שונות > הפצת הימין האמיתי

סטיקר חזק:איסלאם=נאציזם

<< < (5/5)

benjo_k:
בס"ד

כן עכשיו קראתי שהרמב"ם קובע שהאיסלם לא עבודה זרה... כי הם מאמינים באחדות האל שלא כמו הנוצרים שלהם יש את השילוש וכו'.
לא מבין את זה הם הרי משתחווים לאבן (במכה) ויש להם את כל הטקסים... ???  אבל מי אני אם הרמב"ם קבע...

אלמ:

--- ציטוט של: valeric על מאי 22, 2010, 22:35:26 ---לפי מה שהבנתי ליהודים גם מותר להיכנס למסגדים אך לא לכנסיות.
(שמעתי את זה מאיזה רב חרדי)

--- סוף ציטוט ---
גם למסגדים אסור יש שם אווירת טומאה אין ליהודי מה לחפש במקום כזה ויש הטוענים כי יש בעיה גם עם האיסלאם ומקומותיו הקדושים משום אמונתו במוחמד.

נץ וגאה בזה:

--- ציטוט של: valeric על מאי 22, 2010, 21:23:28 ---אני צפיתי כבר בסרט המלא שקוראים לו "האובססיה של האסלאם הרדיקלי" .

האסלאם ממש לא מבוססת על זה אלא רק הקיצונים שבה ואני למדתי ברשותך על האסלאם ומזרחנות באוניברסיטה, וכן אני יודע מיזה חאג' אמין אל חוסייני ועל קירובו להיטלר אם תקרא מאמרים של מומחים לחקר השואה וחייו של היטלר ובכלל אם תקרא את עקרונות המפלגה הנאצית אתה תראה שהם אומנם לא האמינו שיש להשמיד את המוסלמים כמו את היהודים אבל לפי הגדרת הנאציזם המוסלמים נחשבים לאנשים סוג ב' זאת אומרת אחרי שהנאצים כובשים את העולם המוסלמים יהפכו לאזרחים סוג ב' שכך שגם אותם לא אהבו, במלחמת העולם השניה היטלר היה זקוק לתמיכה שלהם, חוסייני היה טרוריסט גדול ביחד עם כל היישוב הערבי הפרימיטיבי שהיה קל להסית אותו לכל כיוון אפשרי ולכן נוצר קשר קרוב בינהם. המוסלמים הם לא נאצים, זה שהמופתי ומשפחתו תמכו בנאצים לא אומר ש 1.5 מיליארד איש הם נאצים ואם זה היה ככה בכל מדינה שבה חיים מוסלמים חוץ מישראל היית רואה שהמוסלמים רוצחים אותם וטובחים בהם - מה שכמובן לא קורה.
אני מקווה שאתה תקרא קצת מכיוון שהיום הערבים תושבי ישראל אינם כלל וכלל תומכי הנאציזם ושואה כלפיי היהודים אפילו לא התנועה האסלאמית. (למרות שאני לא ישלול את הדעות הקיצוניות והרצחניות של הפלג הצפוני בתנועה האסלאמית)

--- סוף ציטוט ---
תתמודד:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,26403.0.html

רוסי28:
כן משהו בזה, איסלם זה באמת די דומה לנאציזם חח

MaorJudah:

--- ציטוט של: רוסי28 על אוגוסט 09, 2012, 18:29:13 ---כן משהו בזה, איסלם זה באמת די דומה לנאציזם חח

--- סוף ציטוט ---

את האמת שהנאציזם שאב את האידיאולוגיה שלו מהאיסלאם.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה