישראל. ירושלים היא עיר במדינת ישראל הדמוקרטית ובה חיים, בין השאר, גם להט"בים שרואים עצמם כתושבי העיר לכל דבר. אני לא חושב שמצעד הגאווה בירושלים נעשה בצורה פרובוקטיבית, והוא בסך-הכל היה אירוע קטן וצנוע יחסית לזה שנערך בת"א. מצעד הגאווה בירושלים לא ממש היה "מצעד", הוא התנהל במקום סגור והרחק מהשכונות החרדיות בירושלים. זוהי הייתה הפגנה לכל דבר - רק בלי אלימות ובלי שנאה.

לגבי המושג "גאווה". באופן עקרוני זהו תרגום חופשי למונח באנגלית pride parade (נשמע מצלצל יפה באוזן). הכוונה ב"גאווה" אינה  ניסיון השתבחות, התפארות; גאוותנות, שחצנות, יהירות, רברבנות או התנשאות. "גאווה" הומו-לסבית היא לא להתבייש בעצמך, להכיר בעצמך, לא לפחד להיות שונה בחברה, לא לחשוש לצאת מהארון. המושג הזה נוצר למעשה עקב הניכור החברתי וכמות ההתאבדויות הרבות בקרב להט"בים (כל נער שלישי שמתאבד הוא להט"ב).

« עריכה אחרונה: אוגוסט 05, 2009, 11:24:36 על ידי Tron »

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #56 ב- : אוגוסט 05, 2009, 11:24:37 »
אבל הוא לא היה פרובוקטיבי ובאזורים מתוחמים בשל לחץ גדול (ומוצדק) של האוכלוסיה החרדית בעיר.  למה תמיד יש כזה "באז תקשורתי" גדול לפני האירוע הזה?  למה לא די באירוע מרכזי אחד?

אם זה באמת אירוע של סבלנות ולחימה ב"חושך" אז למה אום אל פאחם מקופחת?
האין זו צביעות?  מה עם ההומואים הערבים?  שם כמעט ואין פתיחות, למה לא להציל אותם ולהעלות את המודעות בקרב האוכלוסיה הערבית?

הכל תמיד יוצא ראש בראש בדתיים וזה אינו מצעד סובלנות, זה מצעד חסר סבלנות.  גם ההתערטלות בציבור בת"א לא ברורה לי.
מה הקשר בין הומוסקסואליות לבין עירום?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #57 ב- : אוגוסט 05, 2009, 11:31:06 »
אני לא יוצא חלילה כנגד אוכ' מסויימת בחברה. אני מודע לזה שגם יש המון חרדים ודתיים בצבא, אבל אני לא מכפיש סתם בלי עובדות מוצקות.
מה שאתה מכנה עובדות מצוקות אנשים אחרים מכנים דמגוגיה. אגב, מה זה אמור להביע - "אני רוצה לראות נתון שכזה בקרב הרבנים שלך."?

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #58 ב- : אוגוסט 05, 2009, 11:33:28 »
בס"ד
העובדות "המוצקות" שהוא הציג זאת ממש דוגמית אחת קטנה......

מנותק Tron

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #59 ב- : אוגוסט 05, 2009, 11:41:12 »
אבל הוא לא היה פרובוקטיבי ובאזורים מתוחמים בשל לחץ גדול (ומוצדק) של האוכלוסיה החרדית בעיר.  למה תמיד יש כזה "באז תקשורתי" גדול לפני האירוע הזה?  למה לא די באירוע מרכזי אחד?

אם זה באמת אירוע של סבלנות ולחימה ב"חושך" אז למה אום אל פאחם מקופחת?
האין זו צביעות?  מה עם ההומואים הערבים?  שם כמעט ואין פתיחות, למה לא להציל אותם ולהעלות את המודעות בקרב האוכלוסיה הערבית?

הכל תמיד יוצא ראש בראש בדתיים וזה אינו מצעד סובלנות, זה מצעד חסר סבלנות.  גם ההתערטלות בציבור בת"א לא ברורה לי.
מה הקשר בין הומוסקסואליות לבין עירום?

אין ממש ויכוח על אופי המצעד בירושלים כבר המון זמן - כבר כמה שנים שהוא נערך באיצטדיון תחום או במקום ספציפי. וה"באז התקשורתי" מגיע דווקא מהכיוון ההתנגדות החרידית - הנה, השנה התקיים המצעד בירושלים בלי שכמעט סוקר בתקשורת, וזאת משום שההתנגדות אליו הייתה ממש זעומה.

