כתב נושא: "מסר להומואים וגם למכורי מין נורמליים" - סרטון  (נקרא 43762 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
"מסר להומואים וגם למכורי מין נורמליים" - סרטון
« להגיב #100 ב- : אוגוסט 06, 2009, 01:02:56 »
זה בסדר חיים, חשוב שתשמור על חברי הפורום מפני דברים כאלה.

אך אינני מבין מה הייתה הבעיה, לא העלתי תמונות במכוון, נתתי רק לינקים, מדוע אין זה תקין?

בס''ד

כי תוך סקרנות, חברים עלולים לפתוח את הקישורים.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #101 ב- : אוגוסט 06, 2009, 01:05:28 »
מעולה, תקיא! זה בריא להקיא מידיי פעם, זה משחרר את כל המיצי קיבה ומסייע לחילוף חומרים. מי יתן ותקיא גם איזו כיליה או שתיים.
בס"ד
גועל נפש של בני אדם אתם,, אם אתם כאלה סבבה תיהיו כאלה אבל אל תראו את זה לאנשים ששונאים אנשים כאלה!
במה אתם גאים שאתם הומוסקסואלים??
ותפסיק לדבר ככה לחיים חיים תחסום אותו זה יותר מדיי

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #102 ב- : אוגוסט 06, 2009, 01:11:08 »
הבנתי חיים - שלא אתן בפניהם מכשול  :old_afro:
אני מתנצל אם משהו נחשף לתמונות מתוך סקרנות, במיוחד בפני הבנות הצעירות שלנו בפורום.  חשבתי שראוי לתת תגובה לטרון וסברתי שיהיה בכוחם של החברים להמנע מלהכנס ללינקים שאינם מותרים ע"פ תפיסתם (הצגתי פירוט של כל תמונה בכדי שמשתמשים ידעו אם מותר להם להכנס או לא).

טרון הציג תמונות שכללו צועדים במצעד, עם דגלים של הגאווה ודגלי ישראל.  כאילו מדובר בתמונות פטריוטיות תמימות - "ארץ ישראל היפה".
הלינקים שאני סיפקתי (15 במספר עד שחשבתי שהנקודה הובהרה) כללו תמונות לא צנועות של משתתפים במצעד (התערטלות בציבור), הוכחה כי המצעד הוא מצעד של מרצ ואף דגלי חד"ש הופיעו שם, תמיכה של לסביות בפלסטינים וקריאה ל"הפסקת ההרג".

מנותק the child of gd

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #103 ב- : אוגוסט 06, 2009, 01:15:32 »
הבנתי חיים - שלא אתן בפניהם מכשול  :old_afro:
אני מתנצל אם משהו נחשף לתמונות מתוך סקרנות, במיוחד בפני הבנות הצעירות שלנו בפורום.  חשבתי שראוי לתת תגובה לטרון וסברתי שיהיה בכוחם של החברים להמנע מלהכנס ללינקים שאינם מותרים ע"פ תפיסתם (הצגתי פירוט של כל תמונה בכדי שמשתמשים ידעו אם מותר להם להכנס או לא).

טרון הציג תמונות שכללו צועדים במצעד, עם דגלים של הגאווה ודגלי ישראל.  כאילו מדובר בתמונות פטריוטיות תמימות - "ארץ ישראל היפה".
הלינקים שאני סיפקתי (15 במספר עד שחשבתי שהנקודה הובהרה) כללו תמונות לא צנועות של משתתפים במצעד (התערטלות בציבור), הוכחה כי המצעד הוא מצעד של מרצ ואף דגלי חד"ש הופיעו שם, תמיכה של לסביות בפלסטינים וקריאה ל"הפסקת ההרג".

ניאו לפי מה שאני קוראת יש לך מזל שלא נכנסתי קודם הסתכלתי על הכותרת זה דוחה אז לא נכנסתי ! ,
עשית בשכל !  O0

הרב כהנא צדק !

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך, ואידך זיל גמור.
« להגיב #104 ב- : אוגוסט 06, 2009, 01:17:20 »
בס"ד

חילוני הוא לא מודע למעשים הרעים שלו לכן יש לו גדר תינוק-שנשבה ואני לא שונא אותו חס-ושלום!!!
אני שונא אנשים שעושים להכעיס כמו הרשעים ממצעדי-התועבה שכבר הוכיחו אותם על מעשיהם הרעים שנאמר "הוכח תוכיח את עמיתך" אבל הם עושים בכוונה ובזדון כדי לתריס  ח"ו לכן הם רשעים גמורים!.

אני לא שונא אנשים סתם ח"ו ואם אתה אומר שאתה לא מופקר כמוהם אז אשרייך ואני לא שונא אותך רק אתה צריך לעבוד על עצמך ולהשתנות כי זה שקר שאי אפשר לשבור את התאווה הזו זה שקר גמור!
ואני לא מקבל את הטענה ש "הוכח מדעית שזה מולד" ו"אי אפשר להשתנות" כי אנשים כופרים ערכו את המחקרים האלו כך שאני בכלל לא מחזיק מהם זה ידוע שהחוקרים האלו הם כופרים ואפיקורוסים.

יש גדולי-דור ועלינו לשמוע להם הם יודעים הרבה יותר טוב מאותם חוקרים כופרים ומופקרים.

אתה יכול גם להגיד על הומואים שהם תינוקות שנשבו. הרי רובם גדלו בעולם החילוני, לא כך?

אתה טועה בגישתך שהומואים עושים את מצעדי הגאווה כדי להכעיס. זה פשוט לא נכון.
אנחנו עושים זאת כי אנחנו רוצים שתהיה יותר מודעות כלפינו אבל בטח שלא להכעיס.
כמו שאמרתי קודם, מצעד הגאווה בירושלים ובחיפה הוא רק בצעדה ומעין מפגן קטן ולא פוגע ברגשות הציבור (הרי לא עושים בו משכב זכר).
מצעד הגאווה בתל אביב, אפשר לומר, שהוא כן פרובקטיבי. אבל לא מתוך רצון להכעיס אלא להיפך כי דווקא סטרייטים חילונים רוצים אותו כך - מעין הפנינג גדול. במצעד הגאווה בתל אביב משתתפים סטרייטים רבים בעיקר מת"א ומעוד ערים נוספות.
זה ההבדל בין מצעדי הגאווה בארץ.

