כתב נושא: "מסר להומואים וגם למכורי מין נורמליים" - סרטון  (נקרא 43766 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"מסר להומואים וגם למכורי מין נורמליים" - סרטון
« להגיב #25 ב- : אוגוסט 02, 2009, 14:06:46 »
הס"ד
למי אתה מתכוון NEO כשאתה אומר הם?

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #26 ב- : אוגוסט 02, 2009, 14:07:38 »
שמאלנים והומואים יהודים.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #27 ב- : אוגוסט 02, 2009, 14:11:49 »
בס"ד
שוב פעם אם הם שמאלנים שמוגדרים כ"תינוקות שנשבו"...אז ברור שאין סיבה למסיבה להפף אנו צריכים להתאבל על דם יהודי מיותר שנשפך ועל שטיפת השכל שנגרמה להם ע"י הממסד...
אבל לגבי שמאלניים ראדיקאליים אכולי שנאה עצמית,דעתי ברורה לך,אני לא אשתולל ואעשה סיבה למסיבה אבל אני לא יתן על זה גינוי,פשוט אמשיך בדרכי ויהיה רגוע,כי לא אכפת לי מבוגדים שפלים כאלו,זאת דעתי האישית.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #28 ב- : אוגוסט 02, 2009, 14:12:02 »
דניס,
יש שמאלנים והומואים רבים שמתגייסים לצבא.

בפרט המדריך בן ה 26 שנרצח (שלמד בפקולטה שלי דרך אגב).

החבר'ה שלא מתגייסים לצבא - זה בוגדים שראויים לכליאה.  אבל הם לא הכלל ואם אתה חושב כך, אז זה פרי של הסתה.

(סלחו לי, אני עוזב כעת את הבית.  אשיב יותר מאוחר).

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #29 ב- : אוגוסט 02, 2009, 14:15:50 »
בס"ד
נכון NEO,ואני לא התכוונתי לסוג אוכלוסיה הזאת שאתה מציג
,אתה יודע טוב מאוד לאלו בוגדים אני מתכוון...
שמע אני מכיר גם הומואים ימניים שפתחו בפייסבוק קבוצה תמיכה שמתנגדת חהרס ביתו של רס"ן רועי קליין ז"ל....
אז מה בגלל שהוא הומו צריך לצאת נגדו,לא,אבל אפשר לטפל בהם כמו שחיים אומר...

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : אוגוסט 02, 2009, 14:18:42 »
בס"ד
נכון NEO,ואני לא התכוונתי לסוג אוכלוסיה הזאת שאתה מציג
,אתה יודע טוב מאוד לאלו בוגדים אני מתכוון...
שמע אני מכיר גם הומואים ימניים שפתחו בפייסבוק קבוצה תמיכה שמתנגדת חהרס ביתו של רס"ן רועי קליין ז"ל....
אז מה בגלל שהוא הומו צריך לצאת נגדו,לא,אבל אפשר לטפל בהם כמו שחיים אומר...
בס"ד
לפחות ההומוהים לא כמו השמאלנים שאת ההומוהים אפשר להחזיר את עצמם ואת השמאלנים 61 שנים מנסים לשנות להם את הדרך ולא מצליחים כי פשוט אין לשמאלנים מוח יש להם רק מטעני חבלה בראש ואיך להרוג יהודים >:(

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
"מסר להומואים וגם למכורי מין נורמליים" - סר
« להגיב #31 ב- : אוגוסט 02, 2009, 14:35:30 »
בס''ד