לא ממש הבנתי את הנק' שלך לגבי להט"בים ערבים... מצעד גאווה, כאמור, מתקיים בערי מטרופולין ואום אל פחם פשוט לא עונה על ההגדרה. אבל שתדע שלהט"בים ערבים הם ברוב המקרים פרו-ישראלים ותומכים במבצעי צה"ל כנגד החמאס וכד'.

שוב, מצעד הגאווה הוא סוג של הפגנה של בני מיעוטים. בת"א האירוע הופך לפסטיבלי, מסיבתי ותיירותי יותר - אבל עדיין אין ממש עירום שם. המשאיות הבודדות עליהן ישנם רקדנים לבושים בקמצנות הן כלי לכיסוי הוצאות המצעד. ספונסרים ממנים אותם ומושכות את תשומת ליבם של האנשים ושל התקשורת באמצעות הרקדנים הללו. אבל באופן כללי, כמעט כל הבאים למצעד הגאווה מגיעים בלבוש הולם. מה גם שהתקשורת תמיד מחפשת את השונה ומתמקדת בעינין הפרובוקטיבי או בדראג-קווינס, אבל נדיר להתקל בכאלה בזמן המצעד.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #60 ב- : אוגוסט 05, 2009, 11:46:09 »
אז מה שאתה אומר הוא שהקהילה ההומו-לסבית מנוצלת ע"י ארגונים מסחריים?

למה אתם נותנים לזה יד אם אתם מתנגדים לעירום הזה?
הרי זה מה שבסוף כולם רואים ויודעים עליכם, זה נזק עצום.  למה אתם לא עומדים על זה שתצעדו כמו בני תרבות?

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #61 ב- : אוגוסט 05, 2009, 11:48:07 »
אינני מבין למה לא צועדים באום אל פאחם עדיין.
זו עיר ערבית מכובדת בגודלה והיא מטרופולין ערבית.

מנותק Tron

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
"מסר להומואים וגם למכורי מין נורמליים" - סר
« להגיב #62 ב- : אוגוסט 05, 2009, 11:54:54 »
אז מה שאתה אומר הוא שהקהילה ההומו-לסבית מנוצלת ע"י ארגונים מסחריים?

למה אתם נותנים לזה יד אם אתם מתנגדים לעירום הזה?
הרי זה מה שבסוף כולם רואים ויודעים עליכם, זה נזק עצום.  למה אתם לא עומדים על זה שתצעדו כמו בני תרבות?

הכסף הזה שייך והולך לעירייה שממנת את המצעד.
הקהילה הלהט"בית היא ענפה, גדולה ומגוונת; כמו שיש את "מצעד האהבה" ההטרוסקסואלי (סטרייטי) שנערך באופן דומה ואליו מגיעים סטרייטים, אז גם יש את הלהט"בים שיעדיפו אירוע ססגוני, המוני ומסיבתי. זה כמו שהמונים מכל העולם הולכים לצפות בפסטיבלים בברזיל, בפסטיבלי ריקודים ואפילו בעדלאידע.

כמובן שרוב המחאה ההמו-לסבית היא אינה ננהגת באופן שכזה:
(ניתן לשים גם למספר חובשי כיפות ושביסים שבאו לתמוך)

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #63 ב- : אוגוסט 05, 2009, 12:00:47 »
ישראל אבל, היא איננה ברזיל.  אופי המצעד בסופו של דבר הוא פרובוקטיבי, יהיו הסיבות אשר יהיו.  בין אם מדובר בפסטיבל, שיקולים מסחריים או רצון של הקהילה ההומו-לסבית.

אם הקהילה הייתה מתנגדת לזה, זה לא היה קורה.

לא הבנתי מה אמרת לגבי הסרט.
פה מתנגדים לרצח, ושוב אני קורא לך לקרוא דיונים קודמים בנושא זה.

מנותק Tron

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #64 ב- : אוגוסט 05, 2009, 12:12:42 »
ישראל אבל, היא איננה ברזיל.  אופי המצעד בסופו של דבר הוא פרובוקטיבי, יהיו הסיבות אשר יהיו.  בין אם מדובר בפסטיבל, שיקולים מסחריים או רצון של הקהילה ההומו-לסבית.

אם הקהילה הייתה מתנגדת לזה, זה לא היה קורה.

לא הבנתי מה אמרת לגבי הסרט.
פה מתנגדים לרצח, ושוב אני קורא לך לקרוא דיונים קודמים בנושא זה.

אנחנו מדברים על ת"א, עיר ליברלית שאירועים מהסוג הזה הם חלק טריוויאלי ואינטגרלי ממנה. אתה לא יכול להאשים קבוצת מיעט שלמה בגלל הגדרתך למושג "פרובוקטיבי".

לגבי הרצח - דווקא עברתי על המון ת'רדים בפורום, ולא ממש ראיתי הסתייגות של חברי הפורום או מנהליו. אני מקווה שאתה מייצג את הדעה הרווחת כאן, אבל יש לי הרושם שזה לא ככה.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #65 ב- : אוגוסט 05, 2009, 12:21:12 »
הלוואי והמצעד היה מצומצם רק לת"א, אך לא זה המצב.  הגם שבת"א יש הסולדים מהמצעד ואופיו.

הרושם שלך, כאילו הרוב כאן מרוצים מכך שניסו והצליחו לרצוח בני נוער - הוא שגוי לחלוטין.

כולנו תקווה שימצא הרוצח בקרוב.

אני אישית מאמין שכשהרוצח ימצא, תהיה מבוכה לקהילה ההומו-לסבית.  אבל, נחיה ונראה אולי אני טועה.

מנותק Tron

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #66 ב- : אוגוסט 05, 2009, 12:32:30 »
בכל מקום שהוא לא תל-אביב, מחאות הומו-לסביות הן במסגרת של הפגנה ותו לא.

מה פרובקטיבי פה?

מצעד הגאווה בחיפה:

מצעד הגאווה בירושלים:

« עריכה אחרונה: אוגוסט 05, 2009, 12:35:27 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #67 ב- : אוגוסט 05, 2009, 12:34:54 »
בס''ד

מעניין שקוראים להומואים "קהילה". אזה מין "קהילה"?

יש "קהילה" שמבוססת על מין? זה כל החיים שלכם. אפילו אם אתם עובדים או לומדים, כל זה תפל לעומת הנטייה המינית. אתם כבר לא יהודים, אלא הומואים. זה מה שחשוב לכם.

אתם מכורי מין ולעולם לא תהיו שמחים או גאים באמת. מכור לא מסוגל להיות שמח. הוא אסיר של התאוות שלו שהורסות לו את חייו.

מנותק Tron

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #68 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:05:33 »
בס''ד

מעניין שקוראים להומואים "קהילה". אזה מין "קהילה"?

יש "קהילה" שמבוססת על מין? זה כל החיים שלכם. אפילו אם אתם עובדים או לומדים, כל זה תפל לעומת הנטייה המינית. אתם כבר לא יהודים, אלא הומואים. זה מה שחשוב לכם.

אתם מכורי מין ולעולם לא תהיו שמחים או גאים באמת. מכור לא מסוגל להיות שמח. הוא אסיר של התאוות שלו שהורסות לו את חייו.

אוקיי, אז ככה. בניגוד ל-Neo, כל כולה של התגובה שלך היא לפגוע, להכאיב, לשנוא, בלי שום רצון "לפתוח את הקופסה" ולנסות להבין; בלי לנסות להגיע לדיון תרבותי. "קהילה" משמעותה בעברית היא קיבוץ של אנשים בעלי מכנה משותף. יש גם קהילות יהודיות בעולם, או קהילות של בני מיעוטים. אנחנו לא מכורים למין ולא נעליים, מאיפה השטויות האלה?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #69 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:07:32 »
בס"ד
פעם הבאה שהם ירצו לעשות מצעד תועבה בירושלים ח"ו צריך לא להפגין אלא הפעם להתעמת איתם אוליי יעזור

מנותק Tron

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #70 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:19:50 »
בס"ד
פעם הבאה שהם ירצו לעשות מצעד תועבה בירושלים ח"ו צריך לא להפגין אלא הפעם להתעמת איתם אוליי יעזור

וואלה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #71 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:42:19 »
אוקיי, אז ככה. בניגוד ל-Neo, כל כולה של התגובה שלך היא לפגוע, להכאיב, לשנוא, בלי שום רצון "לפתוח את הקופסה" ולנסות להבין; בלי לנסות להגיע לדיון תרבותי. "קהילה" משמעותה בעברית היא קיבוץ של אנשים בעלי מכנה משותף. יש גם קהילות יהודיות בעולם, או קהילות של בני מיעוטים. אנחנו לא מכורים למין ולא נעליים, מאיפה השטויות האלה?

בס''ד

אתה רוצה נתונים? לפי הCDC (הסוכנות הרישמית לבריאות של ממשלת ארה''ב), רק 5% מהזכרים בארה''ב מקיימים יחסי מין עם זכרים אחרים בנקודה כלשהי בחיים שלהם. אך 71% מכל מקרי איידס בארה''ב באים מהמיעוט הקטן הזה של זכרים שמקיימים יחסי מין עם זכרים אחרים. הומואים הם רק 5% מהאוכלוסיה אבל הם 71% מחולי איידס. ורוב מקרי האיידס באים מהומואים צעירים. כלומר, הומואים צעירים מוכנים להתאבד רק כדי לקיים את היחסים הסוטים האלה. אתם כן מכורי מין חולים. אתם כמו רכב בלי בלמים. כל החיים שלכם הם חיי סיוט.

http://www.cdc.gov/hiv/topics/msm/resources/factsheets/msm.htm

מנותק Tron

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #72 ב- : אוגוסט 05, 2009, 14:16:05 »
בס''ד

אתה רוצה נתונים? לפי הCDC (הסוכנות הרישמית לבריאות של ממשלת ארה''ב), רק 5% מהזכרים בארה''ב מקיימים יחסי מין עם זכרים אחרים בנקודה כלשהי בחיים שלהם. אך 71% מכל מקרי איידס בארה''ב באים מהמיעוט הקטן הזה של זכרים שמקיימים יחסי מין עם זכרים אחרים. הומואים הם רק 5% מהאוכלוסיה אבל הם 71% מחולי איידס. ורוב מקרי האיידס באים מהומואים צעירים. כלומר, הומואים צעירים מוכנים להתאבד רק כדי לקיים את היחסים הסוטים האלה. אתם כן מכורי מין חולים. אתם כמו רכב בלי בלמים. כל החיים שלכם הם חיי סיוט.

http://www.cdc.gov/hiv/topics/msm/resources/factsheets/msm.htm

הנתונים שלך אולי נכונים, אבל להט"בים מהווים 10% אחוז מהאוכ'. אני לא יודע מה האחוז שמקיימים יחסי מין חד מיניים. זה גם לא סוד שאיידס נפוץ יותר בקרב הומואים, אבל מזה קשור?! גם ככה הומאים מקיימים יחסי מין עם הומואים (מן הסתם), אז ממה אתה כ"כ חושש?

ו.... המממ... זה קצת אירוני ואבסורדי שאתה מדבר פה על "יחסים סוטים", ואתה יודע למה אני מתכוון, אדון ויקטור.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #73 ב- : אוגוסט 05, 2009, 15:14:19 »
הנתונים שלך אולי נכונים, אבל להט"בים מהווים 10% אחוז מהאוכ'. אני לא יודע מה האחוז שמקיימים יחסי מין חד מיניים. זה גם לא סוד שאיידס נפוץ יותר בקרב הומואים, אבל מזה קשור?! גם ככה הומאים מקיימים יחסי מין עם הומואים (מן הסתם), אז ממה אתה כ"כ חושש?

ו.... המממ... זה קצת אירוני ואבסורדי שאתה מדבר פה על "יחסים סוטים", ואתה יודע למה אני מתכוון, אדון ויקטור.

בס''ד

לא אני לא יודע למה אתה מתכוון. אולי אתה מתכוון לסרטוני ההשמצה של "שלום עכשיו" שבהם לקחו "מאמר" מפוברק ובפוטושופ שמו את הפנים שלי בתוך ה"מאמר" המגוחך הזה. למה אתם צריכים להשתמש בתכסיסים שיקריים כאלה? אם האמת איתכם, לא צריכים תכסיסים שיקריים כאלה, אבל אתם יודעים שהאמת לא איתכם, אז אתם מוציאים דיבה ומפיצים שקרים.

ועוד דבר: המחקר מראה שאתם 5% מהאוכלוסיה, לא 10%.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #74 ב- : אוגוסט 05, 2009, 15:14:41 »
Tron,

אתה יודע היטב שהבאת תמונות שלא כללו את הבמות עם חבר'ה חצי עירומים.