למה אתה כל כך בטוח שזה שקר ש"אי אפשר לשבור את התאווה הזאת"?
לידיעתך, יש מספר רבנים שגם הם לא מאמינים בשינוי.
אני רק יכול להעיד מניסיוני שהכי טוב לקבל את עצמך כמו שאתה וזה עזר לי אפילו במידת יראת השמיים.
שמעתי על אנשים שכן השתנו, אבל הם היו ביסקסואלים (דו-מיניים, נמשכים לשני המינים), לצערי הם התאבדו או חיים היום לא באושר ולא חיי אמונה.
בחיים כמו שלהם אני לא מעוניין.

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
"מסר להומואים וגם למכורי מין נורמליים" - סר
« להגיב #105 ב- : אוגוסט 06, 2009, 01:17:52 »
אתה יכול להיות רגוע, טכנית אי אפשר ממש להקיא הכיליה. ולהקיא, כמו לצום, זה בהחלט מומלץ פה ושם - זה מחדש את מיצי הקבה ומנקה את דופן העיכול ממנה.

יאללה סע סע מפה אתה בא לפה כמו איזה === ומתחיל לברבר עוף ======== יא ====
« עריכה אחרונה: אוגוסט 07, 2009, 13:52:44 על ידי אחים באמת »

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #106 ב- : אוגוסט 06, 2009, 01:19:42 »

תמיד אפשר להביא את המקרים היוצאים מן הכלל...

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #107 ב- : אוגוסט 06, 2009, 01:23:42 »
בס''ד

טרון, הסרתי את כל התמונות הגדולות שלך כי זה יותר מדי כבר. אנו לא רוצים שבפורום הנפלא שלנו יהיו מיליון תמונות של אנשי סדום. הפעם הבאה שתעלה תמונות אלו תחסם. נמאס לי. בא לי להקיא כבר.

אף אחד לא אמר לך לא להיגעל.
לגיטימי בעיני שתיגעל ממין הומוסקסואלי (ואפילו תימשך למין לסבי) כמו שלגיטימי בעיני להימשך לזה.

אבל האם אתה יכול לשים רגע את המין ההומוסקסואלי בצד?
האם עדיין אתה לא יכול לקבל את אותם אנשים שלרוב מועילים לחברה שלנו?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #108 ב- : אוגוסט 06, 2009, 01:24:08 »
בס"ד
יאלה סע סע מפה כב רנמאסתה חברה מנהלים לחסום אותו חיים תוריד את התמונה הזאת

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #109 ב- : אוגוסט 06, 2009, 01:25:50 »
אתה יכול גם להגיד על הומואים שהם תינוקות שנשבו. הרי רובם גדלו בעולם החילוני, לא כך?

אתה טועה בגישתך שהומואים עושים את מצעדי הגאווה כדי להכעיס. זה פשוט לא נכון.
אנחנו עושים זאת כי אנחנו רוצים שתהיה יותר מודעות כלפינו אבל בטח שלא להכעיס.
כמו שאמרתי קודם, מצעד הגאווה בירושלים ובחיפה הוא רק בצעדה ומעין מפגן קטן ולא פוגע ברגשות הציבור (הרי לא עושים בו משכב זכר).
מצעד הגאווה בתל אביב, אפשר לומר, שהוא כן פרובקטיבי. אבל לא מתוך רצון להכעיס אלא להיפך כי דווקא סטרייטים חילונים רוצים אותו כך - מעין הפנינג גדול. במצעד הגאווה בתל אביב משתתפים סטרייטים רבים בעיקר מת"א ומעוד ערים נוספות.
זה ההבדל בין מצעדי הגאווה בארץ.

למה אתה כל כך בטוח שזה שקר ש"אי אפשר לשבור את התאווה הזאת"?
לידיעתך, יש מספר רבנים שגם הם לא מאמינים בשינוי.
אני רק יכול להעיד מניסיוני שהכי טוב לקבל את עצמך כמו שאתה וזה עזר לי אפילו במידת יראת השמיים.
שמעתי על אנשים שכן השתנו, אבל הם היו ביסקסואלים (דו-מיניים, נמשכים לשני המינים), לצערי הם התאבדו או חיים היום לא באושר ולא חיי אמונה.
בחיים כמו שלהם אני לא מעוניין.

בס''ד

אתה כותב על "יראת שמיים" ועושה מעשי תועבה. אם באמת יש לך אפילו טיף טיפה של "יראת שמיים", אני מציע שתחשוב היטב על כל מה שאתה עושה. כי אני אומר לך שאם תמשיך ככה, לא יהיה לך מקום בעולם הבא. אתה תאבד את עולם הנצח ובשביל מה?

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #110 ב- : אוגוסט 06, 2009, 01:28:26 »

לך לחברים ההומואים שלך ברמאללה מה אתה מחפש כאן יא אפס קטן

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #111 ב- : אוגוסט 06, 2009, 01:32:23 »
בס''ד

אתה כותב על "יראת שמיים" ועושה מעשי תועבה. אם באמת יש לך אפילו טיף טיפה של "יראת שמיים", אני מציע שתחשוב היטב על כל מה שאתה עושה. כי אני אומר לך שאם תמשיך ככה, לא יהיה לך מקום בעולם הבא. אתה תאבד את עולם הנצח ובשביל מה?

חשבתי היטב על כל צעד שעשיתי.
אגב, אני לא עושה שום דבר שאסור מהתורה (כבר אמרתי זאת): "ואת זכר לא תשכב משכבי אשה היא" (משכב זכר = מין אנאלי. אותו אני לא מקיים).
אם אני עושה מעשי תועבה, תסביר לי מה הם בבקשה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #112 ב- : אוגוסט 06, 2009, 01:37:53 »
בס''ד

חסמתי את טרון. הזהרתי אותו לא להעלות את התמונות המגעילות הללו. הוא העלה אותן שוב ושוב. הסוטים האלה מסרבים לקבל את העובדה שרוב האנשים לא רוצים לראות את זה. אני אוהב את הפורום הזה, והתמונות האלו הופכות את הפורום למקום מכוער לדעתי. אנו מתירים ויכוחים אבל אנו לא רוצים לראות מיליון תמונות של מכורי מין סוטים.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #113 ב- : אוגוסט 06, 2009, 01:44:07 »
בס''ד

חסמתי את טרון. הזהרתי אותו לא להעלות את התמונות המגעילות הללו. הוא העלה אותן שוב ושוב. הסוטים האלה מסרבים לקבל את העובדה שרוב האנשים לא רוצים לראות את זה. אני אוהב את הפורום הזה, והתמונות האלו הופכות את הפורום למקום מכוער לדעתי. אנו מתירים ויכוחים אבל אנו לא רוצים לראות מיליון תמונות של מכורי מין סוטים.

זכותך לחסום את טירון.
אבל למה אתה קורא לנו סוטים ולמה החלטת שאנחנו מכורים למין?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #114 ב- : אוגוסט 06, 2009, 01:47:40 »
זכותך לחסום את טירון.
אבל למה אתה קורא לנו סוטים ולמה החלטת שאנחנו מכורים למין?
בס"ד
אתם סוטים מדבר אחד הפירוש למילה סוטה תקרא ערך בויקיפדיה ותראה מזה סוטה אני לא יכנס לזה פה כי זה לא לעניין
וכן אתם מכורים למין זה שאתם עם הומואים כל היום ומדברים ועושים מעשיי תועבה זה נקרא מכורים למין

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #115 ב- : אוגוסט 06, 2009, 01:54:26 »
בס"ד
אתם סוטים מדבר אחד הפירוש למילה סוטה תקרא ערך בויקיפדיה ותראה מזה סוטה אני לא יכנס לזה פה כי זה לא לעניין
וכן אתם מכורים למין זה שאתם עם הומואים כל היום ומדברים ועושים מעשיי תועבה זה נקרא מכורים למין

א. לפי מה שהבנתי פסח התכוון לסוטים מלשון חולי מין...
ב. אני כלל וכלל לא עם הומואים כל היום וכמעט כל החברים שלי סטרייטים. וזה גם לא מסביר למה אנחנו מכורים למין.
   מה הבעיה בלדבר אחד עם השני? אלו מעשי תועבה אנחנו עושים שהופכים אותנו למכורים למין?
ג. שאלתי את פסח ולא אותך ואשמח אם הוא יענה (גם על שאר השאלות ששאלתי ונראה שהוא מתחמק). תודה בכל אופן על התשובה שלך, אתה יותר ממוזמן להגיב.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #116 ב- : אוגוסט 06, 2009, 01:56:34 »
א. לפי מה שהבנתי פסח התכוון לסוטים מלשון חולי מין...
ב. אני כלל וכלל לא עם הומואים כל היום וכמעט כל החברים שלי סטרייטים. וזה גם לא מסביר למה אנחנו מכורים למין.
   מה הבעיה בלדבר אחד עם השני? אלו מעשי תועבה אנחנו עושים שהופכים אותנו למכורים למין?
ג. שאלתי את פסח ולא אותך ואשמח אם הוא יענה (גם על שאר השאלות ששאלתי ונראה שהוא מתחמק). תודה בכל אופן על התשובה שלך, אתה יותר ממוזמן להגיב.
בס"ד
אני לא רואה פה בעיה לדבר עם הומו רק רשמתי שאתם מדברים זה עם זה כשאתם שוכבים התכוונתי וכל מעשיי בתועבה האלה ומדברים על מין
אבל לשכב זה אסור זה מעשה תועבה זה סוטים

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #117 ב- : אוגוסט 06, 2009, 01:57:56 »
בס"ד
אני לא רואה פה בעיה לדבר עם הומו רק רשמתי שאתם מדברים זה עם זה כשאתם שוכבים התכוונתי וכל מעשיי בתועבה האלה ומדברים על מין
אבל לשכב זה אסור זה מעשה תועבה זה סוטים

וזה הופך אותנו למכורים למין?
אגב, גם סטרייטים מדברים במהלך המין...

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #118 ב- : אוגוסט 06, 2009, 02:02:08 »
וזה הופך אותנו למכורים למין?
בס"ד
בהחלט לשכב עם גבים ולעשות מעשיי תועבה זה נקרא שאתם מכורים למין הריי מזה כבר יכול להיקרא??
זה כמו התמכרות אתם עושים את זה פעם אחת ואחריי זה ח"ו אתם עושים את זה כמעט כל יום,ואני יודע את זה כי יש לי חבר שאני מנסה להחזיר אותו לדרך האמת

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #119 ב- : אוגוסט 06, 2009, 02:04:31 »
בס"ד
בהחלט לשכב עם גבים ולעשות מעשיי תועבה זה נקרא שאתם מכורים למין הריי מזה כבר יכול להיקרא??
זה כמו התמכרות אתם עושים את זה פעם אחת ואחריי זה ח"ו אתם עושים את זה כמעט כל יום,ואני יודע את זה כי יש לי חבר שאני מנסה להחזיר אותו לדרך האמת

לשכב עם גברים זה לא נקרא מכורים למין כשם שלשכב עם נשים זה לא נקרא מכורים למין...
יפה החלטת שכולנו עושים את זה כל יום (תרשה לי לומר לך שזה שטויות).

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #120 ב- : אוגוסט 06, 2009, 02:29:29 »
ראש פתוח - שלום לך

אתם כל הזמן מזדעזעים ממשהו.

אוקיי יש לי שאלה אליך דולב, אם מישהו היה מציג את עצמו כמחלל שבת דתי , או כאוכל טריפות דתי  ...כ"דתי" מה היית אומר לו?

שהשם ישלח לך רפואה שלימה

אתה צודק, זה בדיוק מה ששאלתי , התורה אסרה כל סוג של משכב זכר, לא רק מה שאמרת(שאינני רוצה לחזור שוב על המונח ) , הרי בפירוש כתוב " וְאֶת-זָכָר--לֹא תִשְׁכַּב, מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה:  תּוֹעֵבָה, הִוא."ויקרא יח:כב ף זאת אומרת, זה לא תקף רק לגבי מה שאתה הזכרת, אלא הכל אסור

הסיבה שאנחנו אומרים שאתם סוטים, זה כי הנטייה עצמה , היא סטייה מהנורמה , מהמקובל .

באמת זה קיים בכל בעלי החיים ?   מה בכך ?  הרי בני אדם הם לא כמו כל בעלי החיים (ואני מזכיר לך שטענת שאתה דתי , אתה מאמין בבריאה אם כן , ולפי הדת ,האדם הוא בהחלט ייצור בפני עצמו )

אתה טוען שהנטייה הזאת היא אם כן דבר טבעי מכיוון שכל החיות הבהמות והשרצים חווים אותו כביכול (אני בספק אם באמת התופעה קיימת בכולם, קצת לא סביר בהתחשב בהגיון הבריא שרוצה להוליד צאצאים , ומעצם העובדה שחיות בדרך כלל אין להם רגש מיני כלל אלא בזמן שקבוע לכל חיה מתי זמן הזיווג שלה , ואז בתהליכים כימיים המינים השונים נמשכים לבני הזוג השני ומחפשים להתרבות , להבדיל מבני אדם ) ?