אנא דרגו, הגיבו, המליצו והוסיפו למועדפים.
בס''ד
ו-זאת האמ-ת אודות הפרופוגאנדה של גרעין השמאל האנטי-יהודי השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י בחסות שלטון העוולה הנלוז והמתועב שאיננו אלא גוש סוכנים של אותו גרעין יהודונים אנשי ערב-רב שונאי-ישרא'ל שמגמתם לרצוח את האופי של הציביון היהודי האמוני הימני האמיתי והמטרה הנאצית הזו אצלם מקדשת את כל האמצעים !!ולו השפלים ביותר  כפי שתוכלו להבין מכאן !!  >:( >:( :nono: :nono: :fist: :fist: :fist: :fist:
לפניכם האמ-ת האיומה המסתתרת מאחורי מה אותם אנשי ערב-רב שמאלנים ציונים-ממלכתים בולשביקים שר''י קוראים לו ''שנאת חינם'' !! ואנו אומרים שאכן יש כאן שנאת-חינם !,אלא שהיא שנאה של הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י שמפנה את זעמו כלפי אחינו היהודים היקרים שומרי התורה והמצוות ה' עליהם יחיו בכלל והיהודים האמונים הימנים האמיתיים בפרט !! כאשר אין לאותם משוקצים אפילו ''קצה של חוט'' לגבי הגורם שביצע את המעשה הזה !! אמנם אנו מברכים על מעשה כזה ממש כפי שגרעין השמאל האנטי-יהודי השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י מברך על כל פיגוע של האוייב הערבי הנאצי יש''ו בן בריתם שרוצח ביהודים הי''ד ללא הבחנה !!אולם דבר זה איננו מפליל אף אחד !,וכאמור זוהי פרופוגאנדה של שימוש בתקרית מסויימת והפיכתה לעלילת-דם אנטי-יהודית ממש כמו שעשה הצורר הנאצי יש''ו שר''י !! כך מבוצע רצח אופי לציביון היהודי הקדוש ולמי שמייצג אותו בעול-ם כולו הוא הקהל היהודי הקדוש שומר התורה והמצוות ה' עליהם יחיו ובכלל זה הציבור היהודי האמוני הימני האמיתי הי''ו, אותו רצח אופי שמתבצע בצורה ממסדית בחסות שלטון הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י במה שמכונה '' קירקס רבין'' וכך גם בארוע דנן שאותו מקשר אותו גרעין יהודוני בוגד שונא-ישרא'ל שמאלני ציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י לנאומו של חבר-הכנסת כמוהר''ר נסים זאב שליט''א שגינה את מצעדי התועבה השמים את שלטון העוולה המושחת והנגוע בזנות וזימה ר''ל !! וכאן המקום לשאול , מדוע לא מקשרים את נאומי ההסתה לפיגועים רצחניים ולרצח המוני של יהודים הי''ד בכל צורה אותם נאומי נאצה של אותו גיס-דיפלומאטי  של האוייב הערבי הנאצי יש''ו שנמצאים בפרלמנט ''הכנסת'' ,לפיגועים הרצחניים ולרקטות והטילים שנורים על הערים והיישובים היהודיים במטרה לרצוח אזרחים ,נשים וילדים יהודים ?? כאשר כאן ברור וידוע שה ''נאומים '' הללו הם הם למעשה ''מתן אור-ירוק'' למעשי רצח שמבצע האוייב הערבי ביהודים הי''ד באשר הם ?!!  !!!
והרי לפניכם תגובותנו בעניין הארוע הנזכר :
 בס''ד

זוהי הפרופוגאנדה השמאלנית הציונית-ממלכתית בולשביקית שר''י בחסות בג''ץ ושלטון העוולה של הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !! עדיין לא ברור אם מדובר ביהודי (ההסתברות לכך נמוכה ביותר מכיוון שבעבר רק האוייב הערבי הנאצי יש''ו השתמש בנשק חם לביצוע הרג המוני כפי שראינו בישיבת מרכז-הרב להבדיל אין-ספור הבדלות !! ) אם כן ,מדוע מופנה הזעם השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י כלפי אחינו שומרי התורה והמצוות ה' עליהם יחיו ?? והתשובה היא שאם כבר יש מצב של פתיחה באש על גורם שמזוהה עם גרעין האולגארכי'ה המשוקצת של השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י (למרות שאותו גורם חולני מנוצל בצורה הצינית ביותר בכדי לפגוע בציביון היהודי הקדוש) אז מדוע שלא להשתמש בארוע עצמו בכדי לנגח את הציביון היהודי בכלל ואת אחינו שומרי התורה והמצוות ה' עליהם יחיו בכלל ??
אם בסופו של דב יתברר שהאוייב הערבי הנאצי יש''ו עשה זאת אזי יתקבל כל מעשה רצחני ב ''הבנה והזדהות '' !!  :'( >:( האם הבנתם את כסילותם המשוועת של אותם ''מנהיגים'' של האולגארכי'ה השמאלנית ציונית-ממלכתית בולשביקית שר''י ?? בכל מקרה הם יפנו את הזעם כלפי הציביון היהודי בכלל ואחינו שומרי התורה והמצוות ה' עליהם יחיו בפרט !! וזאת עוד לפני שידוע מי הגורם שביצע את המעשה !! וכך מנוצל גם ארוע שכזה בצורה הצינית ביותר כנגד הציביון היהודי ר''ל !! הקב''ה יצילנו מעלילות הרשע של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ויזכנו בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :)
בס''ד

