כתב נושא: בס"ד חרדי בירושלים  (נקרא 4219 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
בס"ד חרדי בירושלים
« ב- : יולי 28, 2009, 23:47:38 »
אברך תלמיד ישיבה קפץ לבור שופכין להציל ילדה קטנה ממוות ומת בעצמו והתשקורת לא הזכירה שהוא חרדי שעשה מצווה גדולה ומסר נפשו.אבל אם היה רחמנא ליצלן מדובר בחרדי שהתעלל כביכול בילד אז היתה כותרת ראשית בעמוד ראשון.
דבר נוסף ישראל בונה בית בבירתה,עיר הקודש ירושלים,התשקורת ואובאמה טוענים שלא חוקי שיהודי יגור בירושלים והאמת יהודים גרו בירושלים עוד לפני שהכושים היו עם הקופים באפריקה וקולומבוס גילה את אמריקה.
אובאמה תלמידו של דוקטור לותר קינג אביר זכויות האדם שלא היה מעז לומר שליהודי אסור לגור בניו יורק אומר שאסור ליהודי לבנות בית בירושלים כאילו שיהודי צריך לגור באויר.
כלומר אובאמה והתשקורת גזענים וצבועים.אגב אובאמה הבטיח לפני הבחירות(יש לי נאום מוקלט ביוטיוב)שלא ילחץ על ישראל ושלא יחלק את ירושלים וכמוהו הבטיחו הילרי,ביידן וכולם שקרנים.
ואם אובאמה שקרן אין לעשות איתו עסקים או לדון עימו בכלל.ולגבי מיטשל בפעם הראשונה שולחים לנו ערבי כמתווך.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד חרדי בירושלים
« להגיב #1 ב- : יולי 28, 2009, 23:51:07 »
אברך תלמיד ישיבה קפץ לבור שופכין להציל ילדה קטנה ממוות ומת בעצמו והתשקורת לא הזכירה שהוא חרדי שעשה מצווה גדולה ומסר נפשו.אבל אם היה רחמנא ליצלן מדובר בחרדי שהתעלל כביכול בילד אז היתה כותרת ראשית בעמוד ראשון.
דבר נוסף ישראל בונה בית בבירתה,עיר הקודש ירושלים,התשקורת ואובאמה טוענים שלא חוקי שיהודי יגור בירושלים והאמת יהודים גרו בירושלים עוד לפני שהכושים היו עם הקופים באפריקה וקולומבוס גילה את אמריקה.
אובאמה תלמידו של דוקטור לותר קינג אביר זכויות האדם שלא היה מעז לומר שליהודי אסור לגור בניו יורק אומר שאסור ליהודי לבנות בית בירושלים כאילו שיהודי צריך לגור באויר.
כלומר אובאמה והתשקורת גזענים וצבועים.אגב אובאמה הבטיח לפני הבחירות(יש לי נאום מוקלט ביוטיוב)שלא ילחץ על ישראל ושלא יחלק את ירושלים וכמוהו הבטיחו הילרי,ביידן וכולם שקרנים.
ואם אובאמה שקרן אין לעשות איתו עסקים או לדון עימו בכלל.ולגבי מיטשל בפעם הראשונה שולחים לנו ערבי כמתווך.
בס"ד
תאר לעצמך עם היו אומרים שלא חוקי לגור בניו יורק מה היה קורה?
הייתה קמה זעקה גדולה בכל העולם מה אכפת לכושי אובאמה יש לו בית ענק משכות גדולה על אנטישמיות
מי הוא שיגיד לנו לא לבנות בעיר בירתנו?
וקולומבוס לא גילה את אמריקה עוד בזוהר רשום על אמריקה שהזהר זה של רשב"י שהוא היה בהרבה לפני קולומבוס הכל המצאה עלק קולומבוס גילה את אמריקה כמה אפשר להיות מטומטמים אנשים בעולם

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
בס"ד חרדי בירושלים
« להגיב #2 ב- : יולי 28, 2009, 23:52:15 »
לא הבנתי את הקטע עם אמריקה.

מי גילה אותה?

מחובר IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד חרדי בירושלים
« להגיב #3 ב- : יולי 28, 2009, 23:53:19 »
בס"ד

מי הוא בכלל? חתיכת בשר מסריח חח בסך הכל בשר-ודם שיחפש מי ינענע אותו וילך קיבינמאט.
יש בורא ומנהיג לעולם שכבר ידאג לטפל במוסלמי הנאצי הזה.

אני לא מבין למה ביבי לא מחליט להיגמל מארה"ב ולא להקשיב לתכתיבים של האינטרסנטים האלו,אנחנו לא הכוכב ה51 בדגל של ארה"ב.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד חרדי בירושלים
« להגיב #4 ב- : יולי 28, 2009, 23:54:44 »
בס"ד

מי הוא בכלל? חתיכת בשר מסריח חח בסך הכל בשר-ודם שיחפש מי ינענע אותו וילך קיבינמאט.
יש בורא ומנהיג לעולם שכבר ידאג לטפל במוסלמי הנאצי הזה.

אני לא מבין למה ביבי לא מחליט להיגמל מארה"ב ולא להקשיב לתכתיבים של האינטרסנטים האלו,אנחנו לא הכוכב ה51 בדגל של ארה"ב.
בס"ד
תיקון וכמו שרשמתי פה הרבה כוכב ה53 שלה
ואני רשמתי פה שאני מרגיש שאנחנו המדינה ה53 של ארה"ב והנה מתחילים להבין אנשים שזה באמת מה שאנחנו

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
בס"ד חרדי בירושלים
« להגיב #5 ב- : יולי 28, 2009, 23:54:59 »
בית"ר הבנתי שחלק מהתימנים לא מקבלים את ספר הזוהר,אני קטונתי,אבל הבנת אותי.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד חרדי בירושלים
« להגיב #6 ב- : יולי 28, 2009, 23:55:44 »

מי גילה אותה?
בס"ד
אין גילוי אמריקה עם אמריקה כתובה בזוהר אז קולומבוס לא גילה אותה כי רשב"י הוא כתב את הזוהר והוא חיי לפני קולומבוס ובזוהר רשום על אמריקה

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד חרדי בירושלים
« להגיב #7 ב- : יולי 28, 2009, 23:56:03 »
לק"י
בדיוק מה קרה איפה התקשרות שכל כך אוהבת ליפול על החרדים והמתנחלים?!.מה קרה פתאום זה לא חשוב שהבחור המדהים הזה היה חרדי?!
כמו עם המקרה עכשיו של הנוולה הזה שפגע בבת שלו מה קרה למה מזה לא עושים עד כדי כך סיפור?!.איפה הרעש?!.
לא יכלו להזכיר שהנוולה הזה היה משתמט?!

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
בס"ד חרדי בירושלים
« להגיב #8 ב- : יולי 28, 2009, 23:56:18 »
מה רשום על אמריקה בזוהר?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד חרדי בירושלים
« להגיב #9 ב- : יולי 28, 2009, 23:56:33 »
בס"ד
תאמת אחי הפעם לא הבנתי אותך

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד חרדי בירושלים
« להגיב #10 ב- : יולי 28, 2009, 23:57:14 »
לק"י
יוסי אחי חלק קטן..קבוצה ששמה דרדעים!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד חרדי בירושלים
« להגיב #11 ב- : יולי 28, 2009, 23:57:41 »
מה רשום על אמריקה בזוהר?
בס"ד
אני לא יכול לרשום הכל כי זה ארוך אבל מוזכרת המילה אמריקה ועם אני לא טועה יותר מפעם אחת אני קראיתי לפני כמה זמן זוהר ופשוט רשום אמריקה אני לא זוכר אבל בדיוק על מה

