כתב נושא: סרטון ממש מוזר: התאבד בשידור-חי בבית-המשפט אמיתי או לא?  (נקרא 20242 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק the child of gd

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בס"ד
אני רוצה לראות את הפרצוף שלו ושיבוא לטדי כל הלה פמיליה יזיינו אותו
חחחח מה אתה רוצה שאני ייתן לך כתובת? שנלך מכות? מה ייצא לך מזה חוץ מלילה או שתיים באיכילוב?

תאתר אותי יא תותח, תבקש מחברים שלך בלה פמיליה.

יוואוו אני לא יודעת אם לנעול את הנושא יעזור ,
 >:(

הרב כהנא צדק !

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חחחח מה אתה רוצה שאני ייתן לך כתובת? שנלך מכות? מה ייצא לך מזה חוץ מלילה או שתיים באיכילוב?

תאתר אותי יא תותח, תבקש מחברים שלך בלה פמיליה.
בס"ד
התגרתה מספיק אני נותן את זה לפורום לה פמיליה הם ידעו כבר לאתר אותך
עאלק בית חולים איכילוב יהומו מזדיין כוס אמא שלך יבן זונה אמן תמות ינעל האבא המזדיין שלך בוא לטדי כולם יזיינו אותך הבעיה שאתה פחדן לא מראה את הפרצוף שלך

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
בס"ד
אני רוצה לראות את הפרצוף שלו ושיבוא לטדי כל הלה פמיליה יזיינו אותו
מה ישך אחי? מה אתה נופל לאלימות? תרגיעו שניכם, זה לא מקום לקללות ואיומים, תפסיקו להיות ילדים קטנים. מה כבר קרה?
מנהלים, לנעול ת'נושא.

מנותק the child of gd

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בס"דמה ישך אחי? מה אתה נופל לאלימות? תרגיעו שניכם, זה לא מקום לקללות ואיומים, תפסיקו להיות ילדים קטנים. מה כבר קרה?
מנהלים, לנעול ת'נושא.

בדחיפות ,
 :old_WTF_Aza:

הרב כהנא צדק !

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
אין פה מנהלים הם בכלל לא נמצאים בפורום אתה פונה לקירות

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
גם אני רואה את הדברים כמו שהם, תינוקות שנשבו הם שטופי מוח נטו, קשה לשפוט שטופי מוח שאפילו לא יודעים מה הם עושים (תלוי אגב לאיזה מצב הם מגיעים, אם זה רק דעות שמאלניות אני מניח שלפחות פה תסכים איתי שצריך להחזיר אותם ולא לרצוח בהם).
את החשבון אתה צריך לעשות כי הרג של תינוק שנשבה הוא רצח לכל דבר, אני לא מוצא הרג של רשע כרצח אלא כחיסול ונקמת, קנאת ואהבת ה'.
שוב, תלוי איך הם בוגדים (מה הם עושים בדיוק), יש דברים בלתי נסלחים, הם לא מודעים למה שהם עושים, מה שאתה צריך לעשות זה אם הם תינוקות שנשבו זה להחזיר אותם ולא להתייצב כנגדם, אלא כנגד הרשעים שבוגדים ביודעין.

ברור שיש רמות שונות, גורל של בנאדם כמו יוסי ביילין ובנאדם ששם מרצ בקלפי הוא לא זהה. מי ששם מרצ בקלפי אפשר לחנך אותו להסביר לו, אבל את ראש הנחש יש לכרות.
בקשר לחלק שזה רצח. זה אומנם רצח אבל אתה לא חושב שהעם שלנו היה הרבה יותר חזק היום אם נשות ואטצ', האנרכיסטים ומנהיגי השמאל הקיצוני האמיתי, לא מי שמכונה על ידי חלק מהאנשים ימין מזויף אלא השמאל הכבד, ביילין ודומיו, היו מושתקים? על ידי המוסד או כלואים על בגידה? לא נראה לך שהעם היה הרבה הרבה יותר חזק? שהמדינה הייתה חזקה?

שוב את האנשים שהצביעו מרצ אפשר ללמד, להוכיח כי הם טועים אבל את ראש הנחש יש וחובה לכרות.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
m4a1, אני מבקש ממך.  תפסיק להגיב לו.

הוא מוריד אותך לרמה של מגרשי הכדורגל.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
נשות וואטצ' עשו את אמא שלך אתמול

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
התגרתה מספיק אני נותן את זה לפורום לה פמיליה הם ידעו כבר לאתר אותך
עאלק בית חולים איכילוב יהומו מזדיין כוס אמא שלך יבן זונה אמן תמות ינעל האבא המזדיין שלך בוא לטדי כולם יזיינו אותך הבעיה שאתה פחדן לא מראה את הפרצוף שלך

למה אתה מדבר ככה? אני קיללתי אותך? אתה מרגיש קשוח? חושב שאתה מפחיד? "לה פמיליה" אמאלה!!! איזה פחד!!! דיי נו אתה באמת חושב שהם יתחילו לאתר אנשים כי הם קראו לך נאצי באנטרנט? אתה ממש תינוק.

