כתב נושא: הודעה של אנטישמית- אנחנו כובשים  (נקרא 10243 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הודעה של אנטישמית- אנחנו כובשים
« ב- : אוגוסט 02, 2009, 10:58:35 »

כתבתי להזויה אחת בפורום שהמוסלמים כובשים ורוצים לכבוש את כל העולם אם אני לא טועה קוראים לזה גאהד

זה התגובה שלה:

"אנחנו לא גונבים ולא כלום, האיסלאם אוסר לגנוב אדמות וכמו שאמרתי לך קודם לא קראת את ה curan את לא יודעת עלינו שום דבר. ישראל הם הגנבים הכי גדולים שיש, אתם יכולים להרוס מקומות והכל, לכל זה יש תרופה אבל החיים? למה חטפתם את האמבולנס שרצה לקחת את האישה שהייתה בלידה?
אכן, אתם חולים משוגעים"

מה הייתם עונים להזויה הזאת?

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 02, 2009, 10:59:56 »

יש לה עוד תגובות הזויות אני אוסיף בהמשך

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 02, 2009, 11:00:24 »
בס"ד
שוב פעם לא מגיבים לשמאלנים או ערבים נקודה זה לא יגמר עם לא נחסל

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 02, 2009, 11:02:55 »
בס"ד
היתי שולח לטיפשונת הזאת את הסרט "פיטנה" של חירט ווילדרס הגיבור ההולנדי....נראה מה היא תענה לך... :old_grin:

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 02, 2009, 11:04:14 »
בס"ד
היתי שולח לטיפשונת הזאת את הסרט "פיטנה" של חירט ווילדרס הגיבור ההולנדי....נראה מה היא תענה לך... :old_grin:
בס"ד
הייתי נותן לה נבוט בראש ומזריק לה סמים להרדמה והייתי שולח אותה לפח הזבל

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 02, 2009, 11:04:25 »

היי ביתר-לעד

זה פורום בספרד שנכנסים לשם אלפי אנשים חבל לא להגיב להם O0

היי דניס

שמעתי על הסרט זה קשור בשקרים של האסלאם?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 02, 2009, 11:07:29 »
בס"ד
שלום לך
אל תגיבי להם תעזבי אותם בשקט לא צריך בכלל לענות להם וזה ידוע שבספרד יש אנטישמיות

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 02, 2009, 11:09:52 »
בס"ד
שלום שרית!
לא רק,זה דווקא חושף את האמת האמיתית של האיסלם ואת הכוונות הזדוניות שלהם לגבי כל מי שלא מוסלמי,בעקבות פרסום סרטו,אימו על חייו אותם גורמים מוסלמיים נאציים שכידוע לך הולנד שורצת בהם עכשיו,אבל הוא לא נבהל והוא חבר פרלמנט בהולנד עכשיו ומנהל מפלגה ימנית שנועדה להתנגד להתפשטות האיסלם הסרטני בהולנד ובמיוחד באירופה. הוא עוד מעט מגיע לירושלים לתת הרצאות,הוא אוהב יהודים וחושב כמו ימני יהודי,טוב שיש גויים שחושבים כמונו...

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 02, 2009, 11:11:17 »
בס"ד
שלום שרית!
לא רק,זה דווקא חושף את האמת האמיתית של האיסלם ואת הכוונות הזדוניות שלהם לגבי כל מי שלא מוסלמי,בעקבות פרסום סרטו,אימו על חייו אותם גורמים מוסלמיים נאציים שכידוע לך הולנד שורצת בהם עכשיו,אבל הוא לא נבהל והוא חבר פרלמנט בהולנד עכשיו ומנהל מפלגה ימנית שנועדה להתנגד להתפשטות האיסלם הסרטני בהולנד ובמיוחד באירופה. הוא עוד מעט מגיע לירושלים לתת הרצאות,הוא אוהב יהודים וחושב כמו ימני יהודי,טוב שיש גויים שחושבים כמונו...
בס"ד
הבעיה שהכל דיבורים ולא עושים במעשים כל הגויים אמרו שהאיסלאם מתפשט ומשתלט על אירופה אז למה הם לא עושים כלום??

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 02, 2009, 11:13:55 »
בס"ד
כמו שאמרתי מקודם,הימניים מבין הגויים מהווים מיעוט,הרוב זה שמאל ליברלי פלצני שמפחד מהערבים,אנשים כמו ז'אק שיראק,סרקוזי-בוגד בעם היהודי,טוני בלייר,גורדון....אבל בע"ה עוד מעט הגויים יתעוררו ויזרקו אותם משם...

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 02, 2009, 11:23:05 »

ביתר-לעד בפורום שם בזכות זה שהתחלתי להגיב התחילו גם אחרים להגיב והייתה תקופה מסויימת של שקט יחסי מהם אבל הם חוזרים מדי פעם.

הנה תגובה נוספת על אל הירח הפגאני שהמוסלמים מאמינים בו:

"חח כל זה בא מאחת *מקללת* שלא קראה את ה curan בחייה אם ala היה אל פגאני
למה השם שלו כתוב בספר הcuran של הערבים? יכול להיות שהיהודים והנוצרים גם סוגדים לאל פגאני? כל מה שאת כותבת לא קשור בתעמולה יהודית אלא זה חלק מאמונה אתאסטית הכותבים האתאסטים תמיד מגיעים למסקנות המוטעות, ובגלל זה הם אומרים שהדת של אברהם והדת הפגאנית זה אותו הדבר ומאמינים באותו האל אבל יש לו שם שונה."