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
בס"ד חרדי בירושלים
« להגיב #12 ב- : יולי 29, 2009, 00:00:06 »
מממ.... קשה לי להאמין שמילה המפורשת "אמריקה" מופיעה שם.
אבל אשמח אם משהו כאן יוכל להביא מובאה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
בס"ד חרדי בירושלים
« להגיב #13 ב- : יולי 29, 2009, 00:00:17 »
מתן אני אוהב תימנים במיוחד תימני קטן אחד עם כיפה שלצערי עצור כרגע.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד חרדי בירושלים
« להגיב #14 ב- : יולי 29, 2009, 00:01:56 »
מממ.... קשה לי להאמין שמילה המפורשת "אמריקה" מופיעה שם.
אבל אשמח אם משהו כאן יוכל להביא מובאה.
בס"ד
אחי עם אתה רוצה תשאל רבנים ותראה מה הם אומרים ועם שאלתה ואתה יכול תגיד לי גם מה הם ענו לך אחי

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד חרדי בירושלים
« להגיב #15 ב- : יולי 29, 2009, 00:02:19 »
מתן אני אוהב תימנים במיוחד תימני קטן אחד עם כיפה שלצערי עצור כרגע.
לא רק הוא יש גם את הצדיק גמליאל מ"מחתרת בת עין" שעצור ומקוה שבע"ה ישתחרר כמה שיותר מהר!
לא חסר בלי עין הרע ;D

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד חרדי בירושלים
« להגיב #16 ב- : יולי 29, 2009, 01:05:03 »

מי גילה אותה?

קולומבס גילה את יבשת אמריקה, זה לא היה ידוע על יבשת כזו לפני כן, האנדיאנים איכלסו שם את המקום ואחרי זה האמריקאים טבחו בהם גרשו אותם וכבשו את מולדתם, זאת אומרת שכל אמריקה נגזלה מהאינדיאנים, והם כובשים, ולהם יש חוצפה למתוח ביקורת על ישראל ש'כובשים' את אדמת הערבים.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
בס"ד חרדי בירושלים
« להגיב #17 ב- : יולי 29, 2009, 01:10:13 »
אשי, כתבתי זאת כיוון שהייתה טענה שבספר הזוהר אמריקה מוזכרת.

אני כמובן יודע מי גילה את אמריקה  :old_smiley:

(שבטים אירופאים שונים הגיעו גם לפני קולומבוס ליבשת זו - הויקינגים.  אידיאנים רבים גם מתו כתוצאה ממחלות שקולומבוס ומשלחותיו הביאו ליבשת, חבל שלא כך המצב כאן בארץ).

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד חרדי בירושלים
« להגיב #18 ב- : יולי 29, 2009, 01:11:47 »
לק"י
בדיוק מה קרה איפה התקשרות שכל כך אוהבת ליפול על החרדים והמתנחלים?!.מה קרה פתאום זה לא חשוב שהבחור המדהים הזה היה חרדי?!
כמו עם המקרה עכשיו של הנוולה הזה שפגע בבת שלו מה קרה למה מזה לא עושים עד כדי כך סיפור?!.איפה הרעש?!.
לא יכלו להזכיר שהנוולה הזה היה משתמט?!

http://www.kikar.net/article.php?id=2760

http://www.kikar.net/article.php?id=2802

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד חרדי בירושלים
« להגיב #19 ב- : יולי 29, 2009, 09:35:49 »
אשי, כתבתי זאת כיוון שהייתה טענה שבספר הזוהר אמריקה מוזכרת.

אני כמובן יודע מי גילה את אמריקה  :old_smiley:

(שבטים אירופאים שונים הגיעו גם לפני קולומבוס ליבשת זו - הויקינגים.  אידיאנים רבים גם מתו כתוצאה ממחלות שקולומבוס ומשלחותיו הביאו ליבשת, חבל שלא כך המצב כאן בארץ).
בס"ד
שוב תשקורת צבועה ואנטישמית
אכפת להם מיהודים?אכפת להם רק מאחיהם השמאלנים והערבים
למה נראלך שיעשו על יהודים שעשו משו לטובת המדינה חוץ מלרצוח ערבי עניין כזה גדול?
עם זה היה רצח אז היו עושים כי היהודי רצח ימח שמם של המשטרה והממשלה עם ערבי היה רוצח לא היו עושים כלום טוב לא נגזים היו שמים אותו במעצר אבל פחות משל היהודי וגם עם עוד 3 חברים ערבושים בחדר ממוזג עם טלויזיה והיהודי בחדר מבודד בלי טלויזיה
יגאל עמיר ישוחרר!