מנותק the child of gd

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בס"ד
אין פה מנהלים הם בכלל לא נמצאים בפורום אתה פונה לקירות

האם אפשרי שחיים היקר הי"ו  ינעל נושא זה ?  ,
 :old_lipsrsealed:

הרב כהנא צדק !

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
למה אתה מדבר ככה? אני קיללתי אותך? אתה מרגיש קשוח? חושב שאתה מפחיד? "לה פמיליה" אמאלה!!! איזה פחד!!! דיי נו אתה באמת חושב שהם יתחילו לאתר אנשים כי הם קראו לך נאצי באנטרנט? אתה ממש תינוק.
בס"ד
אל תתפלא עם איזה בוקר תראה אנשים עם סווטצ'רים של לה פמיליה עומדים לך בכניסה

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
m4a1, אני מבקש ממך.  תפסיק להגיב לו.

הוא מוריד אותך לרמה של מגרשי הכדורגל.

אני לא מקלל, אני שומר על רמה. אני פשוט רואה את זה וחושב לעצמי, אנשים אחרים ברחוב חושבים שאנשים כמוהו מייצגים את הכהניזם, אין פלא שפסלו את התנועה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
אתה לא מייצג את הכהניסטים אתה מייצג איך לקרוא ליהודי נאצי ולשנוא יהודי סתם

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
אתה לא מייצג את הכהניסטים אתה מייצג איך לקרוא ליהודי נאצי ולשנוא יהודי סתם

אני מעולם לא טענתי שאני מייצג את הכהניזם,

וסתם קראתי לך נאצי? לכיף שלי?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני מעולם לא טענתי שאני מייצג את הכהניזם,

וסתם קראתי לך נאצי? לכיף שלי?
בס"ד
הוספת לכיף שלך שאתה קורא לי נאצי אתה לא יכול לכבד דעות של אחרים ככה אני שונא את כולם אני אוהב רק את היהודים אני שונא אתיופים שונא כושים גויים נוצרים מוסלמים שמאלנים אתה זה שלא יודע לכבד דעות של אחרים

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
סרטון ממש מוזר: התאבד בשידור-חי בבית-המשפט א&
« להגיב #65 ב- : אוגוסט 05, 2009, 15:28:23 »
בס"ד
הוספת לכיף שלך שאתה קורא לי נאצי אתה לא יכול לכבד דעות של אחרים ככה אני שונא את כולם אני אוהב רק את היהודים אני שונא אתיופים שונא כושים גויים נוצרים מוסלמים שמאלנים אתה זה שלא יודע לכבד דעות של אחרים
חחחחחחחחחחחחחחח

אתה שונא כל מי ששונה ממך ואני לא יודע להיות סובלני לדיעות של אחרים.

« עריכה אחרונה: אוגוסט 05, 2009, 15:40:16 על ידי m4a1 »

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חחחחחחחחחחחחחחח

אתה שונא כל מי ששונה ממך ואני לא יודע סובלני לדיעות של אחרים.

בס"ד
לא רוצה לענות לשמאלני

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
לא רוצה לענות לשמאלני

עכשיו אני שמאלני?

תשאל כל אחד פה אני רחוק מלהיות שמאלני.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
עכשיו אני שמאלני?

תשאל כל אחד פה אני רחוק מלהיות שמאלני.
בס"ד
עדים לנו כוכבי מרום,
לגזענות שהיא חלום,
כל העולם יהיו עדים,
שלא יהיו פה ערבים,
אני שונא אחי נצרת,
אני שונא גם את סכנין,
אני נשבע במנורה שלא יהיו פה ערבים!!!
אתה לא מתחבר לשיר הזה כי אתה אוהד מקקי חיפה הזבלה קבוצה של ערבים משחקים אותה ימנים

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
ביתר ביתר קרא את ההודעה.
ראשית כל ראיתי את הסרטון והוא מזעזע אדם נברא בצלם ה' אסור להתאבד זה מחליא לדעתי. :old_WTF_Aza:
שנית יש חסדי אומות עולם טובים פי אלף משמאלנים,ביתר אל תיחיה באשליה איננו הגזע הארי יש"ו ח"ו.
אין לנו להשמיד את כל הגויים זה אסור ע"פ התורה (אתה מתעתע בי! האם אתה שומר תורה ומצוות?!)
אחי אסור לנבל את הפה כל שכן לא על יהודי יקר כמו m4 מזה כל האיומים הללו זה לא פורום כדורגל?! :o
אני לא מאמין עליך אחי שהוצאת מילים גסות עד מאוד מפיך זה לא הדרך הכהניסטית כהנא ז"ל הי"ד שלל זאת נחרצות.
לסיום קח את מה שאמרתי לך לתשומת ליבך בקשו סליחה יפה ושזה יהיה הדדי (ופה אני פונה גם אליך m4, בקש סליחה גם אתה זה רק מראה על בגרות).
אין לנו לריב אנו יהודים טובים ונאמנים. :)
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ברור שיש רמות שונות, גורל של בנאדם כמו יוסי ביילין ובנאדם ששם מרצ בקלפי הוא לא זהה. מי ששם מרצ בקלפי אפשר לחנך אותו להסביר לו, אבל את ראש הנחש יש לכרות.
בקשר לחלק שזה רצח. זה אומנם רצח אבל אתה לא חושב שהעם שלנו היה הרבה יותר חזק היום אם נשות ואטצ', האנרכיסטים ומנהיגי השמאל הקיצוני האמיתי, לא מי שמכונה על ידי חלק מהאנשים ימין מזויף אלא השמאל הכבד, ביילין ודומיו, היו מושתקים? על ידי המוסד או כלואים על בגידה? לא נראה לך שהעם היה הרבה הרבה יותר חזק? שהמדינה הייתה חזקה?