אז שאלה לי אליך בתור אדם דתי אם כן :

בתורה יש איסורים חמורים על משכב זכר, ועל זה שזכר ירצה להיות אישה , כגון הפסוק שהבאתי לעיל , הפסוק "וְאִישׁ, אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת-זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה--תּוֹעֵבָה עָשׂוּ, שְׁנֵיהֶם; מוֹת יוּמָתוּ, דְּמֵיהֶם בָּם.  " בויקרא כ:יג , "לֹא יִהְיֶה כְלִי גֶבֶר עַל אִשָּׁה וְלֹא יִלְבַּשׁ גֶּבֶר שִׂמְלַת אִשָּׁה כִּי תוֹעֲבַת השם אלקיך  כָּל עֹשֵׂה אֵלֶּה" דברים כב:ה

וובכן השאלה היא , האם באמת הקב"ה היה מצוה על האדם דברים שהוא לא יכול לקיים (על אחת כמה וכמה אם העונשים עליהם הם חמורים מאד כפי שנראה) ונחשבים חמורים מאד ?

כשישראל יוצאים ממצרים אנחנו רואים (שמות יג) שהקב"ה סובב את ישראל סביב ארץ פלישתים, מדוע ? " וְלֹא-נָחָם אלקים  דֶּרֶךְ אֶרֶץ פְּלִשְׁתִּים כִּי קָרוֹב הוּא  כִּי אָמַר אלקים  פֶּן-יִנָּחֵם הָעָם בִּרְאֹתָם מִלְחָמָה וְשָׁבוּ מִצְרָיְמָה.  וַיַּסֵּב אלקים  אֶת-הָעָם דֶּרֶךְ הַמִּדְבָּר יַם-סוּף "

מה שכתוב בעצם זה , שהקב"ה ידע שאין ביכולת הנפשית של ישראל לעמוד במלחמה באותו זמן בדיוק כשהם יצאו ממצרים והייתה לרובם נפש שפלה של עבדים עדיין ולא של בני חורין ,אפילו אחרי שראו ניסים אדירים על הים , ולכן, הקב"ה סיבב אותם מסביב לארץ פלישתים

זה מוכיח לנו שהקב"ה לא מעמיד את האדם בדברים שהם לא יכולים לעמוד בהם  , אז בוודאי אם כן שכל מה שהוא כן מעמיד את ישראל בנסיון בו ,ישראל יכולים לעמוד בו , קל וחומר לגבי מצוות

לו זה היה נטייה בטבע האנושי - הקב"ה לא היה מעמיד אותך בנסיון הזה , לא משנה כמה קשה הוא, עצם זה שהוא נתן לך את הנסיון הזה , מראה שאתה כן יכול לעמוד בו , זה לא "טבע" ,זה בחירה, אולי בחירה קשה, אבל בהחלט בחירה

כך שאפילו אם היית בודק חיה חיה ורואה שהדבר קיים בכולם, אתה לא יכול לקחת מזה ראיה לגבי עצמך, שהקב"ה בכבודו ובעצמו , לא מדען שיכול לעשות טעויות , אלא בוראך שיודע בדיוק מאיזה חומר קורצת, אומר לך שלגבי בני אדם זה לא נכון, וזה לא טבע .... כאדם דתי ! אתה דווקא מכל האנשים שאנחנו מתווכחים איתם על הנושא , צריך להבין את האמת הפשוטה , הקב"ה ברא את האדם, ויודע טוב מאד מה טבעו... הוא אומר לך שזה לא טבע , אז אתה אומר שזה טבע ?

חובה על האדם לכוף את יצרו ולהיות אדון לגופו , מי שלא מוכן לעשות זה, נותן ליצר הרע לשלוט עליו ... וזה מוריד אותו לבור עמוק של בהמיות ואלפי יצרים שמשעבדים את האדם ומורידים אותו לדרגת חיה ... כל המהות ביצור המיוחד שנקרא בן אדם הוא שהוא לא כמו החיות, שאין להם יכולת להתעלות מעל הבהמיות שלהם, האדם נברא עם היצר הרע והיצר הטוב והיכולת המיוחדת שמאפיינת אותו להתגבר על יצרו ולבחור בטוב ,בהתרוממות, ברוחניות,  בהכנעת היצר והגאווה מלפני בוראו וקבלת עול מלכות שמיים

לכך נבראת !

בעניין מצעדים:
המצעדים בארץ ישראל ובראשם בירושלים של הקהילה הזאת , הם התרסה נגד היהדות

בקשר לפיגוע במוצ"ש
אין לך שום ראיה עדיין מי אחראי לזה,זה נראה כמו פיגוע פת"ח  , על סמך מה אתה קובע שהם נורו משום הנטייה שלהם?
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #121 ב- : אוגוסט 06, 2009, 03:07:14 »
השעה מאוחרת ואני חולה.
מעריך אותך על תשובתך ומתנצל בפניך על תגובתי הדלה.
מקווה להגיב מחר יותר ברצינות.

ראש פתוח - שלום לך  שלום גם לך!

אתם כל הזמן מזדעזעים ממשהו. למה להכליל?

אוקיי יש לי שאלה אליך דולב, אם מישהו היה מציג את עצמו כמחלל שבת דתי , או כאוכל טריפות דתי  ...כ"דתי" מה היית אומר לו? הוא לא מקפיד על קיום המצוות ולכן לפי דעתי, הוא לא דתי. אני מקיים מצוות ולכן לפי דעתי אני דתי. אם אותו אדם יגדיר את עצמו דתי לא אתווכח איתו על זה. זכותו לחשוב כך. בכלל, דתי זאת הגדרה מורכבת מאוד. מעטים האנשים שדתיים במאה אחוז.

שהשם ישלח לך רפואה שלימה תודה.

אתה צודק, זה בדיוק מה ששאלתי , התורה אסרה כל סוג של משכב זכר, לא רק מה שאמרת(שאינני רוצה לחזור שוב על המונח ) , הרי בפירוש כתוב " וְאֶת-זָכָר--לֹא תִשְׁכַּב, מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה:  תּוֹעֵבָה, הִוא."ויקרא יח:כב ף זאת אומרת, זה לא תקף רק לגבי מה שאתה הזכרת, אלא הכל אסור אתה יודע שפנים רבות לתורה. השאלה היא למה אתה קורא "משכב". אני ככה הבנתי. נשיקה זה גם משכב? נגיעה זה גם משכב? תלוי לפי מי כנראה...

הסיבה שאנחנו אומרים שאתם סוטים, זה כי הנטייה עצמה , היא סטייה מהנורמה , מהמקובל . מקובל. אבל לא מנומס.

באמת זה קיים בכל בעלי החיים ?   מה בכך ?  הרי בני אדם הם לא כמו כל בעלי החיים (ואני מזכיר לך שטענת שאתה דתי , אתה מאמין בבריאה אם כן , ולפי הדת ,האדם הוא בהחלט ייצור בפני עצמו ) נכון. אבל הטענה שזה נגד הטבע לא נכונה כי זה קיים גם בטבע. למעשה, זה היה קיים מאז ומעולם.

אתה טוען שהנטייה הזאת היא אם כן דבר טבעי מכיוון שכל החיות הבהמות והשרצים חווים אותו כביכול (אני בספק אם באמת התופעה קיימת בכולם, קצת לא סביר בהתחשב בהגיון הבריא שרוצה להוליד צאצאים , ומעצם העובדה שחיות בדרך כלל אין להם רגש מיני כלל אלא בזמן שקבוע לכל חיה מתי זמן הזיווג שלה לדולפינים יש גם רגש מיני, ואז בתהליכים כימיים המינים השונים נמשכים לבני הזוג השני ומחפשים להתרבות , להבדיל מבני אדם ) ? הומוסקסואלים לא מאיימים על הגזע האנושי כי מדובר רק בכ5% מהאוכלוסייה.

אז שאלה לי אליך בתור אדם דתי אם כן :

בתורה יש איסורים חמורים על משכב זכר, ועל זה שזכר ירצה להיות אישה , כגון הפסוק שהבאתי לעיל , הפסוק "וְאִישׁ, אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת-זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה--תּוֹעֵבָה עָשׂוּ, שְׁנֵיהֶם; מוֹת יוּמָתוּ, דְּמֵיהֶם בָּם.  " בויקרא כ:יג , "לֹא יִהְיֶה כְלִי גֶבֶר עַל אִשָּׁה וְלֹא יִלְבַּשׁ גֶּבֶר שִׂמְלַת אִשָּׁה כִּי תוֹעֲבַת השם אלקיך  כָּל עֹשֵׂה אֵלֶּה" דברים כב:ה

וובכן השאלה היא , האם באמת הקב"ה היה מצוה על האדם דברים שהוא לא יכול לקיים (על אחת כמה וכמה אם העונשים עליהם הם חמורים מאד כפי שנראה) ונחשבים חמורים מאד ? שאלה טובה. תשובה אין. כנראה גם לא תהיה. לא ממני, לא ממך.

כשישראל יוצאים ממצרים אנחנו רואים (שמות יג) שהקב"ה סובב את ישראל סביב ארץ פלישתים, מדוע ? " וְלֹא-נָחָם אלקים  דֶּרֶךְ אֶרֶץ פְּלִשְׁתִּים כִּי קָרוֹב הוּא  כִּי אָמַר אלקים  פֶּן-יִנָּחֵם הָעָם בִּרְאֹתָם מִלְחָמָה וְשָׁבוּ מִצְרָיְמָה.  וַיַּסֵּב אלקים  אֶת-הָעָם דֶּרֶךְ הַמִּדְבָּר יַם-סוּף "

מה שכתוב בעצם זה , שהקב"ה ידע שאין ביכולת הנפשית של ישראל לעמוד במלחמה באותו זמן בדיוק כשהם יצאו ממצרים והייתה לרובם נפש שפלה של עבדים עדיין ולא של בני חורין ,אפילו אחרי שראו ניסים אדירים על הים , ולכן, הקב"ה סיבב אותם מסביב לארץ פלישתים וורט יפה. אני לא מסכים עם ההקבלה הזאת. זה תיאור מצב שונה לחלוטין.

זה מוכיח לנו שהקב"ה לא מעמיד את האדם בדברים שהם לא יכולים לעמוד בהם  , אז בוודאי אם כן שכל מה שהוא כן מעמיד את ישראל בנסיון בו ,ישראל יכולים לעמוד בו , קל וחומר לגבי מצוות  ראה את הודעתי הקודמות בקשר לעניין.

לו זה היה נטייה בטבע האנושי - הקב"ה לא היה מעמיד אותך בנסיון הזה , לא משנה כמה קשה הוא, עצם זה שהוא נתן לך את הנסיון הזה , מראה שאתה כן יכול לעמוד בו , זה לא "טבע" ,זה בחירה, אולי בחירה קשה, אבל בהחלט בחירה אם זאת היתה בחירה ואפילו בחירה קשה אני מתאר לעצמי שכמעט כל ההומואים היו מנסים להפוך לסטרייטים.

כך שאפילו אם היית בודק חיה חיה ורואה שהדבר קיים בכולם, אתה לא יכול לקחת מזה ראיה לגבי עצמך, שהקב"ה בכבודו ובעצמו , לא מדען שיכול לעשות טעויות , אלא בוראך שיודע בדיוק מאיזה חומר קורצת, אומר לך שלגבי בני אדם זה לא נכון, וזה לא טבע .... כאדם דתי ! אתה דווקא מכל האנשים שאנחנו מתווכחים איתם על הנושא , צריך להבין את האמת הפשוטה , הקב"ה ברא את האדם, ויודע טוב מאד מה טבעו... הוא אומר לך שזה לא טבע , אז אתה אומר שזה טבע ? הקב"ה לא אמר שזה טבע או לא. הוא אסר על משכב זכר.

חובה על האדם לכוף את יצרו ולהיות אדון לגופו , מי שלא מוכן לעשות זה, נותן ליצר הרע לשלוט עליו ... וזה מוריד אותו לבור עמוק של בהמיות ואלפי יצרים שמשעבדים את האדם ומורידים אותו לדרגת חיה ... כל המהות ביצור המיוחד שנקרא בן אדם הוא שהוא לא כמו החיות, שאין להם יכולת להתעלות מעל הבהמיות שלהם, האדם נברא עם היצר הרע והיצר הטוב והיכולת המיוחדת שמאפיינת אותו להתגבר על יצרו ולבחור בטוב ,בהתרוממות, ברוחניות,  בהכנעת היצר והגאווה מלפני בוראו וקבלת עול מלכות שמיים מסכים.
לכך נבראת !

בעניין מצעדים:
המצעדים בארץ ישראל ובראשם בירושלים של הקהילה הזאת , הם התרסה נגד היהדות אני לא רואה כאן התרסה. הרי אין משכב זכר במצעדים

בקשר לפיגוע במוצ"ש
אין לך שום ראיה עדיין מי אחראי לזה,זה נראה כמו פיגוע פת"ח  , על סמך מה אתה קובע שהם נורו משום הנטייה שלהם? יכול להיות שזה פיגוע פת"ח. אפילו שקשה לי להאמין שמכל המקומות הומי האדם, אותו מחבל יבחר לרסס במועדון קטן, חבוי ומוסתר בו משחקים טאקי ילדים בני 16.

שוב סליחה שקיצרתי.
מקווה להגיב באורך ורצינות יותר מחר.

בברכה,
דולב.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #122 ב- : אוגוסט 06, 2009, 05:00:34 »
המנוולים מיוטיוב הסירו את הסרטון, אשמח אם תעלה את זה לפליקס. תודה.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #123 ב- : אוגוסט 06, 2009, 05:03:30 »
בס"ד

רבים מכם ישאלו איך אפשר להיות דתי וגם הומו?
התשובה לכך היא שאני מקיים את כל המצוות ואני לא מפר שום איסור.
אני מודע לכך שהתורה אסרה על משכב זכר ולכן אני לא מקיים מין אנאלי עם גברים.

אשריך, אבל מה אם מצוות פריה ורביה? מדוע אתה לא מתחתן עם אשה?

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #124 ב- : אוגוסט 06, 2009, 06:38:43 »
כתבתי את התגובה, בשביל 1.שתקרא 2. שיהיה מענה לחלק מהדברים שאמרת .לא בשביל שתגיב בהכרח ,כך שאין מה להצטער , אתה לא חייב להגיב , בוודאי לא אם אתה חייב לנוח מסיבות בריאותיות

אם אתה מקיים מצוות מצוין, אבל זה לא מסתדר עם ההכרזה שלך שאתה הומו

דתי זאת לא הגדרה כזאת מורכבת , זה שחור ולבן , או שאתה דתי(שומר מצוות) או שאתה לא , ייתכן שאתה מעוניין להיות דתי, אבל יש הבדל בין לרצות לבין ליישם

לא מסכים כלל, רוב מי שנקרא דתי, לפחות משתדל לשמור את כל המצוות

המונח פנים רבות לתורה לא אומר שהפנים האלה סותרות אחת את השנייה( כפי שאתה תופס את זה כנראה ) , אלא שלכל דבר בתורה יש כמה זוויות ראיה שהם כולם חלק מאותו המטבע ... אין "פן" תורני שמכשיר שרצים, שמתיר חילול שבת, שמתיר משכב זכור ...

למה אני קורא משכב?  לכל פעילות מינית בין שני בני זוג כמובן , כמובן . הרי כתוב בפירוש "משכבי" ,ברבים , לא "משכב" , זה בא בלשון רבים כדי לרבות את האפשרויות, שהכל אסור בעניין.

האם נשיקה נקרא משכב?  ... הממם זה מאד תלוי מה אתה מגדיר נשיקה , אם אתה מדבר על "נשיקה נשיקה" , בוודאי שאם זה לא לשם שמים בתוך מסגרת מותרת מהתורה, זה אסור אפילו כשמדובר בגבר ואישה !!!  על אחת כמה וכמה כשמדובר חלילה ב...

נגיעה ? הרי אפילו בין גבר ואישה שלא מיסדו קשר בינם יש איסור נגיעה ( ממש סתם נגיעה בין גבר ואישה ) , ואם אתה מדבר על "לתת כיף" לחבר בוודאי שאין בזה כל רע , אין איסור נגיעה בין גברים כי גברים לא אמורים להמשך אחד לשני , אם הם כן נמשכים אחד לשני השם ירחם זה דבר חמור מאד רק מעצם המחשבה, שכן זה תועבה .

תלוי לפי מי ?!  רק אם אתה מכניס למשוואה דעות של פסיכופתים שטוענים שהדבר הזה מותר
לפי כל אדם ישר(מבחינה תורנית שלא מעוות מושגי תורה) הגון וירא שמים הדבר שעליו אנו מדברים יהיה אסור מכל מבחינה  

מזה לא מנומס ? ... הרבה פעמים שדנתי עם אנשים שתמכו בגישה הזאת, הם אמרו לי שזה לא צריך להחשב כסטייה כי זה הדדי בין בני זוג, ולא בכפייה כמו "סוטי מין" ... לטענה כזאת יש שאלה אחת ... האם אח ואחות ירצו להיות זוג , בהסכמה , האם גם אז היה צריך להיות מנומס בקשר לזה ? האם גם אז זה לא סטייה ?  האם גם אז צריך "לקבל" את זה?

מדובר בסטייה מינית , אני לא אומר שהומואים זה כמו נקרופיליה או משהו כזה, אבל יש להם סטייה מהטבע המיני המקובל , מה לעשות, אין דרך אחרת להגדיר את זה , אם זה בהסכמה או לא בהסכמה זה לא רלוונטי

אתה אומר שאתה לא עוסק בדברים כאלה , מצוין , אבל את רוב "ההומואים" לא מעניין אם זה אסור או מותר , ולכן אין מנוס מלהתייחס אליהם ככה .

הטענה שזה נגד הטבע לא מדברת על אם זה היה או לא היה זה לא רלוונטי ,  הטענה שזה נגד הטבע מתבססת על עובדה פשוטה ש"זוג" טבעי ,זה זכר ונקבה , מכיוון שרק כך אפשר להתרבות, כי זה טבע היצורים, ובכל אופן אצל בני אדם זה האופציה היחידה לרביה
לכן כל זוגיות אחרת, היא לא טבעית .. היא אולי קיימת, אבל אין לה שום תכלית מבחינה טבעית

אתה אומר שזה קיים בטבע ?  ידוע לי שבמינים מסוימים זה אפשרי , למשל דיוננים מסוימים שבהם הזכרים יכולים להתחזות לנקבה כדי להגיע לנקבות בלי מלחמה עם זכרים גדולים, לפעמים הזכרים הגדולים מתבלבלים וחושבים שהם נקבות
שמעתי שזה אפשרי (בערך) אצל כלבים , אבל אתה צריך להבין דבר מאד חשוב בקשר לכלבים, לא משנה כמה אינטליגנטים הם , הם עברו תהליך של ביות , זאת אומרת ,  כשאתה מביית חיה טורפת , הביות הוא בעצם השארת התכונות הילדותיות של החיה , היא בעצם לעולם לא הופכת ל"בוגרת" במחשבה ,  הרי כל הכלבים הם אותו מין, וזה מין שנקרא זאב אסיאתי  ....  התופעה הזאת מעולם לא נצפתה בזאבים שלא בויתו , רק בזנים שבויתו - שהם- אם כל האינטילגנציה שלהם - ברמת העיקרון, הם גורים בגוף מבוגר (ולכן לרוב הכלבים יש אונזיים נפולות , הרמז לביות שלהם, שהם נשארו גורים ,  כלבים שיש להם אוזניים עומדות, זה נעשה על ידי תהליך של השבחת גזעים, פרטים שהאזנים שלהם עמדו , הורבו עם הרבה נקבות, וכך כל הגורים שלהם שמרו על המוטיב והמשיכו לפתח אותו )

זאת אומרת , ברגע שהם מרגישים דחף מיני , הם מסוגלים לפעול מול הורמונים של כלבים אחרים שהם חשים בהם, אפילו אם זה זכרים

למה הדבר דומה ?

באפריקה , יש פילים יתומים, ללא "משפחה" , והפילים האלה,תוצאה של אכזריות של ציידים שהרגו את האם והתינוק נשאר וגדל לבד ,   ברגע שהם מיוחמים הם מחפשים את הדבר שנראה להם הכי מתאים להזדווגות , והרבה קרנפים מתים כל שנה , בגלל שפיל ניסה ...

פילים חייבים הדרכה של מבוגרים, כדי להבין מושגים שפילים מבוגרים מבינים , אם לא , הם פשוט נשארים עם אותה מחשבה שהיה להם כגורים

כך שלא מדובר בתכונות "טבעיות" .

לדולפינים יש מח גדול יחסית , לעומת חיות אחרות .  והם חיים בצורה של להקה ,  בכל בעלי החיים שחיים כלהקה ניכרים סימנים של אינטיליגנציה מסוימת  ו"קשרים" חזקים  (לא בהכרח מיניים)  למשל צבועים נקודים גם , אבל למשל צבועים מסוג אחר (כמו למשל הצבוע שיש בארץ ישראל) חיים לא בצורה של להקה , וניכר שיש הבדל עצום בניהם לצבועים הנקודים באינטיליגנציה , למרות שבתאכלס זה אותו מין

אני לא שמעתי שדולפינים יכולים להעדיף זכר או נקבה על פני הזיווג הטבעי שלהם , וכפי שאתה רואה , יש לי ידע לא קטן בזואולוגיה ...

אני יודע שחזירים ודולפינים נהנים ממין , אם לזה אולי התכוונת , אבל גם הם מזדווגים לפי עונות מסוימות וכתוצאה מייחום (תהליך כימי שגורם לזכרים ולנקבות לחפש זיווג) ,כך שזה לא דוגמה בכלל שאפשר להקיש עליה כלפי בני אדם

יש גם בעלי חיים כגון סוגים של תוכיים, או יונת תור , שגם חיים עם אותו הבן זוג כל החיים (תור למשל אפילו לעולם לא תחפש בן זוג אחר אם הבן זוג שלה יעלם) אבל בכל זאת הם מגיבים לעניין בצורה כימית, אפילו אם בשאר הזמן הם נהנים מחברת השני

לא טענתי שהומוסקסואליות מאיימת על עתיד האנושות, דיברתי על כך שבטבע הדחף הבסיסי שמפעיל את כל בעלי החיים בצורה מינית (חוץ מהאדם) הוא תהליכים כימיים שמושכים אותם לנקבה\זכר בעונות הקבועות לכך

שאלה טובה, ויש תשובה, בוודאי שיש . למה אתה טוען שאין ?

לא הייתה הקבלה בין המצבים,אתה צודק שזה מצב שונה ,  אבל זה מוכיח משהו , שהקב"ה לא יטיל על ישראל נסיון\מצוה שהוא יודע שאין ביכולתם לעשות , כך שזה לא רלוונטי שזה לא אותו מצב, כי מהמצב ההוא עולה מסקנה שאתה יכול להשליך ממנה על כל מצב בנושא קיום מצוות קשות .

בליבך אתה יודע שזה נכון ...אין בתורה דבר שקר , אם יש בך אמונה בתורתנו הקדושה , בוודאי שהיא תכריח אותך לקבל את הכלל הזה , אפילו אם אתה לא מוכן להודות בזה.
אתה מנסה להתכחש למסקנה ... בגלל זה אתה מתמקד במצב , ולא במסקנה. אבל למה? הרי כרגע אתה בחשיבה שזה דבר שטבוע בך ואתה לא יכול לשנות ... אם תפנים שזה דבר שהוא בבחירתך ... זה השלב הראשון לתיקון המידה הזאת

הבא להטהר מסעיין לו . לפחות תנסה ... תן להקב"ה צ'אנס , אתה תעשה צעד בכיוון חיובי, הוא יכין עבורך את המסלול להגיע ליעד ... הבא להטהר מסעיין לו משמים

אני יודע על מקרים של "הומואים לשעבר" , אתה אולי לא רוצה להאמין שזה אפשרי , אבל יש . אני לא יודע איך הם עשו את זה , אבל זה מראה שזה אפשרי.

אתה חושב שזה משהו בלתי תקין ? ... גם דוגמאות כאלה ראיתי , של אנשים שטוענים שזה מחלה, והם נאלצים לחיות איתה , אבל הם חיים כיהודים שומרי מצוות לחלוטין, ולא חושבים ליישם את החטא הזה לעולם , ומתחתנים, ומביאים ילדים , ושמחים בעבדות השם .

במהלך השנים כשהזדמנו לי שיחות באינטרנט עם אנשים עם הבעייה הזאת, רובם (כולל חילונים לגמרי) הודו בפני שהם ממש רוצים להיות סטרייטים
אפילו מדבריך , ניכר ... שבתאכלס , כולם היו רוצים להיות סטרייטים , הרי אתה מעלה את זה בדבריך

אז אם אני אומר לך (יותר מזה , הקב"ה אומר לך בעצם) שאתה יכול להיות ,למה לוותר על הצ'אנס ?

