כתב נושא: איך אני יענה לערבים והאנטישמים בפורום הזה?? אני צריך עזרה באנגלית  (נקרא 10187 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק eliran25

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אאתם יכולים לתת לי תשובה באנגלית כי אני לא טוב באנגלית

תראו מה כותבים שם
Why shouldnt The arab countries fight for their OWN land?

Palestine was 100% arabian land. Some stupid fools after the WW2 decided to send all the israel people to palestine. wtf was that about?

You wouldnt like it if some people all of a sudden come to ur house and start living there would u?

בפורום פה

אני רוצה להגיד להם שאין בכלל דבר כזה פלסטין והרומאים ששלטו פה בכלל קראו למקום הזה ככה על שם הפלשתים שהם בכלל יוונים

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *

תראו מה כותבים שם

Palestine was 100% arabian land. Some stupid fools after the WW2 decided to send all the israel people to palestine. wtf was that about?

You wouldnt like it if some people all of a sudden come to ur house and start living there would u?

בפורום פה

אני רוצה להגיד להם שאין בכלל דבר כזה פלסטין והרומאים ששלטו פה בכלל קראו למקום הזה ככה על שם הפלשתים שהם בכלל יוונים

בס"ד
אחי אל תדבר עם ערבים אל תשתין לכיוון שלהם הם יודעים שאין דבר כזה פלסטין הם לא מודים

מנותק eliran25

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
בס"ד
אחי אל תדבר עם ערבים אל תשתין לכיוון שלהם הם יודעים שאין דבר כזה פלסטין הם לא מודים
אחי יש שם גם לא ערבים ..

המניאקים נתנו לי באן שם איזה אנטישמים כולה אמרתי שאין דבר כזה פלסטין והם מקללים את כל היהודים לא עושים להם כלום

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אחי יש שם גם לא ערבים ..

המניאקים נתנו לי באן שם איזה אנטישמים כולה אמרתי שאין דבר כזה פלסטין והם מקללים את כל היהודים לא עושים להם כלום
בס"ד
איזה פורום אתה מדבר אח?
ימח שמם וזכרם מוות לאוייב הערבי!

מנותק eliran25

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
פורום על קבוצת כדורגל שהיו דיבורים שישראלים רכשו את מילאן אז הם מתחילים להראות אנטישמיות

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
מילאן אני אוהד אותה בליגה האיטלקית
ואחי אני מציע לך אל תיכנס לאתרים אנטישמיים בבקשה אל תתרום שם ואל תיכנס לאנטישמיים האלה ימח שמם וזכרם תיהיה פה איתנו ובורך הבא אחינו

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
אל תענה להם אחי עזוב אותך מאנטישמים ימח שמם וזכרם תישאר איתנו פה תתרום פה לפורום אחינו!

מנותק therealyemini

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *

תראו מה כותבים שם

בפורום פה

1) Because its not their land
2) everybody knows that already at 1880 there was a jewish majority in israel, and jews lived in israel forever before that and after that too, the pisslastinians are fighting now for the territories we took from them after they tried to kill us all and take our half land in 1948, they had 7 armies against us (Egypt, Iraq, Syria, Jordan, Lebanon, Saudi Arabia, Arab liberation army - lol its funny has hell they suck) only when we was a few hours old, and we won, they know its not their land, if it was, than 7 old armies would have win a few years old army (IDF) which had only 30,000 people, they knew that they are not fighting the righteous fight
3) Thats why there was a 2 countries solution by the UN, the arabs kept living in their homes, and then attacked us, so we took their territory (and yet let them live there - lucky them)

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
מה רשמתה פה מזה?

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
אני מרשה לעצמי להודות בשם אלירן ל-therealyemini.
אחלה תשובה! כל הכבוד!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
אחלה תשובה! כל הכבוד!
בס"ד
תסביר לי מה הוא רשם

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
בבקשה אחי:
1.בגלל שזאת לא אדמתם.
2.כולם יודעים שבשנת 1880היה רוב יהודי בישראל,יהודים חיו תמיד בישראל,לפני זה ואחרי זה,ה"פלסטינים" נלחמים עכשיו על שטחים שלקחנו מהם אחראי שהם ניסו לרצוח אותנו ולקחת מחצית מאדמתינו בשנת 1948,הם ו-7 צבאות ערב נגדינו (מצרים,עיראק,סוריה,לבנון,ירדן,ערב הסעודית וצבא השיחרור הערבי) ואנו ניצחנו,הם יודעים שזאת לא אדמתם,אם היתה שלהם אז 7 צבאות ערב וותיקים היו מביסים את צה"ל הצעיר שהכיל רק 30,000 לוחמים יהודים. הערבים ידעו שהם לא מנהלים מלחמה צודקת.
3.בגלל זאת היו שני פתרונות.אחד של UN-הערבים ימשיכו לגור בבתיהם ואז ימשיכו לתקוף אותנו ולכן לקחנו את האדמות שלהם ועדיין איפשרנו להם להמשיך לחיות שם,למזלם.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
בבקשה אחי:
1.בגלל שזאת לא אדמתם.
2.כולם יודעים שבשנת 1880היה רוב יהודי בישראל,יהודים חיו תמיד בישראל,לפני זה ואחרי זה,ה"פלסטינים" נלחמים עכשיו על שטחים שלקחנו מהם אחראי שהם ניסו לרצוח אותנו ולקחת מחצית מאדמתינו בשנת 1948,הם ו-7 צבאות ערב נגדינו (מצרים,עיראק,סוריה,לבנון,ירדן,ערב הסעודית וצבא השיחרור הערבי) ואנו ניצחנו,הם יודעים שזאת לא אדמתם,אם היתה שלהם אז 7 צבאות ערב וותיקים היו מביסים את צה"ל הצעיר שהכיל רק 30,000 לוחמים יהודים. הערבים ידעו שהם לא מנהלים מלחמה צודקת.
3.בגלל זאת היו שני פתרונות.אחד של UN-הערבים ימשיכו לגור בבתיהם ואז ימשיכו לתקוף אותנו ולכן לקחנו את האדמות שלהם ועדיין איפשרנו להם להמשיך לחיות שם,למזלם.
בס"ד
תודה אחשלי :old_afro: :old_afro: :old_afro:

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *

כל הכבוד על היוזמה לענות להתעלם לא יועיל בדבר תזכרו שתמיד יש עוד אנשים שקוראים ועלולים להאמין לשקרים של הערבים הצוררים

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
כל הכבוד על היוזמה לענות להתעלם לא יועיל בדבר תזכרו שתמיד יש עוד אנשים שקוראים ועלולים להאמין לשקרים של הערבים הצוררים
בס"ד
והאנשים האלה הם השמאלנים ימח שמם וזכרם הביאו בובות לילדיי עזה אחריי המלחמה ולילדיי הדרום??אפילו לא באו לבקר ימח שמם

מנותק eliran25

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
תודה רבה אחי אני ירשם מחדש ויגיב שם

מנותק eliran25

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
תראו איך הם לא מתביישים להמציא דברים הזונות האלה..

--------------------------------------------------------------------------------

DUDE KEEP YOR MOUTH SHUT UNLESS YOU KNOW WHAT YOU'RE TALKING ABOUT.

1)gaza wasnt controlled by jordan, the west bank was. and this was only after the fall of the ottoman empire.

2) you also have to realize that 60 plus years ago, there was no israel and this country WAS created. the vast majority of isreali's are NOT even from there!! they are russians, americans, and europeans

how can it be fair to give someone's land to people that arent even from there??

3)you say palestine was not a country? you are a fool, my friend. palestine was a state in the ottoman empire (like texas is a state of america).when palestine was given to the zionists, it wasnt like  "you can have that empty bit of land than nobody uses" ...it was "His Majesty's government view with favour the establishment in Palestine of a national home for the Jewish people, and will use their best endeavors to facilitate the achievement of this object.."...land stolen by the brittish occupiers and given toaway to suit their political ends.

4)ARID LAND? your mental faculties are barely above that of paris hilton. palestine is one of the most fertile and significant areas in human history, and the zionists stole ALL the hilltops, most of the valleys, and ALL water sources....as well as the vast fertile fields of the dead sea areas. STFU.

i'm a palestinian denied permission to visit my country...you know why? coz israel wont let refugees return. that means because they destroyed my families home, and killed my family members, and forced my family to start anew in a strange land...becuase of that, i cant go back.(my family can trace our family-tree 9 generations in Jerusalem)

BUT:

if you are a jew anywhere in the world, with no ties to that land, with no legal rights there, with no family or genetic ties to the country....than the cruel government of israel welcomes you to take my place

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בס"ד
והאנשים האלה הם השמאלנים ימח שמם וזכרם הביאו בובות לילדיי עזה אחריי המלחמה ולילדיי הדרום??אפילו לא באו לבקר ימח שמם

ביתר על איזה אנשים אתה מדבר?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ביתר על איזה אנשים אתה מדבר?
בס"ד
על השמאלנים על בג"ץ ימח שמם וזכרם

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *

אלירן השקרים שם שכתבו לך זה לא להאמין טוב מוחמד שלהם למד אותם את תורת השקר היה להם ממי ללמוד

מה הכתובת של הפורום?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
מוחמד החזיר מוחמד מת!!!
הוא לא נביא בסך הכל עוד ערבי,
יש לו שפם עם פרעושים והוא מוכר גבינת עזים,
פועל בניין גם שהוא צם ברמדאן,
ויש לו תעודה כתומה מוחמד ה*מו בן ****
מוחמד מת מוחמד מת מוחמד מת!!!!

מנותק eliran25

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אלירן השקרים שם שכתבו לך זה לא להאמין טוב מוחמד שלהם למד אותם את תורת השקר היה להם ממי ללמוד

מה הכתובת של הפורום?
http://forums.goal.com/goal/board/message?board.id=ac_milan_en&thread.id=12318&view=by_date_ascending&page=4

מנותק therealyemini

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בס"ד
אחלה תשובה! כל הכבוד!

תודה גבר כל פעם שאתם צריכים תשאלו אותי ואני יענה