כתב נושא: מאמר של השמאלנית-אנטישמית אבירמה גולן נגד שי דרומי  (נקרא 2257 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
אם הממשל המדומה מפקיר את תושבי הדרום,שם על ידיהם אזיקים ומשאיר אותם לתוקפנות של בני העמלק הנאציים בדרום,אז מי ידאג להם?
אני מברך על זיכוי שי דרומי,והלוואי יהיו שם "שרפים" ימניים אמיתיים שילמדו את הפושעים האלו לקח אחת ולתמיד.
באשר לאבירמה גולן הבוגדנית יש"ו...מאחל לך התקלות עם עשרה עמלקים מהדרום ושאף אחד לא יבוא לעזרתך,נראה מה תגידי אז? בהצלחה!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
דת המדינה הטוטאליטרית, זה בדיוק המחלה חשוכת המרפה שהשמאלנים סובלים ממנה כל כך, הסגידה לכל דספוט מצוי מעבירה אותם על דעתם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
אם הממשל המדומה מפקיר את תושבי הדרום,שם על ידיהם אזיקים ומשאיר אותם לתוקפנות של בני העמלק הנאציים בדרום,אז מי ידאג להם?
אני מברך על זיכוי שי דרומי,והלוואי יהיו שם "שרפים" ימניים אמיתיים שילמדו את הפושעים האלו לקח אחת ולתמיד.
באשר לאבירמה גולן הבוגדנית יש"ו...מאחל לך התקלות עם עשרה עמלקים מהדרום ושאף אחד לא יבוא לעזרתך,נראה מה תגידי אז? בהצלחה!

הערבים של היום הם קשורים לעמלק?

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
לא...

ה"עמלק" בכל דור לובש צורה אחרת.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הערבים של היום הם קשורים לעמלק?
לא...

ה"עמלק" בכל דור לובש צורה אחרת.
לזיהוי של עמלק, ישנו צורך בשלושה קריטריונים בזיהוי-
1.) קורא באופן פומבי לחיסול העם היהודי.
2.) אתאיסט, בעל אידאולוגיה שכופרת במציאות אל כלשהו.
3.) שייך לציוויליזציה המערבית, או לחלופין שואב את האידאולוגיה שלו מבסיס פילוסופי מערבי.

גרמניה הנאצית אכן עונה לקריטריונים הללו, לכן הגדרת גרמניה הנאצית כעמלק, היא מדוייקת.
לעומת זאת, הגדרת האיסלם כעמלק, היא לא נכונה בעליל- בשל העובדה שהיא איננה עונה להגדרות שבסעיפים 2 ו- 3, למרות שהיא כן עונה להגדרה של סעיף 1.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
קיבלתי.

אם כך הם סתם ניאו-נאצים  :old_wink2:

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
מאין ההגדרה ד"א וממתי?  (כיוון שמוגדרת שם ציוויליזציה מערבית, זה נשמע חדש)