לא אמרתי לך שיש תרופת פלא ... אני אומר לך שיש אופציה , אבל מי שצריך למצוא אותה , כמו בכל חטא אחר , זה החוטא עצמו, רק הוא יכול למצוא את הכוחות הנפשיים ולשאוב את הכח הרוחני מהתורה , לצורך תיקון מידה כל שהיא
זה המהות של קבלת עול מלכות שמים ... לכפוף את הרצונות , את התאוות , לשבור את הרצון של האדם מפני הרצון של בוראו ,  ללמוד את ערכיו מידותיו ודרכיו של הקב"ה ולדבוק בהם , וכך לקדש את עצמו ולרומם את עצמו רוחנית

גם לתהליך הזה שכל אדם שומר מצוות  צריך לעבור , אין תרופת פלא , זה תהליך ארוך של בנייה עצמית , שאולי הוא קשה,אבל יש בו סיפוק לנפש שאי אפשר להשיג משום מקור אחר, יש בו אושר של חיים של קדושה של משמעות, של מהות קיומנו .

כך או כך ... לחכות מתחת להר ולהגיד שאי אפשר לטפס לא יוביל לשום מקום ...

אבל אם הקב"ה אסר את זה , משמע שזה משהו שהאדם יכול לעמוד בו

אולי אתה צודק , אולי זה כן טבע , ועל האדם לגבור על הטבע ? (כמו בכל "טבע" אחר שצריך לכפות כדי להתרומם לקדושה) , אולי אתה טועה  , וזה לא טבע , אלא בחירה (לא בהכרח מודעת!!!)  ... כך או כך , הקב"ה יודע שיש ביכולת האדם לקיים , אחרת הוא לא היה מצוה דבר כזה

שמא תאמר שהקב"ה חפץ בהוצאות להורג של אנשים שנבראו בלי יכולת לא להיות מוצאים להורג ?  הרי הדבר סותר את מטרת הבריאה , כל הרעיון בעונש הוא לתקן ולהראות לאדם לתקן את דרכיו ... לטעון שהקב"ה היה ממציא עונש מוות על דבר שבהכרח אנשים לא יוכלו לעמוד בו ויהיו צריכים להיות מוצאים להורג , זה לטעון שהקב"ה לא דן משפט צדק ואמת !!!!!
הקב"ה חותמו אמת ! רק אמת!  הקב"ה לעולם לא היה עושה חוק כזה לו ידע שבניו לא יוכלו לעמוד בו !
הקב"ה שופט רק משפט צדק!

הבעייה עם המצעדים האלה זה שהם יוצאים בהתרסה נגד דבר שכתוב בתורה , ואומרים , שהם ימשיכו לעשות אותו , ועלינו , מחזיקי דגל התורה , עלינו לקבל את החטא שלהם ולהלל אותם על זה

אז כן ... יש בעייה רצינית מאד עם המצעדים האלה. ואנחנו לא יכולים לקבל אותם .

האם יותר קל לך להאמין שיהודי ירא שמים ירצה להרוג בדם קר תינוקות שנשבו ?  

אני פנאט , באמת , אני פנאט דתי ... ובחלומות הכי שחורים לא הייתי מדמיין לעשות דבר כזה לתינוקות שנשבו ששכלם ומוחם נשבה בתרבות זרה ומטורפת

המחאות הקיצוניות שלנו במצעדים, הם כדי להפסיק את החילול השם ... אנחנו לא אלה שהולכים לחפש להרוג הומואים ...זה ההומואים שבאים לפתח דלתותינו ומבקשים מאיתנו להסכים לתועבה...דבר שאיננו מסוגלים לעשות.

אני מאמין שאתה , שמגדיר את עצמך דתי , צריך גם להתנגד לזה ... האם זה ראוי לדעתך לפרסם חטא בגלוי ? להגיד שיש יהודים שעוברים על התורה בגלוי, שכל אומות העולם יראו ?

זה נראה כמו פיגוע פת"ח קלאסי , מחבל יחיד שכנראה הגיע על ידי סעיין ערבי בעל תעודה כחולה (וכנראה גם נאסף על ידו במקום מסתור שבו הוא חיכה לו )עם רובה , שלא בא על מנת להתאבד, אלא על מנת לירות כמה מטחים ולברוח (כמו בפיגוע אחר שהיה בטיילת לפני כמה שנים מקרה ממש דומה, שבו המחבל ניסה להמלט , וחייל הצליח לתפוס אותו (אחרי שהוא ראה אותו קופץ מגשר להמלט מהאיזור רגלית)  ולירות בו ) או כמו פיגוע בעפולה שהיה שבאו עם מכונית שלוש מחבלים עם רובים שתיכננו לירות כמה מטחים ולהמלט ,וברוך השם הצליחו לחסל אותם

עם כל מה שאתה אומר , המקום הזה נמצא מול המון פאבים תל אביביים ידועים , בטיילת כמדומני, מקום מרכזי
ייתכן שהמחבל חיכה לראות התקהלות, וראה קבוצה הולכת לכיוון הבנין ... אתה לא יכול לדעת

לטעון שיהודי עשה את זה ... מצריך לפחות ראיה רצינית מאד , משהו שכרגע אין לך

"אולי אולי אולי אולי" אם זה היה מול הבית הפתוח בירושלים , שמארגנים את כל המצעדים , "אולי אולי אולי" אז היה לך טענה שיכול להיות שזה היה יהודי שנמאס לו ממה שהם מארגנים כל שנה

פה מדובר על מקום מסוג אחר לגמרי, שאני בספק אם דתי כל שהוא ידע על קיומו לפני האירוע

הם לא הלכו לשחק טאקי ,זה מועדון לקהילה ההומו לסבית עם מדריכים ששוטפים להם את המח שזה בסדר ושזה טבעי רחמנא ליצלן ואומרים להם לא להתייאש ולא לנסות לוותר על התחושות האלה .

ואל לך להתפלא שרוצחים ישמעאלים מסוגלים לרצוח ילדים בני 16 , הם מסוגלים גם לירות לילדה קטנה שיושנת בלול מטווח אפס בראש (כמו בפיגוע שהיה בגוף קטיף) מדובר על כת ליסטים ורוצחים

LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD