כתב נושא: לביתר לעד-הרבנות: "רצח ההומואים - פשע נתעב"  (נקרא 12472 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
לביתר לעד-הרבנות: "רצח ההומואים - פשע נתעב"
« להגיב #25 ב- : אוגוסט 02, 2009, 17:51:27 »
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3755466,00.html

אין לי שום תוכחה כלפיך אני רק רוצה שתראה שיש צד שונה בלי שום קשר לרב
רון, גם איני תומך בהומואים נחרצות, אך אני מתעב רצח בנוסף לדעת התורה.
אל תשלול אותם ולא שום יהודי אחר בסך הכל הם תינוקות שנשבו,צריך להתפלל עליהם.
בדיבור מלוכלך תקיף כזה אנו רק ניצור שנאת חינם.
(אגב איני יודע ואין בי שום מחשבה מי הרוצח אני אתעב אותו בלי כל קשר למוצאו).

בס''ד
הצביעות לא משתלמת !!! !!
למרות שאין אנו מעודדים את המעשה הזה, אנו מברכים עליו ממש כפי שגרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י מברך על כל פיגוע רצחני של האוייב הערבי הנאצי יש''ו בן-בריתו שרוצח באחינו הי''ד בכל הזדמנות !!  O0 O0
אנו מודעים לעובדה שאם הי'ה נעשה טבח במצעדי התועבה המטמאים את ארץ-הקודש תובב''א ושמים את שלטון העוולה ללעג-וקלסס בעול-ם כולו , הי'ה שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי מונע אותם ואוסר על כך בתכלית למען השמירה על ''השקט'' שבו הוא מצליח לגזול את אחינו ולהשתלט על הציביון היהודי ביחד עם בני בריתו בני האוייב הערבי הנאצי יש'ו באין מפריע !!
אנו לא נגנה זאת כשם שגרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י לא מגנה מעשי רצח נתעבים של האוייב הערבי הנאצי יש''ו באחינו הי''ד !!

הגולה בארץ  >:( >:( :nono: :nono: :nono: :nono: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
« להגיב #26 ב- : אוגוסט 02, 2009, 21:19:03 »
גולה יקר מציטוטך, צר לי אך דבריך חורים לי עד מאוד- "אנו מברכים עליו ממש כפי שגרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י מברך על כל פיגוע רצחני"- אל תשכח שאנו לא
לומדים מהם, אלא אנחנו ניחנים ע"פ תורתנו הקדושה. אני מתעב רצח יהודים בכל מצב אך כשיהיה סנהדרין מוטלת תיהיה עלינו החובה לנהוג על פיו.
אני מתעב עד מאוד את הממשל השמאלני פאשיסטי ומנאץ אותו עד בלי די, אך כל זאת ללא חריגה מהגבולות בשביל להגיע לרצח.
אני בטוח שהינך מכיר את המשפט "אם ראשי עמא מתקן כל עמא מתקן" אנחנו שמייצגים את התורה הקדושה מחוייבים לנהוג כמו בנים של מלך ולכוון את שאר בית ישראל
לנתיב הנכון והישר. וה' יצליח דרכינו אכי"ר. :old_smiley:
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק אהרון.א.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #27 ב- : אוגוסט 02, 2009, 21:39:00 »
אני תומך בדעתו של הגולה בארץ. לא זכור לי שהם( הסמול) בכו שכשהיה פיגוע רצחני במרכז הרב בירושלים שבו נהרגו שמונה יהודים צדיקים הי"ד זצ"ל.
בס"ד

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : אוגוסט 02, 2009, 21:44:15 »
בס"ד
בזה אתה מגזים מי שהתאסלם כמו טלי פחימה ימח שמה וזכרה לא יהודים הם התאסלמו הם הפכו את הדת שלהם אז הם כבר לא יהודים!
בס"ד
לא  משנה אם יהודי ממיר את דתו הוא עדיין יהודי אצל הקב"ה כמובן שהוא חטא וזה חמור מאוד
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : אוגוסט 02, 2009, 21:46:01 »
בס"ד
לא  משנה אם יהודי ממיר את דתו הוא עדיין יהודי אצל הקב"ה כמובן שהוא חטא וזה חמור מאוד

בס"ד
בוא נגיע למסקנה שהוא יהודי מישו שממיר את דתו
אבל האם בשבילך הוא יהודי?
ומי שממיר אכן אלוהים לא יחפר לו על זה וישלם לו על כך או בעולם הזה או בעולם הבא

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #30 ב- : אוגוסט 02, 2009, 21:48:00 »
אני תומך בדעתו של הגולה בארץ. לא זכור לי שהם( הסמול) בכו שכשהיה פיגוע רצחני במרכז הרב בירושלים שבו נהרגו שמונה יהודים צדיקים הי"ד זצ"ל.
מה זה משנה! שוב אני חוזר אנחנו לא כמוהם אנו יהודים ההולכים ע"פ התורה הקדושה.
קודם כל הלכת ובדקת כל שמאלני, האם הוא בכה או לא?! :o

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : אוגוסט 02, 2009, 21:48:42 »
בס"ד
בוא נגיע למסקנה שהוא יהודי מישו שממיר את דתו
אבל האם בשבילך הוא יהודי?
ומי שממיר אכן אלוהים לא יחפר לו על זה וישלם לו על כך או בעולם הזה או בעולם הבא
בס"ד
ישראל אף על פי שחטא הוא ישראל

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : אוגוסט 02, 2009, 21:50:41 »
בס"ד
ישראל אף על פי שחטא הוא ישראל

בס"ד
אוליי הדעות שלי ושלך לא אותו דבר אבל בשבילי בקיצור שמאלני זה לא יהודים בשבילי

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : אוגוסט 02, 2009, 21:52:43 »
בס"ד
אוליי הדעות שלי ושלך לא אותו דבר אבל בשבילי בקיצור שמאלני זה לא יהודים בשבילי
בס"ד
יהודים מבולבלים שלא מבינים את האמת וויש כאלה שלצערינו הרב עושים דברים לא טובים בפועל
דברים שמנוגדים ליהדות אבל הם עדיין יהודים וישארו יהודיים
בע"ה הם יחזרו בתשובה הכל בגלל השלטון

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : אוגוסט 02, 2009, 21:54:13 »
בס"ד
יהודים מבולבלים שלא מבינים את האמת וויש כאלה שלצערינו הרב עושים דברים לא טובים בפועל
דברים שמנוגדים ליהדות אבל הם עדיין יהודים וישארו יהודיים
בע"ה הם יחזרו בתשובה הכל בגלל השלטון
בס"ד
אני גם רוצה שהם יחזרו בתשובה אבל 61 שנים מנסים ולא מצליחים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : אוגוסט 02, 2009, 21:57:07 »
בס"ד
אני גם רוצה שהם יחזרו בתשובה אבל 61 שנים מנסים ולא מצליחים
בס"ד
במשך כל השנים האלו התשקורת יותר ויותר הושפעה מאנשי השמאל והם לאט לאט עשו שטיפת מוח לחלק מהעם
וגם הם שולטים בחלק ממערכת החינוך ועושים שטיפת מוח תוך כדי העלמת עובדות היסטוריות

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #36 ב- : אוגוסט 02, 2009, 22:00:34 »
בס"ד
במשך כל השנים האלו התשקורת יותר ויותר הושפעה מאנשי השמאל והם לאט לאט עשו שטיפת מוח לחלק מהעם
וגם הם שולטים בחלק ממערכת החינוך ועושים שטיפת מוח תוך כדי העלמת עובדות היסטוריות
בס"ד
צודק אחי אני גם אמרתי כל הזמן התשקורת אשמה תשקורת שמאלנית בולשביקית בוגדנית!!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : אוגוסט 02, 2009, 22:02:03 »
לק"י
הרבה מהם יודעים טוב מאוד את הדברים..חלקם אפילו הגיעו מהציבור הדתי..
לא וזכר אפיה שמעתי את זה לא זוכר הכי איזה רב אולי הרב קוק שאומר שהיום אין כזה דבר תינוקות שנישבו שהיום כולם יודעים מה הולך ומכירים את הכל!!!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #38 ב- : אוגוסט 02, 2009, 23:02:37 »
גולה יקר מציטוטך, צר לי אך דבריך חורים לי עד מאוד- "אנו מברכים עליו ממש כפי שגרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י מברך על כל פיגוע רצחני"- אל תשכח שאנו לא
לומדים מהם, אלא אנחנו ניחנים ע"פ תורתנו הקדושה. אני מתעב רצח יהודים בכל מצב אך כשיהיה סנהדרין מוטלת תיהיה עלינו החובה לנהוג על פיו.
אני מתעב עד מאוד את הממשל השמאלני פאשיסטי ומנאץ אותו עד בלי די, אך כל זאת ללא חריגה מהגבולות בשביל להגיע לרצח.
אני בטוח שהינך מכיר את המשפט "אם ראשי עמא מתקן כל עמא מתקן" אנחנו שמייצגים את התורה הקדושה מחוייבים לנהוג כמו בנים של מלך ולכוון את שאר בית ישראל
לנתיב הנכון והישר. וה' יצליח דרכינו אכי"ר.
בס''ד
אחינו היהודי היקר אל''מ הי''ו .
אל לנו לעוות תורתנו הקדושה המסורה מפי עליון יתברך ויתעלה שמו !!
כל מה שאמרת נאמר על עושי מעשים שכנגר תורתנו הקדושה מתוך תאוות בשרים והנאות ממון ואחרות... אלא שעושים זאת בהצנע ולא מטיפים כנגד ה' ותורתו הקדושה ! !! אולם לגבי מנאצי ה' ותורתו ברבים יש''ו ,ומבזי קדשי ישרא'ל מתוך אידאל שמוביל לשמד והתבוללות כללית ר''ל כמו אלו שאנו מדברים כאן אודותיהם שר''י ,עליהם אמר דוד מלך ישרא'ל ע''ה זיע''א שמצוות עשה היא לשנוא אותם אוייבים ולשמוח לאידם שנאמר  '' כי משנאיך ה' אשנא, ובמתקוממך אתקוטט, תכלית שנאה שנאתים , כאוייבים היו לי '' ועל ידי שלמה מלכנו החכם באדם ע''ה זיע''א נאמר ''באבוד רשעים רינה '' כלומר שמצוות עשה לשמוח לאידם של אותם רשעים מנאצי תורתנו הקדושה ר''ל , וכל שכן לגבי העושה מעשי סדום והאמורי ר''ל ומתגאה בכך בפרהסיא ! ועל אחת כמה וכמה לגבי שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי  הבוגד ומתעב תורת ישרא'ל ,ומבזה גדולי-ישרא'ל ומשתמשים באותם מסכנים שמערכת הליכלוך(חינוך) גרמה להם לעיוות נטיותיהם הנורמאליות ר''ל   אלה האוייבים האיומים ביותר של העם היהודי הקדוש בכל הדורות ונקראים ערב-רב שר''י , עליהם נאמר ''וביערת הרע מקירבך''  שזוהי מצוות עשה מן התורה !ואלה מיתתם בשריפה כפי שנלמד מ''גזירה שווה'' מביעור החמץ בערב הפסח !
ומן הראוי לציין את דברי גדול-דורנו כמוהר''ר מאיר-דוד כהנא בהכריזו על ''מדינת יהודה '' בדרשו את הפסוק  '' נודע ביהודה אל-קים ,בישרא'ל גדול שמו'' כלומר ,שכאשר נעשית נקמה בגויים ובמחללי קדשי-ישרא'ל אנשי העב-רב בני-בריתם שר''י , אזי שמו יתברך ויתעלה מתגדל ומתקדש !!

! והקב''ה יסייע בעדנו על דבר כבו-ד שמ-ו ויכרית במהרה שלטון מלכות הרשעה ויקים במהרה סוכת-דוד הנופלת בבאכי''ר .
 :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:
                                                         הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: אוגוסט 03, 2009, 09:00:49 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק Discrety77

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
    • אתר של טכנולוגיה ומדע מוביל באינטרנט שמראה את אפסות האדם לעומת הבורא ייתברך וייתעלה שמו
« להגיב #39 ב- : אוגוסט 03, 2009, 01:14:04 »
לדעתי, עליכם מאוד להיזהר מן השב"כ שעוקב אחרי כל אחד כאן בפורום כולל אותי.
זה קודם כל: חוץ מזה, לדעתי אסור לפסול אף יהודי באשר הוא מלבד יהודי בוגד כמו פחימה יש"ו וואנונו יש"ו שהמירו את דתם וסייעו לאוייב ומלבד זה, יש גם ציבור שלם של "יהודים חרדים" נטורי קרטא שעושה יד אחת עם אויבינו המרים והקשים ביותר כנגד העם היושב בציון והם נחשבים מיעוט בלבד למזלינו. גם כב' הרב אמנון יצחק שליט"א שולל קבוצה זאת של יהודים אך נתן במה לאחד מהם באחד הכנסים שלו והחרדים האחרים עשו בו לינץ' וכיסחו אותו במכות על דבריו הנלוזים כנגד העם היהודי כיום. ניתן לראות את כל הסרטון באתר של שופר אתרו של הרב יצחק הי"ו.
בקשר לתחילת דבריי, ההסבר לדבריי הוא, שהשב"כ מחפש במיוחד כאן בפורום הזה מסיתים ועוצר אותם אפילו באישון לילה ובחשאי - תאמינו לי זה ממש נכון! תיזהרו מאוד בדבריכם ועל תטיפו לשטנא ושנאה בקרב העם. כמו כן, בשיחות טלפון ופלאפון יש האזנה לכל השיחות מצד השב"כ ועליכם מאוד להיזהר!
[IMG\]http://img20.imageshack.us/img20/3751/catwgun.gif[IMG]

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : אוגוסט 03, 2009, 01:18:35 »
בס"ד
אנחנו נזהרים אחי מאד

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : אוגוסט 03, 2009, 01:24:18 »
לדעתי, עליכם מאוד להיזהר מן השב"כ שעוקב אחרי כל אחד כאן בפורום כולל אותי.
זה קודם כל: חוץ מזה, לדעתי אסור לפסול אף יהודי באשר הוא מלבד יהודי בוגד כמו פחימה יש"ו וואנונו יש"ו שהמירו את דתם וסייעו לאוייב ומלבד זה, יש גם ציבור שלם של "יהודים חרדים" נטורי קרטא שעושה יד אחת עם אויבינו המרים והקשים ביותר כנגד העם היושב בציון והם נחשבים מיעוט בלבד למזלינו. גם כב' הרב אמנון יצחק שליט"א שולל קבוצה זאת של יהודים אך נתן במה לאחד מהם באחד הכנסים שלו והחרדים האחרים עשו בו לינץ' וכיסחו אותו במכות על דבריו הנלוזים כנגד העם היהודי כיום. ניתן לראות את כל הסרטון באתר של שופר אתרו של הרב יצחק הי"ו.
בקשר לתחילת דבריי, ההסבר לדבריי הוא, שהשב"כ מחפש במיוחד כאן בפורום הזה מסיתים ועוצר אותם אפילו באישון לילה ובחשאי - תאמינו לי זה ממש נכון! תיזהרו מאוד בדבריכם ועל תטיפו לשטנא ושנאה בקרב העם. כמו כן, בשיחות טלפון ופלאפון יש האזנה לכל השיחות מצד השב"כ ועליכם מאוד להיזהר!
אחי העקרון הפורום שלנו חוקים..זה שיש כל מיני אנשים שמפירים את החוקים זה לא מכליל את כולם!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : אוגוסט 03, 2009, 09:20:54 »
אחי העקרון הפורום שלנו חוקים..זה שיש כל מיני אנשים שמפירים את החוקים זה לא מכליל את כולם!
בס"ד
יש כאלה אבל נדיר למרות הנדירות שבזה יש עדיין כמה שמפרים ורושמים "מוות לערבים""זונה"או בן.... וכל הדברים האלה
המנהלים לפי דעתי לא כל כך בפורום באותם שעות ולכן זה לא טוב שהם לא כל כך פעילים מכיוון שעם לא ימחקו את התגובות האלה עם הקללות והפרת הכללים יבואו המפקחים או המשטרע לראות פה את התגובות יראו את זה ואז יסגרו לנו את הפורום חס וחלילה
אני רושם לאותם אנשים לערוך את תגובתם מייד יש כאלה ששומעים ויש כאלה שרשמו את זה ויצאו מהפורום ולכן הם לא ראו את הודעתי

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #43 ב- : אוגוסט 03, 2009, 09:24:43 »
בס"ד
אחי אני לא יכול להגיב לך כי עברתי את המגבלה....של ההודעות...

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #44 ב- : אוגוסט 03, 2009, 10:18:06 »
בס''ד
אחינו היהודי היקר אל''מ הי''ו .
אל לנו לעוות תורתנו הקדושה המסורה מפי עליון יתברך ויתעלה שמו !!
כל מה שאמרת נאמר על עושי מעשים שכנגר תורתנו הקדושה מתוך תאוות בשרים והנאות ממון ואחרות... אלא שעושים זאת בהצנע ולא מטיפים כנגד ה' ותורתו הקדושה ! !! אולם לגבי מנאצי ה' ותורתו ברבים יש''ו ,ומבזי קדשי ישרא'ל מתוך אידאל שמוביל לשמד והתבוללות כללית ר''ל כמו אלו שאנו מדברים כאן אודותיהם שר''י ,עליהם אמר דוד מלך ישרא'ל ע''ה זיע''א שמצוות עשה היא לשנוא אותם אוייבים ולשמוח לאידם שנאמר  '' כי משנאיך ה' אשנא, ובמתקוממך אתקוטט, תכלית שנאה שנאתים , כאוייבים היו לי '' ועל ידי שלמה מלכנו החכם באדם ע''ה זיע''א נאמר ''באבוד רשעים רינה '' כלומר שמצוות עשה לשמוח לאידם של אותם רשעים מנאצי תורתנו הקדושה ר''ל , וכל שכן לגבי העושה מעשי סדום והאמורי ר''ל ומתגאה בכך בפרהסיא ! ועל אחת כמה וכמה לגבי שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי  הבוגד ומתעב תורת ישרא'ל ,ומבזה גדולי-ישרא'ל ומשתמשים באותם מסכנים שמערכת הליכלוך(חינוך) גרמה להם לעיוות נטיותיהם הנורמאליות ר''ל   אלה האוייבים האיומים ביותר של העם היהודי הקדוש בכל הדורות ונקראים ערב-רב שר''י , עליהם נאמר ''וביערת הרע מקירבך''  שזוהי מצוות עשה מן התורה !ואלה מיתתם בשריפה כפי שנלמד מ''גזירה שווה'' מביעור החמץ בערב הפסח !
ומן הראוי לציין את דברי גדול-דורנו כמוהר''ר מאיר-דוד כהנא בהכריזו על ''מדינת יהודה '' בדרשו את הפסוק  '' נודע ביהודה אל-קים ,בישרא'ל גדול שמו'' כלומר ,שכאשר נעשית נקמה בגויים ובמחללי קדשי-ישרא'ל אנשי העב-רב בני-בריתם שר''י , אזי שמו יתברך ויתעלה מתגדל ומתקדש !!

! והקב''ה יסייע בעדנו על דבר כבו-ד שמ-ו ויכרית במהרה שלטון מלכות הרשעה ויקים במהרה סוכת-דוד הנופלת בבאכי''ר .
 :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:
                                                         הגולה בארץ  :)
אל תשכח שגם ריש לקיש היה ראש לשועלים ולבסוף נעשה אחד מגדולי הסנהדרין.
אני מאוד מנאץ ומקלס את השמאלנים אך לא בכדי להגיע להרגם.
חשוב על זה יהודי יקר והלא אם כל אחד יעשה כרצונו אז יהיה טבח בלתי פוסק "חרב איש באחיו תיהיה" אין אנו רוצים בכך.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : אוגוסט 03, 2009, 10:41:51 »
לק"י
אין בכלל מקום להשוואה ריש לקיש הסכים לשמוע ולחזור בתשובה (כל הסיפור עם ר' מאיר)
אבל חלק מהשמאלנים יודעים את האמת בתוך תוכם ולמרות זאת הם הולכים עם הראש בקיר ומזיקים לעם ישראל אז לפעמים אין ברירה..
לעודד רוצחים אתה רואה בזה מעשה עם שכל??.יש גבול עד איפה חלקם מגיעים!
אי אפשר לחכות עד שיועילו בטובם לחזור מדרכם אחרי שיגרמו את את ההרס!
חלקם בשבילי ערב רב ממש ככה!
עיר הנידחת מוכר לך??.מה זה לא עיר של יהודים?!.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : אוגוסט 03, 2009, 10:43:29 »
עצם העובדה שעם ישראל משאיר קומוניסטים בסתר ובוגדים רוצחים ביודעין בחיים זה השלמה עם רצח ושנאה עצמית מובהקים.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #47 ב- : אוגוסט 03, 2009, 10:45:08 »
בס"ד
MATAN,עברתי את סף שליחת ההודעות אענה לך בהמשך.. :)

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #48 ב- : אוגוסט 03, 2009, 11:11:25 »
מתן לא כל השמאלנים שטופי שנאה לדתים אל תכליל! רובם שטופי מוח מהתקשורת אני מכיר אישית שמאלנית שהושפעה מהתקשורת ובסופו של דבר חזרה בתשובה שלמה.
כדבריך "לעודד רוצחים אתה רואה בזה מעשה עם שכל??." אני מתעב רצח ברוב המצבים כנראה שעוד לא הספקת להכיר אותי. :old_smiley:
תעקוב אחרי מה שאני כותב וכבר אמרתי אני מקלס את השמאלנים בכל זמן ועת. אך לא אלך לעורר פרובוקציה ולהתחיל במסע ירי לכיוונם.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #49 ב- : אוגוסט 03, 2009, 11:34:25 »
מתן לא כל השמאלנים שטופי שנאה לדתים אל תכליל! רובם שטופי מוח מהתקשורת אני מכיר אישית שמאלנית שהושפעה מהתקשורת ובסופו של דבר חזרה בתשובה שלמה.
כדבריך "לעודד רוצחים אתה רואה בזה מעשה עם שכל??." אני מתעב רצח ברוב המצבים כנראה שעוד לא הספקת להכיר אותי. :old_smiley:
תעקוב אחרי מה שאני כותב וכבר אמרתי אני מקלס את השמאלנים בכל זמן ועת. אך לא אלך לעורר פרובוקציה ולהתחיל במסע ירי לכיוונם.

אחי לא הבנתה אותי דבר ראשון כל הזמן הדגשתי חלק מהשמאלנים רשמתי!
ולגבי לעודד רוצחים התכוונתי לחלק מהשמאלנים שמעודדים את הרוצחים הערבים לא לגביך!