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 02, 2009, 11:24:44 »
בס"ד
כל ה"אמונה" שלהם זה שקר והמצאות

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 02, 2009, 11:24:49 »
בס"ד
שלום שרית!

כל הכבוד לו יש מעטים כמוהו... זה נשמע סרט מעניין האסלאם הקיצוני נמצא כבר בכל מקום אני אשמח לדעת איפה אפשר לצפות בסרט?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 02, 2009, 11:25:51 »
כל הכבוד לו יש מעטים כמוהו... זה נשמע סרט מעניין האסלאם הקיצוני נמצא כבר בכל מקום אני אשמח לדעת איפה אפשר לצפות בסרט?
בס"ד
האיסלאם הקיצוני משתלט על אירופה הבעיה היא ילודה הם יולדים ויולדים כל הזמן ימח שמם

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 02, 2009, 11:26:09 »
בס"ד
ביתר-לעד בפורום שם בזכות זה שהתחלתי להגיב התחילו גם אחרים להגיב והייתה תקופה מסויימת של שקט יחסי מהם אבל הם חוזרים מדי פעם.

הנה תגובה נוספת על אל הירח הפגאני שהמוסלמים מאמינים בו:

"חח כל זה בא מאחת *מקללת* שלא קראה את ה curan בחייה אם ala היה אל פגאני
למה השם שלו כתוב בספר הcuran של הערבים? יכול להיות שהיהודים והנוצרים גם סוגדים לאל פגאני? כל מה שאת כותבת לא קשור בתעמולה יהודית אלא זה חלק מאמונה אתאסטית הכותבים האתאסטים תמיד מגיעים למסקנות המוטעות, ובגלל זה הם אומרים שהדת של אברהם והדת הפגאנית זה אותו הדבר ומאמינים באותו האל אבל יש לו שם שונה."
היתי עונה לו שהדת שלו היא חיקוי עלוב ולא מוצלח של היהדות...ואין לו זכות להשוות אותנו אליו ואת הדת שלנו לדתו המזוייפת!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 02, 2009, 11:27:18 »
בס"דהיתי עונה לו שהדת שלו היא חיקוי עלוב ולא מוצלח של היהדות...ואין לו זכות להשוות אותנו אליו ואת הדת שלנו לדתו המזוייפת!
בס"ד
לא צריך להגיד להם כלום הם יודעים זאת הם לא מודים ובגלל שהם יודעים שהדת שלנו היא אמיתית ואלוהים כתב את התורה אז הם שונאים אותנו ימח שמם וזכרם

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 02, 2009, 11:33:41 »
בס"ד
שרית תשלחי ל-NEO הודעה אישית ותבקשי קישור של הסרט,אני לא מוצא,הוא ישלח לך בלי בעיה....

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 02, 2009, 11:34:30 »
בס"ד
האיסלאם הקיצוני משתלט על אירופה הבעיה היא ילודה הם יולדים ויולדים כל הזמן ימח שמם

נכון ואף אחד לא עוצר את הטירוף הזה אבל תשימו לב כל הזמן קורים לגויים אסונות כמו עם התרסקויות המטוסים לאחרונה
אני לא מאחלת לחפים מפשע למות... זה בא להם עונשים משמיים...

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 02, 2009, 11:34:40 »
בס"ד
שרית תשלחי ל-NEO הודעה אישית ותבקשי קישור של הסרט,אני לא מוצא,הוא ישלח לך בלי בעיה....
בס"ד
על איזה סרט אתה מדבר אחי?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 02, 2009, 11:35:13 »
נכון ואף אחד לא עוצר את הטירוף הזה אבל תשימו לב כל הזמן קורים לגויים אסונות כמו עם התרסקויות המטוסים לאחרונה
אני לא מאחלת לחפים מפשע למות... זה בא להם עונשים משמיים...
בס"ד
אני מאחל לכל מי ששונא את היהודים למות!

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 02, 2009, 11:39:03 »
בס"ד

אוקי תודה שאמרת לי :old_smiley:

שיהיה לכם המשך יום נהדר

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 02, 2009, 13:13:48 »
בס"ד
אוקי תודה שאמרת לי :old_smiley:

שיהיה לכם המשך יום נהדר
חחח...אין בעד מה,תבקשי מה שבא לך ,אל תתביישי.. :old_smiley:
המשך יום מצויין!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #22 ב- : אוגוסט 02, 2009, 23:20:23 »
בעניין גניבת אדמות, שיועילו בטובם להתמודד עם העובדה שמוחמד ואחריו אבו באכר ועומאר איבן אל חאטב הפכו את חצי האי ערב ליודנריין.
בעניין אללה כאל הירח, שיצפו בבקשה בלינק הבא:
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #23 ב- : אוגוסט 02, 2009, 23:54:58 »
לדידה ולדידם של אחיה ואחיותיה אנחנו אכן כובשים לא משנה מהי ההיסטוריה, לפי האיסלאם כל העולם הוא אדמתו של אללה ולכן היא אדמתם שלהם. שרית, אני שוב לא מבין מה אכפת לך מה כל גוי עלוב חושב עלינו, בלאו הכי זה לא ישפיע.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #24 ב- : אוגוסט 03, 2009, 00:06:57 »
בס"ד
בעניין גניבת אדמות, שיועילו בטובם להתמודד עם העובדה שמוחמד ואחריו אבו באכר ועומאר איבן אל חאטב הפכו את חצי האי ערב ליודנריין.
בעניין אללה כאל הירח, שיצפו בבקשה בלינק הבא:

דיון מאוד מעניין!