שוב את האנשים שהצביעו מרצ אפשר ללמד, להוכיח כי הם טועים אבל את ראש הנחש יש וחובה לכרות.
לא סתרת דבר מדבריי, להפך, אמרת בדיוק מה שאמרתי כל הזמן (נשות וואץ' אגב תלויות ב-100% על ההגדרה של רשעיות, לא תינוקות שנשבו, תסיק מסקנה), את התינוקות שנשבו להוכיח ולהחזיר. אגב, הכוח בא כשאנחנו מאוחדים ולא מפולגים, צריך להחזיר גם את התינוקות שנשבו בשביל אחדות, אחת הסיבות להרס בית שני הייתה שנאת חינם כמתואר לעיל.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לא סתרת דבר מדבריי, להפך, אמרת בדיוק מה שאמרתי כל הזמן (נשות וואץ' אגב תלויות ב-100% על ההגדרה של רשעיות, לא תינוקות שנשבו, תסיק מסקנה), את התינוקות שנשבו להוכיח ולהחזיר. אגב, הכוח בא כשאנחנו מאוחדים ולא מפולגים, צריך להחזיר גם את התינוקות שנשבו בשביל אחדות, אחת הסיבות להרס בית שני הייתה שנאת חינם כמתואר לעיל.

אני יודע שלא סתרתי אותך, רק הבהרתי את עצמי. אנחנו מסכימים בנושא הזה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
עדים לנו כוכבי מרום,
לגזענות שהיא חלום,
כל העולם יהיו עדים,
שלא יהיו פה ערבים,
אני שונא אחי נצרת,
אני שונא גם את סכנין,
אני נשבע במנורה שלא יהיו פה ערבים!!!
אתה לא מתחבר לשיר הזה כי אתה אוהד מקקי חיפה הזבלה קבוצה של ערבים משחקים אותה ימנים

אני לא בקטע של כדורגל, אבל אני מעדיף את מכבי ת"א.

יש הבדל בין ערבים לגויים ערבים הם אויב גויים הם לא אבל אתה עם הראש בקיר לא מבין שאין מלחמה מתמדת בין היהדות לגויים אני לא יודע מאיפה הגישה הזו

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
ביתר ביתר קרא את ההודעה.
ראשית כל ראיתי את הסרטון והוא מזעזע אדם נברא בצלם ה' אסור להתאבד זה מחליא לדעתי. :old_WTF_Aza:
שנית יש חסדי אומות עולם טובים פי אלף משמאלנים,ביתר אל תיחיה באשליה איננו הגזע הארי יש"ו ח"ו.
אין לנו להשמיד את כל הגויים זה אסור ע"פ התורה (אתה מתעתע בי! האם אתה שומר תורה ומצוות?!)
אחי אסור לנבל את הפה כל שכן לא על יהודי יקר כמו m4 מזה כל האיומים הללו זה לא פורום כדורגל?! :o
אני לא מאמין עליך אחי שהוצאת מילים גסות עד מאוד מפיך זה לא הדרך הכהניסטית כהנא ז"ל הי"ד שלל זאת נחרצות.
לסיום קח את מה שאמרתי לך לתשומת ליבך בקשו סליחה יפה ושזה יהיה הדדי (ופה אני פונה גם אליך m4, בקש סליחה גם אתה זה רק מראה על בגרות).
אין לנו לריב אנו יהודים טובים ונאמנים. :)
ביתר ו m4al
אנא מכם  אל תתעלמו ממה שכתבתי זוהי הדרך הכי טובה וכנה, השלימו! החזק מבינכם שיבקש סליחה ראשון סכסוכים לא יובילו לשום מקום.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא מתכוון להתנצל, הוא קרא להרג כל הגויים אז קראתי לו נאצי והוא השתגע כמו ילד קטן. אני באמת לא רואה על מה אני צריך להתנצל.

ואני לא מתכוון להתנצל "רק כדי שיהיה שקט" זו לא הדרך שלי. אני עומד מאחורי הדברים שאני אומר וכשאני מתנצל אני מתכוון לכך ובמקרה הזה אני עומד מאחורי דברי.