מצעדי התועבה על אדמת ארץ-הקודש תובב''א ר''ל שבהם משתמש שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י כפרופוגאנדה כנגד הציביון היהודי על אדמת ארץ-הקודש תובב''א גרמו לזעם בלב אין-ספור גורמים הדוגלים בקדושתה של ארץ-הקודש תובב''א !! הן אוייבים ערבים מוסלמים נאצים יש''ו שמעשה מסוג זה יכול לשרת את שני האינטרסים הרצחניים שלהם בעת ובעונה אחת כלומר, הן לרצוח יהודים הי''ד שזוהי המטרה העיקרית שלהם יש''ו ,והן לפגוע באותם טמאים שר''י  שמטמאים את ארץ-הקודש תובב''א בפרהסיא !! הגורם השני הוא הגורם הנוצרי המחובר לאוייב הערבי הנאצי יש''ו שהוא מאד קנאי לקדושתה של ארץ-הקודש תובב''א , ואשר לגורם היהודי ,הרי שמעולם לא ראינו בעבר שימוש בנשק חם כנגד אותם שקצים המטמאים את ארץ-קדשנו תובב''א !! וההסתברות שזהו גורם יהודי היא דחוקה ביותר !! מה שחשוב הוא שהקב''ה יתברך ויתעלה שמו שולח את נקמתו במטמאי ארץ-הקודש תובב''א ומחללי קדשי-ישרא'ל ר''ל !! ולא משנה מיהו הגורם שנשלח לבצע את השליחות הזו !! קראנו לביטול מעשי התועבה המשוקצים הללו שנועדו לפגוע בציביון היהודי כאשר משתמשים ביצורים בעלי נטיות מיניות חולניות בכדי להפגין כבייכול את ''יציאתם מהארון'' אלא שהמטרה האמיתית מצד בג''ץ ושלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י היא ההתמקדות בפגיעה בציביון היהודי הקדוש ר''ל , ומצד בורא-עולם יתברך ויתעלה שמו התשובות לא מאחרות לבוא !! וכפי שאמרנו לעיל ,לבורא-עולם יתברך ויתעלה שמו יש הרבה מאד שליחים !! ולא מחייב כלל שיהיו מאחינו בית-ישרא'ל !! ישנם גויים רבים הזועמים מאד ובצדק על טימוי'ה של ארץ-קדשנו בידי אותם אנשי ערב-רב המנצלים אנשים מסכנים שיש להם בעי'ה של סטי'ה מינית שזו מחלה פסיכיאטרית שיש לטפל בה !! אלא שהם שר''י משתמשים באנשים אלו למלחמה בציביון היהודי ר''ל ובכך הן חוסכים את הטיפול מהם ,והן משתמשים בהם ממש כשם שהאויב הערבי הנאצי יש''ו משתמש ברוצחים מתאבדים יש''ו שר''י !! זוהי האמ-ת !!והקב''ה ברחמיו ימגר מלכות הרשעה במהרה ויקים סוכת-דוד הנופלת בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :)
 :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:
« עריכה אחרונה: אוגוסט 02, 2009, 14:46:46 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : אוגוסט 02, 2009, 14:57:28 »
בס''ד

ההומואים הפעילים האלה צועדים עם דיגלי "פלסטין". הרוב המכריע שלהם מרושעים.

בכל זאת, בסרטון פניתי באהבת ישראל לחולי נפש שאולי ניתן להציל. במקרה שיש כמה שאפשר להציל. חשבתי שזה היה די מאוזן.

אנו לא יודעים מי היה היורה. מה אם הוא יהודי טוב שרוצה במסירות נפש להגן על ערכים יהודיים? לזרוק אותו לכלבים כי זה מה שהתשקורת דורשת? אפילו אם זה יזיק לנו, אני לא אעשה זאת.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : אוגוסט 02, 2009, 14:59:41 »
בס''ד

ההומואים הפעילים האלה צועדים עם דיגלי "פלסטין". הרוב המכריע שלהם מרושעים.

בכל זאת, בסרטון פניתי באהבת ישראל לחולי נפש שאולי ניתן להציל. במקרה שיש כמה שאפשר להציל. חשבתי שזה היה די מאוזן.

אנו לא יודעים מי היה היורה. מה אם הוא יהודי טוב שרוצה במסירות נפש להגן על ערכים יהודיים? לזרוק אותו לכלבים כי זה מה שהתשקורת דורשת? אפילו אם זה יזיק לנו, אני לא אעשה זאת.
בס"ד
לא ראיתי אותם צועדים עם דגליי "פלסטין"
אני מאמין שאפשר להציל את חולה הנפש האלה אבל את השמאלנים לשנות את הדעה שלהם אי אפשר 61 שנים מנסים אי אפשר אין להם בכלל שכל מה שיש להם במוח זה איך לאהוב טרוריסטים ולשנוא את היהודים

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : אוגוסט 02, 2009, 15:10:52 »
בס''ד

במצעד התועבה שלהם בתל אביב, הם צועדים עם דיגלי "פלסטין".

אני מקווה שהיורה היה עוד הומו. זה באמת היה מבייש אותם.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : אוגוסט 02, 2009, 15:13:16 »
בס''ד

במצעד התועבה שלהם בתל אביב, הם צועדים עם דיגלי "פלסטין".

אני מקווה שהיורה היה עוד הומו. זה באמת היה מבייש אותם.
בס"ד
את זה אני זוכר חיים שרעיתי את מצעד התועבה הם צעדו עם הדגל שלהם ימח שמם וגם עם דגל פלסטין אבל האם חוץ מהמצעד הם מניפים דגליי פלסטין במקום אחר בארוע אחר או שלא?
אומרים שהרצח זה היה על רקע סכסוך במועדון אז כנראה שזה היה הומו

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #36 ב- : אוגוסט 04, 2009, 05:06:19 »
תודה על הסרטון ולגולה בארץ על התגובה החזקה.  O0

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #37 ב- : אוגוסט 04, 2009, 05:09:57 »
בס"ד
את זה אני זוכר חיים שרעיתי את מצעד התועבה הם צעדו עם הדגל שלהם ימח שמם וגם עם דגל פלסטין אבל האם חוץ מהמצעד הם מניפים דגליי פלסטין במקום אחר בארוע אחר או שלא?

ח''כ ניצן הורוביץ ממרצ הומו

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #38 ב- : אוגוסט 04, 2009, 09:52:54 »
כן בדרך כלל ההמואים האלה שמאלנים!צירוף מקרים??.לא נירא לי!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : אוגוסט 04, 2009, 11:42:43 »
בס"ד
לא בגלל שהוא שמאלני אז הוא הומו אלא הוא אמר את זה שהוא הומו

מנותק police110020

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #40 ב- : אוגוסט 04, 2009, 20:39:13 »
חתיכת פדופיל מסריח!!!!
הלוואי ותירקב בכל מקום שבו תהיה!!
ותמות מוות ביסורים קשים!!!
אתה תלך לגיהנום!!
תשמע מה שאני אומר!!
הגיהנום מחכה לך!
יש לך כסא שרשום עליו השם שלך!!!!!!
אל תדאג, אלוהים ידע כבר איך לגמול אותך ביסורים חתיכת פדופיל!!!
ולא כדאי לך לראות אותי ברחוב!!!!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : אוגוסט 04, 2009, 21:15:12 »
להעיף אותו.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : אוגוסט 04, 2009, 21:16:22 »
חתיכת פדופיל מסריח!!!!
אתה תלך לגיהנום!!
תשמע מה שאני אומר!!
הגיהנום מחכה לך!
מה הבעיה שלך??
גם אתה הומו??.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : אוגוסט 04, 2009, 21:32:18 »
חתיכת פדופיל מסריח!!!!
אתה תלך לגיהנום!!
תשמע מה שאני אומר!!
הגיהנום מחכה לך!

בס''ד

עוד חולה נפש.
יש לך פה גדול. אני חושף את השם שלי, הפנים שלי והקול שלי במשך 35 שנים כבר.
נראה אותך לחשוך את השם שלך, הפנים שלך והקול שלך. אתה פחדן בלי שמץ של מוסר, אומץ או יושר.
ואתה אפילו משתמש בשם של בורא עולם כדי להצדיק את הסטייה המגעילה שלך. אתה מדבר על גיהנום? נראה ביום הדין מי ילך לגיהנום.
אתה לא מסוגל להתמודד עם המציאות. אתה חי בפנטסיות מטרופות ובשקרים. אז במקום להתווכח כמו בן אדם, אתה משקר ומוציא דיבה כי אין לך נימוקים שפויים.
כל מה שאמרת עלי עוד יקרה לך שבעתיים.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : אוגוסט 04, 2009, 21:42:11 »
בס''ד

עוד חולה נפש.
יש לך פה גדול. אני חושף את השם שלי, הפנים שלי והקול שלי במשך 35 שנים כבר.
נראה אותך לחשוך את השם שלך, הפנים שלך והקול שלך. אתה פחדן בלי שמץ של מוסר, אומץ או יושר.
ואתה אפילו משתמש בשם של בורא עולם כדי להצדיק את הסטייה המגעילה שלך. אתה מדבר על גיהנום? נראה ביום הדין מי ילך לגיהנום.
אתה לא מסוגל להתמודד עם המציאות. אתה חי בפנטסיות מטרופות ובשקרים. אז במקום להתווכח כמו בן אדם, אתה משקר ומוציא דיבה כי אין לך נימוקים שפויים.
כל מה שאמרת עלי עוד יקרה לך שבעתיים.
בע"ה חיים אנחנו איתך ולא נתן לאף משוגע כמוהו לדבר אליך ככה!

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #45 ב- : אוגוסט 05, 2009, 01:23:26 »
הרחתי את ההומו הזה ממרחקים.

היכונו לפלישה של הומואים לפורום בעקבות הסרט, צריך שהמנהלים יהיו עירניים בזמן הקרוב.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : אוגוסט 05, 2009, 01:24:40 »
הרחתי את ההומו הזה ממרחקים.

היכונו לפלישה של הומואים לפורום בעקבות הסרט, צריך שהמנהלים יהיו עירניים בזמן הקרוב.
בס"ד
הפלישה כבר החלה יש כבר 2 בפורום מאז הסרטון וכנראה שהפלישה לא תיהיה מוצלחת למה הם מפרסמים דבריי תועבה

מנותק Tron

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #47 ב- : אוגוסט 05, 2009, 03:45:46 »
אדוני הנכבד צריך לעבור בדיקת עיניים. הדגלים אותם נושאים הלהטבים שונים מדגל פלסטין. אדוני הנכבר הינו בור גדול. יש לי עשרות של חברים להטבים ששירתו ביחידות קרביות ורבים מהם יושבים בהתנחלוית ולומדים בישיבות. זה נכון שיש אולי איזשהו רוב לתמיכה במפלגות שמאל, אבל זה רק משום שהמפלגות הללו תומכות במתן זכויות ללהטבים.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..ביסקסואל מוחה - ולא מפחד!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #48 ב- : אוגוסט 05, 2009, 04:16:52 »
בס''ד

החברים שלך שירתו ביחידות קרביות בצה''ל? בטח.

החברים שלך לא מסוגלים להלחם בזבוב.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #49 ב- : אוגוסט 05, 2009, 10:24:04 »
העיפו את הסרט מיו-טיוב.